Postinor, Escapelle, Ellaone, metoda Yuzpe, tabletka "po" - wątek zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: postinor
zażywałam i zadziałał 26 50,98%
zażywałam i nie zadziałał 2 3,92%
nie zażywałam 23 45,10%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 15:28   #181
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: postinor

skutecznośc postinoru zmniejsza się z każą upływającą godziną. kiedyś widziałam takie przedziały godzinowo-skutecznościowe.
nikt nie zagwarantuje Ci, że ma 100 działania, bo po prostu tego nie ma. ale gdy weźmiesz go przed zapłodnieniem, to zadziała. tak jak już napisała Tutusia
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:54   #182
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Cytat:
Napisane przez tutusia
Zadziała jeśli nie doszlo jeszcze do zaplodnienia. Jeśli plemniki juz dotarły do komórki to nie zadziała wczesnoporonnie.
Postinor nie ma działania wczesnoporonnego!jakby tak bylo nie byłby przypisywany przez lekarzy.Jak juz dojdzie do zapłodnienia to Postinor nic nie pomoze ale i ciązy nie usunie.Jest wielkie ryzyko bo Postinor to bomba hormonalna i jesli doszłoby do zapłodnienia to moze zagrozic rozwojowi płodu

Ja czekałam miesiac na okres po wzieciu Postinoru.Byłam u lekarza i lekarka kazała czekac.po takiej dawce hormonow nie chciala mi dac nic na wywołanie no i dobrze bo nawet bym nie chciala.

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-04-15 o 19:29 Powód: post pod postem
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:07   #183
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez alusia*
Postinor nie ma działania wczesnoporonnego!jakby tak bylo nie byłby przypisywany przez lekarzy.Jak juz dojdzie do zapłodnienia to Postinor nic nie pomoze ale i ciązy nie usunie.Jest wielkie ryzyko bo Postinor to bomba hormonalna i jesli doszłoby do zapłodnienia to moze zagrozic rozwojowi płodu
przecież Tutusia napisała, że nie zadziała wczesnoporonnie. i jesli dojdzie do zapłodnienia, to postinor nie pomoże..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:55   #184
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: postinor

Dokładnie. Ja właśnie napisałam, że Postinor nie jest tabletką wczesnoporonną i dlatego zadziała TYLKO jeśli nie doszło jeszcze do zapłodnienia.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 17:15   #185
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez tutusia
Zadziała jeśli nie doszlo jeszcze do zaplodnienia. Jeśli plemniki juz dotarły do komórki to nie zadziała wczesnoporonnie.
Ja też z tej odpowiedzi zrozumiałam,że Postinor to tabletki wczesnoporonne ,a troszkę już tu urzęduję
Więc nie obrażajcie się na Alusię* ,bo można to było zrozumieć,że właśnie takie mają działanie .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:06   #186
juswydrz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: Reakcja na Postinor

Dzięki za posty
Ale mimo wszysko dla spokoju duszy wykonam test.
Pozdrawiam
juswydrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 22:13   #187
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez Fresa
Ja też z tej odpowiedzi zrozumiałam,że Postinor to tabletki wczesnoporonne ,a troszkę już tu urzęduję
Więc nie obrażajcie się na Alusię* ,bo można to było zrozumieć,że właśnie takie mają działanie .
I dlatego tyle osob zadaje to samo pytanie 200 razy bo nie rozumieją co ktos napisal z wypowiedzi tutusi bardzo jasno wynika, że postinor NIE dziala wczesnoporonnie, wiec nie wiem, jak mozna opacznie zrozumiec? Czytanie ze zrozumieniem "rules" !!
PS. to nie było złośliwe, zwracam tylko uwage by czytac troche uwazniej, moze to miec bardzo wielkie znaczenie, szczegolnie na tym forum.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 01:37   #188
natka17
Raczkowanie
 
Avatar natka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 42
Dot.: postinor

Owszem, Postinor nie jest wczesnoporonny. Ale jesli dojdze do samego zaplodnienia to moze jeszcze zadziałac gdyz zmniejsza on prawdopodobienstwo zagniezdzenia. Nie niszczy on juz komorki zagniezdzonej a wiec wczesnoporonny nie jest.
natka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 06:07   #189
martusia200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 53
Dot.: postinor

ja go zazylam po 12 godzinach wiec nie wiem jak to jest i troche sie martwie czytajc wasze odpowiedzi jakie mzoe byc ryzyko w moim przyadku?/ bo to bylo tak zrobilismy to raz i bylo oka za grugin razem pekla gumka no i na ... byly wtedy plemniki chyba z 1 razu czy jest duze ryzko szczerze tak mi powiedzcie chce wiedziec co o tym myslec i na co nastwiac czy juz kupowac wozek hehe
martusia200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 08:31   #190
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: postinor

Martusia200: Ryzyko jest zawsze. Tak powie Ci kazdy. Natomiast, zeby wiedziec jakie jest to ryzyko, musiałabyś wiedziec, czy to były dni plodne czy nie. Mimo to wydaje mi sie, ze po 12 godz. moglo sie nic nie wydarzyc Dla pewnosci kup test (ok.10zł) i sie nie stresuj.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 09:42   #191
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: postinor

Przeperaszam, za poprzednią nie jasną wypowiedź. Myślałam, że jasno z niej wynika to że nie są tabletkami wczesnoporonnymi.
A co do zadziałania po 12h. Z tego co wiem proces zapłodnienia trwa ok. 24h, wiec jest naprwadę znikome prawdopodobieństwo ciąży. chyba, że cos mieszam.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 14:59   #192
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Cytat:
Napisane przez alusia*
Postinor nie ma działania wczesnoporonnego!jakby tak bylo nie byłby przypisywany przez lekarzy.Jak juz dojdzie do zapłodnienia to Postinor nic nie pomoze ale i ciązy nie usunie.Jest wielkie ryzyko bo Postinor to bomba hormonalna i jesli doszłoby do zapłodnienia to moze zagrozic rozwojowi płodu

W jakim stopniu postinor zagraża rozwojowi płodu, co może grozić dziecku?

Mi postinor z koleji przyśpieszył okres i dostalam go tydzień przed czasem, a mam wyjątkowo regularny.
Wogole kiepsko się czułam po takiej dawce hormonów obym nigdy więcej nie musiała go brać.

Test dla zapewnienia sobie komfortu psychicznego to dobry pomysł, ale w ciąży pewnie nie jesteś w końcu pierwszy okres po zarzyciu postinoru dostalaś normalnie. Trzymam kciuki za wynik testu.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-04-15 o 19:30 Powód: post pod postem
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:08   #193
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez tutusia
Przeperaszam, za poprzednią nie jasną wypowiedź. Myślałam, że jasno z niej wynika to że nie są tabletkami wczesnoporonnymi.
Tutusiu bardzo ładnie z Twojej strony,że zareagowałaś w ten sposób .Pozdrawiam serdecznie .


Cytat:
Napisane przez czarna.noc
I dlatego tyle osob zadaje to samo pytanie 200 razy bo nie rozumieją co ktos napisal z wypowiedzi tutusi bardzo jasno wynika, że postinor NIE dziala wczesnoporonnie, wiec nie wiem, jak mozna opacznie zrozumiec? Czytanie ze zrozumieniem "rules" !!
Wypowiadanie się na tym forum nie jest obowiązkiem .I jeśli ktoś zapyta 201 raz o to samo to odpowiem i wcale mi to nie przeszkadza .
Może nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem i stąd wątpliwości i kolejne pytania .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:48   #194
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez amber2046
[/B]


W jakim stopniu postinor zagraża rozwojowi płodu, co może grozić dziecku?
Hm..tez chciałabym to wiedziec.Przed wzieciem Postinoru czytałam sporo na jego temat w internecie.Doczytałam sie,ze nie jest srodkiem wczesnoporonnym ale moze zagrazac rozwojowi płodu jesli dojdzie do zapłodnienia.Tyle.Mogłam sie dopytac lekarki ale chciałam szybko wejsc ,wziąść recepte i do apteki.Martusiu podobnie jak Ty wziełam postinor po12 godzianch i nie masz sie czym martwic.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:19   #195
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez Fresa
Tutusiu bardzo ładnie z Twojej strony,że zareagowałaś w ten sposób .Pozdrawiam serdecznie .




Wypowiadanie się na tym forum nie jest obowiązkiem .I jeśli ktoś zapyta 201 raz o to samo to odpowiem i wcale mi to nie przeszkadza .
Może nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem i stąd wątpliwości i kolejne pytania .
Wazne, ze moderatorom przeszkadza. I to wystarczy ;]
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:32   #196
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Wazne, ze moderatorom przeszkadza.
Skąd wiesz?Przecież nic tu żaden moderator nie napisał .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:48   #197
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: postinor

Cytat:
Napisane przez alusia*
Hm..tez chciałabym to wiedziec.Przed wzieciem Postinoru czytałam sporo na jego temat w internecie.Doczytałam sie,ze nie jest srodkiem wczesnoporonnym ale moze zagrazac rozwojowi płodu jesli dojdzie do zapłodnienia.Tyle.Mogłam sie dopytac lekarki ale chciałam szybko wejsc ,wziąść recepte i do apteki.Martusiu podobnie jak Ty wziełam postinor po12 godzianch i nie masz sie czym martwic.

Ja z koleji znalazłam w innym wątku wypowiedź wizażanki, że po zażyciu postinoru ma zdrową córeczkę.
Jest to dla mnie bardzo ważne pytanie i jeśli okazałoby się, że postinor negatywnie wpływa na rozwój płodu to nie zaryzykowalabym nigdy więcej.


Przeczytalam wszystkie wątki o postinoru i nie bylo w nich jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli przeoczyłam jakąś wypowiedź z góry przepraszam.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:56   #198
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: postinor

Stad, ze przy wiekszosci powtarzajacych sie watkow moderator mowi o skorzystaniu z wyszukiwarki (i ma racje) No i znam moderatorow tego forum.



A wracajac do tematu, to sama wpisalam w google "postinor" i 3ci wynik wyszukania to strona gloszaca: "twórca niniejszej strony nie posiada wyższego wykształcenia medycznego" a "tworca" twierdzi, ze postinor to srodek wczesnoporonny. Szkoda, ze w naszym kraju tak trudno uzyskac rzetelna informacje, bo wszedzie wpycha sie ideologia;/

Aha, jeszcze jedno: postinor zawiera progestagen, ktory podtrzymuje ciaze, jesli doszlo do zaplodnienia. Lekarz, ktorego spytasz a ktory nie jest fanatykiem religijnym, powie Ci to samo.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 19:06   #199
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Reakcja na Postinor

Amber podobnie jak Ty mam nadzieje,ze wziełam Postinor pierwszy raz i ostatni!niezły syf
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 07:49   #200
juswydrz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Question Dot.: Reakcja na Postinor

U mnie nie było tak źle. Pogroszyła mi się cera, miałam zawroty głowy i wciąż boli mnie podbrzusze. Z tym da się żyć. Początkowo nie łączyłam tego z wzięciem Postinoru raczej skłądałąm na skutki upału ale jak weszłam na forum to mi się troszkę rozjaśniło i zaczełam kojarzyć.

Mam jeszcze jedno pytanie chyba raczej do Pana Doktora: Czy wzięcie Postinoru odbija się na kolejne miesiączki jak wzięcie normalne tabletki hormonalnej?? Czy owulacja moze się przesunąć?? czy owulacja wogóle wystąpi (myślę o owulacji po wystąpieniu pierwszej miesiączki)?? Czy 2 miesiączka może pojawić się bezowulacyjnie??
juswydrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 23:30   #201
kali_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 37
Dot.: Reakcja na Postinor

By uspokoić duszę można zrobić test. Ja zaczęłam panikować i zrobiłam około trzech w różnych odstępach czasu okres spoznił mi się około dwóch tygodni, więc już stres ;/ ale kolejny wystąpił już normalnie. Tak więc głowa do góry!
kali_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:46   #202
juswydrz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Talking Dot.: Reakcja na Postinor

test zrobiłam - NEGATYWNY uffffffffff ulżyło
juswydrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 15:54   #203
lee_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
u mnie ten przykry wypadek zdarzył sie w dni płodne , po 28 godzinach zarzyłam postinor i okres dostałam w spodziewanym czasie , no i dodam jeszcze ze nie miałam zadnych skutków ubocznych . A wiec dziewczyny głowa do góry ! wszystko bedzie dobrze!

jescze dodam ze moj lekarz mie zakładał chyba ze postinor nie zadziała i przepisał mi od razu tabletki anty!

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-04-15 o 19:20 Powód: post pod postem
lee_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 09:51   #204
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Czy to możliwe....

...abym po zazyciu postinoru mogła byc w ciazy? W dniu kiedy powinnam dostac okresu podczas stosunku pekła nam prezerwatywa, w ciagu 72 h zazyłam postinor, ale okresu nie ma (powinnam miec ok 13-15 lipca) Kolezanka uspokajała mnie ze mogł sie dodatkowo przesunac przez stres i przez to ze ostatnio sporo czasu spedzałam w innym klimacie niz normalnie(jeziorka lasy itp) ... nie wiem . martwie sie strasznie Prosze o pomoc, bo ja jeszcze nie miałam przygod tego typu, ale jesli ktos cos wie na ten temat to byłabym wdzieczna za jakies rady
pozdr
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 09:55   #205
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Czy to możliwe....

brak okresu może być spowodowany stresem i przyjęciem dużej dawki hormonów w postaci Postinoru.

bez paniki
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:03   #206
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Czy to możliwe....

na ulotce było napisane ze moze sie opoznic do 5 dni poniej trzeba zrobic test ciazowy... narazie mi sie spoznia ok 2-3 dni.
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:14   #207
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czy to możliwe....

Cytat:
Napisane przez zabciam
na ulotce było napisane ze moze sie opoznic do 5 dni poniej trzeba zrobic test ciazowy... narazie mi sie spoznia ok 2-3 dni.
wiec nic sie nie stresuj tylko czekaj na okres
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:34   #208
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Czy to możliwe....

Na razie się nie stresuj! Mojej przyjaciółce po postinorze też się spóźnił i to jakiś tydzień. Poza tym stres i zmiana klimatu też ma na pewno na to wpływ. Nie spotkałam się z przypadkiem, w którym postinor nie zadziałal (wśród moich koleżanek), więc trzymam kciuki także za Ciebie
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:37   #209
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Czy to możliwe....

Najwazniejsze żeby się nie stresować, masz jeszcze czas. Poza tym postinor to ogromna dawka hormonów, więc moglas się nieco rozregulować. Pisałas jeszcze ze nieco zmieniłas klimat. To równiez mogło na to wpłynąć. Ja nie byłam nigdy w takiej sytuacji (odpukać), jednak, przez stres, te wstrętne upały i skoki ciesnienia cała się rozregulowałam i przez 1,5 miesiaca nie miałam okresu. Test i ginekolog wykluczyli ciąże.
3maj sie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:38   #210
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy to możliwe....

Na ulotce chyba nawet pisze ,ze po zazyciu tabletki okres moze przesunac sie o tydzien wiec niemartw sie
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 16:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.