Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 19:24   #2011
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek, do tej Twojej listy rzeczy do przypilnowania dodalabym jeszcze cos - nie zapomnieć stroju na noc oraz czegoś do przebrania na dzień nastepny po weselu [jeśli się noc spedza w apartamencie w lokalu] => zeby potem nie wracać w niedziele do mieszkania w sukience slubnej ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 19:28   #2012
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
kitek, do tej Twojej listy rzeczy do przypilnowania dodalabym jeszcze cos - nie zapomnieć stroju na noc oraz czegoś do przebrania na dzień nastepny po weselu [jeśli się noc spedza w apartamencie w lokalu] => zeby potem nie wracać w niedziele do mieszkania w sukience slubnej ;D
sluszna uwaga!!

Wiecie co jeszcze wam potruje o tej mojej bizuteri
W salonie taka bizuteria kosztowala 95zl za branzoletke i 45zl za kolczyki.A ja zamawiam przez neta i bedzie mnie to kosztowalo cale 42zl Skad oni w tych salonach biora ceny
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 19:47   #2013
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
sluszna uwaga!!

Wiecie co jeszcze wam potruje o tej mojej bizuteri
W salonie taka bizuteria kosztowala 95zl za branzoletke i 45zl za kolczyki.A ja zamawiam przez neta i bedzie mnie to kosztowalo cale 42zl Skad oni w tych salonach biora ceny
płace pracowników, wynajem pomieszczenia itp ;p
a ja przez przypadek znalazlam opaske podobna do tego kompletu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg friz.jpg (13,2 KB, 13 załadowań)
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:05   #2014
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
kitek, do tej Twojej listy rzeczy do przypilnowania dodalabym jeszcze cos - nie zapomnieć stroju na noc oraz czegoś do przebrania na dzień nastepny po weselu [jeśli się noc spedza w apartamencie w lokalu] => zeby potem nie wracać w niedziele do mieszkania w sukience slubnej ;D
Oj! takich rzeczy to jeszcze dużo się znajdzie. To co napisałam to w sumie taka podstawa a potem w zależności od potrzeb rozwijać tę listę spraw do ogarnięcia.
Ale ciekawie by było, jakby taki koordynator zanosił strój na noc dla państwa młodych, bo zapomnieli sobie naszykować
Ale jeśli chodzi o rzeczy na drugi dzień, to to przeważnie się zawozi do pokoju albo w piątek wieczorem, albo rano przed weselem.
Ja jeszcze nie wiem czy będziemy spać w domu czy w apartamencie.
Myślę nad suknią: na piątek na przywitanie gości i sobotę na rano (jakoś nie lubię przed gośćmi itd. paradować w zwykłej koszulce i jeansach) i nad sukienką na niedzielę. Mam taką jedną elegancką kremową - to to by było na niedzielę. A na piątek i sobotę może coś wylukam na wyprzedaży, bo nie musi być jakaś super elegancka kiecka, taka letnia, co mi się potem przyda na wczasach.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:28   #2015
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Oj! takich rzeczy to jeszcze dużo się znajdzie. To co napisałam to w sumie taka podstawa a potem w zależności od potrzeb rozwijać tę listę spraw do ogarnięcia.
Ale ciekawie by było, jakby taki koordynator zanosił strój na noc dla państwa młodych, bo zapomnieli sobie naszykować
Ale jeśli chodzi o rzeczy na drugi dzień, to to przeważnie się zawozi do pokoju albo w piątek wieczorem, albo rano przed weselem.
Ja jeszcze nie wiem czy będziemy spać w domu czy w apartamencie.
Myślę nad suknią: na piątek na przywitanie gości i sobotę na rano (jakoś nie lubię przed gośćmi itd. paradować w zwykłej koszulce i jeansach) i nad sukienką na niedzielę. Mam taką jedną elegancką kremową - to to by było na niedzielę. A na piątek i sobotę może coś wylukam na wyprzedaży, bo nie musi być jakaś super elegancka kiecka, taka letnia, co mi się potem przyda na wczasach.
no ja juz tez sie rozgladam za sukienka na drugi dzionek ale jeszcenie wybralam nic ciekawego
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
płace pracowników, wynajem pomieszczenia itp ;p
a ja przez przypadek znalazlam opaske podobna do tego kompletu
fakt pasowalaby ale ja bede miala tylko kwiat we wlosach
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 08:34   #2016
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja mam wesele jednodniowe, wiec elegancki strój na niedziele mam z głowy
a z goścmi się będę widzieć dopiero na mszy, więc w piatek tez bede miała pod tym względem luz
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 19:33   #2017
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Lady moi goscie beda juz w piatek wiec nie bede paradowala w dresiku a w niedziele mam gosci na obiedzie wiec sukienka sie jaks przyda ja w sumie mam tez jednodniowe wesele ale w realu roznie to wychodzi
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 20:18   #2018
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Niestety nie znalazłam wczoraj żadnych bucików a myślałam, że znajde, bo jeszcze nigdy nie wyjechałam stamtąd z pustą ręką, ale trudno mam jeszcze jakieś 2 tyg do przymiarki więc troche czasu na szukanie jeszcze mi zostało. Za to znalazłam fajnego i taniego jubilera w Tarnowskich Górach i ma bardzo dużo wybór obrączek i jutro tam jedziemy i na pewno coś zamówimy także jedna rzecz znowu będzie do odchaczenia
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 22:22   #2019
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Niestety nie znalazłam wczoraj żadnych bucików a myślałam, że znajde, bo jeszcze nigdy nie wyjechałam stamtąd z pustą ręką, ale trudno mam jeszcze jakieś 2 tyg do przymiarki więc troche czasu na szukanie jeszcze mi zostało. Za to znalazłam fajnego i taniego jubilera w Tarnowskich Górach i ma bardzo dużo wybór obrączek i jutro tam jedziemy i na pewno coś zamówimy także jedna rzecz znowu będzie do odchaczenia
Szkoda ze nie udalo Ci sie zakupic butkow ale w sumie przez dwa tygodnie moze beda dostawy do sklepow i cos wybierzesz.Fajnie ze sparwa obraczek wyjasnila sie podczas tego wyjazdu Milego zakupu no i potem pochwal sie nam
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:03   #2020
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny a ja się bardzo cieszę, bo w końcu dzisiaj zamówiliśmy obrączki. Wstawiam linka, ale obrączek nie kupywaliśmy w tym jubilerze z linku, tylko w tarnowskich górach, ale ten nie ma strony internetowej dlatego musiałam gdzieś poszukac takich samych, żeby się Wam pochwalić http://www.taxor.pl/obraczki_slubne.php?ido=17&kol=1
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:51   #2021
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się bardzo cieszę, bo w końcu dzisiaj zamówiliśmy obrączki. Wstawiam linka, ale obrączek nie kupywaliśmy w tym jubilerze z linku, tylko w tarnowskich górach, ale ten nie ma strony internetowej dlatego musiałam gdzieś poszukac takich samych, żeby się Wam pochwalić http://www.taxor.pl/obraczki_slubne.php?ido=17&kol=1
Bardzo ladne

A ja mam zle wiesci moj wyladowal w szpitalu a Laura spadla na raczke i jutro bede muziala z nia jechac do lekarza jak nadal bedzie ja bolala
Dzis juz padam na ryj napisze wicej jutro
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 21:27   #2022
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
Bardzo ladne

A ja mam zle wiesci moj wyladowal w szpitalu a Laura spadla na raczke i jutro bede muziala z nia jechac do lekarza jak nadal bedzie ja bolala
Dzis juz padam na ryj napisze wicej jutro
życzę dużo zdrówka dla obojga
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 08:32   #2023
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
Lady moi goscie beda juz w piatek wiec nie bede paradowala w dresiku a w niedziele mam gosci na obiedzie wiec sukienka sie jaks przyda ja w sumie mam tez jednodniowe wesele ale w realu roznie to wychodzi
Ja też kilku gości będę miała już w piątek, a w niedzielę elegancka sukienka przyda się choćby do kościoła.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:37   #2024
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja też kilku gości będę miała już w piątek, a w niedzielę elegancka sukienka przyda się choćby do kościoła.
dokladnie zreszta mysle ze goscie ktorzy beda nocowac w hotelu beda chcieli odwiedzic moich rodzicow a i ja tam bede wiec trzeba sie jakos zaprezentowac zeby oderwac uwage od workow pod oczami po calonocnej zabawie
a tak mi sie przypomnialo Ty wklejalas liste rzeczy do przypilnowania? bo jakos nie kojarze a napewno by sie przydala a widzialam uzupelnienia do listy :P

spotkanie rodzicow mam za soba bylo calkiem milo ale dobrze ze juz po ogolnie wszystko przebieglo gladko jedyne co mnie troche w kurza to ze "tesciowie" mowia ze sie nie wtracaja ale co chcwile mowia co ma byc tak czy siak ja oczywiscie slucham ale bedzie i tak jak mnie i mojemu sie podoba i jak to sobie wymyslilismy a zdania typu bo u corki bylo tak czy siak to juz wogole (szczegolnie ze tamtem slub na ktorym zreszta nie bylam kojarzy mi sie z wieloma przykrosciami)
tak pozaytm nie moge sie zdecydowac na wzro obraczek termin roboty mam zamowiony ale musze jeszcze isc do zlotnika doniesc wzor mam jeszcze troche czasu ale..jakos zadne mnie nie zafascynowaly a wzorow chyba z tysiac widzialam..
ale za to udalo sie schudnac , co nie omieszkal zauwazyc tesc i bylo mi przynajmniej troche milo:P
a co do tematu bizuterii to ja chce diademik do welonu ale taki bez " korony" i cos delikaatnego na szyje ale jesycye sie nie rozgladalam
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:02   #2025
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam po krótkiej nieobecności...
Remont mieszkania pochłonął nas całkowicie. Teraz w weekend jeszcze bylam na komunii u rodzinki - fajnie bylo ale jedzenia za duzo...do tej pory dochodze do siebie... :p
Po dwumiesięcznym zapuszczaniu brwi w koncu poszlam do kosmetyczki je wyregulowac! w koncu moge patrzec na siebie hiii Ustalilam tez z nia probny makijaz i paznokcie make up bedzie w kolorach brazu i zlota z malym dodatkiem rozu, paznokcie niestety tipsy i na to zel (mial byc tylko zel na moje paznokcie) bo za bardzo mi sie teraz paznokcie niszcza, szczegolnie przy remoncie. Nie bedzie mi robic frencza bialym zelem tylko takim bardziej mlecznym - wyglada duzo naturalniej. Jeszcze tylko na czesani probne musze sie umowic no i fryzure wymyslec

Kochane ktora z Was zamawia w jakiejs kwiaciarni dywan do wypozyczenia z Piekar ?? Pamietam ktoras z Was mowila ze zalatwila wypozyczenie za 50zl !! Z jakiej to firmy ??

W srode przyjezdzaja nam montowac panele w koncy nasze mieszkanie bedzie wygladac jak dom a nie jak plac budowy hiiii
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:06   #2026
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam po krótkiej nieobecności...
Remont mieszkania pochłonął nas całkowicie. Teraz w weekend jeszcze bylam na komunii u rodzinki - fajnie bylo ale jedzenia za duzo...do tej pory dochodze do siebie... :p
Po dwumiesięcznym zapuszczaniu brwi w koncu poszlam do kosmetyczki je wyregulowac! w koncu moge patrzec na siebie hiii Ustalilam tez z nia probny makijaz i paznokcie make up bedzie w kolorach brazu i zlota z malym dodatkiem rozu, paznokcie niestety tipsy i na to zel (mial byc tylko zel na moje paznokcie) bo za bardzo mi sie teraz paznokcie niszcza, szczegolnie przy remoncie. Nie bedzie mi robic frencza bialym zelem tylko takim bardziej mlecznym - wyglada duzo naturalniej. Jeszcze tylko na czesani probne musze sie umowic no i fryzure wymyslec

Kochane ktora z Was zamawia w jakiejs kwiaciarni dywan do wypozyczenia z Piekar ?? Pamietam ktoras z Was mowila ze zalatwila wypozyczenie za 50zl !! Z jakiej to firmy ??

W srode przyjezdzaja nam montowac panele w koncy nasze mieszkanie bedzie wygladac jak dom a nie jak plac budowy hiiii
Ciesze się, że remont tak szybko idzie i już pewnie zaniedługo tam zamieszkacie Dopóki ja nie znajdę pracy nie stać nas będzie nawet na mieszkanie z przydziału, bo czynsz przecież też trzeba zapłacić, ale narazie zamieszkamy u mnie i mam nadzieję, że ja od razu po weselu znajde jakąś pracę i będzie nas stać opłacić własne mieszkanko
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:35   #2027
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam po krótkiej nieobecności...
Remont mieszkania pochłonął nas całkowicie. Teraz w weekend jeszcze bylam na komunii u rodzinki - fajnie bylo ale jedzenia za duzo...do tej pory dochodze do siebie... :p
Po dwumiesięcznym zapuszczaniu brwi w koncu poszlam do kosmetyczki je wyregulowac! w koncu moge patrzec na siebie hiii Ustalilam tez z nia probny makijaz i paznokcie make up bedzie w kolorach brazu i zlota z malym dodatkiem rozu, paznokcie niestety tipsy i na to zel (mial byc tylko zel na moje paznokcie) bo za bardzo mi sie teraz paznokcie niszcza, szczegolnie przy remoncie. Nie bedzie mi robic frencza bialym zelem tylko takim bardziej mlecznym - wyglada duzo naturalniej. Jeszcze tylko na czesani probne musze sie umowic no i fryzure wymyslec

Kochane ktora z Was zamawia w jakiejs kwiaciarni dywan do wypozyczenia z Piekar ?? Pamietam ktoras z Was mowila ze zalatwila wypozyczenie za 50zl !! Z jakiej to firmy ??

W srode przyjezdzaja nam montowac panele w koncy nasze mieszkanie bedzie wygladac jak dom a nie jak plac budowy hiiii
tak tak kochana ja zamówiłam na wrzesień znalazłam firme dekoracyjną z piekar koszt 50 zł bez wzgledu na długość wypożycza się kilka dni przed i oddaje kilka dni po www.dekor.of.pl pani właścicielka przemiła osoba
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 08:23   #2028
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

W sobotę byłam w Krakowie.
Byliśmy w sklepach ślubnych, i nic nie kupiliśmy. W salonach z sukniami/biżuterią były po 2 opaski na krzyż, garnituru też nie było, na wysokich nie maja, a na miarę nie szyją. Oglądaliśmy koszule, ale nie można było przymierzyć (bez sensu), koszula za 200zł a nie idzie przymierzyć. To kupa kasy, a jak nie będzie pasowała to co?
Garnitur zamówimy chyba w Eldorado w Silesii, bo tam czasem krawcowa jest w niedzielę, więc nie trzeba brać wolnego i może koszulę też uszyją na miarę. Mój koszule z długim rękawem zawsze musi szyć na miarę, ale tam gdzie zamawialiśmy do tej pory, to te koszule mi się nie podobają tzn. tak na niedzielę są fajne, ale jak do ślubu to już nie bardzo.
Jak wracaliśmy to nasz wzrok przykuła bryczka:
wynajem na ślub w obrębie karkowa - 300zł za godzinę
P.S. później wkleję zdjęcia bryczki, bo coś mi teraz wizaż szwankuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 206.jpg (157,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 207.jpg (166,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 208.jpg (163,5 KB, 6 załadowań)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-05-05 o 10:03
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 08:30   #2029
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny mam prosbę,
Czy znacie kogos kto gra np na akordeonie i moglby zagrac na wyprowadzeniu kilka minut, u pana m. bo zespol nie gra takich przyspiewek pozatym nie dal by rady pojechac do olkusza i potem wrocic itd bardzo prosze o pomoc
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 12:16   #2030
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
a juz sie chwale suknia bukietem i strojeniem autka
jutro wkleje fotki ale bukiet bedzie z cantadesek z dodatkiem bialych perelek i z takich kwiatkow bedzie zrobine strojenie do autka
Podwiazka oczywiscie z niebieskim akcentem
Menu wyglada nastepujaco
obiad:
-rosolek
-kluski biale
-kluski czarne
- ziemniaki
-rolada slaska wolowa i wieprzowa
-schab z pieczarkami i zapiekany z serem
- de volaide z serem i maselkiem
- cielecina faszerowana
- udko z kaczki
-surowka z bialej i czerwonej kapusty
- buraczki
-kompot z brzoskwin

Deser:
- tort
- lody
- szpajza truskawkowa i orzechowa
- owoce
-kawa, herbata
-ciasteczka
-ciasto: z wisnia, sernik, makowiec, z galaretka i owocami, delicja, szrlotka z lodami

Zimna plyta:
-szynki, wedzonki, sopocka, pieczen cyganska, salami
-galaretka z drobiu, szynka w galarecie, schab w galarecie
-sledz po japonsku
pieczarki, ogorki konserwowe, papryka
- koreczki, slatka sledziowa,
- pieczywo -rozne
- salatka: z gyrosem, brokulowa, z pory i wiosenna
- barszcz z krokietem

1 kolacja
-pstrag, sandacz
-miesko z obiadu
-salatka grecka
-dufinki, frytki
- salatki z obiadu

2 kolacja
- udziec z szynki
- kapusta zasmazana
- ziemniaki
- strogonoff


Dodatkowo wiejski stol
wodka, napoje i inne trunki w naszej gesti

Sale sprzataja wlasciciele, strojenie wlasciciele, lodowka na napoje i alkochol pod kluczem i to starosta bedzie go mial.W razie jak by czegos braklo lasciciele maja sklep i mozna wziasc od nich- ale takiej opcji nie przewiduje
Anialaura bardzo ładny bukiecik A to menu to masz wypasione, będziesz miała aż 6 rodzajów mięs na obiad? Kurczę to za ile Ty masz to wesele i gdzie? A na tą drugą kolację to i strogonoff i udziec? A nie lepiej by było rozdzielić, żeby goście dostawali mniej a częściej? Bo wtedy się robi wrażenie, że co chwilę coś podają
U nas też będzie alkohol pod kluczem, którym będzie operował świadek A winka to chyba tylko do obiadu będą, likierów nie chce ale za to będzie beczka piwa
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Z powodu kłótni z moim mężem w Krakowie nie byłam (do tego dostałam okres), ale nic straconego.
Teraz jestem wnerwiona, bo mieliśmy jechać do Budapesztu, ale odwołany bo za mało chętnych; zmieniliśmy na Wiedeń i dziś się dowiedzieliśmy, że też odwołany (powód - jak wyżej). Normalnie jestem tak zła, bo teraz już za późno żeby coś wykombinować.
Zaproponowali nam wycieczki 100% droższe od tamtych, więc niech się idą wypchać.
No i teraz ten drugi weekend też stoi pod znakiem zapytania. I chyba najlepiej na tym wyjdziemy, jak pojedziemy z Triady na tydzień do Grecji pod koniec maja. Nawet wyjdzie to taniej niż 2 wycieczki długoweekendowe, bo tygodniowy pobyt kosztuje około 700zł (wiadomo ta najtańsza opcja, ale już kiedyś pisałam, mnie na hotelach***** nie zależy).

W związku z tym że nigdzie nie wyjeżdżamy dalej to w sobotę jedziemy do Krakowa.
Kitek, szkoda, że z tymi wycieczkami nie wypaliło ale wiesz nie ma tego złego..... Znajdziecie coś lepszego i będziecie zadowoleni, żeście wtedy nie pojchali A z mężem proszę mi sięnie kłócić, bo złość piękności szkodzi

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
Wybralam bizuterie biale perly z cyrkoniami
Fajna biżu
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie mam koncepcji co do biżu :/
Ja też nie
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Chcę opaskę i zastanawiam się nad opaską z cyrkoniami albo nad opaską z materiału tego samego co suknia. Chyba zdecyduje się na to i na to. Obie opaski wykorzystam w lato, a tak potem mogę zmienić na weselu: do kościoła inna i na sali inna.
Ja też bym chciała opaskę, ale taką z cyrkonii i rozwarstwioną na trzy takie cienkie pojedyncze, a przy uchu złączone w jedno. Ją tak fajnei idzie na włosach ułożyć na taki styl grecki, ale gdzie tam jeszcze.....

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
kitek, do tej Twojej listy rzeczy do przypilnowania dodalabym jeszcze cos - nie zapomnieć stroju na noc oraz czegoś do przebrania na dzień nastepny po weselu [jeśli się noc spedza w apartamencie w lokalu] => zeby potem nie wracać w niedziele do mieszkania w sukience slubnej ;D
No tak Lady jeśli się ma apartament jak Wy Mi to raczej nie grozi
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Myślę nad suknią: na piątek na przywitanie gości i sobotę na rano (jakoś nie lubię przed gośćmi itd. paradować w zwykłej koszulce i jeansach) i nad sukienką na niedzielę. Mam taką jedną elegancką kremową - to to by było na niedzielę. A na piątek i sobotę może coś wylukam na wyprzedaży, bo nie musi być jakaś super elegancka kiecka, taka letnia, co mi się potem przyda na wczasach.
No ja to jeszcze nie wiem w czym wyskoczę w drugi dzień, ale to tylko obiad a potem będziemy gości odwozić albo na pociąg, PKS albo pójdziemy na działkę na grilla, czyli w moim przypadku sukienki z satyny i atłasu odpadają. Zresztą goście i tak przyjdą luźnie ubrani, bo po obiedzie w podróż, to wcale sięnie obrażę, jak przyjdą w jeansach A w piątek to będzimey latać od parteru (mój TŻ) do III piętra (ja) witać gości, kolacja i odwozić fruuu na noclegi, więc raczej dżinsy mi wystarczą zupełności

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ja mam wesele jednodniowe, wiec elegancki strój na niedziele mam z głowy
a z goścmi się będę widzieć dopiero na mszy, więc w piatek tez bede miała pod tym względem luz
No Lady ja też chciałam jednodniowe a wyszło jak wyszło Ale nie narzekam. Kolejna taka okazja do spotkania się w takim gronie nie nastąpi szybko
Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
Lady moi goscie beda juz w piatek wiec nie bede paradowala w dresiku a w niedziele mam gosci na obiedzie wiec sukienka sie jaks przyda ja w sumie mam tez jednodniowe wesele ale w realu roznie to wychodzi
No właśnie wesele jednodniowe a wychodzi, że trzeba mieć ciuchów tyle jakby było w sumie trzydniowe
Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się bardzo cieszę, bo w końcu dzisiaj zamówiliśmy obrączki. Wstawiam linka, ale obrączek nie kupywaliśmy w tym jubilerze z linku, tylko w tarnowskich górach, ale ten nie ma strony internetowej dlatego musiałam gdzieś poszukac takich samych, żeby się Wam pochwalić http://www.taxor.pl/obraczki_slubne.php?ido=17&kol=1
Ładne obrączki, a szerokość? I gdzie w TG czy gdzie?
Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
A ja mam zle wiesci moj wyladowal w szpitalu a Laura spadla na raczke i jutro bede muziala z nia jechac do lekarza jak nadal bedzie ja bolala
buuuuuuu m am nadzieję, że szybko Twoja rodzinka stanie na nogi. A ten szpital to coś poważnego? Bo małej do wesela rączka się zagoi
Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
a tak mi sie przypomnialo Ty wklejalas liste rzeczy do przypilnowania? bo jakos nie kojarze a napewno by sie przydala a widzialam uzupelnienia do listy :P

spotkanie rodzicow mam za soba bylo calkiem milo ale dobrze ze juz po ogolnie wszystko przebieglo gladko jedyne co mnie troche w kurza to ze "tesciowie" mowia ze sie nie wtracaja ale co chcwile mowia co ma byc tak czy siak ja oczywiscie slucham ale bedzie i tak jak mnie i mojemu sie podoba i jak to sobie wymyslilismy a zdania typu bo u corki bylo tak czy siak to juz wogole (szczegolnie ze tamtem slub na ktorym zreszta nie bylam kojarzy mi sie z wieloma przykrosciami)
tak pozaytm nie moge sie zdecydowac na wzro obraczek termin roboty mam zamowiony ale musze jeszcze isc do zlotnika doniesc wzor mam jeszcze troche czasu ale..jakos zadne mnie nie zafascynowaly a wzorow chyba z tysiac widzialam..
ale za to udalo sie schudnac , co nie omieszkal zauwazyc tesc i bylo mi przynajmniej troche milo:P
a co do tematu bizuterii to ja chce diademik do welonu ale taki bez " korony" i cos delikaatnego na szyje ale jesycye sie nie rozgladalam
Oj ta lista to byłą kilka stron temu, musiałąbyś poszukać.
Dobrze, że spotkanie jako tako wyszło, a teściami się nie przejmuj. To jest Wasze wesele, jak teściowie chcą tak czy siak, to ja przez mój niewyparzony język wypaliłbym, że mogli sobie tak zrobić na własnym
A nad diademikiem też kiedyś myślłam, ale właśnie takim bez korony, bo to mi sie kojarzy z wyborami miss Kumpela miałą taki diadem korona i w sumie ładnie wyglądał w jej czarnych włosach, ale była jakby pomieszana z kilku bajek, bo miała jeszcze futerko - ni to miss, ni królowa śniegu albo królewna
Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam po krótkiej nieobecności...
Remont mieszkania pochłonął nas całkowicie. Teraz w weekend jeszcze bylam na komunii u rodzinki - fajnie bylo ale jedzenia za duzo...do tej pory dochodze do siebie... :p
Po dwumiesięcznym zapuszczaniu brwi w koncu poszlam do kosmetyczki je wyregulowac! w koncu moge patrzec na siebie hiii Ustalilam tez z nia probny makijaz i paznokcie make up bedzie w kolorach brazu i zlota z malym dodatkiem rozu, paznokcie niestety tipsy i na to zel (mial byc tylko zel na moje paznokcie) bo za bardzo mi sie teraz paznokcie niszcza, szczegolnie przy remoncie. Nie bedzie mi robic frencza bialym zelem tylko takim bardziej mlecznym - wyglada duzo naturalniej. Jeszcze tylko na czesani probne musze sie umowic no i fryzure wymyslec
Ja też w ten weekend byłam na Komunii u chrześniaka, czeka mnie jeszcze jedna za 3 tygodnie i koniec ufff nareszcie.
Jejku a moje brwi, to szkoda gadać. Ich jeszcze nigdy nie dosięgła ręka kosmetyczki, zawsze sama albo przez kumpelę miałam robione, jak to profesjonalista zobaczy to chyba mi zgoli i każe zapuszczać A o paznokciach nie wspominam

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
W sobotę byłam w Krakowie.
Jak wracaliśmy to nasz wzrok przykuła bryczka:
wynajem na ślub w obrębie karkowa - 300zł za godzinę
.
A taką karocę tylko ecru można wynająć u nas na osiedlu u gościa co am stadninę koni, ma też sanie dla PM i inne powozy i bryczki.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.

Edytowane przez SSR
Czas edycji: 2009-05-05 o 12:39
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:23   #2031
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Ładne obrączki, a szerokość? I gdzie w TG czy gdzie?
Tak w TG na przeciwko Hali Targowej pisało tylko Jubiler nie ma on swojej nazwy. Nie pamiętam szerokości, bo prosiliśmy babke, żeby tak nam dopasowała obrączki, żebyśmy się do 1000zł wyrobili z ceną, bo niestety na droższe nas nie stać.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
W sobotę byłam w Krakowie.
Byliśmy w sklepach ślubnych, i nic nie kupiliśmy. W salonach z sukniami/biżuterią były po 2 opaski na krzyż, garnituru też nie było, na wysokich nie maja, a na miarę nie szyją. Oglądaliśmy koszule, ale nie można było przymierzyć (bez sensu), koszula za 200zł a nie idzie przymierzyć. To kupa kasy, a jak nie będzie pasowała to co?
Garnitur zamówimy chyba w Eldorado w Silesii, bo tam czasem krawcowa jest w niedzielę, więc nie trzeba brać wolnego i może koszulę też uszyją na miarę. Mój koszule z długim rękawem zawsze musi szyć na miarę, ale tam gdzie zamawialiśmy do tej pory, to te koszule mi się nie podobają tzn. tak na niedzielę są fajne, ale jak do ślubu to już nie bardzo.
Jak wracaliśmy to nasz wzrok przykuła bryczka:
wynajem na ślub w obrębie karkowa - 300zł za godzinę
P.S. później wkleję zdjęcia bryczki, bo coś mi teraz wizaż szwankuje.
Bryczka przepiękna aż mnie zamurowało
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:06   #2032
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
Ta bryczka, o której piszesz to ta ze Zbrosławic, ta co była na targach w Spodku? Jak ta to cena około 2tyś.
Fajne te bryczki, ale to już by trzeba było miec całe wesele w jednym stylu, żeby ta bryczka nie była wyjęta z kontekstu i nie wyglądała jak kwiatek do kożucha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biala1.jpg (167,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala2.jpg (162,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala3.jpg (113,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala4.jpg (86,8 KB, 6 załadowań)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-05-05 o 14:13
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:57   #2033
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
U nas też będzie alkohol pod kluczem, którym będzie operował świadek A winka to chyba tylko do obiadu będą, likierów nie chce ale za to będzie beczka piwa
u mnie tez, tylko mam nadzieję że się ubzdryngoli w samotności ;P

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała opaskę, ale taką z cyrkonii i rozwarstwioną na trzy takie cienkie pojedyncze, a przy uchu złączone w jedno. Ją tak fajnei idzie na włosach ułożyć na taki styl grecki, ale gdzie tam jeszcze.....
mi też się takie podobają - coś pomiędzy opaską a diademem

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No tak Lady jeśli się ma apartament jak Wy Mi to raczej nie grozi
hehe, tak czy siak, nawet znad tego chechła w czymś musisz przyjechać :P

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Oj ta lista to byłą kilka stron temu, musiałąbyś poszukać.
nie było - na prv wysyłała

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Tak w TG na przeciwko Hali Targowej pisało tylko Jubiler nie ma on swojej nazwy. Nie pamiętam szerokości, bo prosiliśmy babke, żeby tak nam dopasowała obrączki, żebyśmy się do 1000zł wyrobili z ceną, bo niestety na droższe nas nie stać.
tam gdzie my ta babka tak właśnie robi - mówisz kwotę na jaką Cię stac i oni takie zrobią

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Oglądaliśmy koszule, ale nie można było przymierzyć (bez sensu), koszula za 200zł a nie idzie przymierzyć. To kupa kasy, a jak nie będzie pasowała to co?
właśnie to mnie najbardzie drażni w sklepach z męską odzieżą - uważam że powinni mieć z każdego rozmiaru po 1 szt do przymierzania...

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Jak wracaliśmy to nasz wzrok przykuła bryczka:
wynajem na ślub w obrębie karkowa - 300zł za godzinę
P.S. później wkleję zdjęcia bryczki, bo coś mi teraz wizaż szwankuje.
bryczka zajefajna ale mi nie pasowałaby do sukienki

ta druga bryczka to chyba faktycznie ta ze spodka, bo w neo też ktoś wystawiał taki pojazd, ale się różnił od tamtego
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-05-05 o 14:58
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:43   #2034
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
życzę dużo zdrówka dla obojga
dziekuje bardzo
Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
dokladnie zreszta mysle ze goscie ktorzy beda nocowac w hotelu beda chcieli odwiedzic moich rodzicow a i ja tam bede wiec trzeba sie jakos zaprezentowac zeby oderwac uwage od workow pod oczami po calonocnej zabawie
a tak mi sie przypomnialo Ty wklejalas liste rzeczy do przypilnowania? bo jakos nie kojarze a napewno by sie przydala a widzialam uzupelnienia do listy :P

spotkanie rodzicow mam za soba bylo calkiem milo ale dobrze ze juz po ogolnie wszystko przebieglo gladko jedyne co mnie troche w kurza to ze "tesciowie" mowia ze sie nie wtracaja ale co chcwile mowia co ma byc tak czy siak ja oczywiscie slucham ale bedzie i tak jak mnie i mojemu sie podoba i jak to sobie wymyslilismy a zdania typu bo u corki bylo tak czy siak to juz wogole (szczegolnie ze tamtem slub na ktorym zreszta nie bylam kojarzy mi sie z wieloma przykrosciami)
tak pozaytm nie moge sie zdecydowac na wzro obraczek termin roboty mam zamowiony ale musze jeszcze isc do zlotnika doniesc wzor mam jeszcze troche czasu ale..jakos zadne mnie nie zafascynowaly a wzorow chyba z tysiac widzialam..
ale za to udalo sie schudnac , co nie omieszkal zauwazyc tesc i bylo mi przynajmniej troche milo:P
a co do tematu bizuterii to ja chce diademik do welonu ale taki bez " korony" i cos delikaatnego na szyje ale jesycye sie nie rozgladalam
fajnie ze spotkanko poszlo gladko )Gratuluje udanej dietki
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
W sobotę byłam w Krakowie.
Byliśmy w sklepach ślubnych, i nic nie kupiliśmy. W salonach z sukniami/biżuterią były po 2 opaski na krzyż, garnituru też nie było, na wysokich nie maja, a na miarę nie szyją. Oglądaliśmy koszule, ale nie można było przymierzyć (bez sensu), koszula za 200zł a nie idzie przymierzyć. To kupa kasy, a jak nie będzie pasowała to co?
Garnitur zamówimy chyba w Eldorado w Silesii, bo tam czasem krawcowa jest w niedzielę, więc nie trzeba brać wolnego i może koszulę też uszyją na miarę. Mój koszule z długim rękawem zawsze musi szyć na miarę, ale tam gdzie zamawialiśmy do tej pory, to te koszule mi się nie podobają tzn. tak na niedzielę są fajne, ale jak do ślubu to już nie bardzo.
Jak wracaliśmy to nasz wzrok przykuła bryczka:
wynajem na ślub w obrębie karkowa - 300zł za godzinę
P.S. później wkleję zdjęcia bryczki, bo coś mi teraz wizaż szwankuje.
bryczka cudna szkoda ze daleko mieszkam
Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Anialaura bardzo ładny bukiecik A to menu to masz wypasione, będziesz miała aż 6 rodzajów mięs na obiad? Kurczę to za ile Ty masz to wesele i gdzie? A na tą drugą kolację to i strogonoff i udziec? A nie lepiej by było rozdzielić, żeby goście dostawali mniej a częściej? Bo wtedy się robi wrażenie, że co chwilę coś podają
U nas też będzie alkohol pod kluczem, którym będzie operował świadek A winka to chyba tylko do obiadu będą, likierów nie chce ale za to będzie beczka piwa

Kitek, szkoda, że z tymi wycieczkami nie wypaliło ale wiesz nie ma tego złego..... Znajdziecie coś lepszego i będziecie zadowoleni, żeście wtedy nie pojchali A z mężem proszę mi sięnie kłócić, bo złość piękności szkodzi


Fajna biżu

Ja też nie

Ja też bym chciała opaskę, ale taką z cyrkonii i rozwarstwioną na trzy takie cienkie pojedyncze, a przy uchu złączone w jedno. Ją tak fajnei idzie na włosach ułożyć na taki styl grecki, ale gdzie tam jeszcze.....


No tak Lady jeśli się ma apartament jak Wy Mi to raczej nie grozi

No ja to jeszcze nie wiem w czym wyskoczę w drugi dzień, ale to tylko obiad a potem będziemy gości odwozić albo na pociąg, PKS albo pójdziemy na działkę na grilla, czyli w moim przypadku sukienki z satyny i atłasu odpadają. Zresztą goście i tak przyjdą luźnie ubrani, bo po obiedzie w podróż, to wcale sięnie obrażę, jak przyjdą w jeansach A w piątek to będzimey latać od parteru (mój TŻ) do III piętra (ja) witać gości, kolacja i odwozić fruuu na noclegi, więc raczej dżinsy mi wystarczą zupełności


No Lady ja też chciałam jednodniowe a wyszło jak wyszło Ale nie narzekam. Kolejna taka okazja do spotkania się w takim gronie nie nastąpi szybko

No właśnie wesele jednodniowe a wychodzi, że trzeba mieć ciuchów tyle jakby było w sumie trzydniowe

Ładne obrączki, a szerokość? I gdzie w TG czy gdzie?

buuuuuuu m am nadzieję, że szybko Twoja rodzinka stanie na nogi. A ten szpital to coś poważnego? Bo małej do wesela rączka się zagoi

Oj ta lista to byłą kilka stron temu, musiałąbyś poszukać.
Dobrze, że spotkanie jako tako wyszło, a teściami się nie przejmuj. To jest Wasze wesele, jak teściowie chcą tak czy siak, to ja przez mój niewyparzony język wypaliłbym, że mogli sobie tak zrobić na własnym
A nad diademikiem też kiedyś myślłam, ale właśnie takim bez korony, bo to mi sie kojarzy z wyborami miss Kumpela miałą taki diadem korona i w sumie ładnie wyglądał w jej czarnych włosach, ale była jakby pomieszana z kilku bajek, bo miała jeszcze futerko - ni to miss, ni królowa śniegu albo królewna

Ja też w ten weekend byłam na Komunii u chrześniaka, czeka mnie jeszcze jedna za 3 tygodnie i koniec ufff nareszcie.
Jejku a moje brwi, to szkoda gadać. Ich jeszcze nigdy nie dosięgła ręka kosmetyczki, zawsze sama albo przez kumpelę miałam robione, jak to profesjonalista zobaczy to chyba mi zgoli i każe zapuszczać A o paznokciach nie wspominam


A taką karocę tylko ecru można wynająć u nas na osiedlu u gościa co am stadninę koni, ma też sanie dla PM i inne powozy i bryczki.
dziekuje dziekuje ) Jedzenie bedzie noszone tak jakby na raty zeby nie wszystko naraz bo jest tego sporo.Ja mam Ustalone 135zl od osoby z tym ze alkohol i napoje od nas Wesele w Domu przyjec Wiktoria w Skrzyszowie

My tez bedziemy mieli apartament
Diademy mi sie podobaja ale ja nie bede miala- tylko kwiaty

Moj juz w domku mial przeciete sciegno Teraz ma poszyta reke i w gipsie Laury raczka juz jest w porzadku miala naciagniete sciegno, przesilona raczke.Dzis juz o tym nie pamieta ale przez 2 dni nie ruszala nia i wszystko robila prawa.

Co ja stresu przezylam to szok

Moj wlasnie mi powiedzial zebym poszukala jakiegos kamerzyste szybko hehehe bo ja chcialam tylko fotoreportaz
Polecicie kogos
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:01   #2035
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
tam gdzie my ta babka tak właśnie robi - mówisz kwotę na jaką Cię stac i oni takie zrobią
Ja najpierw byłam tam sama tak po drodze, bo byłam akurat na hali po buty i nawet nie wiedziałam, że tam jest jubiler i nie dość, że spodobały mi się obrączki, bo mają bardzo duży wybór to jeszcze obsługa przemiła Jak chodziłam po innych jubilerach to czasem babka nawet uwagi na mnie nie zwracała A tak postanowiłam wrócić do TG i tam kupiliśmy
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:52   #2036
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
u mnie tez, tylko mam nadzieję że się ubzdryngoli w samotności ;P


mi też się takie podobają - coś pomiędzy opaską a diademem


hehe, tak czy siak, nawet znad tego chechła w czymś musisz przyjechać :P


nie było - na prv wysyłała


tam gdzie my ta babka tak właśnie robi - mówisz kwotę na jaką Cię stac i oni takie zrobią


właśnie to mnie najbardzie drażni w sklepach z męską odzieżą - uważam że powinni mieć z każdego rozmiaru po 1 szt do przymierzania...


bryczka zajefajna ale mi nie pasowałaby do sukienki

ta druga bryczka to chyba faktycznie ta ze spodka, bo w neo też ktoś wystawiał taki pojazd, ale się różnił od tamtego
no to szkoda ze nie znajde a to co bylo to byla lista spraw ktorymi zajmuja sie organizatorzy slubow czy koordynatorzy cos w tym stylu w kazdym razie, bo ja sie ciagle martwie ze o czyms zapomne a Kitek ma w tej sprawie duze doswiadczenie
a co do diety to sie pochwalilam no i chyba przez to dzis niemoglam wytrzymac i "zgrzeszylam" hehe i podjadlam troche

bryczka super ale jakbym po bytomiu taka pojechala to by bylo komiczne te dziurawe ulice i bryczka chociaz do sali by pasowalo,

diademy mi sie bardzopodobaja tyl;ko takie delikatne - mam ciemne wlosy wiec ladnie sie bedzie odznaczac i blyszczec chyba ze akurat do fryzury beda bardziej pasowac kwiaty, zreszta sama niemoge sie zdecydowac na fryzure juz nie wspominajac o pierwszym tancu i wlasnie sie staram cos wybrac co myslicie o mietowych pocalunkach Krajewskiego?
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:29   #2037
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
tak tak kochana ja zamówiłam na wrzesień znalazłam firme dekoracyjną z piekar koszt 50 zł bez wzgledu na długość wypożycza się kilka dni przed i oddaje kilka dni po www.dekor.of.pl pani właścicielka przemiła osoba
Dziękuje kochana za odpowiedź
Juz do nich maila napisałam

Jutro przyjeżdzą firma montowac nam panele
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:30   #2038
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Tak w TG na przeciwko Hali Targowej pisało tylko Jubiler nie ma on swojej nazwy. Nie pamiętam szerokości, bo prosiliśmy babke, żeby tak nam dopasowała obrączki, żebyśmy się do 1000zł wyrobili z ceną, bo niestety na droższe nas nie stać.
O to wiem gdzie Fajnie, że Wam tak zrobią do ceny, a nie do modelu
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
SSR
Ta bryczka, o której piszesz to ta ze Zbrosławic, ta co była na targach w Spodku? Jak ta to cena około 2tyś.
Fajne te bryczki, ale to już by trzeba było miec całe wesele w jednym stylu, żeby ta bryczka nie była wyjęta z kontekstu i nie wyglądała jak kwiatek do kożucha.
Nie kitek ta bryczka o której piszę, to tak jak już wcześniej napisałam jest u mnie na osiedlu, mają jeszcze inne powozy i sanie, zresztą zobaczcie same co za cuda http://gonitwa.web44.net/bryczki/index.php
To w ogóle prowadzą ludzie, którzy kiedyś mieszkali na mojej ulicy. No ale, że jaj mam za daleko na salę to jadę autkiem, a też chciałam bryczką
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
u mnie tez, tylko mam nadzieję że się ubzdryngoli w samotności ;P


mi też się takie podobają - coś pomiędzy opaską a diademem


hehe, tak czy siak, nawet znad tego chechła w czymś musisz przyjechać :P


właśnie to mnie najbardzie drażni w sklepach z męską odzieżą - uważam że powinni mieć z każdego rozmiaru po 1 szt do przymierzania...


bryczka zajefajna ale mi nie pasowałaby do sukienki

ta druga bryczka to chyba faktycznie ta ze spodka, bo w neo też ktoś wystawiał taki pojazd, ale się różnił od tamtego
Nie martw się świadek będzie tak szalał, że nie będzie miał czasu popijać w samotności, ja bym mu tam dała
O właśnie o to chodzi, coś między opaską a diademem
Lady a jak mam przyjechać z tego chechła? No jak się wesele skończy to wracam z sukni ślubnej do domu i się w domu przebieram na nocne ciuszki
A rzeczywiście te sklepy z garniturami i koszulami są okropne. Nas bab tyle kupuje różne fatałaszki i można przymierzać jedne przez drugie bluzki i garsonki a u chłopów inaczej
No właśnie z Neo u nas w TG wystawiali sie Ci co podałam linka z tą bryczką.
Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
dziekuje dziekuje ) Jedzenie bedzie noszone tak jakby na raty zeby nie wszystko naraz bo jest tego sporo.Ja mam Ustalone 135zl od osoby z tym ze alkohol i napoje od nas Wesele w Domu przyjec Wiktoria w Skrzyszowie


Moj juz w domku mial przeciete sciegno Teraz ma poszyta reke i w gipsie Laury raczka juz jest w porzadku miala naciagniete sciegno, przesilona raczke.Dzis juz o tym nie pamieta ale przez 2 dni nie ruszala nia i wszystko robila prawa.

Co ja stresu przezylam to szok

Moj wlasnie mi powiedzial zebym poszukala jakiegos kamerzyste szybko hehehe bo ja chcialam tylko fotoreportaz
Polecicie kogos
To menu za taką cenę to masz fajne A sala w Skrzyszowie hmmmm, wstyd sie przyznać, ale nawet nie wiem w którą to stronę
Dużo zdrówka dla rodzinki i żeby nie skakali już jak "kozy" bo po co Ci ten stres
No a nie chcieliście w ogóle kamerzysty?
Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Ja najpierw byłam tam sama tak po drodze, bo byłam akurat na hali po buty i nawet nie wiedziałam, że tam jest jubiler i nie dość, że spodobały mi się obrączki, bo mają bardzo duży wybór to jeszcze obsługa przemiła Jak chodziłam po innych jubilerach to czasem babka nawet uwagi na mnie nie zwracała A tak postanowiłam wrócić do TG i tam kupiliśmy
No to butów nie ma z TG, ale za to obrączki będą
Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
no to szkoda ze nie znajde a to co bylo to byla lista spraw ktorymi zajmuja sie organizatorzy slubow czy koordynatorzy cos w tym stylu w kazdym razie, bo ja sie ciagle martwie ze o czyms zapomne a Kitek ma w tej sprawie duze doswiadczenie

diademy mi sie bardzopodobaja tyl;ko takie delikatne - mam ciemne wlosy wiec ladnie sie bedzie odznaczac i blyszczec chyba ze akurat do fryzury beda bardziej pasowac kwiaty, zreszta sama niemoge sie zdecydowac na fryzure juz nie wspominajac o pierwszym tancu i wlasnie sie staram cos wybrac co myslicie o mietowych pocalunkach Krajewskiego?
Miętowe pocałunki fajne są, też mi sie ta piosenka podoba. Ale ja nawet sie jeszcze nie zastanawiałam co z 1 tancem. No ale w końcu trzeba by coś ruszyć
Moniqa nie bój żaby, jutro rano napiszę co mam zapisane, tzn.o czym mam pamiętać i wyślę. Bo też sobie robiłąm taką listę od początku przygotowń do dnia ślubu mam miesiącami poukładane i odhaczam. Bądź cierpliwa
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:37   #2039
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
O to wiem gdzie Fajnie, że Wam tak zrobią do ceny, a nie do modelu
No to butów nie ma z TG, ale za to obrączki będą
No a buty dzisiaj kupiłam na targu w Zabrzu za całe 28zł I takie jakie chciałam, bo ja mam płaskostopie i nie moge mieć pełnych i taki odkrytych po bokach, bo mi się stopa wylewa i dostałam takie z odkrytą piętą i zabudowane po boku i nawet wyglądają na o wiele droższe niż były Pokazałabym zdjęcie, ale zepsuł mi się aparat, a innego nie mam niestety.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:54   #2040
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
No a buty dzisiaj kupiłam na targu w Zabrzu za całe 28zł I takie jakie chciałam, bo ja mam płaskostopie i nie moge mieć pełnych i taki odkrytych po bokach, bo mi się stopa wylewa i dostałam takie z odkrytą piętą i zabudowane po boku i nawet wyglądają na o wiele droższe niż były Pokazałabym zdjęcie, ale zepsuł mi się aparat, a innego nie mam niestety.
To jak tylko bedziesz miec aparat to wklejej fotki!! Ciekawe co to za fajne butki udało Ci sie kupić!...

Dziewczynki jakie będziecie miały kwiaty w dekoracji kościoła ??
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.