Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 22:43   #1921
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Żadna zgryźliwość, jedynie uprzejma sugestia. Po coś mamy Internet, nie musimy się zbłaźniać, prawda?
Może dla Ciebie lekkie przekręcenie skomplikowanego imienia to "zbłaźnienie", każdemu się zdarza pomylić i nie ma obowiązku znać pisowni imion i nazwisk wszystkich gwiazd i gwiazdeczek... Ale nvm


Zakochana złośnica - 7/10 - tak tak, wiem, staroć ale dopiero obejrzałam ten film... Całkiem sympatyczny, miło się oglądało i Julię Stiles, i słodkiego i boskiego Heatha Ledgera (aż mnie chwilami ściskało, tak szkoda chłopaka... ). Oczywiście scenariusz średnio pomysłowy ale arcydziełem to na pewno być nie miało ;-)
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:51   #1922
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dzisiaj:
Taken (Uprowadzona) - pozytywnie zaskoczyl mnie ten film. Trzyma w napieciu (przynajmniej mnie ) nie nudzi, ciekawy Polecam
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 23:06   #1923
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Podwójne ubezpieczenie - 9/10 - stary dobry noir.

White Chicks - 3/10 - komedia o murzynach przebranych za blondynki

Szakal - 5/10 - prawdopodobnie fajny film sensacyjny, gdyby nie przerażająco żałosne, żenująco naciągane zakończenie. ocena w górę za polską armatę.

More - 9/10 - świetna, ale strasznie smutna animowana krótkometrażówka o szarym robotniku szukającym szczęścia.

Przystanek Manhattan - 8/10 - przypadkowo powiązani ze sobą ludzie i ich problemy; typowe ale w ciekawej formie, choć byłoby dużo lepiej bez kilku perwersyjnych scen ('uderz mnie, uderz. jestem złą matką' w łóżku, oczywiście ) które popsuły przyjemny senny nastrój.

Kolekcjoner kości - 5/10 -

Ja, twardziel -
5/10 - głupawa komedia kryminalna o facecie który wybrał złe miejsce w barze i skończył z kulą w tyłku.

American Pie: Dom Beta - naciągane 2/10 - tradycyjnie: rzygi, bąki i gołe cycki w roli głównej. n/c

Sadysta - 4/10 - za mało gore jak na gore, za mało emocji jak na thriller, za mało fajny jak na fajny film. krwawe bzdury, ale muszę przyznać, że z szukaniem dziewczyny na jedną noc w taki sposób jeszcze się nie spotkałem


Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Pulp Fiction 9/10 - wstyd, że tak późno, podobał mi się bardzo.Jak ja uwielbiam,gdy akcja filmu nieoczekiwanie wraca we wcześniejszy moment fabuły i pokazuje się np. inny punkt widzenia czy dalszy ciag neidokończonego wątku Świetne to jest... Czy ktoś wie może jak to się profesjonalnie nazywa?Bo jestem bardzo ciekawa. Ah, Tarantino!
nie ma żadnej oficjalnej "profesjonalnej" nazwy. to po prostu nielinearność, specyficzna kompozycja. Tarantino lubi sprzedawać puzzle.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 02:46   #1924
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

The United States Of Leland (Odmienne Stany Moralności)

Opowieść o wrażliwym nastolatku Lelandzie, który eksperymentuje z moralnością. Chłopiec morduje autystyczne dziecko i zostaje umieszczony w domu poprawczym. Tam spotyka nauczyciela , który próbuje pomóc mu zrozumieć przyczyny brutalnego czynu



Oczywiście oglądam wszystko w czym gra Ryan Gosling, a co wpadnie mi w łapki Ubóstwiam tego aktora i jego niesamowity talent, wspaniałą mimikę, umiejętnośc przekazania emocji i dotarcia do widza. I tym razem się nie zawiodłam. Gosling genialny jak zwykle Bardzo mi się podobała ta jego rola I jak wyglądał z ciemnymi włosami ehhh Ryan mial wtedy 23 lata, a zagrał tak, że

No ale wracam do tematu Piękny, baaardzo wzruszający film. Trafił w moje emocje, do mojego serducha. Jeśli masz gorszy dzień, nie oglądaj!!! Bardzo melancholijny film!

Leland Cierpi na Weltschmerz i bardzo trafnie, choć niestety mało optymistycznie opisuje otaczającą nas rzeczywistość. Od 3/4 filmu caly czas płakałam, bo tak silne emocje u mnie wywołał. Wczułam się w emocje Lelanda, jego postrzeganie świata i zapłakałam nad ludzkim losem. Poruszona zostaje też kwestia dobra i zła oraz cieniutkiej granicy jaka je dzieli. Piękny, smutny film. I genialny Gosling!!!!

Jedyny minus to momentami zbyt zamotane przemyslenia, ale to ma prawdopodobnie oddać złożonośc psychiki Lelanda, tak mi się wydaje

Tak czy ineczej, polecam wszystkim z całego serca!


100000.../10 Żaden film nie przebije chyba "Stay", ale ten zrobił na mnie ogromne wrażenie Przeżyłam oba filmy podobnie pod względem emocjiMOCNA RZECZ!!!


P.S. Dziwni mnie i bardzo smuci, że Ryan nie dostal do tej pory Oskara Taki wielki talent, a wciąż nie uhonorowany tą prestiżową statuetką ehhh Mam nadzieję, że tos ię zmieni za jakiś czas Ryanowi się należy Oscar jak nic

P.S.2. Jak ja kocham ten film http://www.youtube.com/watch?v=L6GGsl6XUNU

P.S.3. Na biało jeśli ktoś oglądał "Half Nelson" ---> ten film nie kończy się pozytywną przemianą (lub nadzieją na nię) bohatera jak pisała bodajże Veris. Wystarczy wysłuchać utworu, z końca filmu do końca właśnie i od razu włączyć początek. I wszystko się wyjaśnia
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010

Edytowane przez Melodia mgieł nocnych
Czas edycji: 2008-08-15 o 03:46 Powód: dopisek
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:32   #1925
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zew Krwi- nudny filmik o wilkolakach... pewien chłopiec jest w stanie złamać klątwę ciążącą nad wilczym klanem... jedni go chronią, drudzy chcą go zabić... nic nowego... 3/10

Testosteron- myślałam, że mi ze śmiechu brzuch rozerwie :P 10/10 bez dwóch zdań ^^
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:48   #1926
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Nie zadzieraj z fryzjerem - główna role gra Adam Sandler, film z 2008 opowiada o mężczyznie, który był antyterrorystą a jego marzeniem było zostać fryzjerem... jego dalsze losy można zobaczyć ogladąc film. Był taki, momentami zabawny ale i momentami nudny.. 6/10
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:59   #1927
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

John Rambo - in. Rambo IV

Sylvester Stallone oprócz tego, że zagrał główną rolę, to jeszcze napisał scenariusz i wyreżyserował ten film!

Znam wszystkie części Rambo, ale z całą stanowczością muszę przyznać, że IV-ka jest najkrwawsza, poprzednie części przy niej to bajka

Pierwszy raz widziałam film z napisami, nie zrażajcie się, film czyta się tylko do połowy , potem jest tylko strzelanka, ale za to jaka
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 12:27   #1928
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Testosteron- myślałam, że mi ze śmiechu brzuch rozerwie :P 10/10 bez dwóch zdań ^^
Najlepsze w nim jest to że jak oglądasz 10 raz to też brzuch ze śmiechu rozrywa
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:46   #1929
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Sweeney Todd" 10/10 świetny film! cudowna czarna komedia z klimatem, boski Deep!
"Pachnidło" książkę czytałam dość dawno temu, ale film podoba mi się bardziej - 8/10
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:12   #1930
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Wpadka- o skutkach tzw ONS i przyśpieszonym kursie dojrzewania do rodzicielstwa... calkiem zabawny.... ale itak słabo 4/10
Potwierdzam, zgadzam się z tobą, i daję tyle samo punktów 4/10

Spis cudzołożnic(1995)
Kiepskawy. I taki w sumie nijaki. Jak na Stuhra to słabo 5/10

Prosto w serce (2007)
Jedna z lepszych komedii romantycznych zagranicznych, jakich widziałam. Podobał mi się. Polecam bo choć są w niej banały i jest przewidywalna to przyjemnie się ogląda. Mnie nie znudził,jest sporo muzyki, która szybko wpada w ucho. Drew Barrymore i Hugh Grant przypasowali mi jako główni bohaterowie filmu. W swojej kategorii 10/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 14:57   #1931
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Testosteron- myślałam, że mi ze śmiechu brzuch rozerwie :P 10/10 bez dwóch zdań ^^
poważnie tak wam sie podoba? i rozrywa ze śmiechu?
mnie zupełnie nie ruszył. nic a nic.


za to zaciekawiłam się na nowo The United States Of Leland ;p
mialam go obejrzec, ale nie bylo mozliwosci, bo zwyczajnie nie znalazlam w wypozyczalni i jakos zapomnialam.
a że dawno juz nie ogladalam Goslinga w 'akcji' to chyba znowu poszukam

w TS płyta z 'Pachnidłem'
czytałam i oglądałam już kilka razy ale nie zaszkodzi kolejne, bo kupiłam
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 15:38   #1932
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Życie na podsłuchu- ogladałam go wiele razy i za każdym razem jest genialny 10/10
Zgadzam się - doskonały
Podoba mi się sposób, w jaki filmowe Niemcy rozliczają się z komunizmem - bez nadmiernego zadęcia, tak "po ludzku". W polskim kinie często mi tego brakuje i drażni mnie cała ta bogoojczyźniana otoczka.
Cytat:
Napisane przez scha Pokaż wiadomość

Ja, Irena i ja - Jim Carrey i Renee Zellweger w glupkowatej komedii. Nie polecam.
Dobrze robi na przeponę. Przynajmniej moją.
Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
płytki grób (shallow grave),dratmat/thriller debiut reżysera Trainspotting Dannego Boyle'a , gra w nim m.in Ewan McGreagor .
(...)
dzień świra - już go oglądałam, teraz został tylko przypomniany, stwierdzam, że sam pomysł jest ok, ale brakuje temu filmowi spójności 6/10
Obydwa te filmy bez wahania zabrałabym na bezludną wyspę. Pod warunkiem, że byłyby tam wszelkie wygody cywilizacyjne, w tym kino domowe

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
"Mężowie i żony" W.Allena-zupełnie nie w moim guście.
Czyli?

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Podwójne ubezpieczenie - 9/10 - stary dobry noir.
Nabrałam ochoty na jakiegoś noira. Z braku "Podwójnego ubezpieczenia" chyba obejrzę "Windą na szafot"

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
P.S. Dziwni mnie i bardzo smuci, że Ryan nie dostal do tej pory Oskara Taki wielki talent, a wciąż nie uhonorowany tą prestiżową statuetką ehhh Mam nadzieję, że tos ię zmieni za jakiś czas Ryanowi się należy Oscar jak nic
Nie dostał. Wielu utalentowanych aktorów nie dostało. Jest młody i jeszcze może dostać, a nawet jak nie dostanie to co? O przyznaniu Oscara decydują głosy członków Akademii, tak więc teoretycznie ten kto dostał tę nagrodę mógł mieć np. tylko o jeden głos więcej od tego, który Oscara nie dostał. Ja osobiście wzdragam się na myśl o takim aptekarskim odmierzaniu czyjegoś talentu i do wszelkich nagród, a już do Oscarów tym bardziej - podchodzę z dużym dystansem. Mogę się popatrzeć na ten czerwony dywan, byle nie za długo, bo cały ten blichtr działa na mnie raczej zniechęcająco.
A Ryan ma wielki talent z Oscarem, czy bez. Chociaż kiedyś pewnie w końcu go dostanie

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2008-08-15 o 17:17 Powód: cytat
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 16:35   #1933
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Love Actually (po naszemu To właśnie miłość) w reżyserii Richarda Curtisa pamiętam jak jeszcze był ten film do obejrzenia w kinie, za nic bym na niego nie poszła, spodziewałam się czegoś bardzo tendecyjnego okraszonego świątecznym klimatem, jednak byłam w wielkim błędzie, bo film polecam każdemu, a szczególnie naszym filmowiczkom wizazankom, jezeli są takie, które go nie widziały, mimo że to komedia romantyczna, i można by pomyśleć że wszystko już widzieliśmy to film się broni, jest naprawdę uroczy Po pierwsze
Genialne jest przesłanie tego filmu Po obejrzeniu ma się takie pozytywne wrażenie, że na każdego człowieka czeka miłość, świadomość,że miłość rzeczywiście nadal istnieje i jest jej na świecie dużo. Film szczególnie dla samotnych! Po drugie
Bardzo dobra, wręcz gwiazdorska obsada (Hugh Grant jako zawadiacki premier brytyjski, Keira Knightley, Rowan Atckinson, Claudia Schiffer, Billy Bob Thorton), dobra ścieżka dźwiękowa.
Film składa się z mnóstwa powiązanych w bardziej lub mniej dosłowny sposób epizodzików, mamy tam wątek o premierze, który zakochuje się w służącej, o pisarzu i jego pomocnicy portugalce, który dowodzi tego że miłość nie zna barier językowych, wątek ślubny, wątek miłość z pracy (Karl ), starego gwiazdora rocka, którego wizytówką są zabawne teksty ("dzieci nie kupujcie narkotyków! zostancie gwiazdami rocka, dostaniecie je za darmo ; ) ) itd Ex-gwiazdor poza Karlem, małym chłopczykiem i jego tatusiem są moimi ulubionymi postaciami w tym filmie
Scenariusz nie zamyka sie typowym happy endem, pare watkow jest zamknietych, ale sporo pozostaje bez odpowiedzi, tak jak w życiu.
jak na gatunek komedia romantyczna 10/10,mozna go spokojnie obejrzec kilka razy.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:28   #1934
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dead silence (Martwa Cisza)- horror, w niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana żona Jamie'go, mężczyzna decyduje wrócić do swego rodzinnego miasteczka by odkopać tajemnice przeszłości i tym samym złamać klątwę od 70 lat ciążącą nad jego krewnymi.... dreszczowiec silnie trzymający w napięciu ze świetną ścieżką dźwiękową, no i te lalki.... 8/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:43   #1935
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Awake - bardzo dobry, choć momentu zaskoczenia nie było, bo o rozwiązaniu najważniejszej intrygi przeczytałam w tym wątku (komuś się zapomniało, że miało być na biało..), ale i tak polecam - film wart obejrzenia. 8,5/10

Potęga strachu - niezły, trzyma w napięciu, choć ku*wią niemało. No i ten przystojny aktor z 'Szybkich i wściekłych' 8/10

Mgła - no nie mogę po prostu obejrzeć tego filmu.. co za bajka! kto to w ogóle wymyślił? 0/10
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 19:57   #1936
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Bring it on (Dziewczyny z drużyny, 2000) - 7/10 - całkiem przyjemny film ;-) fajnie się ogląda te występy czirliderek, te skoki, wyskoki, salta, cuda różne tam mają opinie takie dziewczyny ale usportowione są, nie ma co No i ten słodki Cliff... Taki uśmiech, oczka, cukiereczek! <3
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:23   #1937
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Chłopaki też płaczą w swojej kategorii bardzo fajny.Kobietki miłe dla oka,facio makabryczny.Fabuła zabawna,na szczęście nie widziałam filmu z podobną,więc film oszczędził mi deja vu.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:40   #1938
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Hancock - pozytywnie mnie zaskoczył. Podoba mi się pomysł i realizacja. Fajne efekty. Charlize jak zawsze piękna, a Will Smith też nieźle wypadł.
8/10
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 21:45   #1939
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

V jak Vendetta - co tu dużo mówić, cudo cudo cudo. Świetna fabuła, sceny, gra, a jak się wzruszyłam... 10/10 absolutnie!

EDIT: magrest - Hancocka też niedawno widziałam, ale zbytnio mnie nie zachwycił. Trochę był pokręcony, do wielu dziur w scenariuszu można by było sie przyczepić. Ale ot tak sobie, jako komedyjkę - bardzo chętnie. No i Will się dobrze spisał, zdecydowanie
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?

Edytowane przez K-H
Czas edycji: 2008-08-16 o 09:22
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 22:02   #1940
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Little Miss Sunshine (Mała Miss) - 8/10 - podobał mi się nie jest to prawdziwa, typowa, głupia komedia, chociaż śmieszy. Zabawna rodzinka, każdy ma swój świat, i każdy w nim żyje do pewnego momentu sam... Pozytywna historyjka ładnie pokazuje jak niepowodzenia zbliżają rodzinę na nowo
Ale tak btw to przeraziły mnie te dziewczynki na konkursie, 7latki wytapetowane, włosy natapirowane, wyglądały strasznie! Jak duże lalki Barbie tylko że żywe... Szok, ale chyba naprawdę tak to tam wygląda I -> spodziewałam się że Olive wystąpi z czymś w jej stylu, jakimś stepowaniem, albo coś zaśpiewa, myślałam że "żyri" doceni jej naturalność itede a tu taki szok! jak zaczęła tam się wić... Normalnie aż mnie coś odrzucało od monitora, dziecko takie ruchy tam robiło, to było aż niesmaczne No, ale tak miało być ;-)
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:05   #1941
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Little Miss Sunshine (Mała Miss) - 8/10 - podobał mi się nie jest to prawdziwa, typowa, głupia komedia, chociaż śmieszy. Zabawna rodzinka, każdy ma swój świat, i każdy w nim żyje do pewnego momentu sam... Pozytywna historyjka ładnie pokazuje jak niepowodzenia zbliżają rodzinę na nowo
Ale tak btw to przeraziły mnie te dziewczynki na konkursie, 7latki wytapetowane, włosy natapirowane, wyglądały strasznie! Jak duże lalki Barbie tylko że żywe... Szok, ale chyba naprawdę tak to tam wygląda I -> spodziewałam się że Olive wystąpi z czymś w jej stylu, jakimś stepowaniem, albo coś zaśpiewa, myślałam że "żyri" doceni jej naturalność itede a tu taki szok! jak zaczęła tam się wić... Normalnie aż mnie coś odrzucało od monitora, dziecko takie ruchy tam robiło, to było aż niesmaczne No, ale tak miało być ;-)
Mi też "Mała Miss" się bardzo podobała Ten film jest i śmieszny i tragiczny zarazem, i to stanowi o jego wielkości.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 08:37   #1942
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

WALL-E - bardzo fajnie mi się oglądało ten film, chwilami wzruszał, chwilami rozśmieszał. Dzięki małej ilości dialogów film różni się od innych.
Dla mnie 7/10
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:30   #1943
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Polecane przez Was Stay 10/10. film robi wrażenie, wymaga pomyślenia i jest po prostu wspaniałym filmem. nie chcę o nim pisać za dużo, by nikomu nie zepsuć oglądania

Bal maturalny amerykański "horror". miałam ochotę na "horror" w stylu krzyku bądź koszmaru minionego lata, gdyż te filmy w czasie mej młodości nawet mi się podobały. jednak bal maturalny jest gniotem nad gniotami. nudny.. przewidywalny do bólu. ech, nie wiem..dla mnie 0/10 - nawet w swojej kategorii.

If only komedia romantyczna, ale w trochę innej konwencji. co to znaczy właściwie kochać? co trzeba robić by być szczęśliwym? jakie wybory nas czekają? w swej kategorii daję mu 7/10
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:39   #1944
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio ktoś mi bliski skomentował mój zbiór filmów w ten sposób, że gdyby ktoś nieznający mnie miała mnie ocenić według filmów, które posiadam, to podejrzewałby ciężką chorobę psychiczną. Sama uważam, że trudno o dobry horror czy thriller, więc namiętnie takowe (między innymi) gromadzę. A to próbka tego, co można znaleźć na mojej półce.

Jeśli ktoś lubi filmy w stylu Ring, Grudge czy Dark Water, to polecam obejrzenie Shutter.
Jest to amerykańska wersja tajlandzkiego filmu z 2004 roku, którego niestety nie oglądałam, więc nie mogę porównać. Czytałam recenzje i wiem, że krytycy już psy wieszają na tym remake'u
Z pewnością jest to kolejna ghost story, z pewnością podobna do innych, według mnie spełniła jednak podstawowy warunek dobrego horroru, a mianowicie przebiegł mi przez plecy dreszcz strachu , obyło się również bez krwi lejącej strumieniami i tony przemocy.
Z przyjemnością również przypomniałam sobie jak gra Joshua Jackson, którego pamiętam np z Jeziora marzeń (mam sentyment do tego serialu) oraz popatrzyłam na ładną buzię australijskiej aktorki Rachael Taylor, którą kojarzę z duuużo słabszego IMO horroru - See No Evil.
9/10

A że mam ostatnio fazę na horrory, to przypomniałam sobie Egzorcyzmy Emily Rose - temat znany, a więc nie będę się rozwodzić - moja ocena to również 9/10.





mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:15   #1945
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

436 meszkancow - po raz kolejny, rewelacyjny film wg. mnie 10/10.

Mroczne godziny - pokrecony jak efekt motyla, aczkolwiek ciekawy 7/10.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:22   #1946
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
WALL-E - bardzo fajnie mi się oglądało ten film, chwilami wzruszał, chwilami rozśmieszał. Dzięki małej ilości dialogów film różni się od innych.
Dla mnie 7/10
bardzo fajny film

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
436 meszkancow - po raz kolejny, rewelacyjny film wg. mnie 10/10.
O tak, niezly film
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:12   #1947
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ostatnio ktoś mi bliski skomentował mój zbiór filmów w ten sposób, że gdyby ktoś nieznający mnie miała mnie ocenić według filmów, które posiadam, to podejrzewałby ciężką chorobę psychiczną. Sama uważam, że trudno o dobry horror czy thriller, więc namiętnie takowe (między innymi) gromadzę. A to próbka tego, co można znaleźć na mojej półce.
(...)
Widzę pokrewną duszę
Przybij piątkę, Mariolu
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:24   #1948
yuki127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 289
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

27 sukienek - podobało się coś w stylu Powiedz tak z Jennifer Lopez. Cały film jest o ślubach Lekka romantyczna komedia do obejrzenia 7/10
yuki127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:05   #1949
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Kung fu Panda- fajna bajeczka dla dzieci ( 5/10)

Chłopaki też płaczą- bez rewelacji, ale można oglądnąć ( 6/10)

Diabeł ubiera się u Prady- zawsze chciałam oglądnąć ten film, ale jakoś nigdy nie było okazji. Obejrzałam w końcu i było warto naprawdę. Jak dla mnie 10/10.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:26   #1950
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Hmm ostatnio obejrzane:
Ps. I love you Miła historia chwilami zabawna i często wzruszająca. Świetna muzyka i dobra rola Hillary Swank 8/10
Sen Kasandry Ocena może być subiektywna bardzo gdyż lubię Woody'ego Allena. Świetny pomysł i ciekawy wgląd w analizę przyczynową-skutkową postępowania bohaterów. 9/10
Rezerwat Polskie kino na wysokim poziomie. Akcja czasami trochę za wolna, ale świetny obraz warszawskiej Pragi, śiwetnie ukazana mentalność ludzi. 8/10
Południe-północ Moja ulubiona chyba polska produkcja. Niebanalny scenariusz i wzruszająca do łez historia. O Bogu, miłośći, i ludziach. Świetne kreacje aktorskie Szyca, Grochowskiej i Więckiewicza(ten zagrał chyba z pięć różnych osób) Wszystkim polecam 10/10
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.