Stirngi - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 23:27   #181
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Stirngi

Bez jajec, spotkałam się kiedyś z kolesiem. Nie chciałam, żeby mnie przytulał, a on chciał mnie przytulać i powiedział, że jestem egoistką, bo nie chcę iść na żaden kompromis i skoro on chce, a ja nie chcę, to skąd wiadomo kto ma rację koszmar. Podobnie widzę rozkminy autora.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:29   #182
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Stirngi

Problem polega na tym, że facet jest typem konserwatywnego macho. Jedno męskie, drugie kobiece, on ma prawo decydować jaką bieliznę nosi, potem będzie wymagał pewnie jeszcze innych rzeczy.
Takiemu się nie da wytłumaczyć. Współczuję tylko dziewczynie, która pewnie codziennie musi wysłuchiwać mów o stringach.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:36   #183
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Stirngi

kurczę daj nam namiar do niej, dyskretnie jej powiemy, żeby się ewakuowała z tego związku :P


p.s. swoją drogą noszenie stringów przez faceta - niemęskie
ale szukanie porad na damskim forum - maczo jak w mordę strzelił
__________________

Edytowane przez girlonthebridge
Czas edycji: 2013-11-08 o 23:38
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:38   #184
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Bez jajec, spotkałam się kiedyś z kolesiem. Nie chciałam, żeby mnie przytulał, a on chciał mnie przytulać i powiedział, że jestem egoistką, bo nie chcę iść na żaden kompromis i skoro on chce, a ja nie chcę, to skąd wiadomo kto ma rację koszmar. Podobnie widzę rozkminy autora.
On wymagal, powinnas byla isc na kompromis!
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:55   #185
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
On wymagal, powinnas byla isc na kompromis!
jak ponownie wystartował z łapami, to moim kompromisem były paznokcie wbite w jego rękę
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 00:23   #186
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
jak ponownie wystartował z łapami, to moim kompromisem były paznokcie wbite w jego rękę
była bliskość? była, to pan nie miał prawa protestować

"ja cię ko... ale drzwiami,/taka miłość między nami" - aż mi się łezka w oku zakręciła ze wzruszenia chociaż tu powinno być zamiast "drzwiami" to "pazurami", ale cóż zrobić. dziura budżetowa rośnie, to i drzwi nie starcza
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 00:31   #187
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
jak ponownie wystartował z łapami, to moim kompromisem były paznokcie wbite w jego rękę
Kontakt fizyczny z Twojej strony byl? Byl. Modelowy przyklad kompromisu
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 05:15   #188
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Święte słowa. Rozmawiałem z kolegami i sporo część ich dziewczyn chodzi tylko w stringach, tak samo jak moja była, dlatego ciężko mi zrozumieć, że mnóstwo dziewczyn ich używa i uważa za wygodne, a inne jak moja dziewczyna nie chcę ich założyć raz na jakiś czas. Tak uważam to za kompromis. Ja chcę ją widzieć tylko w stringach ona mówi wcale, więc kompromisem byłoby od czasu do czasu, wspomniane przeze mnie np raz w tygodniu. I dalej twierdze, że jak je nałoży to nic jej się nie stanie. Ja także się poświęcam w różnych sprawach na które nie mam ochoty, ale na tym polega związek. Fajnie, że są jeszcze dziewczyny które mnie rozumieją.
Raz w tygodniu, co drugi dzień...
Musisz sobie znaleźć jakąś stringolubną laskę, po prostu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 07:36   #189
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Kilka osób napisało aby tylko do seksu, gry wstępnej zakładała i dobra to jest rada. Tylko jak ją do tego namówić?
No przecież to Twoja dziewczyna, Ty ją znasz i wiesz jakie argumenty do niej przemówią. Porozmawiaj z nią, tak po prostu.


Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Założyłbym stringi jakby były normalną męską bielizną.
Ale przecież stringi są normalną męską bielizną...

Nie rozumiesz, że stringi mogą być niewygodne i nie zrozumiesz tego dopóki sam nie sprawdzisz organoleptycznie, przecież to oczywiste.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 08:12   #190
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Stirngi

Jak Ci szmurek od stringów w dupe wejdzie i bedzie sie wzynał przy kazdej okazji i ruchu, to moze zrozumiesz, ze sa po prostu niewygodne, jak tłumaczy cierpliwie twoja dziewczyna. Jakis niekumaty jestes? Ilez mozna pisac i mówic to samo? Zamiast dbac , zeby dziewczynie było komfortowo, zwłaszcza podczas snu, to dbasz o siebie, bo masz ochote sobie poogladac goły tyłek i sie popodniecac. Wg mnie traktujesz ja przedmiotowo, a nie jak bliska osobę i to mnie najbardziej uderzyło w twoim poscie.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Wątek był po to aby uzyskać rady. Uzyskałem stek bzdur, i że jestem nienormalny bo wymagam od dziewczyny aby nałożyła czasem stringi, toż to takie kosmiczne jakieś majtki. Kilka osób napisało aby tylko do seksu, gry wstępnej zakładała i dobra to jest rada. Tylko jak ją do tego namówić? Tu juz żadnych rad nie uzyskałem, oprócz żebym sam sobie kupił i w nich chodził.
Skoro nie rozumiesz, kiedy sie do ciebie mówi, ze to niewygodne, jedyna droga to autopsja. Co to twoj tyłke jest pod ochroną, a twojej dziewczyny to pal to licho, bylo co nieco widac było? Co za koles.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2013-11-09 o 08:10
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:06   #191
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Jak Ci szmurek od stringów w dupe wejdzie i bedzie sie wzynał przy kazdej okazji i ruchu, to moze zrozumiesz, ze sa po prostu niewygodne, jak tłumaczy cierpliwie twoja dziewczyna. Jakis niekumaty jestes? Ilez mozna pisac i mówic to samo? Zamiast dbac , zeby dziewczynie było komfortowo, zwłaszcza podczas snu, to dbasz o siebie, bo masz ochote sobie poogladac goły tyłek i sie popodniecac. Wg mnie traktujesz ja przedmiotowo, a nie jak bliska osobę i to mnie najbardziej uderzyło w twoim poscie.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



Skoro nie rozumiesz, kiedy sie do ciebie mówi, ze to niewygodne, jedyna droga to autopsja. Co to twoj tyłke jest pod ochroną, a twojej dziewczyny to pal to licho, bylo co nieco widac było? Co za koles.
Niekoniecznie są niewygodne, znam dziewczyny które sobie chwalą, nawet tu na forum piszą co niektóre że są to najwygodniejsze majtki i tylko w takich chodzą. Moja nigdy nie powiedziała, że są niewygodne, tylko, że ich nie lubi, bez podania przyczyny.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 10:13   #192
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Stirngi

twoja dziewczyna ich nie lubi i nie chce nosic. Koniec tematu.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:15   #193
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

[QUOTE=elvegirl;43635594]No przecież to Twoja dziewczyna, Ty ją znasz i wiesz jakie argumenty do niej przemówią. Porozmawiaj z nią, tak po prostu.



Ale przecież stringi są normalną męską bielizną...


1.Tak to moja dziewczyna, ale ona mówi to na zasadzie, NIE bo NIE. Doszukuję się jakiejś porady jak ją namówić, i nie posuwać się do formy jakiegoś szantażu.

2 Tak stringi są także w wydaniu męskim, ale mało rozpowszechnionym.Nasz kraj nie jest tolerancyjny i jakby ktoś mnie w nich zobaczył czy dowiedział się że w nich chodzę to w pewnych środowiskach byłbym spalony, i najłagodniejszej formie wyśmiany.

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
twoja dziewczyna ich nie lubi i nie chce nosic. Koniec tematu.
Ja nie chcę golić pach, ale muszę ze względu dla niej. Nie ogolone pachy kojarzą jej się z zaniedbaniem i buszmenem. Od dziś koniec z goleniem i będę dla niej brudasem.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:16   #194
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Stirngi

No to dowiedz sie czemu ich nie chce nosic, popros zeby podala powod. Powiedz ze jak mowi nie bo nie, to ty nie wiesz o co chodzi, a chcialbys ja zrozumiec.
fail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:23   #195
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
To po co jesteś w tym wątku?
A to w tym wątku można tylko z tobą rozmawiać?

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Nie chcesz dyskutować, to poczytaj paciorek siusiu i spać. Miłej nocy
Neguję.
Paciorka się nie czyta


Dajcie już spokój z tymi stringami, niech się jego kobita z nim męczy, my na szczęście nie musimy.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:26   #196
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
2 Tak stringi są także w wydaniu męskim, ale mało rozpowszechnionym.Nasz kraj nie jest tolerancyjny i jakby ktoś mnie w nich zobaczył czy dowiedział się że w nich chodzę to w pewnych środowiskach byłbym spalony, i najłagodniejszej formie wyśmiany.
Aha... I w tych nietolerancyjnych środowiskach normą jest, że faceci sobie nawzajem pokazują swoje gatki... Rozumiem już - krypto-geje, jak nic
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:31   #197
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Niekoniecznie są niewygodne, znam dziewczyny które sobie chwalą, nawet tu na forum piszą co niektóre że są to najwygodniejsze majtki i tylko w takich chodzą. Moja nigdy nie powiedziała, że są niewygodne, tylko, że ich nie lubi, bez podania przyczyny.
Bla bla bla, ot niektóre dziewczyny sa przyzwyczajone do tego stanu uwierania i tyle. Sama byłam, nie czułam niewygody, mogłam nawet w nich spac , ale jak wrociłam do normalnych gaci- bokserek, nie wyobrazam sobie powrotu do stringów- no way. Komfort nieporównywalny i tyle. Wygoda wazniejsza i kropka. Oczywiscie mam sporo par stringów- ale leza w szufladzie i czekaja na lepsze czasy . Mówie ci włoz sobie sznur miedzy posladki, albo tasiemke, jesli mówimy o róznych wzorach i poczujesz ta pełnie komfortu i powaga, do tego uczucia mozna sie przyzwyczaić.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2013-11-09 o 10:34
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:34   #198
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Niekoniecznie są niewygodne, znam dziewczyny które sobie chwalą, nawet tu na forum piszą co niektóre że są to najwygodniejsze majtki i tylko w takich chodzą. Moja nigdy nie powiedziała, że są niewygodne, tylko, że ich nie lubi, bez podania przyczyny.
Seks analny niekoniecznie boli, znam dziewczyny które sobie chwalą, nawet tu na forum piszą co niektóre że jest to najfajniejszy rodzaj seksu i tylko taki uprawiają. Moja nigdy nie powiedziała, że to boli, tylko że nie lubi, bez podania przyczyny.

W takiej sytuacji też byś wymagał kompromisu na zasadzie "ciesz się, że tylko raz w tygodniu"?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:36   #199
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
No to dowiedz sie czemu ich nie chce nosic, popros zeby podala powod. Powiedz ze jak mowi nie bo nie, to ty nie wiesz o co chodzi, a chcialbys ja zrozumiec.
Przeciez podała... niewygodne są.
Dla niektórych nie nie oznacza chyba nie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 10:58   #200
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Przeciez podała... niewygodne są.
Dla niektórych nie nie oznacza chyba nie.
Napisal ze ona mu mowi "nie bo nie", nie podaje powodu.
fail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:01   #201
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Napisal ze ona mu mowi "nie bo nie", nie podaje powodu.
Powiedziała, że nie lubi. Dla mnie to jest równoznaczne z tym, że jest jej w nich niewygodnie, no ale jak widać nie dla autora.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:08   #202
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Stirngi

Autorze, jak ta Wasza rozmowa (jedna?) o Twoich preferencjach bieliznianych wygladala? Bo moze tu jest pies pogrzebany...
Swoja droga, chyba naprawde masz jakis fetysz z tymi stringami, skoro tak Cie to biega

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Nigdy jej nie wspominałem, o swojej byłej i jej zamiłowania do takiej bielizny
Przynajmniej tyle Radze Ci sie tego trzymac.

Cytat:
Ma wspaniała figurę, zgrabną pupę. Twierdz że nie lubi paska między pośladkami.
Kompleksy czesto nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia.

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Przyznaję, ze przeczytalam tylko pierwsza stronę, ale nie rozumiem tych oskarżeń "troll" i, że sam ma sobie ponosić ...
Ja nie mam innych majtek poza stringami i nie wyobrażam sobie siebie w figach czy szortach, a trollem na pewno nie jestem. I faceta tez doskonale rozumiem, ze chciałby oglądać tyłek swojej dziewczyny w stringach. Ja swój w takim wydaniu tez lubię Nosze stringi codziennie od jakichś 13 lat i dla mnie to najnormalniejsza rzecz na świecie.
No, a jakby Twoj facet lubowal sie w bokserkach damskich, to byc tez tak ochoczo zmienila bielizne?

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Oczywiście jak coś nie po waszej myśli zaraz troll. A czy nie jest tak, że najgłośniej krzyczą te które w stringach chodzić nie mogą, bo źle w nich wyglądają? Mają tłuste tyłki.
Ja mam ladny tylek, ale stringow nie lubie, bo sa nie wygodne, i co, o Poza tym, uwazam, ze wcale nie sa takie seksowne, nie moja estetyka.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Bez jajec, spotkałam się kiedyś z kolesiem. Nie chciałam, żeby mnie przytulał, a on chciał mnie przytulać i powiedział, że jestem egoistką, bo nie chcę iść na żaden kompromis i skoro on chce, a ja nie chcę, to skąd wiadomo kto ma rację koszmar. Podobnie widzę rozkminy autora.
Powaznie? Nie wyobrazam sobie byc z kims, i zeby sie nie przytulac, cierpialabym niemilosiernie bez tego. Kurcze, w sumie w tym przypadku naprawde nie wiem, jak to z ta racja, zmuszac nikogo nie ma sensu, ale meczyc sie, czuc odrzuconym (ja sie tak czuje, jak sie mnie za malo przytula) tez niedobrze; zreszta wymuszac na kims takie gesty, prosic sie o ten rodzaj uwagi, no nie wiem, zalosne troche...
__________________
(\__/)
{ ^y^}

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2013-11-09 o 11:10
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:12   #203
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość

Powaznie? Nie wyobrazam sobie byc z kims, i zeby sie nie przytulac, cierpialabym niemilosiernie bez tego. Kurcze, w sumie w tym przypadku naprawde nie wiem, jak to z ta racja, zmuszac nikogo nie ma sensu, ale meczyc sie, czuc odrzuconym (ja sie tak czuje, jak sie mnie za malo przytula) tez niedobrze; zreszta wymuszac na kims takie gesty, prosic sie o ten rodzaj uwagi, no nie wiem, zalosne troche...
Ale z postu wynika, ze banana się tylko z nim spotkała...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:45   #204
_dummy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 127
Dot.: Stirngi

Tak szczerze, to nie rozumiem najazdu na autora. Uważam, ze dziewczynie nic by sie nie stalo, jakby ubrala je chociaz ''do chodzenia po domu'', jak sie akurat widzą.
Ja sama mam kilkanascie par, najczesciej ubieram normalne majtki, szczegolnie jak wychodze na uczelnie, czy jestem na miescie, bo nie chce, zeby mi bylo zimno w pupe, ale tak jak napisalam- czasami w domu zakladam i nie sa niewygodne, kwestia przyzwyczajenia,
Jedyna minus stringow to taki, że nie mozna zalozyc do nich wkladki higienicznej. (mowie o mocniej wycietych stringach), a czasami sa takie dni ze wkladka jest potrzebna Wiec pytanie do dziewczyn, ktore nosze stringi regularnie- jak rozwiazujecie ten ''problem''?
_dummy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:13   #205
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez _dummy_ Pokaż wiadomość
Jedyna minus stringow to taki, że nie mozna zalozyc do nich wkladki higienicznej. (mowie o mocniej wycietych stringach), a czasami sa takie dni ze wkladka jest potrzebna Wiec pytanie do dziewczyn, ktore nosze stringi regularnie- jak rozwiazujecie ten ''problem''?
Sa specjalne wkladki do stringow, nazywaja sie discreet multiform i mozesz je nosic i do zwyklych majteczek i do stringow, maja takie zawijane boki, sama dopasowujesz
fail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:22   #206
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Ale z postu wynika, ze banana się tylko z nim spotkała...
A, faktycznie! Coz, mimo wszystko, jestem przylepa i to jest dla mnie od poczatku znajomosci wazne. Srednio to widze, ze przytulam sie do faceta, a on odsuwa sie, bo mu nie pasuje. Z drugiej strony, jak odczuwam niechec do przytulania (a odczuwam ja do wiekszosci ludzi) to od razu wiem, ze nic z tego nie bedzie


Cytat:
Napisane przez _dummy_ Pokaż wiadomość
Jedyna minus stringow to taki, że nie mozna zalozyc do nich wkladki higienicznej. (mowie o mocniej wycietych stringach), a czasami sa takie dni ze wkladka jest potrzebna Wiec pytanie do dziewczyn, ktore nosze stringi regularnie- jak rozwiazujecie ten ''problem''?
Wkladki do stringow lub "multifunkcjonalne" wkladki
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:22   #207
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez _dummy_ Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to nie rozumiem najazdu na autora. Uważam, ze dziewczynie nic by sie nie stalo, jakby ubrala je chociaz ''do chodzenia po domu'', jak sie akurat widzą.
Ja sama mam kilkanascie par, najczesciej ubieram normalne majtki, szczegolnie jak wychodze na uczelnie, czy jestem na miescie, bo nie chce, zeby mi bylo zimno w pupe, ale tak jak napisalam- czasami w domu zakladam i nie sa niewygodne, kwestia przyzwyczajenia,
Jedyna minus stringow to taki, że nie mozna zalozyc do nich wkladki higienicznej. (mowie o mocniej wycietych stringach), a czasami sa takie dni ze wkladka jest potrzebna Wiec pytanie do dziewczyn, ktore nosze stringi regularnie- jak rozwiazujecie ten ''problem''?
Ale dziewczyna nie chce. I co wtedy zrobić? Są tylko 3 opcje:
1) założyć jej te stringi siłą
2) uszanować jej decyzję
3) rozstać się i poszukać ukochanej, która stringi nosi- szczerze mówiąc to byłyby bardzo ciekawy powód do rozstania

U autora zakrawa to już na obsesję, życie kręcące się wokół majtek to ewenement nawet jak na gatunek Trollus wiżażanum. Gdyby autor pytał na forum o nasze zdanie, to nikt by na niego tak nie najeżdżał. Ale jego nie obchodzi nasze zdanie, on chce od nas gotowych argumentów, żeby ją przekonać. Bo on wymaga.

Czy tylko dla mnie nienormalne jest opowiadanie kolegom jaką bieliznę nosi dziewczyna?
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:30   #208
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Czy tylko dla mnie nienormalne jest opowiadanie kolegom jaką bieliznę nosi dziewczyna?
Osobiscie nie widze w tym nic specjalnie dziwnego; z dziewczynami rozmawiam o meskich gaciach, z facetami o damskich. Na odwrot tez
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:34   #209
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość

Czy tylko dla mnie nienormalne jest opowiadanie kolegom jaką bieliznę nosi dziewczyna?
I strach przed tym jak by skomentowali jego ewentualne "niewłaściwe" majty?

Ja mam dwa wytłumaczenia. Autor albo ma około 15 lat albo należy do sekty, ktora czci Jedyny Słuszny Fason Gaci
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:35   #210
_dummy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 127
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Ale dziewczyna nie chce. I co wtedy zrobić? Są tylko 3 opcje:
1) założyć jej te stringi siłą
2) uszanować jej decyzję
3) rozstać się i poszukać ukochanej, która stringi nosi- szczerze mówiąc to byłyby bardzo ciekawy powód do rozstania

U autora zakrawa to już na obsesję, życie kręcące się wokół majtek to ewenement nawet jak na gatunek Trollus wiżażanum. Gdyby autor pytał na forum o nasze zdanie, to nikt by na niego tak nie najeżdżał. Ale jego nie obchodzi nasze zdanie, on chce od nas gotowych argumentów, żeby ją przekonać. Bo on wymaga.

Czy tylko dla mnie nienormalne jest opowiadanie kolegom jaką bieliznę nosi dziewczyna?

1. Ale naprawde nie dalabys sie przekonac, zeby czasem je nosic, gdybys wiedziala, ze facet bedzie mial frajde? Ja rozumiem, ze ona moze nie chciec ich non stop nosic, kiedy robi sie coraz zimniej, ale po domu, na kilka godzin? To nie byloby wielkie poswiecenie. Tak samo jakby powiedzial jej, ze lubi czerwona bielizne (lubi- kreci go bardziej), a ona upieralaby sie, zeby jej nie nosic. Rozumiem tez kwestie niewygody i higieny, dlatego pisze, ze moglaby nosic je krotko, a chlopak mialby radoche.

2. Hmmmm, no to jest dziwne, ale faceci potrafia gadac miedzy soba o takich rzeczach, ze przyklad z majtkami nie jest jakos baardzo szokujacy. Przypuszczam, ze ci, ktorych kobietyrzekomo nosza stringi mogli sciemniac tak naprawde, ot zeby ''pokazac'' kumplom jaka to maja wyzwolona, sexi kobiete
_dummy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.