* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 11:29   #2281
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witka

Monika jak ci zaczne wymyslac co na obiad to zglupiejesz hihi wiec rob te mielone OKROPNE ZE NIEKTORZY MUSZA tak dlugo starac sie o dziecko, nie ma speawiedliwosci co tu duzo pisac ,ale super ze im sie udalo , oby ciaza przebiegala prawidlowo .

Edycia ja ngdy nie robilam tych pomyslow, ale jak zachwalasz ten to sprawdze .

czekam na polozna na wazenie, oby przybral . Dzis mamy tydz, moge wybrac sie z nim dalej od domu? ok 30 min autem , chopaki na basen a ja z malym w parku, musze jeszcze pare rzeczy kupic w miescie i sama nie wiem. pogoda wiosena slonko cieplo, a maly byl juz na zewnatrz ale w ogrodzie.

ogladaliscie wczoraj UWAGE? o fotelikach?

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Edycia tz zakochany , juz kolejnego dzieciaczka by robil . Zrobi a ja potem zasowam , wiec juz go uswiadomilam ze jest to niereale, mam nadzieje ze nie wpadne jak moja kuzynka ups nie smieje sie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:19   #2282
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia nie myjeszcze narazie nic...kurde dziwne to bo z wszystkimi maluchami zachodzilam bez zadnych staran wiekszychpoprostu bach i byloa teraz nic...nieweim czemu,na poczekalni czytam juz kolejny watek,powstal na styczen,luty 2011,amam nadzieje ze wkoncu do niego sie dopisze na dobreale narazie trzeba dalej czekac,mam nieregularne cykle,raz co 23 dni potem 32 i tak w kolko a chcielibysmy "wycelowac" w chlopca,ale widze ze to wiele trudniejsze Monka dawaj sposoby na splodzenie synka
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:39   #2283
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka ja oglądałam o tych fotelikach. Już wcześniej widziałam w necie. Masakra co to może się stać - nasze foteliki jeszcze nie sprawdzane wg ADAC. Ale teraz jak będziemy kupować to już chyba według listy testów ADAC.
A jak Jelal po ważeniu? Byliście na spacerze?

Monika no to trzymam dalej kciuki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:04   #2284
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika probujcie moze wam sie uda, a jak nie to smigaj do gina , moja kuzynka mial problemy takie tak ty, dala jej tapsy anty zeb ureglowac okres, krotko to trwalo . Jej maz tez cos bral , przestali i strzelili . Co do strzalu na chlopca ta jasne zeby to bylo takie latwe . Mysmy zaszli w ostatnich dnich plodnych, sama w szoku bylam ze wogole zaszlam ., nie spodziewalam sie myslalam ze zowu bedziemy czekac na kolejny okres i dni plodne.

Edycia maly rosnie , przybra 60g od niedzieli , umpa umpa trala lala . A noo na spacerze bylismy , maly spal spal i spaaaal , obudzila go na szamanko i poszedl dalej spac . W schize wpadlam i go sprawdzalam czy odycha . Podobno zoltaczkau schodz , nawet kwi nie pobierala . W piatek wpadnie znowu. Czekam teraz jeszcze na wyniki badan na kilka chorob , mam nadzieje ze bedzie git. Takze o kciuki prosze .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 08:22   #2285
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam z rana.

Byłam wczoraj z Niną u dwóch lekarzy ,tzn. jedna wizyta była domowa.
I dalej nie mam żadnych konkretów.
mam sie nie przejmować bakteriami ,mam wzmocnic Ninkę ,absolutnie nie dawac jej żadnych antybiotyków i jedyne do czego były obydwie lekarki zgodne to -postawić jej bańki.

Poza tym jedna mówi ,zeby dawać ribimunyl ,druga mówi ,ze zaszczepić ja jednak normalnie od pneumokoków ( ale dopiero jak ja podleczę).

Myślę ,ze jakbym wybrała jeszcze jakiegos lekarza ,to miałabym trzecią recepte i diagnoze i jeszcze większy mętlik w głowie.

A bańki muszę kupić i chyba sama postawie .Mysle ,ze to żadna filozofia.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:36   #2286
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia dużo zdrówka Nince życzę, aby wszystko było już okej.Przyznam szczerzę, że jak przeczytałam że ma pneumokoki to mnie zmroziło ale później trochę ochłonęłam i doszło do mnie to co napisała Doridee. Bańki, nic nie wiem nigdy nie miałam stawianych, a tym bardziej sama tego też nie robiłam. dużo zdrówka i dobrego pediatry

Doridee ojej z tą ospą, Oskar przeszedł ją 2 lata temu i był bardzo mocno wysypany, ale bez żadnej gorączki. To waśnie po ospie ściełam mu jego loczki, bo przeszkadzały w smarowaniu skóry głowy. Na szczęście żadnych blizn nie ma i Wam tak samo tego życzę Super, że jedziecie na urlopik oby pogoda dopisała.

Monka Ty mówisz o budowie przed domem, pomyślże ja mieszkam na takim dużymplacu budowy. Budują z przodu z tyłu i z boku hehe nie muszę mówići pisaćjak często okna myję Super, że mały przybiera na wadzę, na mój gust to nawet normalne, że do pierwszego tyg. miał spadek wagi. A zielonymi wodami tak jak mówią dziewczyny nie przejmuj się, skoro dostał ostatecznie 9 punktów to jest gut O fotelikach i testach w ADAC oglądałam za nim kupiliśmy pierwszy fotelik. Wybór był prosty
Jeżeli chodzi o spacerki to jest świetna pogoda i myślę, że bez obaw możesz zacząć wychodzić z Jelalem (mogę tak zpolszczyć jego imię )

Edytcia świetny weekend macie za sobą no i gratki z okazji 5-tej rocznicy Oby więcej takich wypadów no i tak jak Monka życze wygranej w totka Co do "pomysłów na" to mam je w szawce i czekają na jakiś moment aby je użyć heh Kiedy zaczynasz kurs?

Magda maluchy dają czadu, a raczej Izabela. Chociaż w sumie to jesteś chyba przewrażliwiona na punkcie Grzesia.
Dużo zdrówka dla Was wszystkich

Gosia cóż ja mogę Ci napisać, chyba zyczę Wam dużo spokoju a Tobie wytrwałości w dążeniu do Twojego dobra.
Zawsze jakpiszesz o tabsach to boję się co będzie jak ja je odstawię a teraz właśnie minęło 3 lata i coś mi za często wyskakują przyszczole. Ja je biorę głównie z tego powodu a dodatkowym plusem jest antykoncepcja. hmmm nie chce ich odstawiać ale może muszeje zmienić. Jakie brałaś tabletki? Ja zaczełamod Diane35 a pózniej przeszłam na Yasmine.

Monika kurczę na chłopca tochyba za wiele starać się nie musisz. ważne aby wycelować w sam środek dni płodnych. Zazwyczaj to na dziewczynki trzeba znać receptę. Chociaż różnie to ze wszystkim bywa. Trzymam kciuki z aznajomych aby wszystko było okej.


U nas wszystko w porządku, kupiliśmy auto, peugeot 307 a automacie normalnie elegancko sie jeździ . Zastanawiam się tylko, jak ja się przyuczę do egzaminów na prawko. Chociaż w sumie Tzt mówi, że muszę nauczyć się sprawnie poruszać po drogach nabrać doświadczenia i wtedy wziąść lekcje z instruktorem i będzie git.
Na dworze cieplutko, termometr pokazuje 23 st.

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2010-04-28 o 10:41
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:59   #2287
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka No sprawdzałam sobie na kalendarzu dni płodnych że teraz ędę miała ok 12-16mniej więcej bo mam cykle nieregularne,no i bior pod uwagę chiński kalendarz płci dziecka,wychodzi mi na nim że jeśli dojdzie do zapłodnienia po 14 maja to bedzie chłopiec a według moich obliczen będzie to koncówka dni płodnych więc może sie udanajgorzej jak ten cykl bedzie krotszy bo mam tak raz dlugi 32 dni a potem tylkio 23tz okropnie sie nakrecil z dzidziusiem,dużo naszych znajomych zaciązylo,nawet sasiadka co ma 39lat zdecydowali sie na czwartego maluszka ale dla mnie to stanowczo za poznodo 35 lat to owszem ale pozniej to juz ryzyko zreszta i tak i tak jest ryzyko ale wiecie o co mi chodzi.


Edytcia Zosia jest przesłodkazwlaszcza na tym zdjeciu na Nk gdzie sobie odpoczywa-sliczna jest

Żancia z tymi instruktorami to roznie bywa hehe jak ja zdawalam to moj mi powiedzial ze woli jak przyjdzie do niego taki klient co niewei gdzie jest wajha od biegow ani jaki pedal do czego sluzy niz taki co siada i sie wymadrza bo juz ma doswiadczenie ja tam podstawy znalam ale jazda to byla masakra bo wczesniej nie jezdzilam a jednak po dwoch miesiacach zdalam egzamin za pierwszym podejsciemdzis nie wyobrazam sobie tluczenia sie autobusami lub pociagiemauto to podstawa zwlaszcza takie co fajnie ryczy jak moje

Ech znowu nieweim co na obiad zrobic-czemu człowiek musi jesc
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 13:01   #2288
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witka

Moj maly glodomor , daje czadu. W nocy pobudka o 3 na jedzeni a potem marudzil i nie mogl zasnac do 5 . O 7 juz kolejne karmienie, takze jedno wielkie gowno sie wyspalam . Potem darl sie 2 h po moim mleku , przechodze na modyfkowane bo tak sie zwijal z bolu i po ok 2 h glodny i wtarmosil formule 90ml . Za niedlugo bedzie jak sumo

Zancia i jak sie automatem jezdzi? ja nie potrafie . Lepiej pocwicz z tz-tem a potem jak juz opnujesz wykupiz troche lekcji tak dla picu. Chyba dogie sa , co? Jak tam maly w przedszkolu dostajecie literki do nauki w domu? U mni zaczynaja budowe w ponedzialek, wczoraj rozlozyli ogrodzenie. Okna mam brudne i sama nie umyje na zewnatrz , czeam na chlopa i doczekac sie nie moge, na dole moge ogarnac sama bo doiegne. Nom dobrze napisalas Jelala

Gosiula hehe dobre powiedzane, co lekarz to inna opinia. Na bankach tez sie nie znam .

Monika to juz wiemy kied bedziecie sie purac hehe milej jazdy hehe, zberezniki jedne. Ja tez tak mysle ze do 35 jest git miec dziecko . Ja rosol zrobilam dla dzidka i wsio. I co zrobilas na ten obiad?Przekichane masz bo masz duza gromadke i musisz troche tego nagotwac. Moze pytaj dzieci wieczorem co by chcialy jesc i glosujcie, i po klopocie bedzie z wymyslaniem przez ciebie. Ja malego przewaznie pytam co chce masz trojke dzieci, pewne pomyslowe sa i wiedza na co maja ochote. Jak bedzie klotnia ze jedno to drugie tamto, to napisacna kartce i losowac koljnosc co dzis i co jutro. Jakos uzgodnicie zasady .

Magda wlasnie zapomnalam o tym wspomniec , tez zauwazylam jak Zancia ze jestes przewrazliwiona i lapie sie czasem ze ja malego tez czasem stopuje. Zwlaszcza teraz jak ma katar, a i za czesto go uciszam, musze sie jakos przestawic i nie byc az nadto przewrazliwiona . Wiadomo z czego to wynika ( bezpieczenstwo itd), ale jak sie patrzy na to jako druga osoba to wtedy dopiero widac .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 13:29   #2289
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka trzymam kciuki za badania

zancia dzięki. Gratuluję autka - niech się dobrze sprawuje.
Kurs mam od 4maja, ale na razie nic więcej nie wiem. W piątek idę po skierowanie na kurs to już muszę wszystko wiedzieć.

Póki co jeszcze planujemy jechać do Chorzowa do zoo Tatry jeszcze w sezonie letnim na pewno też - chcemy wziąć Zosię na wycieczkę typowo w góry. No i powoli planujemy coś na wakacje, ale wszystko będzie zależało od kasy (oczywiście) oraz dostępnego czasu, a opcji jest kilka... albo tam gdzie rok temu - Chłapowo, bo było za mało czasu na pojeżdżenie wszędzie, a tanio; albo gdzieś jeszcze indziej nad morze; albo Słowacja, jeziorko i góry (no i max 4godz. drogi); albo Kaszuby późnym latem, bo strasznie nam się podobały rok temu; no chyba że wygramy w tego totka to jakieś Bora Bora czy RPA

Monika dzięki. Jakoś ostatnio zaniedbałam robienie zdjęć i właśnie w ten week miałam go cały czas pod ręką, żeby nie przepuścić żadnej okazji.
Fajnie jest być w ciąży w tym samym czasie co jakaś znajoma Chodzi zarówno o czas ciąży, jak i czas po ciąży, wspólne spacerki, zabawy.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:54   #2290
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

edytcia- dawaj do Chłapowa latem. Ja jade ze swoimi potworami i bratowa z bratankiem .
Jadę dziś do laryngologa .Ciekawe co mi powie.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 17:29   #2291
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

gosiula jak po wizycie u laryngologa?
A którego jedziecie? My jak pojedziemy to na pole namiotowe "Alexa" - Ty pisałaś, że macie kwaterę.
Fajnie tam jest, tylko co do plaży to my codziennie jechaliśmy autem do Władysławowa - bo plaża tam lepsza, no i jednak kawałek drogi, a w aucie i tak mieliśmy wszystkie bety i nie chciało się nosić tego. Lenie z nas.

monka kiedy będziesz mieć te wyniki badań?

Śniezynka pracusiu odezwałabyś się raz za czas
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 21:34   #2292
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moje szoguny spia , chwila spokoju, ja padlam z malym po 17 i pokimalismy troche , spal mi na kaltcepiersiowej .

Edycia to ladnie wam sie zapowiada z wyjazdami , bedziemy czekac na fotki . Ja jak narazie planuje jechac do pl podkoni czerwca , zeby sie od chamic i wyloozowac no i pocwalic synusiem , tz zas planuje wyjad do turcji . Mi sie nie widzi z takim szkrabikie jechac troche sie boje . Plakac nie bede jak nie pojedziemy , ale on chce familie zobaczyc wiadomo i odpoczac zdeka. Wyniki maja bycok miecha take wiiieki . Dzis mial badany sluch i jest gicior .

Normalnie cudnie jest nie byc juz w ciazy , czlowiek az inaczej sie czuje, robi wiecej, wiecej energi lepsze samopoczucie ehhh no miodzio .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 11:09   #2293
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Byłam u laryngologa ,oczywiście nie doprosilam sie o usg zatok.
Straciłam dwie godziny i wiem ,ze wiecej do nego nie pójdę.
kazał znowu dawać antybiotyk,podczas gdy obydwie lekarki kategorycznie zakazały.
Poza tym ten lekarz nie powinien pracować z dziećmi.

A nad morze jedziemy 8 lipca.
Jutro jadę na wieś .Wolne mam łącznie z wtorkiem ,wiec troche odpocznę .
Szkoda ,ze pogoda ma sie zepsuć
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 11:56   #2294
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka, a ja myślałam, że człowiek się tak stresuje tylko przy pierwszym dziecku, a później już jest lajtowo hehe Malutki jest zdrowy jak rybeńka!
Monka, a Twoja rodzina w Polsce już wie, że urodziłaś??? Czy w czerwcu zrobisz im taką niespodziankę?
Puścisz TŻta samego do Turcji? Czy z Dzidkiem?

Żancia, no nie wiem co Ci powiedzieć odnośnie tych pigułek. Ja też brałam je ze względu na cerę (miałam trądzik na plecach) ale i ze względu na moje 33-34 dniowe cykle. Lekarka zaproponowała je aby wyregulować do 28 dni. Podczas brania było super, ale jak odstawiłam to koszmar. Nikomu nie życzę. Teraz po 2,5 roku już zaczyna to jakoś wyglądać na buzi, Cykle wróciły do 34 dni, jak z bicza strzelił. Owulację mam w 18. dniu, bo sprawdzałam sobie ostatnio testem owulacyjnym i wyszły mi 2 piękne duże krechy, po zobaczeniu których nie mogłam przestać się śmiać przez kolejną godzinę Zaczyna być tak jak przez braniem pigułek.
A co do tabletek to brałam Harmonet, a potem przerzuciłam się na Yasmin. Po Harmonecie miałam wysyp, który leczyłam kilka miesięcy antybiotykami, ale to nic nie pomagało więc postanowiłam ulżyć sobie innymi pigułkami antykoncepcyjnymi. W domyśle miałam cały czas, że może po innych, jak już je za jakiś czas odstawię, będzie lepiej. No ale nie było.
Żancia, nie zamartwiaj się. Ja zadaję sobie sprawę, że antykoncepty działają baaaaardzo różnie na różne organizmy. W moim przypadku wyjątkowo się nie sprawdziły. Może u Ciebie wcale nie będzie aż tak źle. Mnóstwo dziewczyn bierze a jakoś nie ma wokół mnie tych skarżących sie na to co miałam ja.

Edytcia, dziewczyny mają rację. Zosia jest przeurocza. Ona wygląda na bardzo mądrą dziewczynkę. To zdjęcie jak odpoczywa jest świetne. Niesamowite, że ona sama z plecaczkiem weszła na tą górę Bardzo fajnie, że przekazujecie jej swoją pasję, do tego taką piękną i zdrową pasję

Fajne macie plany na wakacje, my mamy 2 wesela .

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Ale jaja. Mam nadzieję , że uda Wam się coś wyłapać. Mój stacjonarny komputer jest już do wywalenia. Masakra. Ewentualnie na łaptoku to później poprawię.


Oooo, już poprawiłam

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2010-04-30 o 14:07
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:02   #2295
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

gosiula masakra z tymi lekarzami. Pójdziesz do kolejnego laryngologa?

Co do terminu wakacji to ja nie wiem kiedy i czy w ogóle pojedziemy, bo jakbym znalazła pracę to nigdzie w tym sezonie nie pojedziemy na wakacje.

Gosia osz Ty to masz z tymi tabsami - mogłabyś książkę napisać.
Dziękuję w imieniu Zosi. Jakoś póki co ma parcie na zwiedzanie, więc się cieszę, bo można gdzieś pochodzić/pojeździć. I co najważniejsze po prostu interesuje się zamkami, górami, koncertami.
Gosia my mamy 9maja chrzciny, a 29maja ślub u mojego brata To też mamy na co wydawać.


Byłam dziś w urzędzie pracy i mam to szkolenie od 5maja codziennie od pon. do pt. w godzinach 10 - 17ta. Godziny trochę beznadziejne, bo początkowo miały być 8 do 15ta więc się tak nastawiłam. Ale spoko - zwracają za dojazdy i jeszcze dostanę za ten miesiąc zasiłek dla bezrobotnych
A wczoraj kupiłam sobie kieckę na wesele - czerwona sukienka, myślę, że na niedzielę też ujdzie. Raczej nie podobają mi się te "weselne" suknie atłasowe, a zwłaszcza takie marszczone i do samej ziemi
Widziałąm jeszcze fajne byty peep toe na białym koturnie i się zastanawiam czy kupić w tym samym kolorze co suknia czy szare Bo szare to bardziej uniwersalne, eee sama nie wiem.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 14:15   #2296
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia, no o pigułach i ich niszczycielskim wplywie na mnie mogłabym pisać i pisać...
Pokaż kieckę
Ja też mam czerwoną, ale właśnie taką jak piszesz, taka śliskawo-atłasowa. Nie wygląda źle. Nie jest długa. Tylko jest bardzo....odważna. Później wstawię fotkę do albumu to zobaczysz.
Ale obawiam się, że nie pasuje mi na żadne wesele Na jednym jestem świadkową więc wydaje mi się, że nie pasuje mi, żebym tak się rzucała w oczy, a drugie wesele jest mojej koleżanki a ona jest wyjątkowo skromną osobą, jej rodzina też należy do powściągliwych dlatego też przydałoby się coś skromniejszego. Na szczęście będę mogła użyć na drugie wesele sukienki z pierwszego Tylko najpierw muszę ją kupić
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 14:45   #2297
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosula idz do innego lekarza .

Gosia ladnie z toba pojechaly te tapsy , ja bralam plastry na problemy z zaskorniakami na twarzy , teraz tez beda brac zeby mi zadne cholerstwo nie wyskoczylo bo sie wpienie . Nom rodzinka juz wie , oczywiscie szok hehe . Mama sie wygadala a chcialam z dzidziulkiem jechac bez zapowiedzi frajde mam z takich rzeczy he, ale sie ne udalo. Do Turcji jechalibysmy wszyscy, kiedys w przyszlosci ja dzieciaki beda chcialy bujac to ich puscimy. Fajnie z beda mieli gdzie jechac zwlaszcza ze to rejon turystyczny (Oludeniz).
Ja bym chiala twoja kiecke tez zobaczyc jak ty piszesz ze ona taka grzeszna . Daj no foke obukamy

Edycia kurka ale ci fajnie wyrwiesz sie z domu, az odzyjesz troche , mowie ci . Poka kiecke? buty musialabym zobaczyc zeby doradzic ta z kolorow to ciezko .

Moj maly nie spi co za pierun jeden
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:52   #2298
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

W8itam lajcikowo, mam nadzieję,że i u was też milutko...

Po długich perturbacjach wreszcie coś się wyjaśnia.
Poprzedni lokator nie chciał oddać kluczy, teraz coś mataczy, więc i strasznie i śmiesznie jest.
ja nadal na dwa etaty zawodowo więc czasu mało, nawet bardzo mało.....

Monka Ty!!!!
Gratulacje wielkie z powodu małego Jamala, ale spryciara jesteś...

Czasem wpadam do was podczytuję, ale rzadko, bo czas krótki całkiem, i tyle sie dzieje.....

A mieszkanko jest super, a jak sie wyjaśni wszystko wtedy dopiero odetchnę....
Pozdrawiam burzowo i majowo....
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:21   #2299
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

z tekstów Izy:
jesteśmy wczoraj w kościele na mszy i dałam je pieniązka na tacę.
Idzie ksiądz i ona położyła mu tego pieniążka a on "Bóg zapłać"
mała się odwraca do mnie i poważnie, przy czym dość głośno - "zapłaciłam mamo?"
a ja - "tak dziecko zapłaciłaś"
wszyscy wkoło mieli ubaw włącznie z księdzem
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 09:29   #2300
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej ho

Magda hehe piekne sa takie chwile , szkoda ze mnie tak nie bylo, nie ma to jak smiechawa w kosciele , jeszcze z takich tekstow hee.

Moj maly dal mi wczorja popalic, brzuszek go bolal, kupsztala nie mogl zrobic, az w koncu wyczarowal, pekna zolta kupke .

Magda a twoj maly na modyfikowanym jest? ja juz przeszlam na modyfikowane bo nie wyrabialam psychicznie i z iloscia mleka, ktorego juz nie mam. Maly ma 2 tyg a wcina 120 ml . Je ci maly ejszcze w nocy? Ja jeszcze mojego wybudzam na jedzenie w nocy, nie wem kiedy moge przestac
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:16   #2301
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śpieszę donieśc ,ze moja siostra w poniedziałek urodziła synusia.
Waży -uwaga...............4700 .
Niestety ,ale była lepsza ode mnie ( Nina- przypominam- 4500).

A my byliśmy cały weekend na wsi . odpoczęłam ,odstresowałam sie ,dzieci się wyszalały ,bo pogoda była nienajgorsza.
Moze jutro uda mi się wkleić zdjęcia.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:16   #2302
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No Gosiula ładna waga siostrzeńca

a moj Grzes wazy - według mojej wagi domowej - 8800 pyzol jeden

Monka my jesteśmy na modyfikowanym od początku bo mi brakowało mleka - najpierw cyc potem butla - różnie jadł
od lutego jesteśmy tylko na modyfikowanym bo przestał ssać w szpitalu i mi mleko zanikło
daję mu bebilon pepti - dla alergików
mały przeważnie je raz w nocy 4-5 ale zdarza mu się dwa razy choć rzadko
my a ni Izy a ni małego nie wybudzaliśmy w nocy - jak im się chciało jeść to sie sami budzili
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:33   #2303
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Haloooooooooooo!!!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 07:38   #2304
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika tak sobie wczoraj przeglądałam na NK twoje aukcje - szkoda, ze mam tak daleko bo potrzebuję czegoś (tanio)no włąsnie panny się znowu gdzies podziały - brzydka pogoda to chyba nie na dworzeTZ jutro jedzie do Doniecka na tydzień a mi małego coś bierze - mam stracha - jak ja sobie poradze ze zdrowymi a jak mi się rozchorują? to nie wiem - oszaleje

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

coś mi wizaz szwankuje tzn komp czas go zmienić - ma swoje lata

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

coś mi wizaz szwankuje tzn komp czas go zmienić - ma swoje lata
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 09:59   #2305
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda tz rozwozi towar po całej polsce,aktualnie jest w radomiu wiec z odległoscia niema problemu,zalezy co by cię interesowało?

A my od cztwerech dni staramy sie liczylam te dni i liczylam i wyliczylam ze teraz jest juz czas(po obserwacji pewnych objawow tez mozna tak stwierdzic)wiec trzymajcie kciukizeby sie tym razem udalo

Wczoraj kupiłam sobie perfumy CK Eternity i jeszcze w życiu nie podobały mi się żadne bardziejboskie są,wyczaiłam je na wychowawczyni Bartosza i zapytałam co to za zapach,po kilku podejsciach posiadam 50tkę tego cudazobaczymy jak sie bedzie sprawował może potem kupie 100 chcociaz mi szybko perfumy sie nudzaale zobaczymy,narazie jestem na etapie fascynacji

U nas po kilku dniach okropnej szarugi wkoncu wyswiecilo slonceoby jutro bylo cieplo co na spacerek wyjdziemy

Dziewuchy wam to by sie przydaloja rozumiem ze maj ze cieplo ale bez przesady,moze laskawie napiszecie co u was!!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 11:33   #2306
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

he ho

Monika u la la to trzymam kciuki i podziwia, ja bym chciala tez , ale taka ilosc dzieci wiaze sie z siedzeniem w domu, przynjamniej u mnie. Rezygnacja z wlasnych ambicji. Nie pogdzila bym takiej gromadki z nauka praca i obowiazkami domowymi. No chyba ze mama by u mnie zamieszkala

Magda no kurka ma nadzieje ze was nic nie wezmie . Mieliscie problemy z kupka?

Ja wrocilam ze szpitala, bo maly pare razy zakaszlal wiec pojechalam sprawdzic, okaz zdrowia i kupe tam strzelil, a d kilku dni nie robil i go ewidentnie brzuhol blal, bo ryk placz przez kilka godzin. Zrobi co mial zrobic , ale wydaje mi sie ze jeszcze cos wycisnie bo malo tego bylo. Niema to jak radocha z kupy .

Pogoda do dupy
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:15   #2307
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej dziewczyny
Mogłam się spodziewac że tu znowu bedzie ciszaRozumiem ze niemacie czasu pisac codziennie tak jak kiedys ale odezwijcie sie co u was!!!!!

U nas pogoda do d**yzaraz połowa maja a czuje sie jak by byl pazdziernik

Dzieci zakatarzone-niewiem kiedy to sie wszystko wkoncu skonczy
Mnie na dodoatek od soboty ząb boli a moj dentysta ma urlop a do innego trzeba czekac dwa tyg!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 21:10   #2308
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika nie marudz hehe okres masz? ze tak marudzisz , a tak serio to albo zamkniemy watek albo przetrwamy , choc coraz mniej sie pisze, chce pisac . u nas pogodaa zajefajna dzis , sonko swieclo, za cieplo nie bylo, ale dalo sie przezyc w wiosennej szacie . Moj tez zakatarzony czasem zakaszle , ale do przedszkola chodzi. Nawet u lekarza nie bylam.

u nas dzisaj kupa byla , piekna foteczke zrobilam , jarnela sie na kupe ze hej . Oby wiecej nie mial klopotow bo mnie szlag trafi. Zadzialal rumianek i zmiana mleka , mam nadzieje ze tak zostanie.

U nas jutro bedzie 3 tyg , leci czas strasznie , zwlaszcza jak sie mysli o kupach i porach karmienia . Zaczynam cwiczyc , nie chce mi sie czekc 6 tyg, narazie lajtow spokojnie, pozamawialam kolejne plytki z cwiczeniami, podono dobre efekty po 1-2 miechac , sie obaczy , bom cala zgalaretowiala, wstyd biegac po ulicy bo mi dupa lata na wszystkie strony swiata .

Ogladam film MAM NA IMIE KHAN piekny film , polecam na spokojny wieczor jak ktos chce sie rozczulic.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2010-05-10 o 21:12
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:57   #2309
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ty zgalaretowialanieweim w ktorym miejscu!!!!!!!

Ja marudzilam bo zab mi pekal ale cudem dostalam sie dzis do jednego w pobliskiej miejscowosci,dzwonilam rano i juz po bolu prawie,ropa mi sie zbierala,rozwiersil i jest narazie gitwe czwartek mam przyjsc co mi opatrunek zalozyto dolna 7.Na szczescie moje zeby madrosci zdrowe bo nie wyobrazam sobie ich bolu

Okresu niemam i mam nadzieje ze nie dostane

Dzieci tez chodza do szkoly wkoncu katar to nic takiego no chyba ze sie kaszelek po drodze przyplacze i tempka

a te baby paskudy rozleniwione albo zalatane sa ze nic nie pisza
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:13   #2310
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale żeście w marudzenie popadły ,ale nudy rzeczywiscie straszne.

Ja siedze w pracy i marzę ,zęby juz była 15-sta.
Obiecałam dzisiaj Nince ,ze pójdziemy na rower ,ale pogoda niebardzo sprzyjajaca. Wczoraj było słonecznie i cieplutko ,a dzis pochmurno ,ale zimno w sumie nie jest.
A rower nowy od piątku ,wiec nie mam wyjścia.

W sobotę postawiłamm Nince bańki .Poszło gładko .
Poza tym daje jej ribomunyl i esberitox.
Narazie poza katarem jest dobrze.

Kupiłam sobie jakis miesiąc temu lustrzankę i uczę sie robić zdjęcia.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.