Rossman - część III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-18, 20:59   #2161
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość


wpisz w wyszukiwarke skrobia ziemniaczana, jest cały wątek o tym, nie pamiętam dokładnie w którym podforum, ale zdaje się że w pytania do wizażystki
W takim razie musze uzupełnić swoje braki w informacjach

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
tez jestem w szoku ale dziekuje za informacje, na pewno sprobuje

a ja dostalam sie na psychologie stosowana na UJ, wiec od pazdziernika dwa kierunki, razem z dziennikarstwem
gratuluję ciekawy kierunek

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Agacior już Ci wytłumaczyła









No tak Byle nie za dużo bo się będzie białym
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:16   #2162
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych próbkami: w szafie L'OREAL są ulotki z próbkami błyszczyków GLAM SHINE 6H - kolor 102 Always Pink

Cholerka...patrzyłam na te ulotki . O ja głupia...mogłam wyciągnąc ręke i obejrzeć je dokłaadniej
Glam Shine to moj idealny błyszczyk jak na razie...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 21:17   #2163
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Agacior, ja bym byla dawno uzalezniona gdyby nie to, ze po drodze gdzieś do Rossa nie mam, i tak blisko tez nie Ale nie wiem cyz pójde, raz wiem, ze pojde/pojad,e drugi, ze nie...Niestety za duzo kassski nie mam, a bardzo chcialabym zdobyc płytę taką jedną ( jest tania, ale trudno dostępna :/ tylko na ebayu mogę ją kupić, i to amerykańskim ) i w dodatku zbieram pieniadze na koncert RBD.Nie znam daty, ale podobno w przyszlości mają być.A ja muszę mieć VIPowskie miejsca i w dodatku jak nie bedzie w Kraku to przecież trzeba jakoś dojechac.A jak Tata mi dzisiaj powiedział ceny pociagow to się załamałam.Myślalam, ze są o połowę tańsze. A tak, to jeśli beda wydzielane miejsca tak jak na np. Celine Dion , to bede musiała mieć z minimum 600 zl pewnie, a ja w portfelu mam 47 zł :/ Za to jeśli nie będą wydzielane tak miejsca to będe musiała się tam zjawić jakieś 10 godzin wcześniej, by być w pierwszym rzędzie , i to przed samym środkiem sceny. Ale zdecydowanie wolałabym ta drugą opcję.Miejmy nadzieje, ze rodzice pozwoliliby mi samej jechać - mam już pewną 'ekipe' z forum fanów RBD z którą bym się zabrala, pociągiem czy czymś tam Ale tera zpo napisnaiu tego myślę, ze płyte narazie zostawie w spokoju , zdecydowanie wazniejszy jest koncert i vipowskie miejsce.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 22:35   #2164
abr
Przyczajenie
 
Avatar abr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rossman - część III

W przyszłym tygodniu wyjeżdzam na mały urlopik, mam nadzieję że słoneczko dopisze czy sun-ozon to dobry wybór http://www.rossnet.pl/produkty/?prdId=9229 czy lepiej kupić lirene http://www.rossnet.pl/produkty/?prdId=12687 ? Co by nie było jest różnica w cenie..
abr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 22:43   #2165
abr
Przyczajenie
 
Avatar abr
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rossman - część III

tyle na rossnecie: Sztyft pomaga skutecznie zwalczać już istniejące niedoskonałości skóry, nie wysuszając jej. Zawiera kwas salicylowy o działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym, a także hamamelis o działaniu łagodzącym. Cena 19,99

http://www.rossnet.pl/produkty/?prdId=18424

jest jeszcze chyba z tej samej serii krem na noc http://www.rossnet.pl/produkty/?prdId=18406 w tej samej cenie
abr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 22:49   #2166
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Ja tam wole kupić maść taką z kwasem salicylowym kupić w aptece, taniej i bezpieczniej..
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 01:19   #2167
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Rossman - część III

kupiłam dziś farbe garnier creme i dostałam super-hiper-extra torbe haha. Czysty filc. Ale na kapcie będzie ;P Kupiłam tez ten bronzer, ale już mi się pędzel rozwalił - muszę przykleić gałke A i kupiłam jeszcze rexone biorythm z ten nowej serii, do dołu
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 08:10   #2168
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman - część III

dziewczyny. Potrzebuje szybko pomocy Czy stabilny lirene 30 dzieciaczek jest dostępny w ross i ile kosztuje??

Jutro wyjezdzam i nie mam czasu na bezsensowne chodzenie jeśli tego filtra nie ma. A zalezy mi na 30 bo jest stabilna i zawiera Trisorb M-dzięki czemu mogę miziać się kolorówką
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 08:56   #2169
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny. Potrzebuje szybko pomocy Czy stabilny lirene 30 dzieciaczek jest dostępny w ross i ile kosztuje??

Jutro wyjezdzam i nie mam czasu na bezsensowne chodzenie jeśli tego filtra nie ma. A zalezy mi na 30 bo jest stabilna i zawiera Trisorb M-dzięki czemu mogę miziać się kolorówką
Jest dostępny ale nie zawsze; kosztuje jakieś 25-26 zł (kupiłam wczoraj w naturze za 25). Ostrzegam przed okropnym zapachem, to jest ZEPSUTA guma balonowa :P

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Ja tam wole kupić maść taką z kwasem salicylowym kupić w aptece, taniej i bezpieczniej..
Uuu a dokładniej jaka to maść? Robiona na receptę czy się jakoś nazywa?

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
(...) i w dodatku zbieram pieniadze na koncert RBD.
Co to za zespół- ten RBD? A co do kaski: zawsze można się załapać na jakieś ulotki/promocje w sklepach, trochę się pomęczyć, ale w jeden dzień stówę się zarobi
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 08:59   #2170
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Jest dostępny ale nie zawsze; kosztuje jakieś 25-26 zł (kupiłam wczoraj w naturze za 25). Ostrzegam przed okropnym zapachem, to jest ZEPSUTA guma balonowa :P

Niektórym sie podoba. A tam zapach, ważne że nie kosztuje 50zł bo teraz jestem bez kasy.
A od jutra niestety musze rozstać się z wizażem
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 10:20   #2171
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

dziewczyny a gdzie można znależc cos o tej skrobii ziemniaczanej krtórą polecacie na świecącą buzkę bo ja wpisałam na KWC i nic mi nie wyskoczyło może palnełam jakąs głupotkę terraz ale naprawdę nei wiem a jestem baaaaaaaaaaaaaaardzo zainteresowana . dzięki
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 10:24   #2172
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie można znależc cos o tej skrobii ziemniaczanej krtórą polecacie na świecącą buzkę bo ja wpisałam na KWC i nic mi nie wyskoczyło może palnełam jakąs głupotkę terraz ale naprawdę nei wiem a jestem baaaaaaaaaaaaaaardzo zainteresowana . dzięki
heh skrobia ziemniaczana nie jest produktem zgłaszanym na KWC
Wpisz w wyszukiwrke.
Tu masz wątek o skrobi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a+ziemniaczana


Ja byłam w rossie własnie i kupiłam:
-tampony
-filtr lirene za 20 zł
-poduszki żelowe
i -pumeks syrenki

No to teraz zostaje pakowanie.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 10:50   #2173
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Agacior pasta Lassari, to jest pasta cynkowa z kwasem salicylowym, o ile się nie mylę.Kiedyś ją stosowałam, jest o niebo lepsza od cynkowej. Kostzuje grosze, wiecej niż 5 zl nie powinna.

A temat o RBD założyłam na Kulturze, tytuł : RBD, Rebelde, Ponchiito :P Niektórym się to nie podoba, ale mi tak - ale chyba głównie chcę miec miejsca VIPowskie przez Poncha, ideał Bo tak, zeby ich posłuchac to by mi wystarczyl jakieś tam nieco gorsze ale tak to nie nie, wystarczajaco oszalałam na Jego punkcie, by być w VIPowskich miejscach :P Do ulotek bym poszla, ale to chyba też jest od 16 lat ?

Tu masz kilka linków do muzyki ich :
http://es.youtube.com/watch?v=1JIe0InBvm8 - Money Money
http://es.youtube.com/watch?v=CvZBRIztOrk - Salvame, przy tej uwielbiam płakać.
Fuera - do tej linka nie mam, ale też barzo fajna Money Money za to codziennie slucham no obudzenie się
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 10:50   #2174
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
heh skrobia ziemniaczana nie jest produktem zgłaszanym na KWC
Wpisz w wyszukiwrke.
Tu masz wątek o skrobi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a+ziemniaczana


Ja byłam w rossie własnie i kupiłam:
-tampony
-filtr lirene za 20 zł
-poduszki żelowe
i -pumeks syrenki

No to teraz zostaje pakowanie.

oj dzieeeeeeeeeeeeeeki wielki buziak dla ciebie
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 11:32   #2175
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

e. nie moje klimaty. ale dzięki.
rozumiem, ze zaczynasz się uczyć (uczysz?) hiszpańskiego?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 12:16   #2176
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Hiehie, no póki co nie, bo nie mam funduszy ( chodze na inne zajecia dodatkowe , musiałabym z nich zrezygnowac, a nie chcę ) , ale póki co sama dzięki kursom internetowym tak zresztą, ba dzięki samej telenoweli umiem juz blisko 25 słów po hiszpańsku :P ogólnie to mnie juz dawno 'brało' na hiszpański, rodzice mówili, zebym sie uczzyła angielskiego, ale ja nie mam siły się go uczyć, moze też dlatego ze jest taki 'przereklamowany' wszędzie angielski, angielski, każdy się uczy w dzisiejszych czasach angielskiego :/

Żeby nie robić offa to powiem, ze jade po agzetke właśnie Twista z pudrem Joko, jak go nie bedzie i w Kauflandzie to jade do Rosa :[

Edit:
Nawet w Kauflandzie nie było ! Ehh , po obiedzie jade na Rynek i do Empiku, jak tam nie będzie to jeszcze ide do sklepu papierniczego na moim osiedlu a jak tam nie bedzie to jade do Rossa jutro/pojutrze :[
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya

Edytowane przez AryaxD
Czas edycji: 2008-07-19 o 13:32
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 14:19   #2177
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Rossman - część III

Witajcie Nie było mnie tydzień ale udało mi się nadrobić zaległości Byłam w rossmanie dzisiaj i kupiłam pare rzeczy z nowej gazetki:
- puder Synergen 4,99zł
- sunozon samoopalacz 3,99
- ziaja płyn do higieny intymnej 4,89zł
Zastanawiam się nad kupnem pudru brązującego Rimmela z pędzlem gratis, recenzje na KWC ma dobre więc chyba się skusze na niego zwłaszcza że ten pędzel by mi się przydał i jeszcze nad C-thru za 17,99zł jak jest z jego trwałością
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:35   #2178
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Dziewczyny czy jest ciemneijszy odcien synergen niż 03 sand. Jak go kupowałam to ten był najciemniejszy a jak się okazało teraz gdy juz sie opaliłam ze wolałabym ciemniejszy
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:38   #2179
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Agacior, ZAINSIPIROWAŁAŚ mnie do zakupu w Empiku rozmówek hiszpańskich :P

W tyg. jade do Rossa po puder, zaczęłam meic chęć na jakiś po tym Twiscie, szkoda tylko, ze nigdzie go nie ma ...
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 17:33   #2180
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rossman - część III

Ja dzisiaj wpadłam tylko na chwilkę do Rossmanna, tyle tam nie byłam, że czułam się jakoś... obco Dla siebie kupiłam tylko antyperspirant Rexony, żel pod prysznic Isany, krem samoopalający SunOzon, tusz 2000 calorie MM i kółeczko wibrujące Durex Play Chciałam jeszcze kupić róż burzujka, ale nie miałam czasu nad zastanawianiem się który kolor (btw jaki polecalibyście dla jasnoskórej, chłodnej blondynki?)
Dla brata kupiłam jeszcze antyperspirant w kulce i żel pod prysznic Adidasa.
Czuję niedosyt :P

PS. Skrobia jest rewelacyjna na matowienie, ale jeszcze lepsza jest ta na mazidłach: http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Polecam!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 19:52   #2181
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
kółeczko wibrujące Durex Play
fajne jest to koleczko? bo wlasnie zamierzamy wyprobowac
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 19:54   #2182
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Hiehie, no póki co nie, bo nie mam funduszy ( chodze na inne zajecia dodatkowe , musiałabym z nich zrezygnowac, a nie chcę ) , ale póki co sama dzięki kursom internetowym tak zresztą, ba dzięki samej telenoweli umiem juz blisko 25 słów po hiszpańsku :P ogólnie to mnie juz dawno 'brało' na hiszpański, rodzice mówili, zebym sie uczzyła angielskiego, ale ja nie mam siły się go uczyć, moze też dlatego ze jest taki 'przereklamowany' wszędzie angielski, angielski, każdy się uczy w dzisiejszych czasach angielskiego :/
Ha! Dlatego ja sie wzięłam za niemiecki i włoski, aczkoliek teraz żałuje, bo ang to podstawa.. Poza tym ucząc się hiszpańskiego pewnie zauważasz, ile jest słów wspólnych. Wiec nie jest źle
A jaki to puder joko?

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest ciemneijszy odcien synergen niż 03 sand. Jak go kupowałam to ten był najciemniejszy a jak się okazało teraz gdy juz sie opaliłam ze wolałabym ciemniejszy

Wniosek: nie opalać się

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Agacior, ZAINSIPIROWAŁAŚ mnie do zakupu w Empiku rozmówek hiszpańskich :P

W tyg. jade do Rossa po puder, zaczęłam meic chęć na jakiś po tym Twiscie, szkoda tylko, ze nigdzie go nie ma ...
oo miło

jeśli znajdziesz 20 wypracować pisanych na kompie i wrzucisz je do netu, to mozesz dostać kurs
http://sciaga.nauka.pl/index.php/id=...ws=1584/view=1
ja wszelkie kursy multimedialne w ten sposób "zdobyłam"

Co do skrobii- ta z mazideł jest lżejsza,a le nie matuje tak rewelacyjnie jak kartoflanka. Polecam poeksperymentowac najpierw z karftoflanką własnie.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 20:13   #2183
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

No, ang. to podstawa, ale hmm myślę, że jak ucze się go w szkole i jeszcze długo będe, i trochę w domu sama z kursami na plytach itd. to bede go umiala wystarczajaco A ja w hiszp. się poprostu zakochalam xD

Własnie nie wiem, puder Joko rozswietlajacy i matujacy, dziewczyny w watku 'dodatki w gazetach' mogą cos więcej powiedzieć..


Tanie nawet te kursy, i 20 wypracowań i za darmo...Ale chyba się póki co nie skuszę , niestety RBD jest dla mnie póki co wazniejsze :P a pozatym jednak raczej sama mam za mało mobilizacji , więc w samouczenie się, nie chcę inwestować dużo pieniędzy , wolę sobie nawet zbierac pieniądze i zapisać się kiedyś na jakiś kurs hiszpańskiego
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 21:58   #2184
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
fajne jest to koleczko? bo wlasnie zamierzamy wyprobowac
Najprawdopodobniej jutro wypróbuję to dam znać czy warto zakupić czy nie Chociaż np mojej kumpeli się podobało, z tym, że narzekała, że trochę ... bzyczy
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 23:38   #2185
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Ja dziś wypróbowałam rozgrzewające serum Eveline
Nałożyłam cienką warstwę, po czym pomyślałam, że jak się smarować to na całego I dołożyłam więcej Szczerze, to prawie nie czułam tego pieczenia wysmarowałam się w odpowiednich miejscach i poszłam na siłownie Ćwiczę w spodenkach termoaktywnych i się zaczęło... Było...GORĄCO. Piekło mnie w okolicach dolnej części kręgosłupa Ale po pierwszej godzince ćwiczeń przestało i było już tylko lepiej
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 08:29   #2186
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rossman - część III

jak mialam to serum- w ogole mnie nie pieklo. ;/ nie wiem dlaczego...
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 09:07   #2187
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Rossman - część III

Ja mam z Eveline serum to chłodzące zostawia fajne uczucie chłodu.
A tak wogóle to witam was dziewczyny .
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 09:08   #2188
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman - część III

a ja kupiłam c-thru esmerald psikacza . Ot tak myślałam, że na plaże będzie w sam raz, bo nietrwały, ale wcale jakoś bardzo nietrwały nie jest. Jeszcze czuję go na nadgarstku po wczorajszej nocy
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 09:14   #2189
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rossman - część III

mam to c-thru i bardzo lubie ten zapach
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 09:27   #2190
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

w najnowszej ofercie rossa są kremy do stóp . czy któraś miała z tej serii jakiś i czy są warte czy lepiej dołożyć i kupic cos lepszego . thx
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.