Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 20:41   #2311
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość

Dzonka
za siatke
Napisz mi na podstawie wizazowej wersji mojej osobki jaka jestem i jaki mam charakterek
wyjaśnię od razu, bo jakieś nieporozumienia zajdą, albo już sobie myslicie pewne rzecze w głowach. otóż. Wszystkie tu znamy się hmmmm, rok? niektóre więcej. Mi już stuknęły 4 lata. Część z nas pisze/pisała o sobie bardzo dużo, o prywatnych sprawach, o róznych aspektach życiach, o swoich decyzjach itp. itd. Było poruszanych mnóstwo tematów. Każda już zostawiła dla informacji innych wizażanek część swojego życia. I np. można przeanalizować jak dana osoba podchodzi do tego, jak sobie radzi z tym, czy tamtym, jakie decyzje podjemuje w życiu, bądź nie podejmuje wcale, jak sobie radzi z przeciwnościami losu, problemami, kłopotami.
Bardzo dużo można odczytać, bo przecież nie okłamujemy siebie, tylko zazwyczaj jesli się wygadujemy sobie nawzajem to mówimy prawdę i tylko prawde . Na tej podstawie pewne cechy charakteru/osobowość można poznać. Które się najczęściej potwierdzały.
Chciałabym być dobrze zrozumiana. Ja nie oceniam innych, ocenić moge samą siebie. Skupić się na sobie, na własnych błędach, na własnej
chciałam tylko zaznaczyć, ze KAŻDA z nas jest inna. Wszystkie się od siebie różnimy.
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 20:51   #2312
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Sikorka
(wyobraz sobie, ze zacieram wlasnie rece, bo specjalnie zostawilam sobie Ciebie na koniec i przeznaczylam na ten post wszystkie swoje szare komorki)

Ty dobrze wiesz, ja dobrze wiem i dziewczyny wiedza jeszcze lepiej, ze nigdzie sie stad "nie ruszysz" (chyba, ze do wc, bo czesto Cie dusi) Ten watek to jest nasze wspolne dziecko, nasz babiniec, nasz taki domek z kart, ktory postawilysmy wspolnie i leci mu juz drugi roczek Jesli Ty lub inna z nas zdecyduje sie pod wplywem emocji opuscic watek to musi wziac pod uwage, ze wysuwa karte z "fundamentu tego domku" co za tym idzie domek zaczyna sie sypac Ty tego nie chcesz i my tego nie chcemy Za to Ty chcesz nas a my chcemy tutaj Ciebie

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Sikorka nie skonczylam...

Po drugie: razem z Toba zwiedzalysmy na urlopie swiat , mieszkalysmy w Chinach, martwilysmy sie o Twoje zdrowie, balysmy sie leciec samolotem, cieszylysmy sie z dwoch kreseczek, z kazdego usg i do cholery jasnej razem z Toba przezyjemy do konca te ciaze, bedziemy miec skurcze, razem z Toba urodzimy i bedziemy ciociami pelnymi gebami a Ty nam tego nie odbierzesz ZOSTAJESZ
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 20:55   #2313
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość

Po drugie: razem z Toba zwiedzalysmy na urlopie swiat , mieszkalysmy w Chinach, martwilysmy sie o Twoje zdrowie, balysmy sie leciec samolotem, cieszylysmy sie z dwoch kreseczek, z kazdego usg i do cholery jasnej razem z Toba przezyjemy do konca te ciaze, bedziemy miec skurcze, razem z Toba urodzimy i bedziemy ciociami pelnymi gebami a Ty nam tego nie odbierzesz ZOSTAJESZ
No także tego.
Ja myślę, że po tym wpisie...no nie przegadasz
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 20:58   #2314
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Sikorka-napisałam Ci dziś, że często piszesz o swojej ciąży. Bo tak jest. Ale na rozum to o czym masz pisać? o pogodzie? na podtrzymanie rozmów... bezsensu totalnie. jest mi przykro, że chcesz opuścić nasze wspólne miejsce spotkań, ale też jestem pewna, że na dłuższą metę nie wytrzymasz. Emocje, fascynacja, szczęście nie pozwoli Ci siedzieć cicho przed monitorem i śledzić to, co tu się dzieje. Zawsze byłaś aktywna, bardzo. Każda gratulowała Ci dziecka. Wiem też, że dużo zrobiłaś dla mnie osobiście nieco ponad miesiąc temu... zaangażowałaś nawet swojego Tż-a w to. Moge napisać teraz bardziej osobiscie, że Ci zawdzięczam na tę chwilę wiele. Przecież mogłabym zwariować, zrobić większe bagno, albo podjąć złą decyzję bez Waszego (ale i Twojego wsparcia/podpowiedzi) i w tym momencie mam łzy w oczach, bo źle się czuję, że mogłam Ci ''wygarnąć'' takie coś dzisiaj. Powinnam przemilczeć to..
Więc proszę Cię, wstań jutro i napisz pozytywnego posta, bo na niego czekamy.

Edytowane przez dzovana
Czas edycji: 2015-01-17 o 21:00
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:00   #2315
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Sikorka
(wyobraz sobie, ze zacieram wlasnie rece, bo specjalnie zostawilam sobie Ciebie na koniec i przeznaczylam na ten post wszystkie swoje szare komorki)

Ty dobrze wiesz, ja dobrze wiem i dziewczyny wiedza jeszcze lepiej, ze nigdzie sie stad "nie ruszysz" (chyba, ze do wc, bo czesto Cie dusi) Ten watek to jest nasze wspolne dziecko, nasz babiniec, nasz taki domek z kart, ktory postawilysmy wspolnie i leci mu juz drugi roczek Jesli Ty lub inna z nas zdecyduje sie pod wplywem emocji opuscic watek to musi wziac pod uwage, ze wysuwa karte z "fundamentu tego domku" co za tym idzie domek zaczyna sie sypac Ty tego nie chcesz i my tego nie chcemy Za to Ty chcesz nas a my chcemy tutaj Ciebie

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Sikorka nie skonczylam...

Po drugie: razem z Toba zwiedzalysmy na urlopie swiat , mieszkalysmy w Chinach, martwilysmy sie o Twoje zdrowie, balysmy sie leciec samolotem, cieszylysmy sie z dwoch kreseczek, z kazdego usg i do cholery jasnej razem z Toba przezyjemy do konca te ciaze, bedziemy miec skurcze, razem z Toba urodzimy i bedziemy ciociami pelnymi gebami a Ty nam tego nie odbierzesz ZOSTAJESZ
amen
Majka zawsze wie co napisać

Dzonka i bardzo dobrze że każda z nas jest inna bo przynajmniej nie jest nudno a i kazdego dnia możemy się czegoś nowego od siebie nawzajem nauczyć, dowiedzieć
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:01   #2316
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Dziekuje dziewczyny, ze pytacie
Juz mi lepiej na szczescie Pewnie sie ucieszycie jak Wam napisze, ze poniedzialek, wtorek i srode mam wolne? W tygodniu ma sie okazac czy w weekend pojde do Tesco. Niby maja dzwonic jesli beda potrzebowac, bo styczen to martwy miesiac i ludzie po swietach wytrzepani z kasy


Poza tym zalatwilam tacie od nowa rehabilitanta W piatek byl pierwszy raz i mama zadowolona, bo od razu wzial sie za tate Oczywiscie gosc prywatnie, ale od razu na pierwszym spotkaniu zaczal uczyc mojego tate samodzielnego wstawania z wozka Tamta laska tego nie uczyla Ten gosc chce zeby tata potrafil sam przesiasc sie np z wozka na kanape czy na lozko A facet to klient ze stacji i z polecenia, bo rehabilitowal mojego Tz siostry tescia i zadowoleni z niego byli takze oby cos sie udalo zdzialac
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:09   #2317
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Maja dobrze że już lepiej tylko teraz się dolecz do końca żeby Ci nie wróciło
dziewczyny nie ma na co czekać

__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 21:16   #2318
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Dzonka, ale ja nie chce zebys mnie oceniala Sherloku nasz Poprostu chcialabym wiedziec jak mnie odbiera ktos inny wirtualnie A wiem, ze napiszesz prawde tak jak myslisz a nie tak jak ja chce przeczytac

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
Maja dobrze że już lepiej tylko teraz się dolecz do końca żeby Ci nie wróciło
dziewczyny nie ma na co czekać

Jeszcze tylko dzis i jutro nocki a tak to od poniedzialku bede sie kurowac We wtorek mam tylko dermatologa a poza tym 3 dni laby
Wez Ty mnie nie strasz
A jak tam pogoda u Ciebie?
Tak w ogole to duzo jezdzisz drejwerko? Wprawiasz sie?
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:21   #2319
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko dzis i jutro nocki a tak to od poniedzialku bede sie kurowac We wtorek mam tylko dermatologa a poza tym 3 dni laby
Wez Ty mnie nie strasz
A jak tam pogoda u Ciebie?
Tak w ogole to duzo jezdzisz drejwerko? Wprawiasz sie?
no to dobrze bo takie chorubska trzeba wyleczyć do końca
pogoda jest do zimno strasznie
nie jeżdżę w ogóle odkąd zdała jeszcze nie jechałam ani razu nie lej za mocno
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:33   #2320
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dzonka, ale ja nie chce zebys mnie oceniala Sherloku nasz Poprostu chcialabym wiedziec jak mnie odbiera ktos inny wirtualnie A wiem, ze napiszesz prawde tak jak myslisz a nie tak jak ja chce przeczytac
Ale przecież Ty wiesz, jak Cię odbiera ktoś inny. Dla wielu z nas jesteś przykładem osoby kompletnej-tak to określę. Dla wielu jesteś przykładem, bo posiadasz cechy, o których niektórzy mogą pomarzyć, bo pewnych cech charakteru życie nie nauczy, potrzeba się urodzić takim już.
Ale jeśli miałabym Cię ocenić w krótkich słowach to z pewnością musiałabym powiedzieć: silna, ciężka do złamania, masz pewne cechy charakteru, których często brakuje facetom! Dajesz przykład innym, jak żyć, jak funkcjonować, gdy nie idzie, gdy jest ciężko, gdy wszystko sie pie.przy, gdy wydaje się, że większej tragedii nie można było nawet sobie wyśnić, gdy wszystko się skumulowała naraz. A Ty wstajesz i gnasz do przodu z podwojoną siłą. Silniejsza niż wcześniej, Silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Widzisz nadzieję. Nie poddajesz się, a przy tym dostrzegasz drugiego człowieka, by mu pomóc, chociażby wirtualnie- co udowodniłaś już niejednokrotnie. Dla mnie osobiście jesteś inspiracją.
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:35   #2321
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Majuś spamiętałaś to wszystko?
a winko czerwone półsłodkie, dobre no ja ostatnio tylko z Nim piję coś, choć i to niezawsze, też rzadziej niż kiedyś, na stancji nie, nauka teraz wrze i do baru nie wychodzimy, każdy ma jakieś swoje zajęcia, sprawy i takie tam... jak już się skończy rok akademicki to w ogóle każdy pójdzie w swoją stronę i życie studenckie się skończy


a jak u Ciebie zdrówko? siły masz?
Prawie Na kartce tylko pisalam, ktora co cwiczyla Dopiski juz z pamieci
Eeee polslodkie to nie dla mnie Ja lubie polwytrawne i wytrawne bardziej Chociaz jednak wole piwo Oj zateskni sie Wam za tym zyciem studenckim a z drugiej strony bedziesz sie cieszyla, ze wiecej czasu dla Tz masz
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 21:39   #2322
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

I.Omlet z dwóch jajek z papryką, pomidorem, ogórkiem i siemieniem lnianym, szklanka maślanki;jabłko
II.4 wafle ryżowe z pomidorami, serem żółtym, wędliną i papryką, jeden z serem i pasztetem;jabłko
III.Jabłko, serek wiejski ze słonecznikiem i wiórkami kokosowymi

Na dodatek do posiłku nr. III się zmusiłam, bo nie byłam głodna ani trochę.
Ostatnio rzadko kiedy odczuwam głód i jem, bo "wypada" lub "powinnam.
Pierwszy posiłek 10:30
Drugi ok. 14:30
Trzeci ok. 18:30 i to by było na tyle.
Nie wiem, co jest.
Żołądek mi się zmniejszył ? Pogoda ? Katar ? Pewnie gdyby nie fakt, że w domu większość czasu siedzę i jem "bo powinnaś", to bym jadła może z dwa posiłki dziennie.
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:44   #2323
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
no to dobrze bo takie chorubska trzeba wyleczyć do końca
pogoda jest do zimno strasznie
nie jeżdżę w ogóle odkąd zdała jeszcze nie jechałam ani razu nie lej za mocno
Spoko z wrazenia palka mi sie az zlamala
Zapytam tylko: dlaczego?
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:51   #2324
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Spoko z wrazenia palka mi sie az zlamala
Zapytam tylko: dlaczego?

bo najpierw czekałam na dokument i stres schodził, później święta, później urlop a teraz po urlopie raptem tydzień jesteśmy, TŻ do pracy wrócił i samochodem jeździ a wieczorem już ciemno i też nigdzie nie jeździmy tak naprawdę
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:52   #2325
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
Ale przecież Ty wiesz, jak Cię odbiera ktoś inny. Dla wielu z nas jesteś przykładem osoby kompletnej-tak to określę. Dla wielu jesteś przykładem, bo posiadasz cechy, o których niektórzy mogą pomarzyć, bo pewnych cech charakteru życie nie nauczy, potrzeba się urodzić takim już.
Ale jeśli miałabym Cię ocenić w krótkich słowach to z pewnością musiałabym powiedzieć: silna, ciężka do złamania, masz pewne cechy charakteru, których często brakuje facetom! Dajesz przykład innym, jak żyć, jak funkcjonować, gdy nie idzie, gdy jest ciężko, gdy wszystko sie pie.przy, gdy wydaje się, że większej tragedii nie można było nawet sobie wyśnić, gdy wszystko się skumulowała naraz. A Ty wstajesz i gnasz do przodu z podwojoną siłą. Silniejsza niż wcześniej, Silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Widzisz nadzieję. Nie poddajesz się, a przy tym dostrzegasz drugiego człowieka, by mu pomóc, chociażby wirtualnie- co udowodniłaś już niejednokrotnie. Dla mnie osobiście jesteś inspiracją.
Dzonka
Chcialabym moc czytac to codziennie rano po przebudzeniu i przed zasnieciem Dziekuje za te slowa
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:55   #2326
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

dobranoc

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dzonka
Chcialabym moc czytac to codziennie rano po przebudzeniu i przed zasnieciem Dziekuje za te slowa
to są słowa prosto z serca wysłane


jeszcze coś na koniec. Obecnie zostałam bez nikogo. Moja przyjaciółka jest w Krk, kontakt już nie ejst taki, jak kiedyś- naturalna sprawa. Mam koleżanki, ale to nie to samo, to nawet nie jest jakaś znacząca część tego, co przyjaciółka.
Straciłam osobę, która była mym wsparciem, jakąś nadzieją na lepsze jutro stając się moim największym wrogiem, aktualnie zapominanym.
Mam Was- musze to jeszcze bardziej zacząć doceniać i podkreślać.

Edytowane przez dzovana
Czas edycji: 2015-01-17 o 21:57
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:55   #2327
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Zgadzam się z Dzovaną odnośnie Ciebie Majka Wg mnie też jesteś taką silną kobietą, taką hm, kobietą z przytupem. wiesz czego chcesz, nie załamujesz się.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:57   #2328
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

to ja jestem ciekawa co Dżoncia o mnie myśli bo znamy się prawie 3 lata

no, ja dokładnie jakbym miała Maję w jednym zdaniu opisać to bym napisała nie da sobie w kaszę dmuchać
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:08   #2329
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
dobranoc

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



to są słowa prosto z serca wysłane


jeszcze coś na koniec. Obecnie zostałam bez nikogo. Moja przyjaciółka jest w Krk, kontakt już nie ejst taki, jak kiedyś- naturalna sprawa. Mam koleżanki, ale to nie to samo, to nawet nie jest jakaś znacząca część tego, co przyjaciółka.
Straciłam osobę, która była mym wsparciem, jakąś nadzieją na lepsze jutro stając się moim największym wrogiem, aktualnie zapominanym.
Mam Was- musze to jeszcze bardziej zacząć doceniać i podkreślać.

No wlasnie masz nas i nie zapominaj o tym
Dobranoc

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Dzovaną odnośnie Ciebie Majka Wg mnie też jesteś taką silną kobietą, taką hm, kobietą z przytupem. wiesz czego chcesz, nie załamujesz się.

A co u Ciebie? Cos nowego? Nie nadrobilam jeszcze Klubu
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 22:09   #2330
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość

Traxx
za podwojny rowerek i hh
Ciesze sie, ze ten spacer dobrze Ci zrobil Przewietrzylas umysl?
Przewietrzylam

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Wypiłam 3 drinki i nadal mam gości wiec idę
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:11   #2331
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
to ja jestem ciekawa co Dżoncia o mnie myśli bo znamy się prawie 3 lata

no, ja dokładnie jakbym miała Maję w jednym zdaniu opisać to bym napisała nie da sobie w kaszę dmuchać
Po 3 latach to tez bym sie bala zapytac
a co mi ktos w moja kasze bedzie dmuchal?

Jak tam z Tz egoistko jedna?
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:13   #2332
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

hihi Dżonka zgadzam się co do Majki w 100%, z resztą kiedyś wspominałam Maja Ci o tym, że naprawdę jesteś silna, mimo tego co Cię spotkało i że wiele osób już daawno by się poddał, a Ty dalej walczysz, choć na pewno Ci jest trudno, może niezawsze dajewsz po sobie to poznać, a mimo to starasz się jeszcze dawać rady innym i jak widać świetnie Ci to wychodzi, dlatego jesteś zupełnym przeciwieństwiem typowego Polaka, który zrzędzi, marudzi, jakie to życie złe itp. a Ty starasz się nie skupiać na sobie. Nic tu nie czaruję, takie są moje odczucia.


Dżoncia zaraz każdą z nas prześwietli ajj tak to jest, jak drogi się rozejdą, ja kiedyś myslałam, że miałam przyjaciółkę, wiedziałyśmy o o sobie wszystko, dosłownie.. a teraz.. czasem pogadamy, a widzimy się rzadko, potem się okazuje kt tak naprawdę jest przyjacielem, najgorzej, jak się okazuje, że nie ma nikogo...


Majka no własnie ja za wytrawnymi niebardzo, a takie są najwłaściwsze, może keidyś się przekonam.
a co do życia studenckiego to na pewno zatęsknię, ale czas powoli na poważne myślenie i nadchodzi ten czas, gdzie pewien etap się kończy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:17   #2333
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
to ja jestem ciekawa co Dżoncia o mnie myśli bo znamy się prawie 3 lata
przez noc się zastanowię a tak na poważnie to spodziewaj się jutro pewnie z rana krótkiej notki o sobie w głowie pewne już siedzą i czekają słowa na przelanie ich na klawiaturę.

Aga wiesz, ja lubię rozmawiać, lubię poznawac opinie innych, ale także swoimi się dzielić


uciekam do łóżka, pa
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:21   #2334
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
przez noc się zastanowię a tak na poważnie to spodziewaj się jutro pewnie z rana krótkiej notki o sobie w głowie pewne już siedzą i czekają słowa na przelanie ich na klawiaturę.

Aga wiesz, ja lubię rozmawiać, lubię poznawac opinie innych, ale także swoimi się dzielić


uciekam do łóżka, pa
no i fajnie, że jesteś taka otwarta tym bardziej, że jesteś taka młoda, ja to znam Ciebie najdłużej i te 4 lata temu nie odbiegałaś rozumowaniem od moich dajmy na to rówieśników
miłej nocki
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:36   #2335
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Dzonka w samo sedno trafiła jeśli chodzi o Twój opis Majka Ty to jesteś silna za nas wszystkie, a jednocześnie potrafisz najlepiej rozładować napięcie no i Twoje teksty rządzą!
Nie wiem czemu mnie Tobą straszą może to miała być zachęta?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:50   #2336
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Ale temat macie jak tak pomysle to ja tez o kazdej z Was cos potrafilabym powiedziec, ale chyba najlepiej znam tylko siebie. Wiem ze jestem slaba, ale pracuje nad tym dlatego nie bijcie jak czasem wylewam tu swoje zale, mam tylko Was. No i jedna kolezanke ale jej nie chce mowic wszystkiego, az tak jej nie ufam, wiec w sumie tylko tu moge sie wyzalic.
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 23:08   #2337
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Melduje: 80 min siłowni na początek.
- 20 min steper pollezacy
-15 min arbitrem
-15 min rower
-10 min bieżnia
-10 min rolki masujące
-10 min platforma wibracyjną

ANKA WRACA DO AKCJI!!

PS. Nie kloccie sie
tak trzymaj

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
ale tu przeciez żadnych kłótni nie było
też uważam że nic tu się takiego nie działo?

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Anns
za trzynastke i 5,3km
Fajnie tak miec wspolna pasje z rodzicami Ja z moimi moge miec jedynie wersje kanapowa


Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny, ze pytacie
Juz mi lepiej na szczescie Pewnie sie ucieszycie jak Wam napisze, ze poniedzialek, wtorek i srode mam wolne? W tygodniu ma sie okazac czy w weekend pojde do Tesco. Niby maja dzwonic jesli beda potrzebowac, bo styczen to martwy miesiac i ludzie po swietach wytrzepani z kasy


Poza tym zalatwilam tacie od nowa rehabilitanta W piatek byl pierwszy raz i mama zadowolona, bo od razu wzial sie za tate Oczywiscie gosc prywatnie, ale od razu na pierwszym spotkaniu zaczal uczyc mojego tate samodzielnego wstawania z wozka Tamta laska tego nie uczyla Ten gosc chce zeby tata potrafil sam przesiasc sie np z wozka na kanape czy na lozko A facet to klient ze stacji i z polecenia, bo rehabilitowal mojego Tz siostry tescia i zadowoleni z niego byli takze oby cos sie udalo zdzialac
to super trzymam kciuki za szybkie efekty i cierpliwość dla was

Ja już się kładę dobranoc
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 06:28   #2338
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

z rana
Wstałam po 4 i od tamtej pory nie śpię.
Zmieniłam już pościel wszędzie, pranie, posprzątałam w kilku miejscach w domu, zjadłam śniadanie, wypiłam kawę...
Za godzinę wychodzę do przyjaciółkę na przystanek, także od dzisiaj trochę przerwy od internetu
Postaram się Wam napisać plany i sprawozdanie w klubie.

Bardzo Was proszę się nie kłócić, nie zjadać, nie krzyczeć i...nie spamować
Nie nadrobię z pewnością,bo po tygodniu będzie tysiąc stron

Także laseczki...do zgadania w sobotę
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 07:41   #2339
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Majka
Tyle wolnego co Ty ze sobą zrobisz przez ten czas? Masz już trzecią pracę na oku?
Mam nadzieję, że praca z nowym rehabilitantem szybko przyniesie efekty


Kisiej
Udanego tygodnia z przyjaciółka bawcie się dobrze




Dzień dobry Gwiazdy




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 07:42   #2340
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
z rana

Wstałam po 4 i od tamtej pory nie śpię.

Zmieniłam już pościel wszędzie, pranie, posprzątałam w kilku miejscach w domu, zjadłam śniadanie, wypiłam kawę...

Za godzinę wychodzę do przyjaciółkę na przystanek, także od dzisiaj trochę przerwy od internetu

Postaram się Wam napisać plany i sprawozdanie w klubie.



Bardzo Was proszę się nie kłócić, nie zjadać, nie krzyczeć i...nie spamować

Nie nadrobię z pewnością,bo po tygodniu będzie tysiąc stron



Także laseczki...do zgadania w sobotę
Miłego tygodnia z przyjaciółka i czekamy na relacje

Ja wlasnie wstaje, dzien dobry i biorę sie za śniadanko i 'pakowanie', bo za godzinę juz jedziemy z koleżanka a o 12 bieg.
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-04 08:55:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.