Moda na sukces - Część II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 11:30   #1921
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Moda na sukces - Część II

O kurczę to się będzie działo.Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:59   #1922
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość

btw. Bridget miała na ustach fajny błyszczyk podczas rozmowy z Erickiem
No Ciekawe jaki
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:10   #1923
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
ejejej z kim będzie Tejlor jak Ridż odejdzie i czy Tomas Będzie dlugo z gaby;dd
na youtube widziałam jakieś filmiki jej z Hektorem i Nickiem no i z Rickiem! No tak, przecież ona bedzie z Rickiem
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:12   #1924
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez hooda Pokaż wiadomość
Napisalam, ze serial jest durny bo sama sie na siebie wsciekam, ze to ogladam ale jednoczesnie nie moge przestac
Co wam moge jeszcze dopisac...
W chwili obecnej Brook jest zona Nicka i niby jest szczesliwa ale on jest chorobliwie zazdrosny o Rydza i zabronil jej pracowac w Forrester creations (czy jak to tam sie zwie). Pojawila sie tez siostra Brook, Donna, ktora zastapila Brook na pokazach mody bielizny z kolekcji Brook. Brook oczywiscie niby wspiera siostre ale jednoczesnie jest zazdrosna o to ze Donna jest w centrum uwagi na wybiegu no i oczywiscie o to, ze pracuje z Rydzem
Warto tez dodac ze kilka miesiecy temu, po tym jak Brook ostatecznie odrzucila Rydza, on dostal zawalu serca a wczesniej wszystko wygarnal Stephanie, ze to przez nia stracil Brook, ze ona nigdy jej nie akceptowala w rodzinie itp. Tak wiec chlopina dostal zawalu i lezal w spiaczce dopoki Stephani nie ublagala Brook aby ta przyjechala wybudzic jej syna. Brook oczywiscie to zrobila, zapewniala Rydza, ze go kocha ale z nim nie moze byc, bo to Nick jest jej przeznaczniem. Wtedy Stefa przysiegla synowi, iz odzyska Brook dla niego i juz nigdy wiecej nie bedzie jej gnebic.
Aby odzyskac Brook, Stefa dala jej 50% udzialow w firmie a reszte rozdzielila po rodzinie. Brook byla w szoku i udzialy przyjela ale dalej odrzucala Rydza
Pojawil sie tez ojciec Brook, Steven, ktory probowal ocieplic stosunki z corka i zemscic sie jakos na Forresterach. Ojciec Brook romansowal z Jackie i przespal sie z Taylor) a potem odkupil od niej 2% udzialow w firmie Forresterow, udzialy przekazal corce tak aby ta miala wiekszosc udzialow i razem z Nickiem namowil Brook aby zwolnila wszystkich forresterow z firmy Potem Brook odzyskala rozum i przywrocila ich do firmy
Co do Bridget, Dante i Felicji - Bridget odda Nicka swojej matce, po tym jak straci dziecko. W tym samym czasie kiedy Bridget poronila, okazalo sie ze synek Felicji jest tak naprawde synem Dantego, ktory przespal sie z nia raz w Europie. Dante jest zakochany w Bridget i usiluje wykorzystac fakt, ze maly jest jego synem do zwiazania sie z Bridget (nie zapominajmy, ze Bridget zwiazala sie z malym, kiedy Felicja oddala go jej i Nickowi -bo umierala na raka). Bridget opiera sie ale w koncu tez sie zakochuje w Dante - choc troche to trwa i duzo sie dzieje w miedzyczasie, min Felicja cudownie zdrowieje i usiluje uwiesc Dantego - z powodzeniem zreszta

Wraca tez do serialu Phoebe - corka Rydza i Taylor - calkiem niepodobna do poprzedniej mlodej Phoebe-mloda aktorka - oczywiscie sztuczna blondyna mnie to razi w tym serialu, ze nawet sie nie postarali o autentycznosc aktorki. Jakim cudem corka Rydza i Taylor moze byc bladolica blondynka?
Ale do rzeczy - ich corka wraca niby na kila tygodni ale w miedzyczasie zdarza sie wypadek. Samochod, ktorym jechala Phoebe zlapal gume na autostradzie podczas duzej mgly. Poniewaz krecil sie tam jakis podejrzany typ, mloda zadzwonila do matki, ktora byla pijana (Taylor stala sie alkoholiczka po tym jak ja rzucil Rydz). Taylor chciala ratowac corke wiec wsiadla do samochodu i pojechala ...
w miedzyczasie Phoebe zadzownila do Darli (bo jechala na przyjecie urodzinowe coreczki Darli i Thorna) i Darla zaoferowala sie zmienic jej kolo. Darla przyjechala i zmieniala kolo a w miedzyczasie nadjechala Taylor i potracila Darle, ktora potem zmarla w szpitalu.
Taylor nie przyznala sie odrazu, ze to ona byla sprawca wypadku a potem gnebily ja potworne wyrzuty sumienie i chciala sie przyznac ale odwodzil ja od tego ten ratownik (nie pamietam jego imienia - odwiedzal ja czesto jak jeszcze Taylor byla z Rydzem) - przypomnialo mi sie - Hector chyba?
I to mniej wiecej tyle z odcinkow, ktore leca u mnie, jak dojdzie cos nowego to dopisze.
Zreszta ja wiem co bedzie dalej bo czytalam na wikipedi
Pozdrawiam

O DZIĘX fajne nowostki
prosim o więcej
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:12   #1925
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
No Ciekawe jaki
Mam podobny, taki właśnie z brokatem i taki kolor, ale jej pewnie nie zostaje potem sam brokat na ustach jak już błyszczyk zejdzie
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:13   #1926
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
na youtube widziałam jakieś filmiki jej z Hektorem i Nickiem no i z Rickiem! No tak, przecież ona bedzie z Rickiem
Myślę, że scenarzyści uciekli z zakładu psychiatrycznego
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:19   #1927
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Myślę, że scenarzyści uciekli z zakładu psychiatrycznego
i podziękować im za to
Opowiadałam mamie, co tu wyczytałam, dzięki Hoodej i aż sama się gubiłam w tym co mówię, takie to zagmatwane. "Ten z tą, a potem ta się pojawi, ale jeszcze wcześniej to ona był z nim...."
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 12:49   #1928
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Moda na sukces - Część II

Ciekawe..
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:52   #1929
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Moda na sukces - Część II

Odcinki są już emitowane po 1 dziennie. Brak emisji w weekendy a godzine przełożono na około 18 (mam nadzieję że to tylko na okres wakacji)

odc.4420 emisja: poniedziałek 22.06
Nick mówi Erykowi o swoich uczuciach do Brooke. Zaznacza jednak, że nie zrani Bridget i dziecka. Agent Dunn przybywa do domu Forresterów i zakuwa Gabrielę w kajdanki. Brooke przekonuje Dantego, że pomiędzy nią i Nickiem nic się więcej nie wydarzy.

odc. 4421 emisja: wtorek 23.06
Dante mówi Bridget, że spotyka się z Brooke. W tym samym czasie Brooke rozmawia z Erykiem o Dantem. Kiedy zjawia się Bridget, Brooke potwierdza, że związała się z Dantem. Taylor prosi Hectora, żeby jej pomógł naprawić system alarmowy w jej domu. Akurat przychodzi do niej Ridge, żeby porozmawiać o Thomasie i Gabrieli. Taylor zdaje sobie sprawę, jak bardzo Ridge tęskni za Brooke. Chce, by poszedł z nią do psychologa. Ridge wychodzi, zamierza poszukać Thomasa.

odc. 4422 emisja: środa 24.06
Dante chce się znów spotkać z Brooke. Nick skarży się Jackie, że Bridget jest na niego zła. Bridget pokazuje Brooke wynik badania USG. Proponuje też, żeby wieczorem Brooke i Dante spotkali się z nią i Nickiem na kolacji. Brooke nie może odmówić. Mówi o zaproszeniu Dantemu, który dochodzi do wniosku, że Brooke nie chodzi o niego. Zgadza się jednak pójść na kolację. Bridget jedzie na łódź Nicka. Pokazuje mu zdjęcie płodu i wspomina o kolacji. Kiedy przychodzą do Cafe Russe, Nick okazuje niezadowolenie, widząc Brooke i Dantego.

odc. 4423 emisja: czwartek 25.06
Bridget, Nick, Brooke i Dante siedzą w Cafe Russe. Eryk i Jackie obserwują ich. Brooke mówi Nickowi, że spotyka się z Dantem. Ona i Dante udają, że są parą. Bridget w to wierzy. Nick jest wściekły. Jackie obawia się, że Bridget zauważy, jak bardzo Nick jest zazdrosny o jej matkę. Eryk uważa, że związek Nicka z Bridget nie ma przyszłości. Nick mówi Brooke, że jej nie wierzy. Brooke oznajmia, że szczęście Bridget jest dla niej najważniejsze. W Spectra Couture Sally rozmawia z Darlą.

odc. 4424 emisja: piątek 26.06
W Cafe Russe Brooke powtarza Nickowi, że choć się kochają, on musi być z Bridget. Jackie zamierza podejść i powiedzieć Bridget prawdę, ale Eryk wyprowadza ją i zabiera do domu na plaży. Na prośbę Bridget wszyscy jadą do domu, by posiedzieć nad basenem. Brooke i Dante nadal udają zakochanych. Ponieważ Nick nie kryje wściekłości, Bridget zaczyna podejrzewać, że jest zazdrosny o Brooke. W Spectra Couture Sally proponuje Thomasowi czek na dużą sumę i atrakcyjną umowę. Dzięki temu będzie mógł uniezależnić się od Ridge'a i pozostać mężem Gabrieli.

odc. 4425 emisja: poniedziałek 29.06
Przed podjęciem decyzji w sprawie oferty Sally Thomas chce jeszcze porozmawiać z Gabrielą. Ta radzi mu, żeby dobrze przemyślał sprawę. Jackie i Eryk spędzają miły wieczór w domu na plaży, próbując się pocieszać nawzajem. Jackie jest przykro w związku z rozwodem z Massimem, a Eryka czeka rozwód ze Stephanie. Nad basenem Brooke i Dante wciąż udają zakochanych. Bridget pyta Nicka, czy jest zazdrosny o jej matkę. W końcu wychodzą i wracają na łódź. Nick jest wyraźnie zdenerwowany, ale zaraz przeprasza Bridget.

odc. 4426 emisja: wtorek 30.06
Sally chce, żeby Thomas był projektantem Spectry. Przedstawia mu korzystną umowę. Ridge woli jednak, żeby jego syn studiował. Proponuje mu współzawodnictwo: obaj mają stworzyć własne projekty. Wygra ta kolekcja, która się lepiej sprzeda. Jeśli zwycięży Thomas, wtedy rodzina Forresterów zaakceptuje Gabrielę. Thomas podejmuje wyzwanie.

odc. 4427 emisja: środa 01.07
Bridget jest szczęśliwa. Przeżywa z Nickiem cudowne chwile. Opowiada o tym Brooke, która rozmyśla o utraconej miłości. Nick po raz trzeci prosi Bridget o rękę. Chce poślubić kobietę na swojej łodzi.

odc. 4428 emisja: czwartek 02.07
Nick i Bridget już po raz trzeci przygotowują się do ślubu. Nick pragnie cichej uroczystości, nie chce zapraszać gości. Wbrew jego woli Bridget zaprasza swoją matkę. Nick błaga Brooke, żeby nie przychodziła na ślub. Boi się, że w jej obecności nie zdoła wypowiedzieć słów przysięgi.

odc. 4429 emisja: piątek 03.07
Odbywa się ślub Bridget i Nicka. Zgodnie z życzeniem panny młodej, w uroczystości uczestniczą rodzice obojga. Obecność Brooke wytrąca Nicka z równowagi. Mężczyzna ma problem z wypowiedzeniem słów przysięgi. Ridge jest niemile zaskoczony informacją o zażyłości Dantego i Brooke.
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 13:24   #1930
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Moda na sukces - Część II

oj ta moda
teraz to chyba najgrzeczniejszy jest Torn
ciekawe z kim on się zmota po śmierci Darli
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 13:26   #1931
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
oj ta moda
teraz to chyba najgrzeczniejszy jest Torn
ciekawe z kim on się zmota po śmierci Darli
O właśnie, nawet o tym nie pomyślałam

EDIT: już wiemy : http://www.youtube.com/watch?v=dS4MUB6Gn-c

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2009-06-22 o 13:32
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 14:11   #1932
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Moda na sukces - Część II

HAha, napisalam do mamy smsa "Nie ma mody we wakacje "
Odpisala "Jest! o 18:20!" Ulżyło mi.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:36   #1933
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
na youtube widziałam jakieś filmiki jej z Hektorem i Nickiem no i z Rickiem! No tak, przecież ona bedzie z Rickiem
co do thomasa to jakos przegapilam odcinki, kiedy wyjasnila sie sytuacja z gaby ale wiem, ze dzieki taylor gaby dostala zielona karte i mogla zostac w usa. teraz tomas zniknal i rzadko go pokazuja, wiec nie znam jego dalszych losow.
co do taylor to podobno bedzie z nickiem i beda miec syna (pierwsze biologiczne dziecko nicka) ale potem sie okaze, ze tak naprawde to bedzie dziecko brook i nicka. nie wiem dokladnie jak to sie stalo - bo tych odcinkow tutaj jeszcze nie nadaja - podobno w laboratorium pomylili jajeczka taylor i brook (obie mialy nazwisko forrester) i taylor nosila w sobie nie swoje dziecko
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 14:47   #1934
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
oj ta moda
teraz to chyba najgrzeczniejszy jest Torn
ciekawe z kim on się zmota po śmierci Darli
Chyba z Tejlor bo mu będzie chciała wynagrodzić śmierć żony.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:04   #1935
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

Gabi szaleje Już nie jest taką cichutką, skromną dziewczynką, co to by tylko płakała i grzecznie wszystkich słuchała.

Nie mogłam dziś patrzeć na flirt Brooke i Dantego. Aż mi się niedobrze robiło.

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2009-06-22 o 18:05
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:05   #1936
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Moda na sukces - Część II

Brooke.. Co za poświęcenie dla córki Tiaaa
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:54   #1937
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez hooda Pokaż wiadomość
Napisalam, ze serial jest durny bo sama sie na siebie wsciekam, ze to ogladam ale jednoczesnie nie moge przestac
Co wam moge jeszcze dopisac...
W chwili obecnej Brook jest zona Nicka i niby jest szczesliwa ale on jest chorobliwie zazdrosny o Rydza i zabronil jej pracowac w Forrester creations (czy jak to tam sie zwie). Pojawila sie tez siostra Brook, Donna, ktora zastapila Brook na pokazach mody bielizny z kolekcji Brook. Brook oczywiscie niby wspiera siostre ale jednoczesnie jest zazdrosna o to ze Donna jest w centrum uwagi na wybiegu no i oczywiscie o to, ze pracuje z Rydzem
Warto tez dodac ze kilka miesiecy temu, po tym jak Brook ostatecznie odrzucila Rydza, on dostal zawalu serca a wczesniej wszystko wygarnal Stephanie, ze to przez nia stracil Brook, ze ona nigdy jej nie akceptowala w rodzinie itp. Tak wiec chlopina dostal zawalu i lezal w spiaczce dopoki Stephani nie ublagala Brook aby ta przyjechala wybudzic jej syna. Brook oczywiscie to zrobila, zapewniala Rydza, ze go kocha ale z nim nie moze byc, bo to Nick jest jej przeznaczniem. Wtedy Stefa przysiegla synowi, iz odzyska Brook dla niego i juz nigdy wiecej nie bedzie jej gnebic.
Aby odzyskac Brook, Stefa dala jej 50% udzialow w firmie a reszte rozdzielila po rodzinie. Brook byla w szoku i udzialy przyjela ale dalej odrzucala Rydza
Pojawil sie tez ojciec Brook, Steven, ktory probowal ocieplic stosunki z corka i zemscic sie jakos na Forresterach. Ojciec Brook romansowal z Jackie i przespal sie z Taylor) a potem odkupil od niej 2% udzialow w firmie Forresterow, udzialy przekazal corce tak aby ta miala wiekszosc udzialow i razem z Nickiem namowil Brook aby zwolnila wszystkich forresterow z firmy Potem Brook odzyskala rozum i przywrocila ich do firmy
Co do Bridget, Dante i Felicji - Bridget odda Nicka swojej matce, po tym jak straci dziecko. W tym samym czasie kiedy Bridget poronila, okazalo sie ze synek Felicji jest tak naprawde synem Dantego, ktory przespal sie z nia raz w Europie. Dante jest zakochany w Bridget i usiluje wykorzystac fakt, ze maly jest jego synem do zwiazania sie z Bridget (nie zapominajmy, ze Bridget zwiazala sie z malym, kiedy Felicja oddala go jej i Nickowi -bo umierala na raka). Bridget opiera sie ale w koncu tez sie zakochuje w Dante - choc troche to trwa i duzo sie dzieje w miedzyczasie, min Felicja cudownie zdrowieje i usiluje uwiesc Dantego - z powodzeniem zreszta

Wraca tez do serialu Phoebe - corka Rydza i Taylor - calkiem niepodobna do poprzedniej mlodej Phoebe-mloda aktorka - oczywiscie sztuczna blondyna mnie to razi w tym serialu, ze nawet sie nie postarali o autentycznosc aktorki. Jakim cudem corka Rydza i Taylor moze byc bladolica blondynka?
Ale do rzeczy - ich corka wraca niby na kila tygodni ale w miedzyczasie zdarza sie wypadek. Samochod, ktorym jechala Phoebe zlapal gume na autostradzie podczas duzej mgly. Poniewaz krecil sie tam jakis podejrzany typ, mloda zadzwonila do matki, ktora byla pijana (Taylor stala sie alkoholiczka po tym jak ja rzucil Rydz). Taylor chciala ratowac corke wiec wsiadla do samochodu i pojechala ...
w miedzyczasie Phoebe zadzownila do Darli (bo jechala na przyjecie urodzinowe coreczki Darli i Thorna) i Darla zaoferowala sie zmienic jej kolo. Darla przyjechala i zmieniala kolo a w miedzyczasie nadjechala Taylor i potracila Darle, ktora potem zmarla w szpitalu.
Taylor nie przyznala sie odrazu, ze to ona byla sprawca wypadku a potem gnebily ja potworne wyrzuty sumienie i chciala sie przyznac ale odwodzil ja od tego ten ratownik (nie pamietam jego imienia - odwiedzal ja czesto jak jeszcze Taylor byla z Rydzem) - przypomnialo mi sie - Hector chyba?
I to mniej wiecej tyle z odcinkow, ktore leca u mnie, jak dojdzie cos nowego to dopisze.
Zreszta ja wiem co bedzie dalej bo czytalam na wikipedi
Pozdrawiam
istna komedyja jak mówi moja mama

zapomniałam dziś o modzie
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 06:18   #1938
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
O właśnie, nawet o tym nie pomyślałam

EDIT: już wiemy : http://www.youtube.com/watch?v=dS4MUB6Gn-c
ooo JAK SZYBKO a co to jest za lala ?ja jej nie rozpoznaję....
no a ten Torn ładnie zbudowany jest
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:05   #1939
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
ooo JAK SZYBKO a co to jest za lala ?ja jej nie rozpoznaję....
no a ten Torn ładnie zbudowany jest
to jest z tego co kojarzę siostra Brooke. Potem ona weźmie ślub także z Erykiem. Ale nie wiem, czy to będzie po Thornie czy przed.
A rzeczywiście, Thorne chyba najlepiej się trzyma z ich wszystkich (mowa o facetach).
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 12:46   #1940
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
to jest z tego co kojarzę siostra Brooke. Potem ona weźmie ślub także z Erykiem. Ale nie wiem, czy to będzie po Thornie czy przed.
A rzeczywiście, Thorne chyba najlepiej się trzyma z ich wszystkich (mowa o facetach).
WOW zawsze te siostry Bruk to takie sirotki były Az mi dziwne,ze to któras z nich (ta młdsza chyba zawsze wydawała mi się jakaś taka ...brzydka...)jeżeli to jest ta:to jestem w szokuale raczej to jest ta starsza...
http://images.google.pl/imgres?imgur...a%3DG%26um%3D1
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2009-06-23 o 12:48
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:48   #1941
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
WOW zawsze te siostry Bruk to takie sirotki były Az mi dziwne,ze to któras z nich (ta młdsza chyba zawsze wydawała mi się jakaś taka ...brzydka...)jeżeli to jest ta:to jestem w szoku
http://images.google.pl/imgres?imgur...a%3DG%26um%3D1
to ta
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:54   #1942
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Moda na sukces - Część II

ale się wczułamta od prawej najbardziej wysunieta to chyba była ona ta Donna...
zdjęcie z sezonu 1987 / 88
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 01.gif (75,5 KB, 47 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:13   #1943
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

jakie zdjęcie Brooke z jaką grzywą

Ale Donny nie gra teraz ta sama aktorka nie???
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:15   #1944
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
jakie zdjęcie Brooke z jaką grzywą

Ale Donny nie gra teraz ta sama aktorka nie???
no dlatego tak zdziwiła mnie ta blondyna
nie,to bankowo nie jest ta aktorka
no a fryzy maja zaaaawodowe,nawet nie potrafię poznac tam niektórych
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:24   #1945
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

ten na górze po lewej to jest chyba pierwszy Thorne. A poza tym to poznaję tylko Brooke, Ridge'a, Stephanie i Ericka. Amen.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:26   #1946
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
ten na górze po lewej to jest chyba pierwszy Thorne. A poza tym to poznaję tylko Brooke, Ridge'a, Stephanie i Ericka. Amen.
no raczej tak a tak apropo,s Thorna to grało go juz chyba ze 4 aktorów
wygrzebałam 3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thorn1.jpg (11,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg th2.jpg (13,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg th3.jpg (11,9 KB, 9 załadowań)
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2009-06-23 o 13:34
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:38   #1947
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Moda na sukces - Część II

bleee, ten ostatni najlepszy
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:59   #1948
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
to jest z tego co kojarzę siostra Brooke. Potem ona weźmie ślub także z Erykiem. Ale nie wiem, czy to będzie po Thornie czy przed.
A rzeczywiście, Thorne chyba najlepiej się trzyma z ich wszystkich (mowa o facetach).
też sądze że Torn trzyma się nieżle

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
no raczej tak a tak apropo,s Thorna to grało go juz chyba ze 4 aktorów
wygrzebałam 3
uuu pamiętam tego w środku ale żadnej siostry Brook nie pamiętam, nie wiedziałam nawet że ona ma siostry
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 22:29   #1949
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Moda na sukces - Część II

przegapiłam dziś modę chyba jakies przypomnienie w telefonie potrzeba nam
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 06:39   #1950
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Moda na sukces - Część II

A POWIEDZCIE czy w wakacje jest tylko jeden odcinek ??A czy w sobotę też są?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 09:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.