sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 21:14   #1831
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

najpewniej za ta paczke 100 bigli dalas az 1zl - to jest dobra cena nawet jesli czesc bigli sie nie nadaje - w innych miejscach oczywiscie moze byc tak ze wszystkie beda swietne, ale i cenowo wyjdzie Cie to drozej

z takimi rzeczami trzeba sie liczyc - tak juz jest, bylo i bedzie
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 20:38   #1832
IwonnaH
Raczkowanie
 
Avatar IwonnaH
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 371
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Szpaku, Pasart słynie z jakości fotografii - kolor rzeczywisty zawsze się bardzo różni od tego na zdjęciu. Po nieprzyjemnościach związanych z zakupami u tego sprzedawcy kupuję u niego tylko szkło crackle i inne rzeczy, które są tanie i specjalnie mi na nich nie zależy .
Zrobiłam ostatnio zakupy u PaneaGroup, przesyłka przyszła ekspresowo a bigielki naprawdę dobrej jakości - nic nie trzeba doszlifowywać . Dobrze zaczynają, oby tak dalej.
__________________
Mój wątek biżuteryjny
IwonnaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:04   #1833
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Długo się czeka na przesyłki od Zelimchana ?
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:06   #1834
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Długo się czeka na przesyłki od Zelimchana ?
Do mnie przyszła dość szybko
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:06   #1835
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Długo się czeka na przesyłki od Zelimchana ?
U mnie wysłali tego samego dnia, co dostali przelew
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:12   #1836
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Och... no to jestem spokojniejsza a wysyłają powiadomienie na maila?
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:52   #1837
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Och... no to jestem spokojniejsza a wysyłają powiadomienie na maila?
Szczerze mówiąc, to nie pamiętam
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:14   #1838
kocuria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 617
GG do kocuria
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

zelimchan nie wysyła potwierdzeń - ale szybko wysyła paczuszkę.
kocuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:41   #1839
tuxigirl
Raczkowanie
 
Avatar tuxigirl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Witam, ja również podzielę się opinią na temat moich ostatnich zakupów.
U OSAKM zakupiłam kryształy Swarovskiego, zaś u ellect - srebro. Wszystko w jak najlepszym porządku. Co prawda żadnych gratisów (może dlatego że zamówienia nie były duże) Zakupy zrobiłam we wtorek i od razu zapłaciłam OSAKM paczkę dostałam już w piatek, zaś dziś z ellectu. Więc obydwu sprzedawców polecam
__________________
http://www.garnek.pl/bluetuxi/a - moja fotogaleria
tuxigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:56   #1840
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

A mi, nie do końca biżuteryjnie, podpadła Manufaktura_DK (http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3716009) - zamówiłam u nich 12 marca 20 (czy ileśtam, w każdym razie większą ilość) jajeczek plastikowych "do decoupage" - pod pisanki koralikowane. Aukcja skończyła się 16 marca.
Od tego czasu martwa cisza, a ja nie doprosiłam się informacji, ILE mam im zapłacić za przesyłkę.
W końcu napisałam, że już dziękuję, nie chcę tych jajek, bo i tak nie dojdą.

No więc nie będzie w tym roku koralikowanych pisanek....
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:30   #1841
almien
Rozeznanie
 
Avatar almien
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 550
GG do almien
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Ja ostatnio zamawiałam u zelimhana i na przesyłkę czekałam około 5 dni bo Pan Piotr miał sporo zamówień ale za to jak już przyszła to radości nie było końca no i druty bezpiecznie zapakowane!
__________________
"Magic moments, that's what we're living for..."

Mój wrappkowy chaos i nie tylko:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418993
almien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 15:51   #1842
kocuria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 617
GG do kocuria
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

polecam antykwariatedupl - mimo, ze teoretycznie sa ksiegarnia

zamowienie za ponad 300zl, siedzialam pol ranka i segregowalam bali - szybka wysylka, dobry kontakt, nieoczekiwanie wyslali kurierem, nie poczta - gratisow brak, ale co 10 przedmiot dostajesz gratis.
jedyne do czego sie przyczepie, to pakowanie - woreczki z folii sniadaniowej, takiej cienkiej?.. przy rozpakowywaniu byl koszmar...

w kazdym razie jesli chodzi o zrodlo roznych wzorkow koralikow bali - sa jak dla mnie bezkonkurencyjni
kocuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:45   #1843
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

dziewczyny a jak z kamieniami w antykwariacie...? naprawde czesto zadarzaja sie takie do niczego...?
nie chodzi mi o parowanie, potrzebuje czegos na naszyjniki...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 01:20   #1844
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez kocuria Pokaż wiadomość
polecam antykwariatedupl - mimo, ze teoretycznie sa ksiegarnia

zamowienie za ponad 300zl, siedzialam pol ranka i segregowalam bali - szybka wysylka, dobry kontakt, nieoczekiwanie wyslali kurierem, nie poczta - gratisow brak, ale co 10 przedmiot dostajesz gratis.
jedyne do czego sie przyczepie, to pakowanie - woreczki z folii sniadaniowej, takiej cienkiej?.. przy rozpakowywaniu byl koszmar...

w kazdym razie jesli chodzi o zrodlo roznych wzorkow koralikow bali - sa jak dla mnie bezkonkurencyjni
kocurio,bo oni również i praktycznie są księgarnią,chociaż aktualnie się tak jakoś rozrośli i podzielili-ja pamiętam jak jeszcze do niedawna mogłam sobie zamówienia u nich w antykwariacie odbierać w Zabrzu,dowozili mi z Gliwic,teraz niestety odbiory są tylko w Gliwicach i muszę drogi nadkładać(i tam już książek nie ma,łe).Niemniej bali mają zawsze spory wybór.Co do opakowań,pocieszę Cię,oni tak zawsze-chociaż nie,kiedyś jeszcze pakowali w takie paskudne zielone papierowe ręczniki jednorazowe,rodem z toalet publicznych.
Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z kamieniami w antykwariacie...? naprawde czesto zadarzaja sie takie do niczego...?
nie chodzi mi o parowanie, potrzebuje czegos na naszyjniki...
Ojejko,ja w antykwariacie systematycznie zamawiam,również na naszyjniki-wiadomo,różnie jest,zależy na kogo się trafi przy pakowaniu,niemniej jeśli kamienie mają wady,ubytki,ryski-zawsze to widać na zdjęciach,nie wiem,może to takie moje szczęście jakieś straszne do nich,ale mi się chyba nie zdarzyło dostać aż tak brzydkiego kamienia,żeby go nie wykorzystać.Da się przeżyć,poza tym tak jak mówię-dokładnie spoglądaj na zdjęcia,czytaj opisy-w opisach też zaznaczają,że mają jakieś wady.Poza tym,nie ma problemu z reklamacjami,są bardzo kontaktowi.
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 06:00   #1845
kasiekx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Co sądzicie o ekoraliki ? Warto u nich kupować? Kto z was u nich coś zamawiał ?
kasiekx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:40   #1846
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Dostalam paczke z pasartu - zaskoczenie bo na dobrej jakosci papierze wiadomosc w stylu "dziekuje za wybranie marki Pasart.pl, nazywam sie tak a tak, mam nadzieje, ze wszystko ok", no i to miejsce na imie wpisane recznie...
Calkiem pozytywne wrazenie...

I tak z ciekawosci - czy Wy tez coraz rzadziej sprawdzacie czy sie wszystko zgadza? Tzn, jesli widze konkretnie ze jest to a to to reszty juz nie sprawdzam - chyba sie w koncu na tym przejade
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:14   #1847
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
I tak z ciekawosci - czy Wy tez coraz rzadziej sprawdzacie czy sie wszystko zgadza? Tzn, jesli widze konkretnie ze jest to a to to reszty juz nie sprawdzam - chyba sie w koncu na tym przejade
Ja chyba mam manię i zawsze sprawdzam. No,chyba, że chodzi o kulki srebrne 1,8 mm , albo coś w ten deseń. I tu nie chodzi o brak zaufania - po prostu uważam, że każdy może się pomylić przy liczeniu
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:14   #1848
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość

I tak z ciekawosci - czy Wy tez coraz rzadziej sprawdzacie czy sie wszystko zgadza? Tzn, jesli widze konkretnie ze jest to a to to reszty juz nie sprawdzam - chyba sie w koncu na tym przejade

Już od dawna niczego nie liczę ;] Nawet jak zamawiam 10 sztuk oponek to nie liczę. Sprawdzam czy wszystko jest ( w sensie czy są wszystkie pozycje) . Jak jest wkładam oponki do oponek, krople do kropelek, bigle do bigli itd. Nie mam czasu i ochoty przeliczania każdego zamówienia co do sztuki i co do cm

Być może też się kiedyś na tym przejadę - ale prędzej czy później to wyjdzie w trakcie pracy.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:30   #1849
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

No ja teraz bralam spectre i lancuszki z pasartu - generalnie widze ze spectra i lancuszki sa, nie patrzylam nawet czy te kolory, czy ilosci takie itd... Jakies drobiazgi tez byly wiec dorzucilam do reszty.
Az sie boje jak mi antykwariat przyjdzie - bo wieksze zamowienie
No ale co robic jak czasu coraz mniej?
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 13:44   #1850
ravenart
Zadomowienie
 
Avatar ravenart
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 339
GG do ravenart
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

jeśli chodzi o mnie to pierwszą rzeczą jaka robię to sprawdzenie czy wszystkie pozycje z listy się zgadzają. Przy mniejszych zamówieniach przeliczam wszystko. Przy większych losowo, a więc co któraś pozycję. Jeśli okazuje się, że jest jakiś brak to przeliczam całość zamówienia - ehh syzyfowa praca. Przeważnie srebro przeliczam całe, wyjątkiem są np. kuleczki 1,8, ale tych w końcu nie kupuję na sztuki tylko na wagę (więc tu też nie ma problemu ze sprawdzeniem).
ravenart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:05   #1851
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Ja licze to, co było głównym powodem zamówienia oraz to, co musi być sparowane. I sprawdzam, oczywiście, czy są wszystkie pozycje z listy. Kuleczek i tym podobnych nie licze, ale RAZ przeliczylam pięć setek różnych bigli i sztyftów (FMG to bałwany ) oraz dziesiątki drobnych elementów wykończeniowych typu przekładki 4mm w paczce po 25.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:08   #1852
Agata.za
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 247
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Ja również wszystko przeliczam ( poza kuleczkami drobnymi oczywiście) i sprawdzam kolory. Ale dla mnie to na razie nowość i uwielbiam układać i segregować koraliczki.
Agata.za jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:26   #1853
gfjadeg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 255
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Ja tak samo jak Agata.za, tyle, że niczego nie liczę a rozkładam, przekładam, układam i patrzę
__________________
mój wątek
____________________
..So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November Rain..
gfjadeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:08   #1854
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez Srebrna Pokaż wiadomość
Ja licze to, co było głównym powodem zamówienia oraz to, co musi być sparowane. I sprawdzam, oczywiście, czy są wszystkie pozycje z listy. Kuleczek i tym podobnych nie licze, ale RAZ przeliczylam pięć setek różnych bigli i sztyftów (FMG to bałwany ) oraz dziesiątki drobnych elementów wykończeniowych typu przekładki 4mm w paczce po 25.
Ja robię tak samo jak Ty. Naciełam się w pasarcie, że miały być cztery koraliki, a są trzy. Szpilki raz przeliczyłam, bo kupiłam 1000 szt. i mi coś mało było - okazało się, że brakuje ok. 300 szt, ale potem bezproblemowo dosłali. Dziś odebrałam zamówienie od Antykwariatu, towar dobrej jakości. Czytałam, że pakują w woreczki śniadaniowe i rzeczywiście tak jest. Jedyną pomyłką było to, że zamiast czerwonych kul crackle 14 mm przysłali pomarańczowe, ale mnie nie przeszkadza, bo też się przydadzą. Jak na razie, to Antykwariat oceniam na dobry +. Pewnie jeszcze nie raz zrobię u nich zamówienie.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:06   #1855
MeereenRee
Raczkowanie
 
Avatar MeereenRee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 490
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

powiedzcie mi kobietki co ja teraz mam zrobic... zamawiałam u CJ wszystko ok, ale dlugo z przesyłką, jubilex33- CUDOWNIE, Grani-aj- CUDOWNIE, a teraz skusilam sie u GEM-STONES. Zamówienie na ponad 200zl... zalezalo mi bardzooo na nim, kontakt super... no i listonosz puka do drzwi... a tu malutka paczuszka... otwieram i SZOK!!!!!!!!! jakies ponad polowe rzeczy brakuje:O zdecydowanie PONAD!!!! i to tych z wyzszej polki cenowej(hurt) no i od razu wiadomosc do P. Mikolaja... a on upiera sie, ze zdjecia ma i wszystko bylo jak moglo byc jak paczka wielkosci"B" a tu sporo hurtu i innych *******... obiecal ze ruszy na poczte(?) i miam sie odezwac... no i tak mija...
__________________
...jestem wodą wrażliwą na dotyk...


nowa wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post31819143
moja stara wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=543118


MeereenRee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:18   #1856
JoannaW_
Raczkowanie
 
Avatar JoannaW_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 448
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Kilka, jeśli nie kilkanaście razy robiłam już zakupy w Antykwariacie. Zawsze wszystko było super (no, może poza rozpakowywaniem z tych parszywych woreczków ) a dziś pierwszy zonk.
Po pierwsze, brak faktury, mimo, że o nią prosiłam i dostałam potwierdzenie, że zostanie spakowana.
Po drugie, rozmiary kuleczek. Zamówiłam 2 i 3 mm.
Dostałam jedne, które są mniejsze niż 1,8 mm (mam taki rozmiar w domu, więc bez problemu porównałam) a drugie sporo większe niż 3 mm.

No i trzeci problem: zamawiałam szklane papryczki, jedna z nich z ułamana końcówką. W woreczku powietrznym brak ułamanej części co mogłoby sugerować uszkodzenie w transporcie. Wygląda to na spakowaną już uszkodzoną.
Nienawidzę takich sytuacji, bo to niby parę groszy tylko ale mejla z reklamacją i zdjęciem wysłałam. Lipa, bo niby jak udowodnię, że to nie ja ja sobie połamałam po wyjęciu z paczki?
Bardzo, bardzo nie lubię reklamacji, bo to dodatkowy czas poświęcony na mejle i pałowanie się. W sumie, gdyby nie to, że i tak musiałam napisać w sprawie FV, to pewnie nie chciałoby mi się o to upominać.

No nic, napisałam mejla, zobaczymy co odpowiedzą.
JoannaW_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:24   #1857
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez JoannaW_ Pokaż wiadomość
Kilka, jeśli nie kilkanaście razy robiłam już zakupy w Antykwariacie. Zawsze wszystko było super (no, może poza rozpakowywaniem z tych parszywych woreczków ) a dziś pierwszy zonk.
Po pierwsze, brak faktury, mimo, że o nią prosiłam i dostałam potwierdzenie, że zostanie spakowana.
Po drugie, rozmiary kuleczek. Zamówiłam 2 i 3 mm.
Dostałam jedne, które są mniejsze niż 1,8 mm (mam taki rozmiar w domu, więc bez problemu porównałam) a drugie sporo większe niż 3 mm.

No i trzeci problem: zamawiałam szklane papryczki, jedna z nich z ułamana końcówką. W woreczku powietrznym brak ułamanej części co mogłoby sugerować uszkodzenie w transporcie. Wygląda to na spakowaną już uszkodzoną.
Nienawidzę takich sytuacji, bo to niby parę groszy tylko ale mejla z reklamacją i zdjęciem wysłałam. Lipa, bo niby jak udowodnię, że to nie ja ja sobie połamałam po wyjęciu z paczki?
Bardzo, bardzo nie lubię reklamacji, bo to dodatkowy czas poświęcony na mejle i pałowanie się. W sumie, gdyby nie to, że i tak musiałam napisać w sprawie FV, to pewnie nie chciałoby mi się o to upominać.

No nic, napisałam mejla, zobaczymy co odpowiedzą.
Ja ostatnio jak od nich zamawiałam, to nie otrzymałam chabrowych kul 12 mm, napisałam mail i odpowiedzieli, ze doślą brakujące koraliki. Zobaczymy, czy tak zrobią. Swoją drogą te woreczki są totalnym nieporozumieniem. A co do ułamanych koralików, to już nie raz z tym się spotkałam. Z Kalait-u zamówiłam kiedyś dwie kostki białe millefiori 8 mm. Miałam na nie zamówienie. Koraliki doszły a tu zonk - jeden był ukruszony i też nie było tej części w strunówce. Napisałam mail, dałam fotkę, ale nic nie odpisali, więc ich olałam.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:50   #1858
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

nie straszcie mnie tym antykwariatem bo wczoraj zrobilam pierwsze zamowienie u nich ;p glownie kamyczki, troche polfabrykatow.
czy oni mi napisza ile za przesylke czy mam sama dzwonic/pisac?
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:52   #1859
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
nie straszcie mnie tym antykwariatem bo wczoraj zrobilam pierwsze zamowienie u nich ;p glownie kamyczki, troche polfabrykatow.
czy oni mi napisza ile za przesylke czy mam sama dzwonic/pisac?
za zawsze sama proszę o podsumowanie
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:58   #1860
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: sprzedawcy na allegro- godni polecenia i nie

no tak myslalam;p zaraz wysle;p mam nadzieje ze wyrobia sie do konca tygodnia...??;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.