Dieta MŻ-WR -kontynuacja :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 08:14   #2071
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Doberek

jakaś niewyspana dzisiaj jestem jejku i ta pogoda
no ale dość marudzenia trzeba się brać za siebie i tyle, podobno życie jest piekne

buzichocho- o jak miło
dokładnie Kasieńko, życie jest piękne, pogoda za oknem nie taka straszna jaką ją malują... damy radę, uśmiech na twarz, kolorowy parasol do ręki, kup jeszcze kolorowe gumowce i sru
ps. dzień doberek
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:16   #2072
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzieńdobry

ehh, nawet nie mam czasu nic wiecej napisac, musze wychodzic na autobus - jade na zajecia (mam nadzieje że dzis nie zrobi nam wejściówki po raz 3 z rzędu - a po poludniu nauka - jutro kolo no a humor taki jakis nijaki.

miłego dzionka
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:27   #2073
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzieńdobry

ehh, nawet nie mam czasu nic wiecej napisac, musze wychodzic na autobus - jade na zajecia (mam nadzieje że dzis nie zrobi nam wejściówki po raz 3 z rzędu - a po poludniu nauka - jutro kolo no a humor taki jakis nijaki.

miłego dzionka
miłego dzionka i powodzenia i jak najwiecej usmiechu
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:30   #2074
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dzieńdobry

Właśnie wstałam, oj tego mi było potrzeba. Zaraz sobie jakieś śniadanko szybko zrobie i wracam do pisania...
Mam nadzięję, że dziś humor dopisuje
Buziaczki
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:30   #2075
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Gosieńko a ja jestem Strzelec, a mąż Lew... normalnie polowanie na Lwa urządziłam i się udało. Nie wiem jak to tam niby pomiędzy znakami wychodzi,ale przyznać trzeba że nie jest tak źle... prawdą jest, że najwięcej zależy od nastawienia i podejścia tej dwójki zainteresowanych osób. Myślę, że wiesz o co chodzi
Wiem, wiem...

Ja się tez znakami nie interesuję, ale znajomi, jak tylko sie dowiedzieli jakie mamy znaki, to wszystcy nas przestrzegali że będzie wybuchowo i takie 2 żywioły nie maja ze soba szans przetrwać.

No czasem iskrzy, ale ogólnie jest dobrze

Pozatym to zalezy indywidualnie....

A dzidziuś to będzie Koziorożec??? Mój brat jest koziorożcem i jest super.
A i co do Lusi... Mam ciocię Łucję i ona jest super babka... Taka z jajem
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:40   #2076
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Hej ja wlasnie pozeram twarożek i pije kakałko :P znów schudłam bo prawie nic nie jadłam przez rozstanie z TŻ i zauroczenie kimś nowym
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 08:48   #2077
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Małgosiu:
No dzidzia najprawdopodobniej będzie koziorożec, tak samo jak moja babcia, Łucja, po której maleńka odziedziczy imię... ukochana babcia, teraz dzień przed Wigilią będzie 10 lat jak nie żyje... I wiesz ciekawa jestem, czy też jak ukochana babcia, urodzi się 3 stycznia

Adelajda:
no ładnie, no to chudniesz i chudniesz... w oczach
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 08:52   #2078
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

No właśnie mi się wydaje że chudne w oczaxch nie na wadze, wczoraj jak się ubrałam ładnie to wyglądałam hihihih pociągająco ale waga taka sama, ehhhhhhhhm
Madzia 87 i inne dziewczynki co rozstały sie z TŻ jak chcecie pogadać to psizcie na gg 2766054 też mam ten problem
Basiu ja też jestem koziorożec Koziorożce są ładne, hihihihih
Co do ładności to wczoraj pofarbowałam włosy farbą 100% kolr garnier i na odrostach wyszło ładnie a na pasemkach fiolet płakałam pól dnia, myslalam ze juz się zwolnie z pracy ale w sklepie w innym świetle nie było aż tak widac Koleżanka poweidziaął ze ten fiolet zejdzie, co myślicie???????????
Musze zmienić avantar bo juz nie aktualny
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:08   #2079
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
No właśnie mi się wydaje że chudne w oczaxch nie na wadze, wczoraj jak się ubrałam ładnie to wyglądałam hihihih pociągająco ale waga taka sama, ehhhhhhhhm
Madzia 87 i inne dziewczynki co rozstały sie z TŻ jak chcecie pogadać to psizcie na gg 2766054 też mam ten problem
Basiu ja też jestem koziorożec Koziorożce są ładne, hihihihih
Co do ładności to wczoraj pofarbowałam włosy farbą 100% kolr garnier i na odrostach wyszło ładnie a na pasemkach fiolet płakałam pól dnia, myslalam ze juz się zwolnie z pracy ale w sklepie w innym świetle nie było aż tak widac Koleżanka poweidziaął ze ten fiolet zejdzie, co myślicie???????????
Musze zmienić avantar bo juz nie aktualny
teraz twojego avka nie widzę, nie wiem czemu
co do zmiany kolorku, no to ladnie poszalalas, teraz jestes violet lady hehehe moze nie jest tak zle, jak tylko kolor zmywalny jest,to jakos to bedzie... gorzej jak farba to byla, oj to bedzie ciezko, nic tylko farbowac sie na inny kolorek
a wlasnie, jak tam samopoczucie po rozstaniu, i jak tam kolega?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 09:20   #2080
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Basiu no jest problem
Bo tak były TŻ, pojechał wczoraj do byłej laski araczej byłego przelotnego związku, tylko że ona ma dziecko kiedyś cpala itp itd, normalnie masakra ;/
Ona go olała i nie przyszła to on poszedł gdzieś pić nie wiem z kim nie wiem gdzie i mi pisał ze mnie kocha itp. no po***any jakiś!!!!!!!! Jedzie do laski ta go olewa a ten tu do mnie, całą noc nie spalam bo co chwile mnie budził i ja się martwiłam......
A ten nowy............. no cóż wczoraj napisał pierwszy bo już do siebie psizemy ale był taki oschły itd. więc nie rozumiem już go wcale
No i jeszcze jest trzeci kolega z którym bawiłam się na imprezie w sobote, jest ok, ale po dysce się do mnie nie odzywał wiec myslalam ze to tylko tak a dziś napisał na gg, odszukał mnie sam bo wczesniej bylismy tylko na czesc a i w piątek idę z byłym na pizze, tez sam zaproponował więc na razie z nudów nie umrę, hihi
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 10:36   #2081
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Ja równie baranek jestem
ach skorpionki mnie zawsze pociagały ale to ponoć cięzki znak, ja tam ich lubię

Dzisiaj mam babskie spotkanko na mieście to sobie zycie osłodze czyms pysznym ach przepraszam na MZ jestem no to jakaś sałateczka ???

Adelajdo Twoja staro-nowa miłośc pewnie wie ze się rozstałaś?
nie pomyślał czasem ze to dla niego czy też przez niego?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 11:14   #2082
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Kasiu nie wiem co pomyslał Nie wiem co myslec, jego dziewczyna też zostawiła i postąpiła z nim bardzo źle, morze boi się?? Ale przecież sam zaczyna pisac
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:19   #2083
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Basiu no jest problem
Bo tak były TŻ, pojechał wczoraj do byłej laski araczej byłego przelotnego związku, tylko że ona ma dziecko kiedyś cpala itp itd, normalnie masakra ;/
Ona go olała i nie przyszła to on poszedł gdzieś pić nie wiem z kim nie wiem gdzie i mi pisał ze mnie kocha itp. no po***any jakiś!!!!!!!! Jedzie do laski ta go olewa a ten tu do mnie, całą noc nie spalam bo co chwile mnie budził i ja się martwiłam......
A ten nowy............. no cóż wczoraj napisał pierwszy bo już do siebie psizemy ale był taki oschły itd. więc nie rozumiem już go wcale
No i jeszcze jest trzeci kolega z którym bawiłam się na imprezie w sobote, jest ok, ale po dysce się do mnie nie odzywał wiec myslalam ze to tylko tak a dziś napisał na gg, odszukał mnie sam bo wczesniej bylismy tylko na czesc a i w piątek idę z byłym na pizze, tez sam zaproponował więc na razie z nudów nie umrę, hihi
No to ładnie masz z tym twoim byłym. Jezu ale mnie coś takiego denerwuje, a ty się aż nadto nie przejmuj. Wiem, że łatwo mówić, bo wkońcu trochę czasu z nim byłaś... ale trzeba coś z tym zrobić. Nie dziwne, że się martwiłaś. Co do nowego, no to kij, oschły byl, patrz za lepszym
Pan z disco zobaczymy jak sie zapowie... moze niebawem cos wiecej napiszesz...
a w piatek pizza z bylym? tym przez ktorego sie martwilas? w sumie, to teraz bym poszla na pizze byle z kim, byle by dobra pizze zjesc smaka mi narobilas

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Ja równie baranek jestem
ach skorpionki mnie zawsze pociagały ale to ponoć cięzki znak, ja tam ich lubię

Dzisiaj mam babskie spotkanko na mieście to sobie zycie osłodze czyms pysznym ach przepraszam na MZ jestem no to jakaś sałateczka ???

Adelajdo Twoja staro-nowa miłośc pewnie wie ze się rozstałaś?
nie pomyślał czasem ze to dla niego czy też przez niego?
No ja mam bratowa skorpiona, strasznie fałszywy człowiek, natomiast teściu skorpion bardzo równy gość, więc różnie to bywa
Życze udanego babskiego spotkania, a zgrzeszyc pozwalamy
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:24   #2084
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Basienko pizza to nie z tym umówmy się ze ten sie jeszcze nazywa TŻa z byłym to taki jeden z LO ktorego rzuciłam dla TŻ on ma inna juz dziewczyne ale jak po opisach na gg zobaczył ze jestem sama to od razu na pizze, no prosze, faceci to świnie
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:29   #2085
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

No to pięknie,ale się zakręciłam... dobrze, że ja już nie mam problemu z tłumaczeniem, ten tego tamtego, hehehe. Na szczęście jest mąż, w razie czego czasem jak coś piszę to jest były, i tyle...
No a pizzy byś dobrej kawałek przesłałą zjadłabym z chęcią
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:34   #2086
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

To dopiero w piątek Basiu ale przesle bo ja nie tchne ogólnie to mam biegunke i nie wiem czemu
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:39   #2087
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Basiu no jest problem
Bo tak były TŻ, pojechał wczoraj do byłej laski araczej byłego przelotnego związku, tylko że ona ma dziecko kiedyś cpala itp itd, normalnie masakra ;/
Ona go olała i nie przyszła to on poszedł gdzieś pić nie wiem z kim nie wiem gdzie i mi pisał ze mnie kocha itp. no po***any jakiś!!!!!!!! Jedzie do laski ta go olewa a ten tu do mnie, całą noc nie spalam bo co chwile mnie budził i ja się martwiłam......
Wiem coś na ten temat. Ja miałam jeszcze gorszą sprawe bo mój były po rozstaniu nagle zadzwonił do mnie, zaczął gadać jakies dziwne rzeczy że właśnie ma zamiar sobie żyły podciąć i nagle sie rozłączył. No to ja do niego dzwonie a on mi z tekstem zebym go zostawiła bo już nic nie pomogę bo krew już kapie. Dosłownie horror. Nawet nie wiecie co ja wtedy przeżyłam. W głowie zaćma, mętlik i Bóg jeden wie co jeszcze. On 20 km ode mnie, przecież nie polece helikopterem na pomoc bo nie ma takiej możliwości. Masakra. Zadzwoniłam do kolegi, który pod nim mieszka zeby szedł tam szybko i wrazie czego wezwał karetke. Kiedy czekałam na telefon od kolego to myślałam ze sama umre. Kolega zadzwonił i mi mówi: zrobił to, mało nie zemdlałam, nogi się podemną ugieły. Na całe szczęście wcześniej przyszedł do niego inny kolega i cała sprawa zakończyła się dobrze.
Tak więc doskonale Cie rozumiem że się martwiłaś i nie spałaś bo człowiekowi w takim stanie różne głupie myśli moga przyjść do głowy

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Witaj Doniu Obdziel mnie choc 1/3 z Twojej moywacjii do ćwiczen Bo u mnie ona na minusie...
U mnie też długo motywacja była na minusie ale znowu jestem pełna zapału
Wczoraj zaliczyłam: 40 min na rowerku, 30 min hula-hop i 300x agfrafka

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
No ja ostatnio kupiłam sobie z mężem do pokoiku brise,ale zapach był tak intensywny, nawet na tym najmniejszym stopniu, że został przełożony do przedpokoju... no kobiety w ciąży chyba mają bardziej wyczulony zmysł węchu. Nie no to prawda, jest bardziej wyczulony,a nie że chyba. Ja wlasnie uwielbiam z podgrzewaczy te pomaranczowe z Biedronki, są tanie, i naprawdę super, niosą zapach na cały pokój.
Ja jak byłam w ciąży to żadnych perfum nie mogłam używać bo bardzo mnie drażniły i były nie do wytrzymania.
A podgrzewacze i swieczki zapachowe też bardzo lubię. Ale z Biedronki jeszcze nie miałam. Musze w piątek poszukać w Biedroneczce
Narazie mam też air wick do kontaktu ale zdecydowanie wole sobie cos zapalić wieczorkiem, zwłaszcza ładnie pachnącego bo to mnie wycisza i nastraja pozytywnie.
Płyn do kapieli też mam zamiar zakupić w Biedronce imbirowy lub cynamonowy bo podobno tez ładne i fajnie się pienią. Uwielbiam na chłodne wieczory takie cieplutkie zapachy
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:40   #2088
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Aldelajdo, ty uważaj na byłych

A ten ostatni to faktycznie świnia. Pisał że cię kocha, ale po pijaku i olaniu przez inną.... Wydaje że zrobił to bardziej z rozpaczy... Faceci nie lubią być rzucani i olewani...

Nie daj się Jestes silna i piękna kobietą. Nie zapominaj.

Kolorek mi tez kiedys wyszedł na pasemkach fiolet, ale po ok 2 tygodniach się zmył i został popielaty blond. Im częściej bedziesz myła tym szybciej się wypłucze.


Widzę dziewczyny że się na pizze i ciacha wybieraja co poniektóre.... Oj ja sie raczej jeszcze nie wybiorę, choć smaka mi narobiłyście...
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:42   #2089
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
To dopiero w piątek Basiu ale przesle bo ja nie tchne ogólnie to mam biegunke i nie wiem czemu
moze nerwy?
ja przed WIELKĄ akcja z TŻ też jakoś kibelka nie opuszczałam,
ze znakami to jest roznie i przeróznie, zalezy od człoweiczka,
ale sprawdza mi się u osób które znam oczywiście ze skorpionki są TRUDNE, a bliźniacy fałszywi.....

Basiu szcześciaro ty to masz dobrze mozesz szamać wszystko no byle by zdrowo
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 11:42   #2090
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Doniu o matko ja bym chyba umarła na Twoim miejscu, ja już chciałam kraść mamie samochód i jechać go szukać Ale by jaja były Ale wiecie co?? dzięki temu wszystkiemu mam takie ciekawe życie ze szok Tu ten tu tamten ten mnie olewa to ten pisze, może dobrze się stało
Małgosiu czemu mam uważać na byłych?? ten z LO to tylko pizza z nudow a ten drugi to milośc z podstawówki to było daaaaaaaaaawno temu więc nie zamicza się do byłych hihih zobaczymy co dziś wieczorem który wymysli
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:43   #2091
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Basienko pizza to nie z tym umówmy się ze ten sie jeszcze nazywa TŻa z byłym to taki jeden z LO ktorego rzuciłam dla TŻ on ma inna juz dziewczyne ale jak po opisach na gg zobaczył ze jestem sama to od razu na pizze, no prosze, faceci to świnie
Oj widzę że nasza koleżanka rozrywana jest. Ale to dobrze bo po takim rozstaniu troszkę rozrywki nie zaszkodzi. Przynajmniej człowiek nie ma czasu na głupie mysli

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
To dopiero w piątek Basiu ale przesle bo ja nie tchne ogólnie to mam biegunke i nie wiem czemu
Może za bardzo sie zdenerwowałaś wybrykami ostatniego byłego
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:47   #2092
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
moze nerwy?
ja przed WIELKĄ akcja z TŻ też jakoś kibelka nie opuszczałam,
ze znakami to jest roznie i przeróznie, zalezy od człoweiczka,
ale sprawdza mi się u osób które znam oczywiście ze skorpionki są TRUDNE, a bliźniacy fałszywi.....
No to mi Kasia podpadła bo ja bliżniak jestem
A mój TŻ lew. Czy ktoś to umie zinterpretować
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:47   #2093
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

No chyba tak za bardzo mam teraz głowę zawrocona Oby to trwało dluzej Bo tak to wrócę do TŻ i bede się męczyć, a tak to o nim nie myślę tylko dzis w nocy ale to tak po przyjacielsku bo się martwiłam i tyle
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:52   #2094
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Basiu ale zrobiłaś mojemu synkowi frajdę. Uśmiech od ucha do ucha i tańczy
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:55   #2095
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Doniu o matko ja bym chyba umarła na Twoim miejscu, ja już chciałam kraść mamie samochód i jechać go szukać Ale by jaja były Ale wiecie co?? dzięki temu wszystkiemu mam takie ciekawe życie ze szok Tu ten tu tamten ten mnie olewa to ten pisze, może dobrze się stało
Małgosiu czemu mam uważać na byłych?? ten z LO to tylko pizza z nudow a ten drugi to milośc z podstawówki to było daaaaaaaaaawno temu więc nie zamicza się do byłych hihih zobaczymy co dziś wieczorem który wymysli
Dokładnie na tego ex, co Ci numer w nocy wywinął...

A skoro podstawówka i liceum, stare dzieje, czasem fajnie się spotkac z takimi osobami... A może i cos z tego będzie.

Przyznaję troszke niedoczytałam.

No ale w pracy jestem i każdy mnie troche męczy....

A w domku na necie nie posiedzę... bo remont

Chcecie impretacji tych znaków. zaraz znajdę i dam linka....
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:58   #2096
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Hihi no przyznam że ja na waszym miejscu tez bym siebie nie rozumiała No to dawaj może Koziorozca z panną i wodnikiem
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:59   #2097
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

http://magia.onet.pl/2741,2686,214,horoskop.html

jak wejdziecie to tam na dole jest coś takiego jak horoskop partnerski. Wybieracie swoje znaki i wyskakuje opis.

Oczywiście trzeba to brać z przymróżeniem oka...


Oto i mój;
Ona:On:BARANSKORPION

Związek ognia z ogniem. Dwa żywioły toczące ze sobą bitwę. Obydwoje władczy, nieustępliwi będą walczyć o prymat w związku. Wojny domowe będą więc na porządku dziennym. O kompromis będzie raczej trudno. Kobieta Baran pełna temperamentu, ceniąca niezależność musi posiadać pasję, której się poświęci.

Skorpion - Pan i władca, będzie chciał mieć nad wszystkim kontrolę. Sam jednak jest pełen zagadek i skrytych tajemnic, do których dostępu nie ma nawet najukochańsza osoba. A to z kolei irytować i męczyć będzie panią Baran, która żyje zgodnie z zasadą: "co w sercu to i na języku". Jest jeszcze jeden problem - Pani Baran lubi wolność i niezależność, ma skłonności do flirtowania, a to nie podoba się zazdrosnemu Skorpionowi.

Gdy zechcą połączyć siły, dojdą do wszystkiego czego zapragną. Oboje są przebojowi, nie zrażają się niepowodzeniami, uparcie dążą do wytyczonego celu. Gdy jedno trochę osłabnie to drugie będzie miało sił za dwoje. W sytuacjach intymnych panuje czysta zgodność. Ich seks będzie naprawdę gorący.

Aby w Wasz związek wprowadzić jako taką harmonię każdy z Was musi wyjść spoza swoje "Ja" i dostrzec obok siebie godnego siebie równorzędnego partnera. Ponadto, Baranie, nieraz powinnaś poskromić swój język, a Ty Skorpionie pohamować swoją skłonność do przesady.
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:25   #2098
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
To dopiero w piątek Basiu ale przesle bo ja nie tchne ogólnie to mam biegunke i nie wiem czemu
W sumie to bym zjadła, choć teraz jestem po obiadku i głód minął i smak na pizze nie aż taki wielki. Ale może to i dobrze. Biegunka może z nerwów, tak jak dziewczyny pisały

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Ja jak byłam w ciąży to żadnych perfum nie mogłam używać bo bardzo mnie drażniły i były nie do wytrzymania.
A podgrzewacze i swieczki zapachowe też bardzo lubię. Ale z Biedronki jeszcze nie miałam. Musze w piątek poszukać w Biedroneczce
Narazie mam też air wick do kontaktu ale zdecydowanie wole sobie cos zapalić wieczorkiem, zwłaszcza ładnie pachnącego bo to mnie wycisza i nastraja pozytywnie.
Płyn do kapieli też mam zamiar zakupić w Biedronce imbirowy lub cynamonowy bo podobno tez ładne i fajnie się pienią. Uwielbiam na chłodne wieczory takie cieplutkie zapachy
No ja perfumy uzywam, i nie narzekam. Nie ma przeciwskazan,ale sa czasem momenty ze o wiele bardziej wyczuwam co poniektore zapachy i po prostu mnie odrzuca, przewaznie gdzies na miescie...
Co do świeczuszek i podgrzewaczy... to wiadomo taki malenki podgrzewacz to najlepiej jak kilka sie w pokoju ustawi, bo jeden to naprawde malo... ale lubie je... mam obecnie 4 zapachy, pomarancze, jablko i jeszcze jakies dwa, ale nie pamietam jakie, bo nowe wzielam...
A co do płynów do kąpieli to dobrze, ze piszesz, pewnie wyprobuje niebawem

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
moze nerwy?
ja przed WIELKĄ akcja z TŻ też jakoś kibelka nie opuszczałam,
ze znakami to jest roznie i przeróznie, zalezy od człoweiczka,
ale sprawdza mi się u osób które znam oczywiście ze skorpionki są TRUDNE, a bliźniacy fałszywi.....

Basiu szcześciaro ty to masz dobrze mozesz szamać wszystko no byle by zdrowo
oj tam szczesciara, nie do konca tak jest... przeciez tyje i tyje, ale w sumie nie jem az tak strasznie duzo, no ale trudno... bedzie potem z czym tutaj walczyc po ciazy

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Basiu ale zrobiłaś mojemu synkowi frajdę. Uśmiech od ucha do ucha i tańczy
Jak cos to mam jeszcze kilka piosenek z tej serii, jak bys chciala

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
http://magia.onet.pl/2741,2686,214,horoskop.html
jak wejdziecie to tam na dole jest coś takiego jak horoskop partnerski. Wybieracie swoje naki i wyskakuje opis.
Oczywiście trzeba to brać z przymróżeniem oka...
Oto i mój;
Ona:On:BARANSKORPION
Związek ognia z ogniem. Dwa żywioły toczące ze sobą bitwę. Obydwoje władczy, nieustępliwi będą walczyć o prymat w związku. Wojny domowe będą więc na porządku dziennym. O kompromis będzie raczej trudno. Kobieta Baran pełna temperamentu, ceniąca niezależność musi posiadać pasję, której się poświęci.
Skorpion - Pan i władca, będzie chciał mieć nad wszystkim kontrolę. Sam jednak jest pełen zagadek i skrytych tajemnic, do których dostępu nie ma nawet najukochańsza osoba. A to z kolei irytować i męczyć będzie panią Baran, która żyje zgodnie z zasadą: "co w sercu to i na języku". Jest jeszcze jeden problem - Pani Baran lubi wolność i niezależność, ma skłonności do flirtowania, a to nie podoba się zazdrosnemu Skorpionowi.
Gdy zechcą połączyć siły, dojdą do wszystkiego czego zapragną. Oboje są przebojowi, nie zrażają się niepowodzeniami, uparcie dążą do wytyczonego celu. Gdy jedno trochę osłabnie to drugie będzie miało sił za dwoje. W sytuacjach intymnych panuje czysta zgodność. Ich seks będzie naprawdę gorący.
Aby w Wasz związek wprowadzić jako taką harmonię każdy z Was musi wyjść spoza swoje "Ja" i dostrzec obok siebie godnego siebie równorzędnego partnera. Ponadto, Baranie, nieraz powinnaś poskromić swój język, a Ty Skorpionie pohamować swoją skłonność do przesady.
No to macie kłody pod nogami, niby wg znaków zodiaków, wcale Wam łatwo być nie powinno, a co ty sadzisz o tym co ci tutaj wyszlo? jak sie ustosunkowujesz do tego?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:32   #2099
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Swoją drogą i ja weszłam sobie na stronkę, już to kiedyś czytałam,ale co mi tam... wkleję Wam co wyszło u mnie i Damiana, ja Strzelec, on Lew

Autokrata z demokratką. Tak na pierwszy rzut oka wygląda ta para. On władczy i majestatyczny przyszedł na świat by rządzić sprawiedliwie, przynajmniej na swoim terenie. Zaraz od pierwszych chwil poznania podejmie walkę o dowództwo w związku. Demokratyczne usposobienie Pani Strzelec na podobną sytuację nie pozwoli. Niech on sobie rządzi, gdzie chce, ale w domu ma panować równość, wolność i niepodległość.
No tutaj akurat nie mogę się zgodzić. Damian nie należy do ludzi władczych i majestatycznych, nie chce też rządzić. Choć przyznać trzeba, że to uparty typ, ze swoim zdaniem, i ciężko jest je nagiąć czy zmienić. Ale ogólnie raczej na równi sobie żyjemy w związku, a co do załatwiania jakiś sprw, to gdzie tam mąż ma coś załatwiąć. Ja akurat większością spraw się zajmuje. Gdzieś zadzwonić, coś zamówić itd... ale nie jest źle, pomaga mi


Ponieważ są duchowo spowinowaceni dochodzą do porozumienia. I będzie to dla obojga dobre posunięcie. Tworzą bowiem dobraną i kochająca się parę. Świetnie się rozumieją i wspierają. Ich optymizm i życzliwe nastawienie do ludzi, zjednują im wielu sympatyków. Przyjaciół im również nie brak: otwartość i bezpośredniość Strzelców i poczucie sprawiedliwości Lwów sprawia, że zajmują się działalnością charytatywną lub polityczną. Nie przeszkadza im to w robieniu kariery zawodowej i w trosce o dom.
Prawdą jest, żę ogólnie tworzymy dobraną i kochającą sie parą, nie tylko tak zewnętrznie, dla ludzi,ale ogólnie. Rozumiemy się i wspieramy. Optymistycznie ogólnie obydwoje podchodzimy do życia i jestesmy zyczliwie nastawieni. Otwarci i bezposredni owszem,ale co do dzialalnosci charytatywnej czy politycznej, to hahaha odpada

Znajdują również czas na wyjście do teatru, kina czy najnowszą wystawę sztuki. Czasem zrobią wypad za miasto lub udadzą się w egzotyczną podróż. Ich szczęśliwemu współżyciu sprzyja również harmonia seksualna.
Teatr? raczej nie... sztuka też nie... ale ogólnie jakiś film, wypad za miasto, dobre wspolzycie, harmonia seksualna, zgadza sie

Jeśli Lwie pohamujesz swoje autokratyczne poglądy i staniesz się bardziej liberalny spotka Cię wielka nagroda w postaci oddanej, wiernej i kochającej Cię partnerki. Ty Strzelcu walcz o swoja wolność, w zamknięciu bowiem zwiędniesz.
Ja w zamknięciu? hahaha odpada, nie da rady. Wierna i kochajaca jestem, ale zamknac sie mnie nie da
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:48   #2100
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Dieta MŻ-WR -kontynuacja :)

Dziewczynki u mnie poki co teraz bylo dobrze, ale jutro znowu wyjezdzam do Irlandii i pewnie znowu z diety beda nici. Silną wolę to ja mam, ale wiadomo znowu bedzie praca,praca i brak czasu na spozywanie posilkow o stalych porach, boje sie ze nowu bede miec problemy z okresem i bede puchnąć( a w sierpniu wesele wiec musze jakos sie trzymac...
Pozdrawiam was gorąco i zycze powodzenia w dietkowaniu!!
A swoja droga ja tam nie wierze w jakies horoskopy,owszem poczytam ale nie traktuje tego serio, jestem zdania ze co ma byc to bedzie a horoskop i tak tego nie zmieni.
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.