Dieta MŻ-WR -kontynuacja :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 11:13   #2431
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Witam kochane

U mnie jeżeli chodzi o WR to całkiem spoko. Przez ostatni tydzień ćwiczyłam codziennie, tylko wczoraj nic. A jeżeli chodzi o MŻ to wczoraj zrobiłam oponki i oczywiście troszkę ich znalazło się w moim bebechu a przeciez to niezła bomba kaloryczna A tak poza tym to nie jest najgorzej. Miałam się nie ważyć ale jednak wczoraj stanełam na wagę i niewiele ale coś tam jednak idzie w dół. Mam nadzieję że jednak do Świąt będzie to3 kg mniej

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Bo to prawda!!! a nie mówił ze co nie ktore to maja za duze te tyłki
U mnie ok, MZ WR stoi choc wczoraj na basenie jak co tydzień obiecywalam sobie ze to sie zmieni.
Dziś ogólnie czuje sie jak wypluta.... spiaca, blada i w ogole bleeee
Mis wrocil, dopiero jutro sie z nim zobacze...
Nie, o żadnych duzych tyłkach nie wspominał więc na 100% tam u Was takich nie ma
Mam nadzieje że weekend bedzie miły i w poniedziałek będziesz w dobrym humorku.

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
ja dziś byłam na zakupach kupiłam sobie kurtkę na zimę, fajną bluzeczkę + koraliki do niej bo bez nich to już nie ten efekt.. i kaszkiet oczywiście jak zawsze nie kupiłam żadnych spodni żadne mi nie pasują... jak są dobre w biodrach to w talii za duże, a jak w talii dobre to w biodrach ledwo nie trzasną czemu ja mam takie masywne nogi ehh
ćwiczę już regularnie 2 tyg. i nic !! może teraz z pomocą therm line coś się ruszy...
po południu jadę jeszcze do M1 może tam znajdę jakieś spodnie... kiedyś w diversie kupiłam sobie takie akurat na moją figurę, ale nie będę przecież miała 5 takich samych par
Widzę że zakupy prawie się udały Ja też sobie wczoraj kaszkiet kupiłam A z tymi spodniami to ja zawsze miałam ten sam problem, jak dobre w biodrach to odstawały w pasie. Teraz juz te proporcje się troszke zmieniły bo juz nie mam takiej wąziutkiej talii jak kiedys miałam

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę się przyłączyć?

Mam do zrzucenia jeszcze jakieś 8-10 kg:P 7 mam już za sobą. Waże 58kg przy wzroście 160cm
Witamy! Moze Ty nas ostro zdopingujesz do odchudzania bo my ostatnio duzo plotkujemy a ja podczytywałam wątek na którym jesteś i widzę że Ty dobrze sobie radzisz z odchudzaniem.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam!
ostatnio marzyły mi się czarne dżinsy, taki zwykłe czarne nie przecierane, proste. No i co.... w Big Starze znalazłam - a na dodatek przecenione na 99 zł. ale ciut, ciut za małe. dosłownie 1-2 cm. w pasie. tzn zapiełam sie ale wygladało to nieapetycznie ( no chyba ze mialabym sweter za tylek i pasa by nie widac bylo. Dziewczyny, poratujcie, kupic czy nie??? mysle o nich juz tydzien. i wymyslilam ze jak kupie to bede miala kolejna motywacje. tylko ze wiadomo jak to jest z kupowaniem za malych ciuchów :/ a co to ostatnio zrzuciłam, to pewnie przybyło, czuje po sobie.... ojj, ciezko, a to prawie grudzien jest.
Skoro tak Cię kusza a są tylko ciut za małe to kupuj. Zawsze to motywacja do ćwiczeń większa a skoro to tylko 1-2 cm to myślę że spokojnie niedługo spodnie będą leżały tak jak powinny.
Moja jedna motywacja też wisi w szafie i na Święta spodnie muszą leżec na mnie dobrze.
Musze się do nich pozbyć boczków i jutro zamawiam twistera moze on mi w tym pomoże

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny tak czytam i czytam i piszecie,ze krecicie hula hop.. zastanawiam sie nad tym. ile to mniej wiecej kosztuje? ja nawet nie potrafie tym krecic (probowalam w szkole jakis czas temu). dam rade sie tego nauczyc? bo skoro daje to efekt,wiec.. tylko,czy naucze sie tym krecic?
Witaj! Ja za swoje zapłaciłam 5 lub 6 zł więc koszt niewielki. Czy dasz się radę nauczyć musisz próbować, dla mnie to żaden problem ale wiem że dla niektórych dziewczyn tak. Wiele osób się nauczyło więc spróbować warto
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:33   #2432
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

donia- narazie to mi tak średnio na jeża idzie ALe w tym tyg. będzie lepiej

A co do spodni to mam dokładnie taki sam problem, że żadne nie pasują, ale ten problem to ja miałam nawet jak ważyłam 53kg także już chyba narazie muszę się z tym pogodzić, chociaż później chcę to zwalczyć

Aa dzisiaj mam taką wielką ochotę na kanapki Jak narazie zjadłam jedną, ale wieczorkiem zjem jeszcze jedną, tak za mną chodzą
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 12:05   #2433
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dzień dobry kurcze ale paskudna pogoda!!!!!! a ja siedzę i się uczę w tym tygodniu mam 2 zaliczenia masakra
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 12:14   #2434
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Również witam.
U mnie też paskudnie.
Wczoraj zaliczyłam tańce ze szmatką i odkurzaczem po całym mieszkaniu, bo rodzice pojechali sobie na impreze zostawiając całe sprzątanie na mojej głowie

Wieczorem poćwiczyłam jeszcze 8 minutówki na pupę i nogi - na brzuch już mi sił brakło

Dziś znowu zrobię serię 8 minutowek (tym arzem z brzuchem). Musze jeszcze poprzepisywać słówka z kursu nagielskiego (zaczełam dopiero od końca października, wiec musze troszkę nadrobić )

Ufff dobrze, że ja już egzaminy i zaliczenia mam za sobą ... A nie! Jeden przede mną: egzamin FCE
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 19:56   #2435
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość

Widzę że zakupy prawie się udały Ja też sobie wczoraj kaszkiet kupiłam A z tymi spodniami to ja zawsze miałam ten sam problem, jak dobre w biodrach to odstawały w pasie. Teraz juz te proporcje się troszke zmieniły bo juz nie mam takiej wąziutkiej talii jak kiedys miałam
po południu pojechałam jeszcze z mamą do M1 i kupiłam w Reporterze aż dwie pary spodni jeansy, które w miarę fajnie wyglądają, tylko trochę mi się nie podoba w nich moja pupa, wydaje mi się taka wielka ale do Jennifer Lopez to mi chyba jeszcze daleko
oprócz jeansów mama wyszperała mi czarne materiałowe ze złotymi niteczkami, w końcu będę miała jakieś eleganckie na egzaminy hehe
za dwie pary zapłaciłam 175 zł bo była zniżka 30% jak się za 5 opakowań Kinder Bueno.. więc babka odłożyła, a ja poleciałam na Real kupić te batoniki oczywiście nie omieszkałam później zjeść 3 kawałków tego batonika... ale zakupy się udały więc trzeba było to uczcić




Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Również witam.
U mnie też paskudnie.
Wczoraj zaliczyłam tańce ze szmatką i odkurzaczem po całym mieszkaniu, bo rodzice pojechali sobie na impreze zostawiając całe sprzątanie na mojej głowie

Wieczorem poćwiczyłam jeszcze 8 minutówki na pupę i nogi - na brzuch już mi sił brakło

Dziś znowu zrobię serię 8 minutowek (tym arzem z brzuchem). Musze jeszcze poprzepisywać słówka z kursu nagielskiego (zaczełam dopiero od końca października, wiec musze troszkę nadrobić )

Ufff dobrze, że ja już egzaminy i zaliczenia mam za sobą ... A nie! Jeden przede mną: egzamin FCE
widzę, że ostro ćwiczysz te 8 minute ja ćwiczę co drugi dzień, a w weekendy ze względu na szkołę sobie odpuszczam ćwiczenia
oo FCE to już fajnie znasz angielski jak zdajesz FCE powodzenia, na pewno Ci się uda
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 22:06   #2436
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
widzę, że ostro ćwiczysz te 8 minute ja ćwiczę co drugi dzień, a w weekendy ze względu na szkołę sobie odpuszczam ćwiczenia
oo FCE to już fajnie znasz angielski jak zdajesz FCE powodzenia, na pewno Ci się uda
eee tam ostro zaczełam w środę Przy ABS wysiadam - ledwo ciagnę do końca.

Wlasnei zastanawiam się czy chce mi się wziąć dziś do ćwiczeń

Co do angielskiego, to od "zawsze" go lubiłam - chodziłam na dodatkowe lekcje prywatne, zdawałam maturę pisemną i ustną z ang (chodziłam na profil informatyczno-językowy więc miałam 6 godz tygodniowo angielskiego przez całe 4 lata liceum). Na studiach niestety cofnełam się - nic nowego się nie nauczyłam Miałam ang tylko 2 lata Przez 2 lata nie miałam kontaktu z ang, aż w tamtym roku poelciałam na tydzień, potem na dwa do Anglii to TZ. Teraz zapaisąłam się na kurs, żeby przypomnieć sobie trochę angielski - wsumei to byłamw szoku ze jestem w grupie FCE bo był test kwalifikacyjny do odpowiedniej grupy i rozmowa. Z testu miałam 50 pkt na 60 W grupie jestem najstarsza i pozostali mają mnie za kujona Ale przeciez skoro płace to staram sie jak najlpeiej to wykorzystać Aaa no i poza tym staram sie o prace w firmie w której rozmowa kwalifikacyjna jest po angielsku - list motywacyjny oprócz po pl musiąłam napisać tez po angielsku
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 22:11   #2437
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Nogę mam w gipsie... A mogłabyś napisać mi o tych ćwiczeniach? Bo bardzo mi zależy na szybkim powrocie
to jeszcze zależy który odcinek masz unieruchomiony... no ale to są takie ćwiczenia gdzxie napinasz na pare sekund mięśnie a potem je rozlużniasz ( np 10/5) możesz np oprzeć o coś stopę (koniec łózka, krzesło, albo poprosić kogoś żeby przytrzymał i próbować ja zgiąć. nie wiem czy dobrze to zobrazowałam, bo nie za bardzo umiem opisywać te rzeczy ale jakby co to pytaj.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 09:02   #2438
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

doberek.... doberek
hmmm... chwalić sie nie mam czym
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 11:53   #2439
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
eee tam ostro zaczełam w środę Przy ABS wysiadam - ledwo ciagnę do końca.

Wlasnei zastanawiam się czy chce mi się wziąć dziś do ćwiczeń

Co do angielskiego, to od "zawsze" go lubiłam - chodziłam na dodatkowe lekcje prywatne, zdawałam maturę pisemną i ustną z ang (chodziłam na profil informatyczno-językowy więc miałam 6 godz tygodniowo angielskiego przez całe 4 lata liceum). Na studiach niestety cofnełam się - nic nowego się nie nauczyłam Miałam ang tylko 2 lata Przez 2 lata nie miałam kontaktu z ang, aż w tamtym roku poelciałam na tydzień, potem na dwa do Anglii to TZ. Teraz zapaisąłam się na kurs, żeby przypomnieć sobie trochę angielski - wsumei to byłamw szoku ze jestem w grupie FCE bo był test kwalifikacyjny do odpowiedniej grupy i rozmowa. Z testu miałam 50 pkt na 60 W grupie jestem najstarsza i pozostali mają mnie za kujona Ale przeciez skoro płace to staram sie jak najlpeiej to wykorzystać Aaa no i poza tym staram sie o prace w firmie w której rozmowa kwalifikacyjna jest po angielsku - list motywacyjny oprócz po pl musiąłam napisać tez po angielsku
6 h tygodniowo, fajnie ja niestety miałam tylko 2 albo 3 i na dodatek uczyliśmy się od podstaw bo dużo osób uczyło się w gimnazjum niemieckiego więc zamiast rozwijać swój angielski stałam w miejscu, no może trochę powiększyłam zasób słownictwa, ale np. czasu żadnego nowego nie poznałam... w gimnazjum miałam świetną babkę, która naprawdę trzymała wysoki poziom, szkoda, że już wyjechała do Australii
a to w jakiej firmie starasz się o pracę ??
a co do tych osób, które traktują Cię jak kujona... ich pewnie rodzice wysłali na ten kurs i siedzą tam z przymusu hehe też z chęcią poszłabym na taki kurs.. ale brak funduszy

Pozdro
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 11:58   #2440
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
6 h tygodniowo, fajnie ja niestety miałam tylko 2 albo 3 i na dodatek uczyliśmy się od podstaw bo dużo osób uczyło się w gimnazjum niemieckiego więc zamiast rozwijać swój angielski stałam w miejscu, no może trochę powiększyłam zasób słownictwa, ale np. czasu żadnego nowego nie poznałam... w gimnazjum miałam świetną babkę, która naprawdę trzymała wysoki poziom, szkoda, że już wyjechała do Australii
a to w jakiej firmie starasz się o pracę ??
a co do tych osób, które traktują Cię jak kujona... ich pewnie rodzice wysłali na ten kurs i siedzą tam z przymusu hehe też z chęcią poszłabym na taki kurs.. ale brak funduszy

Pozdro
Nazwa niewiele Ci powie Jest to renomowany koncert międzynarodowy, jendak nie słyszy się o nim na codzień więc trzebaby siedzieć w temacie
http://www.sglcarbon.com/index.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 13:07   #2441
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzień doberek

U mnie za oknem zrobiło sie biało i cały czas pada śnieg.

Dzisiaj z basenu chyba nic nie bedzie bo nie bardzo mi się chce jechać samej zwłaszcza na taka pogodę. Pozostaje skakanka i hula hop. Wczoraj zamówiłam twistera i mam nadzieję że jak najszybciej do mnie dotrze

W weekend trochę nagrzeszyłam no ale cóż, teraz pozostaje mi to tylko spalić
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 16:30   #2442
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Witam ja już drugi dzień ryję cały czas i już mi się nie chce. dzisiaj jedno zaliczenie a w środę drugie jeść mi się cały czas chce jak tak się uczę ale nie mam czasu sobie czegoś zrobić i tak dzisiaj na śniadanie przed wyjściem zjadłam 2 kanapki apotem po powrocie 2 Danio waniliowe :/ Chyba muszę coś zrobić do jedzenia bo moje szare komórki krzyczą, że chcą glukozy
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 16:30   #2443
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

u mnie też się biało zrobiło
ja również często grzeszę w weekendy dziś jeszcze nic nie ćwiczyłam, przydałoby się ruszyć tyłek po niećwiczeniowym weekendzie... zaraz chyba zrobię 8 minute
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:33   #2444
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

hej co tu tak cicho
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:50   #2445
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

No właśnie, cichutko sie zrobiło
Niedługo Sylwester to powinien być ruch

Ja sobie wczoraj poskakałam 2000 x i pohulałam 30 min Juz nie mogę sie doczekać na twistera. Ja to jestem niecierpliwa ale jak coś zamówie to najlepiej by było jakbym to miała na nastepny dzień

U mnie zima na całego i cały czas sypie śnieg
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:54   #2446
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
No właśnie, cichutko sie zrobiło
Niedługo Sylwester to powinien być ruch

Ja sobie wczoraj poskakałam 2000 x i pohulałam 30 min Juz nie mogę sie doczekać na twistera. Ja to jestem niecierpliwa ale jak coś zamówie to najlepiej by było jakbym to miała na nastepny dzień

U mnie zima na całego i cały czas sypie śnieg
ładnie Ci idą te ćwiczenia ja dziś poćwiczyłam ok. 30 minut może jeszcze wieczorem zrobię jakieś ćwiczenia na pośladki.
Jak priorytetem wysłali Ci tego twistera to pewnie dziś albo jutro przyjdzie. Też jak coś zamówię to nie mogę się doczekać kuriera z przesyłką...
hmmm, a może dziś sobie właśnie trochę na twisterze poćwiczę
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:56   #2447
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

U mnie tak samo śnieg pada od samego rana:P

Kurcze, mój weekend i wczorajszy dzień nie były dietetyczne Strasznie tego żałuję no, ale cóż... Dzisiaj już się trochę opanowałam, ale wielką ochotę miałam coś kalorycznego zjeść;>
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 13:01   #2448
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

U mnie weekend też dietetyczny nie był no ale już nic na to nie poradzę

Do Świat ma zamiar przynajmniej 5x w tyg skakać na skakance Może coś w końcu zgubie. Tak mi sie marzy chociaż z 2 cm mniej w udzie
A twister pewnie jutro będzie to bedę męczyc boczki bo hula-hop juz mnie nudzi, no ale póki co kręcę

Jak skacze na skakance to widzę też że brzuch się zmniejsza a od rowerka nic.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 13:04   #2449
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

ja też kiedyś miałam rowerek stacjonarny, dziennie przejeżdzałam z 20 km i żadnych efektów nie było !! sprzedałam go sąsiadce
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 13:17   #2450
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Ja nie wiem ile przejeżdżam bo mam licznik zepsuty ale jeździłam 40 min codziennie, wczesniej nawet 50-60 i jakis spektakularnych efektów też nie widzę. Owszem nogi są napewno ładniejsze, jędrniejsze ale jeżeli chodzi o spadek cm to jakoś rowerek na mnie nie działa
Kiedys jak skakałam na skakace to dosyć szybko zaczeły spadać cm z ud więc mam ndzieję że na Świeta będzie chociaż 2 cm mniej w obwodzie udek
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 19:06   #2451
joj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Witam Też się przyłączam
Waga-59 kg
wzrost-164
wymarzona waga-52 kg

Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości
joj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 08:59   #2452
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dzieńdoberek dziewczynki

u mnie jakoś bez motywacji, ale jestem coraz bliżej
nie mam na nic czasu a co dopiero na zmotywowanie się do ćwiczeń....
jak nie jestem zapisana na siłownie to trudno mi sie jest zmotywować do ćwiczeń w domu...

Z MŻ bez rewelacji TŻ zrobił mi smaka na golonke i wczoraj je gotowałam ... więc dziś na obiadzio golonka...
dietetyczny obiadek co nie????
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:01   #2453
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzień doberek

Jeżeli chodzi o WR to idzie mi całkiem nieźle bo wczoraj zaliczyłam moje ćwiczenia. Mam nadzieję ze ten zapał do ćwiczeń nie opadnie i do Świat spadną jakieś cm

Cytat:
Napisane przez joj Pokaż wiadomość
Witam Też się przyłączam
Waga-59 kg
wzrost-164
wymarzona waga-52 kg

Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości
Witam i powodzenia życzę

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
dzieńdoberek dziewczynki

u mnie jakoś bez motywacji, ale jestem coraz bliżej
nie mam na nic czasu a co dopiero na zmotywowanie się do ćwiczeń....
jak nie jestem zapisana na siłownie to trudno mi sie jest zmotywować do ćwiczeń w domu...

Z MŻ bez rewelacji TŻ zrobił mi smaka na golonke i wczoraj je gotowałam ... więc dziś na obiadzio golonka...
dietetyczny obiadek co nie????
Skoro motywacja coraz bliżej to zawsze jakiś pozytywny znak Ja Cie rozumiem bo dużo lepiej ćwiczy sie w jakims gronie np na aerobicu niz samemu w domu. Jak chodziłam na aerobic to zawsze powtarzałam ze gdybym to wszystko miała robić w domu to pewnie połowę z tego bym wykonała a tak jak wszyscy w koło ćwiczą to głupio sie obijac
Ja póki co polubiłam skakankę

A jak tam impreza? Odbyła się w ogóle?
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 10:22   #2454
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

czesc dziewczyny dziś wstałam o 7.45 muszę wcześniej wstawać bo w nocy nie mogę spać.. nie wiem, może to przez ten therm line...
niedługo to będę wstawać o 6 hehe
wstałam rano, ubrałam się i poszłam na zakupy bo miałam kupić tacie jakiś środek do klarowania wina hehe... widziałam w cukierni moje ulubione bajaderki, ale zamiast nich kupiłam sobie 2 kg marchwi ale za to w następnym sklepie pozwoliłam sobie na Danone Fantasie - czekoladowe instpiracje bo była w promocji za 1,19 zł mhhmm chyba sobie na podwieczorek skonsumuję
a zaraz zabieram się za "8 minute..."
właśnie słoneczko wychodzi
buziaki
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:03   #2455
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
dzieńdoberek dziewczynki

u mnie jakoś bez motywacji, ale jestem coraz bliżej
nie mam na nic czasu a co dopiero na zmotywowanie się do ćwiczeń....
jak nie jestem zapisana na siłownie to trudno mi sie jest zmotywować do ćwiczeń w domu...

Z MŻ bez rewelacji TŻ zrobił mi smaka na golonke i wczoraj je gotowałam ... więc dziś na obiadzio golonka...
dietetyczny obiadek co nie????
Hehe raz na jakiś czas można sobie pozwolić na golonkę Ja dzisiaj nie zjadłam zbytnio dietetycznego "obiadku" Zjadłam sobie zupę śmietankową Także musiała mieć sporo kalorii...

Madziu- ja też coś nie mogę spać. Nawet myślałam, ze to wina czerwonej herbaty, ale staram się nie pić jej po 18, bo podobno pobudza i nic Leżę, leże i w ogóle nie mogę zasnąć. Ooo bardzo dobrze, że nie kupiłaś sobie bajaderki Serek na pewno zdrowszy Ja 8minute mam zamiar robić od poniedziałku A które robisz?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:41   #2456
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
A jak tam impreza? Odbyła się w ogóle?
tak tak.....
nie było kompletu, było symapycznie, zjedliśmuy kolację w Sphinxie , drinkowaliśmy i z 4-5 godzin graliśmy w bowling.
Ciutke mięśnie dziś czuję
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 15:16   #2457
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość

Madziu- ja też coś nie mogę spać. Nawet myślałam, ze to wina czerwonej herbaty, ale staram się nie pić jej po 18, bo podobno pobudza i nic Leżę, leże i w ogóle nie mogę zasnąć. Ooo bardzo dobrze, że nie kupiłaś sobie bajaderki Serek na pewno zdrowszy Ja 8minute mam zamiar robić od poniedziałku A które robisz?
no powiedzmy, że serek zdrowszy.. hehe
ja ćwiczę 8 minute abs i 8 minute buns, czasami 8 minute legs..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 08:38   #2458
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzieńdoberek...

Ale tu cichutko
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 08:55   #2459
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

dzień dobry
no cicho.. wszyscy pewnie w szkole albo pracy
ja wstałam po 7, posprzątałam trochę, a teraz patrzę na Dzień dobry tvn mój ulubiony program poranny hehe
a zaraz idę zjeść śniadanko
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 08:59   #2460
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Witam i pozdrawiam Was serdecznie wypisałam się z waszej listy bo i tak nic nie chudnę. Miałam taki mały kryzys osobisty ale zaglądam do Was jestem od was uzależniona nie potrafię od was odejśc.
Wczoraj postanowiłam wziąśc się za siebie no i zaliczyłam 8 minutówki na pośladki , uda i ramiona ale mam zakwasy.
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.