wasze rodzeństwo - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 22:25   #211
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Pochwalmy się swoim rodzenstwem ;)

Cytat:
Napisane przez paula007
Hop hop, słyszy mnie ktoś?

Słyszę !! Slyszę !!! I podpisuję się pod tym apelem !!!

Wątek już jest - całkiem obszerny, więc warto go kontynuować tam nie tu !!!
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:16   #212
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: wasze rodzeństwo

ja jestem najstarsza (dalej nie wiem czy to dobrze czy zle) mam 2 mlodszych braci:
kuba, lat 14, boski casanova i lamacz serc kobiecych niesamowicie towarzyski i rozrywkowy chlopak (po siostrze oczywiscie) o ile z kolezankami dogaduje sie nad podziw dobrze o tyle ze mna juz nie bardzo... ma swira na punkcie muzyki, gra na czym sie da a zwlaszcza na nerwach calej rodzinki ale ogolnie jak ma dobry dzien to calkiem mily z niego chlopak

pawel, lat 3 oczko w glowie wszystkich, mimo dosc duzej roznicy wieku tworzymy calkiem zgrany duet ma nieziemskie teksty i super wyczucie sytuacji, jak dowali jakims swoim przemysleniem to zbieramy sie z podlogi przez pol godz, nie lubie za to gdy gdzies sie z nim wybieram a ludzie (a zwlaszcza starsze panie) teatralnym szeptem informuja wszystkich wkolo ze "taka mloda a juz mamusia"

mimo ze czasami miedzy nami iskrzy i nieraz dochodzi do klotni jakos nie wyobrazam sobie mojej rodzinki i mojego domu bez nich, no a w szczegolnosci bez malego szkoda tylko ze nie mam starszego brata... (ach, ci jego potencjalni koledzy... <wzdech>)
wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 20:33   #213
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: wasze rodzeństwo

Zapomniałam dodać, że moja siostra też jest Wizażanką
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:57   #214
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Thumbs down Dot.: wasze rodzeństwo

Wnika jesteś urocza...ja swój kontakt z bratem utraciłam jakiś 5 lat temu gdy wyleciał do Stanów...ja później wybrałam tropiki no i wyprowadziłam sie w cudowny tropikalny Cyptr....brata nie było......i nie było....aż szlag trafił wszystko! takie są skutki mimo woli po prostu tracimy najbliższych. Ja straciłam!
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 00:27   #215
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: wasze rodzeństwo

ja mam brata mlodszego o 6 lat czyli obecnie ma 17.
jeszcze mieszkamy razem ale strasznie ciezko dojsc mi z Nim do jakiegos porozumienia
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 00:29   #216
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam młodszą o rok siostrę. Studiujemy w jednym mieście, mieszkamy razem (we dwie), mamy dużo rzeczy wspólnych.. czasami mnie wkurza, wiadomo, ale generalnie dobrze nam się układa...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 00:50   #217
Cochineal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 31
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam siostrę o 8 lat starszą i brata starszego 10 lat. Stosunki z obydwojgiem mam w sumie dobre. Z bratem miałam zawsze jeśli dobrze sobie przypominam Teraz kontakt raczej sporadyczny bo mieszka w Anglii. Z moją siostrą trochę trudniej jest ogólnie rzecz biorąc Bo-charakterek ma, bywała, nazwijmy to wybuchowa-z mojej perspektywy-wredna. Ileś tam czasu temu trochę jej się odmieniło(przynajmniej w stosunku do mnie, bo ogólnie to się nawet nie zastanawiałam), poza tym nie mieszkam już razem z nią(to wszystko pewnie dlatego, co innego mieszkać z kimś, a co innego spotykać się na max. 2 godziny dziennie).
Mam wrażenie, że namotałam
Podsumowując te bzdury-nie wyobrażam sobie nie mieć mojego brata bądź siostry, a bycia jedynaczką bym nie zniosła chyba. Aaaa, i młodszego rodzeństwa też bym nie zniosła
__________________
'

Edytowane przez Cochineal
Czas edycji: 2007-02-02 o 23:46
Cochineal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 01:12   #218
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam braciszka starszego o 8lat.Kiedyś toczyła się miedzy nami ogromna wojna On w formie zabawy wkładał mi nogi do buzi,straszył mnie piszczałką durnowatym(kiedyś była taka bajka) mówił że jestem dzieckiem sąsiada,a ja na niego skarżyłam i nigdy go nie kryłam,ha!wręcz przeciwnie-dobrze że to już było dawno,dawno temu.Teraz dogaduje sie z bratem świetnie,zawsze mozemy na siebie liczyć,moge się mu wypłakać w kołnierz i powyżalać,a On zawsze chętny do słuchania.Cud,miód marmelada.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:07   #219
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja jestem najstarsza ( i bardzo dobrze ) mam siostrę młodszą o dwa lata i brata młodszego o 5.
Ogólnie nie jest źle mieć rodzeństwo, zawsze można się złożyć na prezent dla rodziców
Ale czasem wiadomo, coś na odbija i bez pistoletu nie podchodź.
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 11:15   #220
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam młodszą siostrę, różnica wieku wynosi 4 lata.

Mamy ze sobą dobry kontakt, tym lepszy, im jesteśmy starsze. Na pewnym etapie te 4 lata różnicy wieku to było naprawdę sporo, ale teraz już tego nie odczuwamy
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2009-03-14 o 20:44
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 12:12   #221
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam mlodsza siostre - mlodsza o 8 lat. Jest teraz w tym trudnym nastoletnim wieku - niedlugo skonczy 16 lat . Wsumie to od zawsze miala ten trudny wiek
Z wygladu jestesmy bardzo podobne - na zdjeciach matka nas myli (np 7 letnia Asia czy 7 letnia Madzia - ciezko stwierdzic, babcia postawila sobie zdjecia 'nasze' w ramkach z zamiarem obu wnuczek - okazuje sie ze sa tam tylko moje zdjecia )
Jestesmy w dobrych stosunkach - tzn ja mieszkam w Anglii a Aska jest w Polsce ale jak tylko przyjezdzam to spedzamy caly czas ze soba. Duzo o niej mysle, kupujemy podobne albo takie same ciuchy - specjalnie lub tez przypadkiem.

ogolnie jestesmy blisko...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 12:16   #222
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam tylko starszego brata - 18 lat, Łukasz, ja mam 14
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:11   #223
VerQa
Raczkowanie
 
Avatar VerQa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 340
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam rok starszego brata,jakos sie dogadujemy,kiedys bylo gorzej,dochodzilo do rekoczynow,z czasem coraz lepiej nam idzie.
Gorzej jest z mlodsza siostra, ktora ma dopiero 5 lat...jakie sa relacje nie musze opisywac :P
__________________
ni ma tu juz VerQi jako VerQi
adje
VerQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.