Efekty biegania - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 18:56   #2371
belldrim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Ile Można Schudnąć Dzięki Bieganiu?

Hej. mam problem. Jestem bardzo niska (158cm) i ważę 59kg. Kiedyś było nawet 47 ale to było głupie odzywianie i podejrzewam, że przez to mam spowolniony metabolizm ponieważ od dłuzszego czasu nie mogę schudnąć. Już tyle nocy przepłakałam, jestem psychicznie wykończona jak patrzę na siebie w lustro; ( Od kilku miesięcy prowadzę bardzo zdrowy tryb odżywiania, zero słodyczy, duzo wody, czerwonej herbaty, zdrowe jedzenie, posiłki co 3h.
Może jeszcze nadmienię, bo to pewnie ważne, że biorę hormony [Diane35] (jestem pewna, że duża ich zasługa w tym jak teraz wyglądam:/ ale pomogły mi bardzo na cerę, więc biorę je juz pół roku). Teraz za kilka dni ide do ginekologa po inne tabletki i poproszę o takie, które nie powodują zatrzymywania wody w roganizmie, tycia i cellulitu; /
Ale do rzeczy...
Biegam od 4 dni codziennie wieczorem , bardzo wolno ale długo- około 50minut. I jedyne co zauważyłam to powiększenie się nóg ( wygląda to jeszcze gorzej niż przedtem i już teraz to w ogóle jestem zdołowana swoim wyglądem... Chcę mieć szczupłe, smukłe [mogą być nawet chude] nogi! (przy moim wzroście nie bedzie to wyglądać źle).
Pomóżcie
belldrim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 20:06   #2372
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ile Można Schudnąć Dzięki Bieganiu?

Cytat:
Napisane przez belldrim Pokaż wiadomość
Hej. mam problem. Jestem bardzo niska (158cm) i ważę 59kg. Kiedyś było nawet 47 ale to było głupie odzywianie i podejrzewam, że przez to mam spowolniony metabolizm ponieważ od dłuzszego czasu nie mogę schudnąć. Już tyle nocy przepłakałam, jestem psychicznie wykończona jak patrzę na siebie w lustro; ( Od kilku miesięcy prowadzę bardzo zdrowy tryb odżywiania, zero słodyczy, duzo wody, czerwonej herbaty, zdrowe jedzenie, posiłki co 3h.
Może jeszcze nadmienię, bo to pewnie ważne, że biorę hormony [Diane35] (jestem pewna, że duża ich zasługa w tym jak teraz wyglądam:/ ale pomogły mi bardzo na cerę, więc biorę je juz pół roku). Teraz za kilka dni ide do ginekologa po inne tabletki i poproszę o takie, które nie powodują zatrzymywania wody w roganizmie, tycia i cellulitu; /
Ale do rzeczy...
Biegam od 4 dni codziennie wieczorem , bardzo wolno ale długo- około 50minut. I jedyne co zauważyłam to powiększenie się nóg ( wygląda to jeszcze gorzej niż przedtem i już teraz to w ogóle jestem zdołowana swoim wyglądem... Chcę mieć szczupłe, smukłe [mogą być nawet chude] nogi! (przy moim wzroście nie bedzie to wyglądać źle).
Pomóżcie
Dobrze biegasz, tylko biegaj co drugi dzien co najwyzej, a co drugi dzien cwiczenia silowe. No i musisz sie upewnic, czy masz odpowiedni bilans kaloryczny, zeby chudnac.

Co to znaczy zdrowe jedzenie?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:25   #2373
belldrim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Ile Można Schudnąć Dzięki Bieganiu?

Zdrowe jedzenie? Jem: warzywa, owoce, tunczyk, twarozki, kurczak, pieczywo baaardzo rzadko (a jesli juz to ciemne).
A czy trening siłowy przypadkiem nie rozwija mięśni? ja nie chce mieć takich "bułeczek" mięsni po zew. stronie ud, no i umiesnionych łydek ;/ bo moje lydki i tak są potęzne... Boże jak ja zazdroszcze chudzielcom
belldrim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:54   #2374
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Ile Można Schudnąć Dzięki Bieganiu?

Żeby te "bułeczki" jak to nazywasz, tak łatwo było rozwinąć (ot chwytasz sztangę i nagle masy przybywa) nikt nie musiałby w zwiększanie obwodów wkładać takiego wysiłku.
Z powietrza Ci mięśnie nie urosną, jeśli bedziesz miała ujemny bilans kaloryczny, to bez szans. Poczytaj wątki podwieszone, bo z pytania wnioskuję, że jesteś kompletnie nierozeznana w temacie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 11:46   #2375
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ile Można Schudnąć Dzięki Bieganiu?

Cytat:
Napisane przez belldrim Pokaż wiadomość
Zdrowe jedzenie? Jem: warzywa, owoce, tunczyk, twarozki, kurczak, pieczywo baaardzo rzadko (a jesli juz to ciemne).
A czy trening siłowy przypadkiem nie rozwija mięśni? ja nie chce mieć takich "bułeczek" mięsni po zew. stronie ud, no i umiesnionych łydek ;/ bo moje lydki i tak są potęzne... Boże jak ja zazdroszcze chudzielcom
Przy ujemnym bilansie kalorycznym miesnie nie rosna.
Trening silowy moze sluzyc do czego chcesz - chudniecia, nabijania masy, wzrostu sily. Wszystko zalezy od diety i ukierunkowania tego treningu.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Żeby te "bułeczki" jak to nazywasz, tak łatwo było rozwinąć (ot chwytasz sztangę i nagle masy przybywa) nikt nie musiałby w zwiększanie obwodów wkładać takiego wysiłku.
Z powietrza Ci mięśnie nie urosną, jeśli bedziesz miała ujemny bilans kaloryczny, to bez szans. Poczytaj wątki podwieszone, bo z pytania wnioskuję, że jesteś kompletnie nierozeznana w temacie
Jelonek, no co Ty, nie wiedzialas, ze przejscie obok sztangi sprawia, ze ma sie uda jak Pudzian ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 11:59   #2376
belldrim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Ile Można Schudnąć Dzięki Bieganiu?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Trening silowy moze sluzyc do czego chcesz - chudniecia, nabijania masy, wzrostu sily. Wszystko zalezy od diety i ukierunkowania tego treningu.
Ok w takim razie, chciałabym żeby taki trening był ukierunkowany na chudnięcie. W takim razie... co dalej?
belldrim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:35   #2377
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Ile Można Schudnąć Dzięki Bieganiu?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jelonek, no co Ty, nie wiedzialas, ze przejscie obok sztangi sprawia, ze ma sie uda jak Pudzian ?
No chodzę i chodzę i nadal nie urosłam wystarczająco Może nie w tę stronę po prostu?
Cytat:
Napisane przez belldrim Pokaż wiadomość
Ok w takim razie, chciałabym żeby taki trening był ukierunkowany na chudnięcie. W takim razie... co dalej?
Hmmm "co dalej"
Czy moje posty są przezroczyste?
Ja rozumiem, że na forum fitness to się faceta słucha, ale jak kobieta mówi: "czytaj wątki podwieszone, bo jesteś kompletnie nierozeznana", to zrobić to należy. I kropka
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 11:27   #2378
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Po jakim czasie efekty??

hej Ja biegam w miejscu codziennie rano na czczo i wieczorem przez 40-60 minut. I mam pytanko: wie ktoś może po jakim czasie powinnam zauważyć pierwsze efekty? Miesiąc czy dłużej? Oczywiście chodzi mi o spalenie tłuszczu HELP pliss
pozdro
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:47   #2379
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Po jakim czasie efekty??

wyjdz pobiegać na dwór, na pewno da Ci to lepsze efekty, w miejscu to takie oszukiwanie siebie, piekna pogoda jest wiec korzystaj
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:03   #2380
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
hej Ja biegam w miejscu codziennie rano na czczo i wieczorem przez 40-60 minut. I mam pytanko: wie ktoś może po jakim czasie powinnam zauważyć pierwsze efekty? Miesiąc czy dłużej? Oczywiście chodzi mi o spalenie tłuszczu HELP pliss
pozdro
W ten sposób to sobie jedynie mięśnie możesz spalić. Powodzenia w gubieniu tłuszczu z takim podejściem

Edycja- co to znaczy biegać w miejscu? Bieganiem to chyba ciężko nazwać.
Prędzej skakaniem bo tak to sobie wyobrażam. Może wyobraźnię mam zwyczajnie za małą

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-03-28 o 13:05
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:18   #2381
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
hej Ja biegam w miejscu codziennie rano na czczo i wieczorem przez 40-60 minut. I mam pytanko: wie ktoś może po jakim czasie powinnam zauważyć pierwsze efekty? Miesiąc czy dłużej? Oczywiście chodzi mi o spalenie tłuszczu HELP pliss
pozdro
Eeee... nigdy?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 13:25   #2382
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Ja zaczełam biegać pod koniec lutego, niestety też przeważnie w miejscu bo nie miałam z kim dziecka zostawić żeby wyjść z domciu ale poza tym robie a6w, brzuszki itp. No i dietka, ale niezbyt drastyczna... Teraz dołożyłam jeszcze hula hop... I z rozmiaru 42 przeskoczyłam na 38... Z tym tylko że ćwiczę około dwie godzinki dziennie i tylko wieczorkiem... No i nie na czczo, z reguły około dwie trzy godziny po kolacji, później już nic nie jem bo jest za późno...
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:52   #2383
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
Ja zaczełam biegać pod koniec lutego, niestety też przeważnie w miejscu bo nie miałam z kim dziecka zostawić żeby wyjść z domciu ale poza tym robie a6w, brzuszki itp. No i dietka, ale niezbyt drastyczna... Teraz dołożyłam jeszcze hula hop... I z rozmiaru 42 przeskoczyłam na 38... Z tym tylko że ćwiczę około dwie godzinki dziennie i tylko wieczorkiem... No i nie na czczo, z reguły około dwie trzy godziny po kolacji, później już nic nie jem bo jest za późno...
O Tobie i posilkach okolotreningowych juz chyba byla dyskusja ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:10   #2384
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Aha. no może troche źle napisałam. To raczej taki trucht w miejscu. A możecie mi powiedzieć czemu taka forma "biegu" nie może spalić tłuszczu?
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:42   #2385
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
O Tobie i posilkach okolotreningowych juz chyba byla dyskusja ?

Tak wiem ty wiesz najlepiej, Mary333 pyta więc odpowiadam, mimo tego że już kilka razy wytknąłeś mi że wszystko robię źle (źle ćwiczę bo to mi nic nie da, moja dieta jest do kitu itp.) to jednak kilka dobrych kilogramów oraz zbędnych centymetrów mi ubyło... Więc jak to jest że to co twoim zdaniem jest takie złe i w niczym mi nie pomoże jednak coś zdziałało...?? może jestem jakimś dziwnym wybrykiem natury, że działa na mnie to co nie powinno...?? A może jednak nie wiesz wszystkiego..??
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:53   #2386
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
hej Ja biegam w miejscu codziennie rano na czczo i wieczorem przez 40-60 minut. I mam pytanko: wie ktoś może po jakim czasie powinnam zauważyć pierwsze efekty? Miesiąc czy dłużej? Oczywiście chodzi mi o spalenie tłuszczu HELP pliss
pozdro
wiosna idzie, wiec moze lepiej jakies sporty na swiezym powietrzu? Ja nie lubie biegac, wiec jezdze na rolkach i wlasnie planuje zakup roweru.
No i trzeba cos zjesc przed cwiczeniem - przynajmniej ja bym nie miala sily na wysilek fizyczny, a poza tym jest to niezdrowe.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:44   #2387
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Wink Dot.: Po jakim czasie efekty??

dzieki za odpowiedzi mam jeszcze taki jeden pomysł na mój "bieg" mogłabym zrobić tak, że będe biegać przez długość pokoju, od drzwi do okna? I tak przez 40-60 min? Wydaje mi się, że to jest lepsze niż trucht całkowicie w miejscu?
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:01   #2388
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
Tak wiem ty wiesz najlepiej
Skadze znowu, wiem tylko troche lepiej od Ciebie, co nie jest ciezkie, bo w tym temacie niestety wg mnie nic niemal nie wiesz.

Cytat:
Więc jak to jest że to co twoim zdaniem jest takie złe i w niczym mi nie pomoże jednak coś zdziałało...??
Aj tam w niczym - mizeria jest mizeria, podniecac sie utrata wody naprawde nikt nie bedzie

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
może jestem jakimś dziwnym wybrykiem natury, że działa na mnie to co nie powinno...?? A może jednak nie wiesz wszystkiego..??
Tak, na bank dziala, jak na inne "wybryki natury" na wizazu Niektorym sie dzial "fitness" pomylil z dzialem "bajki".

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Aha. no może troche źle napisałam. To raczej taki trucht w miejscu. A możecie mi powiedzieć czemu taka forma "biegu" nie może spalić tłuszczu?
To Ty lepiej powiedz, czemu to ma przyniesc niby efektywne i wymierne efekty spalania tluszczu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:02   #2389
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi mam jeszcze taki jeden pomysł na mój "bieg" mogłabym zrobić tak, że będe biegać przez długość pokoju, od drzwi do okna? I tak przez 40-60 min? Wydaje mi się, że to jest lepsze niż trucht całkowicie w miejscu?
no prawie jak z powiesci "Moralnosc Pani Dulskiej" - tylko podaj jaka dlugosc ma Twoj pokoj to Ci policzymy ile dlugosci musisz zrobic, by to odpowiadalo wyjsciu na Kopiec Kosciuszki

Naprawde to az taki problem cwiczyc poza domem?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 21:19   #2390
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Wyrak trochę tej wody musiałam stracić... Czyli twoim zdaniem to że od ponad miesiąca ćwiczę (także aeroby) i stosuje dietę polegającą głównie na ograniczeniu i zróżnicowaniu posiłków to nic nie zmieni bo nie stosuje się do twoich rad... Czyli jesteś mądrzejszy od mojego lekarza...klas ki:

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi mam jeszcze taki jeden pomysł na mój "bieg" mogłabym zrobić tak, że będe biegać przez długość pokoju, od drzwi do okna? I tak przez 40-60 min? Wydaje mi się, że to jest lepsze niż trucht całkowicie w miejscu?

Bardzo nurtuje mnie pytanie: dlaczego nie chcesz wyjść na świeże powietrze i tam pobiegać?? Przepraszam jeśli cię uraziłam ale naprawdę nie rozumiem!!
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:28   #2391
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez czarna1985 Pokaż wiadomość
Wyrak trochę tej wody musiałam stracić... Czyli twoim zdaniem to że od ponad miesiąca ćwiczę (także aeroby) i stosuje dietę polegającą głównie na ograniczeniu i zróżnicowaniu posiłków to nic nie zmieni bo nie stosuje się do twoich rad... Czyli jesteś mądrzejszy od mojego lekarza...klas ki:
Nigdzie nie mowilem, ze nie zmieni, tylko ze na poczatku glownie tracisz wode. No i posilkiokolotreningowe u Ciebie leza i pokwikuja: kwi kwi.
No i tracilas/tracisz bezsensownie czas na A6W.
Silowe cwiczenia robisz?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 22:40   #2392
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mowilem, ze nie zmieni, tylko ze na poczatku glownie tracisz wode. No i posilkiokolotreningowe u Ciebie leza i pokwikuja: kwi kwi.
No i tracilas/tracisz bezsensownie czas na A6W.
Silowe cwiczenia robisz?
dlaczego bezsensownie ?
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 07:28   #2393
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez gofrowana Pokaż wiadomość
dlaczego bezsensownie ?
Dlatego, że A6W jest owiane jakąś dziwną, kompletnie niezrozumiałą dla mnie legendą, która nie ma niestety odzwierciedlenia w efektach, porównując ilość czasu jaką trzeba włożyć i narażenie na kontuzje, a o nie niezbyt ciężko. Niewiele osób wykonuje te ćwiczenia tak, jak powinno się to robić prawidłowo.
Inna sprawa- celem użytkowniczki jest schudnięcie, stosowanie do tego ów zestawu jest kolejnym "po co?".
Nie wiem dlaczego nieporównywalnie lepszy ABSII nie jest tak chętnie wykorzystywany.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 13:21   #2394
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Efekty biegania

Cytat:
Napisane przez gofrowana Pokaż wiadomość
dlaczego bezsensownie ?
Dlatego, ze ten program nie pasuje do celow wiekszosci osob tutaj piszacych, jego cele i efektywnosc sa zdecydowanie ograniczone; no i przede wszystkim - zamiast tego, mozna poswiecic czas na wykonanie duzo efektywniejszych cwiczen. Zupelnie juz mnie rozwala traktowanie A6W jako podstawy cwiczen a nie dodatku.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:52   #2395
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ODŚWIEŻAM wątek I dzisiaj jak mi się zechce idę zrobić 30minutową rundkę po osiedlu :P
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:04   #2396
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

To i ja się przyłączę Długodystansowcem nie jestem (póki co ) - biegam sobie odcinek 2,5km w 20minut, jak już trochę podreperuję kondycję po zimie postaram się to wydłużyć do 40minut (i dystans też oczywiście większy )
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:12   #2397
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

30 minutek zaliczone dzisiaj zle sie biegalo pod wiatr
ale poszlo !
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:35   #2398
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Ja 25 minutek przy świetnej muzyce Prodigy ! Polecam Po takiej przerwie w bieganiu, myślałam że mi nogi z tyłką odlecą Ale dałam rade
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:47   #2399
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Smile Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Mini82 Pokaż wiadomość
30 minutek zaliczone dzisiaj zle sie biegalo pod wiatr
ale poszlo !
Bez kitu źle. Dzisiaj też właśnie miałam tę wątpliwą przyjemność.
O deszczu już nie wspominając.
Ale daaaamyy radddę .
35 minut za mną.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:42   #2400
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Po jakim czasie efekty??

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No i tracilas/tracisz bezsensownie czas na A6W.
Silowe cwiczenia robisz?

Co do a6w to nie robię zgodnie z harmonogramem, robię co drugi dzień i mniejszą ilość powtórzeń bo nie wyrabiałam... Ale wygląda to mniej więcej tak: codziennie biegam lub skaczę na skakance (30-40 min) i do tego dokładam brzuszki <na dzień dzisiejszy sztuk 50> + nożyce <100>+ pompki+przysiady + hantelki <ale tutaj chodzi mi głównie o podniesienie mojego biustu choc nieco wyzej> i ćwiczenia na talię osy... no i oczywiście rozciągam sie twardo... nadmieniam iż co tydzień zwiększam ilość wykonywanych ćwiczeń... Kilka dni temu dołożyłam jeszcze hula hop ale jak na razie tylko mnie poobijało i wyglądam jak jeden wielki siniak... i wszędzie zasuwam z buta <chociaż biorąc pod uwagę stan Łódzkiego MPK to pieszo=bezpieczniej)!!! Co do posiłków około treningowych to zapewne masz rację... Robię to codziennie<oprócz niedziel>, zajmuje mi około dwóch godzin, bieg zastepuję skakanka bo nie zawsze mam z kim dziecko zostawić... Ćwiczę tylko wieczorem bo niestety rano nie mam jak... Po ćwiczeniach nie jem bo nawet nie mam ochoty, co najwyżej jakiś banan, jabłko czy jogurcik...

A teraz mój dzień < proponuje nie brać przykładu>:
Moja dieta jest straszna, ale tak już było od zawsze.... Wstaje przed 6.00, ciągne dziecko do przedszkola, zasuwam do pracy... a tam z reguły najpierw pije kawkę, około 12.00 jem sniadanko <płatki z mlekiem>, wychodzę z pracy ciągne dziecko do domu gdzie około godziny 17.00 zjadam jakies dwie kanapki i pije herbatkę... Oczywiście cały dzien mam pod ręką wodę mineralną niegazowana... Nie jem słodyczy bo ich nie lubię... Nie jem normalnych obiadów bo nie umiem i nie lubię ich gotować <od kuchni trzymam się z daleka>, więc co najwyżej czasem wyskoczę do jakiegoś baru mlecznego... Do tego w między czasie owoce, albo warzywko <głównie jabłko, banan, kiwi, marchewki, brukselka> no i kocham czerwona paprykę...Także moja dieta jest do kitu... I zapewne przyznasz mi racje...


Jednak od stycznie mniej więcej staram się jeść normalnie i uzupełniać dietę we wszystkie potrzebne składniki choć nie zawsze mi to wychodzi a od końcówki lutego dołożyłam ćwiczenia...!!! na początku stycznia ważyłam 74 kg, w dniu dzisiejszym 64, jednak ostatnio przestały mi lecieć kilogramy ale za to ubywają centymetry... Nie wiem dlaczego waga stoi w miejscu...??

Wyrak teraz możesz mnie zjechać!! Szczególnie jeżeli chodzi o moją dietę, a raczej jej brak...
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 11:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.