Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!! - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 23:02   #1771
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Moze kiedys...

Bardzo dobra odpowiedź
Przynajmniej mnie sie bardzo podoba
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:11   #1772
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość

Bardzo dobra odpowiedź
Przynajmniej mnie sie bardzo podoba
haha widocznie nie tak ją odczytałam jak trzeba
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 00:04   #1773
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Kimi, pogubiłam się
Odpowiedz Szpiega rozbawiła mnie z powodu mi tylko znanego Takie już moje poczucie humoru - nie do końca adekwatne
Miłego
Szpiegu - udanych egzamów
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 09:39   #1774
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ehhhh ja sie z moim przez caly weekend nie widzialam...tzn ptek i sob. dzis pewnie tez nie. ale jestem ciekawa czy zadzwoni czy poprostu mnie oleje ;/

ah ciezki nasz los...

ide sie uczyć, mam tyle zaliczen ze nie mam czasu myslec o nim, to jedyny plus tego nawalu nauki...
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 10:43   #1775
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ahinsa, a moglabys zyczyc malostresujacych?

Probowalam sie oddać lekturze "Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus"...wszelkie ksiązki napisane przez mezczyzn sa nieczytelne.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 11:12   #1776
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

ahinsa ja odczytałąm tą odpowiedź że jest taka zrezygnowana, bez nadziei, a potem pomyślalam że może być też taka podchwytliwa, że pozna kiedy ona będzie miała na to ochotę, a nie prędko to nastąpi ech zamotałam
biiibiii nie przejmuj się TŻ-tem, jak Ci idzie poznawanie nowego
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 11:29   #1777
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
ahinsa ja odczytałąm tą odpowiedź że jest taka zrezygnowana, bez nadziei, a potem pomyślalam że może być też taka podchwytliwa, że pozna kiedy ona będzie miała na to ochotę, a nie prędko to nastąpi ech zamotałam
Dokladnie.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 12:03   #1778
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

SzpiegZKrainyDeszczowców bardzo dobre podejście
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 12:22   #1779
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ech, no to mamy ze Szpiegiem podobne podejscie i poczucie h.
I to chyba ja zamotałam

Szpiegu
- niestresujących egzaminów
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:20   #1780
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

postaram sie napisać jak najkrócej i zrozumiale:P jakieś 2 tyg temu poznałam chłopaka. z moim chłopakiem wtedy juz nie byłam tak mi sie wydawało.przez rok próbowałam odbudować związek, było co było-spotykalismy sie ale tak naparwde to bylo tlyko spotykanie sie potem kazdy szedł własną drogą. on uważał ze prawdziwy powrót nei ma sensu, nie weirzył w nas. w końcu do mnie dotarło-tak dalej byc nie mzoe, ni to związek ni to koleżenstwo.

dlatego jak poznałam 2 tyg temu chłopaka, nie miałam wyrzutów sumeinia jak zaczelsimy ze sobą kręcic... przeciez tamto było skoinczone. okazało sie ejdnak ze do byłego dotarło nagle co robił zle -to temat na inny watek podsumowując wróciliśmy do siebie bo to ejgo kocham z nim prezyzlam 2 lata ponad i najwazniejsze rozumiem go i chce zobaczyc czy naparwde sie zmienił

i dochodzimy do sedna: tamten poznany 2 tyg temu pisze ze teskni ze cierpi przee mnie. ze narobiłam mu nadziei, ze czuje sie jak przedmiot. ze pobawiłam sie nim 2 tyg jak zabawką i wróciłam bo eks. a to nie tak. nie chcialam zeby tak wyszło chciałm z nim spróbować ale tak jak mu pwoeidziałam, on mówi kocham cie( juz to mówił) a ja co mialam mowic: a ja ciebie nie... mowilam mu ze wlasnei dlatego ze jest za***isty i chce by nie cierpiał pwoeidziałam mu o tym po 2 tyg a nie 2 miesiacach
mówi mi spotkaj sie ze mna tak tesknie,nie jestem rzecza, skoro kochasz swojego to po co mi robiłas nadzieje itd.wiem zle zrobiłam ale napr wydawało mi sie ze z tamtym koniec i moge spróbowac czegos innego.
fakt moze go skrzywdziłam-nie zaprzeczam ale chce by jak najmneij bolesnie przeżył to, nie moge sie z nim spotykac czasem tak jak mnie o to prosi bo to nie w porzadku wobec tż , jak mu tego odmówic by nie czuł sie tak jak sie czuje- jak wykorzystany przeze mnie przedmiot
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 18:43   #1781
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

dżastinka23 ciężko coś doradzić w takiej sprawie, zastanów się czy zmiana Twojego byłego jest naprawdę szczera, czy warto wracać do starego związku, niektórzy mówią, że nie chodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Niczego Ci nie sugeruję, tylko głośno się zastanawiam. Może teraz byłoby Ci ciężko gdybyś się nie zgodziła na powrót, no ale to tylko Twoja decyzja
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 20:49   #1782
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

tyle bagna razem przeszlisly i dALISMY RADę. przeszliśmy przez przecwiności kłody jakie w poprzeednim roku były co chwile jednak ze skutkiem pozywtywnym. tyle ze na koncu zabrakło sił ja miałam dość ze przestał mnie traktować jak swoją dziewczyne ale obudził się bo przeżył szok ze mnie traci i teraz jest dobrze. wiadomo moze sie okazać jak mówisz ze nie ejst do konca to szczera zmiana. za miesiac dwa, szybciej lub później. ale musze spróbować... ten ostani raz. ale czuję sie bardzo nei w porządku wobec tamtego. po co tamto zaczynałam... po co tak namieszałam . jak to on powiedzial: popatrz co ty narobiłas... nie chciałam go potraktować jak zabawkę, ale z jego perspektywy tak to wygląda. napewno kiedys kara mnie za to spotka. "wszytko to co złe do ciebie wraca" jest za***istym chłopakiem a tak jak mówi ciągle mu coś nie wychodzi. znam jego historie i traka prawda. a tearz ja kopnęłma go w du** i jak powiedział potraktowałam jak gó*** nei zasłuzył na to a chyba ten post nei am sensu. moje pytanie. no bo nie ma \recepty chyba zeby mu jakos pomoc. przeciez musze zerwac z nim kontakt bo to nie w porzadku wobec tz by było..ale bagno
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 21:01   #1783
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

widzę, że ci zależy na TŻ-cie, ale masz wyrzuty sumienia, bo dałąś komuś nadzieję, ponosisz konsekwencje tego, co wybrałaś. Nie wiem co Ci poradzić, sama już sobie trochę odpowiedziałaś co masz zrobić. Jak zerwiesz kontakty z tamtym, to szybciej zapomni. Trzymaj się, może inne dziewczyny napiszą Ci coś jeszcze.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 23:40   #1784
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

No i dowiedziałam się co z olewaczem-wrócił do swojej ex. Nie miał nawet jaj żeby mi napisać głupiego smsa! Co jest z facetami?! To że są tchórzami wiedzą wszyscy łącznie z nimi, ale przechodzą samych siebie (ostatnio wszyscy ktorzy mnie otaczaja czyli). Kurde ja jakoś nawet po 1 randce jak koles wydzwania mam tyle kultury zeby napisac smsa z cyklu :"było mi bardzo miło się z Tobą spotkac ale nic z tego nie bedzie" a ten jełop po tygodniach wciskania mi kitu i omawianiu naszej przyszłosci (dobrze ze nie bralam tego na powaznie) nie miał odwagi, żeby mi napisać jedno zdanie?!Nawet na to nie załużyłam?! straciłam dla niego cały szacunek. żałony matoł.

PS Tak, jestem wkurzona
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 00:02   #1785
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Ile sie spotykaliscie i od jakiego czasu wtedy nie byl ze swoja ex???
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 00:29   #1786
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
No i dowiedziałam się co z olewaczem-wrócił do swojej ex. Nie miał nawet jaj żeby mi napisać głupiego smsa! Co jest z facetami?! To że są tchórzami wiedzą wszyscy łącznie z nimi, ale przechodzą samych siebie (ostatnio wszyscy ktorzy mnie otaczaja czyli). Kurde ja jakoś nawet po 1 randce jak koles wydzwania mam tyle kultury zeby napisac smsa z cyklu :"było mi bardzo miło się z Tobą spotkac ale nic z tego nie bedzie" a ten jełop po tygodniach wciskania mi kitu i omawianiu naszej przyszłosci (dobrze ze nie bralam tego na powaznie) nie miał odwagi, żeby mi napisać jedno zdanie?!Nawet na to nie załużyłam?! straciłam dla niego cały szacunek. żałony matoł.
Nie przwejmuj się, nie tylko twoj (juz chyba nie twoj) nie odpisuje na sms . To jest jakies dziadowskie nasienie tak czasmai sobie mysle, oni sa najważniejsszi, chociaż mowią co innego i pozory stwarzają inne. A my jak zwykle dziewczyny wczuwamy się w kazdy związek, oddajemy cale , a pozniej placzemy po nocach, nie spimy, poniewaz jakis numer wykrecili.
Sa tchorze i koniec, taka jest prawda.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 00:36   #1787
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Temat do wpisywania sie w kwestii dola wiec ja nie mam dola ja mam doline doslownie... czemu? moj TZ jest w innym miescie jak ja i CHOLERNIE za nim tesknie Tak bardzo tesknie,ze az wariuje,przed chwila gapilam sie jak idiotka przez 20min w jego zdj po czym zaczelam glaskac monitor (zjd mam na pc) czuje sie taka jakas szara bez niego Zobacze sie z nim dopiero w sobote z tym,ze do niedzieli...tylko...
Przepraszam ale musialam sie komus wyzalic
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 10:49   #1788
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

19katarina82 a to palant z niego najpierw dzwoni, słodzi a potem nici z tego, co za dupek

ja się wkurzam, bo nie możemy znaleźć pracy, będziemy musieli jechać za granicę osobno, np. najpiew ja a potem on za 2 tygodnie. Tylko, że on nie chce się na to zgodzić
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 14:01   #1789
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Kurczeee zero czasu ;( tyle zaliczen...jedyny plus to taki, ze nie mam czasu nawet o nim myslec. Szpiegu zgadzam sie z twoim podpisem..i podpisuje sie rekoma i nogami. coraz ciezej mi juz trace sily normalnieee aaaa wymiekam ;(

kimi no wlansi eten nowy to taki jakis niesmialy chyba ;p narazie jestesmy na etapie wymieniania spojrzen ;D bede oczywiscie relacjonowac na biezaco jesli sie cos zmieni :P heheheh

katarinaprzynajmniej dowiedzialas sie teraz a nie pozniej jakjuz by sie zaangazowala. tak wiesz na czym stoisz, zapomnij o nim, nie jest wart !!!
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 14:12   #1790
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
sorceress
to chyba Ty mnie pytałaś o tą książkę: "zasady.sekretny poradnik jak zdobyć mężczynę wlaściwego"? i że nie możesz jej znaleźć, no więc ja znalazłam i tu jest link:
http://www.merlin.com.pl/frontend/to...AD5DC4F2F4179E

co u Ciebie? mam nadzieje, ze lepiej
Dzięki za link, ale ta pozycja jest niedostępna

Uwolniłam się od Niego wreszcie. Na służbowym wyjeździe trochę go poobserwowałam i wiem już, że On faktycznie tylko szukał pocieszenia. Trafiło na mnie i tyle. Wcale nie jest taki cudowny jak myślałam. Nie wiem tylko po co aż tak o mnie zabiegał...
Teraz mam doła przez brak faceta, a nie przez konkretnego.
katarina, widzę, że mamy takie samo szczęście do facetów. Co z nich za idioci, ja już na zawsze przestałam ich rozumieć. Nie ma nawet sensu analizować ich zachowania, i tak nie wiadomo czego się po nich spodzuewać.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 16:39   #1791
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

a ja miałam dziś kolejną porcję oskarżeń pod moim adresem że jestem be, i on ma ze mną tak źle. Powiedziałam, że nie musi być ze mną. Wyszedł zawiedziony, że znów mu się nie udało mnie wkręcić w swoje gierki.
Do facetó trzeba stalowych nerwów

biiibiii życzę szybkich zmian w tworzeniu związku trzymam kciuki za udaną sesję

a na dodatek ząb mnie boli, choć zapłaiłam 70 zł że by nie bolał
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 20:13   #1792
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

kimidzieki bede informowac :P moze jtro go zobacze na wykladach...ahhhhh
moj sie ne odzywa od niedzieli.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 20:52   #1793
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

wiem jedno: facetom nie mozna pokazac, ze nam bardzo na nich zalezy, bo wtedy woda sodowa uderza im do glowy. Czuja sie bardzo wyjatkowi, pewni siebie, a my staczamy sie na sam dol
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 21:12   #1794
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

racja z tymi stalowymi nerwami. mi tez by sie przydały np po to by teraz nie ryczec. wrócilismy do siebie i ok. pocezkamy zobaczymy. ale myśle o tym co 10 dni z nim kreciłam. wiem ze to mzoe byc myslenie na tej zasadzie ze tu związek 2.5 roku a tu coś nowego świeżego poznawanie siebie itd. taka pokusa która moze nie byc warta związku z tż. tylko czemu nie potrafie przestac o tym myślec czemu gdybam czemu kolejsngo smsa napisałam do tego co z nim zaczełam cos. ze kocham tż i tesknie za nim ale za nim(do tego drugiego to skierowane) też tęsknie. i taka parwda chciałabym się z nim zobaczyc on mi napisał ze tez tesknii myśli i czeka ze moze zmeinei zdanie. czemu ja niewiem co robic;/ a przypomina mi sie tekst z molesty" gdy jednemu mówisz kocham piszesz smsy z drugim" ja tak dzis zrobiłam ale naparwde jestem zdezorientowana i nieweim kompletnie nic. ide popłakać( dobrze ze pierwszy raz od dłuzszego czasu ale teraz to juz serio mnie zaczyna przerastać)
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 21:25   #1795
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

[B]dżastinka23[/B] poczekaj spokojnie. Czas pokaze. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Nie musisz decydowac dzis. Popros tego drugiego o troche czasu, np. miesiac. Uwierz mi, w tym czsie wszystko sie wyjasni i bedziesz wiedziala, co robic
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 21:37   #1796
dżastinka23
Raczkowanie
 
Avatar dżastinka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

AGNIESIA mam nadzieje ze tak bedzie. choc narazie sie na to nie zanosil. tydzien temu wrociłam do tż i bylam tego pewna a jak widac im wiecej czasu mija tym wiecej rozterek. mysle ze tak jak piszesz za miesiac bedzie jeszce mozliwe wrócic do tamtego ale boje sie ze tż naparwde mnie kocha wiem co sie działo ostanio a ja nie bede pewna swoich uczuc. to bo gdybym była pewna bym tearz sra** na tego drugiego a jakos tak nie ejst.

ok. zobaczymy co bedzie za jakiś czas... póki co idę do łóżka i postaram sie o tym nei myślec choć raczej sie nie uda
dżastinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 22:54   #1797
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

dżastinka23 zgadzam się z agniesią, nie podejmuj pochopnych decyzji. Poczekaj trochę czasu, obserwuj zachowanie TŻ-ta, czy naprawdę się zmienił. Nie spiesz się z niczym i nie rób nic na siłę ani wbrew sobie
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 07:18   #1798
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Cytat:
Napisane przez Agniesia~ Pokaż wiadomość
wiem jedno: facetom nie mozna pokazac, ze nam bardzo na nich zalezy, bo wtedy woda sodowa uderza im do glowy. Czuja sie bardzo wyjatkowi, pewni siebie, a my staczamy sie na sam dol
Święte słowa! Ostatni raz złamałam się z byłym kandydatem na tż, już nigdy nie pokażę facetowi, że mi zależy. Tylko jak w takim razie stworzyć związek, gdy tylko facet się stara. W pewnym momencie może zrezygnować, nawet jak jemu zależy. Ale nic, poczekam na takiego, który będzie się starał choćby nie wiem co. Ja już nie mam siły o nikogo się starać.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 08:16   #1799
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Słuchajcie , mojej akcji nic nie przebije :
mój były zostanie w wieku 20 lat ojcem .
A szczęśliwą mamusią nie jestem ja .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 08:53   #1800
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewczat ma "doła" przez faceta prosze pisac!!

Brzoskwinka
Nie powód do żartów, bo sprawa bardzo poważna i dziecko najwyższym dobrem narodu, ale...
Że tak powiem, gratulacje
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.