Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 19:54   #2461
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A co wam dziewczyny nie pasowało w tej pomadce bo się na nią czaję. I nie wiem czy warto czy nie warto. Faktycznie w naturach się postarali, bo w obydwu w których byłam pełno pędzelków do smokey (w tej drugiej też to eyelinera i brakowało tylko pękaczy), więc skusiłam się na drugi
Jak dla mnie to nie pasowały mi te drobinki. Wolę chyba nieco bardziej matowe pomadki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:00   #2462
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A masz może porówanie z coralize me? Wiecej drobinek czy mniej? Bo w sztucznym świetle w aac nie zauważyłam zbytnio drobinek
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:02   #2463
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Ja tam swoją All About Cupcake bardzo lubię, ale myślę, że wiele zależy od naturalnego koloru ust

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to nie pasowały mi te drobinki. Wolę chyba nieco bardziej matowe pomadki
Chyba się pogubiłam... mowa o AAC? Moja nie ma ani grama drobinek...

A propos szminek - u mnie na blogu recenzja i swatche pomadki z 50's girls reloaded 02 I'm sailing, czyli jaśniejszej Zapraszam -> Klik!

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-07-30 o 20:04
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:12   #2464
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Kochana zrobiłam napad na douglasa i weszłam w posiadanie takiego cienia w kolorze 02 pas des copper (złoto-brązowy) i mam zamiar używać go jako drugiej bazy pod inne cienie więc jutro wieczorem mogę napisać co o tym myślę. Miałam go nie brać, bo to tylko 2.8g - nawet jak patrzymy na opakowanie z boku to nie widać jaki to kolor

Kupiłam też ten lakier 02 wear your little tutu (jasny róż). Chciałam koralowy, ale akurat tego nie było. Zainteresował mnie ten czarny, ale nigdy w życiu nie malowałam na czarno paznokci i nie będę zmieniać przyzwyczajeń. Swoją drogą ekonomiczne, bo za 6.99 dostajemy 10ml, a nie jak w przypadku np. YR za 7.99 tylko 7 ml.

Róż sobie darowałam bo na mojej lekko opalonej ręce (twarz mam ciemniejsza) po wypaćkaniu połowy testera prawie nic nie było widać

Fioletowy błyszczyk może być fajny, ale w ostatnim czasie przerzuciłam się na szminki.

Jak któraś z was będzie w najbliższych dniach w Hebe i zobaczy, że była dostawa limitowanki to może mi dać znać Chodzę tam od 3 dni i ciągle praktycznie pustki, a napalilam się na ten puderek. A i jeszcze jakbyście zobaczyły ten koralowy lakier z Ballerony to też bardzo proszę o cynk
Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię i dziękuję za odzew Jeśli okaże się,że jest to dobry cień,to chyba pochlastam się bo okazało się,że w moim najbardziej zaopatrzonym Douglasie nie ma Balleriny Miałam tak wieeeelką nadzieję,a tu lipa Mimo wszystko i tak chętnie poczytam co sądzisz o tym cieniu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:51   #2465
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja tam swoją All About Cupcake bardzo lubię, ale myślę, że wiele zależy od naturalnego koloru ust
Racja bo u mnie ona wygląda jakbym miała maline na ustach strasznie bynajmniej nienaturalnie
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:54   #2466
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A ja np. róż z Balleriny uwielbiam widać go bardzo (przynajmniej u mnie - może ze względu na bardzo jasną cerę), najjaśniejszy błyszczyk też pokochałam. Zawiedziona jestem trochę cieniami z 50's Po paru godzinach mam je w załamaniach, rozmazują się (chyba za bardzo przywykłam do MAC'a i ysl
Kocham za to czerwoną szminkę z 50's
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 20:55   #2467
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Źle się wyraziłam Nie drobinki tylko taki połysk straszny no i ogólnie kolor mi nie przypasował
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 21:14   #2468
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam Nie drobinki tylko taki połysk straszny no i ogólnie kolor mi nie przypasował
No ona wydaje się mieć taki mocno perłowy połysk. Mam dosyć ciemny kolor ust więc sama nie wiem.

Eh ja tak chcialam żeby ten róż z Balleriny mi pasował ;( Czemu nie mogli w dwóch kolorach zrobić.

Któraś z was ma może ten cień w kremie nr 01, ten jasny? On jest biały czy taki bardziej kremowy? Podbija kolor jasnych cieni?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 21:17   #2469
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A u mnie AAC daje bardzo delikatny, różowy kolor i nie ma połysku
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 22:11   #2470
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Wszyscy mają 50's Girls Reloaded - mam i ja!
dostałam dziś upragnioną paczkę od koleżanki z Niemiec
stałam się szczęśliwą posiadaczką:
- pędzelka
- pudru
- dwóch paletek cieni: 01. I'm a marine girl i 02. You're a heartbreaker
- lakierów: 02. Back to the 50's (czerwony), 03. I'm a marine girl (niebieski), 04. Love me tender (srebno-złoty?) oraz 05. You're a heartbreaker (gołębi szaro-niebieski - zakochałam się w tym kolorze )
Pomadek niestety nie dostałam, bo kumpeli nie udało się ich zdobyć (mam nadzieję, że nic straconego i sama je upoluję, skoro limitka ma się w sierpniu pojawić w Poznaniu).

No i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, jak mi koleżanka to zapakowała - wszystkie kosmetyki latały luzem niezabezpieczone w kopercie bąbelkowej Cud, że żaden z lakierów się nie stłukł po drodze. Za to niestety granatowy cień się rozsypał w drobny pył, brudząc wszystkie pozostałe kosmetyki oraz stół, na którym rozpakowałam paczkę więc zamiast kremowego cienia mam cień sypki pozostałe cienie o dziwo (i na szczęście!) nienaruszone.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 22:31   #2471
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
A u mnie AAC daje bardzo delikatny, różowy kolor i nie ma połysku
U mnie także, aż poszłam sprawdzić. Na moich ustach wygląda jeszcze bardziej nude niż In the nude, jak widać wszystko zależy od naturalnego koloru ust.

Podczytuje może wątek ktoś z Zamościa? Jak sytuacja w Douglasie?
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 22:38   #2472
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Mogę Ci poszukać we Wrocławiu i wysłać pocztą
Dziękuję bardzo za chęć pomocy we wtorek będę we Wrocławiu i postaram się sama dorwać, ale jeśli mi się nie uda to chętnie skorzystam z Twojej pomocy
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 00:16   #2473
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Kochana zrobiłam napad na douglasa i weszłam w posiadanie takiego cienia w kolorze 02 pas des copper (złoto-brązowy) i mam zamiar używać go jako drugiej bazy pod inne cienie więc jutro wieczorem mogę napisać co o tym myślę. Miałam go nie brać, bo to tylko 2.8g - nawet jak patrzymy na opakowanie z boku to nie widać jaki to kolor

Kupiłam też ten lakier 02 wear your little tutu (jasny róż). Chciałam koralowy, ale akurat tego nie było. Zainteresował mnie ten czarny, ale nigdy w życiu nie malowałam na czarno paznokci i nie będę zmieniać przyzwyczajeń. Swoją drogą ekonomiczne, bo za 6.99 dostajemy 10ml, a nie jak w przypadku np. YR za 7.99 tylko 7 ml.

Róż sobie darowałam bo na mojej lekko opalonej ręce (twarz mam ciemniejsza) po wypaćkaniu połowy testera prawie nic nie było widać

Fioletowy błyszczyk może być fajny, ale w ostatnim czasie przerzuciłam się na szminki.

Jak któraś z was będzie w najbliższych dniach w Hebe i zobaczy, że była dostawa limitowanki to może mi dać znać Chodzę tam od 3 dni i ciągle praktycznie pustki, a napalilam się na ten puderek. A i jeszcze jakbyście zobaczyły ten koralowy lakier z Ballerony to też bardzo proszę o cynk
ja dziś byłam i były z '50s tylko zdaje się te cienie podwójne, granatowa kredka i ta zielonkawa czy tam szarawa kredka (czy kolor w podobie), nic ponadto

a w którym douglasie byłaś i nie było koralowego lakieru, a był czarny?

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlene Pokaż wiadomość
Mam w kremie 01 swan lake i on ma tylko kremową konsystencję, taki mus a na skórze jak normalny cień -matowy,także nie powinien spływać bo zastyga na skórze. Co do lakierów to ten beżowy opalizuje na różowo, pomarańczowy jest bez dodatków, fioletowy chyba coś tam miał a ten czarny to ma duże drobiny czerwonego brokatu. Lakiery to pewnie zostaną -byłam wcześniej w Woli Park i tam dorwałam ostatni swan lake - zostały tylko lakiery i czarny cień w musie
czyli w Woli Park w Douglasie nie ma już błyszczyków? shit. a po ile są te błyszczyki z Balleriny? bo lakiery rozumiem za 7zł, tak?
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 07:14   #2474
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
Racja bo u mnie ona wygląda jakbym miała maline na ustach strasznie bynajmniej nienaturalnie
U mnie daje efekt Barbie
Cukier-lukier.

Coś ostatnio nie mam serca do Essence i mam odchyły w stronę polskich marek
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 10:14   #2475
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Hej, czy w Trójmieście jest gdzieś Ballerina? Jeśli nie, pomógłby ktoś dobrej duszy w zakupie paru produktów - pieniążki oczywiście, przeleję. Z góry dziękuję za pomoc.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 10:16   #2476
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
U mnie daje efekt Barbie
Cukier-lukier.

Coś ostatnio nie mam serca do Essence i mam odchyły w stronę polskich marek
Popieram. Ja ostatnio kupiłam szminki z Celi i Vipery - są bardzo fajne.

Swoją drogą te szminki z 50's też są bardzo fajne .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 10:40   #2477
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Czy ktoś wie jakie limitki są w Douglasach w Katowicach?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 11:51   #2478
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie jakie limitki są w Douglasach w Katowicach?
W Douglasie w Silesii jest Bondi Beach. Niestety już dosyć przebrana- został czarny eyeliner, parę złotych lakierów, wszystkie bronzery, żele do demakijażu. Nie pamiętam jak z paletkami. Pędzelki wykupione.
Na Stawowej nic, of kors. Mam jednak nadzieję na objawienie się Balleriny (choć nie byłam na tyle inteligentna, żeby się zapytać).
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:04   #2479
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
W Douglasie w Silesii jest Bondi Beach. Niestety już dosyć przebrana- został czarny eyeliner, parę złotych lakierów, wszystkie bronzery, żele do demakijażu. Nie pamiętam jak z paletkami. Pędzelki wykupione.
Na Stawowej nic, of kors. Mam jednak nadzieję na objawienie się Balleriny (choć nie byłam na tyle inteligentna, żeby się zapytać).
Na Stawowej limitki są na innym stanowisku, a nie w szafach, sama się nabrałam, tydzien temu była Bondi Beach, a raczej jej resztki
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 12:06   #2480
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
ja dziś byłam i były z '50s tylko zdaje się te cienie podwójne, granatowa kredka i ta zielonkawa czy tam szarawa kredka (czy kolor w podobie), nic ponadto

a w którym douglasie byłaś i nie było koralowego lakieru, a był czarny?

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------



czyli w Woli Park w Douglasie nie ma już błyszczyków? shit. a po ile są te błyszczyki z Balleriny? bo lakiery rozumiem za 7zł, tak?

Lakiery są po 6.99 zł. Byłam w ZT i był jeden czarny. Z przykrością muszę powiedzieć, że mój 02 to porażka. Kolor ładny ale co z tego przy 2 warstwach praktycznie zero krycia i okropne prześwity. Naprawdę ciężko nim ładnie pomalować paznokcie. Pędzelek jakiś dziwny i duży. Więc nie wiem czy koralowego sobie nie odpuszcze.
Błyszczyki poniżej 10 zł napewno. Może 7.99. Nie pamiętam bo nie zwracałam zbytnio uwagi.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:12   #2481
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Na Stawowej limitki są na innym stanowisku, a nie w szafach, sama się nabrałam, tydzien temu była Bondi Beach, a raczej jej resztki
No to widzę, że moja spostrzegawczość jest tak samo wielka jak iloraz inteligencji. Szczerze powiedziawszy nie rozglądam się zbytnio po Douglasie na Stawowej. Zwykle wpadam, patrzę, że nic nie ma w miejscu limitki i wychodzę . Gdzie oni ją przetrzymują?
W Silesii za to szukałam, gdzie może być, bo nie ma tam żadnego standu. Świetne miejsce znaleźli, idealne do ukrycia kosmetyków, które nie powinny być w towarzystwie Chanel, Dior itp.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-07-31 o 12:15
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:28   #2482
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
W Douglasie w Silesii jest Bondi Beach. Niestety już dosyć przebrana- został czarny eyeliner, parę złotych lakierów, wszystkie bronzery, żele do demakijażu. Nie pamiętam jak z paletkami. Pędzelki wykupione.
Na Stawowej nic, of kors. Mam jednak nadzieję na objawienie się Balleriny (choć nie byłam na tyle inteligentna, żeby się zapytać).
Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Na Stawowej limitki są na innym stanowisku, a nie w szafach, sama się nabrałam, tydzien temu była Bondi Beach, a raczej jej resztki
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
No to widzę, że moja spostrzegawczość jest tak samo wielka jak iloraz inteligencji. Szczerze powiedziawszy nie rozglądam się zbytnio po Douglasie na Stawowej. Zwykle wpadam, patrzę, że nic nie ma w miejscu limitki i wychodzę . Gdzie oni ją przetrzymują?
W Silesii za to szukałam, gdzie może być, bo nie ma tam żadnego standu. Świetne miejsce znaleźli, idealne do ukrycia kosmetyków, które nie powinny być w towarzystwie Chanel, Dior itp.
Dziękuję bardzo Będę tam w środę albo czwartek, będę szukać Mam nadzieję że już się pokaże Ballerina, oby
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:54   #2483
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
czyli w Woli Park w Douglasie nie ma już błyszczyków? shit. a po ile są te błyszczyki z Balleriny? bo lakiery rozumiem za 7zł, tak?
Błyszczyki po 7,49


A ja czekam na moją paczuszkę z cieniami 01 i 02 i pomarańczowymi fioletowym błlyszczykiem z Balleriny. Róż odpuściłam bo nie przepadam za taką formą, już miałam jeden z Maybelline i miłość to to nie była (a później będę żałować)
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 13:27   #2484
dominisia91l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A czy wiadomo jak z Łodzia? czy jest gdzies Balerina i 50's?? Zaglądam często do GŁ ale lipaaaa(
dominisia91l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 13:36   #2485
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Proszę dopisać do spisu 2 szaf Essence : Natura - Końskie (woj.świętokrzyskie) Ul. Piłsudskiego . Co do limitek to jak ostatnio byłam to jest jeszcze resztka YR (czyli zostały 2 mgiełki chyba i 1 lakier)... Tak to szafy nawet pełne nie było pękaczy, i stay with me 02, niektórych lakierów french i niektórych kolorów lakierów multi dimension i chyba tyle
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 14:29   #2486
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez liz95 Pokaż wiadomość
Proszę dopisać do spisu 2 szaf Essence : Natura - Końskie (woj.świętokrzyskie) Ul. Piłsudskiego . Co do limitek to jak ostatnio byłam to jest jeszcze resztka YR (czyli zostały 2 mgiełki chyba i 1 lakier)... Tak to szafy nawet pełne nie było pękaczy, i stay with me 02, niektórych lakierów french i niektórych kolorów lakierów multi dimension i chyba tyle
Koniec świata, żeby w Końskich, gdzie nie funkcjonuje nawet dworzec, były dwie szafy, a w mieście jakże wojewódzkim nie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 14:59   #2487
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Koniec świata, żeby w Końskich, gdzie nie funkcjonuje nawet dworzec, były dwie szafy, a w mieście jakże wojewódzkim nie
Muszę zauważyć że szafy w Końskich zawsze były pełniutkie po brzegi A dwie szafy to tam już są od zeszłych wakacji
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:12   #2488
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Muszę zauważyć że szafy w Końskich zawsze były pełniutkie po brzegi A dwie szafy to tam już są od zeszłych wakacji
To jest armagedon!
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:23   #2489
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
To jest armagedon!
Ano
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 15:35   #2490
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ano
Btw, co słychać naszej wielkiej Naturze? Nie byłam tam z miesiąc
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.