Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-16, 19:44   #2551
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witch gratuluję wizyty! Szkoda że mała się nie obrocila, ale niektóre dzieciaczki robią to na sam koniec, więc zawsze jest nadzieja a ogólnie nastawialas się na SN lub cc konkretnie, czy specjalnie Ci nie robi?
Ja się ciągle boję za jakimś cudem mój się obroci głową do góry, choć w dół jest od 5-6 msc :-P
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:40   #2552
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

tantum rose tez ma jakies znieczulajace wlasciwosci...miałam rozrobione w wodzie z dziubkiem, ale kiepako sie tym polewało...wiecej spływało na dół niz na rane;p w domu miałam spryskiwacz(jak do kwaitków) i duzo lepiej sie korzystało... wiem, ale niektórzy tez polecają korę dębu lub rywanol..nam polozna mówiła tez, ze na trudno gojące rany dobra jest lampa (taka zarówka a'la kwoka)
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:59   #2553
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Klementyna1 czyli jak bedzie sie cos dziac gorszego uderze do kwiaciarni a jak nie to butelka wystarczy

Boje sie bardziej niz rany hemoroidow... nie zycze nikomu tej przypadlosci bo to niestety wraca zwlaszcza jak ktos jak ja ma w kolko nieregularny stolec... dobra temat nie fajny ale ehh zyciowy u nas w szpitalu bez oddania stolca nie wypuszczali do domu tzn bez stwierdzenia ze byl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 21:11   #2554
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Klementyna1 czyli jak bedzie sie cos dziac gorszego uderze do kwiaciarni a jak nie to butelka wystarczy

Boje sie bardziej niz rany hemoroidow... nie zycze nikomu tej przypadlosci bo to niestety wraca zwlaszcza jak ktos jak ja ma w kolko nieregularny stolec... dobra temat nie fajny ale ehh zyciowy u nas w szpitalu bez oddania stolca nie wypuszczali do domu tzn bez stwierdzenia ze byl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja miałam dośc paskudną i długo gojaca sie rane (szwy mi się rozeszły...) więc i z dwójka cięzko było;p Ale własnie po to te czopki;p jedne przed porodem a reszta sie moze przydac po;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 22:00   #2555
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja kupiłam w Rossmanie pojemniki z atomizerem, bo mi koleżanka poleciła żeby krocze psikać a nie polewać roztworem z tantum rosa. Zobaczymy jak się sprawdzi.
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 07:59   #2556
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Witch gratuluję wizyty! Szkoda że mała się nie obrocila, ale niektóre dzieciaczki robią to na sam koniec, więc zawsze jest nadzieja a ogólnie nastawialas się na SN lub cc konkretnie, czy specjalnie Ci nie robi?
Ja się ciągle boję za jakimś cudem mój się obroci głową do góry, choć w dół jest od 5-6 msc :-P
Generalnie nie robi mi różnicy czy SN czy CC. O ile nie ma jakichś innych medycznych wskazań to wolałabym SN, dlatego dzisiaj od rana już mąż namawia małą do obrotu Zobaczymy na ile z niej posłuszne dziecko będzie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 08:24   #2557
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witch Bratowej M syn sie obrocil dzien przed porodem w dobra strone wiec ma jeszcze duzo czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 08:46   #2558
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Generalnie nie robi mi różnicy czy SN czy CC. O ile nie ma jakichś innych medycznych wskazań to wolałabym SN, dlatego dzisiaj od rana już mąż namawia małą do obrotu Zobaczymy na ile z niej posłuszne dziecko będzie
Podobno powinien mówić mąż do dolu brzucha żeby tam "przyciągnąć" dziecko :-P Wgl są jakieś ćwiczenia żeby się dziecko obrocilo, możesz pobrobowac :-P

Właśnie też chcę kupić pojemniczki na kosmetyki w Rossmanie, żeby nie brać wielkich opakowań.

Przyszedł do mnie szlafrok wczoraj z allegro i jestem mega zadowolona. A dzisiaj nas kurier przed 8 nawiedzil i przyniósł koszule do karmienia. Z kroju itd jestem mega zadowolona, ale po szlafroku który jest 100% bawełny i jest mega mięciutki zawiodłam się nieco, bo koszule niby też bawełna ale jakaś gorszej jakości :-(
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 09:24   #2559
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dzień dobry Wyspałam się, odpoczęłam i dziś już lepiej.

witch_18 trzymam kciuki za malutką! bądź dobrej myśli. jak tatuś zagada, to pewnie posłucha

pantera09 mój szlafrok trochę kiepski, bo taki puchowy, a wiadomo jak w szpitalach ciepło, dlatego zastanawiam się po prostu nad jakąś bluzą, co by dodatkowo kolejnego nie kupować. zobaczymy wczoraj zaczęłam robić listę rzeczy do szpitala i wyszło strasznie dużo. tutaj po sn tylko jedną dobę się leży, ale jednak chyba warto mieć ze sobą rzeczy, które mimo wszystko mogą się przydać.

good_thing pierwszy raz słyszę o tym psikaniu, ale w sumie warto spróbować. też planowałam zakupić ten pojemnik na aerozol, żeby podczas porodu korzystać z mgiełki wody na twarz, więc potem pewnie wykorzystam do tantum rosy.

Dalej prasuję na raty ubranka i czekam na paczkę z całą resztą wyprawki i z wózkiem. I lecę dzisiaj dokupić resztę apteki, bo ładna pogoda.

A jak tam u Was? Jak się czujecie?
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 10:10   #2560
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Wczoraj mąż rozłożył wózek i jakiś duży mi się wydaje w mieszkaniu A czy do gondoli daje się jeszcze jakieś prześcieradełko na materacyk?

Ta butelka z dzióbkiem przydaje się ponoć też w czasie sikania. Ponoć lejąc nią rozcieńcza się mocz i rana po szyciu tak nie piecze. Przeraża mnie poród i stan pochwy po nim...

Nie kupię więcej ubranek z 5.10.15. Prałam wczoraj pierwszą partię bodziaków. W 40 stopniach. Lumpeksowe ubranka wyglądają dobrze, z pepco, z tesco, z mark&spencer też. A dziadowskie bodziaki z 5.10.15 powyciągały się w szwach tak, że nie wiem czy da się ubrać na niepowykręcane dziecko :/ Poza tym wszywają do swoich ubranek strasznie duże i sztywne metki, które trzeba usunąć. Tylko żeby nie drapały to trzeba je wypruć, a wszyli je w szew zamiast osobną nitką ;/ Także przy wypruwaniu przyjemność zszywania dziur gwarantowana :/
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 10:33   #2561
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Witch Bratowej M syn sie obrocil dzien przed porodem w dobra strone wiec ma jeszcze duzo czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak to bym chyba już nie chciała. Jak ma być CC to ok,ale niech w ostatniej chwili nie zmienia zdania

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Podobno powinien mówić mąż do dolu brzucha żeby tam "przyciągnąć" dziecko :-P Wgl są jakieś ćwiczenia żeby się dziecko obrocilo, możesz pobrobowac :-P

Właśnie też chcę kupić pojemniczki na kosmetyki w Rossmanie, żeby nie brać wielkich opakowań.

Przyszedł do mnie szlafrok wczoraj z allegro i jestem mega zadowolona. A dzisiaj nas kurier przed 8 nawiedzil i przyniósł koszule do karmienia. Z kroju itd jestem mega zadowolona, ale po szlafroku który jest 100% bawełny i jest mega mięciutki zawiodłam się nieco, bo koszule niby też bawełna ale jakaś gorszej jakości :-(
Mąż już dzisiaj rano przed pracą zrobił pierwszą przemowę, wieczorem będzie druga runda I mogę prosić o link do szlafroka? Domowy mam taki grubszy i pewnie będę się gotować w nim w szpitalu.

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
witch_18 trzymam kciuki za malutką! bądź dobrej myśli. jak tatuś zagada, to pewnie posłucha
Przekonamy się jaka córeczka tatusia z niej

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Wczoraj mąż rozłożył wózek i jakiś duży mi się wydaje w mieszkaniu A czy do gondoli daje się jeszcze jakieś prześcieradełko na materacyk?

Ta butelka z dzióbkiem przydaje się ponoć też w czasie sikania. Ponoć lejąc nią rozcieńcza się mocz i rana po szyciu tak nie piecze. Przeraża mnie poród i stan pochwy po nim...

Nie kupię więcej ubranek z 5.10.15. Prałam wczoraj pierwszą partię bodziaków. W 40 stopniach. Lumpeksowe ubranka wyglądają dobrze, z pepco, z tesco, z mark&spencer też. A dziadowskie bodziaki z 5.10.15 powyciągały się w szwach tak, że nie wiem czy da się ubrać na niepowykręcane dziecko :/ Poza tym wszywają do swoich ubranek strasznie duże i sztywne metki, które trzeba usunąć. Tylko żeby nie drapały to trzeba je wypruć, a wszyli je w szew zamiast osobną nitką ;/ Także przy wypruwaniu przyjemność zszywania dziur gwarantowana :/
Też się zastanawiałam nad prześcieradłem do gondoli,ale właśnie sama nie wiem. Może tylko jakaś pieluszka duża? Zobaczę jak nasz wózek przyjdzie jak to będzie wyglądać w środku. Co do bodziaków z 5.10.15 to mnie zsmuciłaś,bo też mam kilka w domu. Jeszcze nie prane i teraz ciekawa jestem w jakim stanie będą po.

Coś mi dzisiaj mocno plecy dokuczają. Chwilę pochodzę i jest ból. Nie wiem czy spałam jakoś źle czy o co chodzi. Miałam sprzątnąć łazienkę,ale ogarnę chyba tylko co niezbędne, wstawię obiad i poleżakuję.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 10:57   #2562
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Co do ubranek z 5 10 15 mam raczej zle skojarzenia wiec tam nawet nie zagladam
Przescieradelko do gondoli mam i mialam poprzednio zawsze latwiej uprac to niz materacyk poza tym milsze dla buzi dziecka jednak

Plecy od 2 -3 dni mnie bola, ani dobrze sie wyspac ani wstac jak leze w dzien

Robicie baby shower? Bo mysle w ktorym tyg najlepiej i troche brak pomyslu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 10:59   #2563
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Oj tak to bym chyba już nie chciała. Jak ma być CC to ok,ale niech w ostatniej chwili nie zmienia zdania

Coś mi dzisiaj mocno plecy dokuczają. Chwilę pochodzę i jest ból. Nie wiem czy spałam jakoś źle czy o co chodzi. Miałam sprzątnąć łazienkę,ale ogarnę chyba tylko co niezbędne, wstawię obiad i poleżakuję.
Witch, moje dziecię też pośladkowo, high five! W czwartek mam wizytę, podejrzę czy coś się zmieniło od świąt, ale sądząc po kopniakach, które czuję po lewej i prawej stronie brzucha, to jednak chyba nie


Mnie wczoraj koło południa zaczęło rwać w dolnej partii brzucha, na środku. Uczucie jakby mi się wszystko w środku rozciągało. Mało przyjemne, boli tylko przy poruszaniu się. Przeszło pod wieczór i miałam nadzieję, że nie wróci, ale niestety trochę się pokrzątałam rano po domu i znów czuję znajomy ból
Ma też tak któraś?
Plecy na razie jeszcze ani razu mnie nie bolały.

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Wczoraj mąż rozłożył wózek i jakiś duży mi się wydaje w mieszkaniu A czy do gondoli daje się jeszcze jakieś prześcieradełko na materacyk?
My mamy dwa prześcieradełka na zmianę
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:34   #2564
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Link do aukcji ze szlafrokiem:
http://allegro.pl/elegancki-szlafrok...RlZWYzM2E2OA==

Jest cieniutki, więc myślę, że na szpitalny upał w sam raz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:42   #2565
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Wczoraj zamówiłam od tego producenta koszulę nocną za 29zł Mam nadzieję że bedzie fajna
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 11:49   #2566
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Jakie kupujecie majtki poporodowe? Mignęło mi gdzieś, że powinny być bawełniane, ale nie widzę żadnych bawełnianych :| Macie jakieś sprawdzone?
To samo odnośnie podkładów (tych pod majtki) jakie kupujecie?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 12:30   #2567
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera skorzystam z linka do szlafroka bo ja mam właśnie taki grubszy i chyba w tym to się tam upiekę... znowu też się zastanawiam czy jest sens kupować na 3 dni szlafroka no ale zobaczę jeszcze.


Majtki najlepiej te siateczkowe najwygodniejsze ponoć i można je przeprać szybko. Ja mam 4 pary i chyba powinny starczyć. Podkłady poporodowe mam te z belli we wszystkich szputalach te polecają. Kupiłam dwie paczki, potem już podpaski może da radę.


Do wózka nie mam prześcieradełka ale myślę że pieluszka flanelowa lub kocyk wystarczą.


Z 5 10 15 nic nie mam, ale najbardziej jestem zadowolona z jakości tesco.... no szok, bawełna gruba, miła, nie jak szmata. Ze smyka ok, ale np. niektóre aplikacje te gumowe podczas prania robią się już takie no wiecie...więc już raczej z tą gumą nie kupię. Inne rzeczy spoko.


Pojemniczki w Rossie kupiłam były teraz po 1,59 wzięłam dwa
Do końca tygodnia planuję się spakować
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 12:42   #2568
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja też od wczoraj myślę czy jednak nie kupić drugiego szlafroka, bo ten co mam jest gruby i zajmie mi pół torby

Dzięki za pomysł z pojemniczkami z Rossmana, zastanawiałam się gdzie dorwać małą butelkę do spryskiwania krocza

Ja wczoraj zaczęłam prać, dzisiaj pierwszą partię prasowałam i mam mega frajdę bo lubię prasować Mam parę rzeczy z 5 10 15, zobaczymy jak po praniu. Na razie najbardziej jestem zadowolona z jakości TK Max- kupiłam 5pack body i ta bawełna jest rewelacyjna. Drugi w kolejności smyk
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:06   #2569
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Leili, a siateczkowe jakiej masz firmy? I rozumiem, że wielorazowe masz

No szlafrok polecam bardzo, bo właśnie miejsca zajmuje malutko, tyle samo co koszula złożona. Ja na święta dostałam taki gruby puchowy, ale chyba całą torbę by mi zajął

Z 5 10 15 nic nie mam o ile mi wiadomo, ale na lutówkach wczoraj był hejt na dres ze Smyka, który cały się zrobił w kulki po pierwszym praniu :O

A Younan ja nie robię baby shower, ale myślę że termin jakiś niedługi będzie najlepszy, bo pewnie dostaniesz jakieś ciuszki, akcesoria, które np. sama chciałbyś kupić. No a też potem nie wiadomo kiedy dokładnie urodzisz, ile będziesz miała siły itd.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Wybaczcie tyle pytań ale próbuje ogarnąć do końca wyprawkę :-D
Co na goraczke kupujecie? Popatrzyłam co jest w aptekach ale wszystko jest od 3 msc życia :| To z mniejszym dzieckiem tylko szpital? Czy macie coś sprawdzonego?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 13:15   #2570
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Siateczkowe mam z canpola 2x2 ale mogą być chyba inne, dużo się chyba nie różnią Bym kupiła ten szlafrok, ale kurde kolejny wydatek...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Ja na razie nic takiego nie kupuje, u mnie jest masa aptek i w tym dwie całodobowe.

Edytowane przez Leili
Czas edycji: 2017-01-17 o 13:13
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:27   #2571
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Co do 5 10 15 mam inne odczucia, mam dużo ciuszkow z tej firmy od szwagierki i mimo że niektóre używane przez dwójkę dzieci to w dobrym stanie, może ostatnio coś się pogorszylo?
U mnie jakoś nie ma zwyczaju baby shower, to się w lokalu robi czy w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Na gorączkę najpierw bezpieczniej paracetamol Ale myślę że nie ma sensu kupować na zapas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:28   #2572
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Co do ubranek z 5 10 15 mam raczej zle skojarzenia wiec tam nawet nie zagladam
Przescieradelko do gondoli mam i mialam poprzednio zawsze latwiej uprac to niz materacyk poza tym milsze dla buzi dziecka jednak

Plecy od 2 -3 dni mnie bola, ani dobrze sie wyspac ani wstac jak leze w dzien

Robicie baby shower? Bo mysle w ktorym tyg najlepiej i troche brak pomyslu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi w pierwszej ciązy przyjaciólki zrobiły niespodziankę... siedze sobie w domu z tłustymi w losami a one wpadaja z balonami, prezentami, pizzą, jakies zabawy przygotowały, gry;p Ale niespodzianke mi zrobiły teraz nie planuje...w ogóle nie przepadam za imprezami typu: panienskie czy babyshower...

kupiłam przescieradło do gondoli 7zł, a jakos tak ładniej...z Kacprem nie miałam i tez przeżył
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:29   #2573
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ponizej 3 miesiaca masz tylko czopki- pytalam w aptecenie kupuje nic bo i tak czopkami nie zbije sama bez porady lekarza takze nie kupuje po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:34   #2574
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Poniżej 3 mIesIąca można stosować krople z paracetamolem (pedicetamol), dostosowuje się dawkę do masy dziecka- w ogóle zawsze patrzymy na masę A nie na wiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Ale teraz przy każdej ulicy jest apteka tak więc nie ma co szaleć, I tak mamy pełno wydatków; )
Klementyna, też nie lubIę tego typu imprez... jakaś sztywniara ze mnie chyba; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 13:54   #2575
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Też się dzisiaj pytałam w aptece o coś na gorączkę dla noworodków, wszystko od 2-3 miesiąca. Babeczka powiedziała, że najlepiej z takim maluchem się zgłosić do lekarza i on już wtedy będzie radził co i jak. A ja biedna wcześniej półki we wszystkich sklepach wertowałam w poszukiwaniu czegoś niepotrzebnie


Wróciłam z zakupów i padam na twarz. Od dziś zamawiam już tylko przez internet, bo serio dziewczyny wypompowałam się nieźle. Jakby nie patrzeć to juz końcówka 7-ego miesiąca i choć nogi jeszcze śmigają, to kręgosłup swoje dostaje.

Niech no ta paczka z akcesoriami dojdzie i już będę się czuła bezpiecznie, bo misja wyprawka będzie niemalże zakończona. Uff

Aaa no i poluję na chustę. Przegapiłam promocję z little frog i teraz się czaję na jakieś przeceny albo używki
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 14:02   #2576
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No to nie kupuje i dobrze :-D

Ja też zamawiam dużo na internecie, ale stresuje mnie to, bo ciężko mi ske połapać co jakiego dnia przyjdzie, no i kontrolować muszę czy na pewno wszystko przychodzi :-P Teraz czekam na 9 paczek

A jak zjem obiad to idę obkupic się w Rossmanie w kosmetyki dla malego i tego typu akcesoria.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 14:40   #2577
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja wszystkie rzeczy do porodu/ pielęgnacyjne itd kupię przez internet w Aptece Gemini, już mam koszyk nieźle zapełniony, ale jeszcze chcę wszystko przemyśleć, porównać ceny i kliknę na początku lutego.
Majtki brałam wielorazowe siateczkowe, bo te jednorazowe podobno nie przepuszczają powietrza. MAm 2 sztuki, można je prać więc myślę, że starczy.

Baby shower też nie planuję chyba, że ktoś mnie zaskoczy

A co do chodzenia to tez już odczuwam ciąże. W niedziele zrobiliśmy 8 km po puszczy niepołomickiej i wieczorem ledwo się ruszałam
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 15:41   #2578
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Eh, ja trochę postoję w kuchni i mi kręgosłup wysiada chyba lepiej mi wychodzi mimo wszystko chodzenie niż stanie. W nocy też ciężko mi się śpi przez bóle kręgosłupa.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 16:14   #2579
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia, ja w pierwszym trym zrobiłam w górach ponad 20km jednego dnia, w drugim rekordem było 13 km, ale teraz to bym tych 8 jak Ty raczej nie dała rady... :O
Choć ostatnio ok. 5km zrobiliśmy, ale chodzę już wolno i to mnie irytuje... bo jak przyspieszam to mnie tam zakluje, tu zaboli i się nie da inaczej.

Mam spakowana torbę do szpitala w jakichś 70%
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-17, 16:14   #2580
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mi poza kregoslupem dokuczaja biodra... ehh starosc nie radosc jeszcze miesiac moze poltora i bedziemy narzekac na piersi i niespiace smyki- w sunie to odpukac ze zadna nie bedzie narzekac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.