callanetics - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 18:47   #2401
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: callanetics

Snaefridur,a tak wogóle to włącz GG bo podajesz numerek ale dostać się do Ciebie ni w ząb nie idzie ;( .Próbowałam i nici z tego
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:00   #2402
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: callanetics

Jeszcze jedno - ta noga wyprostowana to ma być utrzymywana w tej pozycji bez ruchu.Po prostu unosisz ją i tak trzymasz licząc do 100.Ale pamiętaj o wypchniętej miednicy i kolano przy nodze prostej musi koniecznie być jakby skręcone w stronę podłogi.Pozycja nie jest łatwa ale wykonalna i czym więcej ćwiczeń tym łatwiej.Wiem bo sama miałam z tym problem i wiem że jak zacznę teraz od nowa to też będę miała ciężko ale się nie poddam bo znam już efekty .Chwilowo nie ćwiczę bo nie mam z czym a bez filmiku to nie to samo no i nie pamiętam kolejności ,która jest tak ważna przy tych ćwiczeniach.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 06:48   #2403
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
XAL powiedz mi kochanie,co u mnie jest nie tak bo po ściągnięciu plików (wszystkich co do jednego jakie zapodałaś) niestety nie mogę nic zdziałać, ponieważ pliki wyglądają jakby były nie dokończone.Przypuszczam że brakuje mi jakiegoś programu,ale nie mam pojęcia jakiego?
Musisz mieć windows commander lub totalcommander. Wersje 30 dniowe są do ściągnięcia z netu, zapodaj w google Poźniej wejdź przez totala do katalogu gdzie masz te wszystkie pliki i kliknij ten crc i się samo scala.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:34   #2404
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Musisz mieć windows commander lub totalcommander. Wersje 30 dniowe są do ściągnięcia z netu, zapodaj w google Poźniej wejdź przez totala do katalogu gdzie masz te wszystkie pliki i kliknij ten crc i się samo scala.
Nie chce się otworzyć ;( ;( ;( choroba jasna!!! Pokombinuję jak będę miała więcej czasu.Dzięki XAL
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 06:52   #2405
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Nie chce się otworzyć ;( ;( ;( choroba jasna!!! Pokombinuję jak będę miała więcej czasu.Dzięki XAL
Jak coś to pisz PW, jestem w pracy do końca tygodnia, później się urlopuję.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 15:48   #2406
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: callanetics

Dzięki serdeczne ale najpierw to chyba muszę formata zdziałać a potem coś dalej kombinować.Może w końcu uda mi się jakieś video zdobyć i będę mogła zacząć ćwiczyć z kasetą.Heh,żebym wiedziała że mi się zepsuje to bym od razu płytkę kupiła i byłoby po kłopocie
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak coś to pisz PW, jestem w pracy do końca tygodnia, później się urlopuję.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:16   #2407
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: callanetics

Nefreteetee,dziękuję Ci bardzo .W profilu miałam mój stary nr gg,ale juz poprawiłam.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 15:18   #2408
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez Snaefridur Pokaż wiadomość
Nefreteetee,dziękuję Ci bardzo .W profilu miałam mój stary nr gg,ale juz poprawiłam.
Proszę bardzo moja droga.Mam nadzieję że napisałam na tyle wyraziście że Ci to pomoże.Jakbyś miała jakieś kłopoty jeszcze to możesz pisać na GG.Być może jeszcze będę mogła w czymś pomóc. Mój numerek to 4743156
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:49   #2409
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: callanetics

Oj nie załapałam sie na linki xal mogłabyś jeszcze raz je załączyć?
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 20:23   #2410
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: callanetics

Właśnie jestem po callaneticsie i po całej serii ośmiominutówek .Zaczęłam ćwiczyć bez "pomocy filmowej" bo przecież nie mogę czekać w nieskończoność aż może mi się trafi jakieś nowe video lub ktoś raczy zgrać z kasety na płytę.A nad uruchomieniem serii od Xal nie chce mi sie męczyć bo coś mi nie chce się to uruchomić i to chyba będzie dłuższa męczarnia zanim uda mi się coś z tym zdziałać...Póki co zaczęłam więc z pamięci a jeśli pominę jakieś ćwiczenie to trudno,chyba nic się nie stanie.O efektach będę pisać.Pozdrawiam Was i życzę udanych wysiłków...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 06:51   #2411
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Oj nie załapałam sie na linki xal mogłabyś jeszcze raz je załączyć?
Jak wrócę z urlopu, bo dzisiaj nie dam rady wszystkiego wysłać.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 16:48   #2412
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak wrócę z urlopu, bo dzisiaj nie dam rady wszystkiego wysłać.
Kiedy będziesz miała czas to załącz a ja będę do tej pory cierpliwie czekać
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 09:59   #2413
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: callanetics

Już nikt nie ćwiczy Callanetics?

Ja dopiero zaczęłam z Mariolą Bojarską, ale bardzo mi się podoba Mam nadzieję, że wytrwam, bo naparwdę chce w końcu zobaczyć efekty
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 14:29   #2414
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: callanetics

A ja potrzebuję motywacji, by zacząć. Proszę mnie kopnąć w tyłek i wejść na ambicje! [no daleeeej....]
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:49   #2415
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: callanetics

kiedyś przez pewien czas te ćwiczenia robiłam codziennie, znalazlam kasetę taką na wideo w zbiorze mojej mamy i pomyślałam a co mi tam

najlepsze jest to że rzeczywiście były efekty, nabrałam tzw kobiecych kształtów, poprawiła mi sie taila (piękne wcięcie tzw osy)

ehh szkoda ze przerwałam a teraz juz nie mam takiej motywacji chyba i czasu (choć pewnie większosc to tylko wymówki) moze sie kiedyś znów za to wezmę
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 22:45   #2416
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: callanetics

ja tez je cwiczylam i wygladalam o niebo lepiej...ale teraz nie wrocilabym do nich bo sa zaciezke dla mnie wole lagodniejsza forme cwiczen...mieczak ze mnie
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 23:07   #2417
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
Już nikt nie ćwiczy Callanetics?

Ja dopiero zaczęłam z Mariolą Bojarską, ale bardzo mi się podoba Mam nadzieję, że wytrwam, bo naparwdę chce w końcu zobaczyć efekty
ja ćwiczę tzn usiłuję bo nie mogę się zmobilizować.
wiem że ćwiczenia dają świetne efekty ale jednocześnie są takie... nużące. już pomijając fakt że nie potrafię zrobić nawet połowy z wymaganych powtorzen to ja wlasnie tez cwicze z M.Bojarską i strasznie mi się nie pdooba ten filmik. nie wiem cyz mamy ten sam ale w moim puszczaja taka spokojną, nużącą muzykę i to tak mnie wkurza ze az zniecheca do cwiczen.

a moze macie jakies zdjecia przed i po? to by mnie moze zmobilizowalo jakos?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 08:36   #2418
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: callanetics

ja niestety nie mam zdjec ale mi callanetics wyrzezbil ladnie sylwetke w ok 2 miesiace...tzn bylo widac ladny efekt ale bralam do tego wtedy tez clarinol. mimo ze ja juz nie cwicze tego to zachecam bo efekty sa na prawde sliczne na plazy zapominasz o tym ze jestes w kostiumie
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 20:25   #2419
NaaaTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: callanetics

Hej dziewczyny!
Ja ćwiczę callanetics od początku czerwca, ale tylko 2 razy w tygodniu. Czuje już pewne zmiany w swojej figurze, ale chyba te 2 razy to za mało. Teraz kiedy w czasie wakacji mam czas, postaram się ćwiczyć codziennie. Trudno mi się zmotywować, wyciagnąć te matę i zacząć ćwiczyć, ale zazwyczaj jakoś się przełamuję. Ćwiczę z kasetą Marioli Bojarskiej. Muzyka mnie strasznie wkurza, ale zawsze włączam sobie swoją. I tak najlepsze w filmie jest skupienie tych babek wpatrujących się w dal. To rozwalające kiedy ze mnie wychodza siódme poty, a one spokojnie, z lekkością cwiczą i rozmyślają sobie o niewiadomo czym Naturalnie nie potrafię wytrzymać 100s. Ale postanowiłam, że bede stopniowo zwiekszac czas. Narazie ćwicze 70s i czuję sie wystarczajaco zmeczona. Jak to mowi autorka "z czasem wyjdzie"

ps. powiesiłam sobie na łóżkiem zdjęcie "przed" i "po", które było tu na forum wrzucone i bardzo mnie to motywuje :P
NaaaTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 13:10   #2420
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez hostess Pokaż wiadomość
ja niestety nie mam zdjec ale mi callanetics wyrzezbil ladnie sylwetke w ok 2 miesiace
a cwiczyłaś codziennie czy, tak jak tam mowia, 2 razy w tyg?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 22:23   #2421
kropeczka :)
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka :)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław :))
Wiadomości: 171
GG do kropeczka :)
Post Dot.: callanetics

Eeee wiecie co jak sie czyta o tych cwiczeniach to rzeczywiscie mozna pomyslec ze takie proste cos to jak ma efekty przynosic...a tu zaczelam robic i maskara ;] ciezkzie sa strasznie dla mnie (ale trzeba przyznac ze ja wogole mam 0 kondycji nie wytrenowana jestem bo do tej pory byl siedzacy tryb zycia-czas to zmienic) no i doszlam do bioder i nie mam siły z tymże nie zrobilam w poprzednich tych 100 czy 50 sek bo nie daje rady(brzuch jest dla mnie najgorszy)....ale mysle ze bede codziennie robic po kilka sekund wiecej az dojde do tych co trzeba
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

-14 kg


Wiosenne wytapianie tłuszczyku
Skakanka+ MŻ

72-71-70-69-68-67-66-65
kropeczka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 22:43   #2422
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez kropeczka :) Pokaż wiadomość
Eeee wiecie co jak sie czyta o tych cwiczeniach to rzeczywiscie mozna pomyslec ze takie proste cos to jak ma efekty przynosic...a tu zaczelam robic i maskara ;] ciezkzie sa strasznie dla mnie (ale trzeba przyznac ze ja wogole mam 0 kondycji nie wytrenowana jestem bo do tej pory byl siedzacy tryb zycia-czas to zmienic) no i doszlam do bioder i nie mam siły z tymże nie zrobilam w poprzednich tych 100 czy 50 sek bo nie daje rady(brzuch jest dla mnie najgorszy)....ale mysle ze bede codziennie robic po kilka sekund wiecej az dojde do tych co trzeba
na pewno
ja robiłam dzisiaj trzecią godzinę (z tym ze drugą przerwałam w połowie stwierdzając że nienawidzę tych ćwiczen) i umiem brzuch wytrzymać znacznie dłużej niz za pierwszym razem.
ale tez narazie nie umiem zrobic 100.

trzymam kciuki
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 09:14   #2423
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: callanetics

A ja dziś znowu wracam do "gry" i zaczynam ćwiczyć callana Przyznam, że te ćwiczenia naprawde potrafią zdziałać cuda z sylwetką i ogromnie żałuje, że przerwałam je wcześniej - to niestety wynikało z przyczyn wyższych. Tak czy siak, teraz właśnie mam zamiar za chwile nałożyć wygodne ciuszki i rozpocząć 1 godzinę callanetics
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:17   #2424
NaaaTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: callanetics

Dziś robię 6tą godzinę. Ahh jestem taka niecierpliwa. Już od razu bym chciała niewiadomo jakie rezultaty Musimy się nawzajem motywować. Ile już za wami?
NaaaTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:35   #2425
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: callanetics

Dzisiaj będzie 1 godzina... Najtrudniej będzie mi wytrwać do pierwszych efektów. Później z górki.

Słuchacie muzyki podczas ćwiczeń? Jeśli tak, to jakiej?
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 14:49   #2426
NaaaTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: callanetics

Ja słucham muzyki rytmicznej, tanecznej - wtedy ćwiczenia zdają się być mniej monotonne i czas szybciej biegnie
NaaaTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 07:13   #2427
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: callanetics

Cytat:
Napisane przez NaaaTi Pokaż wiadomość
Ja słucham muzyki rytmicznej, tanecznej - wtedy ćwiczenia zdają się być mniej monotonne i czas szybciej biegnie

Dokładnie tak Ja nie moge wytrzymać z tą monotonną muzyczką z filmu - tragedia, jednak - nie pamiętam gdzie to wynalazłam, czy w książce czy na jakimś filmie z callan - jest zaznaczone, żeby nie słuchać w czasie ćwiczeń piosenek bo to utrudnia koncentrowania się na samych ćwiczeniach . Może i tak, ale np. ja bym chyba nie wytrzymała bez "normalnej" muzyki w tle.

Swoją drogą, wczoraj zrobiłam pierwsze po dlugiej przerwie podejscie do tych ćwiczonek i , co bylo do przewidzenia, nie dałam oczywiście rady. A i tak dziś czuje zakwasiory. Mam nadzieje, że drugie podejście będzie skuteczniejsze
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:23   #2428
NaaaTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: callanetics

Myślę, ze spokojnie można skupić się na cwiczeniach i posłuchać sobie fajnej muzyczki

Mam teraz do was pytanie:
CZY LEPIEJ ĆWICZYĆ CODZIENNIE, CZY MOZE CO DRUGI DZIEŃ?
Ja cwiczę codziennie, ale czytałam, ze mięśniom trzeba też dać odpocząć. W moim przypadku jednak wiem, ze jak nie cwicze codziennie to zaczynam się opuszczać i cwiczenia sprowadzają się do 1 badz 2 godz. tygodniowo (od przypadku do wypadku). Co o tym sądzicie?
NaaaTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:48   #2429
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: callanetics

Ja wolę ćwiczyć codziennie - gdy ćwiczę co drugi dzień, to zaczynam szukać wymówek, żeby poćwiczyć jutro, pojutrze. A tak wiem, że jest plan, wg którego ćwiczę codziennie. I motywuję się tym, że szybciej zobaczę efekty, jeżeli będę codziennie wykonywać te ćwiczenia.
Nie znam się wybitnie, ale wydaje mi się, że mięśnie regenerują się dość szybko, by ćwiczyć co dzień. Mój tata zaplanował sobie trening siłowy każdego dnia i jakoś żyje, a był przed i po u lekarza na badaniach.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:02   #2430
NaaaTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: callanetics

Coś tu cicho
Jak wam idzie? Ja dziś przećwiczyłam 8 godzinkę
Stwierdziłam, że bedę cwiczyć 3-4 razy na tydzień. Mięśniom trzeba dać odpocząć, a codziennie ćwiczenia i tak nie przyniosą szybszych rezultatów.
Niebawem wyjeżdżam i nie będe miała okazji ćwiczyć przez przeszło tydzień. Czy myślicie, że te przećwiczone godziny się "zaprzepaszczą" przez ten czas?
NaaaTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 21:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.