* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 11:15   #2191
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika mam nadzieje ze szybko sie z tym uporacie
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:21   #2192
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda ja tez mam taka nadzieje i ze na wyniku histopatologicznym potem tez bedzie ok

A mały przesłodki
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:41   #2193
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika bedzie dobrze - mysl pozytywnie
choc wiem ile stresu masz to trzymaj sie a Daria jest zdrowa
wytna to paciarastwo i bedzie OK wyniki również będą dobre
ja ci powiem, ze mam zawsze stresa jak robie dzieciom zwykłe podstawowe badania, wiec wyobrazam sobie co mozesz przechodzic

ja włąśnie musze Izie zrobic znowu krew z uwagi na te wezły, choc wydaje mi sie, ze jest lepiej tzn sa mniejsze ale sa - najmniejszy katar a robią sie duze, choc wszyscy lekarze u ktorych bylismy w zwiazku z migdałem twierdza, ze nie sa to wezły dla hematologa to ja i tak sie martwię, ale i dzieki takim opiniom jestem chyba spokojniejsza
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:45   #2194
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda staram sie myslec pozytywnie ale nie zawsze to pomoga zwlaszcza jak sie czlowiek naczyta na forach co za historie ludzie pisza

Mam teraz troche ciszy bo dzieci w szkole i przedszkolu,nieweim co na obiad zrobic dzis piatek a my przestrzegamy go zwlaszcza w wielkim poscie,cos musze wykombinowac

a gdzie reszta kobietek

Monka auto super,mam szalona radoche jak go prowadze
Ty ale nie pisalas chyba jeszcze jakie macie imie wybrane dla dzidziusia nie?gadaj!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:32   #2195
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez magdawikp
mebelki fajne i zaproszenia tez
dzięki

Monika o kurcze. Dzwoniłaś już ustalać termin zabiegu? A jak Daria po wizycie, świadoma tego jest?
Ja dziś robię naleśniki z serem Wszyscy lubimy

monka chyba pisała kiedyś, że bobasek ma mieć na imię Jamal, czy Dżamal.

U nas zima on nowa, nasypało za noc śniegu znowu Ja już chcę wiosnę.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 12:44   #2196
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iza kasłał mi od kilku dni i miała katar, który w srodę zrobił sie potworny ropny, wczoraj wrociła z przedszkola ze stanem podgoraczkowym i dzis ja zostawiłam w domu
zaglądałam w gardło wczoraj i dzis rano i było OK
ale cały czas ma stan podgoraczkowy czyli 37 po nurofenie
teraz zaglądam a migdały wielkie i zaczyna czerwieniec gardło no i pojawia sie nalocik - czyli zapalenie sie szykuje
a myslałam ze nam sie uda bez antybiotyku ale tego nie rozgonie bactrimem
ciekawe kto komu wiruska sprzedał? bo mały miał czerwone gardło w tamtym tygodniu - choc Iza miała pierwsza katar
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:23   #2197
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytciatak-termin zabiegu ma na 7 kwietnia ale eeszcze 24 marca musimy jechac do Gdyni żeby pobrali jej wymaz z gardla
Daria wie że bedzie miała "coś"robione z raczka,rozumie że bedzie spała i że pan doktor wyrzuci z raczki "groszek"bo tak mowi na ten guzek.Chyba najgorsze bedzie klucie wenflona-nie cierpi tego,chyba malo jakie dziecko to lubi

U nas jest mroz,sniegu nie ma ten co byl to prawie caly stopnial,ale za to drogi mamu świeeetne
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 13:52   #2198
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika bedzie dobrze.Mialam tez cos takiego usuwane, zostala mi malutka blizna. To raczej nie jest gorzne, ale usuwa sie ze wzgledow estetycznych i zeby sie cholerstwo nie rozrastalo, dobrze ze w czas to wykryliscie. Bedziesz szla z mala na usypianie? czy tz? Oby mala to jakos znosla. Panika zawsze bedzie w koncu to nasze dzieci, na nich nam najbardziej zalezy.Dla nich zyjemy , bez nich zycie to wegetacja.
Zastanawiam sie jeszcze nad imieniem, ma byc Jemal ale mamy jeszcze czas, a ja glowy do tego nie mam, zmeczona i wyzuta jeste.

Magda jak nie urok to sraczka co? zdrowka, moj maly kaszle od 2 tyg , ja od tyg, oby do wiosny , lata i jakos pojdzie . Beda mniej chorowac .

U nas slonko swieci , ale nie wiem czy zimno, bo w chalupie siedze

Bylismy wczoraj na ktg, bo mialam twardy brzuch i sie zeschizowalam, przyjechala polozna , sprawdzila i mowi zeby lepiej jechac sprawdzic. Wyszko wszystko okey, mam sprawdzac ruchy , teraz ma czkawke . Nigdy wiecej nie zachodze w ciaze w wakacje , zaliczylam lato , jesien, zime i wiosne, ocipiec mozna, wszystkie swieta jakie sa mozliwe, strasznie mi sie dluzy.

Komus sie nudzi? prasowanie u mnie czeka .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2010-03-12 o 13:54
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:02   #2199
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

u mnie tez pranie czeka aby je uprasowac i drugie aby rozwiescic

bralismy pol swiniaczka i własnie skonczyłam zabawe z miesem i troche posprzatałam dom - padammmmmmmmmmmmm na pysk
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:51   #2200
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej, hej!!!

Co to za zastój?

My siedzimy w domu - Zosia ma zapalenie gardła i krtani - kaszle koszmarnie i do tego kicha, a jak kichnie to wysmarkuje wszystko co ma w nosie.

Siostra tż-ta urodziła dziewczynkę. Wszystko w porządku, w sumie to nawet nie wiem jakie ma wymiary, ale pytałam o to czy zdrowa, bo pisałam Wam kiedyś, że lekarz jej nagadał, że ma wodogłowie.

Monika trzymam kciuki za Darię, jeszcze pamiętam jak Zosi bijali wenflon w szpitalu, brr....
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 09:25   #2201
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Rzeczywiście zastój na 100 %.
U mnie Nina znowu kaszle ,dzisiaj idę z nią prywatnie do lekarza ,bo to juz lekka przesada -dwa tygodnie chora ,dwa zdrowa i tak znowu.

edytcia- gratuluję bobasa w rodzinie.
Moja siostra ma termin na 9 maja. I będzie trzeci chłopak.

magda- ja ostatnio dostałam w prezencie indyka , ważył własnie tyle co pół dobrego świniaka .Będziemy go jeśc przez rok. Mało tego -to musiałam go sama oskubać ,dobrze ,ze mi teściowa pomogła z rozebraniem tego na częsci .bo sama to bym siadła i wyła nad nim.

Szukam miejsca na wczasy ,ale -jak to nad Bałtykiem- drogo ,a pogody nikt nie zagwarantuje .
I nie weim ,czy nie rzucę sie na jakieś last minute w ciepłych krajach.
Moje większe dziecko jedzie w tym roku do Hiszpani ,przez francje ,a na koniec zostaje jeszcze u babci we włoszech.ten to sie wygrzeje.

A u mnie właśnie śnieg pada -znowu.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 18:29   #2202
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cisza, cisza a to dlatego, ze albo praca albo dzieci albo cos tam jeszcze zabiera nam duuuuuuuzo czasu.

Oskar od zeszlej srody znow w domu, w nocy z wtorku na srode dokladnie tydzien temu dostal wysokiej goraczki no i do tego byly wymioty. Goraczka utrzymywala sie przez 5 dni lekarz kazal podawac paracetamol z ibuprofenem na zmiane co 3 godz, oczywiscie nic to nie pomoglo. W poniedzialek bylismy na kontroli, okazalo sie ze jest infekcja uszu a do tego cale gardlo i wzly chlonne zawalone no i dostalismy nastepny antybiotyk Tym razem erytromecyne 4 razy na dobe. Duza dawka ale to dlatego, ze niespelna 2,5 tyg temu skonczylam podawac mu amoksycyline.
Nurtujace jest to ze lekarze nie chca nam dac zadnego skierowanie na badania nawet prywatne! Doszlo do tego ze zmienilismy przychodnie a nawet juz w tej nowej o zmienialismy lekarza. No i ten drugi powiedzial, ze jak powtorzy sie goraczka z wymiotami to dostaniemy skierowanie na badanie do szpitala. Szok normalnie szok jak oni tutaj do tego bezstresowo podchodza

Edycia dobrze, ze dzidzius zdrowy i nic mu nie dolega. wazne teraz aby mama szybko wrocila do sil. sio chorobska

Pogode mamy wiosenna lada moment zonkile pokaza nam swoje piekne zolte glowy

pozdrawiam wszystkie zapracowane mamy! czy to w domu czy tez w innej pracy i te ktore jeszcze nie sa mamusiami tez pozdrawiam!
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 00:53   #2203
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Dziewuszki!!
Właśnie sie dzisiaj dowiedziałam, że u mnie choroba Haszimoto, zabijac sie nie będę, ale perspektywa do końca życia być na hormonach, bo jest nieuleczalna, jakoś tak głupio....

Z mieszkanka na razie nici, poprzedni lokator jeszcze się nie wyniósł, więc czekam, a raczej CZEKAM, , juz mnie chole...ra nosi znowu.

Siedzę w pracy właśnie, pranko sie pierze, a jeszcze stos papierów do napisania......

Pozdrawiam serdecznie i do wiosny...
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 08:46   #2204
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia zdrowia dla malej, cale szczescie ze maluszkowi nic nie jest ufff gratulacje. Mam nadzieje ze u nas tez jest wszystko okey

Zancia kurcze szkoda malego , organizm ma pewnie juz zmeczony tymi antybotykami i chorobami. Dajesz mu probiotyk? Moj kaszle juz tez jakis czas, jak ostatnio pisalam ze zaczal do tej pory nie ma poprawy. We wtorek tz byl z malym u lekarza, oczywiscie wszystko czyte, uff, a kaszlec bedzie jeszcze 3-4 tyg , smiech na sali . Dalam tz-towi papierek z napisem mykoplazmy (po ang) zeby zagadal i spytal czy moze to byc przyczyna, zeby badanie jakies zrobic , to dupa , cos mi sie wydaje ze on nawet nie wiedzial co to. Zrobilam syrop z cebuli i bedzie pil.Moj do przedszkola chodzi . U nas zonkile juz sa , w niektorych miejscach, pieknie .

Iwona ehhh wspolczuje, nie znam tej choroby, przelecialam teraz na szybko i doczytalam ze jezeli najblizszy czlonek rodzna to ma to jest duze prawdopodobienstwo ze twoje dzieciaki tez moga to miec . Czemu sie lokator nie wyprowadza? czeka na zaproszenie? beda klopoty? nie jest tak zejak jest kalendarzowa wiosna to moza ta osobe " wyprosic" mowiac ladnie , eksmisja itd.


Ja kozwa we wtorek zgielam sie w pol. Wrocilam z anglika i tak mnie spojenie lonowe zaczelo bolec ze lerzalam i nie moglam sie ruszac. Naczytalam sie i jestem troche obsrana. Niby to normalne, oka zgodze sie, bol mialam do zniesienia juz od jakis 2 miechow, dalo sie wytrzymac, bol przy przekrecaniu i zakwasy w pachwinach jak po rowerze, wszystko sie tam luzuje i przygotowuje na przyjscie malego. Ale to co we wtorek bylo i do tej pory jest to masakra. W poniedzialek mam wizyte mam nadzieje ze polozna tego nie oleje i nie powie mi ze tak juz jest, bo boje sie ze spedze potem 2 miechy w lozku po porodzie , a to odpada. Chodze jak kaczka, bol 24 h na dobe, chyba za duzo mi sie rozeszlo . Zwariowac mozna.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:39   #2205
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

zancia szybkiego powrotu do zdrowia, życzymy Oskarkowi. Ale macie przejścia z lekarzami, no masakra.
My "jedziemy" na sumamedzie i już widzę poprawę u Zosi, jeszcze kaszle, ale już się odkaszluje przynajmniej. Dziś ją puściłam na pół godziny na balkon, bo już ją skręcało w domu, pojeździła na rowerze.

Iwona współczuć choróbska. No i oby mieszkanie było niedługo wolne dla Ciebie.

monka coś mi się wydaje, że jakbyś była w PL to albo byś leżała już w szpitalu, albo byś miała kategoryczny zakaz wstawania z łóżka.
Nie wiem czy to normalne, bo ja tak nie miałam i to jeszcze jak piszesz, że już od 2 miesięcy boli

Babeczki doradźcie i powiedzcie swoje zdanie na temat tej sukienki. I jeszcza może drugiej i trzeciej.
Mam nadzieję, że któraś zajrzy tutaj
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:47   #2206
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia dobrze, ze Zosia wraca do zdrowia i nie dziwie sie, ze juz w domu usiedziec nie moze Ja jutro o ile bedzie ladna pogoda tez planuje aby Oskar troche sie przewietrzyl a o ile bedzie sloneczko to dam mu rower. Mi generalnie podobaja sie wszytkie trzy sukienki dokladnie w takiej kolejnosci jak je powklejalas A na jakas konkretna okazje i date ten zakup planujesz?

Monka tak podaje Oskarowi probiotyki, wczesniej rozpuszczalam mu zasztki a teraz daje do polkniecia w tabletkach. Oba przywiozlam z Polski. Oprusz tego pije mullery z probiotykami. Szkoda ze jogurtow nie lubi zdecydowanie woli serki.
Tobie jeszcze miesia cdo porodu zostal?? Kurcze ja zadnych boli takich nie mialam wiec i nie umiem doradzic. A co do bagatelizowania wszystkiego przez sluzbe zdrowia to Ty mi nic nie musisz mowic, normalnie rece i nogi opadaja O wszystko trzeba walczyc chodziaz i to czasem nic nie wskora.

Iwona oj groznie to brzmi ta choroba ale mam nadzieje ze skoro hormony pomaga to trzeba je brac. I oczywiscie trzymam kciuki za mieszkanie
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 22:07   #2207
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

zancia dzięki.
Planuję na wesele w pierwszej kolejności i chrzciny przy okazji - wesele w ostatnią sobotę maja - mojego brata.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 23:03   #2208
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia ja bym brala wszystkie , nie pamietam jakie tam ceny byly, wszystkie mi sie podobaja. Nie wiem jak u was z cichami ale ja sie malego pytam czy mu sie podobaja ,albo daje wybor, zrob tak z Zosienka. Pokaz i niech sobie wybierze na okazje . Jestem opsrana totalnie, mam nadzieje ze bedzie okey, nie chce spedzic w lozku po porodzie tyle czasu i jeszcze jakas rehabolitacja pol roku. Wiekszosc kobiet zdiagnozowanych z rozszerzeniem, jak czytam to cesarki ma, ale to PL, a mi sie to tez nie usmiecha. Ja mialam w planie ostry trening po pologu. Tutaj i tak to zbagatelizuja na bank , dam sobie reke uciac, zobacze w poniedzialek co powie . Spytam sie jej czy wezmie odpowiedzialnosc za to co sie moze stac po porodzie. Kuwa no taka opsrana jestem ze strachu ze szok. Moze mnie na usg wysle zeby to stwierdzic.

Zancia ja juz dni odliczam i jeszcze(AZzzzz) 24 dni zostaly . Ja kupowalam tutaj probiotyk od 6 miesiaca jest ( boots- taki znlazlam ), do mleka sie dodaje. Tez pije te mullery czy cos z probiotykiem, ale ja dziura jestem i z systematycznoscia u mnie ciezko , zapominam. Przypomnij mi jak twoj maly smiga do przedszkola , od ktorej do ktorej i czy tam je? czy swoje ma przynoscic. Jak ma swoje to co mu dajesz? Wyczailam u nas tez zajecia w szkole dla 3 latkow od 15.30 wtedy kiedy konczy do 16.30 , ale ze zbujak nie je tam obiadow, a takie domowe przekaski co mu daje to go nie puscilam , a fajnie by bylo jakby mogl w nich uczestniczyc. Jakby tam jadl normalny obiad szkolny to by chodzil, a tak dupa , jak on tylko sniadanie i te duperelki o 13 na lunch zje i dopiero jak wroci ok 16 pozadny obiad wszamie. U nas dzis padalo, ale to doobrze bo juz drzewa paki wypierdzialy .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 12:02   #2209
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka Zosia to chciałaby każdą też A swoją drogą ciekawa jestem ile ta pierwsza kiecka kosztowała w anglii, na tej metce jest 14Funtów, a pewnie i tak kupiona po przecenie. Miałam bratu mówić żeby się rozejrzał, ale raczej wątpię aby miał wenę na takie zakupy
Trzymam za Ciebie kciuki, aby wszystko dobrze się skoczyło i kolejny synek był już po tej stronie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 14:34   #2210
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

my sie pochorowalismy - Iza juz OK, ja i Grzes walczymy
moj syn mnie zdradził, najpierw corcia a teraz on:
małego przewinełam i lezał na przewijaku i TZ do niego podszedł i usmiechy smiechy i gaworzenie
wziełam go aby posadzic w lezaczku a Grzes wzdychnał sobie głeboko i słodziutko powiedział "tata"
nie wiem na ile swiadomie ale Iza tez zaczeła mowic tata w tym samym czasie - potworki małe a gdzie "mama" no gdzie??? sie pytam a mowiłam mu i tłumaczyłam - mama ma byc pierwsza!
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 09:32   #2211
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

magda- większość dzieci już tak ma ,ze łatwiej im powiedzieć tata ,więc nie traktuj tego jako zdrady .A na mama tez sie doczekasz.

Zdrowia życzę wszystkim.

Byłam z Ninką u lekarza ,ale mnie pocieszył ,ze teraz jest drugi wysyp oskrzeli i niestety kaszel może się utrzymywać .Na szczęscie nie zapakował nam antybiotyku ,tylko dwa syropy Pulneo i levopront.
Mamy takze tabletki antywirusowe i uodparniające Izoprezyna.
Zobaczymy ,czy poza pustką w portfelu odczujemy jeszcze coś .

Za dwa tygodnie jeszcze testy pokarmowe i reszta badań.


zarezerwowałam dziś kwaterę nad morzem -Chłapowo -jedziemy w lipcu na 9 dni ,a potem Oskar pojedzie na kolonie.

Ninka jutro ma wyjazd do piekarni ( z przedszkola) i już sie nie moze doczekać .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:17   #2212
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

magda jak tam, lepiej?

gosiula myśmy w zeszłym roku byli w Chłapowie Kamping "Alexa" - bardzo fajny, ale to w opcji pod namiot albo z przyczepą kamp.
Fajny rejon i właśnie w tym roku też chciałam tam jechać, ale jak to u nas, wszystko rozstrzygnie się tuż przed wyjazdem.
Była tam taka fajna knajpka, niedaleko tego kampingu - nie wiem jak się nazywała, ale jedzenie smaczne mieli, a w obsłudze byli tam tacy metale

Ja Zosię dziś posłałam do przedszkola, choć dalej pokaszluje - a gosiula tylko potwierdziłaś moje myśli, że niby już wszystko ok, tylko ten utrzymujący się kaszel.
Dobrze, że poszła, bo trafiła na topienie marzanny i zachwycona jak nie wiem co
No i bawiła się z Liwią w pieczenie świni

Czy któraś widziała te sukienki na żywo??? klik Czy są jako takie? Sorki, że wałkuję ten temat.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 06:59   #2213
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ale cisza

u nas juz OK - mam nadzieję
ogólni nic nowego
poniewaz po 3 tygodniach na diecie waga mi nie spadła zrobiłam badania na tarczyce - dzis wyniki troche sie stresuje - tym bardziej ze sniła mi sie Mama a ona mi sie sni tylko jak któres jest chore
to ciekawe poprosiłam ja kiedys aby sie nami opiekowałą a teraz jestem zła bo mogłaby mi sie snic czesciej tak aby ze mna pogadac a nie przed chorobą
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 06:36   #2214
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

A cisza!!!!!
Monka ty cos mi sie zdaje juz po sprawie z niunkiem na rekach?????Cyzby tak?

Magda a jaka diete robisz?Ja w tej chcili jestem 12 dzien na diecie dukana i niewiem jakie efekty da ale robie(pierwszy raz w zyciu diete robie)Niemam duzo do zrzucenia ale mamZnasz ta diete?Niewiesz czy jest efekt jojo?
Jakie te twoje maluszki slodziaki Napisz potem co z tymi twoimi badaniami ok?

Edycia sukienki nie widzialam (na zywo)ale wydaje sie byc ciekawaNo i z H&M to powina byc z troche pozadniejszych a nie badziepow.

U nas wszystko po staremu .Kevin mi doroslejezaczyna bawic sie coraz wiecej z Davidem,wiec jak jest Kevin w domu to maluch mi przynajmniej nie marudzi.Sara jak zwykla ma wszystkich dalekp w du;;;;;;
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:51   #2215
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka ja stosowałam te diete . dwa lata temu i było super. kolezanka ja stosowała i efekt jest powalajacy
teraz tez ja stiosuje ale nic
a badania dobrze - dał mi skierowanie do poradni chorob metabolicznych i jak przez dwa nastepne tygodnie nie bedzie efektu to mam sie tam udac

Edytowane przez magdawikp
Czas edycji: 2010-03-27 o 14:40
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:14   #2216
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda no a potem jak sie konczy ta diete to nie wracaja te kilogramy
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:41   #2217
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka ja zaszłam w ciążę i jej nie skończyłam - podobno nie
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 06:43   #2218
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kochane Dziewuszki!
Z okazji nadchodzących Świąt wielu miłych chwil z bliskimi, udanych spotkań i wielu zadziwień
Alleluja!

Do poświąt jestem bez neta, więc do miłego!!!
Iwona
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:51   #2219
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ej co tu tak cicho

Monka juz pewnie urodzila skoro tak dlugo nie pisze

a reszta??? czyzby az tak absorbujace byly przygotowania do swiat?????

U nas wszystko ok,zdecydowalam sie ulec namoom tztawiecie o co chodzi

No i :

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 15:20   #2220
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Słońca, szczęścia, pomyślności,
w pierwsze święto dużo gości,
w drugie święto dużo wody-
to dla zdrowia i urody!
Mnóstwo jajek kolorowych,
Świąt wesołych oraz zdrowych!


Dziewczyny co u Was ???

Monka jak sie czujesz ???? Chyba jeszcze sie nie rozpakowalas, co ????

Ja ostatnio mam baaardzo malo czasu, caly czas pracuje, nawet na nauke niewiele mi zostaje... 7 maja mam pierwszy egzamin z niemieckiego

Dzis moj pierwszy dzien wolny od pracy. Cale 3 tygodnie pracowalam codziennie. Zreszta od jutra znowu sie zaczyna....

Pozdrawiam Was cieplusko
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.