Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 07:09   #1921
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Werbeną Yves Rocher...i Shalimarem edt
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 07:48   #1922
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

na razie niczym ale najprawdopodobniej bede pachniec Bambusem YR do sprzatania.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:17   #1923
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Sabbath, z tą "kobiecą sylwetką w szpilkach" to chodziło mi o to, że na takich szczudłach człowiek od razu się prostuje, klatka piersiowa do przodu, głowa prosto A chód naprawdę jest inny Można mieć oczywiście tą swoją ładną figurę, ale kiedy założy się wysokie obcasy to całość "w ruchu" prezentuje się jeszcze efektowniej

Na dziś będzie Angel

/edit/

Zapomniałam pochwalić się osiągnięciem mojego kociaka Pamięta ktoś jeszcze tego agenta Stinkiego, czarnego aniołka przygarnietego z miejskiej piwnicy ? Był u nas już jakieś4-5 miesięcy i cały czas był strasznie strachliwy, przebywał tylko z bratem a od nas uciekał jak szalony. Od niedawna nauczył się żebrać o jedzenie Nawet kiedy ma pełny brzuszek to dla zasady przyłazi do nas podczas obiadu i słodko żebra A wczoraj jakaś klepka w mózgu mu się przesunęła i po tak długim czasie dał się pogłaskać No i okazuje się, że straszny z niego pieszczoch tylko dotychczas doskonale to ukrywał
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:29   #1924
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Na poprawę humoru Innocent, jak mogłoby być inaczej

Nie wyspałam się, miałam gościa niespodziewanego w nocy.
Wpadł mi nietoperz do pokoju, miałam okno uchylone tylko lekko na wietrzenie.
Koszmar Bałam się z moim sianem na głowie uciekać, naciągnęłam kołdrę na głowę, i zaczęłam wołać mamę, ale nic z tego kiedy przeleciał mi koło twarzy i uderzył w parapet który jest koło łózka bezpośrednio, uciekłam włączając światło.
Zanim opuścił moja norkę była już prawie 5
To miałaś niezły horror show tej nocy , chociaż nietoperze to na dobrą sprawę myszy ze skrzydłami. Ja się ich nie boję, ale jestem w stanie zrozumieć, że można. W ogóle takie małe stworzenia mi nie straszne i w ciepłych krajach osobiście eksmituję jaszczurki, które odwiedzają nas w pokoju.W temacie - szwedzka Ninka, a więc niekolizyjnie, bo przede mną ważne spotkanie, które być może wywróci moje życie do góry nogami. Oby tak było
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:36   #1925
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Masz rację Kate - w prawdziwym życiu to okropnie niewygodna postawa. Myślę jednak, że jakoś to będę musiała znosić (ja i moi bliscy), bo na zmiany już chyba za późno...

edit:

Czekajcie. Nawypisywałam tu takich herezji, że muszę to osadzić w kontekście.

Primo: swoje teksty o niechęci do kompromisów zwykle okraszam przymrużeniem oka i łobuzerskim uśmiechem. Duuuużym uśmiechem.

Secundo: odróżniam dyplomatyczny kompromis od pójścia na łatwiznę, a kupowanie podrób czegokolwiek, to pójście na łatwiznę właśnie.
Nie jest, w mojej opinii, żadnym wstydem, kiedy ktoś pachnie wodą toaletową "Być może", "Pani Walewska", czy olejkiem cedrowym jak ja kiedyś. To są produkty, które niczego nie udają, nie są oszustwem i żerowaniem na cudzej pracy/własności/twórczości (jakkolwiek to nazwiemy).

Tertio: uważam, że gdyby ludzie przestrzegali deklarowanych zasad, a ulegania słabościom i pójścia na łatwiznę nie nazywali kompromisem, gdyby przejmowali się tym, zamiast usprawiedliwiać - świat byłby lepszy.
Dotyczy to tak spraw małych, jak kradzież mienia firmy przez wykonywanie prywatnych kserówek, jak i wielkich, jak zawieranie ślubu kościelnego "dla świętego spokoju".

A teraz lepiej będzie, jeśli pójdę już spać. Dobranoc.
Po kąpieli będzie Safran Troublant.
gdzieś we mnie czai się podziw i jednocześnie niechęć dla takiej podstawy dodałam tę emotkę, bo strasznie poważnie to zabrzmiało
moja bliska koleżnka może przyjacióka wyznaje takie zasady i jest.... jest nieznośna

a jeśli chodzi o podróbki perfum, to jestem równie tolerancyjna jak w sprawie nazywania "perfum" słowami "perfuma, czy perfum", sama tak nie mówię, ale popełniam pewnie inne błędy językowe
nie kupowałm podróbek perfum, ale kiedyś pracowałam na nielegalnym programie komputerowym, trochę z nieświadomości, ale też na oryginał wtedy w żaden sposób nie było mnie stać

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Na poprawę humoru Innocent, jak mogłoby być inaczej

Nie wyspałam się, miałam gościa niespodziewanego w nocy.
Wpadł mi nietoperz do pokoju, miałam okno uchylone tylko lekko na wietrzenie.
Koszmar Bałam się z moim sianem na głowie uciekać, naciągnęłam kołdrę na głowę, i zaczęłam wołać mamę, ale nic z tego kiedy przeleciał mi koło twarzy i uderzył w parapet który jest koło łózka bezpośrednio, uciekłam włączając światło.
Zanim opuścił moja norkę była już prawie 5
Bluegirl współczuję, ciocię mojej koleżnki nietoperz ugryzł ostatnio w nogę i miała jakieś komplikacje z tego powodu
ja kiedyś ratowałam maleńkiego nietoperza, który wypadł w słoneczny dzień z podbitki pod okapem mojego domu na wsi, był słodki, taka mała myszka z błonkami ) kiedyś miałam myszki i bardzo lubię te zwierzątka)


nie pachnę jeszcze niczym

Anuschko powodzenia na spotkaniu
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:37   #1926
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Na pewno tak pachnie!


A znasz Rumbę Balenciagi? Tam też jest skóra i morela, ale efekt psuje nadmiar paczuli i geranium. Daim Blond jest znacznie delikatniejszy.
Moja pachnie juz jak cala perfumeria, tak jest nasaczona perfumami - szczegolnie nadgarstki, hihi.

Rumby nie znam, musze przetestowac .

A dzis pachne milym slodziakiem Pure Wish - ciagle chce puscic ta flaszke w swiat i za kazdym razem sie lamie, bo on taki fajnie i delikatnie slodziutki, mmmm ;-))).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:47   #1927
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
teraz wyjeżdżam na miesiąc do Italy

papa i życzę udanych zakupów perfumowych i żebyście pięknie pachniały co dzień (ja biorę w podróż masę próbek perfum )

Olik - udanych wojaży, pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń A skoro bierzesz tyle próbek, to też będziesz pięknie pachniała co dzień.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
przede mną ważne spotkanie, które być może wywróci moje życie do góry nogami. Oby tak było


Od rana węszyłam, co mi tak pachnie. W końcu namierzyłam źródło zapachu: kominek z resztką olejku sandałowego. Naprawdę piękny zapach.
Ja nie pachnę niczym. Teraz niech nos odpoczywa, wieczorem dopiero dam mu poszaleć!
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 09:50   #1928
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
To miałaś niezły horror show tej nocy , chociaż nietoperze to na dobrą sprawę myszy ze skrzydłami. Ja się ich nie boję, ale jestem w stanie zrozumieć, że można. W ogóle takie małe stworzenia mi nie straszne i w ciepłych krajach osobiście eksmituję jaszczurki, które odwiedzają nas w pokoju.W temacie - szwedzka Ninka, a więc niekolizyjnie, bo przede mną ważne spotkanie, które być może wywróci moje życie do góry nogami. Oby tak było
To w takim razie trzymam kciuki i koniecznie odezwij sie po spotkaniu - nie tak dawno ja wpisywałam na forum, że czekam na ważny telefon, który tez mógł wywrócić moje życie do góry nogami i faktycznie tak się stało
Do tej pory nie mogę w to uwierzyć... A stało się tak, że dostałam nową pracę, w której będę miała szansę na niesamowity rozwój zawodowy (i oczywiście już umieram ze strachu, że sobie nie poradzę i że nie przedłużą ze mną umowy) i dzięki temu wyprowadzam się z domu do innego miasta, do TŻ i będziemy sobie już razem i sami mieszkać

I jeszcze Anuschko tylko Ci napiszę, że zachęcona/znęcona Twoją i Pixie oraz Koty recenzją Eau de Lalique przetestowałam je wczoraj w perfumerii i niestety... Nawet nie mogę napisać, że mi się nie podoba, bo uleciał ze mnie chyba po pierwszych 5, bardzo obiecujących sekundach

Testowałam też po raz kolejny Perles Lalique i po raz kolejny (jak Szugarbejb) czuję nawet nie pleśń, ale - utrzymując sie w konwencji - stęchliznę Nie do przyjęcia jest dla mnie ta nuta, która - co gorsza - utrzymuje się na mojej skórze bardzo długo, zbyt długo. Koniec zaś wybrzmiewa jak Neonatura Cocoon, paczulowo-kakaowo, czyli dla mojego nosa mdląco.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:57   #1929
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Moja pachnie juz jak cala perfumeria, tak jest nasaczona perfumami - szczegolnie nadgarstki, hihi.

Rumby nie znam, musze przetestowac .

A dzis pachne milym slodziakiem Pure Wish - ciagle chce puscic ta flaszke w swiat i za kazdym razem sie lamie, bo on taki fajnie i delikatnie slodziutki, mmmm ;-))).
Rumba jest ciekawym, nietypowym i trochę niezwykłym zapachem . Eiri wyczuwa tam morele,a ja doskonale dojrzałą, pachnacą w słońcu i ociekajacą słodkim sokiem renklodę. To jednak tylko na poczatku , potem zapach sie zmienia, pieknie rozwija do drzewno-skórzanego, z przewagą nut drzewa. Zwraca uwagę . No i zapach jest trwały, przetrwa w najwieksze upały do końca dnia. Ogromnie ją lubie .
A w temacie na razie NU, potem chcę coś potestować.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 10:04   #1930
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
To w takim razie trzymam kciuki i koniecznie odezwij sie po spotkaniu - nie tak dawno ja wpisywałam na forum, że czekam na ważny telefon, który tez mógł wywrócić moje życie do góry nogami i faktycznie tak się stało
Do tej pory nie mogę w to uwierzyć... A stało się tak, że dostałam nową pracę, w której będę miała szansę na niesamowity rozwój zawodowy (i oczywiście już umieram ze strachu, że sobie nie poradzę i że nie przedłużą ze mną umowy) i dzięki temu wyprowadzam się z domu do innego miasta, do TŻ i będziemy sobie już razem i sami mieszkać
Gratuluję Joasiu i bardzo się cieszę twoim sukcesem

Mój syn od września zaczyna przedszkolną karierę - proszę trzymać kciuki za powodzenie tego planu
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 10:05   #1931
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Rumba jest ciekawym, nietypowym i trochę niezwykłym zapachem . Eiri wyczuwa tam morele,a ja doskonale dojrzałą, pachnacą w słońcu i ociekajacą słodkim sokiem renklodę. To jednak tylko na poczatku , potem zapach sie zmienia, pieknie rozwija do drzewno-skórzanego, z przewagą nut drzewa. Zwraca uwagę . No i zapach jest trwały, przetrwa w najwieksze upały do końca dnia. Ogromnie ją lubie .
A w temacie na razie NU, potem chcę coś potestować.
Aaaaaaa, to jak to sie stalo, ze ja jej jeszcze nie znam i nawet nie mam probki??

Ide przeszukiwac allegro ;P.
khy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 10:27   #1932
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Aaaaaaa, to jak to sie stalo, ze ja jej jeszcze nie znam i nawet nie mam probki??

Ide przeszukiwac allegro ;P.
Nie wiem khy,ale nadrób zaleglosci Zapach jest tego wart. Kupowałam w ciemno i nie żałuję. Pojemnosc jednak jest tylko jedna 100ml . Jesli nie znasz zapachu, moze nie ryzykuj kupna takiej butli.Co prawda ja zaryzykowałam.
Moge Ci zrobic próbkę. Jeśli oczywiscie chcesz.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 10:32   #1933
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dziś wielgachny obłok Shi, zrobiłam też pełen makijaż chociaż nigdzie się nie wybieram (chyba że do wypożyczalni po filmy) musiałam wypróbować moje mazidła, a teraz nie mogę przestać wgapiać się w swoją facjatę (cóż za skromność )
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 10:37   #1934
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Joasiu, ogromne gratulacje Trzymam kciuki za powodzenie wszelkich przedsięwzięć
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 10:47   #1935
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

gratuluję Joasiu Tobie, Kate również życzę, żeby Twój synek nie rozrabiał za bardzo w przedszkolu

PS Angelku, skąd Ty bierzesz takie fajne avatary?!
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 10:52   #1936
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziś wielgachny obłok Shi, zrobiłam też pełen makijaż chociaż nigdzie się nie wybieram (chyba że do wypożyczalni po filmy) musiałam wypróbować moje mazidła, a teraz nie mogę przestać wgapiać się w swoją facjatę (cóż za skromność )
Kasiulko pochwal się co za zakupy kolorówkowe uczyniłaś

Nie pachnę niczym na razie, ale zaraz idę psiknąć się jeżynką YR tak akurat do sprzątania a wieczorem na balety planuję moje kochanie - Ralpha Hot
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 10:59   #1937
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Nie wiem khy,ale nadrób zaleglosci Zapach jest tego wart. Kupowałam w ciemno i nie żałuję. Pojemnosc jednak jest tylko jedna 100ml . Jesli nie znasz zapachu, moze nie ryzykuj kupna takiej butli.Co prawda ja zaryzykowałam.

Moge Ci zrobic próbkę. Jeśli oczywiscie chcesz.

Czy ja też mogę się załapać na próbencję ?

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
A stało się tak, że dostałam nową pracę, w której będę miała szansę na niesamowity rozwój zawodowy (i oczywiście już umieram ze strachu, że sobie nie poradzę i że nie przedłużą ze mną umowy) i dzięki temu wyprowadzam się z domu do innego miasta, do TŻ i będziemy sobie już razem i sami mieszkać
Gratuluję z życzę samych sukcesów i szybkiego zaklimatyzowania się w nowym otoczeniu
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:01   #1938
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
W temacie - szwedzka Ninka, a więc niekolizyjnie, bo przede mną ważne spotkanie, które być może wywróci moje życie do góry nogami. Oby tak było
Anuschko, powodzenia, trzymam kciuki ,żeby wszystko poszło w dobrym kierunku.

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Do tej pory nie mogę w to uwierzyć... A stało się tak, że dostałam nową pracę, w której będę miała szansę na niesamowity rozwój zawodowy (i oczywiście już umieram ze strachu, że sobie nie poradzę i że nie przedłużą ze mną umowy) i dzięki temu wyprowadzam się z domu do innego miasta, do TŻ i będziemy sobie już razem i sami mieszkać

Joasiak, serdecznie gratuluję. Na pewno dasz sobie radę.

Dziś Rousse, po wczorajszym opisie Mariolasl perfum Maharadjah , który przeczytałam w wątku o testowaniu zachciało mi się cynamonowych aromatów
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:10   #1939
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja dziś pachnę Ogródkiem Śródziemnomorskim i porannym .......... heheh
11 lat po ślubie - a my wciąż się kryjemy jak para nastolatków - ach ta adrenalinka
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 11:12   #1940
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Czy ja też mogę się załapać na próbencję ?



Gratuluję z życzę samych sukcesów i szybkiego zaklimatyzowania się w nowym otoczeniu
Myszko,mam tylko jeden problem - brak pustych fiolek. Jedną mam . Jesli troche poczekasz , wykończę jakąś probkę i wtedy nie ma problemu.

Edytowane przez Ondine
Czas edycji: 2007-08-25 o 11:19 Powód: literówka
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:17   #1941
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Myszko,mam tylko jeden problem - brak pustych fiolek. Jedną mam . Jesli troche poczekasz , wykończę jakąś probkę i wtedy nie ma probleu.
Nie ma problemu
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:21   #1942
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Czarnaorchideo ten obrazeczek mi z Googli wyskoczył akurat Mnie się ten Twój "Plotkarski" też b. podoba, ale to już Ci pisałam Ostatnio na Allegro był zestaw wszystkich 10 tomów naszych ukochanych książeczek Nie kupiłam
Jak było w Chorwacji ?

Joasiu, a tak w ogóle to wczoraj po raz pierwszy pomalowałam się maczkiem Clinique. Piękny efekt... Już kiedy na spotkaniu widziałam Kattarinę to zachwycałam się jej policzkami A okazało się, że ona też właśnie tego różu używa
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:29   #1943
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Nie ma problemu
To dobrze, cierpie na brak fiolek. W każdej jeszcze cos jest. Czasem żal wykonczyć , bo chcę potestowac zapach w innych warunkach pogodowych. Co prawda jest kilka , ktore jakos nie poruszja mojej wyobraźni i serca, i tak sobie leżą. Gdy tylko bedę miala coś pustego, wyślę PW.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:31   #1944
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
przede mną ważne spotkanie, które być może wywróci moje życie do góry nogami. Oby tak było
Powodzenia! Napisz koniecznie po spotkaniu, jak bylo.
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
dostałam nową pracę, w której będę miała szansę na niesamowity rozwój zawodowy (i oczywiście już umieram ze strachu, że sobie nie poradzę i że nie przedłużą ze mną umowy) i dzięki temu wyprowadzam się z domu do innego miasta, do TŻ i będziemy sobie już razem i sami mieszkać
Joasiu serdecznie gratuluje! Masz juz dwa powody do swietowania: nowa prace i nowe mieszkanie Z pewnoscia sobie poradzisz w nowej pracy. Powoedzenia!
Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Rumba jest ciekawym, nietypowym i trochę niezwykłym zapachem . Eiri wyczuwa tam morele,a ja doskonale dojrzałą, pachnacą w słońcu i ociekajacą słodkim sokiem renklodę. To jednak tylko na poczatku , potem zapach sie zmienia, pieknie rozwija do drzewno-skórzanego, z przewagą nut drzewa. Zwraca uwagę . No i zapach jest trwały, przetrwa w najwieksze upały do końca dnia. Ogromnie ją lubie .
Ondine, po twoim opisie cieknie mi slinka. Pamietasz nasze rozwazania na temat Rumby na PW zanim ja kupilas? Juz wtedy mialas przeczucia, ze bedzie bardzo w twoim stylu. Nie moge sie doczekac, kiedy ja obwacham.
Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Aaaaaaa, to jak to sie stalo, ze ja jej jeszcze nie znam i nawet nie mam probki??
No i prosze- moja zapachowa siostra zainteresowala sie tematem
[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5093213]Dziś Rousse, po wczorajszym opisie Mariolasl perfum Maharadjah , który przeczytałam w wątku o testowaniu zachciało mi się cynamonowych aromatów[/quote]
U mnie tez Rousse

New Angel, moglabys podac wiecej szczegolow na temat maczka Clinique? Chetnie poszlabym zobaczyc to cudo, bo i tak wychodze na miasto
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:32   #1945
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Gratuluję Joasiu i bardzo się cieszę twoim sukcesem

Mój syn od września zaczyna przedszkolną karierę - proszę trzymać kciuki za powodzenie tego planu
Dzięki, Kasiu!

Trzymam, ale o syna takiej mamy nie ma co się martwić

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Joasiu, ogromne gratulacje Trzymam kciuki za powodzenie wszelkich przedsięwzięć
Cytat:
Napisane przez czarnaorchidea Pokaż wiadomość
gratuluję Joasiu Tobie, Kate również życzę, żeby Twój synek nie rozrabiał za bardzo w przedszkolu
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość



Gratuluję z życzę samych sukcesów i szybkiego zaklimatyzowania się w nowym otoczeniu
[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5093213]Anuschko, powodzenia, trzymam kciuki ,żeby wszystko poszło w dobrym kierunku.




Joasiak, serdecznie gratuluję. Na pewno dasz sobie radę.

Dziś Rousse, po wczorajszym opisie Mariolasl perfum Maharadjah , który przeczytałam w wątku o testowaniu zachciało mi się cynamonowych aromatów
[/quote]

Dziękuję bardzo, dziewczyny
Miło mi, że cieszycie się ze mną

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Joasiu, a tak w ogóle to wczoraj po raz pierwszy pomalowałam się maczkiem Clinique. Piękny efekt... Już kiedy na spotkaniu widziałam Kattarinę to zachwycałam się jej policzkami A okazało się, że ona też właśnie tego różu używa
No, efekt jest piękny, dlatego tak mi żal, że na mnie odcień tego maczka wpadał w koral/pomarańcz zamiast w róż - a ja źle wglądam w czerwieni na twarzy
A u Ciebie on jest bardziej różowy czy bardziej łososiowy?
Zaraz wyjdzie, że mam jakąś dziwną skórę...
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:38   #1946
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Joasiu, ja najcześciej i tak łączę odcienie różu Na początku modeluję trochę buzię ciemnobrazowym matowym Burżujem a później na policzki dokładam coś inszego Maczek był u mnie łososiowy opalizujący na przyzłocony róż. Takie to trochę rozwinięte określenie, ale kolor Maczka jest taki bogaty, że tylko w ten sposób mogłam opisać zjawisko, które miało miejsce na moim policzku
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:42   #1947
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Czarnaorchideo ten obrazeczek mi z Googli wyskoczył akurat Mnie się ten Twój "Plotkarski" też b. podoba, ale to już Ci pisałam Ostatnio na Allegro był zestaw wszystkich 10 tomów naszych ukochanych książeczek Nie kupiłam
Jak było w Chorwacji ?
A żałuj, że nie kupiłaś, żałuj ja mam wszystkie 10 tomów, nie mogłabym się bez nich obyć, bo muszę czasem sobie odświeżać i czytać kolejne 'razy' nie mogę się już doczekać 11 i 12 części a co do Chorwacji, to było całkiem nieźle. pierwszy raz tam byłam, ale chyba jednak wolę Hiszpanię albo Włochy

PS jest jedna zaleta Chorwacji - w normalnych perfumeriach, nie w strefie bezcłowej ceny są dużo niższe - przywiozłam worek pryzm, Ninę itp.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde


Edytowane przez czarnaorchidea
Czas edycji: 2007-08-25 o 11:44 Powód: dopisek
czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:51   #1948
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez czarnaorchidea Pokaż wiadomość
A żałuj, że nie kupiłaś, żałuj ja mam wszystkie 10 tomów, nie mogłabym się bez nich obyć, bo muszę czasem sobie odświeżać i czytać kolejne 'razy' nie mogę się już doczekać 11 i 12 części a co do Chorwacji, to było całkiem nieźle. pierwszy raz tam byłam, ale chyba jednak wolę Hiszpanię albo Włochy

PS jest jedna zaleta Chorwacji - w normalnych perfumeriach, nie w strefie bezcłowej ceny są dużo niższe - przywiozłam worek pryzm, Ninę itp.
Ja nie mam wszystkich. Mam je tak na wyrywki i a i tak wiem o co w każdym "odcinku" chodzi W każdym razie trochę szkoda mi było kupować całość skoro połowę już miałam

Ej a powiedz z kim ten chudy Poeta był po tym kiedy zdradził tą Łysą z tą Z Brzydkimi Zębami ? Wdg mnie bardzo pasowali ze sobą z tą Łysą

11 i 12 chyba już widziałam. Czy wydawało mi się ?

Fajne zakupy A jakie masz pryzmy? Sypkie czy prasowane? I jaki kolor ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:52   #1949
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Must Cartier.

Czuję się jak rozsypany sznur pereł. I wcale nie chce mi się zbierać z powrotem do kupy.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:59   #1950
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
W temacie - szwedzka Ninka, a więc niekolizyjnie, bo przede mną ważne spotkanie, które być może wywróci moje życie do góry nogami. Oby tak było
Rowniez trzymam kciuki za pomyslnosc rozmowy i napisz koniecznie jak bylo

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
To w takim razie trzymam kciuki i koniecznie odezwij sie po spotkaniu - nie tak dawno ja wpisywałam na forum, że czekam na ważny telefon, który tez mógł wywrócić moje życie do góry nogami i faktycznie tak się stało
Do tej pory nie mogę w to uwierzyć... A stało się tak, że dostałam nową pracę, w której będę miała szansę na niesamowity rozwój zawodowy (i oczywiście już umieram ze strachu, że sobie nie poradzę i że nie przedłużą ze mną umowy) i dzięki temu wyprowadzam się z domu do innego miasta, do TŻ i będziemy sobie już razem i sami mieszkać
Joasiu gratuluje Na pewno sobie poradzisz i wszystko bedzie OK. Jak specjalnie dla Ciebie stworzyli dodatkowy etet to widza w Tobie duzy potencjal


Jeszcze niczym nie pachne, bo robilam w domu porzadki, ale na popoludnie i wieczor bedzie cos mocnego, moze Euphoria
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.