Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 06:40   #1801
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

My płaciliśmy za zrobienie klasycznych obrączek 180zł
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 07:39   #1802
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj przeszłam się po paru jubilerach w Gliwicach i znlazłam jednego bardzo taniego i bardzo ładne obrączki. Jeszcze jutro jadę do Zabrza się rozejrzeć, a jak nie znajde nic taniego czy ładniejszego od tych, które wybrałam dzisiaj to przy nich zostaje, bo mojemu TŻ na pewno będą się podobać i cena jest przystępna, bo za pare wyjdzie gdzieś około 900zł i są to obrączki mieszane bałie złoto z żółtym. Nie znalazłam lepszego zdjęcia, ponieważ ten jubiler nie ma strony internetowej. Jakbym jeszcze jutro znalazłam coś lepszego też się pochwalę.
słonce byłam tam wczoraj, i rzeczwiscie maja ładne obraczki co do cen to moje wszedzie maja porównywalną cenę ok 1500 za kpl. natomiast babeczki tam nie robią z powierzonego mogą oczywiście odkupic ale my dostalibysmy z nowego, koszt odkupienia 1 grama to 40zł, a gram nowej obrączki to ok 140 zł wiec biznes po byku,
mam nadzieję że coś znajdę znaczy sie kogoś hihi
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 07:55   #1803
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
My płaciliśmy za zrobienie klasycznych obrączek 180zł
a mozesz napisac gdzie robiliscie obraczki,bo cena bardzo przyzwoita
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:53   #1804
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
słonce byłam tam wczoraj, i rzeczwiscie maja ładne obraczki co do cen to moje wszedzie maja porównywalną cenę ok 1500 za kpl. natomiast babeczki tam nie robią z powierzonego mogą oczywiście odkupic ale my dostalibysmy z nowego, koszt odkupienia 1 grama to 40zł, a gram nowej obrączki to ok 140 zł wiec biznes po byku,
mam nadzieję że coś znajdę znaczy sie kogoś hihi
To dobrze, że znalazła, bo ja za nic nie mogłam przypomnieć sobie koło czego jest ten jubiler. No obrączek mają tam mase, ale szkoda, że nie robią z powierzonego złota, a sprzedać rzeczywiście się nie opłaca. Więc życzę powodzenia w szukaniu, ja niestety nie moge pomóc
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:37   #1805
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

W Sosnowcu na Gospodarczej jest taka mała pracownia
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 15:39   #1806
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
SSR dzieki za odp my chcemy klasyczne obraczki,bez zadnych zdobien,popytam jeszcze w innych miejscach jak bede w Pl.
A brwi powinny sie utrzymac od3-5lat(wczesniej robilam w innym salonie i utrzymaly sie 2 lata)a kolor wybralysmy grafit z bezem,ale jak bedzie wygladal to okaze sie po wygojeniu
my w TG placimy 270 za przetopienie + 40 zl grawer
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 16:50   #1807
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

popscene,LadySith dziekuje za odpowiedz
przynajmiej teraz wiem jak sie kreuja cenyi bede szukala innego zlotnika
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 16:56   #1808
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nie ma za co
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 21:24   #1809
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LadySith i ja i chyba misia_25_26 (jak się mylę to przepraszam i proszę o poprawienie) mamy dzisiaj pół roku do naszych ślubów O tej porze za pół roku, będziemy sie bawić, bawić i jeszcze raz bawić Ja już się cieszę
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 23:11   #1810
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Czesc kochane

Trcoeh mnie nie bylo, za duzo obowiazkow, za malo czasu ostatnimi czasy...
Zaczelam sie jeszcze teraz zajmowac oriflame - wiec kolejna rzecz wzielam sobie na glowe. Ale jest teraz taka fajna promocja ze klientki same do mnie przychodza! Mozna kupic zestaw kosmetykow za 9.90 a wrzeczywistosci jest wart 78! sam tusz ktory wchodzi w jego sklada kosztuje ponad 30zl! Na serio sie oplaca!

A ze slubnych spraw - jutro jade poszukac butkow bo najwyzsza pora je kupic. Wybieram sie do gliwic i mam chociaz mala nadzieje ze cos kupiw, ale znajac moje szczescie wroce z pustymi rekami Trzymajcie kciuki !

Moze uda mi sie ponadrabiac co napisalyscie...

Zdazylam tylko przyczytac ze o obraczkach rozmawialyscie.
My chcemy zamowic w TG u Zdebika, chyba ok 1600 kosztuje te ci chcemy. Tez trzeba je w koncu zamowic...
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 23:17   #1811
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
LadySith i ja i chyba misia_25_26 (jak się mylę to przepraszam i proszę o poprawienie) mamy dzisiaj pół roku do naszych ślubów O tej porze za pół roku, będziemy sie bawić, bawić i jeszcze raz bawić Ja już się cieszę

faktycznie za pol roku bedziemy szczesliwymi zonkami
SSR kiedy sie po suknie wybierasz?
Katunia powodzenia w szukaniu butow
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 23:24   #1812
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

misia - jak to przed egzaminem moze nie dziekuje zeby nie zapeszyc

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-04-03 o 23:26
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 07:40   #1813
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Zostało równe 14dni. Ale znowu zaczynamy się kłócić Mój ma już stres i wszystko go drażni:/ i jak zwykle kłótnia ehh...wiem, że to stresy i że po się już uspokoi ale ciężko mi z nim wytrzymać. Czasami mam ochotę mu przywalić na opamietanie.
13 kwietnia idziemy na USG i jeszcze do babci na urodzinki
Od czwartku zaczęły się nasze zakupy. A jeszcze nam zostało troszkę. Bukiet nie zamowiony, bo TŻ ma czas a mnie szlag trafia jak na 2 tyg przed nie mam pozałatwianych rzeczy <beczy>
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 08:59   #1814
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Czesc kochane
A ze slubnych spraw - jutro jade poszukac butkow bo najwyzsza pora je kupic. Wybieram sie do gliwic i mam chociaz mala nadzieje ze cos kupiw, ale znajac moje szczescie wroce z pustymi rekami Trzymajcie kciuki !

Zdazylam tylko przyczytac ze o obraczkach rozmawialyscie.
My chcemy zamowic w TG u Zdebika, chyba ok 1600 kosztuje te ci chcemy. Tez trzeba je w koncu zamowic...
Cześć Katunia Powodzenia w szukaniu butków i jak znajdziesz to się pochwal
A u Zdebika mają fajne, ale mówimy o tej kolekcji, na takich "drewienkach" tam byął kolekcja liryczna, romantyczna i jeszcze jakaś?
Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
faktycznie za pol roku bedziemy szczesliwymi zonkami
SSR kiedy sie po suknie wybierasz?
A sukienka, może poczekać, aż schudnę ale myślę, że w maju zraz na początku przejdę się po salonach i zobaczę co mają, bo na razie tylko przez szyby patrzę. Ale jakiś tam wzór i fason w głowie mam, tylko ciekawe jak to na mnie będzie wyglądać. Przymierzę wszystkei kiecki w salonie i trzeba będzie coś wybrać. Ja tam jestem optymistką, tak jak każda "potwora" znajdzie swego amatora, tak i każda z nas trafi na suknię, któa będzie tylko dla nas przeznaczona Ale to trzeba mierzyć i mierzyć. Bo ładna sukienkka, a ładnie wyglądac w sukience, to dwie rózne rzeczy.
Za pół roku o tej porze będziemy już mieć 1-dniowy staż małżeństwa, wowo ale to brzmi
Cytat:
Napisane przez gabza21 Pokaż wiadomość
Zostało równe 14dni. Ale znowu zaczynamy się kłócić Mój ma już stres i wszystko go drażni:/ i jak zwykle kłótnia ehh...wiem, że to stresy i że po się już uspokoi ale ciężko mi z nim wytrzymać. Czasami mam ochotę mu przywalić na opamietanie.
13 kwietnia idziemy na USG i jeszcze do babci na urodzinki
Od czwartku zaczęły się nasze zakupy. A jeszcze nam zostało troszkę. Bukiet nie zamowiony, bo TŻ ma czas a mnie szlag trafia jak na 2 tyg przed nie mam pozałatwianych rzeczy <beczy>
Gabza, nie stresuj sie dziewczyno, bo maleństwo się stresuje razem z Tobą, a tego przecież nie chcemy Weź głeboki oddech, policz do 10 i pomyśl, że już za "chwilkę" będziesz żonką A pierdółkami sięnie przejmuj, nie lataj jak szalona, tylko weź to sobie wszystko na spokojnie. No przecież zdążycie ze wszystkim
Jeszcze 2 tygodnie, rozplanuj sobie co Ci jeszcze zostało i nie panikuj, 2 tygodnie to jeszcze 14 dni. Czyli spokojnie te 10 dni macie jeszcze na załatwienie wszystkiego. Będzie dobrze. Trzymam kciuki
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 12:28   #1815
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Oczywiscie nic nie kupilam !! masakra !!
i niech ktos mi powie ze latwo jest kupic slubne buty
Juz na serio nie wiem gdzie szukac...
Chyba zostaje mi allegro... ostatnio mi te chodza po glowie:
http://allegro.pl/item600110923_buty...m.html#gallery

moga być ? bo ja juz nie wiem ...

SSR - tak z tych kolekcji, my wybralismy chyba z klasycznej. Zwykle zlote cale sciete na bokach. Tylko jeszcze nie zamowione !

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-04-04 o 12:29
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:18   #1816
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR napewno znajdziesz suknie
ja teraz zrobilam rundke po salonachmyslalam nad suknia w litere A i okazalo sie ze mnie pogrubia,natomiast niechcialam rybki,a w takim fasonie najlepiej wygladam (mimo tego ze jestem niska)
takze mam juz upatrzona,i w maju sie wybiore z mama,na przymierke
Katunia mi sie butki podobajadla mnie coprawda za niskie,ale ladniutkie sa

ja to zastanawiam sie czy nie poszalec i isc w czerwonych szpilach,do tego czerwone kwiatki,i paznokcie
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:14   #1817
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Oczywiscie nic nie kupilam !! masakra !!
i niech ktos mi powie ze latwo jest kupic slubne buty
Juz na serio nie wiem gdzie szukac...
ja juz wybralam buty, ale z kupieniem ich jest problem
model ktory wybralam, ma dwa wysokosci obcasa 5 i 8,5cm

mieszkam na prowincji wiec dostanie ich graniczy z trudem
w bielskich salonach nie moglam przymierzyc odpowiednich modeli, brak rozmiarow etc
a chcialam przymierzyc buty w dwoch wysykosciach
jaki rozmiar? mozna w przyblizeniu szacowac, mam w swojej garderobie buty w rozmiarze od 37 do 39!

w jednym zaproponowano mi przymierzenie podobnego... jak wybiore to zamowia, ale kto mi powie ze podobny lezy tak samo?

dodatkowo wciskali mi kit ze sa dwa kolory, trzeciego nie ma, a ja wlasnie ten trzeci wybralam...

a za zamowienie takich jak chce, pobieraja oplate dodatkowa
chore!

w innym na moje pytanie czy beda miec mniejszy rozmiar, pani powiedziala "to bardzo drogie buty, jak spisze umowe to sprowadza.."
hmm, no coz, nie wygladam na taka, ktora stac na kupienie butow za 200-300zl
wyszlam i nie wrocilam

nie moge spisac umowy na jeden konkretny rozmiar skoro nie przymierzylam go wczesniej

na 4 salony z sukniami , tylko jeden zaoferowal ze bez dodatkowych oplat zamowi mi jeden model w dwoch rozmiarach
wybralam nizszy obcas, z wielkim bolem rezygnujac z tego wyzszego...
ale balam sie ze swiezy uraz kregoslupa bedzie mi dokuczal na weselu...

zaluje ze nie mam tyle czasu by pojechac gdzes dalej, gdzie bylby mozliwy swobodny wybor, wg modeli i rozmiarow
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:51   #1818
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kolina - wiec tez masz przyklad ze to nie takie proste kupic te butki...

Mi akurat zalezy na malym obsaciku a wszystkie maja wysokie szpilki

Ja mialam njedno mile doswiadczenia z pania salon slubnego odnosnie butkow. Miala bardzo ladne, na obsaciku kaczuszce, ale niestety moj rozmiar tylko w ecru. Ale powiedziala ze moze mi je sprowadzic, tylko zadatek trzeba dac, ale ja jej mowie ze potrzbuje na JUZ ! to powiedziala ze moze mi pozyczyc te ecru na przymiarke a ona zamowi mi biale i bed miec tylko koszt tych kucikow 190 zl, a ja chcialam na butki malo wydac...
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:30   #1819
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR ja juz pokazywalam zproszenia bialo bordowe zamawilam ze stronki www.nicoya.pl Jeszcze sie nie wzielam za wypisywanie

Jak widac sprawa butow jest dla nas jakas udreka a ja myslalam ze to tylko ja taka wybredna jestem Mam nadzieje ze uda mi sie cos kupic w Polsce nie bede sie spieszyla bo do sierpnia jeszcze sporo czasu na lato bedzie spory wybor.Nie chce polbutow zeby mi noga sie nie spocila dlatego mysle o klapeczkach ktore potem wykorzystam

Obraczki chyba zamowimy dopiero w maju/czerwcu ale gdzie to jeszcze nie mam pojecia jak bede na slasku to sie bede musial przejsc po jubilerach a raczej przeleciec

No i czeka mnie spotkanie z wlascicielka lokalu bo wszystkjo zaltwialam telefonicznieI tu mam pytanko jak powinna wygladac taka umowa z wlascicielka

Kwiaty bede zamawiala w kwiacierni polecanej przez inne panny mlode ale byc moze zmienie kwiaciarnie zaleznie od ceny jak sobie zazycza.Przelece sie po kwiaciarniach i popytam o koszt

Sukienke wybralam i bede ja zamawila w Polsce bo jest tansza w Salonie w Gliwicach po co przeplacac
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 14:10   #1820
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Oczywiscie nic nie kupilam !! masakra !!
i niech ktos mi powie ze latwo jest kupic slubne buty
Juz na serio nie wiem gdzie szukac...
Chyba zostaje mi allegro... ostatnio mi te chodza po glowie:
http://allegro.pl/item600110923_buty...m.html#gallery

moga być ? bo ja juz nie wiem ...

SSR - tak z tych kolekcji, my wybralismy chyba z klasycznej. Zwykle zlote cale sciete na bokach. Tylko jeszcze nie zamowione !
Katunia, butki ładne Ja też chcę na takim samym obcasiku A byłam wczorja na hali w TG i poszłam do jednego stoiska z butami, a tam same wysokie, to się zapytałam czy są niższe, a Pani mi na to, że na zamówienie i że mam przyjśc miesiąc przed, ona sprawdzi u producenta czy takie mają jak chcę i zamówi. Więc problem butów powiedzmy na razie rozwiązany, a koszt 65 zł
Co do obrączek to my też chcemy takie zwykłe klasyczne ścięte po bokach, takie płaskie
Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
SSR napewno znajdziesz sknie

ja to zastanawiam sie czy nie poszalec i isc w czerwonych szpilach,do tego czerwone kwiatki,i paznokcie
Pewnie, że znajdę, tylko muszę iść w końcu, ale to dopiero w maju
A czerwone szpilki i dodatki, to ciekawy pomysł, tylko taki trochę ekstrawagancki A co TŻ na to?
Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
wybralam nizszy obcas, z wielkim bolem rezygnujac z tego wyzszego...
ale balam sie ze swiezy uraz kregoslupa bedzie mi dokuczal na weselu...
Kolina co to za butki? Pochwal się

Cytat:
Napisane przez anialaura Pokaż wiadomość
SSR ja juz pokazywalam zproszenia bialo bordowe zamawilam ze stronki www.nicoya.pl Jeszcze sie nie wzielam za wypisywanie

No i czeka mnie spotkanie z wlascicielka lokalu bo wszystkjo zaltwialam telefonicznieI tu mam pytanko jak powinna wygladac taka umowa z wlascicielka

Sukienke wybralam i bede ja zamawila w Polsce bo jest tansza w Salonie w Gliwicach po co przeplacac
A tak zaproszenia już pokazywałaś Gapa za mnie A w którym salonie w Gliwicach, chcesz kupić kieckę?
Co do umowy, to ja jeszcze nie spisywałam, bo u mnie sięto robi 2tygodnie przed, na razie mam tyko zaliczkę wpłaconą.
Ale wiem, że oprócz takich stanadardowych punktów to dobrze pogadać o szczegółach. Na pewno trzeba określić, ilu gości, jak liczone są osoby dorosłe, a jak dzieci, czas trwania imprezy, za co płacicie, czy obsługa kelnerska i inne koszty są wliczone, trzeba określić menu, mniej więcej godziny podawania posiłków i w czym są podawane, jakie porcje i ile, gdzie trzymać alkohol, czy pod kluczem czy kelnerzy roznoszą po stołach, swobodny dostęp do zasilania dla zespołu, kamery i fotografa i na pewno dużo jeszcze innych rzeczy.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 14:31   #1821
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR - tez bylam na hali w TG i nie bardzo bylk wybor w malych obsacikach, wiec na razie stawiam na allegro! nawet w gliwcach nic nie znalazlam

Wiec kobietki pliiis o pomoc.
Podobaja mi sie dwsa modele, juz jestem sklonna zamowic oba i najwyzej ktorej odeslac.
Powiedzie ktore wszym zdaniem lepsze ? Aha obsacik na pewno bedzie 3 cm.
Butki 1 czy 2 ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butki.jpg (64,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 596466125.jpg (23,7 KB, 32 załadowań)
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:17   #1822
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

katunia jak dla mnie butki 1
SSR tz jak najbardziej jest za czerwonymi dodatkami,zobacze jak z kieca sie beda prezentowaly czerwone szpilebo nie bardzo widzi mi sie kupowanie butow na jeden raz
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:31   #1823
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Mi akurat zalezy na malym obsaciku a wszystkie maja wysokie szpilki
moje mają wysokość 4 cm albo 1,5 cala ;D jak kto woli
a z Twoich butków to mi się bardziej podoba nr 2
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:50   #1824
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
SSR - tez bylam na hali w TG i nie bardzo bylk wybor w malych obsacikach, wiec na razie stawiam na allegro! nawet w gliwcach nic nie znalazlam

Wiec kobietki pliiis o pomoc.
Podobaja mi sie dwsa modele, juz jestem sklonna zamowic oba i najwyzej ktorej odeslac.
Powiedzie ktore wszym zdaniem lepsze ? Aha obsacik na pewno bedzie 3 cm.
Butki 1 czy 2 ?
zdecydowanie 1


SSR salon nazywa sie Anna )

A ma juz ktoras taka umowe spisana bo ja zielona jestem w tej kwestii.U mnie nie wplaca sie zaliczki


A ktora pisala o Pszczynie gdzie szyja kiecki slubne Bo moze ja bym sie zdecydowala na szycie Jade do Polski we wtorek wiec mam jeszcze czas
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 19:52   #1825
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
SSR - tez bylam na hali w TG i nie bardzo bylk wybor w malych obsacikach, wiec na razie stawiam na allegro! nawet w gliwcach nic nie znalazlam

Wiec kobietki pliiis o pomoc.
Podobaja mi sie dwsa modele, juz jestem sklonna zamowic oba i najwyzej ktorej odeslac.
Powiedzie ktore wszym zdaniem lepsze ? Aha obsacik na pewno bedzie 3 cm.
Butki 1 czy 2 ?

zdecydowanie nr 1 drugie wogole mi sie nie podobaja ale to oczywiscie kwesta gustu :P bo nadaja sie obydwie pary ale mnie nie sluchac bo ja to chce na 7cm minimum i najlepiej odkryte bo 1 sierpien bedzie cieplo i potem je wykorzystam a ze przesadna nie jestem..to nie boje sie o moje szczescie ze przez palce ucieknie, wogole to bym chciala takie ..sexi szpileczki w ktorych noga pieknie wyglada - tak dla mojego TZta
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 23:37   #1826
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kobietki dziekuje Wam za rady odnosnie butkow - zamowilam wlasnie nr 1 !!

Ale oczywiscie nie obeszlo sie bez problemow...
Dzis po poludniu sobie je upatrzylam, tak myslalam myslalam, poczytalam Wasze rady, pogadalam z mama i mowi OK zamawiam te 1, wchodze na aukcje a tu wszystkie wykupione !! tragedia ! ale nie wolno tracic zimnej krwi, napisalam do sprzedawcy czy wystawi jeszcze te butki i po 5 minutach mi odpowiedzil i byla nowa aukcja wiec juz sie nie zastanawialm i kupilam! zaplacilam i bede z niecierpliwoscia oczekiwac na dostawe ! Mam nadzieje ze beda fajen te buciki...
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:48   #1827
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

jasne ze pierwsze butki)) drugie takie troche komunijne
ja dzis własnie przy okazji wysyłania poleconych z pracy byłamw arenie i w deichmanie sa sliczne butki ecru koronkowe z satynowa kokardką tylko maja jedna wadę ciemny obcas -- chyba bedzie wygladał beznadziejnie-- ale nawet moj numer 35 mieli!!!! oczywiscie ciut zqa duze ale to bym wkładką załatwiła -- ale ten ciemny obcas...

co do umowy to moja była od razu przy zaliczce podpisana i sa w niej miedzy innymi godziny wesela i poprawin , to ze zleceniobiorca zapewnia obsługę podawanie posiłkow i posprzatanie po imprezie, wystrój, kwiaty, ewentualny koszt przedłuzenia imprezy zazwyczaj pisza ile kosztuje kolejna godzina, jaki jest dokładny koszt od osoby, kiedy się rozliczacie czy przed przyjeciem czy po, kiedy musicie okreslic konkretną ilość gosci
zwróć też uwagę na to czy ewentualna zaliczka przepada czy tez nie ( u mnie na przykład fotograf po naszej rezygnacji bez problemu mi zwrocił a za to babka od sali od razu zapowiedziała ze jak zrezygnujemy to ona nie zwraca

nie wiem co jeszcze.. moe ktos jeszcze co doradzi bo mnei sie pomysły wyczerpały
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:28   #1828
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość

Kolina co to za butki? Pochwal się
aaaa juz gdzies sie nimi chwalilam
to jeden z modeli arte di roma, wysokosc 5 lub 8,5cm

kurcze, ja nadal mecze sie z ta wysokoscia obcasa
jestem niezdecydowana jak cholera
tez tak trudno podjac wam decyzje?

rozum mowi 5cm
a serce 8,5cm

poprosilam o zamowienie obu modeli, bede mierzyc, bede chodzic, to moze latwiej bedzie mi podjac decyzje

oba fasony w zalaczniku
(co prawda w roznych kolorach )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Buty.jpg (22,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Buty_4.jpg (23,5 KB, 18 załadowań)
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:32   #1829
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
aaaa juz gdzies sie nimi chwalilam
to jeden z modeli arte di roma, wysokosc 5 lub 8,5cm

kurcze, ja nadal mecze sie z ta wysokoscia obcasa
jestem niezdecydowana jak cholera
tez tak trudno podjac wam decyzje?

rozum mowi 5cm
a serce 8,5cm

poprosilam o zamowienie obu modeli, bede mierzyc, bede chodzic, to moze latwiej bedzie mi podjac decyzje

oba fasony w zalaczniku
(co prawda w roznych kolorach )
Moim zdaniem ładniej wyglądają te na wyższym obcasiku, ale bardzo dobrze, że zamówiłaś obydiwe pary będziesz mogła zobaczyć, w których Ci wygodniej.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 20:45   #1830
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ładniej wyglądają te na wyższym obcasiku, ale bardzo dobrze, że zamówiłaś obydiwe pary będziesz mogła zobaczyć, w których Ci wygodniej.
zamowienie obu modeli nie bylo proste
w Bielsku tylko w jednym sklepie kobieta zgodzila sie to zrobic
w ten sposob ma klientke - niech inni biora przyklad - bo nachodzilam sie troche zanim do niej dotarlam

w innych sklepach chcieli dodatkowe oplaty za sprowadzenie JEDNEJ pary butow - nie zaliczke, dodatkowa oplate - za buty, ktorych w dodatku nie mierzylam
i sa to sklepy, ktore na stronie producenta widnieja jako partnerzy

w zasadzie moglam buty zamowic tam gdzie suknie, czyli w madonnie, proponowali mi sprowadzenie rozmiarow, ale nie chialo mi sie jechac kilkuset km by przymierzyc buty...
znalazlam innych partnerow blizej, jednak z marniutka obsluga i dbaloscia o klienta
no, oprocz tego jednego sklepu

buty co prawda sa identyczne, ale mnie tez bardziej podobaja sie te wyzsze
tylko ze boje sie, ze bardziej sie w nich zmecze
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.