Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 08:08   #181
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja jestem z tychow, nieslyszalam nic konkretnego, ale holel wydaje sie byc calkiem porzadny... tylko nie wiem jakie ceny i co oferuja...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 09:42   #182
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez sensitive20 Pokaż wiadomość
witam wszystkie przyszłe panny młode mój wielki dzień 16.08.2008 i tak jak SAMBAdiJANEIRO jestem z bielska a mój narzeczony z dąbrowy górniczej a ślub bierzemy w szczyrku
uuu nioo to niezly zbieg okolicznosci heheh

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
My mieszkamy w Katowicach ale wymarzyliśmy sobie ślub w Szczyrku bądż Wiśle,
Ja się dopiero zabrałam za poszukiwania i wstępna organizację.
Mogę zapytać gdzie organizujecie wesele, nie mam nic konkretnego jeszcze na oku, może mogłybyście mi coś polecić??
Chcuałabym zdążyć jeszcze w lipcu bądź sierpniu tego roku, ale nie wiem czy nie jest już za późno??
przepraszam ze nie odp wczesniej, ale nie zagladalam na ten watek widze, ze lokal macie juz wybrany także sie spoznilam zreszta my i tak mamy wesele w takim lokalu gdzie juz nie byloby szansy na zaden termin w 2008 roku, a podejrzewam ze na 2009 tez juz maja nieliczne termniy bo jak rezerwowalismy w styczniu to juz bylo troche zajetych no ale ciesze sie ze udalo Wam sie cos znalezc gdzie urzadzacie wesele?
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 08:49   #183
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hej! Postanowiłam dołączyć również do Waszego grona również jestem ze Śląska-konkretnie z Raciborza i ślubuję 30.08.2008 !!! to na razie tyle...buźka!!!
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 18:52   #184
Snowlove
Raczkowanie
 
Avatar Snowlove
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

To ja rownież się dołączę Ślub 6 września 2008 w Jaworznie, wesele w Dworku w Jaworznie
__________________
Szczęśliwa żona i mama
Snowlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 20:16   #185
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

To i ja się przylączę: 4. lipca 2009, Sosnowiec, Restauracja Wiktoria
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 11:43   #186
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

To i ja się odmelduje
13.06.2009 zamek w Toszku, tylko nie mówcie, że to pechowa data a jesteśmy oboje z Knurowa
MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 15:39   #187
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam, co prawda nie sląsk, ale Zagłebie

31 sierpien 2008
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 22:17   #188
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No to ja też witam! Śląsk a dokładniej Mikołów a jeszcze dokładniej Orzesze
17 lipiec 2010 przyjęcie weselne w restauracji Wenecja
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 21:06   #189
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny Ostatnio zastanawia mnie kwestia cen sukien ślubnych. Jeśli macie jakieś rozeznanie, bylabym wdzięczna jakbyście się podzielily informacjami na ten temat. Oprócz konkretnych modeli można też podać jakiś przedzial cenowy, np. że ceny sukien firmy x rozpoczynają się od 2000 w gorę itd. Albo gdzie można tanio uszyć na Śląsku, tanio i ladnie i w ogóle. Mam ograniczony budżet i nie chcialabym być zmuszona do zakupu czegoś drogiego.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 06:06   #190
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Dziewczyny Ostatnio zastanawia mnie kwestia cen sukien ślubnych. Jeśli macie jakieś rozeznanie, bylabym wdzięczna jakbyście się podzielily informacjami na ten temat. Oprócz konkretnych modeli można też podać jakiś przedzial cenowy, np. że ceny sukien firmy x rozpoczynają się od 2000 w gorę itd. Albo gdzie można tanio uszyć na Śląsku, tanio i ladnie i w ogóle. Mam ograniczony budżet i nie chcialabym być zmuszona do zakupu czegoś drogiego.
Na cenach się nie znam ale słyszałam, że ładnie i dobrze szyją w Łaziskach Górnych. Cena to bodajże 1800 zł. Nie byłam i nie pytałam więc to tylko "słyszałam"
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 18:22   #191
Snowlove
Raczkowanie
 
Avatar Snowlove
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Dziewczyny Ostatnio zastanawia mnie kwestia cen sukien ślubnych. Jeśli macie jakieś rozeznanie, bylabym wdzięczna jakbyście się podzielily informacjami na ten temat. Oprócz konkretnych modeli można też podać jakiś przedzial cenowy, np. że ceny sukien firmy x rozpoczynają się od 2000 w gorę itd. Albo gdzie można tanio uszyć na Śląsku, tanio i ladnie i w ogóle. Mam ograniczony budżet i nie chcialabym być zmuszona do zakupu czegoś drogiego.


moje dwie koleżanki szyły w Zabrzu, gdzieś chyba, albo w Chorzowie. Płaciły ok 1300 zł ale to w zeszłym roku. Jesli ta lokalizacjia ci odpowiada to napisz na prv. a ja postaram sie wziąźć od nich namiary.
__________________
Szczęśliwa żona i mama
Snowlove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 20:16   #192
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Dziewczyny Ostatnio zastanawia mnie kwestia cen sukien ślubnych. Jeśli macie jakieś rozeznanie, bylabym wdzięczna jakbyście się podzielily informacjami na ten temat. Oprócz konkretnych modeli można też podać jakiś przedzial cenowy, np. że ceny sukien firmy x rozpoczynają się od 2000 w gorę itd. Albo gdzie można tanio uszyć na Śląsku, tanio i ladnie i w ogóle. Mam ograniczony budżet i nie chcialabym być zmuszona do zakupu czegoś drogiego.
Pronovias, La Sposa etc. są drogie

Coś w granicach 2000 zł można znaleźć wLisa Ferrera w Katowicach. Tańsza jest kolekcja Cosmobella niz Demetrios. Ceny sa podane na stronie: http://www.lisaferrera.pl/index.php/...6c6774203abb72
Salon Cymbeline- ceny zalezą od firmy, mierzyłam suknie za 3500 ale takze za 4500.
Salon Margaret ma suknie w granicach 2000zl, zalezy od modelu. Gdy byłam mierzyc suknie niektóre modele byly w promocji ( wyprzedazy)


Dopisek:
Znalazłam promocje w Lisie Ferrerze - moze pomoge
http://www.lisaferrera.pl/informatio...b72&info_id=25
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:17   #193
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny Dzięki za odpowiedzi. Jak coś Wam jeszcze się przypomni albo uda dowiedzieć, to bardzo chętnie o tym poczytam
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:27   #194
Snowlove
Raczkowanie
 
Avatar Snowlove
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mam informacje z salonów Agnes, Classa i Madame Zaręba -generalnie przedział 2000-3000 choć mogą sie zdażyć również za 4500 -np jeden z modeli Madame Zaręba wg wzoru jest z jakiegoś droższego materiału, ale szyja tez z tafty za ok 3000

Ja za moją z Madame Zaręba płacę 2900 ( w tym halka, welon i buty) sama suknia chyba ok 2300 kosztowała. To model tegoroczny a np. bardzo ładna z zeszłego roku kosztowała 2000. Wahałam sie międzynimi ale jednak w "mojej" lepiej wyglądałam
__________________
Szczęśliwa żona i mama
Snowlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 07:16   #195
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
To i ja się przylączę: 4. lipca 2009, Sosnowiec, Restauracja Wiktoria
no to 3mam kciuki zeby wszystko bylo dobrze )))
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 08:01   #196
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
no to 3mam kciuki zeby wszystko bylo dobrze )))
Dzięki nel_a Możesz być moją osobistą opiekunką hehe. Wszak też miałaś w tej restauracji
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:25   #197
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć wszystkim ja co prawda jestem ze Śląska, ale wesele mam w Kielcach. Mam do WAS pytanie czy może jest wśród WAS z Zabrza albo okolic? chodzi mi o nauki przedmałżeńskie - zależy nam żeby się wszystko w max dwóch dniach zamknęło, bo narazie jak czytałam propozycję jednego z kościołów w Zabrzu to włosy mi dęba stnęły spotkania w każdą niedzielę o 17.00 (ciekawe czy biorą pod uwagę, że niektórzy studiują zaocznie) każde spotkanko ropoczyna się mszą św. i dopiero po niej właściwy wykład no i trwa cały miesiąc po czym trzy spotkania w poradni - słyszałam o krótszych wersjach. Macie jakieś propozycje?

pozdrawiam
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 06:37   #198
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Dzięki nel_a Możesz być moją osobistą opiekunką hehe. Wszak też miałaś w tej restauracji
hehehe ))) bedzie dobrze
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 21:07   #199
turtuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 11
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

hej moja sukienka juz sie szyje ale dlugo chodzilam aby wkoncu wybrac ale jezeli chcesz szyc w salonach musisz sie nastawic na wydatek do 4 tyś. ale jezeli chcesz uszyc u krawcowej to kosztowac cie bedzie od 1 tys wiec to wszystko zalezy gdziesz chcesz szyc . ja znalazłam moją w salonie Moda Ślubna w Katowicach i płaca 2600
turtuc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 13:22   #200
asnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 28
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witajcie!
Nasz wilki dzień już za miesiąc 12.07.2008, na szczęście stres związany z przygotowaniami mija i zaczynam się cieszyć, a wręcz nie mogę doczekać.
Poradźcie mi gdzie na Śląsku można kupić buty ślubne za przystępną cenę (oprócz salonów ślubnych). Nie wierzę że będę wykorzystywać buty białe ślubne, ale też nie chcę żeby były niewygodne i ze sztucznej skóry.
Czekam na podpowiedzi
asnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 17:26   #201
Snowlove
Raczkowanie
 
Avatar Snowlove
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Asnieszka, jeśli odrzucasz te ze sztucznej skóry to raczej w przystępnej cenie nie znajdziesz Widziałam buty w salonie ze skróry "ekologicznej" za ok 150 zł, wieć skóra będzie droższa.

W Tychach w halach targowych obok reala jest sporo butów. Koleżanka kupowała tam ślubne za 50 zł i bardzo chwaliła. Miała butki pokryte materiałem, bardzo ładne.
__________________
Szczęśliwa żona i mama
Snowlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:40   #202
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

widze tu już wiele panien młodych 2009 w każdym razie przedstawie się
jestem z Rudy Śląskiej, TŻ z Bytomia i ślubujemy 27czerwca 2009, mamy zarezerwowaną sale (w Rudzie), fotografa i msze aktualnie poszukuje orkiesry/dj'a i coraz bardziej skłaniamy się co do tej 2 opcji

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim ja co prawda jestem ze Śląska, ale wesele mam w Kielcach. Mam do WAS pytanie czy może jest wśród WAS z Zabrza albo okolic? chodzi mi o nauki przedmałżeńskie - zależy nam żeby się wszystko w max dwóch dniach zamknęło, bo narazie jak czytałam propozycję jednego z kościołów w Zabrzu to włosy mi dęba stnęły spotkania w każdą niedzielę o 17.00 (ciekawe czy biorą pod uwagę, że niektórzy studiują zaocznie) każde spotkanko ropoczyna się mszą św. i dopiero po niej właściwy wykład no i trwa cały miesiąc po czym trzy spotkania w poradni - słyszałam o krótszych wersjach. Macie jakieś propozycje?

pozdrawiam
u mnie w parafii (pw. Piusa X) są takie właśnie 2dniowe (zawsze poniedziałek i wtorek) z tym, że nie wiem kiedy teraz będą następne(planowo dopiero w grudniu, ale zawsze są jeszcze jakieś pomimo tych co są ustalone).. wiem też, że na Bielszowicach są też takie 2 dniowe, krótkie z tym, ze nie pamiętam pod jakim wezwaniem jest ta parafia
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 17:26   #203
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Dziewczyny Ostatnio zastanawia mnie kwestia cen sukien ślubnych. Jeśli macie jakieś rozeznanie, bylabym wdzięczna jakbyście się podzielily informacjami na ten temat. Oprócz konkretnych modeli można też podać jakiś przedzial cenowy, np. że ceny sukien firmy x rozpoczynają się od 2000 w gorę itd. Albo gdzie można tanio uszyć na Śląsku, tanio i ladnie i w ogóle. Mam ograniczony budżet i nie chcialabym być zmuszona do zakupu czegoś drogiego.
ja zamowiłam w Będzinie w salonie z tej firmy http://antra.pl/ i za 1600 złotych mam suknie plus dodtaki- welon, bolerko, rekawiczki, ozdoba do włosów. Ciekawe czy to wsyztsko wykorzystam

Cytat:
Napisane przez asnieszka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Nasz wilki dzień już za miesiąc 12.07.2008, na szczęście stres związany z przygotowaniami mija i zaczynam się cieszyć, a wręcz nie mogę doczekać.
Poradźcie mi gdzie na Śląsku można kupić buty ślubne za przystępną cenę (oprócz salonów ślubnych). Nie wierzę że będę wykorzystywać buty białe ślubne, ale też nie chcę żeby były niewygodne i ze sztucznej skóry.
Czekam na podpowiedzi
Ryłko w katowicach i silesi w chorzowie jest gablota z butami slubnymi
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:10   #204
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
ja zamowiłam w Będzinie w salonie z tej firmy http://antra.pl/ i za 1600 złotych mam suknie plus dodtaki- welon, bolerko, rekawiczki, ozdoba do włosów. Ciekawe czy to wsyztsko wykorzystam
Lemoorka śliczne te suknie. Dziękuję i na pewno wezmę pod uwagę. A napisz mi proszę, ile czeka się na realizację zamówienia?

EDIT:

Podoba mi się Nobi z poprzedniej kolekcji. Lubię takie proste suknie A Ty na którą się zdecydowalaś lemoorko?
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:22   #205
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Lemoorka śliczne te suknie. Dziękuję i na pewno wezmę pod uwagę. A napisz mi proszę, ile czeka się na realizację zamówienia?

EDIT:

Podoba mi się Nobi z poprzedniej kolekcji. Lubię takie proste suknie A Ty na którą się zdecydowalaś lemoorko?
Ja zamowiłam suknie w kwietniu, teraz ide na miarę i czeka się miesiac

ja mam stelle, nie mam jej na stronie internetowej, ale znalazłam w internecie i wygląda tak, tylko ja mam ecruu:
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:12   #206
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Bardzo ladna jest Twoja suknia. Taka prosta, bez udziwnień Też chcialabym już przymierzać, ale trochę czasu jeszcze mam
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 07:00   #207
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Bardzo ladna jest Twoja suknia. Taka prosta, bez udziwnień Też chcialabym już przymierzać, ale trochę czasu jeszcze mam
Wylatałam się za prosta suknia w dabrowie i sosnowcu, ale tam strasznie drogo i przeważnie "bezy"
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 14:53   #208
Basilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja biorę ślub 28.06.2008, więc u nas już wszystko prawie zapięty na ostatni guzik. Wesele jest w Sosnowcu, na Niwce - "Wygoda".

Suknię zamawiałam u krawcowej w Mysłowicach, płaciłam 1350 zł.
Basilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:52   #209
kejti85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 273
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No to teraz ja
Jestem z Jastrzębia Zdroju, TŻ z niedalekiej okolicy Ślubujemy 26 lipca
Przygotowania w toku
Szukamy:
dekoracji kościoła, sali - ogólnie dobrej kwaiciarni
makijażystki
kosmetyczki
Jeżeli macie jakieś sprawdzone, to dajcie znać
pozdrawiam
kejti85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 22:09   #210
aga_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 22
GG do aga_1984
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hej, ja jestem z jastrzebia zdroju, co prawda daty jeszcze nie mamy, ale zaczynam rozgladac sie za salami i wolnymi miejscami (od tego uzalezniam date slubu). Kejti daj znac jak bedzesz miec jakies namiary a dobrego fotografa, kamerzyste i orkiestre z okolic jastrzebia.Dzieki za wszystkie informacje.
aga_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.