Wasze ulubione perfumy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 09:58   #181
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Ja to jestem zdolna Miec coś w domu a niedoczytac dokładnie nazwy
No ale ja to zawsze szukałam na oko lub po twórcy a nie po samej nazwie.

Jakieś 4 lata temu udało mi się w Holandii w jakiejś zapadłej dziurze znaleść ten zapach W cenie 7 Euro za 15ml Wykupiłam cały zasób tzn. sztuk 4 Szkoda tylko ze została mi tylko 1 cała i drugiej 1/3

W zeszłym roku? A to moze są jeszcze jakies szanse to znalesc?

Wracając do tematu:
Kazde perfumy są markowe. Tylko moga być markowe w wyzszej, sredniej lub niższej połki.
Jesli chodzi o półki niższe to mam swojego faworyta Orchid YR (wycofali) Niestety wszystko co mi sie podoba to jest po jakimś czasie wycofywane z rynku.
Kiedys używałam tez niebieskiego "wykrzyknika" (wycofali), wykrzyknik "Enter"- sezonówka, Adidas (pierwszy taki w płaskiej "połkolnej" butelce jasno zielony)-nie ma juz, YR vie prive- wycofali, Coty "puzzle"-wycofali, i tak moge sporo powymieniac tego co jak polubie to od razu wycofują (ja to chyba mam zapachowego pecha).
Tak ze w nalbliższym czasie trzeba sie szykowac ze z rynku zniknie np.
Emporio klasyczne i wieczorowe, Duende, Envy czy Chance.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 10:50   #182
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Eenax
Tak ze w nalbliższym czasie trzeba sie szykowac ze z rynku zniknie np.
Emporio klasyczne i wieczorowe, Duende, Envy czy Chance.
Matko kochana nie strasz mnie proszę envy bym chyba nie przezyła, chance też by mi brakowało ogromnie. Dziewczyny, gdybyście coś wiedziały dawajcie natychmiastem znać....prosze, bedę robić zapasy! Perelowski cukier z wersalki juz zszedł , czas ładować tam perfumy!
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 10:55   #183
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Boszszsz jak mnie się podobała Maroussia, moja przyjaciółka namiętnie jej używała kilka lat temu i rozwijała się na niej pięknie. W ubiegłym roku wreszcie dopadłam Maroussi(w międzyczasie zniknęła z drogerii) i niestety okazało się, że Ylang Ylang na skórze niesłychanie brzydnie Maroussia powędrowała do przemiłej forumowiczki Mad napiszesz jak wrażenia?
Tajny Agencie Maroussia jest śliczna, bardzo sie polubiłyśmy, nosi się pieknie, choc nienachalnie i o dziwo jest powszechnie komplementowana, z flakonika od Ciebie została juz kropelka i pora na większą pojemność, bo zagości w mojej szafie na dużo dłużej niż jeden sezon
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:17   #184
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Super wątek
Moje ulubione perfumy to:
1) Ostatnio uzywam codziennie Clinique Happy Heart. To zapach wiosny, ciepłego wiatru we włosach. Uspokaja i koi, pobudza i ożywia. Jest pełen przeciwieństw. Drga i migocze jak rosa na zielonej trawie. Jest świeżuchem, ale ja takie zapachy właśnie lubię. Jest bardzo kobiecy, lekki,zwiewny,zapadający w pamięć; mocno czuć w nim żółte pierwiosnki, świeże górskie powietrze i ogórek.
2) Gucci Eau de Parfum II. Pierwsze moje podejście do tego zapachu zupełnie mnie od niego odsunęło. Stwierdziłam, że to landrynki i dałam sobie spokój. Jakiś rok po tym stwierdzeniu, znów psiknęłam EDP na nadgarstek i oczarowanie. Zapach owocowy, a przy tym głęboki, kojarzy mi się z luksusem. Tajemniczy, wibrujący, malinowy z wyczuwalną ostrością pieprzu. Pokochałam go i dostałam za niego mnóstwo komplementów. Teraz zostało mi już tylko ok 10 ml we flakoniku 50 ml. Oszczędzam go i na pewno kupię jeszcze kolejny flakonik, większy.
3) Gucci Envy. Zapach, którego nie mogłabym używać codziennie, bo wtedy szybko mi się nudzi i przytłacza mnie. Używam go kiedy mam ochotę. Czuję się w nim seksownie i uwodzicielsko, ten zapach przykuwa uwagę, wdycha się go jak czyste powietrze.
4) Coty Pret a Porter. Ukochany zapach pełen wspomnień. Najpierw podkradałam go mamie, później wielką butlę dostałam od mojego wtedy jeszcze nie męża. Kojarzy mi się z ciepłym latem, wspolnie spędzanym czasem, namiętnymi dniami i nocami Zawsze będę do niego wracać, jest już częścią mnie.
5) Gap Dream. Zapach który był dla mnie marzeniem, nieosiągalnym i nie do zdobycia. I nagla go dostałam od brata mojego męża i jego żony, na której to właśnie po raz pierwszy wyczułam te perfumy. Mam go do dziś i oszczędzam flakonik 100 ml. Pachnie świeżością, trudną do opisania słowami. Jest niewiarygodny i niesamowicie oryginalny, nie znam innego choćby podobnego do niego zapachu. Trzeba go poczuć...zapada w pamięć.
6) DKNY Woman - ogromnie pragnęłam mieć te perfumy i dostałam je od ukochanego męża Kojarzą mi się z ostatnim latem, szumem rzeki, słońcem i pomidorami jedzonymi na plaży Wyjątkowy zapach, dla indywidualistek
7) Cacharel NOA. Tylko na specjalne okazje, inaczej powszednieje. Kojarzy mi się z różnego rodzaju imprezami. Ostatnio miałam go na poprawinach w lecie. Ubrana byłam w białe spodnie, przewiewną odcinaną pod biustem tunikę, miałam rozpuszczone włosy. Na ręce stukały srebrne bransoletki. Taki jest ten zapach, lekki, ale rozpoznawalny, wnikający głęboko w serce, miły, przytulny, ciepły, wyjątkowy. Bardzo go lubię.

To kilka moich ulubionych zapachów
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:48   #185
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

dobrze Wam dziewczyny
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:56   #186
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Mój ostatnio UKOCHANY ( a jestem zmienna PRADA PRADA PRADA!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prada_prada_300x250[1].jpg (55,2 KB, 36 załadowań)
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:11   #187
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

1.Perfumy, którym mogłabym przyznać pierwsze miejsce to pure poison diora. Cenię w tych perfumach wszystko: mają przepiękną, tajemniczą butelkę (cudownie wygląda w biało-niebieskiej łazience, gdy lezy na półce pod lustrem..........dziewczy ny, można tak stać i po prostu patrzeć jak cudownie odbijają się wniej światła i jak cudownie nabieraja jej kolory głębi), butelkę podziwiam.... ale przede wszystkim jej zawartość. Mam wrażenie że perfumy te są po prostu czyste (ale nie świeże), tajemnicze, wabiące, w 100% kobiece, delikatne i niepokojace, zarazem drażniące ale w ten misterny i subtelny sposób. Są piekielnie trwałe!!! Po prostu piekielnie, jak wynika z moich obserwacji na skórze i naubraniach ich trwałośc bije na głowę addicta allure, chance a nawet chnel no5. Juz kiedys pisałam o tym, po szczodrej aplikacji na ubranie pranie nie pomaga!!! Wiem z doswiadczenia. Z drugiej strony to prawdziwe arcydzieło stworzyć perfumy delikatne a zarazem tak trwałe, niewinne i z kolei tak zdradziecko wabiące!!!
2. Na drugim miejscu plasuje sie w moim rankingu Allure Chanel. Perfumy tajemnica...pierwszy raz, drugi, nawet trzeci mnie odrzuciły, wydawały mi sie kwaśne i jakies takie.... aż do kolejnego razu, po nim po prostu wpadłam, zauroczenie totalne, co tam zauroczenie, totalna miłośc. Mam wrażenie, że nie maja one dna. Gdy je wacham chyba wpadam w nie głębiej i głębiej, jak dziewczynka skacząca do głebokiej, przepastej studni. Perfumy ciepłe, niesamowicie eleganckie, sa trwałe (opisuje edp), ale nie tak trwałe jak pure poison. Dziwna sprawa, ale zupełnie nie odpowiadaja mi w wersji edt, pachna dla mnie jak zupełnie inne perfumy!!!1
2. Na kolejnym drugim miejscu plasuje sie chance chanel. Tu z kolei wole wersje edt od edp. Pachnie wg mnie jakos bardziej tajemniczo. Perfumy piekne, rześkie, wibrujace, dziewczece a zarazem eleganckie. Wiem, że przez wielu nie są doceniane, przede wszystkim zewzględu na to, że sa popularne...ale co tam, sława przemija a perfumy pozostaną
2. I kolejne drugie miejsce to envy gucciego. Zapach jest ze mna tak długo, że chyba nie będę w stanie go juz opisac.Jest po prostu nieodłączną częścią mojego letniego życia. Jest seksowny, letni, tajemniczy. Trzeba do niego dorosnąć. Tak słyszałam i to potwierdzam. Zapach mistrzostwo-świata!!!
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 16:26   #188
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Celine Dion "Belong"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg belong.jpg (71,2 KB, 6 załadowań)
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:32   #189
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Bezdyskusyjnie na 1 miejscu- Cerruti Image, a dalej trudno mi typować, bo upodobania mi się zmieniają. Odstawiam jakieś perfumy, to znów wracam. Cerruti kocham za jego oryginalność, świeżość i jednocześnie głębię i za to, że jest uniwersalny. Używam od wielu lat (chyba od czasu, kiedy się w ogóle pojawił) i zawsze jest pod ręką, zawsze zachwyca, zawsze do niego z przyjemnością wracam. Kocham od pierwszego wejrzenia, bezwarunkowo. Black Cashmere kocham miłością niespełnioną, bo cały czas nie posiadam, ale jak już posiądę.... co będzie zaraz za CI (za, bo jednak już nie taki uniwersalny...)Dalej to moje aktualnie ulubione...
A i zapomniałam o wiosenno-letnich Manifesto Isabelli Rossellini i wszelkich zielonościach na lato - zielona herbata, bambus..... i Pret a'Porter - w zasadzie wszystkie moje perfumy to moje ulubione!!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696

Edytowane przez olcia7
Czas edycji: 2006-03-21 o 17:00 Powód: jeszcze parę ulubionych...
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:02   #190
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Anulek
moje ulubione : max mara i armani mania
Anulek, a jak z trwałościa max mary, porównywalna do manii czy gorzej?
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 15:43   #191
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez mulier
1.Perfumy, którym mogłabym przyznać pierwsze miejsce to pure poison diora. Cenię w tych perfumach wszystko: mają przepiękną, tajemniczą butelkę (cudownie wygląda w biało-niebieskiej łazience, gdy lezy na półce pod lustrem..........dziewczy ny, można tak stać i po prostu patrzeć jak cudownie odbijają się wniej światła i jak cudownie nabieraja jej kolory głębi), butelkę podziwiam.... ale przede wszystkim jej zawartość. Mam wrażenie że perfumy te są po prostu czyste (ale nie świeże), tajemnicze, wabiące, w 100% kobiece, delikatne i niepokojace, zarazem drażniące ale w ten misterny i subtelny sposób. Są piekielnie trwałe!!! Po prostu piekielnie, jak wynika z moich obserwacji na skórze i naubraniach ich trwałośc bije na głowę addicta allure, chance a nawet chnel no5. Juz kiedys pisałam o tym, po szczodrej aplikacji na ubranie pranie nie pomaga!!! Wiem z doswiadczenia. Z drugiej strony to prawdziwe arcydzieło stworzyć perfumy delikatne a zarazem tak trwałe, niewinne i z kolei tak zdradziecko wabiące!!!
Fajnie opisalas...
a ja sie sklaniam bardziej ku tendre...
ciekawa jestem co myslisz i innych poisonach
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 17:05   #192
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez orioni
ciekawa jestem co myslisz i innych poisonach
Widzisz, klasyczny poison po prostu mnie "odrzuca". Mimo, że lubię mocne i intensywne zapachy nie ma u mnie sznas. Moze mam zbyt banalny nos, ale jak dla mnie one po prostu...(przepraszam miłosniczki) śmierdzą. Z tendre jest dużo lepiej, jest dla mnie bardziej przysfajalny, ale ma w sobie jakaś nutę, która powoduje, że ten zapach jakoś ode mnie odstaje, nie wiem co to jest, ale czuję, jakby wisiał przyklejony do mojego ciała, zupełnie sie ze mną nie zlewa. Njbliższy mi z pozostałych jest chyba hypnotic, ale jednak nie na tyle aby zostac moim .
Pozdrawiam
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:02   #193
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez mulier
Widzisz, klasyczny poison po prostu mnie "odrzuca"...
Doskonale to rozumiem...mnie odrzuca wrecz mam mdlosci...
od belong ktore leza bezuzyteczne od swiat...
zastanawiam sie co powoduje taka reakcje...
natomast 'odstaje' ode mnie jednak machora niestety
przez ta plastelinowa nutke, ktora nie dokonca trawie...

W poisony bede sie jeszcze ciagle wwachiwac.
Pozdrawiam
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:22   #194
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez mulier
Anulek, a jak z trwałościa max mary, porównywalna do manii czy gorzej?
Ciężko powiedzieć dlatego że po kilku godzinach w ogóle przestaję na sobie czuć perfumy...
Max mara gdy ich już nie czuję to moja mama nadal ich na mnie czuje po kilku godzinach...
Mania gdy prysnęłam na bluzkę a pozniej wyjęłam ją z szafy półtora tygodnia później pachniała nią mocno. Zrobię taki eksperyment z max mara
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:07   #195
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Tajny Agencie Maroussia jest śliczna, bardzo sie polubiłyśmy, nosi się pieknie, choc nienachalnie i o dziwo jest powszechnie komplementowana, z flakonika od Ciebie została juz kropelka i pora na większą pojemność, bo zagości w mojej szafie na dużo dłużej niż jeden sezon
Mad nie masz pojęcia jak się cieszę, że się polubiłyście To naprawdę przepiękny zapach, który potrzebuje odpowiednej skóry, aby rozkwitnąć Gratuluję
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:23   #196
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Mi też podoba się Maroussia ale w Wawie nigdzie jej niema czekam aż ktoś ze znajomych pojedzie do Rosji
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:41   #197
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Anulek
Mi też podoba się Maroussia ale w Wawie nigdzie jej niema czekam aż ktoś ze znajomych pojedzie do Rosji
Anulek, Maroussia bywa na Allegro
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:13   #198
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Anulek
Ciężko powiedzieć dlatego że po kilku godzinach w ogóle przestaję na sobie czuć perfumy...
Max mara gdy ich już nie czuję to moja mama nadal ich na mnie czuje po kilku godzinach...
Mania gdy prysnęłam na bluzkę a pozniej wyjęłam ją z szafy półtora tygodnia później pachniała nią mocno. Zrobię taki eksperyment z max mara
Dobra czekam na jego wyniki.
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:36   #199
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Mad nie masz pojęcia jak się cieszę, że się polubiłyście To naprawdę przepiękny zapach, który potrzebuje odpowiednej skóry, aby rozkwitnąć Gratuluję
A juz sie cieszylam, ze moge skreslic ten zapach z listy marzen. Dostalam probeczke od Mad , sprobowalam i jakos mnie nie zachwycil, wydaje mi sie bardzo podobny do Must, ale nie tak ciekawy. Oczywiscie mialam jeszcze potestowac, choc juz cieszylam sie, ze udalo mi sie zaszczepic No a teraz spokoj prysl. Musze Maroussii bardzo uwaznie sie przyjrzec

A w kwestii glownej to ja sie podpisuje pod nasza Tajna Zaszyfrowana Agentka - za duzo tych milosci I do tego prawie kazda z zupelnie innej bajki
Ale piszcie, dziewczyny, piszcie - milo sie czyta takie opowiesci
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 10:42   #200
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
5) Gap Dream. Zapach który był dla mnie marzeniem, nieosiągalnym i nie do zdobycia. I nagla go dostałam od brata mojego męża i jego żony, na której to właśnie po raz pierwszy wyczułam te perfumy. Mam go do dziś i oszczędzam flakonik 100 ml. Pachnie świeżością, trudną do opisania słowami. Jest niewiarygodny i niesamowicie oryginalny, nie znam innego choćby podobnego do niego zapachu. Trzeba go poczuć...zapada w pamięć.
Kasiulka, a napisz cos wiecej o Gap Dream - czy jest jeszcze dostepny?
Zaintrygowalas mnie tym opisem swiezosci
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:30   #201
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez mulier
Dobra czekam na jego wyniki.
może już za pozno to piszę ale u mnie na skórze trzyma się od rana do wieczora bo wieczorem czulam ten zapach na nadgarstku a na ubraniach u mnie sie nie trzyma.....
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:38   #202
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Anulek
może już za pozno to piszę ale u mnie na skórze trzyma się od rana do wieczora bo wieczorem czulam ten zapach na nadgarstku a na ubraniach u mnie sie nie trzyma.....
hmmm, to ciekawe, zazwyczaj perfumy dłużej trzymają sie na ubraniach niż na skórze, przynajmniej u mnie, ale jak wiadomo dużo zalezy też od specyfiki skóry. Dzięki za informacje
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:54   #203
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

własnie też mnie to zdziwiło , na drugi dzień na ubraniach jest ledwo wyczuwalna a na skórze może trzyma się dłużej dlatego że to perfumy a nie woda toaletowa
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 18:12   #204
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

Cytat:
Napisane przez Szumak
Kasiulka, a napisz cos wiecej o Gap Dream - czy jest jeszcze dostepny?
Zaintrygowalas mnie tym opisem swiezosci
Szumaczku niestety nie jestem dobra w opisywaniu zapachów , a ten to naprawdę szczególnie trudno opisać Na pewno jest to zapach dość chłodny, który w miarę rozwijania się łagodnieje. Właśnie przytargałam kartonowe opakowanie na którym jest napisane, że perfumy te są miksem białej frezji, kwiatu pomarańczy i "czystej chmurki" Pachną jak świeże pranie, poruszane wiatrem, rozwieszone w letni słoneczny dzień. Jest w nich bardzo duuuużo "przestrzeni". Na początku można wyczuć ostrość kwiatu pomarańczy, która stopniowo się ulatnia, perfumy stają się łagodne, przejrzyste, ma się ochotę je wdychać jak powietrze i rozkoszować się nimi. Nie duszą i ich aromat jest niezwykle oryginalny, dlatego tak trudno mi je do czegokolwiek poruwnać. Ich zapach jest intyrygujący. Chłodny, dość gorzki, ale niezwykle kobiecy, kuszący. Ulubione damskie perfumy brata mojego męża Oczywiście wąchane na żonie

Gap Dream jest dostępny, ale za granicą, we Francji, w Wielkiej Brytanii, w USA. Moje perfumy pochodzą właśnie ze Stanów.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 18:26   #205
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: Wasze ulubione perfumy-galeria

[img]http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pictures/35/2560.jpg[/img]

[img]http://www.oriflame.pl/MEDIA/pl_PL_P....jpg_7490l.jpg[/img]
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 12:29   #206
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Ulubione perfumy

jakie sa wasze ulubione perfumyy??? jakich uzywacie ja obecnie uzywam Rapchael bosskiiii zaapachD: nio to piszzcie ;p
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 12:42   #207
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Perfummmyyy:d:d:d:d

podobnych wątków wiele znajdziesz na forum Perfumy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:43   #208
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Perfummmyyy:d:d:d:d

ex'clama'tion zielony i pur blanca miodzio zapaszki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 18:11   #209
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Perfummmyyy:d:d:d:d

Polecam dział Perfumy

Ja lubię:
* Puma Woman
* Pur Desir Yves Rocher - bez
* C-THRU Emerald
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 18:51   #210
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Perfummmyyy:d:d:d:d

ja uzywam DKNY Delicious<sa sliczne> a tak poza tym to PUMA Jamaica i Summer White z Avonu
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-10 19:26:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.