* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 13:08   #1921
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi dot. chodzenia.

Edytcia cale szczescie Zosia zdrowa. A jak u Ciebie wyglada sytuacja z praca ??

Monika jak u Ciebie z kolejnym bejbikiem ??? Staracie sie jeszcze czy zrezygnowaliscie ???

Magda gratuluje autka. W ogole mialam pisac wczesniej, ale z glowy mi wylecialo, swietne foteczki.

Djamelka co tam u Ciebie i dzieciaczkow ??

Gosia Szymonek u Ciebie juz powoli sie uklada, mam nadzieje ?!

Monka masz juz imie dla dziecka ??? W ogole jak sie czujesz ?? Masz jakies dolegliwosci ???

U nas wszystko sie topi i jest jedna, wielka chlapa.

Aaaaa zapomnialam Wam napisac.... Od pobytu w PL oboje z TZetem znowu zaczelismy palic, po 2 latach !! Wiem, wiem, komentowac nie trzeba...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 15:00   #1922
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Magda fajnie tak sie bujac swiom autem nieja bym chyba nie przezyla bez prawa jazdy i jakbym miala sie tluc autobusem lub pociagiem
j anie mam wyjsciea - nie mam czym rano dojechac do pracy - pierwszy bus jest w tym miescie o 7.10 i mam jakies 20 minut marszu a zaczyanm pracę od 7.00
u mnie to mus

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Magda (...) swietne foteczki.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Aaaaa zapomnialam Wam napisac.... Od pobytu w PL oboje z TZetem znowu zaczelismy palic, po 2 latach !! Wiem, wiem, komentowac nie trzeba...
ja to rozumiem - sama przechodziłam przez coś takiego - za pierwszym razem po śmierci mamy okazało sie ze jestem w ciąży więc rzuciłąm automatem, po śmierci taty było mi trudniej - ale chcielismy miec jeszcze jedno dziecko i co mogłam zrobic - rzucic
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 15:21   #1923
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...4,3887874.html tutaj pisze kiedy zglosic sie do lekarza . Nikt cie nie oceni, my ludzie- slabi jestesmy i pewnie tez bym palila w takiej sytuacji. Te dolegliwosci ciazowe mnie dobijaja, masakra , strasznie, juz mam dosc . Na poczatku okropne mdlosci nie zycze nikomu , z dzidkiem tak nie mialam, a teraz spie spie spi spie, zmeczona jestem okropnie , po 13 schodach jak wejde na gore to czuje sie jak moja babcia, jednym(2) slowem, -mam dosc . Z dzidkiem bylo zajefajnie a tu naodwrot , nie podoba mi sie jak to moj dzidek mowi . Przypomnialo mi sie ze kiedys pytalas sie mnie o cwiczenia, oczywiscie odpowiedzialam twierdzaco, ale to byla sciema, taka ala przykrywka , w pl tz sciemy wale Dzis probowalam cwiczyc, ale dzidek spierdzielil mi maszyne, ala pierdulka ale omalo nie zlecialam, tz ma zrobic.Kolejna dolegliwosc to apetyt ale nie pytaj ile na osi bo zgroza, dol stres hehe.

Monika nie no maniakalnie jakos o tym nie mysle, tylko to i owo zawsze cos sie pomysli i czlowiek sie nakreci. Wszystkiego i tak tu nie opisalam bo wstyd . Wlasnie wy cos dzialacie dalej? zabezpieczacie sie czy nie?

Edycia po Zosi nie widac kilosow, moze jak byla mniejsza to byla bobo ale teraz null nic nie widac . Ja ze stresem mam zalezy, czy jestem w biegu czy jak teraz siedze w domu i mam czas na zajadanie go.

Magda ee to lajcik teraz nie bedziesz musiala biegac na busa, dojsc na busa czekac potem dojechac i jeszcze dojsc, zgroza. Ja to sie za leniwa zrobilam

Doridee zamienilas spiralke?

W ktorych raanek wstalam pierwsza, zapalilam swiatlo i dzidek sie obudzil, z takim placzem i krzykiem " ja nie moge widziec , ja nie moge widziec " i jeczy na pol domu ,myslalam ze sie posikam, , wiecie jak to z rana jest jak ostre swiatlo i sie otworzy oczy , ciemnica nic sie nie widzi i razi hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 17:05   #1924
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka moje sytuacja z pracą wygląda tak Nie chcę jeździć co dzień do Krakowa, bo by mnie w domu praktycznie nie było ,a na miejscu z pracą ciężko

monka Zosia miała ostatnio też fazę ze światłem rano, to znaczy ubierała się w okulary przeciwsłoneczne i tak paradowała po domu
Wagą się nie martw - nie ma co na zapas myśleć.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:01   #1925
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia hehe moj to szok przezyl z rana i sie wystraszyl ze nie widzi hehe. My jako tako z rana jak wstajemy to jest juz jasno, ale jak na angielski bujam to jeszcze ciemnica , tobie dalej tak mala z rana wstaje? pamietam ze pisalas cos o 6? rano czy cos w tym stylu. Usmialam sie z tej wagi ha ha ha bardzo smieszne to nie ty bedzies zrzucac tylko ja haha i to jeszcze taka ilosc nie wiem jak to zrobie, a najlepsze jest to ze juz zaszalalam z zakupami i nowa garderoba w rozmiarze 8 i 6 . Beda jaja jak nie zrzuce . Przekichane z ta robota.

Ogladam wiadomosci i nie wiedzialam ze taka zima w pl w niektorych rejonach , szok normalnie.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:40   #1926
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka,Monka narazie temat kolejnego dziecka odszedl na dalszy plan.Zabezpieczamy sie,tz bardzo by chcial z wogole jak bylby drugi chlopakmi sie to nie usmiecha,dzieci juz odchowane,mam teraz wiecej czasu dla siebie i znowu w pieluchy eeeetam

Śniezynka ja tez nadal pale,mialam przerwe ok.2 miechow i podkusilo mnie znowujakie palisz?Ja LM linki mietuski

Ogladam na forum muratora dekoracje okien,chce sobie kupic te makarony-ma ktoras z was?na frum zdania sa podzielonejedni odradzaja inni polecaja sama niewiem ,mi sie podobaja szalenie,spiete i jak opadaja na podloge

U nas nadal zima,sniegu pelno, mroz trzyma,ledwo z podworka da sie wyjechac autemja chce laaaato!!!!!Nawet 40stopniowy upał mnie nie rusza
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:41   #1927
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka Zosia dalej wstaje tak wczas, tyle tylko, że teraz ostatecznie oduczam ją od przychodzenia do nas w nocy, bo czasem to już przed północą wędrowała. Efekty już są, śpi ładnie u siebie, pozwalam jej przychodzić, ale najwcześniej ok. 6tej. I dziś tak przyszła i taka cała szczęśliwa, że może u nas być, po chwili zasnęła i spała do 7mej

Zima na maxa jest.

Ile Cie przybyło?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-01-19 o 13:43
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 15:16   #1928
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika ty to juz 3 masz takze nie pali sie, fajne takie bobaski malutki , latwo sie zauroczyc , a potem dzieci rosna rosna i im wieksze tym wiecej klopotow i problemow, a i wydatkow . Dawaj faje tez bym sobie zapalila , ale mientusow nie lubie. Ja makaronow nie mam ale zjadla bym spagheti .

Edycia moj tez czasem przychodzi, byl statnio spokoj ,a od weekendu robi maratony, raz w nocy przyjdzie raz nad ranem , najgorzej jak mi truje ze JUZ DZIEN WSTAWAJ , o ludu . Wage powiem ostateczne juz na finishu i po . Bedzie wiecej jak z dzidkiem .

Moj dzidek sie zalatwil chyrla jak gruzlik, pil podobno wczoraj zimna wode. Mam nadzieje ze mu do jutra przejdzie. Tera spi . A moj tz gdzies sie lajdaczy z kolegami .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:33   #1929
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

wiecej w albumie
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:40   #1930
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda normalnie ale sie usmialam zniektorych fotek najlepsza to jak maly sisiunia na boku spi z buzia otwarta hehe , a Iza to cala ty , skora zdjeta z ciebie . dlugie ma juz te wlosy, podcinalas juz jej? Ile razy ci maly je w nocy? cyc czy mod.? zasypia ci oglnie sam czy na rekach?

ciekawe o ktorej moj czubus dzis zasnie .

Co kupujecie na walentego swoim walentym ????????????????????????? ????????????????????????? ???
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:11   #1931
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

My w walentynki chrzcimy Grzesia

Iza miała pocinane właściwie ścięte włosy jak miała rok i 4 miesiące - teraz na wiosnę jej podetnę
Grześ teraz je dopiero o 5 rano, jak zje o 20 to śpi calą noc
karmie piersią i modyfikowanym, ale kupilam sns medeli i zobacze czy to cos pomoze, bo dopiero przyszło, jutro bede probowac
z zasypianiem roznie - na noc zasypia w lozeczku a w dzien w wiekszosci na rekach
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 19:44   #1932
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka coś wiem o takim budzeniu, tylko, że Zosia woła JA CHCE JUŻ ISC NA ŚNIADANKO albo JUŻ JEST RAAANOOO!!! brrr...
My nie obchodzimy walentynek

magda Grześ świetny, zwłaszcza mina, w tych śpiochach jak siedzi
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 08:26   #1933
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hej.

monka-jesteś naprawdę niemożliwa- tyle czasu trzymać wszystko w tajemnicy.
Gratuluję serdecznie i zyczę żeby wszystko lekko poszło.

magda- super fotki ,śliczny ten Twój synulek.
A Iza wygląda przy nim bardzo poważnie.

Sniezynka- mam nadzieję ,zę Twoja silna wola pozwoli zerwać z papierosami.Chociaż nie dziwię ci sie ,ze zaczęliście palić .
Ja sie bałam sama o siebie po smierci adama ,ale jakos udało mi sie nie aplic ,chociaz szwagierka wtedy znowu zaczęła.

Monika- co do firanek -to te makarony generalnie mi sie nie podobały ,ale jak zobaczyłam całą dekoracje -gotowe upiecia to wyglądało super.
ja zmieniałam firankew salonie przed swiętami . Jestem zadowlona i w sumie kto by nie przyszedł to kazdy pyta skad mam taka łądną ,ale zxapłaciłam za nią gromadę pieniedzy i nie wiem czy było warto.

Tydzień temu byłam z Niną na testach u akergologa .Nic nie wyszło. Zaden puncik nawet się odrobinę nie zaczerwienił ,ale za miesiac may jeszcze testy pokarmowe .I tu tez mysle ,ze wyjdą negatywnie.
byłam tez u laryngologa ,zbadał trzeci migdał i moje dziecko jest zdrowe. A ten czolerny katar to nie wiem skąd. chyba musi swoje odchorwać ,niestety.

Dzisiaj w przedszkolu jest impra z okazji dnia babci i dziadka ,tesciowa miała przyjechac ,bo tesc to z tych ,co go trudno wyciagnac z domu.
Szkoda ,zę moja mama juz pojechała.

Jutro choinka w przedszkolu ,a w piatek jade w końcu na sprawę ,o któej wam kiedys pisałam - z ciotką mojej teściowej w sprawie ziemi.

Mam tylko nadzieję ,zę juz więcej sniegu nie dosypie.
jak odwoziłam mamę na lotnisko to był horror .Wyjechałam prze 24 -ta i byłam o 5 rano w warszawie .Gdzie normalnie jadę 3 godziny.
ASle było tyle śniegu ,że miejscami był tylko jeden pas jezdni ( droga krajowa,ale w nocy żadne pługi nie jeżdżą)>
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:00   #1934
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka masz racje jak sie patrzy na takiego bobaska to by sie chcialoa nasze dzieci oststnio tak daja mi w kosc sa niemozliweciagle leca pytania"mamo a co to jest?" "mamo a po co to?"itp.itda mnie sie juz nieraz nie chce odpowiadac i wtedy wogole nie daja mi zyc

Co do rannych pobudek to skads to znamDarii moda to "mamo juz dzien zrob mi mleczko"a wieczorem jak sie sciemia"mamo juz jest noc-moge zdjąc gumki?"z wloskow rzecz jasna hehe

Gosiula zamowilam sobie te makarony-na dwa okna i do tego cztery takie spinki wielkie,ogladalam wystroj okien na muratorze i maja naprawde super pomysly spodobao mi sie kilka sposobow upiecia takich firan wiec jak do niedzieli dojda to bede kombinowaca ty jakie masz u siebie?pochwal sie,uwielbiam ogladac firanki w cudzych oknach

U nas tez zima,dzis trzyma -10 mrozugeneralnie nie czuc go az tak bo nie ma wiatru ale ja nie cierpie zimy

Śniezynka co z toba????
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 11:11   #1935
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja mam białe panele ,w trzech długościach ,na dole wstawione takie rurki caffe( obciążniki) i jedną zasłone w brązowe pasy na balkonowym oknie.Ale akurat ta zasłona to pójdzie won ,bo mi sie nie podoba.
Ja namierzyłąm u siebie sklep ,w którym własnie szyja różne firany i były powywieszane różne ekspozycje .Cuda wianki .
Generalnie to nie lubię firanek wogóle i mam tylko w całym mieszakniu te jedną.

własnie dzwoniła moja szwagierka ,ze na imprezce w przedszkolu był pełen skład -teściowie i dwie szwagierki ,wiec Nina deklamowała wiersze jak najęta .a dziadkom łzy stały w oczach. Co dziwne - myślałam,ze teśc nie pojedzie ,bo nigdy nie uczestniczył u dzieci w takich imprezach ,ale tym razem poświęcił sie dla kochanej wnusi.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:45   #1936
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula ile placilas za testy? dlugo to trwalo? podobno trzeba spokojnie siedziec ., sa one wiarygodne ? nie trzeba ich powtorzyc za jakis czas?ytam bo nie wiem Ciekawy ten katar . Dziadek sie popisal, to dobrze ze poszedl , Ninka pewnie byla wnieowzieta.

Monika hehe ale masz przekichane nagadasz sie niezle. Moj maly ma ostatnio faze i pyta czy bedzie duzy i kiedy bo juz chce byc i dzien w dzien to magluje, ostatnio doszlo , kiedy mu zeby wypadna . Pokazalam mu fotke tej aktoreczki Dakoty jak jej koza zeby wypierdziala i co rano wstaje to pyta sie czy mu wypadly juz Ja ta zime lubie , nie nawidze takich upalow 40 stopnie , o zgrozo bez przesady , nie wiesz czego chcesz jak ci przypali 4 l to juz wiecej o taka temerature nie bedzies prosic, zyc sie nie da w takim skwarze , bez klimy w domu nie nada , zwyky wiatrak gowno daje Wiem co mowie . No chyba ze sie wylegujesz nad blekitna laguna z chlodnymi drinkami , a obok stoja 2 przystojni umiesnieni kolesie i wachluja Zas za wylegiwaniem sie na plazy tez nie przepadam jedyne co to driny no i ..... .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 16:26   #1937
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula mnie sie tez te panele podobajamnostwo tego na allegroduze zainteresowanie,generalni e u ciebie wyglada fajnie z ta zaslonka,mam podobne klamre do zaslon kupione tylko w srebrnym kolorze jak karniszeostatnio widze ze bardzo duzo ludz rezygnuje z tradycyjnych firan na rzecz zaslon lub samych roletpiekne sa żaluzje drewniane,chcialabym taka w kuchnisuper sie prezentuje.

Monka e tam ja tam uwielbiam sie smazyc na slonku mnie upaly nie grozne hehea nad blekitna lagune to juz mi sie marzy dawno wyjechac tylko czasu jakos brak,apropo wakacji my prawdopodobnie wyskoczymy z tzta siorka i jej rodzinka w nasze gory na tydzien latem,mam nadzieje ze pomysl wypali bo w ubieglym roku mielismy jechac na urlop ale sie nie dalozobaczymy.


Daria tez sie dopytuje kiedy jej zeby wypadnazwlaszcza od tego czasu jak Bartoszowi wylecialy jedynki dolne i u nas jest taka tradycja ze zabka kladzie sie pod podusie na noc i rano jest kasa od uwaga"Zębowej Wróżki"no i ona wciaz pyta kiedy dostanie kase od wrozki zebowej
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 07:55   #1938
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka -za testy nie płaciłam ,bo udało mi ise w ciagu miesiąca załapać na NFZ. Zazwyczaj czeka sie około pół roku , nam sie udało.
Nina była bardzo grzeczna ,nie płakała ,chociaz dzieci zazwyczaj sie boja .
Po teście trzeba przez pół godziny czekac na ewentualny odczyn na rączce i nie można wtedy dotykac łapki ,ani tym bardziej drapać .

Monika- ja tez lubię ciepło .Mogę leżec i smażyc sie na słońcu.
Pomału rozglądam sie za jakimś fajnym osrodkiem nad morzem.
jeśli macie jakies namiary na cos niedrogiego i przyzwoitego i najlpeiej nad zatoką ,anie nad pełnym morzem to chetnie przygarnę .
Nie mam siły w tym roku nigdzie dalej lecieć .
chce poleżeć i poleniuchować na słońcu.
Oskar chce jechac na kolonie do Hiszpanii i myslę ,ze go tam wyślę .

Jade za chwile na choinkę .PA
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 09:11   #1939
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ludzie ale mialam noc nic prawie nie spalam, maly tak sie meczyl, nos zawalony, jak mu nie lecialo to za chwile mial zatkany i nie mogl oddychac, goracy tak ze moglam na nim jajka sadzone robic, kaszlal niemilosiernie , flegma okropna , a feee , z rana juz lepiej siedzi i oglada bajki . Jeszcze mialam jakis glupi sen, jakis lew grasowal bez nosa, ja z banda strzelalismy w niego kulkami zeby go uspac. Potem szlam z Liszowska i jakas cipka puszczalska do nas doszla i nam trula ze jej kolor ulubiony to fioletowy .

Monika w gory to ja z mila checia jakos bardziej mnie bawia niz lerzenie na piasku z dupa do gory .

Gosiula ja nic nie zaproponuje , z polskim morzem to raczej pewnosci nie ma ze sie poleniuchuje na slonku, jak sie bedzie mialo szczescie . Mi sie tez nigdzie niechce dalej jechac, moj tz wspomina o turcji mi sie to nie widzi , za goraco, za daleko, za duzo tam przytyje znowu , co to to nie .

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Dzisiaj jest dzien babci? jakies zyczenia musze wyslac, a jutro moja mam ma urodziny, znacie jakies stronki, sprawdzone, gdzie moge np kupic prezent i jutro jej dostarcza? albo jakas expresowa kwiaciarnia w woj opolskim
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 10:32   #1940
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula chetnie bym ci cos zaproponowala z tym morzem ale niewiem

Monka ty i te twoje masakryczne snycipka puszczalska ci lubi filoet i Liszowskaty wez sobie sprawdz w senniku co to znaczymi sie dzis snilo ze szlam chodnikiem i byla wielka dziura ktorej nie widzialam i wywinelam orła no i sie obudzilambez sensu.

Dzis Bartosz tez ma Dzien Babci w szkole,jest imprezka ,niestety moi tescie nie mogli pojsc bo sa dzis na pogrzebiea innych dziadkow maly nie ma

Tz ma dzis urodzinkiprezent dostanie wieczorkiem hehe
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:36   #1941
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika ja mam u Zosi firankę makaron - kupiona na allegro oczywiście, taka z serduszkami i oczywiście różowa, w oknie praktycznie jej nie widać, a jednak coś jest - nie przepadam za firankami, ale muszę je mieć, ale zasłon nie używam, moim zdaniem zbędny zbieracz kurzu.
My chcemy się w końcu w Bieszczady wyrwać, ale chyba zaczekamy jeszcze te dwa albo trzy lata, aż wybudują autostradę i wtedy pojedziemy. A Wy w Tatry się wybieracie?

monka ja bym chętnie się wybrała do jakichś ciepłych krajów, nie po to żeby leżeć plackiem na plaży, bo tego też nie lubię, ale żeby użyć tego ciepełka
A kiaty to sprawdź sobie na www.pocztakwiatowa.pl - nie korzystałam nigdy, ale to najpopularniejsza taka stronka chyba, więc może akurat.

gosiula super Wam się udało z tymi testami, szybko i bezpłatnie. Normalnie to takie coś koło 200zł kosztują - przy czym nie wiem czy to na wszystkie alergeny, czy tylko na jakąś grupę.
Co do polskiego morza to też za bardzo nie doradzę, bo my zawsze w ostatniej chwili decydujemy gdzie pojedziemy i w tym roku to chyba też będzie namiot
Ale moim rodzicom rok temu rezerwowałąm we Władysławowie pokój w Willi Necel - byli zadowoleni, bo do morza bardzo blisko, na obiady też, ceny w mieście normalne, a i w razie niepogody można na trójmiasto uderzyć.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:10   #1942
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Telewizje mi zablokowali zapomnialam zalacic, dokonalam teraz wplaty i czekam jak odblokuja . Maly teraz rozkreca pociagi na czynniki pierwsze a ja ogladam spiaca krolewne . Ja dziekuje za takie cieplo , jak sie wyszlo z domu handlowego to takiego uderzenia goraca nigdy nie poczulam .

Zancia ubiegalas sie o maternity allowance? z malm? albo masz kogos znajomego. Ja sie teraz ubiegam mam nadzieje ze mi przyznaja , ale mam pytanie co do dokumentow. Jak cos wiesz to daj znac wtedy zapytam. No chyba ze szybciej wyladuje w job center, to tam dopytam, jeszcze poczekam czy mi ksiegowy tz-ta dosle ten papierek ktorego nie mam. Doczytalam jeszcze ze maternity allowance jest tez dla kobiet ktore w czasie ciazy zmienily prace - prawda to?jak tak to sie wpienie bo z dzidkiem moglam sie ubiegac i 4 tysiaki mi kolo nosa ucieklo . Czlowiek glupi na emigracy , nic nie wie i potem wychodzi.

Moj tz mnie wczoraj wpienil , przzecholowal pan i wladca, a dzis dom na blysk i wazelina taka jedzie ze sie boje chodzic zeby nie upasc.

Ale zazdroszcze wam tego sniegu, wczoraj mi mama pokazala widok z okna, ulice jeszcze biale , szok , przegapilismy ta zime, a dzidek mialby pewnie frajde na sankach i wogole.

Monika ja juz sobie zlukalam na sny , ty tez bo niby dziura niepozorna a jednak ma znaczenie hehe
DZIURA-sen ostrzegawczy, symbol pułapki, którą ktoś może na ciebie zastawić
widzieć: przestroga przed nieostrożnością, brakiem uwagi w jakiejś sytuacji
wpaść lub wejść w nią: wpadniesz w zasadzkę lub w złe towarzystwo
No w zle towarzstwo to bym mogla wpasc tak na weekedn zeby sie odchamic i zaszalec a potem potulnie wrocic do zycia i dnia codziennego hehehe.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2010-01-21 o 14:13
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:43   #1943
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Haaaaalo!!!Zasypało was czy tak zmrozilo???????U nas temperatura -25st!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:14   #1944
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U mnie tylko -20. Ale to na drugim piętrze. na dole -jakieś 23,24 na minusie.
Byłam wpiatek na sprawie i hura .Moja druga strona poniesie koszty geodety i wszelkie inne.
Dlatego ,ze nie zgodziła sie na gotową działke i zapragnęła dzielenie innej.
no i dobrze .Dla mnie nie stanowi różnicy którą dostanę bo i tak sprzedam ,a ona niech płaci.

Byłam wczoraj na Avatarze. Smutna bajka ,ale efekty w 3d niesamowite.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 11:21   #1945
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U mnie takiej zimy nie ma, tylko -5°C, ale za to sniegu troche nasypalo. Mam juz dosyc tej zimy !

Gosiula w weekend moj TZet tez ogladal Avatar tyle, ze w domu i widzialam niektore urywki... nie lubie tego typu filmow, taka ala bajka, ale TZetowi bardzo sie podobal.
Gratuluje pomyslnie zakonczonej sprawy.

Gdzie reszta ???

Monka jak Ci idzie ciezaroweczko ??? Pokaz jakies fotki swojego brzusia.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:15   #1946
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No widze ze nasz watek zamarza

Dzis Daria byla pierwszy dzien w przedszkolu,niweim czy wam pisalam ze otworzyli u nas unijne bezplatne przedszkole i ja zapisalam,jak na pierwszydzien to super,wychowawczyni genialna,mala zadowolona i juz gadala mi w samochodzie cala droge ze jutro idzie i zawsze juz bedzie chodzicwe wtorek za tydz maja ba;l maskowy chyba ja za pajaca przebiore bo mam fajny stroj

piszcie cos!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:35   #1947
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika ile czasu mala jest w przedszkolu ?? Kilka godzin czy caly dzien ??? Fajnie, ze jest bezplatne, zawsze pare groszy zostaje w kieszeni. Olivii przedszkole po wakacjach zamykaja, bedzie tylko dla dzieci od 1-3 lat, a ona musi dojezdzac do przedszkola do nastepnej wioski, niby nie daleko bo 2 km, ale bedziemy chyba potrzebowac drugie auto... Myslalam, ze obie beda w jednym, a tu klops. Jak beda obie chodzic do przedszkola to bedzie to kosztowac 220 €, tez nie malo.

U nas tez zaczal sie karnawal w przedszkolach, nie wiem za co mala przebiore, ale chyba za jakas princesse, bo mam taka kiecke, reszte dokupie.

Rany, naprawde cicho tutaj jak nie wiem... Dawac dziewczyny naforum
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:26   #1948
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynko Daria jest od 8.00 do 13.00 sniadanko biora swje a tam dostaja herbate,ewentualnie jakis owoc lub jogurt,ale 130zł zaoszczedzilam bo dotychczas tyle kosztowalo 5 godzinne przedszkole

Mala caly czas nawija ze jej sie podoba,chce chodzic itd.Super ze sie zaklimatyzowala tak szybko bo mialam watpliwosci ale jest ok

Mam azamiar kupic sobie jakies fajne perfumy,ale niewiem jakiedoradzcie cos bo mam dylemat,lubie rozne zapachy zalezy od nastroju,nieraz orentalne,potem kwiatowe,owocowe i rozmaiteale pizmo musi byc niedawno mialam faze na Euphorie CK ale jest zbyt ciezka,potem kupilam The one Dolce ale odsprzedalam na allegro za pol ceny bo zupelnie nie w moim stylu,probka inaczej pachniala perfumy tezmoze to kwestia rozwijania sie zapachu,moze jakas nuta mi nie podchodziLolita jest calkiem fajna
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:15   #1949
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika ja teraz mam Ed Hardy- slodziutki, Gucci- lekki,<-- te 2 uwielbiam Jennifer Lopez- wogole mi sie nie podoba (konwalie), Kylie Minoque- tez slodki, calkiem fajny. Podoba mi sie bardzo Jucy Couture- Viva la Juicy- jest rewelacyjny.

Mysle, ze bardziej Ci pomoze Doridee, bo Ona juz chyba wszystko przetestowala...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:44   #1950
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moj maly dalej kaszle, a juz myslalam ze mu przeszlo, to dzis o 5 z rana w ryku sie obudzil ze go ucho boli . Byli u lekarza i niby lekko zaczerwienione , ale mam mu dawac syrop przeciwbolowy No bo od tygodnia jest na nurofenie, paracetamolu itd , a tu taki zonk . Chrypa ma dalej nie przeszla, a ucho ma chyba zablokowane, tak mi sie wydaje, moze od kataru bo dalej go ma. Od tyg do przedszkola nie chodzi a ja juz siwa jestem .

Monika ja ci napisze jakie ja lubie , mam swoje ulubione i z nich wybieram. Chanel - chance, Versace- bright crystal, Lancome- hypnose, Gucci - Flora, Dior- jadore, Guerlain - idylle- nowy zapach mi podpasil , slicznie pachnie , moj tz tez zachwycony, pewnie chcialby zebym takie baki miala . Fajne przedszkole najwazniejsze ze malej sie podoba no i kasiora w kieszeni .

Sniezynka o fotce zapomnij hehe , nie robie sobie wogole fotek ,a co dopiero teraz . Moj tz mnie straszy ze mi zrobi ale wie ze wykosztuje sie na nowy aparat albo telefon wtedy bo mnie hormony rozniosa wiec temat fotek zakonczony. Drugie auto zawsze sie przyda, a nie moze twoj tz rozwozic Oliwki przed praca? czy godziny nie pasuja? ty bys w domu wyszykowala a tz Oliwke by zawiozl.

Gosiula ja ogladalam w domu avatara i efekty fajne ogolnie, w 3d nie widzialam i ciekawa jestem, ale nie mam tera jak isc do kina wiec pozostaje mi mojego malego rysunki w 3d hehe to dopiero efekty .

U nas nie ma balu dla dzieci, albo ja nic o tym nie wiem , ale jakby byl to by powiedzieli . Malego bym przebrala za pirata bo lubi albo za pociag bo kocha , albo za kotka bo tez kocha , cos by sobie wybral . Tak mysle teraz to w sklepach pelno jest teraz tych stroji dla dzieci, wiec moze takie bale tutaj sa .


Ja wiem czemu Doridee nie ma, wiem wiem, na stowe jak nie dwie testuje z tz-tem ta druga spiralke , swintuchy jedne i pewnie niechce a raczej nie moze podejsc do lapka , slyszalam ze klejace ciecze nie sa dobre na klawiaturze bo potem wraz z ta ciecza odchodza literki , napisy znaczy sie . Aaalbo napisow juz nie ma i nie wie teraz gdzie a i e , ol yeahhhhhhhhhhhhh . wybaczamy
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.