Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 09:04   #151
karola2400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dzień dobry

Pisałam już na innym forum,ale w sumie raczej ten watek powinien zjawic się w tym temacie .
Mam pytanie A więc czekam jeszcze do poniedziałku na @ , chociaż wole jej nie dostać, nie miałam do tej pory żadnych objawów, no może troche pobolewały mnie jajniki,ale w sumie często mnie ćmią.
Nawet jak jest to ciąża to troche za wcześnie na bardziej widoczne objawy,ale dziś jak otworzyłam lodówke, to aż zachciało mi się wym...(sorki za określenie, no ale w sumie jak to nazwać miałam mega odrzut do miesa, gdzie zawsze tylko szyneczka , salami itd. a dzis nic ,aż nie moge na wędliny patrzeć. Czy któraś z Was tez tak miała,że na początku odpychało ją od jedzenia, które wcześniej jadła zawsze??
karola2400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 15:02   #152
avaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ewcia78, jestem przekonana, że jesteś w ciąży! JEŚLI NA TEŚCIE JEST CHOĆBY CIEŃ DRUGIEJ KRESKI TO NA PEWNO BĘDZIE DZIDZIA!!! Test może zafałszować wynik negatywny, a nie pozytywny!
Ja zrobiłam dzisiaj kolejny test i jest wyraźna druga kreska. Jutro rano idę na betę!

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

karola2400,
jeśli chodzi o zapachy to ja tak właśnie mam. Nie mogę znieść aromatu kawy, wędlin i mięsa. Trzymam kciuki!
avaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:09   #153
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ja jutro spubuje zrobic ponownie test ale dziś mnie strasznie mdli , brzuch mnie nic nie boli czasami podkuwa w podbrzuszu ale piersi bolą strasznie narazie to ja mam na wszystko apetyt i nie mam problemów z zapachami
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:19   #154
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

hej
pewnie nie zapytam o nic nowego, ale jednak...
W styczniu przestałam brać tabsy i od tego czasu mam @ jak w zegarku (wcześniej też tak miałam, dokładnie 28 dni cyklu). Ostatnią @ miałam 12.07 no i powinnam dostać wczoraj i nic... Ostatni miesiąc postanowiliśmy z mężem sprawdzić czy dni płodne i niepłodne działają.. więc przytulanko było tylko w te "prawdopodobnie" niepłodne. no i nie wiem teraz, zrobiłam wczoraj dzisiaj wczoraj test, jedna krecha, dzisiaj rano - jedna krecha - ale spojrzałam jeszcze raz na test jak wróciłam z pracy i widzę taką niby kreskę ( jakby ktoś paznokciem narysował...) no i nie wiem czy o nie jakieś moje wymysły test zrobię jeszcze w czwartek, żeby odczekać jeszcze dzień. Pobolewają mnie jajniki jak na okres, cera się zepsuła trochę, do południa mam lekkie mdłości (przynajmniej tak mi się wydaje - bo nie wiem teraz już czy sobie nie wmawiam, a wiadomo jak z tym jest ) Zapachy mnie nie drażnią, jedzenie też nie. No i jeszcze chodzę do WC na siku co chwilę...

Jesteśmy 8 miesięcy po ślubie i jak bym miała małego fasolka w brzuchu to byśmy się cieszyli bardzo, chociaż planowaliśmy trochę później.

Myślicie że test mógł tak wyjść dzień po spodziewanej @??? Nie wiem czy są one na tyle miarodajne, a badania na razie nie zrobię bo w przychodni blisko nas pracuje koleżanka teściowej a nie chciałabym żeby od razu dowiedziała się od niej...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2010-08-10 o 17:32
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:04   #155
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez karola2400 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pisałam już na innym forum,ale w sumie raczej ten watek powinien zjawic się w tym temacie .
Mam pytanie A więc czekam jeszcze do poniedziałku na @ , chociaż wole jej nie dostać, nie miałam do tej pory żadnych objawów, no może troche pobolewały mnie jajniki,ale w sumie często mnie ćmią.
Nawet jak jest to ciąża to troche za wcześnie na bardziej widoczne objawy,ale dziś jak otworzyłam lodówke, to aż zachciało mi się wym...(sorki za określenie, no ale w sumie jak to nazwać miałam mega odrzut do miesa, gdzie zawsze tylko szyneczka , salami itd. a dzis nic ,aż nie moge na wędliny patrzeć. Czy któraś z Was tez tak miała,że na początku odpychało ją od jedzenia, które wcześniej jadła zawsze??
karola, pierwsza rzecz od której mnie odrzuciło to było mięso (potem kawa), nie jadłam go prawie do 5 miesiąca!

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
gratulacje dla zafasolkowanych!!!!

powiedzcie mi, czy prega od pepka w dol moze pojawic sie w bardzo wczesnej ciazy? bo ja dzis taka zauwazylam, zreszta moj maz tez, do tego mam codzienny bol glowy no i niechetnie jem mieso, a wiecej owocow i warzyw - takie upodobania ostatnio. Czekam narazie na @, ale nie wiem czy wymienione rzeczy moga sugerowac ciaze? nie chce sobie nic wkrecac, ale nie wiem co myslec - szczegolnie o tej predze.
Ja jestem już prawie w 7 miesiącu i żadnej pręgi na brzuchu nie mam, głowa też mnie nigdy w ciąży nie bolała. Ale co do odrzucenia od mięsa i smaki na owoce to się zgadzam, że mogą być objawami, do dzisiaj się mnie trzymają ;-)

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Chciałam tylko napisać że to co wcześniej pisałam o moich objawach wtedy jeszcze niby przepowiadających ciąże dziś zostało potwierdzone Wyszły dwie piękne krechy
Gratuluję !
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:02   #156
karola2400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

avaa
M 25 - dziewczyny dzięki za odpowiedź odnośnie wstretu do mięsa

W sumie juz dziś chyba go nie mam (sama nie wiem, bo zaczynam powoli chyba wkręcać sobie jakieś objawy- nadzieja
A jeszcze tak czytam, to widze ,że Wy wszystkie miałyście ból w piersiach , a ja nic , w sumie to nigdy mnie nie bolały , nawet jak miałam @ , ani brzuch, ani piersi nic-zawsze się z tego cieszyłam, a teraz nie moge doczekać się bolących hihi
NO poczekam do poniedziałku ( bo mam równe 28 dniowe cykle) ,wiec tak wypadnie , jak nie bedzie, to bede testować, a ja bedzie , to 28 sierpnia znowu przytulanko Miłego dnia dziewczynki.
karola2400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:39   #157
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie dziewczyny zrobiłam dzis test dzień przed spodziewaną @ ale nie wiem czy mam go nazwać pozytywnym ponieważ taka bladzina wyszła że mój twierdzi ze nic nie widzi ja tam myśle że coś leciucho widać w porównaniu z 4 ostatnimi testami to nawet niezłe odkrycie . TYLKO JA TEŻ JUZ BYM CHCIAŁA WIDZIEĆ te 2 GRUUUBE KRECHY !!! a tak to oczy trzeba wybałuszyć zeby coś zobaczyć , o masakra nie wytrzymam juz tego czekania
.
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 19:07   #158
Agness_13
Raczkowanie
 
Avatar Agness_13
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ewcia78 ja też na pierwszym teście miałam taki cień cienia. Zrób jutro drugi. Mi następnego dnia juą wyraźne wyszły.

avaa i co byłaś na becie? co ci wyszło?
Agness_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:32   #159
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

No Agness jak ty miałaś ostatnio @ 15 a ja 16 to chyba już u mnie bardziej powinno być widać choć poprzednia czerwcowa spóżniła mi sie 3 dni zawsze mnie brzuch naiwaniał przed@ , plecy mnie bolały jajniki jakby miały mi eksplodować a narazie spokój cisza tyle że piersi strasznie bolą chilami jakieś gorąc czuje ... juz nie wiem
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 06:21   #160
Agness_13
Raczkowanie
 
Avatar Agness_13
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ewcia78, nic nie tracisz. Zrób kolejny tes. Ja jak zobaczyłam tą drugą, a właściwei jej cień, to potem zrobiłam jeszcze 4. Dwa tego samego dnia, a kolejne w następne dni. Nawet teraz mnie korci żeby zrobić i zobaczyć czy jeszcze tam jest. Tak się boję że to był tylko sen. A dodam że robiłam betę.
Głowa do góry. Trzymam mooooocno kciuki!

A wracajęc do twojej wiadomości. Ja ostatnią @ miałam 8.07!

Edytowane przez Agness_13
Czas edycji: 2010-08-12 o 06:22
Agness_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 06:24   #161
Agness_13
Raczkowanie
 
Avatar Agness_13
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Przesyłamci mój pierwszy test, cień cienia....
Agness_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 06:25   #162
Agness_13
Raczkowanie
 
Avatar Agness_13
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

I zrobiłam drugi. żeby się upewnić....
Agness_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 07:40   #163
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Agnes - ja widzę dwie kreski bez wybałuszania oczu....

no a ja jednak fasolka nie mam, dostałam wczoraj mega bolący okres, ale bardzo słaby, Dziś już chyba się kończy, więc chyba coś nie tak jest. Będę musiała się wybrać do gina... :/
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 08:26   #164
karola2400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Agness_13 Pokaż wiadomość
Przesyłamci mój pierwszy test, cień cienia....
Agness_13 ja też doskonale widze dwie kreseczki, nawet bez powiększania zdjęcia A o pomyłce w strone pozytywnego wyniku jeszcze nie słyszałam , więc powoli można gratulować ,a kiedy na bete idziesz??
karola2400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 11:09   #165
Eliane_Paris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Monika1850, Achramka, Marlenka, Lenanova... dziewczynki jak tam u Was?? Achramka jak tam kolejny cykl?? mam nadzieje ze owocny Ja bycze sie na urlopie w polsce, staranka byly ale chyba znowu bezowocne 7 dni (21 dc) przed okresem dostalam jasno brązowego plamienia z widocznymi malymi "niteczkami" krwi dzis 2 dzien tych plamien sa naprawde bardzo skape... Wszystko mi sie juz poplatało z tym moim ogrganizmem Ja juz niewiem co począć.... Ahhh... Być Kobietą... Być Kobietą....
__________________
Czekamy na Malenka Fasolke
Eliane_Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:12   #166
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Eliane ja jestem po laparoskopii,mialam ciąze pozamaciczna w lewym jajowodzie.bylam 9 dni w szpitalu ,zrobili mi rowniez łyzeczkowanie wiec niestety w 8 tyg ciązy stalam sie aniolkowa mamą....czuje sie fatalnie i fizycznie i psychicznie,wyszlam ze szpitala we wtorek...trzymam za was kciuki kochane aby wkoncu sie wam udalo....my juz nie bedziemy sie starac.....
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 16:28   #167
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

MONIKA1850 - Bardzo mi przykro nie łam sie spróbujcie za jakiś czas znowu , zobaczysz uda sie . Ja pierwszą ciąże 10 lat temu poroniłam w 7 tyg ciązy była to owodnia bez zalążka płodu tak mam napisane z wypisu też sie wtedy załamałam ale po 6 miesiącach zaszłam znowu bo sie nie poddawaliśmy i sie udało mam 9 letnią zdrową kochającą córeczke teraz staramy sie znów ale chyba nic z tego nie wyjdzie okres mi sie spóżnia zrobiłam test pierwszy ledwo widać a na drugim teście jedna kreska choć ja sie czuje troszkę inaczej bo raczej ciążowo mam zawroty głowy i mnie mdli a zaraz mam straszny apetyt to nadal nie wiem ..... ale tobie życze zdrowia i wielkich starań jak dojdziesz do siebie kochana trzymaj sie pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Agness_13 witam cie u mnie chyba lipa nie moge sie dopatrzyć tej drugiej kreski pierwszy test leeeeeedwooo coś widać a zorbiłam z innej firmy test to wogóle nie wyszedł piersi bolą nabrzmiałe na okres nic nie czuje i nic nie boli , mam lekkie zawroty głowy i straszny apetyt , żadne zapachy mnie nie biorą także już nie wiem na Beta nie pójde bo w Irlandii jest inaczej , WIESZ CO? PODRZUĆ MI SWÓJ TEST POZDRAWIAM
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 18:58   #168
Agness_13
Raczkowanie
 
Avatar Agness_13
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ewcia78 nie ma problemu , mogę ci wysłać jeden z moich pozytywnych, może ten ostatni na którym już baaardzo widać

Karola 2400 Dzięki. Na becie już byłam w poniedziałek wynik 303 a dziś 1050 mUL/ml. Wiec chyba ok? Chociaż sie nie znam....

MONIKA 1850 Bardzo mi przyko. Nie poddawaj się. A jak ci się to objawiło? Coś ci się działo? Jakieś bóle?
Agness_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:19   #169
Eliane_Paris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Monika 1850 tak mi przykro Serduszko, wiem co czujesz bo rok temu poronilam rowniez w 8 tygodniu .. Wierze ze wkoncu sie pozbierasz i zaczniej znowu staranka... pragnienie posiadania fasolki bywa niesamowite... Naprawde bede trzymac za was kciuki Nie poddawaj sie...
__________________
Czekamy na Malenka Fasolke
Eliane_Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 20:46   #170
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość
Ja mam od roku się starałam i nic aż w końcu za mądrą poradą babci wyjechaliśmy na wycieczkę na Gran Kanarię )) i wszelkie troski odeszły aż tu nagle po powrocie ok 1 tydzień po, zawsze jeżdze samochodem i nigdy nie było mi mdło z tego powodu aż tu nagle na pasach musiałam zjechać wyskoczyć i ble... okropieństwo ale w duch wiedziała że to może być to i jak się okazało będzie dzidzia. Tak więc szczerze i gorąco polecam wyjazd do innego klimat bo w tym tkwi tajemnica mojej babci ) organizm musi przejść mały szok i dopasować się do zmiany klimatu i w tedy ponoć i ja mogę na sobie to potwierdzić że się zgadza )))
Choć wiem, że nie wolno mi się denerwować , stresować bo różnie to do 3 m-ca może jeszcze być . Super cieszę się bardzo i mam nadzieję, że niejednej zmartwionej przyszłej mamusi pomogę )))
gratuluje my jedziemy z mezem we wtorek do Grecji to moze akurat...
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:38   #171
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ela... jesli tak jest że trzeba zmienić klimat to ja za 2 tyg zmienie z Irlandzkiego na Polskie bo wracam na stałe może ten kilmat chłodno wilgotny i sporo tu deszczu nie wpływa dobrze na moją płodnośc i owulke ale jesli wróce i zajde w tą upragnioną ciąże to odrazu ci odpisze ze moge potwierdzić to co napisałaś pozdrawiam
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 23:00   #172
zenia2211
Rozeznanie
 
Avatar zenia2211
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 622
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Agness_13 Pokaż wiadomość
I zrobiłam drugi. żeby się upewnić....
Co ja tu widze gratulacje kochana...bylam pewna ze ci sie uda super,bardzo sie ciesze.A ja sie dzisiaj dowiedzialam ze bedzie coreczka buziaczki
zenia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 06:00   #173
Agness_13
Raczkowanie
 
Avatar Agness_13
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 63
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

zenia2211 Cześć kochcna,:cmok : dawno Cię nie było. Też się strasznie cieszę. I gratuluję. Ja też bardzo bym chchaiała córeczkę.... Ale to się okarze co będzie. A ty jak się słoneczko czujesz? Który to już tydzień, i na kiedy masz termin?
Pozdrawiam, mam nadzieję że częściej będziesz tu zaglądać. A może jesteś na innym wątk?
Agness_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:52   #174
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

CZeśc wam dziewczyny ja powtórzyłam test 1 kreska szkoda tylko że okresu ani widu ani słychu. Mam pytanko czy test może sie mylić bo ja nadal mam mdłości piersi obolałe i jakieś pełniejsze i wogóle tak jakoś inaczej mi, nie wiem dziewczyny może jest jakas jeszcze u mnie nadzieja a tak bym chciała mieć znowu po 10 latach dzidziusia :prosi
może dlatego że 4 lata brałam cilest ,rzuciłam na początku czerwca okres po tabletkach dostałałam bez problemu 30 dzień @ 5 dni jak zawsze bez problemowo czasem mi z prawej piersi jak wycisne wycieka białawy płyn ogólem jestem zdrową 32 letnią szczesliwą mężatką wiec dlaczego nie...........ma.... bobo
pozdrawiam szcześliwe.. zaciążone mamusie i te.. które próbują .... nadal....
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:43   #175
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

witam.w niedziele robilam test i 2 kreseczki okresu nie widac a powinien byc w zeszla sobote.. piersi strasznie bola i wrazliwe na dotyk.
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:15   #176
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Gratuluje dzidziusia "gosiawolna"
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:57   #177
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

ewcia 78
ja tabsy odlozylam w marcu
od maja sa staranka i ani widu ani slychu
w tym miesiacu bylismy nad morzem, wiec kto wie...dzisiaj 21dc
jesli chodzi o ten klimat
pojechalam nad morze i cos musialo mi sie z owulka pioomieszac, bo tak jakbym miala nad morzem
a byl to w sumie 11-12 dc
dzisiaj 21 i bardzo bola mnie jajniki, zwlaszcza prawy
nie wiem
juz troche przestalam sie tak niecierpliwic
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:18   #178
ewcia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Agus87 oby ci sie udało , ja tez za 11 dni zmienie klimat z Irlandzkiego na Polskie na stałe także kto wie ... tylko ja sie troche zawiodłam bo tak liczyłam ze sie uda aż sie przeliczyłam
ewcia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:25   #179
achramka
Raczkowanie
 
Avatar achramka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 50
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Eliane_Paris Pokaż wiadomość
Monika1850, Achramka, Marlenka, Lenanova... dziewczynki jak tam u Was?? Achramka jak tam kolejny cykl?? mam nadzieje ze owocny Ja bycze sie na urlopie w polsce, staranka byly ale chyba znowu bezowocne 7 dni (21 dc) przed okresem dostalam jasno brązowego plamienia z widocznymi malymi "niteczkami" krwi dzis 2 dzien tych plamien sa naprawde bardzo skape... Wszystko mi sie juz poplatało z tym moim ogrganizmem Ja juz niewiem co począć.... Ahhh... Być Kobietą... Być Kobietą....
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że sie nie odzywałam, ale miałam problemy zdrowotne - myśle że juz jest dobrze, @ ma przyjśc za
4 dni i pewnie przyjdzie bo juz mnie bolą jajniki i piersi
Monika1850 bardzo mi przykro, wiem że po tym zabiegu nie można sie starac o dziecko przez jakis czas, ale głowa do góry odpoczniecie troche a potem dzidzia sama przyjdzie, zobaczysz życze ci tego z całego serca
achramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:46   #180
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ewcia 78
ja tabsy odlozylam w marcu
od maja sa staranka i ani widu ani slychu
w tym miesiacu bylismy nad morzem, wiec kto wie...dzisiaj 21dc
jesli chodzi o ten klimat
pojechalam nad morze i cos musialo mi sie z owulka pioomieszac, bo tak jakbym miala nad morzem
a byl to w sumie 11-12 dc
dzisiaj 21 i bardzo bola mnie jajniki, zwlaszcza prawy
nie wiem
juz troche przestalam sie tak niecierpliwic

hey

czy to prawda z tym klimatem powiem Wam we wtorek. dziś 23 z 26 dniowego cyklu. ohhh wieeellkkąąą mam ochotę na test. tym bardziej, ze woła do mnie weź mnie weź mnie
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 06:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.