Miłośniczki Zary - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 11:57   #2071
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
I jak Ci się sprawuje torba?)
Dziękuje za nr
jest śliczna i jestem z niej bardzo zadowolona, ma jednak ogromy minus - jest strasznie ciężka i na drugi dzień strasznie boli mnie ręka

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez megi66 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może ile ta torebka kosztowała w sklepie i czy można ją jeszcze w ogóle dostac?
Skąd masz to zdjęcie?

Torba kosztuje 199zł. Jednak jestem strasznie zdziwiona bo ten fason z twojego zdjęcia jest dostepny tylko w kolorze czarnym ze złotymi okuciami... a na zdjęciu jest szara ze srebrnymi

Fason szarej jest zdecydowanie inny, przeszukaj troche ten wątek to znajdziesz zdjęcia...
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 12:03   #2072
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale w Zarze zaznaczają na paragonie, że dana rzecz jest z wymiany, jest napisane pod spodem. Zerknijcie dokładnie na paragon.

Edit: Specjalnie poszukałam paragonu, który mój TŻ dostał po reklamacji i napisane jest na dole, poniżej sumy: płatność wymiana.
U mnie jest platnosc: visa, ale mam ten starszy paragon z terminala. Nie rozumiem czemu by mieli nie przyjac takiej rzeczy, co z tego ze platnosc wymiana, bylo zaplacone? bylo. Rzecz jest nowa, z metka, nie widze przeciwwskazan... To jest chyba niezgodne z prawem, zeby zmuszac klienta do wybrania czegos, jesli nie ma na wymiane tej samej rzeczy, tak mi sie wydaje przynajmniej i ja bym sie klocila tak dlugo, az by oddali kase

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Fixi przeciez to jest zdjecie czarnej torby.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 12:15   #2073
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
przeciez to jest zdjecie czarnej torby.
U mnie na laptopie jest szara...
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 12:40   #2074
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
U mnie jest platnosc: visa, ale mam ten starszy paragon z terminala. Nie rozumiem czemu by mieli nie przyjac takiej rzeczy, co z tego ze platnosc wymiana, bylo zaplacone? bylo. Rzecz jest nowa, z metka, nie widze przeciwwskazan... To jest chyba niezgodne z prawem, zeby zmuszac klienta do wybrania czegos, jesli nie ma na wymiane tej samej rzeczy, tak mi sie wydaje przynajmniej i ja bym sie klocila tak dlugo, az by oddali kase

-
tak, masz rację, ja miałam taką sytuację i chciałam wymiany na taką samą rzecz, jeśli nie mają - masz prawo do zwrotu gotówki
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 13:01   #2075
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
U mnie na laptopie jest szara...
Ja nawet na miniaturce widzę że to ta czarna (tylko zdjecie jest trochę jasne).

P.S. A czyścisz czasem monitor?


A jeśli chodzi o te torebki, to ja czarną widziałam chyba raz, a ostatnio widziałam dwie szare i jedną brązową
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 13:17   #2076
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
tak, masz rację, ja miałam taką sytuację i chciałam wymiany na taką samą rzecz, jeśli nie mają - masz prawo do zwrotu gotówki
to nie wiem jak to z ta babka bylo, moze nie chciala zwrotu gotowki, chociaz to dla mnie conajmniej dziwne...

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o te torebki, to ja czarną widziałam chyba raz, a ostatnio widziałam dwie szare i jedną brązową
Ja tez - wczoraj
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 13:20   #2077
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
U mnie jest platnosc: visa, ale mam ten starszy paragon z terminala. Nie rozumiem czemu by mieli nie przyjac takiej rzeczy, co z tego ze platnosc wymiana, bylo zaplacone? bylo. Rzecz jest nowa, z metka, nie widze przeciwwskazan... To jest chyba niezgodne z prawem, zeby zmuszac klienta do wybrania czegos, jesli nie ma na wymiane tej samej rzeczy, tak mi sie wydaje przynajmniej i ja bym sie klocila tak dlugo, az by oddali kase
Nie pisałam w kontekście, czy to jest zgodne z prawem, czy nie - tego nie wiem. Chodziło mi o to, że skoro raz nie chcieli zwrócić pieniędzy, to podejrzewam, że działają konsekwentnie i oznaczenie na paragonie "wymiana" jest dla nich wskazówką.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 13:37   #2078
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Nie pisałam w kontekście, czy to jest zgodne z prawem, czy nie - tego nie wiem. Chodziło mi o to, że skoro raz nie chcieli zwrócić pieniędzy, to podejrzewam, że działają konsekwentnie i oznaczenie na paragonie "wymiana" jest dla nich wskazówką.
Nie no ja rozumiem o zwrocie kasy to juz raczej pisalam w takim wypadku, jak nie maja tej samej rzeczy na wymiane. Ale wg ich wlasnych zasad powinni przyjmowac takie rzeczy jest napisane na paragonie: "zara polska sp zoo akceptuje wymiane lub zwrot towarow zakupionych na podstawie TEGO paragonu w ciagu 30 dni (...)", na paragonie z terminala tego nie ma, wiec mniemam, ze moglabym sie wyklocic
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 14:01   #2079
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Nie no ja rozumiem o zwrocie kasy to juz raczej pisalam w takim wypadku, jak nie maja tej samej rzeczy na wymiane. Ale wg ich wlasnych zasad powinni przyjmowac takie rzeczy jest napisane na paragonie: "zara polska sp zoo akceptuje wymiane lub zwrot towarow zakupionych na podstawie TEGO paragonu w ciagu 30 dni (...)", na paragonie z terminala tego nie ma, wiec mniemam, ze moglabym sie wyklocic
Próbuj , a nóż się uda. Najlepiej byłoby pogadać z jakimś kierownikiem, czysto hipotetycznie, zagadam kiedyś z ciekawości .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 14:03   #2080
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez megi66 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może ile ta torebka kosztowała w sklepie i czy można ją jeszcze w ogóle dostac?
kosztuje 199zł, ja swoją kupiłam ok. 3 miesiące temu, a już od miesiąca nigdzie ich nie widziałam
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 14:05   #2081
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale w Zarze zaznaczają na paragonie, że dana rzecz jest z wymiany, jest napisane pod spodem. Zerknijcie dokładnie na paragon.

Edit: Specjalnie poszukałam paragonu, który mój TŻ dostał po reklamacji i napisane jest na dole, poniżej sumy: płatność wymiana.
Nigdy nie zwracałam na to uwagi, a kilka razy miałam taką sytuację i pamiętam, że ze zwrotem takiej rzeczy (otrzymanej w ramach wymiany) problemu nie było Także mimo wszystko, można próbować

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
to nie wiem jak to z ta babka bylo, moze nie chciala zwrotu gotowki, chociaz to dla mnie conajmniej dziwne...
A skoro jesteśmy już przy tym temacie, to czy patrząc z prawnego punktu widzenia w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji mogą nam narzucić wybór innej rzeczy w zamian czy powinni oddać pieniądze, jeśli nie chce się niczego wybrać?

Ostatnio byłam świadkiem, że dziewczyna przede mną miała pozytywnie rozpatrzoną reklamację rzeczy ze starszej kolekcji, sprzedawca zaproponował jej wybór innej rzeczy, ale ona powiedziała, że nie chce nic innego w zamian tylko prosi o zwrot pieniędzy.. i tych pieniędzy nie dostała Sprzedawca powiedział jej, żeby przyszła kiedy indziej to na pewno coś sobie wybierze i szczerze mówiąc troszkę mnie to zdziwiło..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 14:09   #2082
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Nigdy nie zwracałam na to uwagi, a kilka razy miałam taką sytuację i pamiętam, że ze zwrotem takiej rzeczy (otrzymanej w ramach wymiany) problemu nie było Także mimo wszystko, można próbować



A skoro jesteśmy już przy tym temacie, to czy patrząc z prawnego punktu widzenia w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji mogą nam narzucić wybór innej rzeczy w zamian czy powinni oddać pieniądze, jeśli nie chce się niczego wybrać?

Ostatnio byłam świadkiem, że dziewczyna przede mną miała pozytywnie rozpatrzoną reklamację rzeczy ze starszej kolekcji, sprzedawca zaproponował jej wybór innej rzeczy, ale ona powiedziała, że nie chce nic innego w zamian tylko prosi o zwrot pieniędzy.. i tych pieniędzy nie dostała Sprzedawca powiedział jej, żeby przyszła kiedy indziej to na pewno coś sobie wybierze i szczerze mówiąc troszkę mnie to zdziwiło..
No wlasnie ja tak pamietam jak przez mgle, ze ta babeczka wtedy pytala o zwrot kasy, dlatego wlasnie sie dziwilam...

A dokladnie prawnie to nie wiem jak jest, nie chce mi sie grzebac ale wydaje mi sie ze jest hierarchia : naprawa, wymiana na to samo a na koncu zwrot gotowki.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 14:50   #2083
Goldie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No wlasnie ja tak pamietam jak przez mgle, ze ta babeczka wtedy pytala o zwrot kasy, dlatego wlasnie sie dziwilam...

A dokladnie prawnie to nie wiem jak jest, nie chce mi sie grzebac ale wydaje mi sie ze jest hierarchia : naprawa, wymiana na to samo a na koncu zwrot gotowki.
Sprzedawca nie może nas zmusić do wyboru w zamian innej rzeczy. Zgodnie z prawem, w przypadku uznania reklamacji, sprzedawca ma obowiązek naprawy rzeczy sprzedanej lub wymiany jej na nową. Jeśli nie jest to możliwe, kupujący ma prawo odstąpienia od umowy, a w takim przypadku strony muszą zwrócić sobie wzajemne świadczenia, czyli mówiąc wprost za nasza rzecz muszą oddać kasę

Mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości

Chociaż muszę przyznać, że spotkałam sie w praktyce z przypadkami, kiedy sprzedawcy próbowali zmusić do wyboru innej rzeczy ze sklepu. Myślę, że po prostu mają takie wytyczne "z góry" i wykorzystują niewiedzę klientów i dopiero gdy widzą, że ktoś zna swoje prawa- odpuszczają.

Edytowane przez Goldie
Czas edycji: 2009-11-19 o 15:05
Goldie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 15:52   #2084
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Goldie Pokaż wiadomość
Sprzedawca nie może nas zmusić do wyboru w zamian innej rzeczy. Zgodnie z prawem, w przypadku uznania reklamacji, sprzedawca ma obowiązek naprawy rzeczy sprzedanej lub wymiany jej na nową. Jeśli nie jest to możliwe, kupujący ma prawo odstąpienia od umowy, a w takim przypadku strony muszą zwrócić sobie wzajemne świadczenia, czyli mówiąc wprost za nasza rzecz muszą oddać kasę

Mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości

Chociaż muszę przyznać, że spotkałam sie w praktyce z przypadkami, kiedy sprzedawcy próbowali zmusić do wyboru innej rzeczy ze sklepu. Myślę, że po prostu mają takie wytyczne "z góry" i wykorzystują niewiedzę klientów i dopiero gdy widzą, że ktoś zna swoje prawa- odpuszczają.
tak, jak pisałam, miałam dokładnie taką samą sytuację, tyle, że w Lee. spodnie były z poprzedniej kolekcji, reklamację uznano, z tym, że miałam sobie wybrać coś wzamian, pogrzebałam w internecie, znalazłam konkretny paragraf na to i przedstawiłam sytuację w sklepie, a dokładniej wykłóciłam się, sprzedawczyni zadzwoniła do kierownika i przekazała to, co miałam do powiedzenia, kierownik zadecydował o zwrocie gotówki. z tym, że ja powiedziałam tak "nie będę wybierać nic innego, chcę takie same spodnie, gdyż przysługuje mi wymiana na nowe (taki sam model)", pani powiedziała, że nistety nie mają ich, wtedy ja na to "wedlug (tutaj konkretny artykul z praw konsumeta) przysluguje mi zwrot gotowki, jesli panstwo nie maja mozliwoscie wymiany"
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 16:47   #2085
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Ja trzy razy reklamowałam rózne rzeczy w Zarze. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Pozwolono mi na wybranie sobie jakiejś nowej rzeczy ze sklepu i powiedziano że mam na to trzy miesiące. Ok poczekałam więc troche. Minał miesiąc a ja wciąż nie znalazłam nic co by mi odpowiadało. Poszłam więc do kasy, wezwano kierowniczkę. Powiedziałam że od miesiąca nie mogę nic znaleźć i prosiłabym o zwrot pieniedzy bo znudziło mi się już odwiedzanie częste ich sklepu w celu znalezienia czegoś na siłę. I pieniądze mi oddano Pani powiedziałą że to naturalne że nie mogę kupować niczego wbrew sobie
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 17:22   #2086
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
A ile ona kosztowała? 300 zł? Czy wiecej? Bo moze by mi koleżanka kupiła ale nie wiem czy ona ma przy sobie tyle kasy kurcze.. Od dzis to soboty napewno mi nie odłożą Jutro spróbuje zadzwonić może będzie jeszcze a moze mi ktoś napisać jej nr z metki?
dzisiaj jeszcze była ta torba, więc sądzę, że uda Ci się jutro zarezerwować, o ile koleżanka nie kupiła Ci jej dzisiaj
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:15   #2087
alicja210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 76
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny mam problem. Kupiłam od allegrowiczki czapke ,rekawiczki i szal. Wszystko miało byc zary. A okazało sie ze jest inaczej. Chce zeby mi odała pieniadze poniewaz to nie sa rzeczy ogrinalne zara. Ona twierdzi ze kupiła to wszystko w salonie w Mediolanie. Wklejam zdjecia tych zakupów. Dajcie znac czy widzieliscie to w zara? Bardzo prosze! Nie wiem czy zgłosic to do allegro?
alicja210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:20   #2088
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dzisiaj jeszcze była ta torba, więc sądzę, że uda Ci się jutro zarezerwować, o ile koleżanka nie kupiła Ci jej dzisiaj
A przyglądałaś jej się troche? Bo dziewczyny pisały, że niektóre z tych toreb mają bardziej złote łańcuchy a innej mniej, nie wiem czy to możłiwe? Bo ja widziałam raz tą torbę i miala właśnie te łańcuchy w kolorze jasnego złota i już nie wiem jak to jest <myśli>
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:39   #2089
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez alicja210 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Kupiłam od allegrowiczki czapke ,rekawiczki i szal. Wszystko miało byc zary. A okazało sie ze jest inaczej. Chce zeby mi odała pieniadze poniewaz to nie sa rzeczy ogrinalne zara. Ona twierdzi ze kupiła to wszystko w salonie w Mediolanie. Wklejam zdjecia tych zakupów. Dajcie znac czy widzieliscie to w zara? Bardzo prosze! Nie wiem czy zgłosic to do allegro?
Moim zdaniem wystarczy spojrzeć na te rzeczy.. Z całą pewnością nie jest to design Zary Jeśli nie mają metek, nie ma żadnego dowodu, że pochodzą z tego sklepu.. Ja bym nie odpuściła, a na drugi raz dwa razy zastanowiła się, czy wszystko gdzie jest napisane Zara rzeczywiście z tego sklepu pochodzi
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 08:55   #2090
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez alicja210 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Kupiłam od allegrowiczki czapke ,rekawiczki i szal. Wszystko miało byc zary. A okazało sie ze jest inaczej. Chce zeby mi odała pieniadze poniewaz to nie sa rzeczy ogrinalne zara. Ona twierdzi ze kupiła to wszystko w salonie w Mediolanie. Wklejam zdjecia tych zakupów. Dajcie znac czy widzieliscie to w zara? Bardzo prosze! Nie wiem czy zgłosic to do allegro?
To że Cię być może oszukała to jedna sprawa. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz.
Kupiłaś je dla metki czy dlatego że Ci się spodobały. I gdyby miały metkę to byłabyś z nich zadowolona?
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:37   #2091
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
A przyglądałaś jej się troche? Bo dziewczyny pisały, że niektóre z tych toreb mają bardziej złote łańcuchy a innej mniej, nie wiem czy to możłiwe? Bo ja widziałam raz tą torbę i miala właśnie te łańcuchy w kolorze jasnego złota i już nie wiem jak to jest <myśli>
ja widziałam ją 2 razy na przestrzeni kilku miesięcy, były dokładnie takie same jak teraz czyli jasno złote no ale widać z daleka, że to złoto, z tego względu ta torba mi się nie podoba
poza tym jest mega ciężka
zastanów się dobrze czy ją chcesz, jakby nie było kosztuje prawie 300 PLN

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2009-11-20 o 09:51
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:15   #2092
alicja210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 76
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
To że Cię być może oszukała to jedna sprawa. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz.
Kupiłaś je dla metki czy dlatego że Ci się spodobały. I gdyby miały metkę to byłabyś z nich zadowolona?
Nawet jak by miały metki to tez bym była nie zadowolona. Wykonanie jest tragiczne. Łaczenie płatków kwiatka na czapce jest za pomoca plaskikowych łapków jak przy metkach z cenami.
alicja210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:53   #2093
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
To że Cię być może oszukała to jedna sprawa. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz.
Kupiłaś je dla metki czy dlatego że Ci się spodobały. I gdyby miały metkę to byłabyś z nich zadowolona?
Rany,a co to za zarzut? To chyba jasne,że jak ktoś kupuje perfumy Coco Chanel, a dostaje Cucu Chanell to ma prawo być niezadowolony.Nawet jeśli jako tako pachną.Po 1 nie tego oczekiwal, po drugie przeplacil. To są jednak nasze pieniądze i mamy prawo oczekiwać za daną kwotę oryginalnego towaru.
__________________

olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:36   #2094
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1 Pokaż wiadomość
Rany,a co to za zarzut? To chyba jasne,że jak ktoś kupuje perfumy Coco Chanel, a dostaje Cucu Chanell to ma prawo być niezadowolony.Nawet jeśli jako tako pachną.Po 1 nie tego oczekiwal, po drugie przeplacil. To są jednak nasze pieniądze i mamy prawo oczekiwać za daną kwotę oryginalnego towaru.
Niczegojej nie zarzuciłam tylko zadałam pytanie.

Edytowane przez mysia111
Czas edycji: 2009-11-20 o 15:21
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 19:45   #2095
hayley01
Raczkowanie
 
Avatar hayley01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 103
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez alicja210 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Kupiłam od allegrowiczki czapke ,rekawiczki i szal. Wszystko miało byc zary. A okazało sie ze jest inaczej. Chce zeby mi odała pieniadze poniewaz to nie sa rzeczy ogrinalne zara. Ona twierdzi ze kupiła to wszystko w salonie w Mediolanie. Wklejam zdjecia tych zakupów. Dajcie znac czy widzieliscie to w zara? Bardzo prosze! Nie wiem czy zgłosic to do allegro?
Kupiłaś te rzeczy jako nowe czy używane, w licytacji czy na kup teraz i przede wszystkim czy opis i tytuł zawierał nazwę firmy. Masz prawo zwrócić towar jako niezgodny z opisem a sprzedający nma obowiązek zwrócic kaskę łacznie z kosztami wysyłki. Jeśli chcesz napisz na priv podpowiem Ci jak załatwić sprawę.
hayley01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 20:38   #2096
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

drogie ZAROmaniaczki

rozumiem, e jestescie maniaczkami działu damskiego (ja tez zazwyczaj tylko na nim bywalam;p) , ale czy ktoras z was jest obeznana chociaz troche w męskim?moje pytanie tyczy się jakości butów oraz tego czy mozna je okazyjnie kupic na wyprzedazach?ostatnio tak sobie zaszłam na dział męski i wpadly mi w oko trampki, ale niestety cena nie na moja kieszen ;p stąd też moja nadzieja i pytanie czy ceny mocno spadaja na wyprzedazach?
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 08:06   #2097
tasty tini
Raczkowanie
 
Avatar tasty tini
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
drogie ZAROmaniaczki

rozumiem, e jestescie maniaczkami działu damskiego (ja tez zazwyczaj tylko na nim bywalam;p) , ale czy ktoras z was jest obeznana chociaz troche w męskim?moje pytanie tyczy się jakości butów oraz tego czy mozna je okazyjnie kupic na wyprzedazach?ostatnio tak sobie zaszłam na dział męski i wpadly mi w oko trampki, ale niestety cena nie na moja kieszen ;p stąd też moja nadzieja i pytanie czy ceny mocno spadaja na wyprzedazach?
Wiem, że dużo dziewczyn narzeka na buty Zary, ale ja je kocham uwielbiam i mam w szafie prawie wyłącznie obuwie tej marki. Ceny na wyprzedażach mogą spaść nawet o połowę, więc jeśli jesteś pewna, że doczekają na półce możesz się wstrzymać

Kupiłam mojemu chłopakowi dwie pary trampek, kiedyś tam jeszcze zimowe buty i raczej nie było z nimi problemu. Trampkami zachwycają się wszyscy w jego pracy :P

Widocznie ja jakoś dobrze trafiam, bo inne dziewczyny na forum piszą czesto o reklamacjach butów z Zary, ja swoich nie oszczędzam (chłopak też) i dzielnie się spisują
tasty tini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 11:04   #2098
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

69love69, ja w miarę regularnie jestem na dziale męskim z racji tego, że mój TŻ też jest miłośnikiem Zary i jak tylko dowie się, że byłam a na dział męski nie weszłam to zaraz zaczyna się na mnie boczyć Także chce czy nie, chodzić muszę
Co do butów, to kupowaliśmy już tam dla niego kilka par i ze wszystkich był bardzo zadowolony. Co prawda jakość nie powalająca, ale nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu tylko tej jednej pary powinny spokojnie wytrzymać jeden sezon, także tak najgorzej to też z nimi nie jest. Warto jednak pamiętać, że w czasie wyprzedaży ciężko może być z rozmiarówką - do największych dotrwają zazwyczaj od nr.43
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:05   #2099
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dla dziewczyn pilnie poszukujących słynnej szarej torebki! Dziś w Browarze została ostania, jedną wzięłam ja i w końcu jestem jej szczęśliwą posiadaczką (a miałam już torebek nie kupować). Została ta szara i ta nowa brązowa ze złotymi okuciami - dla zainteresowanych
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:06   #2100
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn pilnie poszukujących słynnej szarej torebki! Dziś w Browarze została ostania, jedną wzięłam ja i w końcu jestem jej szczęśliwą posiadaczką (a miałam już torebek nie kupować). Została ta szara i ta nowa brązowa ze złotymi okuciami - dla zainteresowanych
i niech juz spoczywa do wyprzedazy
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.