* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 18:06   #2041
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hey dziewczyny.

Zyje i mam sie nawet dobrze, u chirurga nie bylo tak tragicznie, jak myslalam. Zero boli w trakcie i po... czyli superrr. Za tydzien tylko musze sciagnac szwy i po klopocie.

Kupilam wczoraj TZetowi na Ebay Perfumy Jean Paul Gaultier- ostatnio Jego ulubione. Dzisiaj przyszly, nawet nie wie, ze mam dla Niego cos na Walentynki...
Zrobimy jakas romantyczna kolacje i juz.

Ostatnio licytowalam na Ebay buty i suma sumarum okazalo sie, ze wylicytowalam, az 6 par !! Tez dzisiaj przyszly i zadowolona jestem, jak nie wiem...

Nie wiem czy pisalam, ale u Olivii w przedszkolu na balu byly wszystkie dziewczynki przebrane za ksiezniczki...

Monika to jestes juz 3 osoba w naszym watku, ktora zajmuje sie paznokciami... Tzn ja juz przestalam, ale Djamelka dziala ostro... W razie pytan sluze pomoca. Aaaa i gratuluje niepalenia...

Monka ja dzisiaj wszystko poprasowalam i kregoslup mnie boli...

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Monka odnosnie skrzydelek to smierdziec nie powinny !!!!! Wywal je, bo sie jeszcze potrujecie.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:42   #2042
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja wlasnie pojadlam , zjadlam uszka ze szpinakiem z czosnkiem i chilli i maly mi oszalal moj brzuch tanczy labambe .

Sniezynka eee to ladnie poszlo , dobrze ze sie obudzilas i ze nie bylo komplikacji. Wywalilam ta zupe , wsadzilam 2 swiezo zamarzniete skrzydelka i 2 starsze i one pewnie pojechaly z moja z zupa , za dlugo sie mrozily . Udka i piersi mi odrazu ida a o skrzydelkach zawsze zapominalam, to czasem zostawiam z piersia , a czasem odcinam , Za to wyciaglam gulasz zamrozony i dogotowalam kaszy gryczanej i o dziwo moj maly wcinal , nie bylam pewna czy mu kasza zasmakuje bo nigdy jej nie jadl , to dogotowalam ziemniaki
Pojechalas z tymi butami nie moge hehehe moj tz by mnie z torbami za drzwi wystawil , poka jakie kupilas . Ja swojemu dam i wsio hehehe , z tego zawsze sie cieszy . Jeju ja mam tyle prania i prasowania ze nie wyrabiam , teraz mi jedno schnie i jutro bede dalej smigac , a z rana zapodam znowu pranie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:57   #2043
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka 6 par????wszystkie takie same???

dzieki z pomocy napewno skorzystama ty robisz żele czy akryle?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:21   #2044
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika nie, nie takie same. Rozne. Ja robilam i zelowe i akrylowe... Szybciej sie robi akrylem, ale trzeba miec juz nieco wprawe, bo szybko akryl schnie. Zelem mozna sie dlugo bawic, bo utwardza sie w lampie UV.

Monka to ile Ty czasu nie pralas, ze tyle masz ????? Cale szczescie ja juz skonczylam.

Dziewczyny znacie jakis fajny wiersz o Milosci ??? Szukalam po necie, ale same takie bardzo poetycie, a moj TZet musi miec prostym jezykiem pisane, bo nie skuma...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:47   #2045
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka poka no te bucisze . Ja mam wierszyk

JA CIE KOCHAM A TY SPISZ
JA CIE KOCHAM KIEDY PIERDZISZ
JA CIE KOCHAM MIMO TO
JA CIE KOCHAM NO I WSIO . hehe prosty i zrozumialy

Piore codziennie , co chwile cos mam bo mam dwa brudasy w domu, ja ubieram rzeczy na raz , tz te may tez , nie lubie miec znoszonych, dojdzie posiciel , reczniki , aa no i piore rzeczy malego naszego nieobecnego hehe , jakies bodziaki, spiochy ciuszki , nowe(tylko prasuje) stare i mam dosc . Odrazu popralam na 0-3 i 3-6 miesicy. Musialam posciele odswierzyc dla malego, zebym miala na zmiane bo chce kupic nowa na powitanie. Wozek pralam to co dalo sie sciagnac, mate , fotelik no wszystko co sie dalo , reszte umyje wyparze wyszoruje . WLASNIE WLASNIE jak u was bylo z materacem, po Oliwce? kupowalas nowy dla Sary czy nie? Magda, Amelka a jak u was? bo slyszalam ze materac ma byc nowy , no najlepiej jakby byl nowy nie po kims, ale po kims czyli opcym dziecku , czy oglnie nawet po bracie?

Jak cos znajde z wierszyka to ci podesle jakby co , bo chyba ten mojego autorstwa to nie przejdzie hmmmm hahaha

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:35 ----------

1.Kocham cie bez konca , kocham dniem i noca , kocham o wschodzie slonca i kiedy gwiazdy sie zloca....

2. Sa ludzie dla ktorych warto zyc... Ja zyje dla Ciebie.

3. Kocham Cie 70 sekund na minute, 100 minut na godzine , 40 godzin na dobe, 500 dni w roku .... (wiec podrap mnie po kroku hehe- zartuje )

4. kocham - jak nigdy nie kochala, kocham - jak kochac chcialam.
Ciebie i nikogo wiecej. Kocham , kocham najgorecej.

5. Kocham Cie nie tylko za to, kim ty jestes , ale takze za to kim ja jestem , gdy jestem z Toba. Kocham cie nie tylko za to, kim sie stales, ale i za to kim ja stalam sie dzieki Tobie .

6. Zawsze bede blisko Ciebie w najradosniejsze dni i w najciemniejsze noce... zawsze, zawsze, tak blisko, ze jesli delikatny podmuch dotknie cie w policzek , bedzie to moj oddech .....

7. Kocham cie za drobiazgi... I za te wielkie rzeczy: za to, ze dajesz mi wszystko to, co najlepsze, w Twoim zyciu, ze dzielisz me radosci, pocieszasz mnie w niepowodzeniach i dodajesz odwagi .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2010-02-12 o 22:54
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:35   #2046
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka pierwszy wierszyk rewelacja

Śniezynka ja robie narazie żelowety to wyga juz jestes po kursikach itp,jakby co to poprosze o wskazowki

Musze wkoncu wziac sie do robotychce smazyc dzis chruscikimusze obiad zrobic-schabowe juz wyjelamno i sprzanac,wczoraj zdazylam wieczorem tylko lazienke posprzatac.

No i jak na zlosc Daria cos mi katar ma i oczka zaropialepewnie zapalenie spojowek a lekarza niema dopiero w poniedzialek

Zeby sie tylko nie rozchorowala bo 20 lutego mamy kulig,daw tyg tez mielismy jechac a wtedy wszyskie dzieci chore byly

Dobra spadam do pozniej
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:36   #2047
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika to moze do apteki smigajcie i cos kupcie , zeby jej to szybko przeszlo bo ferie maja a bedzie w domu siedziec i sie smutasic . Tez chce isc na kulig bajera .

Gotuje dzis ten zakichany krupnik i wacham ta zupe i dalej mi ona jedzie , wczoraj mi tz kuraka kupil , kurka sama nie wiem, czy mam cos z nosem nie tak i mi jedzie i wyolbrzymiam czy taki zapach ma byc Mi jeszcze na gorze lazienka zosala, ale potem dosprzatam , tera sie lenie, dzidek w sklepie wiec dupa grzeje na kanapie .

Chce malemu kupic takie cos , jako ala bujaczek , http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT , co myslicie? , tak to mniejwiecej dziala http://www.youtube.com/watch?v=LNt5P...eature=related . Mialam i tak kupic w tej cenie jakis bujaczek, ale dokupie jakis tani ,.zwykly . Mate edukacyjna mam i chyba by styklo .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 08:13   #2048
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ala bujaczek fajnyale uwazaj bo potem jak rozbujasz to bedziesz mniec wesolotym bardziej ze ten bujaczaek jest chyba do 8lub 9kg a potem twoje roczki beda musialy zastapic bujaczek.Powiedz jak Kartal reaguje na braciszka,czy cos juz kuma i wogole
Co do materaca ja nie zmienialam,mialam dobry materac i trojka skozystala z niego,jakby sluchac mitow i tak dalej to wowowoA potem jak ty zrobisz to twoj problem

Sniezynka ja jak narazie robie paznokcie ,ale na sobie ,kuzynce,bo boje wziasc juz sobie klijetki bo nie trzymaja mi sie jeszcze 3-4 tygodnie,zawsze jakis odleci.Odklejaja mi sie szczegolnie od bokow,niewiem od czego to zalezy-niemam zielonego pojecia.Czy od kleju,czy zelu,niewiem.

edycia jak po koncercie?Fajnie bylo?
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:20   #2049
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka zastanawiam sie nad tym bujaczkiem odbijaczkiem bo w Uk nie ma i musze z USA sprowadzac, musze poczytac jak to z dostawa jest itd niechce miec takiej jazdy jak z sukienka. Wydaje mi sie ze wiekszosc bujaczkow jest do 9kg tak samo jak te hustawki , wiec to norma. Po drugie te 9kg to juz chyba dziecko siedzace( nie pamietam juz, ale cos mi sie kojarzy ze moj w rok mial 9kg wiec juz chodzil, ale nie jestem pewna co do kg) o ile sie dobrze rozwija) wiec mozna je wsadzic w krzeselko do karmienia . Miemy nadzieje ze maly bedzie sie rozwijal podobnie do dzidka, zeby tylko chory nie byl czy cos co go spowolni w rozwoju . Dzixek bardzo szybko siadal i chodzil , ale nie ma reguly drugie dziecko jest calkiem inne w koncu to druga seria produkcji hehe i modele sie roznia . Aha wyczailam jeden bujaczek do 18 kg http://www.argos.co.uk/static/Produc...er/3764408.htm to moj dzidek jeszcze 18 kg nie ma Maly chyba kuma ze bedzie dzidzia , pomaga w przygotowaniach, podjarke ma z tych rzeczy ktore byly jego za niemowlaka. Dorwal projektor i sobie zapodaje na spanie muzycze , szum fal , lisci, ptaszki , wpakowal sie do gondoli i zaciesza. albo ubiera ciuszki dla maluszka hehe i komentuje ze juz duzy jest i to dla dzidziusia. Pokazuje na rzeczy mowi to dla dzidziusia. Teraz lajt zobaczymy co to bedzie jak juz bedzie po fakcie i do domu wrocimy.


Jakie macie foteliki? ja mam podstawke od jakiegos czasu i sie nie sprawdza, bo moj dalej zasypia w aucie, chce mu kupic ten od 15 kg do 36kg przedzial wiekowy 4-11,12 lat. Zalezy mi na tym zeby sie odchyla. Cena tak do 100f byla by git. CO POLECACIE?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2010-02-14 o 10:42
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:08   #2050
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka pokaż buty.

Monika i jak tam Daria?

monka wydaje mi się że fajniejsze (i bardziej uniwersalne) to bujadełko z fishera - ja bym to wybrała.
My mamy fotelik jeszcze z przedziału od 9- 25kg KLIK
Jestem z niego zadowolona, bo Zosi wygodnie, już trzeci rok w nim jeździ i jedynie co to ta wyściółka się trochę sprała (przetarła, bo to taki a'la welur), no i jest oczywiście odchylany. Jeszcze mam nadzieję przejechać w nim te wakacje, a na następną zimę musimy kupić jakiś już z opcją demontażu oparcia. Myślę nad tym KLIK

djamelka dzięki, było bardzo fajnie.
A koncert ktoś pytał to Stare Dobre Małżeństwo -takie smęty dla kogoś, ale czasami lubię tak. Iwona na pewno wie o co chodzi.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-02-14 o 11:16
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:54   #2051
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Buty pewnie nie w Waszym stylu, ale ja jestem zadowolona.

Monka dzieki za wierszki, co prawda calkiem zapomnialam o tym, ze prosilam o nie i obylo sie bez wierszyka, hehe.
Materac dla Sary mialam po Olivii, tzn w PL mialam lozeczko od Olivii i spala w nim tylko jak bylismy na urlopie w Polsce i stamtad przywiozlam... Dla mnie byloby glupota, zeby kupowac nowy materac skoro masz po Kartalu i zapewne nie zniszczony....
Bujaczek tez mialam taki podobny, ale u nas sie nie sprawdzil, bo za nudno malej w nim bylo...

Co dostalyscie na Walentynki ??????

Djamelka to ze odklejaja Ci sie pazurki moze byc od tego, ze za bardzo zalewasz wolny brzeg ??? Nie dojezdzaj do konca, zawsze musi kilka mm zostac, wtedy paznokcie beda sie dlugo trzymac i nie beda sie podpowietrzac...

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2010-02-14 o 16:56
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 00:04   #2052
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia dobry zakup mialas z fotelikiem do 25 , ja nie wiem czemy mysmy kupili do 18kg nie ogarniam tego teraz. Moj wazy 17kg , dzis go wazylam zeby sie upewnic. Wezme chyba tego bujaczka wlasnie z fishera , tym bardziej ze do 18 kg .

Sniezynka za wierszyki . Moj maly na materacu spal 3 lata, choc tak jakby poltra roku bylismy na bujaniu do PL, raczej jest w dobrym stanie , jedna czesc wypiore bo sie odpina, ale to i tak od roku dziecko moze na niej spac.W sumie jak u Amelki taki przebieg z materacem byl, ze trojeczka go zaliczyla, to chyba bedzie ten git Zastanawiam sie czy bede mogla go gdzies zaniesc i przeczyscic. Fajne butki, choc tak jak mowisz nie moj klimat , ale jak sie fajnie do nich ubierzesz to bedzie giciorciekamy na fotencje hehehe . Widze ze masz 3 takie same parki tylko kolorki inne hehehe dobre dobre, ciezko bylo sie zdecydowac haha jak takie dylematy sa to bierze sie wszystko . Ty, co dostalas na walentynki? Mojemu sie nudzic w bujaczku nie bedzie, a jak bedzie to dam mu ciasto i pierogi bedzie lepij albo kotlety ubijal hehe. Ryzyk fizyk takie zakupy, okaze sie w praniu co mu sie spodoba.

Bylismy dzis w kinie na tej nowej komedyjcie Walentynki , polecam fajny filmik, usmialam sie , byly momenty rozbrajajace . Byl to nasz 1 raz w kinie razem . Mielismy isc jeszcz na kolacyjke ale mielismy bebechy pelne z kinowego jedzenia. Po filmie dryn do brata jak tam nasz rastaman i mowi ze git ze mozemy jeszcze gdzies bujac . NO Ba tylko chyba bym w kieszen pakowala to jedzenie. WIEc wrocilismy do domu a jak wrocilismy to zrobilam sie glodna i wlasnie rosol z dzidkiem wszamalismy , teraz poszedl w kime . Oby wstal o 12 . Niania sie sprawdzila .


A tak na marginesie to co tam u Magdy, ostatni raz ktory kojarze to bylo cos, ze ze szpitala wrocila, bo wiecej nie pamietam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:28   #2053
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka butki fajne-sexi

Daria ma dalej oczka zaropiale podaje jej biodacynezapalenie spojowek ma.Ni i ten katar a na to daje jej Buderhin.

Musze sie pochwalic,jutro jedziemy po auto-az do Poznaniaale jestem strasznie podjaranaciesze sie ze wkoncu bede sie bujac fajna fura
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:06   #2054
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika wow bajera , pochwalisz sie jak juz kupicie. Po Jaki jedziecie ? Bezpiecznej podrozy bo z ta podjarka to jeszcze gdzies w zaspe sie wpakujecie hehe dzieciaki tez podjarane?

Sniezynka powiedz jak tam twoj brat? zmienil sie, jego zachowanie? jak dzwonisz do mamy to rozmawiasz z nim?


Moj maly wstal dzis po 9 , odrazu chcial na dol zejsc , ale wkrecilam mu ze nie ma prondu na dole, ze pan bedzie dzwonil jak nam wloncza, wiec bawil sie na gorze, a ja kimala jeszcze Potem z tz-tem zeszli , maly zapodal tv i krzyczy ze juz mamy prad , to ja juchu hurra je je , ale fajnie!!!!!!!!!!!!! hehe. Juz go 2 raz tak wkrecam jak mi za szybko wstanie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:43   #2055
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

pochwalę się "walentynką"
a my z TŻ kupiliśmy sobie na walentynki renault megane z 2006 r. ale będę śmigac

Edytowane przez magdawikp
Czas edycji: 2010-02-15 o 18:03
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 20:00   #2056
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia hmhmhmhm stare dobre mazenstwo,uwielbiam ich,sama bym poszla na taki koncert. Magda dzieciaki slodkie,a te oczka Izuni przesliczne!!!!!No fajny prezet sobie fundneliscie na waletynki; Monika tylko powoli z autkiemNie porozwalaj plotow sasiadom(zart)
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 21:04   #2057
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cos wizaz szwankuje

Magda cudaki slodziaki , malemu chyba zostanie juz taki kolor oczu co? ciekawe jakie moj bedzie miec . No no prezencik fajny, no to moj tz chyba sie nie popisal nooo wy takie prezenty robicie . Niech wam sluzy. Jak tam twoja blizna po cesarce? dlugo sie goji? smarujesz ja czyms ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 06:06   #2058
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

moja blizna - goi się chyba cały czas wewnatrz - czasemi mi dokucza - swędzi i boli - samruję sporadycznie kremem, który polecił i dał zreszta moj gin - cicatridina
mały ma bardzie w brąz - mogły by takie zostac - on ma po TZ oczy i nie tylko
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 08:33   #2059
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka buty zdecydowanie nie w moim stylu.

Monika ostrożnie na drodze, no i pochwal się po powrocie autkiem.

monka wieczorem było coś ok. 59tys. wizazanek on line więc pewnie temu szwankował - ja nie mogłam się zalogować.

magda dzieciaki świetne
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 08:59   #2060
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda nie znam masci potem sprawdze Ja bym miala fiola na punkcie smarowania , zeby tyklo jak najmniejsza ta blizna byla . Ja mam nadzieje ze moj drugi zbiku bedzie mial bronzowe oczeta.

Edycia jawnie aj tak samo, z milion razy sie logowalam i juz myslalam ze to moj lapek bo tez z nim cos nie tak.

Mialam pokrecony sen, przygodowka itd, ale snily mi sie dwie dziewczny z dlugimi wlosami, no cudo mialy te wlosy, jedna miala do kostek samych, sliczne zadbane, no boskie , druga za pas miala , tez piekne. Pamietam jeszcze ze dostalam tele od kolezanki i przegladalam fotki a tam nakrecone filmiki jakis. Kolesi ktorzy trawunie jarali, jeden to sobie zrobil z mikroskopu faje wodana haha genialna byla I tak sobie jaral z tego mikroskopu na biurku hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:21   #2061
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

znalazłam dział dla mnie i mojego Seby ( kwiecień 2006;p)
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:55   #2062
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No przeciez pisalam, ze buty nie w Waszym stylu... hehe

Magda swietny prezent na Walentynki sobie sprawiliscie!! Nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc szerokiej drogi. Twoje pociechy maja swietne oczyska- takie duuuuze !!!!

Monka moj brat w ogole nie chce rozmawiac na temat Taty i tego co sie stalo... Unika tego tematu. Cale szczescie jest grzeczny... jest najmlodszy i najbardziej rozpieszczony, jak Tato jeszcze zyl to mlody miewal takie momenty, ze wytrzymac sie nie dalo, ale za to teraz sie zmienil, pomaga mamie, nie trzeba go o wszystko prosic, oby tak dalej...

Nails witaj u nas. Napisz cos wiecej o Was.

Wczoraj bylam z Olivia u lekarza, bo miala 2 dni biegunke i wymiotowala, ale juz jej przeszlo. Pytalam co zrobic, zeby mala miala wiekszy apetyt, stwierdzila, ze im wiecej dziecko na swiezym powietrzu tym lepiej...

Sarah zas daje popalic, dolne zabki wychodza jej wszystkie naraz do tego nie wiem, czy nie zaczyna jej sie jakas infekcja w jamie ustnej, bo ma krostki na jezyku....
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:09   #2063
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka wiesz co miałam jeszcze pytać Ciebie o twój farsz do pierogów z serem, doprawiasz sam ser czy dodajesz ziemniaki - jak przy ruskich? Wiem, wiem - może łupie pytanie, ale w kwestii pierogów to jestem laikeim.
Biedna Sarenka

Nails skąd jesteś, napisz coś więcej.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:55   #2064
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

A więc
Mam na imie Malina, mam 25 lat mieszkam koło Kościerzyny ( jak komuś łatwiej 50 km od Gdańska na południe;p - Z Gdańska pochodze)
Mój synek ma prawie 4 lata - jest nieznośny ,ale w sumie tak pozytywnie... jest niejadkiem i walcze z apetytem jak tylko mogę)
Jestem od roku prawie szczęśliwą mężatką...
hm... coby tu dodać...
niewiem chyba narazie straczy
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:32   #2065
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

o mamy nowa Mame - witaj Nails
dodaj zdjęcia

Śniezynko a ile brat ma lat? mnie sie wydaje, że czym człowiek młodszy to trudniej to wszystko przyjąć do wiadomości i pogodzic sie z tym
choć nie powiem, ze w wieku 35 jest łatwo - dalej uważam, ze to nie tak miało być, Mama zawsze mowiła, ze zajmie się wnukami - ale imiona wybrała dla nich i o mały włos Iza urodzilaby się w jej urodziny - gdyby lekarzom się nie śpieszyło, a Grzes urodził się kilka dni przed imieninami Taty - to tak w ramach prezentu dla nich, tam w drugim zyciu się cieszą
kończe bo ja mam na ten temat fioła i pomyslicie, ze na psychotropach jade
buty fajne - nie wiem czy chodziłabym we wszystkich ale mnie się podobają, lubie takie klimaty
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 15:04   #2066
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Śnieżynka wiesz co miałam jeszcze pytać Ciebie o twój farsz do pierogów z serem, doprawiasz sam ser czy dodajesz ziemniaki - jak przy ruskich? Wiem, wiem - może łupie pytanie, ale w kwestii pierogów to jestem laikeim.
Biedna Sarenka

Jesli chodzi o farsz to daje ziemniaki, bialy ser, cebule ( podsmazona) i wszystko razem doprawiam vegeta i pieprzem.

Cytat:
Napisane przez NailsByEm Pokaż wiadomość
A więc
Mam na imie Malina, mam 25 lat mieszkam koło Kościerzyny ( jak komuś łatwiej 50 km od Gdańska na południe;p - Z Gdańska pochodze)
Mój synek ma prawie 4 lata - jest nieznośny ,ale w sumie tak pozytywnie... jest niejadkiem i walcze z apetytem jak tylko mogę)
Jestem od roku prawie szczęśliwą mężatką...
hm... coby tu dodać...
niewiem chyba narazie straczy
To teraz pochwal sie swoim malym czlowieczkiem.

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
o mamy nowa Mame - witaj Nails
dodaj zdjęcia

Śniezynko a ile brat ma lat? mnie sie wydaje, że czym człowiek młodszy to trudniej to wszystko przyjąć do wiadomości i pogodzic sie z tym
choć nie powiem, ze w wieku 35 jest łatwo - dalej uważam, ze to nie tak miało być, Mama zawsze mowiła, ze zajmie się wnukami - ale imiona wybrała dla nich i o mały włos Iza urodzilaby się w jej urodziny - gdyby lekarzom się nie śpieszyło, a Grzes urodził się kilka dni przed imieninami Taty - to tak w ramach prezentu dla nich, tam w drugim zyciu się cieszą
kończe bo ja mam na ten temat fioła i pomyslicie, ze na psychotropach jade
buty fajne - nie wiem czy chodziłabym we wszystkich ale mnie się podobają, lubie takie klimaty
Moj brat bedzie mial 14 lat, jak na swoj wiek i tak jest bardzo dziecinny... Moj Tato tez planowal emeryture spedzic z wnukami... W tym roku mieli przyjechac do nas zajac sie dziecmi tydzien a my na urlop i pozniej tydzien wspolnie, ale nie wyszlo niestety....

Ja mam takie momenty, ze sama do siebie na glos mowie: Moj Tato nie zyje !! Nie chce mi sie w to wierzyc... jeszcze nie tak dawno byli u mnie na moich urodzinach.... Brakuje mi Go bardzo, ale zycie trwa nadal... Moja mama strasznie cierpi i nie mam pojecia, jak jej pomoc !?
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 16:30   #2067
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

chwalę się pod tym linkiem;p

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1266315139
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:03   #2068
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

OOOO swieze miesko Witaj Nails , suuupcio chlopczyk, a ty chyba pazurki lubisz ? , robisz?

Sniezynka dobrze ze z bratem nie ma problemow, co do mamy to ona potrzebuje czasu, zeby nauczyc sie , jak zyc bez twojego taty. Nic wiecej nie mozesz zrobic poza tym ze jestes . Jakby sie cos dzialo i mama nie da sobie rady , psychicznie to wtedy wkraczaj teraz wspieraj ja tak jak do tej pory, tak mi sie wydaje . Szkoda ze wam plany nie wypalily. Jak tak czytam co piszesz, to naprawde super masz do tego podejscie, pewnie chwile smutku , zalu masz i bedziesz miec, ale podoba mi sie jak o tym mowisz.
Sarenka pcha paluchy do buzi jak jej zeby ida i pewnie sie czegos nabawila, bujaj jutro do lekarza, ja bym tak zrobla bo nie wiedziaala bym cor obic , a Oliwke niezle przeczyscilo , dobrze ze juz po.

Edycia i jak pierogi???? zyjecie? ile kg maki zurzylas na ciasto . Ja chyba jutro zrobie , ale mam 3 prasowania wiec nie wiem czy mi sil starczy.

Monika jak tam?????????????????????? ????? ja dzis siadlam do auta terenowego i o zgrozo jak ty bedziesz kobito tym prowadzic kupa w gaciach hehe .

Magda tyle masz lat? troche mnie to zdziwilo



Moj dzidek byl dzis na basenie, ale sie wyszalal, mam nadzieje ze mi sie nie rozchoruje bo to byl moj pomysl. Oblal woda jakas kobite i 2 kolesi hehe. Oszalal dzis ogolnie , mam cisnienie na niego, dobrze ze juz koniec dnia , w kimono i spokoj.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:54   #2069
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nails śliczny chłopiec
A co to za "prawie szczęśliwą mężatką"

monka ja tylko pytałam co dodajecie do sera, a Ty już pomyślałaś, że robiłam?
To tak na przyszłość, na razie czekam na swojski ser

A jutro środa popielcowa i obiecałam tż-towi sałatkę śledziową.


Ej Wam też zniknęło to boczne menu tematyczne wizazu? - już mi działa

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-02-16 o 20:05
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:09   #2070
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nails i ja Cię witam Ślicznego masz synka

Edycia ja odczytałam, ze Nails jest prawie od roku szczęśliwą mężatką, a jaka jest prawda? Ja to wkurzajace menu niestety nadal mam.

Magda dzieciaczki superowe. O prezentach nie wspominam. A mówią, że kryzys jest

Nas niestety nadal nie stać na autko Chcielibyśmy pojechać w wakacje w góry, ale bez swojego samochodu będzie raczej ciężko. Chyba, że w nocy pociągiem
Ala była dziś na urodzinach, wybawiła sie i padła grubo przed 21.00 (norma to ok. 22.00).
Martwi mnie, że jest jakaś taka blada, chuda (waży 14 kg)... Musze porobić jej badania. Jutro Andrzej idzie z nią kontrolnie do laryngologa, może też coś podpowie?

Monika no i jak autko?? Ja też lubie terenówki

Monka Ty to masz sny A mnie kusi, żeby znowu obciąć włosy na krótko. Dopiero co sie zarzekałam, ze zapuszczam, ale wkurzają mnie strasznie. Chcę sobie zrobić taka fryzurkę - krótki tył i dłuższa grzywka, raczej taka modna teraz, chyba

Śnieżynko zaszalałaś z butami Fajne, chociaż ja też gustuję w trochę innych
Byłyście juz na urodzinach u tej koleżanki? Co kupiłaś?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.