Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-18, 00:26   #1921
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kokardki z wstążki, materiałowe, kolor kremowo biały. Jutro wkleje fotki !
Słodkich snów
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 06:14   #1922
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR my nawet na zaproszeniach zaoszcędziliśmy, bo kupiliśmy za 79gr na allegro, ale były ładne i jak się pytałam siostry i mamy to powiedziały, że wyglądają na o wiele droższe. A co do tego auta to na początku nie chcieliśmy wypożyczać, ale jedyne jakie mamy do wyboru to skode fabie kombii, podoba mi się to auto, ale do ślubu absolutnie nie.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 08:08   #1923
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jak obiecałam wklejam fotki kokardek na wódkę cena jedyne 50 groszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9880.jpg (167,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9881.jpg (158,4 KB, 21 załadowań)
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 14:57   #1924
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Katunia bardzo ładne te wstążeczki.
Heh a my z moim TŻ to normalnie zmieniamy zdanie ze sto razy na godz. i doszliśmy do wniosku, że ta skoda wcale nie jest taka zła i jak się ją przystroi to nawet ładnie będzie wyglądać no i przynajmniej znowu pieniądze zaoszczędzone, a trzeba zbierać na mieszkanko no i jak się uda chcemy po nowym roku kupić nowe autko z salonu Tylko moja siostra nie ma bagażnika u góry i dlatego autko nie wygląda jak typowe kombi, ale nie mam fotki autka.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 15:57   #1925
Amelka4747
Raczkowanie
 
Avatar Amelka4747
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Wow dziewczyny, ale się rozpisałyście, nie było mnie 3 dni i mam sporo do czytania W ogóle jak czytam o Waszych przygotowaniach to dopada mnie panika... Ślub coraz bliżej, a ja mam załatwione to co w tamtym roku, czyli salę i orkiestrę, no i fotografa. Aha, samochód też, będzie wiózł nas znajomy jaguarem.
Nie mam sukienki, zaproszeń, autokaru, hotelu dla gości, fryzjera, kosmetyczki... ehh kiedy ja to wszystko załatwię Chyba się ziszczą moje ślubne koszmary... W Kościele byliśmy pytać w tamtym roku, to powiedzieli że mamy przyjść 3 miesiące przed, bo wcześniej nas nie zapiszą na daną godzinę, mam nadzieję że będzie wolna...
Chcemy 13 albo 14, ale bardziej jesteśmy za 13, bo mamy też poprawiny, więc nie chcę wesela do białego rana hehe
Mam nadzieje że uda mi się wszystko pozałatwiać w odpowiednim czasie
Amelka4747 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:01   #1926
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Wiecie co, byłam dziś na ślubie u nas w kościele podgladnąć troche hii
A że był to ślub strażaka a mój TZ też jest w OSP to chcialam zobaczyc jak to wyglada. Nie wiedzialam ze nawet ze sztandarem na ołtarzy chłopcy stja w mundurach galowych - fajnie to nawet wyglada! A jak wychodzas młodzi z kościoła to ztrażacy robią szpaler pod którym przychodzi młoda para. Nie mówiąc już o tym jak straz na sygnałach odprowadza ich do kościoła i z kościoła - gryy wiecie jak oni głośno tymi syrenami wyją !

Po mszy podeszłam do organizty żeby mu powiedziec o tym że bedzie ten na slubie skrzypaczka, ktora ma swojego akopmaniamatora i czy nie ma nic przeciwko ze on bedzie jej przygrywac, czyli organista musi na chwile zejsc z organow i sie tak niemile zaskoczylam jego reakcja ze szok!!! Bylam z kolezanka bo ona tez ma za skrzypaczke i zglupialysmy normalanie! Najpierw mówi: ale ja nie wiem czy ten akompaniamator bedzie mial na czym grac? Ja szok - myslalysmy ze on nie zejdzie z organow dla tamtego - bo tak to powiedzial! Ale okazalo sie ze nasze organy maja byc w remoncie i nie wiadomo od kiedy i ze bedzie jakis kyeboard gryyyy I on mowi: jak sobie ten akompaniamator da rade grac to niech sobie gra! Ale wierzcie mi z kolezanka bylysmy w szoku jak w ogole z nami rozmawial, jakby to jakas uraza dla niego byla ze ktos tam jeszcze bedzie grac! Ale mi sie przykro zrobilo.... teraz juz nie wiem jak to bedzie wygladac

Ale Was zameczylam ale nie wiem czy Tztowi o tym mowic bo on jeszcze nic o tych skrzypcach nie wie
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:13   #1927
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Wiecie co, byłam dziś na ślubie u nas w kościele podgladnąć troche hii
A że był to ślub strażaka a mój TZ też jest w OSP to chcialam zobaczyc jak to wyglada. Nie wiedzialam ze nawet ze sztandarem na ołtarzy chłopcy stja w mundurach galowych - fajnie to nawet wyglada! A jak wychodzas młodzi z kościoła to ztrażacy robią szpaler pod którym przychodzi młoda para. Nie mówiąc już o tym jak straz na sygnałach odprowadza ich do kościoła i z kościoła - gryy wiecie jak oni głośno tymi syrenami wyją !

Po mszy podeszłam do organizty żeby mu powiedziec o tym że bedzie ten na slubie skrzypaczka, ktora ma swojego akopmaniamatora i czy nie ma nic przeciwko ze on bedzie jej przygrywac, czyli organista musi na chwile zejsc z organow i sie tak niemile zaskoczylam jego reakcja ze szok!!! Bylam z kolezanka bo ona tez ma za skrzypaczke i zglupialysmy normalanie! Najpierw mówi: ale ja nie wiem czy ten akompaniamator bedzie mial na czym grac? Ja szok - myslalysmy ze on nie zejdzie z organow dla tamtego - bo tak to powiedzial! Ale okazalo sie ze nasze organy maja byc w remoncie i nie wiadomo od kiedy i ze bedzie jakis kyeboard gryyyy I on mowi: jak sobie ten akompaniamator da rade grac to niech sobie gra! Ale wierzcie mi z kolezanka bylysmy w szoku jak w ogole z nami rozmawial, jakby to jakas uraza dla niego byla ze ktos tam jeszcze bedzie grac! Ale mi sie przykro zrobilo.... teraz juz nie wiem jak to bedzie wygladac

Ale Was zameczylam ale nie wiem czy Tztowi o tym mowic bo on jeszcze nic o tych skrzypcach nie wie

Słońce i my też bedziemy mieli szpaler tyle że będą to chłopaki z drużyny mojego tż-ta- bo on gra w hokeja na trawie i jak w piatek powiedzielismy o slubie to od razu zapowiedzili sie ze zoni w strojaach bedą robić nam szpaler kijami do hokeja i w tych swoich strojach

a o skrzypaczce to nic mie mów tak sobie myślę że skoro miała to byc niespodzianka to niech bedzie, nam bedzie śpiewał szwagier który pracuje jako śpiewak w mazowszu i tez nie wiem co z organami zrobić bo niby nasz siostra ktora zawsze gra robi to przecudowanie to nie wiem czy się oboje zgrają...
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 14:34   #1928
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Jak obiecałam wklejam fotki kokardek na wódkę cena jedyne 50 groszy
bardzo ładne i jakie tanie mówisz, że w Katowicach?
Cytat:
Napisane przez Amelka4747 Pokaż wiadomość
Wow dziewczyny, ale się rozpisałyście, nie było mnie 3 dni i mam sporo do czytania W ogóle jak czytam o Waszych przygotowaniach to dopada mnie panika... Ślub coraz bliżej, a ja mam załatwione to co w tamtym roku, czyli salę i orkiestrę, no i fotografa. Aha, samochód też, będzie wiózł nas znajomy jaguarem.
Nie mam sukienki, zaproszeń, autokaru, hotelu dla gości, fryzjera, kosmetyczki... ehh kiedy ja to wszystko załatwię Chyba się ziszczą moje ślubne koszmary... W Kościele byliśmy pytać w tamtym roku, to powiedzieli że mamy przyjść 3 miesiące przed, bo wcześniej nas nie zapiszą na daną godzinę, mam nadzieję że będzie wolna...
Chcemy 13 albo 14, ale bardziej jesteśmy za 13, bo mamy też poprawiny, więc nie chcę wesela do białego rana hehe
Mam nadzieje że uda mi się wszystko pozałatwiać w odpowiednim czasie
Nie martw się, na pewno ze wszystkim zdążycie Ja też jak miałam te grubsze rzeczy, to był 4miesięczny przestój, teraz załątwiłam knajpę na drugi dzień i dalej stoję......no chciałabym zaproszenia już ać do druku, ale cały czas się zastanawiamy co chcemy zamiast kwiatów.
amelka a gdzie Ty ślubujesz? Bo wiesz te 3 miesiące przed to może się różnie okazać. Ja bym dla świętego spokoju posżła do kancelarii i zaklepała godzinę mszy.
Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Wiecie co, byłam dziś na ślubie u nas w kościele podgladnąć troche hii
A że był to ślub strażaka a mój TZ też jest w OSP to chcialam zobaczyc jak to wyglada. Nie wiedzialam ze nawet ze sztandarem na ołtarzy chłopcy stja w mundurach galowych - fajnie to nawet wyglada! A jak wychodzas młodzi z kościoła to ztrażacy robią szpaler pod którym przychodzi młoda para. Nie mówiąc już o tym jak straz na sygnałach odprowadza ich do kościoła i z kościoła - gryy wiecie jak oni głośno tymi syrenami wyją !

Po mszy podeszłam do organizty żeby mu powiedziec o tym że bedzie ten na slubie skrzypaczka, ktora ma swojego akopmaniamatora i czy nie ma nic przeciwko ze on bedzie jej przygrywac, czyli organista musi na chwile zejsc z organow i sie tak niemile zaskoczylam jego reakcja ze szok!!! Bylam z kolezanka bo ona tez ma za skrzypaczke i zglupialysmy normalanie! Najpierw mówi: ale ja nie wiem czy ten akompaniamator bedzie mial na czym grac? Ja szok - myslalysmy ze on nie zejdzie z organow dla tamtego - bo tak to powiedzial! Ale okazalo sie ze nasze organy maja byc w remoncie i nie wiadomo od kiedy i ze bedzie jakis kyeboard gryyyy I on mowi: jak sobie ten akompaniamator da rade grac to niech sobie gra! Ale wierzcie mi z kolezanka bylysmy w szoku jak w ogole z nami rozmawial, jakby to jakas uraza dla niego byla ze ktos tam jeszcze bedzie grac! Ale mi sie przykro zrobilo.... teraz juz nie wiem jak to bedzie wygladac

Ale Was zameczylam ale nie wiem czy Tztowi o tym mowic bo on jeszcze nic o tych skrzypcach nie wie
Wow ae Wa fajnie z tymi strażakami Super to będzie wyglądać
A ten organista, to może nie w złej wierze powiedział. Może chodziło mu o to, że proszę bardzo, ale organy w remoncie i róbcie co chcecie. Zresztą Ty już jesteś na 100% zdecydowana na tą skrzypaczkę?
Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
Słońce i my też bedziemy mieli szpaler tyle że będą to chłopaki z drużyny mojego tż-ta- bo on gra w hokeja na trawie i jak w piatek powiedzielismy o slubie to od razu zapowiedzili sie ze zoni w strojaach bedą robić nam szpaler kijami do hokeja i w tych swoich strojach
wow a takiegoto jeszcze nei widziałam Bardzo oryginalnie z tymi kijami, tylko przyjdą do kościoła w krótkich gatkach, czy dresach, czy jak to ma wyglądać? Bo panowie w garniturach z tymi kijami to trochę śmiesznie może wyglądać Dogadaliście szczegóły jakieś?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 17:26   #1929
Amelka4747
Raczkowanie
 
Avatar Amelka4747
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość

Nie martw się, na pewno ze wszystkim zdążycie Ja też jak miałam te grubsze rzeczy, to był 4miesięczny przestój, teraz załątwiłam knajpę na drugi dzień i dalej stoję......no chciałabym zaproszenia już ać do druku, ale cały czas się zastanawiamy co chcemy zamiast kwiatów.
amelka a gdzie Ty ślubujesz? Bo wiesz te 3 miesiące przed to może się różnie okazać. Ja bym dla świętego spokoju posżła do kancelarii i zaklepała godzinę mszy.
Mam nadzieję Ja tak zawsze, wszystko na ostatnią chwilę... Muszę się zabrać za załatwianie, w środę jadę na przymiarkę sukni, tzn. chcę już się zdecydować na konkretną, już ją wcześniej przymierzałam, ale erci, a teraz sprowadzili białą Oby to była ta
A ślubujemy w Jastrzębiu. Może faktycznie chociaż zadzwonimy zapytać czy możemy zaklepać godzinę.Tylko cały czas wahamy się pomiędzy 13 a 14. Sama nie wiem?
Amelka4747 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 20:14   #1930
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Amelka4747 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję Ja tak zawsze, wszystko na ostatnią chwilę... Muszę się zabrać za załatwianie, w środę jadę na przymiarkę sukni, tzn. chcę już się zdecydować na konkretną, już ją wcześniej przymierzałam, ale erci, a teraz sprowadzili białą Oby to była ta
A ślubujemy w Jastrzębiu. Może faktycznie chociaż zadzwonimy zapytać czy możemy zaklepać godzinę.Tylko cały czas wahamy się pomiędzy 13 a 14. Sama nie wiem?
mnie naszczescue idrazu zapisali jak bylam ja chcialam na 15 wiec ewnie problemu by nie bylo ale musze powiedziec ze ten prawie rok przed slubem np 13 byla juz zajeta jak zagladalam pani w kancelari do kajecika wiec jednak lepiej idz sie dopytac !!

mialam wkleic ta stronke od figurek wiec juz sie robi wlasnie nie moge znalesc ktora dziewczyna tam juz zamawaiala - www.doye.art.pl
mnie kusi figurka pary z laptopami ale niewiem czy to nie bedzie za zabawne bo planuje raczej wszystko utrzymac w toacji sali czyli raczej elegancko - balowo ale jeden akcent zabawny moze byc ciekawym urozmaiceniem co Wy myslicie?
u mnie przygotowania tez stoja zostalo niecale 3,5 miesiaca a ja ani zaproszen, ani zawieszek , obraczek i garnituru tez brak ehhehe plakac mi sie chce troszke bo sobie planowalam ze w kwietniu bede juz "pikna i szczupla" i co i nic jak zawsze niby mam jeszcze 3 miesiace bo suknia bedzie szyta dopiero w lipcu ale za wiele pewnie nie zdaze zrobic ze soba buuu bede zalowac penwie cale zycie ze nie schudlam jak chcialam zawsze mi sie marzylo zeby na slubie byc ponizej 38..a tu jest niestety w druga strone
eh ostatnio tylko narzekam ale bedzie lepiej mam nadzieje jak juz remont sie skonczyl to musi byc lepiej!!

aha wiem ze sie pytalam ale chce sie upewnic ile trwa pozbieranie papierkow z usc i kancelari z kosciola bo protokol mam spisywac w polowie maja i nieiwem kiedy sie tym zajac zreszta mam slub jak Kitek i pozatym Ty sie znasz wiec prosze o odpowiedz bede wdzieczna

Edytowane przez moniqa84
Czas edycji: 2009-04-19 o 20:21
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:27   #1931
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Katunia bardzo ładne te wstążeczki.
ciesze sie ze sie podobaja

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
bardzo ładne i jakie tanie mówisz, że w Katowicach?

Wow ae Wa fajnie z tymi strażakami Super to będzie wyglądać
A ten organista, to może nie w złej wierze powiedział. Może chodziło mu o to, że proszę bardzo, ale organy w remoncie i róbcie co chcecie. Zresztą Ty już jesteś na 100% zdecydowana na tą skrzypaczkę?

wow a takiegoto jeszcze nei widziałam Bardzo oryginalnie z tymi kijami, tylko przyjdą do kościoła w krótkich gatkach, czy dresach, czy jak to ma wyglądać? Bo panowie w garniturach z tymi kijami to trochę śmiesznie może wyglądać Dogadaliście szczegóły jakieś?
Wstazeczki w Centrum Slubnym w Katowicach obok spodka - bardzo fajny wybor tam maja - polecam.
Na skrzypaczke jestem zdecydowana na 100%... miesiac przede mna ma kolezanka wesle i tez ma ta skrzypaczke wiec zobacze jak to wyjdzie i potem bede sie martwic
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 07:53   #1932
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Amelka4747 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję Ja tak zawsze, wszystko na ostatnią chwilę... Muszę się zabrać za załatwianie, w środę jadę na przymiarkę sukni, tzn. chcę już się zdecydować na konkretną, już ją wcześniej przymierzałam, ale erci, a teraz sprowadzili białą Oby to była ta
A ślubujemy w Jastrzębiu. Może faktycznie chociaż zadzwonimy zapytać czy możemy zaklepać godzinę.Tylko cały czas wahamy się pomiędzy 13 a 14. Sama nie wiem?
Amelka koniecznie idźcie sobie zaklepać tą godzinę ślubu, żeby potem nie było rozczarowań. Może ktoś w tej kancelarii się źle wysłowił, że pierwsza wizyta u księdza to nie więcej niż 3 miesiące, bo papier z USC tyle ważny przed ślubem, a poza tym trzeba dać na zapowiedzi i takie tam. Ale godzinę ślubu to jak najbardziej można rezerwować jak tylko mają na nowy rok kalendarz, w którym zapisują. No nie wierzą, że w końcu kwietnia nie mają kalendarza Bo zapisują tam i śluby i msze intencyjne, więc nie zastanawiaj się tylko pędź
Co do godziny 13 lub 14 to jak masz wesele dwudniowe, to może lepiej ta 14, bo będzie zawsze godzinkę krócej, a na drugi dzień też trzeba mieć siły. Bo jakby było 1 dniowe to jak najwcześniej Oby tylko te godziny jeszcze były......
Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
mialam wkleic ta stronke od figurek wiec juz sie robi wlasnie nie moge znalesc ktora dziewczyna tam juz zamawaiala - www.doye.art.pl
mnie kusi figurka pary z laptopami ale niewiem czy to nie bedzie za zabawne bo planuje raczej wszystko utrzymac w toacji sali czyli raczej elegancko - balowo ale jeden akcent zabawny moze byc ciekawym urozmaiceniem co Wy myslicie?
u mnie przygotowania tez stoja zostalo niecale 3,5 miesiaca a ja ani zaproszen, ani zawieszek , obraczek i garnituru tez brak ehhehe plakac mi sie chce troszke bo sobie planowalam ze w kwietniu bede juz "pikna i szczupla" i co i nic jak zawsze niby mam jeszcze 3 miesiace bo suknia bedzie szyta dopiero w lipcu ale za wiele pewnie nie zdaze zrobic ze soba buuu bede zalowac penwie cale zycie ze nie schudlam jak chcialam zawsze mi sie marzylo zeby na slubie byc ponizej 38..a tu jest niestety w druga strone
eh ostatnio tylko narzekam ale bedzie lepiej mam nadzieje jak juz remont sie skonczyl to musi byc lepiej!!
Dzięki za linka Myślę, że akcent humorystyczny na torcie w postaci Waszych figurek jest jak najbardziej na miejscu
No tak samo jak ja zamiast chudnąć to lecę w drugą stronę, muszę się wziąć za siebie bo miałam dziś drugi KOSZMAR ŚLUBNY Poszłam do salonu przymierzać sukienki i okazało się, że do żadnej się nie wcisnęłam, żeby chociaż zobaczyć jak wyglądam, ryczałam cały sen Muszę coś zrobić bo mi czasu do października braknie

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Wstazeczki w Centrum Slubnym w Katowicach obok spodka - bardzo fajny wybor tam maja - polecam.
Na skrzypaczke jestem zdecydowana na 100%... miesiac przede mna ma kolezanka wesle i tez ma ta skrzypaczke wiec zobacze jak to wyjdzie i potem bede sie martwic
Muszę się kiedyś do tych Katowic wybrać
Jejku ja nawet nie myślałam o jakiejś oprawie muzycznej w kościele. Wiem, że u mnie jest taka pani co zawsze śpiewa Ave maria i inne i wiem, że ją biorą bo ona śpiewa na różnych uroczystościach i z naszym organistą sie zgrywają. Ale mój TŻ powiedział, że jej zapłaci, żeby u nas nie śpiewała no i masz
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 09:04   #1933
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Amelka
No z tą godzinką w kościele to lepiej nie zwlekać.
My, jak wiesz, mamy w małym kościółku na wsi, i raczej tłumów nei ma, ale ksiądz nam kazał przyjść jak miał kalendarz na 2009r, czyli we wrześniu 2008r.
A w Jastrzębiu to wiadomo, więcej młodych par. Chociaż 14 to raczej powinna być wolna, bo śluby to są tak przeważnie w godzinach 11-13.
Trzy miesiące przed to się już protokół spisuje, dokumenty się zanosi itd.

Też będę miała oprawę muzyczną na ślubie, kwartet smyczkowy+sopran. U nas gra taka babka i b. fałszuje. Normalnie nie da się tego wycia słuchać, więc musiałam sobie coś wykombinować.
Ale z nią jeszcze nie gadałam, ksiądz się zgodził w sumie to ona ma jak najmniej do gadania. A jakby miała jakieś pretensje czy coś to zawsze można u księdza ingerować. Poza tym tez tam będzie przygrywać, tylko w tych ważnych chwilach - kwartet, więc zapłacone będzie miała. Mogę jej jeszcze powiedzieć, że jakby tak nie fałszowała, to bym nie musiała kwartetu zatrudniać.

My musimy jeszcze tę nieszczęsną poradnię załatwić. Garnitur chyba jednak będziemy zamawiac w Silesii w sklepie Eldorado, a nie w tym summer cha, bo tam w silesii jest czasem krawcowa w niedzielę, a do tego summer cha trzebaby sobie zaś wolne łatwic (bo jest czynne do 17). A tak podjedziemy w jakąś niedzielę (jak się umówimy z krawcową), zdejmie miarę i 3 tygodnie będziemy czekac na garnitur. A ceny też przyzwoite 580zł.

A tak poza tym to musze zatrudnic konkurencję - koordynatora na ślub. Szukam juz od roku i żadan firma mi nie przypadła do gustu. Wczoraj przez przypadek umówiłam się z taką nową firmąę i b. pozytywne wrażenie na mnie zrobili.
Sama sobie wszystkiego nie dopilnuję (no ale to dużo by gyło do pisania co trzeba w dniu ślubu przypilnowac, a nie chcę Was straszyc). Poza tym chcę się bawic na swoim weselu a nie latac, i wszystkiego pilnowac.
Mam to w pracy.
Swego czasu był pomysł, żeby świadkową i jedną koleżankę "wyszkolic" ndo tego "pilnowania", alew widząc ich zapał, zaangażowanie i przedewszystkim zainteresowanie to juz wolę wynając konkurencję, zapłacic i miec spokój, przynajmniej nie popsują się relacje z tymi dziewczynami (bo takie sytuacje b. psują relacje, wiem coś o tym).

W ten weekend jadę do Krakowa. A za tydzień jedziemy na wekend do Budapesztu, już się nie mogę doczekac.
Było mnóstwo pomysłów na spędzenie majowego i czerwcowego weekendu.
Ostatecznie jest Budapeszt w maju i Wiedeń w czerwcu.

Aha!
Wczoraj rozdałam zaproszenia mojej rodzine ei miło się zaskoczyłam. Moja siostar przyjedzie, juz dopytywałą sie o dojazd i dużo innych szczególików, juz kombinuje nad ubraniem, żeby paznokcie iśc zrobic.
Normalnei szok. Niestety mojej siostrzenicy nei będzie bo jedzie na kolonie w tyym czasie - ale jakby miałą przyjsc i się nudziec (jak to taka 14-latka) to niech lepiej jedzie na te kolonie a my zaprosimy znajomych.
Moja bacia też nawet chce przyjśc, ale będzie miaął operację kolana, jeszcze nie wiadomo kiedy, ale jakoś niedługo, więc raczej będzie rehabilitowana i marne szanse, żeby chciało jej się jechac 100km.


Byłam wczoraj w Piekarach w Zajeździe pod Lasem i też się miło zaskoczyłam, bo czytałąm b. złe opinie o tum lokalu. Kelnerzy kulturalni, a jak nam przynieśli porcję obiadową to połowę musieliśmy do domu wziąc bo były tak wielkie, że nie szło tego zjeśc. Fajny lokal na bankiet, albo na obiad na drugi dzień po weselu.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 16:16   #1934
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
No tak samo jak ja zamiast chudnąć to lecę w drugą stronę, muszę się wziąć za siebie bo miałam dziś drugi KOSZMAR ŚLUBNY Poszłam do salonu przymierzać sukienki i okazało się, że do żadnej się nie wcisnęłam, żeby chociaż zobaczyć jak wyglądam, ryczałam cały sen Muszę coś zrobić bo mi czasu do października braknie
nie ma stresu mi w salonach powiedzialy babki ze tam sa takie małe rozmiary zeby na tych manekinach ładnie wygladaly same rozmiary 36 :P ja jak bylam mierzyc, się nie dopiełam w żadnej
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 16:48   #1935
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
bardzo ładne i jakie tanie mówisz, że w Katowicach?

Nie martw się, na pewno ze wszystkim zdążycie Ja też jak miałam te grubsze rzeczy, to był 4miesięczny przestój, teraz załątwiłam knajpę na drugi dzień i dalej stoję......no chciałabym zaproszenia już ać do druku, ale cały czas się zastanawiamy co chcemy zamiast kwiatów.
amelka a gdzie Ty ślubujesz? Bo wiesz te 3 miesiące przed to może się różnie okazać. Ja bym dla świętego spokoju posżła do kancelarii i zaklepała godzinę mszy.

Wow ae Wa fajnie z tymi strażakami Super to będzie wyglądać
A ten organista, to może nie w złej wierze powiedział. Może chodziło mu o to, że proszę bardzo, ale organy w remoncie i róbcie co chcecie. Zresztą Ty już jesteś na 100% zdecydowana na tą skrzypaczkę?

wow a takiegoto jeszcze nei widziałam Bardzo oryginalnie z tymi kijami, tylko przyjdą do kościoła w krótkich gatkach, czy dresach, czy jak to ma wyglądać? Bo panowie w garniturach z tymi kijami to trochę śmiesznie może wyglądać Dogadaliście szczegóły jakieś?
w strojach przyjadą swoich oryginalnych do grania (śmiesznie bedą w tych krótkich gatkach wygladac w kościele ale co tam) juz ujednego z nich taką bramę robili i super wyszło wrzucę wam fotki jak już bedzie po wszystkim jeszcze tylko 5 miesiecy bez jednego dnia zostało zaczynam sie stresowac ze sie nei wyrobimy ze wszystkim, jakies cholerne koszmary mi s ie snią
w sobote spotkałam znajomego zfirmy obok mnie i sie zgadalismy a temat bukietu mojego slubnego bo onma siec kwiaciarni w gliwicach i hurtownie kwiatową i okazalo sie ze jak wezme u niego wszytski kwiatki to d slubu podstawi nam nowiuską totoyę camry mojemu szczęka opadła jak mu pokazałam to auteczko i powiedział "zaradną zonkę bede miał
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:41   #1936
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

A my dzisiaj byliśmy po zaświadczenie w USC i od razu poszliśmy do księdza, żeby spisać protokół. Nauki najprawdopodobniej zaczniemy od tej niedzieli, bo u mnie w parafii nie ma nauki tylko w innej i musze się tam iść zapytać. A co do poradni to ksiądz ma do nas dzwonić, żeby podać nam numer tej pani i żebyśmy się z nią umówili, bo przychodziła do mnie do parafii, ale ostatnio mało ślubów było i się trzeba teraz na tel. umawiać.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 22:24   #1937
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość

W ten weekend jadę do Krakowa. A za tydzień jedziemy na wekend do Budapesztu, już się nie mogę doczekac.
Było mnóstwo pomysłów na spędzenie majowego i czerwcowego weekendu.
Ostatecznie jest Budapeszt w maju i Wiedeń w czerwcu.

Aha!
Wczoraj rozdałam zaproszenia mojej rodzine ei miło się zaskoczyłam. Moja siostar przyjedzie, juz dopytywałą sie o dojazd i dużo innych szczególików, juz kombinuje nad ubraniem, żeby paznokcie iśc zrobic.
Normalnei szok. Niestety mojej siostrzenicy nei będzie bo jedzie na kolonie w tyym czasie - ale jakby miałą przyjsc i się nudziec (jak to taka 14-latka) to niech lepiej jedzie na te kolonie a my zaprosimy znajomych.
Moja bacia też nawet chce przyjśc, ale będzie miaął operację kolana, jeszcze nie wiadomo kiedy, ale jakoś niedługo, więc raczej będzie rehabilitowana i marne szanse, żeby chciało jej się jechac 100km.


A masz moze namiar na jakis fajny hotel/kwatere w Budapeszcie bo chce tam jechac na podroz poslubna bo nie bedziemy mieli zbyt duzo czasu a budapeszt bardzo mi sie podoba i nie jest tak daleko - bo wiekszy wypad zrobimy troche pozniej niz zaraz po slubie ale wracajac do tematu to wlasnie pryzdalbymi sie namiar na cos pewnego bo nie chce w ciemno jechac w koncu ma byc cudnie a nie strasznie
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:12   #1938
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Moniqa84
My, niestety, jedziemy z biurem podróży. Naszym autkiem daleko byśmy nie zajechali.

Wczoraj umówiliśmy się do poradni. Mamy termin dopiero na czerwiec.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:32   #1939
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Moniqa84
My, niestety, jedziemy z biurem podróży. Naszym autkiem daleko byśmy nie zajechali.

Wczoraj umówiliśmy się do poradni. Mamy termin dopiero na czerwiec.
Dziekuje za odpowiedz..u nas niestety w biurach nie znalazlam oferty ktora by mi pasowala terminowo szczegolnie, lub jesli juz termin dalo by sie jakos dograc to cena znowu byla powalajaca wiec stwierdzilam ze pojedziemy sobie sami autem lub kuszetkami bo pasowalby nam wlasnie jechac i wracac w nocy - nie traci sie dnia wtedy a mamy tylko tydzien, a boje sie ze moze byc z kasa krucho wiec wole nie decydowac sie na samolotowe drogie wyprawy no chyba ze znajde cos fajnego tanszego
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 08:07   #1940
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Amelka
A tak poza tym to musze zatrudnic konkurencję - koordynatora na ślub. Szukam juz od roku i żadan firma mi nie przypadła do gustu. Wczoraj przez przypadek umówiłam się z taką nową firmąę i b. pozytywne wrażenie na mnie zrobili.
Sama sobie wszystkiego nie dopilnuję (no ale to dużo by gyło do pisania co trzeba w dniu ślubu przypilnowac, a nie chcę Was straszyc). Poza tym chcę się bawic na swoim weselu a nie latac, i wszystkiego pilnowac.
Mam to w pracy.

W ten weekend jadę do Krakowa. A za tydzień jedziemy na wekend do Budapesztu, już się nie mogę doczekac.
Było mnóstwo pomysłów na spędzenie majowego i czerwcowego weekendu.
Ostatecznie jest Budapeszt w maju i Wiedeń w czerwcu.

Aha!
Wczoraj rozdałam zaproszenia mojej rodzine ei miło się zaskoczyłam. Moja siostar przyjedzie, juz dopytywałą sie o dojazd i dużo innych szczególików, juz kombinuje nad ubraniem, żeby paznokcie iśc zrobic.
Normalnei szok. Niestety mojej siostrzenicy nei będzie bo jedzie na kolonie w tyym czasie - ale jakby miałą przyjsc i się nudziec (jak to taka 14-latka) to niech lepiej jedzie na te kolonie a my zaprosimy znajomych.
Moja bacia też nawet chce przyjśc, ale będzie miaął operację kolana, jeszcze nie wiadomo kiedy, ale jakoś niedługo, więc raczej będzie rehabilitowana i marne szanse, żeby chciało jej się jechac 100km.
Jejku Kitek Ty nas nie strasz, tylko powiedz lepiej co trzeba dopilnować w czasie ślubu i wesela Tzn. nad czym będzie czuwać Twój koordynator, podziel się z nami
Ale Wam fajnie Kraków, Budapeszt , Wiedeń......ale się rozmarzyłam No nic wracamy do rzeczywistości.
Co do zaproszeń to widzę, że powoli zaczyna się wszystko układać To dobrze, bo pamiętam jak Twoja rodzina byłą nastawiona do imprezy. No to oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
nie ma stresu mi w salonach powiedzialy babki ze tam sa takie małe rozmiary zeby na tych manekinach ładnie wygladaly same rozmiary 36 :P ja jak bylam mierzyc, się nie dopiełam w żadnej
LadySith gdzie Ty byłaś jak Ciebie nie było Mam nadzieję, że nadrobiłaś nasze posty, co bym nie musiała zdawać relacji podwójnie Co tam słychać?
Dobrze, że mnie uspokoiłaś z tymi rozmiarami, choć zaczynam się wkurzać że te 36 to ja sobie chyba na nogę wciągnę
Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
w strojach przyjadą swoich oryginalnych do grania (śmiesznie bedą w tych krótkich gatkach wygladac w kościele ale co tam) juz ujednego z nich taką bramę robili i super wyszło wrzucę wam fotki jak już bedzie po wszystkim jeszcze tylko 5 miesiecy bez jednego dnia zostało zaczynam sie stresowac ze sie nei wyrobimy ze wszystkim, jakies cholerne koszmary mi s ie snią
w sobote spotkałam znajomego zfirmy obok mnie i sie zgadalismy a temat bukietu mojego slubnego bo onma siec kwiaciarni w gliwicach i hurtownie kwiatową i okazalo sie ze jak wezme u niego wszytski kwiatki to d slubu podstawi nam nowiuską totoyę camry mojemu szczęka opadła jak mu pokazałam to auteczko i powiedział "zaradną zonkę bede miał
A w strojach to będzie git Fajnie No i dobrze, że to autko załatwiliście, co ja piszę załatwiłaś No przynajmniej kolejne do odhaczenia.
Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Moniqa84
Wczoraj umówiliśmy się do poradni. Mamy termin dopiero na czerwiec.
U nas też ta poradnie oblężona. Całe szczęście, że prowadzi ją moja koleżanka, więc mogę ją odbyć kiedy chcę i gdzie chcę. Choć ja i TŻ byliśmy ładnie pierwszy raz tak jak inne pary, bo chcieliśmy. Teraz trzeba by się znów wybrać


Aha będę się chwalić znów Pisałam Wam, że załatwiliśmy tą knajpę na drugi dzień i blisko domu i teraz wreszcie mogę powiedzieć, że też blisko noclegów Zamówiłam 34miejsca (zawsze mogę odmówić jakby co) w takich studiach (studio=pokój 1os, 2os., 3os, +łazienka+ przedpokój) każdy pokój w studio zamykany, no i jest pościel i ręczniki, a to wszystko za 30zł za osobę Normalnie te noclegi czekały na mnie, bo to ostatnie miejsca w ten dzień i w ogóle w całym sezonie turystycznym A noclegi są jak to się mówi u nas u Salezjanów w GCR w parku w Reptach. Jesteśmy tacy happy, bo ludzie mogą sobie spacerkiem 10minut przejść parkiem na drugi dzień na obiad, a potem kto zostaje to z obiadu na działkę 3minuty i super. Wszystko w jednym miejscu. Teraz wychodzi na to, że nasze wesele to jakieś ogromne odległości, ale co tam przynajmniej pozwiedzają A no i ta cena tych noclegów jest super, bo muszę wziąć po dwa noclegi z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, a to i tak yjdzie tanej 60zł/os. niż gdziekolwiek No i jakby się jakieś ciotki uparły, że zostają to można przedłużyć noclegi na poniedziałek na przykład
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 11:13   #1941
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz..u nas niestety w biurach nie znalazlam oferty ktora by mi pasowala terminowo szczegolnie, lub jesli juz termin dalo by sie jakos dograc to cena znowu byla powalajaca wiec stwierdzilam ze pojedziemy sobie sami autem lub kuszetkami bo pasowalby nam wlasnie jechac i wracac w nocy - nie traci sie dnia wtedy a mamy tylko tydzien, a boje sie ze moze byc z kasa krucho wiec wole nie decydowac sie na samolotowe drogie wyprawy no chyba ze znajde cos fajnego tanszego
U nas jest takie biuro pośredniczące i mają tam mnóstwo ofert z rożnych biur podróży. to Sun Travel (mają biuro w Żorach i Rybniku).
Mam nadzieję, ze za rok, dwa już zmienimy autko i nie będziemy musieli korzystać z pośrednictwa biura jeśli chodzi o wojaże po Europie.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 14:11   #1942
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny.. ma prośbe.
rzadko sie tu udzielam, ale czytam . A moja prosba to taka, czy macie poleconą kwiaciarnię, ciastkarnie - chodzi mi o tort, no i makijażystke i fryzjerke?
Ja niestety nie mogę nikogo znaleść, a może któraś z Was mieszka koło Sosnowca, Katowic itp, to może mi coś poleci?
Pls help .

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

wybaczcie post pod postem

Edytowane przez moniqac
Czas edycji: 2009-04-21 o 14:11
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:25   #1943
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
LadySith gdzie Ty byłaś jak Ciebie nie było Mam nadzieję, że nadrobiłaś nasze posty, co bym nie musiała zdawać relacji podwójnie Co tam słychać?
Dobrze, że mnie uspokoiłaś z tymi rozmiarami, choć zaczynam się wkurzać że te 36 to ja sobie chyba na nogę wciągnę
nadrobilam, pewnie że nadrobiłam. miałam trochę przerwy w korzystaniu z internetu, bo musiałam laptopa reanimować z trzy razy ;D

anika222
ta toyota fajna sprawa

kitek
dołączam się do prośby SSR, opowiadaj na co mamy sie przygotować i czego pilnować

Moniqa84
my tez mielismy problem ze znalezieniem podróży w interesującym nas terminie bo w październiku nie ma już praktycznie żadnych wycieczek objazdowych, większość kończy sie w końcem września :/
na szczeście po długich poszukiwaniach [choć właściwie tylko itaka oferowała katalog z takimi wycieczkami] udało się znaleźć coś więc głowa do góry i udanych poszukiwań
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:03   #1944
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam

Poszlismy dzis umowienie do ksiedza na spisanie protokulu i nas nie porzyjal bo maja remament w kancelarii - gryyy to po co sie z nami umawial :/ idziemy w poniedzielek.

Kupilam sobie dzis staniczek 0 jest super - pani w sklepie mi swietnie doradzila i trzyma sie super i jest bardzo ladny (chociaz nie lubie bardotek).

Pomalowalismy dzis nasz salon fajne wyszedl, wiec remont juz sie taki przyjemny zrobil
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 07:08   #1945
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam

Poszlismy dzis umowienie do ksiedza na spisanie protokulu i nas nie porzyjal bo maja remament w kancelarii - gryyy to po co sie z nami umawial :/ idziemy w poniedzielek.

Kupilam sobie dzis staniczek 0 jest super - pani w sklepie mi swietnie doradzila i trzyma sie super i jest bardzo ladny (chociaz nie lubie bardotek).

Pomalowalismy dzis nasz salon fajne wyszedl, wiec remont juz sie taki przyjemny zrobil
Chciałabym już urządzać własne mieszkanko, ale chyba u nas nie preko to nastąpi
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:11   #1946
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
nadrobilam, pewnie że nadrobiłam. miałam trochę przerwy w korzystaniu z internetu, bo musiałam laptopa reanimować z trzy razy ;Dmy tez mielismy problem ze znalezieniem podróży w interesującym nas terminie bo w październiku nie ma już praktycznie żadnych wycieczek objazdowych, większość kończy sie w końcem września :/
na szczeście po długich poszukiwaniach [choć właściwie tylko itaka oferowała katalog z takimi wycieczkami] udało się znaleźć coś więc głowa do góry i udanych poszukiwań
Masz szczęście, że nadrobiłaś
A właśnie Lady przypomnij, gdzie Wy się wybieracie? Bo mi się zapomniała, Portugalia?
Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam

Poszlismy dzis umowienie do ksiedza na spisanie protokulu i nas nie porzyjal bo maja remament w kancelarii - gryyy to po co sie z nami umawial :/ idziemy w poniedzielek.

Kupilam sobie dzis staniczek 0 jest super - pani w sklepie mi swietnie doradzila i trzyma sie super i jest bardzo ladny (chociaz nie lubie bardotek).

Pomalowalismy dzis nasz salon fajne wyszedl, wiec remont juz sie taki przyjemny zrobil
Nie denerwuj się, pójdziecie w poniedizałek do kancelarii i będzie git

Gdzie kupiłaś stanik?

A i pochwal się jakie masz kolory ścian w mieszkanku
Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Chciałabym już urządzać własne mieszkanko, ale chyba u nas nie preko to nastąpi
Ja też Ale chyba poczekam do lipca. Potem jak nam zostaną 3 miesiące do ślubu, to nas przypili i będziemy musieli coś zrobić, albo kupić albo wynająć. Bo nie chcemy wymeldowywać się z tych mieszkań, w których mieszkamy z rodzicami no i jesteśmy w kropce
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:17   #1947
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mój TŻ od razu po ślubie przeprowadzi się do mnie, ale narazie nie będzie się przemeldowywał, bo trzeba by było auto przerjestrować i w ogóle, a tak jak znajdziemy mieszkanie to potem będzie trzeba wszystko na nowo robić. My szukamy narazie czegoś z przydziału może akurat nam się uda, a jak nie to wynajmniemy.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 10:18   #1948
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Chciałabym już urządzać własne mieszkanko, ale chyba u nas nie preko to nastąpi
Na pewno sie doczekasz i bedzie ci to sprawiad duza przyjemnosc urzadzanie swoich czterech katow

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość

Nie denerwuj się, pójdziecie w poniedizałek do kancelarii i będzie git

Gdzie kupiłaś stanik?

A i pochwal się jakie masz kolory ścian w mieszkanku
Stanik kupilam w Opolu w sklepie Margot. Wkleje fotki pozniej bo teraz mama zabrala mi aparat.

Sciany w mieszkanku
kuchnia - magnolia - taki ecru - bo płytki tez koloru kremowego
p.goscinny: jedna sciana kolor tajemniczy ogród taki sliwkowy fiolet a reszta scian brzoskwiniowy jogurt - ni to róz ni to pomarańcz ale taki delikatny pastelowy
sypialnia - biala czekolada - takie ciemniejszy ecru,kremowy i jedna sciana malinowy krzew - jasny wrzosowy fiolet Fajne maja nazyw te farby
przedpokoj bedzie w tynku bawelnianym - jasny, prawie bialy z zlotymi drobinkami blyszczacymi
Moge wkleic jakies fotki

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-04-23 o 10:19
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 12:38   #1949
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Na pewno sie doczekasz i bedzie ci to sprawiad duza przyjemnosc urzadzanie swoich czterech katow



Stanik kupilam w Opolu w sklepie Margot. Wkleje fotki pozniej bo teraz mama zabrala mi aparat.

Sciany w mieszkanku
kuchnia - magnolia - taki ecru - bo płytki tez koloru kremowego
p.goscinny: jedna sciana kolor tajemniczy ogród taki sliwkowy fiolet a reszta scian brzoskwiniowy jogurt - ni to róz ni to pomarańcz ale taki delikatny pastelowy
sypialnia - biala czekolada - takie ciemniejszy ecru,kremowy i jedna sciana malinowy krzew - jasny wrzosowy fiolet Fajne maja nazyw te farby
przedpokoj bedzie w tynku bawelnianym - jasny, prawie bialy z zlotymi drobinkami blyszczacymi
Moge wkleic jakies fotki
No już chciałabym wybierać mebelki do mojego mieszkanka, ale musimy jeszcze poczekać. A co do fotek to ja bardzo chciałabym zobaczyć te kolory o takich nazwach
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:55   #1950
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Masz szczęście, że nadrobiłaś
A właśnie Lady przypomnij, gdzie Wy się wybieracie? Bo mi się zapomniała, Portugalia?
do Paryża
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.