* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 09:26   #2161
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja jestem jeszcze.
Doridee pewnie czasu brakuje.
Śniezynka zastrajkowała już wcześniej.
monka też coś zaniemogła


U nas bez zmian.
Tż zrobił Zosi w końcu komodę i biurko, no i się jej pokój zapełnił. Fajnie, bo wyniosłam wszystkie ciuchy jej z naszego pokoju wreszcie, no i wszystkie jej graty.
Zosia zadowolona, siada do biurka i mówi, żeby nie przeszkadzać, bo ma dużo pracy
Wszystko już w jej pokoju jest fajnie, tylko nie ściany, ale to zostawiamy na dalszą przyszłość, bo jeszcze się jej zdarza mierzyć się na ścianie samodzielnie.

U Was też śnieg zaczyna sypać??? Ja już nie chcę zimy.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:42   #2162
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

u mnie dziś piękny słoneczny dzień
nastawiło mnie to pozytywnie , zachciało mi się robić wiosenne porzadki - i myje okna
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:44   #2163
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No witka!!!!!!!!
Monka i jak tam toczysz sie jeszcze????

Edycia
jak napisalas o sytuacji niemilej Twojej Zosi z kolezankami w przedszkolu to przypomina sie mi moja Sara.Ma to samo w szkole ,tylko jedna kolezanke w klasie a reszta nie bawi sie z nia ,ma tylko kolegow Ladne ciuchy ubiera poza szkola (nie do szkoly),wydaje mi sie ze jej rowiesniczki sa zazdrosne i dogaduja jej ,dlatego tak jest.Szkoda mi jej ,ale za 2lata idzie do koledrzu i mysle ze zmieni sie to .Wiec napewno tez ciezko ci z mysla o tym ze Zosia tak powiedziala,ale da sobie rade zobaczysz bedzie dobrze,slyszalam ze takie dziecko trzeba podbudowac pozytywnymi myslami i nie zalowac jej przy jej obecnosci.Mysle ze my mamy to wiecej przezywamy co one

Niewiem kto ale chyba Parapet sie pytala o rezultaty po ciazy-ja po 3 dzieci nie mam zadnych rostepow,i waze napewno mniej co przed pierwsza ciaza bo bylam troche przy sobie ,a teraz jestem -taka soobie!!!Wiec to chyba zalezy od osoby-niewiem
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:57   #2164
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

djamelka no masz trochę rację z sytuacją z Zosią. Ja w takim wypadku póki co tłumaczę jej, jeśli Maja nie chce się bawić to baw się z Bartkiem, albo Madzią. Na razie znów się uspokoiło, bo to już nie pierwszy raz tak było.
Sara to już pannica. Wydaje mi się, że warto podkreślać to, że lepiej jest mieć jedną przyjaciółkę, ale pewną, niż kilkanaście, ale takich na chwilę.

Nails a Ty pracujesz? Gdzie?

Monika a Ty też byś coś więcej się odezwała

Ja szukam powoli jakiejś kiecki weselnej dla Zosi - na razie znalazłam jedną na allegro, fajna, szara.



aljaka widzę, że "awansowałaś" na wizażu? Bo zielona się zrobiłaś


Doridee widzę Cię! Co tam słychać?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-03-04 o 21:04
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:42   #2165
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia poka cuda jakie tam twoj tz wyczarowal Tez sobie szukam kiecki i tez szara wyczailam , buty juz wyczailam, piekne niebieskie teraz czekam na porod i podczas porodu wymusze od tz-ta zeby je kupic i jak bede na znieczuleniu( OBY OBY OBY) to odrazu z tele zamowie na porodowce, zeby zdania nie zmienil , mam nadzieje ze nie odmowi bo jak nie to .

Amelka a wez mnie nie wku...rzaj , tocze sie tocze hehehe. Tez mialam i mam wiecej kolegow niz kolezanek, wolalam miec jedna i miec z nia cool klimat niz kilka i zamulac i bawic sie w sranie w banie . W zeby masz odemnie za te rozstepy a raczej ich brak . To ladnie ci waga poleciala ile masz na osi?

Dodiree wykrylas ta bakterie u Aluski poprzez badanie krwi? bo czytalam i jest kilka sposobow. Tak sie zastanawiam czy moj tego tez nie ma, ale to dluga baja juz mi sie niechce opisywac co o tym mysle bo duzo tego i mi sie cisnienie podnosi.

Sniezynka szkrabki zdrowe? Monika wyleczyliscie sie z tej opsy?

Neils wpadaj do mnie okna umyc .

Zaczelam uczyc malego literki i zna juz P , N i teraz przerabiamy C i K , w przedszkolu dostal do nauki wiec maglujemy. Potrafi je pisac ale na telefonie, sciagnela takie aplikacje do nauki pisania literek, cyferek i ladnie juz pisze, ale nie wiem jak na kartce czystej mu to wyjdzie, pewnie kicha haha, no ale malymi kroczkami do przodu.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

aa i trzymajcie kciuki zeby sie udalo, to jeszcze nie za porod, jak sie wyjasni to powiem ,

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

ja je.b.ie zaraz bedza rozmowy w toku takie pustaki beda ze glowa boli Moj maly w przedszkolu, mam porobione , sil na nic juz nie mam wiec gnije prrzed tv .

Amelka bujasz jeszcze w gondoli? Magda ty pewnie tak, Powiedzcie mi czy macie w tych gondolach pasy bezpieczenstwa dla dzieciakow. Mi cos swita ze ja mialam w swojej, a teraz nie moge wyczaic , nie wiem czy to moj wymysl czy nie, bylam wczoraj w sklepie , maja mi sprawdzic , ale wydaje mi sie ze powinny byc i nie powinno byc problemu z zamowieniem .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:19   #2166
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witajcie Kochane

Przeczytałam zaległości a było ich około 5 stron. Teraz mogę trochę ponadrabiać. Ja dalej pracuje (na szczęście) teraz bardziej mi zależy aby dostać w końcu stałt etat a nie przez agencję.W styczniu okazało się że firma mojego Tzta zostaje zamknęta - tzn przeniesiona w inny rejon Anglii. W wyniku tego trchę nas to przyłamało ale pomału jakoś sobie tłumaczymy że ne ma tego złego co na dobre nie wyjdzie. Na poczętek może będzie jeździł do pracy na cały tydz a na weekend zjedzie do domu, zobaczymy, chyba że znajdzie sensowną prace tu na miejscu za podobną stawkę.

Co do przedszkola to Monka nasze nic nie odbiega od waszego. Od wielu miesiecy (zaczeło się w listopadzie) Osakr jest tydzień w przedszkolu a tydz.w domu, dlatego że poprzeczkolu wraca z gorączką albo kaszlem. Czesto wraca mokry no bo przecież panie nie mogą mu zabronic bawić się w wodzie (oni maja nawet taką wielką miskę napełnioną wodą) nie zabronią mu wyjść na dwór jak leje deszcz czy pada śnieg. Nie wspomnę, że również bez czapki, może nawet wniezapiętej kurtce. Ach i tak to już od tego czasu Oskar był dwa razy na antybiotyku Z butami jest identycznie ech ja to sobie myślę Monka że te angielskie niemowlaki nie nadarmo maja gołe nogi zimą poprostu nasze dzieci za bardzo wychuchane sa na angielskie przedszkola z brakiem wyczulenia na takie sprawy. Co do butów to Oskar chodzi w clarksach skórzanych właąnie dlatego aby mu się stopa nie pociła bo ma z tym ogromny problem.
W poniedziałek mamy badanie słuchu a we wtork w przedszkolu będzie doradca dla nauczycieli i rodziców i nasz oskar bedzie brany pod lupę. Chodzi o to jak sobie radzi itp.
Jeszcze jeden nurtujący problem z przedszkolem to taki że nasz młody uczy się dopiero angielskiego, my mówimy do niego po polsku. A więc są problemy, Oskar mówi nam często że pani krzyczy na niego a on jej prosi: pliss plis Pani nie krzycz na mnie.
Tzt cały czas rozmawia z nauczycielkami a one twierdzą, że wszystko jest okej, że Oskar wcale nie odbiega od grupy, nomoże po za tym ze po lunczu on naładowuje baterie areszta jest nieco bardziej zmęczona. ech troche się rozpisałam na ten temat ale to nurtująca i wciąż ważna sprawa.

Witaj Nail miło Cię poznać!

Parapet co do rozstępów, na brzuchu nie mam i jest on płaski ale juz nie aż tak jędrny jak kiedyś. Pojawiły mi się za to na piersiach z zesnętrznej strony po trzy na każdeja po porodzie jak juz chudłam to powsały na pośladkach generalnie to jest dobrze, nie mam z tym problemu Moje siostry po 1porodach też nie mają rozstepow na brzuchu, nie iwem w sumie jakjest z innymi częsciami ciała

Doridee przypomniało mi się że posiadasz ogromnna wiedzęna temat robali. Dobrze, ze jestes tak wyczulona na to. Ja teraz tez będę musiała zrobić badania Oskarowi na robale. Często boli go brzuch o różnych porach dnia, no i skarży się że go dupcia boli. hmm nie wiem czy to istotne ale od końca zeszłego roku jest mu też nie dobrze w aucie i musimy robić postoje albo zwalniać prędkość jazdy na ile to możliwe. W walentynki wybraliśmy sie do Polski na tydzień i jeszcze nigdy tak nie byo że nam w obie strony cały lot przespał. ech...

Iwonka cieszę się razem z Toba,że Twoje problemy po części na pewno zniknęły. Ty czyba juz nanowym mieszkaniu, co? No i zapewne na neta czekasz

Madzia no świetne te Wasze pociechy. Sliczny chłopiec z Grzesia i Izuni nic nie brakuje. Walenty w tym roku to się spisał nie ma co

Monika Wam równiez gratuluję wypasionego autka Jak tam dzieciaki? Nasz Oskar miał ospę jak miał 2 latka pojechaliśmy na urlop do Polski no i spędzilismy go głównie w domu z młodym - chociaż byl to środek lata.

Amelka to niezła laska z Ciebie z resztą widać na fotkach, swietnie wyglądasz po trzech porodach, (zresztą nasza Monika też )

Edytcia gratuluję przeniesienia Zosi, chyba nawet nie miałam kiedy wcześniej tego napisać, wybacz

Śnieżynko i jak się czujecie? mam nadzieję że lepiej

Dziewczyny wybaczciemi za tak długiego posta ale nie mogę znaleźć czasu
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:38   #2167
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

dawno nie zagladałam bo myslała puchy a tu miło bo sie rozpisałyście

Monka tak sie zastanawiałąm dwupak czy juz nie ale widze ze dwupak

ja walcze z wagą - spada ale bardzo cienko
moze w poniedziałek pojade do groty solnej - na tarczyce dobre a noz widelec zacznie spadac waga
w srode i w piatek mam zamiar chodzic na areobik no musze bo zainwestowałam w ciuchy duuuuuuuuuuuuuza kase jak dla mnie to musi mi sie to zwrocic w spadku wagi
obczajałam te tabsy co dałaś mi linki - no z grubej ruru sa chyba zbyt mało odwazan jestem na cos takiego - zostane przy tych
ja mam wozek ktory jest tez spacerówką bez gondoli i tam sa pasy ale teraz małego nie zapinam
zresztą my sie cały czas bujamy z kaszlem - znowu ma cos w oskrzelach - jest bez antybiotyku bo na wziewkach
doktorka mnie pociesza, ze mały w lecie nie bedzie miał tego bo to od wilgoci w powietrzu no i musimy pozbyc sie psa i do minimum ograniczyć roztocza w domu - trudna sprawa ale walcze walcze bo i co mi zostaje
TZ wymyslał mi od pedantów to teraz stwierdzi, ze mi sie na głowę rzuciło

co do przedszkola to moja Iza chodzi jakoś sie trzyma, a koleżanki - chyba ma wiecej kolegów, zreszta któregos dnia wrociła z przedszkola i mowi, ze jakaś tam powiedziałą jej ze ma brzydką spodniczke i ona juz jej nie chce - wiec nie tylko Zosia ma przeboje - dzieci sa wredne, pewnie i moja jest udana tylko ja tego nie wiem
choc wychowawczyni stwierdziłą, ze mała sie wyciszyła - czyli nowy członek rodziny juz nie taki straszny, no w domu tez juz duzo lepiej - bez powrownania co było jeszcze dwa miesiace temu
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 14:18   #2168
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka
teraz czekam na porod i podczas porodu wymusze od tz-ta zeby je kupic i jak bede na znieczuleniu( OBY OBY OBY) to odrazu z tele zamowie na porodowce, zeby zdania nie zmienil , mam nadzieje ze nie odmowi bo jak nie to .


My w gondoli nie mieliśmy pasów, ale zaznaczam, że mieliśmy najzwyklejszą na świecie, więc może w jakichś droższych są

Zosia umie się podpisać od jakiegoś czasu i podpisuje teraz każdy obrazek jak coś namaluje.
Zdjęcia kiedyś pokażę

monka i co wyjaśniło się? Dziewczynka?

zanciadla mnie to trocę dramatycznie brzmi, to jak opisujesz przeżycia Oskara z przedszkola Mam nadzieję, że szybko załapie i będzie lepiej.
Przekichane trochę z tą pracą tż-ta. Oby znalazł coś na miejscu.

magda a próbowałaś tej diety co Śnieżynka? Słyszałam same pozytywne opinie. Może akurat zadziała.


U nas dziś mega śnieżyca rano, zasypało wszystko i teraz znów zaczyna sypać.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-03-06 o 20:34 Powód: może nie za późno x]
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:42   #2169
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Tydzień pracy zakończony Ale nie narzekam bo bardzo podoba mi się moja praca

Żanciu wieki Cie nie było... Powiem Ci, że trochę przeginają z tym hartowaniem dzieciaków w Anglii... No ja bym sie na bank wkurzyła, bo owszem jest to ważne ale trzeba robić to z głową i indywidualnie. Co do robali to staram sie podchodzić do sprawy z dystansem bo inaczej zwariować można... Zrobiłam już Ali wieeeele badań, w różnych laboratoriach i zawsze czysto. Nie ma za bardzo objawów które mogłyby mnie niepokoić, ta swędząca pupcia była chyba od podrażnienia bo jak ją wyleczyłam to narzekania sie skończyły. W zeszłym tyg. robiłam badania kału i taśmą (taką na szkiełku, na owsiki) i wszystko wyszło czysto. Sama już nie wiem, nie schizuję się ale czujna jestem
Co do dolegliwości Oskarka mogą wskazywać na pasożyty, ale nie muszą Niepokojący jest ból brzucha, dobrze jakbyś zdiagnozowała od czego. Ale też czasem boli, daję jej wtedy kropelki na wzdęcia i od razu jest poprawa. Przedszkolakom często jest niedobrze w aucie. Aluta już po 5 minutach krzyczy, że jej niedobrze Ale czytałam gdzieś, że jest to też jeden z objawów pasożytów Jedyne co nam pozostaje to obserwacja i częste badania. Szkoda, ze u mnie w okolicy nie ma speca z biorezonansem - na bank bym poszła

Widzę, że dzieciaczki ciągnie do nauki - dla nich to teraz frajda, nauka przez zabawę Ala umie napisać swoje imię na klawiaturze i pare cyferek na kartce. W ogóle uwielbia cyferki i próbuje już dodawać

Monka to badanie na mykoplazmę najlepiej wykonać z krwi. Na przeciwciała. My dostaliśmy skierowanie od laryngologa, ale już wcześniej ją podejrzewałam. Objawy: przewlekły kaszel, raz suchy, raz mokry, powracające infekcje, czasem ból gardła, zapalenie zatok i uszu. My to wszystko przeszliśmy, najgorsze ze objawy są podobne jak przy grypie a tej nie leczy sie antybiotykiem. Dlatego jak infekcje sie przeciągają i cos Cie niepokoi to zrób te badania i będziesz miała pewność. Leczenie tylko antybiotykiem na mykobakterie przynajmniej 10 dni (najlepiej 2 tyg.), Ala bierze Klacid ale dawkę większą niż w przypadku zakażenia innymi bakteriami (normalnie brałaby 2,5ml a dostaje 4ml). Efekty rewelacyjne, tylko ciekawe jak długo sie utrzymają No i ciekawi mnie jak to jest w przypadku kolejnych infekcji mykoplazmą, bo chyba organizm sie nie uodparnia - muszę poczytać na ten temat..

Spadam sprzątać. Po całym tygodniu mieszkanie masakra. Nic nie robiłam bo też jestem na antybiotyku - angina, prawy migdał tak mi spuchł że nie mogłam śliny przełknąć. W takich chwilach błogosławie antybiotyki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 18:26   #2170
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

wow jakie ESSSEJE no no hehe

Zancia no wow wieeki cie nie bylo. nie mysleliscie o przeprowadzce? moze nasze okolice? . Dzieki za imfo o przedszkolu , te angielskie dzieci to tez zakichane, zasmarkane i sflegmaczone, choc oni chyba sie tyym nie martwia . Mysmy mieli juz taka obserwacje , anwet tlumaczka byla przygotowana, nie bylo nas bo maly byl chory, dzwonili do mnie , i takie sranie w banie gadali, pisalam juz o tym, najwazniejsze zeby do malego mowiec w ojczystym jezyku. Normalnie az mnie ciary przeszly jak przeczytalam co twoj maly powiedzial co tam panie do niego mowia, ja bym tym suka nie wierzyla do konca, on sobie tego w palca nie wyslal. Nidgy do konca nie wiemy kto sie naszymi dziecmi zajmuje i jak.

Edycia ale pojechalas , nom ups ups , ale nie wiesz o czym pisze , potem ci na priva napisze hehe. Brawa dla Zosi za podpis ja nawet na t nie wpadlam, myslalam ze za wczesnie , mnie cos wzielo zeby go uczyc na mapie panstw oraz godzin i tabliczki mnozenia , musze dokupic plakat i powiesic mu w pokoju i od czasu do czasu cos znim przeraabiac.

Magda mialas juz klopoty z tarczyca przed ciaza czy cie po ciazy dopadly? , chyba ciezej sie chudnie jak sie ma z nia klopoty, tak mi sie o uszy obilo, wiec wspolczje. Mozesz sobie kupic tapsy Hydroxy cut, te legalne , dla kobiet, jak masz zamiar byc bardziej aktwna , a co lykasz teraz? ( juz mam zberezne mysli haha i cos chcialam napisac , ale sie powstrzymam hehe) .


Doridee dzinx, wlasnie musze sprawdzic co i jak, bo moze to to, albo poprostu zbieg okolicznosci, bo osstatni bol ucha byl po basenie, wiec jest przyczyna (przypuszczalnie) i ten kaszel , gdzie szalal z woda na glowe. Od tyg byl na paracetamolu i syropie kaszlowym, az w nocy czwartek ryk pisk bo go pisiorek boli jak sikal. Poczytalam i moze to byc spowodowane przedawkowaniem przeciwbolowych syropw- zapalenie pecherza ( to by mi sie kupy trzymalo ). Najlepsze jest to ze bylam w czwartek na wizycie i occzzywiscie no problemo maly dalej moze pic syrop,az mu przejdzie a kaszel moze trwac jeszcze tydz czy dwa. Pomijam moja rekacje na przemyslenia tej kobity bo szlag mnie trafil, lekarz mial full wiec nie mialam jak sie umowic. W poniedzialek zadzwonie i sie umowie. Szkoda gadac zeby tak dzieci wypuszczac i niech sobie kaszle , bez jakichkolwiek wnikan czemu, no bo tak bez powodu kowa sie nie chyrla ponad tydz. no baaaaa. Wiesz co moj to taki czasem len do cyferek, literek, chyba nie bedzie entelygentem hehe, a raczej elementem , deniz rozrabiaka . Zobaczmy jaki chlonny bedzie jak do szkoly pojdzie ,

I zeby bylo smiesznie to ja tez chyba chora, nie moge przelykac, znaczy moge ale boli, zmeczenie to standardowy klimat.

Doridee ja sobie tak mysle, ze ty tydz nie sprzatalas(zazdroszcze), to mi sie to w glowie nie miesci , ze ja swojego domu przez tydz nie sprzatam. Zadnych watow do ciebie nie mam,zebys mnie zle nie zrozumiala, mowie tutaj o moim domu, jest dzien w dzien taaaaki syf ze ja nie wiem skad to sie bierze, czy my takie balaganiaze , no ale codziennie na szmacie, kurze, odkurzanie , malego graty ( ktorych nieposprzata) , a sprzata ogolnie bo gonie. Moj tz czasem mowi , kozwa ze ma dosc, tak samo jak ja. To mu mowie ze mit o kobiecie , szczesliwej siedzacej w domu , ktora powinna byc wniebowzieta ze nie pracuje i ja maz utrzymuje, dawno minal i to nieprawda, Teraz wie jak to jest, ze w domu jest kupe roboty, a faceci przychodzacy do domu po pracy tego nie widza, nie wiedza co trzeba zrobic, ile to zamuje i ze ktos to robi, a nie siedzi kawe pije i telenowele oglada, a tak chyba co niektorzy mysla.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2010-03-06 o 19:07
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:44   #2171
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka myślisz, że nie za późno
A Zosia podpisywać się nauczyła, bo w przedszkolu, jak coś rysują to pani im potem to podpisuje i ona też chciała, a literki już wcześniej znała częściowo, głównie to z tego komputerka dla dzieci się nauczyła.

Śnieżynka daj znać co u Ciebie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 22:26   #2172
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
monka myślisz, że nie za późno
A Zosia podpisywać się nauczyła, bo w przedszkolu, jak coś rysują to pani im potem to podpisuje i ona też chciała, a literki już wcześniej znała częściowo, głównie to z tego komputerka dla dzieci się nauczyła.

Śnieżynka daj znać co u Ciebie




Czytalam kiedys o tym, ze u chlopcow zdolnosc motoryczna, odpowiadajaca za pisanie , ksztaltuje sie pozniej niz u dziewczynek , ktore szybciej zalapuja pisanie. U chlopcow jest to wiek bodajze 6-7 lat . Jest znaczna roznica miedzy postepami dziewczynek a postepami chlopcow , dziewczynki szybciej kumaja , pisanie , liczenie itd .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:26   #2173
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

rosol nastawiony? ziemniaki obrane? makaron nakrecony?

Bylam wczoraj w szpitalu z malym bo obudzil sie z rykiem ze go pan pisiorek boli. Dali nam antybiotyk bo ma infekcje , ma brac przez 7 dni, czyli w nastepny poniedzialek wizyta kontrolna czy wszystko okey. Maly czuje sie normalnie, swiruje, tylko ten wczorajszy placz w nocy, w dzien robi siku normalnie, czasem powiedzial ze go boli, wiec juz zglupialam myslalam ze przechodzi, teraz robi siku i nie jeczy nic. Zapomnialam sie zapytac czy do przedszkola moze chodzic czy nie . Dawac mu ten antybiotyk przed szkola, po i wieczorem i bylo by okey, czy w domu ma siedziec? Nie wiem co robic . Nieche tez zeby mi go tam przeziebily, chyba ze powiem ze jest na antybiotyku , przez tydzien i zeby mu nie pozwolily bawic sie woda i zeby podworko ogrniaczyc bo tak wszystko jest okey
nie wiem co rooooobiccccccccccccccccc ccccccccccccccc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:42   #2174
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wsztkim Kobietkom zyczymy tego co najlepsze i najpiekniejsze



Monka jak Kartal? puscilas go do przedszkola, w sumie to teraz jest taka nawet ladna pogoda wiec nawet jak by wyszedl na dwor to nic raczej nie powinno sie stac. My wczoraj kupilismy malemu rower i dzis Tzt caly dzien na dworzu byl z nim. Wracajac z pracy spotkalam ich przed domem Oskar rumiencow nabral ze ho ho ale za to padl mi do lozka jak kawka spi juz od godziny
A i mialam dodac, ze Oskar na klawiaturze tez napisze swoje imie a na kartce poprawi jak mu "wykropkuje" literki
Acha ja w gondoli nie mialam pasow w sumie maly pojezdzil w niej niecale 2 miesiace a moze i nie, potem juz w foteliku a na jesien zalozylam juz spacerowke

Doridee dzieki za rady Wiem co to znaczy byc zapracowana ja z Tztem sprzatamy na raty w ciagu tygodnia a w weekend konczymy wiec rozumiem o czym piszesz
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 11:17   #2175
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej dziewuchy

Zancia
jak miło ze znowu z nami jestes

U nas chorobska wyleczone zaczelo sie od jelitowki i skonczylo na ospie-jedyna Weronika uszla calo z tego wszystkiego ale niewiem czy to az tak super bo mogla zachorowac na te ospe-mialaby z glowy

Natomiast ja od soboty mam okropne bole glowy,zaczelo sie po poludniu i trwa do dnia dzisiejszegoczuje jakby ktos wbijal mi noz,to taki klujacy pulsujacy bol z tylu glowy z prawej strony,cisnienie mam ksiazkowe 145/80 tylko puls po spoczynku 100 wogole to ostatnio czuje sie jakas senna,zmeczona wiecznie,myslalam ze to migrena ale nie,najgorsze ze zadne tabletki nie pomagajamialam robiony tk glowy-czysto,prawda ze 3 lata temu.Teraz dostac sie najpierw do neurologa to cud-czekanie 2-3miechy,prywatnie zaraza na tk lub rezonans nastepne 2 miesiaceprywatnie ok.450zł
Wczoraj zatem bylam u mojej pani doktor no i mam porobic badania w kierunku tarczycy-objawy wskazuja na niedoczynnosc i jak przyjechalam do domu to tak sobie to wszystko poukladalam i wyszlo mi ze rzeczywiscie to moze byc od tarczycy,od 4 miesiecy mam nieregularne cylke a dotychczas mialam co 28 dni,przytylam ok.8kg,i te objawy jakos zbieraja sie w calosc i wsakuja na ta niedoczynnosc tarczycyjutro jade zrobic wyniki to sie okarze

Teraz musze spadac bo maluchy do szkoly i przedszkola.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 11:51   #2176
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hey dziewczyny.

Ja tylko na sekundke... Nie mam ostatnio czasu, bo zapisalam sie do szkoly : - ) i od tygodnia pracuje....Nauki mam w cholere, wiec i czasu na kompa nie mam... Poczytac jeszcze poczytam, ale ciezej cokolwiek napisac, za krotko trwa dzien !

Pozdrawiam Was dziewczynki baardzo cieplo. I te wiedzme co mnie sledzi tez !!!
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 13:20   #2177
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka-co to za praca?a szkola jaka???pisz pisz kochanaa co to za wiedzma

Gosiula widze cie -pisz co u was...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:03   #2178
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka i jak Kartal się czuje???

Monika mam nadzieję, że się wyjaśni na pewno co Ci dolega, bo taki puls to nie jest normą

Śnieżynka dawaj znać co to za szkoła i praca.


Dodałam nowe zdjęcia, kilka, w tym pokój. Szału nie ma, ale jest przynajmniej w pokoju coś więcej niż łóżko Mam jeszcze do powieszenia taką mapę świata, ze zwierzętami - taka dla dzieci i jeszcze dojdzie tablica korkowa koło biurka i tablica do kredy na ścianie.

Robię jeszcze zaproszenia dla mojego brata, na ślub. Co myślicie?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:30   #2179
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

To i ja na sekundkę

Edycia mebelki świetne - zdolny ten Twój mąż Szczególnie łóżko mi sie podoba, sam go zaprojektował?? Świetne! A te kwiatuszki to naklejki? Zosia jak zawsze urocza Bardzo wysokie dzieci w jej grupie, czy mi sie wydaje? Zaproszenia też piękne - uzdolniona z Was rodzinka

Monika no i jak tam? Wiadomo coś?

Śnieżynka
Ty to jak zawsze tajemnicza... Pisz szybciutko co robisz

Dziewczyny podajecie coś dzieciom na podniesienie odporności? Ala wczoraj skończyła 12-dniową przygodę z antybiotykiem i teraz muszę trochę podkręcić układ immunologiczny. Póki co podaję jej ISKIAL - olej z wątroby rekina (kapsułki, połyka), i Multi Sanostol. zainteresował mnie jeszcze taki syrop - IMUNOGLUKAN, zna któraś? - klik
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 09:11   #2180
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee ja Zosia nie podaję nic na odporność - pije rano actimel, ale to nie wiadomo czy działa. Jak się skończy ten mróz i już będzie pełnia wiosny, to zamierzam jej kupić jakieś żelki Vibowit, albo coś podobnego. Tran u nas nie przeszedł, bo nie chciaął go pić, potem już nie kupiłam kapsułek.

Łóżko to moja koncepcja, a wykonanie tż-ta. Zrobione z drewna modrzewiowego, bejcowane na biało i lakierowane na koniec. Jest duże (90cm x 195cm), bo chciałam, żebyśmy nie musieli za trzy lata znów wymieniać łóżka.
Naklejki z BRW

Czy u Was też takie mrozy jeszcze, u nas w nocy jest ok. -14 st., a teraz na przykład -4 st.

A dzieci w grupie dość wysokie. Zosia na równo 105cm, więc mało, bo Monika pisała kiedyś że Daria ma 111cm
Buty miała na zimę rozm. 28, teraz jeszcze w nich chodzi, to mówi, że ją gniotą, jak jest w grubych rajtkach.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:38   #2181
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześc.

Mebelki śliczne ,proste ,funkcjonalne i ładne.

w kwestii odporności jestem chora ( ze złości i bezsilności).
Znowu były dwa tygodnie zwolnienia i zastrzyki.
Obłed ,a o głupi wymaz z gardła nie mogę sie doprosić .
31 marca Ninka ma testy pokarmowe ,top odrazu wymaz prywatnie zrobię .
I moze tez ta bakterię ,o której pisze Doridee.

Przedszkole w każdym bądź razie wychodzi nam bokiem ,ale kiedy widze jakie chore dzieci czasami przychodzą to mnie szlag trafia.

Nina miała szczepienie przeciw grypie ,podawałam jej bronchovacom, teraz ma tylko syrop bioaron c i tez jedzie na actimelach.

Teraz dla odmiany ja mam gigant katar ,ale trudno .
Za to w nagrodę zrobiłam sobie dzis zakupy w new look .Pierwszy raz na zagranicznej stronie .A co tam . jak szalec to szaleć ( z przewagą różu).
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:37   #2182
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No i bylam porobic wyniki ktore beda dopiero w poniedzialekpoza tym we wtorek 16tego mam umowiona prywatna wizyte u neurologa bo normalnie musialabym czekac ok.2miesiecy

Jutro jade z Daria do chirurga dzieciecego ,niepamietam czy pisalam ale mala ma naczyniaka na prawym ramieniu wiec jedziemy na konsultacje bo to jej sie robi coraz wieksze,taki podskoe=rny guzek wielkosci ziarna grochu uciekajacy pod palcami,skora w tym miejscu jest zabarwiona na sinozobaczymy co powie chirurgale nasza pani doktor nas uprzedzila ze bez zabiegu moze sie nie obesc,odrazu przypimina mi sie jak mala miala tego kaszaka na obojczyku,tez jechalismy na zabieg a okazalo sie ze nie byl konieczny ale musielismy jechac 120km zeby sie o tym dowiedziec

Doridee moje maluchy pija kidabion tran im mialam kupiony ten Norweski ale niechetnie spily edna butle wiec nie kupowalam nastepnej tylko ten kidabionpija chetnie bo jest dobry niema tego posmaku tranu

Edytcia mebelki naprawde superszkoda ze moj tz tylko w ogrodowce siedziwidac ze Grzes ma smykalke do tegowykonanie bardzo precyzyjne i wygldaja jak z dobrego sklepu

A u nas piekna wiosnacieplo slonko swieci tylko w nocy mroz ok-10st ale w weekend ma byc powrot zimy

Djamelka was tam tez zasypalo nie.ogladalam we wiadomosciach ze we francji zima chula
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:19   #2183
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

nie wiem czy pamietam wszystko

Doridee my podajemy tran tylko, wczoraj mu dokupilam jeszcze probiotyk zeby mi nie sflaczal po tym antybiotyku.

Edycia suuuper mebelki , zaproszenia pierwsza klasa, widac wene mialas. Maly buja do przedszkola sika bez bulu, ale dalej pijemy antybiotyk do konca .

Gosiula lacze sie w bolu, ja tez chora , nie moge przelykac , kaszel mnie meczy , nos zatkany.

Sniezynka kuzwa lanie ci sie nalezy wiesz , no ladnie pojechalas , moglas jedzo dodac co robisz, jaka szkola? co z mala? miala dopiero od wrzesnia bujac do zlobka , eszz ty jedzo jedna , szybko ci to poszlo. Tak trzymac, zadowolona jestes ?

Monika daj znac co i jak z wami , oby wszystko bylo okey. Jak sie furka sprawuje?

Dowiedzialam sie w poniedzialek, ze zminili procedure w szpitalu w ktorym rodze, albo wogole, nie wiem nie wnikam, zapytam na nastepnej wyzycie czy to w calej Angli tak bedzie. Urodze dziecko i tego samego dnia mnie wypisuja haha normalnie jak zakupy bujasz i wracasz zachwile z dzieckiem. Jak porod bedzie z rana to tego samego dnia sie wychodzi, jak w nocy to sie czeka az piekny dzien zawita i sru do domu. Nie popieram w 100% takiej polityki i nie tylko ja no ale coz widac tak jest git. Nie wiem jak to sie ma do cesarki cale te ekspresowe rodzenie. Jak malego rodzilam to byla taka babka ktora rano urodzila, a po poludniu bujala sobie juz do chaty, widac mozna. Teraz musze chyba torbe przepakowac bo po grzyb mi tyle rzeczy tam , choc w razie Wu niech zostana, sama nie wiem.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:42   #2184
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Matko, no nie wyrabiam z czasem...

W poniedzialki i piatki prywatnie sprzatam salon fryzjerski i dom wlascicielki salonu,( 5km odemnie) we wtorki,srody,czwartki i czasami weekendy fitness studio,baseny,sauny, prysznice itp. ( w mojej wiosce )

Do szkoly chodze na niemiecki w poniedzialki i czwartki popoludniu. 19 maja mam egzamin na obywatelstwo niemieckie ( swojego zrzekac sie nie musze ) Nauki mam mnostwo, bo to sama gramatyka i polityka niemiecka.

Jak ide do pracy, mala idzie do przedszkola a druga do siostry. Jak ide do szkoly to TZet jest w domu, wiec jakos daje rade...

Zadowolona jestem, jak nie wiem. Wiadomo, zaden szczyt marzen, ale poki musze szkolic swoj niemiecki i mala nie chodzi do przedszkola spokojnie mi wystarczy.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 12:45   #2185
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka to będziesz Niemką i dobrze, bo będzie procent więcej ładnych Niemek
Ale sobie tą pracę poukładałaś sprytnie.

gosiula masakra z tymi choróbskami. Nina też pewnie ma dość.

Monika daj znać jutro, jak po wizycie u lekarza.

monka a mi się podoba taki sposób na porody Jeszcze pamiętam jak byłam z Zosią w szpitalu, powiem jedno - męka jak dla mnie te trzy dni siedzenia tam.


Dzięki za pozytywne opinie


Biorę się za resztę zaproszeń.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-03-10 o 12:53
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:04   #2186
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka od czegos trzeba zaczac, wspolczuje tego niemieckiego nie cierpie, za ciezki jest dla mnie i ta gramtyka o ludzie . Ile musisz placic za wniosek o obywatelstwo? U nas kosztuje 700f jakos no i pare wymogow trzeba spelniac , tez o tym myslalam , a moj tz to wogole wyjechal ze chce zebym miala tureckie obywatelstwo . To ci waga jeszcze szybciej spadnie jak w takim ruchu bedziesz

Edycia hmm ja tam nie wiem, widze plusy i minusy. Ja naprzyklad bylam zadowolona ze tam siedzialam, pierwsze dziecko, porod cieeezki, dlugi , swoje trzeba odlezec i ktos ci sie dzieckiem zajmie. Mozesz dojsc do siebie ciutke psychicznie i fizycznie , a tak z miejsca wracasz do domu .Ja bede miec jazde , bo nie mam zadnej pomocy wiec pierwsze dni beda katorga, a tak w szpitalu to mam czas na ogarniecie tego wszystkiego, wyspanie sie w spokoju . Drugie to to ze zawsze dziecko jest pod kontrola przez te pare dni, chocby zoltaczka czy choroby. Wiesz ze tutaj nie robi sie badan na paciorkowca, a po porodzie trzeba obserwowac dziecko 12h ( jakos tak) , czy nie ma jakis objawow. W poniedzialek wypytalam o tego paciorkowca i dala mi taki tescik, mam pobrac probke i jej zaaniesc za 2 tyg. Plusem jest tego ze nie ma to jak w domu niektorzy lepiej kuruja sie w zaciszu domowym niz w szpitalu. Sama polozna ma do tego "ale" , no ale co zrobisz, ja tam widze plusy i minusy, najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa to nie nawet po 1 h moga wypuscic , zamkne sie w nim w sypialni i wyjdziemy za 2 tyg jak dojdziemy do siebie. Ja sie o tego paciorkowca boje i ze kurka w domu sie nie wyspie , a w szpitalu to bym sie wybyczyla , ojj nerwowka pewnie bedzie .
Malemu to chyba powiem, ze bujam na zakupy i kupie mu dzidzusia hehe i za pare godzin wroce hehehehe.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2010-03-10 o 13:05
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:28   #2187
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka test na obywatelstwo kosztuje jakies 100 €, szczerze to sama nie wiem. Na razie musze zaplacic 25 € za sam egzamin, a reszte nie mam pojecia. Wcale nie chcialam tego obywatelstwa, bo i tak w UE jestesmy, ale moja szwagierka jest rosjanka i ona musi i mnie namowila : - ) Jedyny plus to taki, ze musze sie uczyc jezyka i tyle, bo wstyd jak nie zdam.

Dopiero skonczylam chalupe sprzatac, padam na ryj !! TZeta nie ma, do konca tygodnia jezdzi na szkolenia ( wyslali go z pracy ) i wraca dopiero wieczorami.

Sorki, ze ja tylko tak o sobie, ale przysiade sie do kompa na dluzej w weekend i kazdej cos napisze : - )

Monka jak sie czujesz ?????? Pokaz jakies fotencje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:33   #2188
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka nie wiem ile u nas za test sie placi, ale przy skladaniu wniosku oplaca sie te 700f , z tego co pamietam , nie wglebialam sie za bardzo. Zdasz ten egzamin nie buj dupy , tutaj tez taki test robia, ksiazke sie kupuje o zyciu w angli i z niej sie uczy. Wpadnj posprzatac moja bo ja mam juz swojej dosc , dzien w dzien to samo . Czuje sie jak to kobita w 9 miechu , standardowo ma juz dosc , same dolegliwosci. Fotencje????????????, ze co??? OSZALALAS haha moja ostatnia fota to z tamtego roku z naszego wesela. Nie przypominam sobie zebym sie dala sfotografowac po . Fotki i ja to zle polaczenie. Ty pokaz swoje . Jak tam twoja waga? poszlo cos na diecie ? teraz jak pracujesz to jeszcze wiecej pojdzie . Oj mnie to czeka o luduuu .

Kurka ja lykac nie moge, kaszel mnie meczy, biore paracetamol, calcium i strepsil i gowno przechodzi, mam nadzieje ze malemu nie zaszkodzi .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:34   #2189
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
magda a próbowałaś tej diety co Śnieżynka? Słyszałam same pozytywne opinie. Może akurat zadziała.
znam te dietę i stosowałam ja 2 lata temu - nawet mam książkę, nie skończyłam bo zaszłam w ciążę
teraz tez zaczynam ja i dodatkowo chodze na cwiczenia 2 razy w tygodniu oraz zaczełam jezdzic do jaskini solnej

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Magda mialas juz klopoty z tarczyca przed ciaza czy cie po ciazy dopadly? , chyba ciezej sie chudnie jak sie ma z nia klopoty, tak mi sie o uszy obilo, wiec wspolczje. Mozesz sobie kupic tapsy Hydroxy cut, te legalne , dla kobiet, jak masz zamiar byc bardziej aktwna , a co lykasz teraz? ( juz mam zberezne mysli haha i cos chcialam napisac , ale sie powstrzymam hehe) .
ja juz miałam kłopoty z tarczycą kiedyś wówczas przytyłam a raczej spuchłam w cuiągu miesiąca jakies 10 kg, poszłam do lekarza zrobiłam badania i miałam niski poziom hormonów ale miescił sie w normie, wiec madry doktor stwierdził, ze wynajduję problemy a jak urodze dziecko to wszystko sie ułozy
u mnie tarczyca jest rodzinna wiec wiem czym to chol... pachnie
łykam a raczej łykałąm thermo line II ale zaczełam miec problemy z watrobą wiec odstawiłam - no i od guarany bo wchodzi w skłąd tych tabsów mam ponowne problemy z migreną - wiec chyba zrezygnuję z tych wspomagaczy bo TZ si ejuz na mnie wnerwia, ze mnie cały czas głowa boli i juz mnie opierdziela za te tabletki, wiec jakbym kupiła cos silniejszego to chyba walizki wystawiłby mi za drzwi - choc moze nie z uwagi na dzieci

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Natomiast ja od soboty mam okropne bole glowy,zaczelo sie po poludniu i trwa do dnia dzisiejszegoczuje jakby ktos wbijal mi noz,to taki klujacy pulsujacy bol z tylu glowy z prawej strony,cisnienie mam ksiazkowe 145/80 tylko puls po spoczynku 100 wogole to ostatnio czuje sie jakas senna,zmeczona wiecznie,myslalam ze to migrena ale nie,najgorsze ze zadne tabletki nie pomagajamialam robiony tk glowy-czysto,prawda ze 3 lata temu.Teraz dostac sie najpierw do neurologa to cud-czekanie 2-3miechy,prywatnie zaraza na tk lub rezonans nastepne 2 miesiaceprywatnie ok.450zł
Wczoraj zatem bylam u mojej pani doktor no i mam porobic badania w kierunku tarczycy-objawy wskazuja na niedoczynnosc i jak przyjechalam do domu to tak sobie to wszystko poukladalam i wyszlo mi ze rzeczywiscie to moze byc od tarczycy,od 4 miesiecy mam nieregularne cylke a dotychczas mialam co 28 dni,przytylam ok.8kg,i te objawy jakos zbieraja sie w calosc i wsakuja na ta niedoczynnosc tarczycyjutro jade zrobic wyniki to sie okarze
no to masz niefajnie
jesli to tarczyca to ona potrafi rozwalic organizm na maksa - moja Mama miała i wiem jak juz pisałam czym to moze grozić

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Dodałam nowe zdjęcia, kilka, w tym pokój. Szału nie ma, ale jest przynajmniej w pokoju coś więcej niż łóżko Mam jeszcze do powieszenia taką mapę świata, ze zwierzętami - taka dla dzieci i jeszcze dojdzie tablica korkowa koło biurka i tablica do kredy na ścianie.

Robię jeszcze zaproszenia dla mojego brata, na ślub. Co myślicie?
mebelki fajne i zaproszenia tez

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Zadowolona jestem, jak nie wiem. Wiadomo, zaden szczyt marzen, ale poki musze szkolic swoj niemiecki i mala nie chodzi do przedszkola spokojnie mi wystarczy.
to dobrze, ze jesteś zadowolona i powodzenia na egzaminie

a to moj mały czytelnik
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 11:01   #2190
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No i jestesmy po wizycie u chirurga,tak jak myslalam musimy to usunącnajprawdopodo bniej to jakis gruczolako-włokniak,mamy skierowanie doSzpitala Morskiego w Gdyni jutro musze dzwonic zeby ustalic termin zabiegu,

Ide bo musze pranie wstawic i jakis obiad zrobic
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.