Maturzyści 2009 - cz. II :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 15:36   #151
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Znowu byłam jeździć z tatą, niby jest lepiej, ale ciągle gorzej (!) niż pod koniec kursu. Ale nauczę się, nauczę. Tylko denerwuje mnie jak tato nawet przy zmianie swiateł krzyczy "ruszaj". Przecież widzę, że zielone.

Cytat:
Napisane przez Alexia09 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o Vademecum z polskiego (OPERON). Ma ktoś? Przydatne? Warto kupić?
Bo nie wiem
Nauczycielka mi je pożyczała jak przygotowywałam się do olimpiady. Fajnie zrobione ale czy do matury przydatne, nie wiem.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 15:48   #152
naana
Raczkowanie
 
Avatar naana
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 295
GG do naana
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Wino mmm
naana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 15:53   #153
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

ale sie już tu rozpisałyście Przyznaje sie nie chce mi sie wszystkiego czytać

paula007 bo tata wie ze już nie może ci zabłysnąć wiedza bo sama wszystko wiesz

PS. Nie ma mnie na liscie wie pisze

Polski R(najprawdopodobniej)
Biologia R
Angielski P
Chemia(?) R
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:07   #154
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Patrzcie jakiego maila dostałam.

Witaj, zauważyłem ze tutaj na forum bardzo dużo piszesz postów wiec niejako jesteś „insiderką” tego forum.

Chciałbym Ci zaproponować udział w szkoleniu ZOSTAN KUSICIELKA dotyczącym uwodzenia dla kobiet, polepszania relacji z mężczyznami , zdobywaniu większej przebojowości w życiu , pozbyciu się nieśmiałości itd.

Szkolenie byłoby dla Ciebie za darmo pod warunkiem, że na forum byś wplatała w swoje wątki informacje o tym szkoleniu i polecała je swoim koleżankom z forum i z życia (tu zakładam że byłabyś w pełni zadowolona ze szkolenia)
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:08   #155
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Ja mam pytanie odnośnie terminu matury próbnej. Sprawdziałm w kalendarzu Operonu i wypada okolo 10-14 listopada. Jak myślicie jest to już ostateczna data? We wszytskich szkołach jest tego samego dnia? Pytam sie bo ciocia mi kupiła na 28 listoada bilet do Irlandii na weekend i chciałabym pojechać

W ogóle nie opowiadałam Wam jaki koszmar przeżyłam lecąc do domu. Po 4 godzinach jazdy na lotnisko, w końcu dotarłam do Dublina (z babcią) i co widze? Lot do Gdańska odwołany Oczywiście od razu wpadłam w panike, bo ani nie znam dobrze angielskiego ani nawet nie mialam telefonu! Jakaś niemiła pani w obsłudze (na szczęście polka) dała mi tylko moje prawa i telefon do Warszawy, żebym sama wybrała czy chce lecieć do Warszwy za 8 godzin czy odszkodowanie. Nie musze chyab mówić, że nigdy nie załatwiałam takich spraw? No ale nic, jakoś mi się udało zmienić lot do Warszawy. Póżniej przyszedł czas na vouchery, musiałam po nie iść, bo już głodna się robiłam z babcią. Haha, do dzis nie wiem jakz moim angielskim tak dobrze sobie poradziałam ale to jeszcze nic. o 20 dowiedzialam sie, że Warszawa nie przyjmuje lotów i polecę do Krakowa Wtedy to już byłam załamana, byłam na nogach od 18 godzin i nawet nie wiedzialam jak w nocy wróce z Krk do Gdańska. Wszystko szło nie tak, najgorsze, że moja babcia ma kłopoty ze zdrowiem a taki stres dobrze na nią nie zadziałał Okazało się jednak, że został podstawiony autokar w Krakowie do Gdańska i tak o to wróciłam po 32 godzinach do domu. Masakra jakaś. Już nigdy więcej nie polece Central Wings! Ta firma to jakaś pomyłka wielka jest. Jak można nie uprzedić ludzi o odwołaniu lotu?
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:08   #156
Alexia09
Zadomowienie
 
Avatar Alexia09
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z laptopa ^^
Wiadomości: 1 803
GG do Alexia09
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
Nie, nie ja miejscowa jestem.... Chociaz chetnie zamieszkałabym gdzieś pod Bydgoszcza.
Aha. A myślałam, że dojezdna
__________________
(po)maturzystka '09


4,5,7,11,15,20 .... WAKACJE

Dbam o siebie... Dla siebie...
Alexia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:12   #157
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

kasiunia To rzeczywiście... Niby wykupujesz zlot, a potem autokarem przez całą Polskę.

Matura tak szybko? Przecież ja w listopadzie tego nie napiszę dobrze
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 16:16   #158
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Patrzcie jakiego maila dostałam.

Witaj, zauważyłem ze tutaj na forum bardzo dużo piszesz postów wiec niejako jesteś „insiderką” tego forum.

Chciałbym Ci zaproponować udział w szkoleniu ZOSTAN KUSICIELKA dotyczącym uwodzenia dla kobiet, polepszania relacji z mężczyznami , zdobywaniu większej przebojowości w życiu , pozbyciu się nieśmiałości itd.

Szkolenie byłoby dla Ciebie za darmo pod warunkiem, że na forum byś wplatała w swoje wątki informacje o tym szkoleniu i polecała je swoim koleżankom z forum i z życia (tu zakładam że byłabyś w pełni zadowolona ze szkolenia)
o ludzie

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość

W ogóle nie opowiadałam Wam jaki koszmar przeżyłam lecąc do domu. Po 4 godzinach jazdy na lotnisko, w końcu dotarłam do Dublina (z babcią) i co widze? Lot do Gdańska odwołany Oczywiście od razu wpadłam w panike, bo ani nie znam dobrze angielskiego ani nawet nie mialam telefonu! Jakaś niemiła pani w obsłudze (na szczęście polka) dała mi tylko moje prawa i telefon do Warszawy, żebym sama wybrała czy chce lecieć do Warszwy za 8 godzin czy odszkodowanie. Nie musze chyab mówić, że nigdy nie załatwiałam takich spraw? No ale nic, jakoś mi się udało zmienić lot do Warszawy. Póżniej przyszedł czas na vouchery, musiałam po nie iść, bo już głodna się robiłam z babcią. Haha, do dzis nie wiem jakz moim angielskim tak dobrze sobie poradziałam ale to jeszcze nic. o 20 dowiedzialam sie, że Warszawa nie przyjmuje lotów i polecę do Krakowa Wtedy to już byłam załamana, byłam na nogach od 18 godzin i nawet nie wiedzialam jak w nocy wróce z Krk do Gdańska. Wszystko szło nie tak, najgorsze, że moja babcia ma kłopoty ze zdrowiem a taki stres dobrze na nią nie zadziałał Okazało się jednak, że został podstawiony autokar w Krakowie do Gdańska i tak o to wróciłam po 32 godzinach do domu. Masakra jakaś. Już nigdy więcej nie polece Central Wings! Ta firma to jakaś pomyłka wielka jest. Jak można nie uprzedić ludzi o odwołaniu lotu?
Kurcze to miałaś ciekawy powrót Ja bym się chyba na nich tak wydarła, że całe lotnisko by słyszało

Próbna w listopadzie? Ojej... U nas w tym roku była dopiero gdzies w lutym
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:39   #159
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

a u mnie próbna była w październiku

a pan/pani od tego mejla próbuje sobie darmowa reklamę zrobić
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:46   #160
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

O matko, a ja całkiem zapomniałam że istnieje coś takiego jak próbna matura

Cały czas się zastanawiam: niemiecki czy rosyjski, niemiecki czy rosyjski...
Dziewczyny, a czy przed przyjęciem na studia publiczne stacjonarne przeprowadzana jest jakaś rozmowa kwalifikacyjna? Spotkałyście się z taką informacją gdzieś?


Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
jakie syntezy?

ale chyba na wielu uczelniach na filologię rosyjską nie trzeba zdawać na maturze rosyjskiego

na wieczorowych płacisz. z reguły masz możliwość chodzenia na zajęcia z dziennymi
Syntezy to powtórki wszystkiego, od pierwszej klasy. Facetka np. zapowie nam że za tydzień będzie nas pytać z renesansu. I każdy z klasy dostaje jakieś pytanie - jak nie umiesz, pała, jak umiesz - no to umiesz
Co do uczelni - wolę lingwistykę stosowaną, tłumaczeniową, wybieram się na UW, a tam trzeba zdawać maturę z rosyjskiego.
A o wieczorowych na UW muszę zapomnieć - za drogo
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:58   #161
zanetka007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk - Mazury
Wiadomości: 2 992
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Patrzcie jakiego maila dostałam.

Witaj, zauważyłem ze tutaj na forum bardzo dużo piszesz postów wiec niejako jesteś „insiderką” tego forum.

Chciałbym Ci zaproponować udział w szkoleniu ZOSTAN KUSICIELKA dotyczącym uwodzenia dla kobiet, polepszania relacji z mężczyznami , zdobywaniu większej przebojowości w życiu , pozbyciu się nieśmiałości itd.

Szkolenie byłoby dla Ciebie za darmo pod warunkiem, że na forum byś wplatała w swoje wątki informacje o tym szkoleniu i polecała je swoim koleżankom z forum i z życia (tu zakładam że byłabyś w pełni zadowolona ze szkolenia)
dobre. Ty Mu zrobisz reklame i w zamian za to dostaniesz bana...
Nie pisz więcej o tym, bo potraktują to jako rzeczywistą reklame...

A z egzaminami to na pewno na logopedii i chyba pegagogice jakieś egzaminy z wymowy; a z takich zwyklejszych to o ile dobrze czytałam na Jagiellonce na geo egzamin z obcego; no i oczywiście wf, turystyka...
__________________
jeden kocha plastik, a ja hh kulturę

- zalatana! studentka -
zanetka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 17:01   #162
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Ledwo się nowy wątek rozpoczął, a tu już 6 stron napisanych:P
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:02   #163
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Egzaminy czy tam rozmowy kwalifikacyjne są ale na niewielu kierunkach, u mnie na przykład.

Jeanne a Ty z Wawy jesteś?
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:04   #164
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Mieszkam ok. 100 km od Warszawy, Paula Pytałaś wcześniej, gdzie się wybieram - raczej na UW
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:09   #165
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Jeanne gratulacje stypendium premiera fajna sprawa, sama takie miałam i kasa się przydała. Szkoda, że już się skończyło.
A to jeszcze w ogóle nie wiesz, co zdajesz? Bo nie widzę Cię na liście.

organizm dziękuję zrozumiałam. A Ty widzę same języki R zdajesz, na lingwistykę się wybierasz? Może kiedyś pisałaś ale jakoś nie pamiętam, wybacz.
No, lingwistyka, tłumaczenia lub filologia..

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
ej dziołchy a dlaczego niektóre z nas na liście z przedmiotami mają imiona a inne nie?

a w ogóle to miałam się pytać -organizm - w razie wszelkich zmian w tych przedmiotach to można pisac do ciebie to pozmieniasz na liście taaak?
i nie będziesz biła ? bo mi to się ostatnio często zmienia
Tak, można pisać
A co do imion to dlatego, że nie wszystkie wysłały.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
O matko, dziewczyny, ale mam dylemat. Planuję chyba wybrać się nie na anglistykę, ale na tłumaczenia specjalistyczne. No i tak:

- Tłum. specj. (stacjonarne) klik
Musiałabym zdawać polski P albo R oraz dwa języki (wiodący: angielski R, drugi: niemiecki P lub R). No ale miałabym tytuł tłumacza dwóch języków. Z tym że rozszerzony polski i rozszerzony niemiecki to dla mnie kosmos (poza tym niemieckiego nie trawię ). Ale wiadomo, dla rozszerzonego jest bardziej korzystny przelicznik: 1,5 x wynik.

- Tłum. specj. (niestacjonarne) klik
Tutaj do zdawania też polski P albo R oraz jeden język, niemiecki albo angielski P albo R. Przelicznik dla rozszerzonego też 1,5. Po tych studiach miałabym tytuł tłumacza jednego języka, co w sumie lepiej mi się widzi No i z góry ustalone godziny zajęć: od pn do pt od 16:00 do 20:20 - mogłabym iść do pracy Z tym że tu jest napisane, że drugi język będzie w formie lektoratu - nie mam najmniejszego pojęcia o co chodzi

Jak myślicie, co będzie dla mnie lepsze? Angielski myślę że zdam na rozszerzonym, ale z polskim chyba nie ma co ryzykować - w sumie lepiej zdobyć więcej punktów na podstawowym i się nie bać za mocno niż dla głupiego przelicznika ryzykować oblanie i się nadmiernie stresować Niemieckiego uczę się dopiero dwa lata, mimo że jadę na piątkach i czwórkach to go nie lubię. Spójrzcie trzeźwo na moją sytuację i pomóżcie wybrać, chociaż ja już chyba się skłaniam ku wieczorowym...


Może tylko któraś wyjaśnić mi jaka jest różnica między studiami stacjonarnymi a studiami niestacjonarnymi wieczorowymi?
O, mój kierunek
Na wieczorowych to będziesz miała tylko jeden język, tzn drugi też będzie ale jako zwykły język obcy, a nie jako część kierunku.
Ja chyba nie pakowałabym się w to na Twoim miejscu. Nie lubisz niemieckiego, a to będzie dość duża część tego kierunku, więc po co robić coś czego nie lubisz. Poza tym myślę że musiałabyś zdać co najmniej dwa przedmioty na rozszerzeniu, bo progi są co roku bardzo wysokie i ciężko będzie z podstawami.

Skoro lubisz rosyjski, to może pomyśl o lingwistyce? Tylko nie wiem jaki jest Twój poziom, bo potrzebujesz oba języki znać na wysokim poziomie, przynajmniej w Warszawie, w Bydgoszczy chyba jest inaczej, ale nie wiem bo nigdy się nie interesowałam tą kombinacją.

Cytat:
Napisane przez Neszikaa Pokaż wiadomość
Jeanne90 - tez ostatnio zaczelam sie interesowac lingwistyka stosowana, to jest tak jak mowi Paula. U mnie na polaczenie angielskiego i rosyjskiego wystarczy zdana matura z angielskiego, na polaczenie niemieckiego i angielskiego potrzebne sa juz oba. Jest jeszcze niemiecki + rosyjki aleto dla kamikadze
O, Bydgoszcz i UKW Wiesz może jakie są progi na ten kierunek? Głównie chodzi mi ang - niem. Myślę czy by tam nie składać papierów, ale to jako drugi wybór.

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy uważacie, że prawo jest takie trudne?
Bo czytam forum gazety i jest temat o najtrudniejszych i najłatwiejszych kierunkach. I niby jednym z najtrudniejszych jest prawo. Bez przesady. Faktycznie, jest tam dużo kucia i pamięciówki, ale nie porównywałabym tego ze studiami technicznymi. Znam osoby przeciętnie zdolne, ale pracowite i lubiące się uczyć, które sobie na prawie radzą dobrze. Sama mam wrażnie, że dla mnie nie byłoby tam raju, bo nie znoszę, nienawidzę pamięciówki.
Prawo jest o tyle "trudniejsze" że ciągle trzeba kuć, a na tych technicznych to nauka, ale to zależy co kto lubi. Dla mnie o wiele łatwiejsze byłoby to kucie.

Cytat:
Napisane przez Alexia09 Pokaż wiadomość
A ma któraś z Was Vademecum maturalne z polskiego (OPERON) i testy, zadania czy co to tam dodatkowo jest? Przydatne? Warto kupić?
Ja je mam, no i dobre jest ale do podsumowania całej wiedzy, ale do samej nauki średnio je widzę. No a testy jak to testy.


Co do oczek, to ja też mam astygmatyzm i skłonność do minusów jak to pani doktor określiła, więc kiedyś czekają mnie okulary, ale na razie wada jest malutka

Listę uaktualnię wieczorem, obiecuję.
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:11   #166
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

To dopiszcie jeszcze mnie

polski (P)
ang.(P)
WOS(R)
historia(R?)

Ja do probnych matur w listospadzie nie zdaże ejsscze polowy materialu przerobic;p
Kolejny dzien, w ktorym dociera do mnie, że nie dam rady na maturze aaaa xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:14   #167
lel0u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

dzien dobry kolejna tegoroczna maturzystka wita (brr!! jak to brzmi )
a moja lista to polski, angielski, historia, wos... wszystko rozszerzone
lel0u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:16   #168
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Mieszkam ok. 100 km od Warszawy, Paula Pytałaś wcześniej, gdzie się wybieram - raczej na UW
Pytałam, bo jestem pewna, że widziałam na jakimś uniwersytecie filologię angielską z rosyjskim i liczyli tylko angielski. Ale nie mam pojęcia, gdzie to było.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:18   #169
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Ojej Przed chwilą dowiedziałam się że jade na ognisko klasowe za godzine mam nadzieję że się wyrobię

dobrego wieczoru
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 17:20   #170
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość

O, mój kierunek
Na wieczorowych to będziesz miała tylko jeden język, tzn drugi też będzie ale jako zwykły język obcy, a nie jako część kierunku.
Ja chyba nie pakowałabym się w to na Twoim miejscu. Nie lubisz niemieckiego, a to będzie dość duża część tego kierunku, więc po co robić coś czego nie lubisz. Poza tym myślę że musiałabyś zdać co najmniej dwa przedmioty na rozszerzeniu, bo progi są co roku bardzo wysokie i ciężko będzie z podstawami.

Skoro lubisz rosyjski, to może pomyśl o lingwistyce? Tylko nie wiem jaki jest Twój poziom, bo potrzebujesz oba języki znać na wysokim poziomie, przynajmniej w Warszawie, w Bydgoszczy chyba jest inaczej, ale nie wiem bo nigdy się nie interesowałam tą kombinacją.
Wieczorowe niestety odpadają - za drogo No właśnie wiem, że na UW co roku jest mnóstwo osób chętnych, więc nie wiem czy z moim polskim P, angielskim R i niemieckim lub rosyjskim P miałabym jakiekolwiek szanse...



Dziewczyny, mam do Was pytanko. Czy mogłabym zdawać tak:
Polski P
Angielski R
WOS R
Niemiecki lub rosyjski P?

Dodatkowy język jako przedmiot dodatkowy, bo jest obawa że mogę nie zdać. Paula, Ty chyba pisałaś, że trzeba dodatkowe przedmioty zdawać na rozszerzeniu? Czy się mylę?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:24   #171
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

wszełko baw się dobrze
U mnie przez dwa lata nie było żadnego spotkania klasowego, zero zgrania.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanko. Czy mogłabym zdawać tak:
Polski P
Angielski R
WOS R
Niemiecki lub rosyjski P?

Dodatkowy język jako przedmiot dodatkowy, bo jest obawa że mogę nie zdać. Paula, Ty chyba pisałaś, że trzeba dodatkowe przedmioty zdawać na rozszerzeniu? Czy się mylę?
Mogłabyś, ale wtedy obowiązkowym byłby ten rosyjski/niemiecki. I to od niego zależałaby zdana matura.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:28   #172
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Mogłabyś, ale wtedy obowiązkowym byłby ten rosyjski/niemiecki. I to od niego zależałaby zdana matura.
Dziękuję za odpowiedź Jak myślicie, który język jest bardziej przyszłościowy? Niemiecki czy rosyjski? Dzisiaj widziałam dom facetki, która jest tłumaczem przysięgłym niemieckiego... Niezła chata
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:31   #173
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Jak myślicie, który język jest bardziej przyszłościowy? Niemiecki czy rosyjski? Dzisiaj widziałam dom facetki, która jest tłumaczem przysięgłym niemieckiego... Niezła chata

Ja bym jednak stawiała na rosyjski.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:34   #174
zanetka007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk - Mazury
Wiadomości: 2 992
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
To dopiszcie jeszcze mnie

polski (P)
ang.(P)
WOS(R)
historia(R?)

Ja do probnych matur w listospadzie nie zdaże ejsscze polowy materialu przerobic;p
Kolejny dzien, w ktorym dociera do mnie, że nie dam rady na maturze aaaa xD
Do Mnie też to średnio dociera. Ej ale damy radę przecież!
* to Ty jesteś w Twoim av?

Lel0u witam

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Wieczorowe niestety odpadają - za drogo No właśnie wiem, że na UW co roku jest mnóstwo osób chętnych, więc nie wiem czy z moim polskim P, angielskim R i niemieckim lub rosyjskim P miałabym jakiekolwiek szanse...



Dziewczyny, mam do Was pytanko. Czy mogłabym zdawać tak:
Polski P
Angielski R
WOS R
Niemiecki lub rosyjski P?

Dodatkowy język jako przedmiot dodatkowy, bo jest obawa że mogę nie zdać. Paula, Ty chyba pisałaś, że trzeba dodatkowe przedmioty zdawać na rozszerzeniu? Czy się mylę?
Dokładnie tak jak Paula pisze. Musisz zamienić miejscami 2języka z wosem.

Wszełko dobrej zabawy i smacznego

Paula nie zacytowało Mi Ciebie, ale chodzi Mi o link do tych najłatwiejszych i najtrudniejszych kierunków; Masz gdzieś?
__________________
jeden kocha plastik, a ja hh kulturę

- zalatana! studentka -
zanetka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:39   #175
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Dobra, skończcie na razie o tej maturze, cieszmy się ostatnimi dniami wakacji!


Spojrzałam w lustro. Od jutra dieta. Cholera, jak ja się w szkole pokażę?
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:46   #176
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Huhu ja przytylam 3 kilogramy ;P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:47   #177
zanetka007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk - Mazury
Wiadomości: 2 992
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Anuu oj tam oj tam to pewnie jakieś krzywe zwierciadło...
__________________
jeden kocha plastik, a ja hh kulturę

- zalatana! studentka -
zanetka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:49   #178
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez wszełka Pokaż wiadomość
Hehe swietny psiak ja własnie czekam na przeprowadzkę (czyli tak do grudnia) i na to aż tato kupi psa obronnego jakiegoś ( tj takiego żeby go bronić) Planujemy kupić Dogue de Bordeaux czyli znanego pewnie większości Śliniaka z Rodziny Zastępczej Od dziecka chciałam mieć psa, szkoda że tak późno się rodzice na to zdecydowali Jak nie wypali ze Śliniakiem to będzie Bokser Ah
Boksera! Boksera! Jejku, koooocham bokserki sama mam, jest cudowny, przeuroczy. wcześniej też miałam boksera. i żadnego innego psa bym nie brała i zawsze jak widzę na ulicy jak ktoś idzie z bokserkiem, to głupieję one są booooskie

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Patrzcie jakiego maila dostałam.

Witaj, zauważyłem ze tutaj na forum bardzo dużo piszesz postów wiec niejako jesteś „insiderką” tego forum.

Chciałbym Ci zaproponować udział w szkoleniu ZOSTAN KUSICIELKA dotyczącym uwodzenia dla kobiet, polepszania relacji z mężczyznami , zdobywaniu większej przebojowości w życiu , pozbyciu się nieśmiałości itd.

Szkolenie byłoby dla Ciebie za darmo pod warunkiem, że na forum byś wplatała w swoje wątki informacje o tym szkoleniu i polecała je swoim koleżankom z forum i z życia (tu zakładam że byłabyś w pełni zadowolona ze szkolenia)


Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie odnośnie terminu matury próbnej. Sprawdziałm w kalendarzu Operonu i wypada okolo 10-14 listopada. Jak myślicie jest to już ostateczna data? We wszytskich szkołach jest tego samego dnia? Pytam sie bo ciocia mi kupiła na 28 listoada bilet do Irlandii na weekend i chciałabym pojechać
a nie wiecie czy to ine są te matury tylko przez Operon organizowane? bo jak tak, to moja szkoła w nich nie bierze udziału jedynie z matmy nam nauczycielka załatwi, że będziemy pisać

a co do lotu... brak słow.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:55   #179
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

U mnie nie wiem, czy będą to matury z operonu. Ale nawet do np.grudnia nie powtórzę całego polskiego :|
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:00   #180
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez zanetka007 Pokaż wiadomość
Anuu oj tam oj tam to pewnie jakieś krzywe zwierciadło...
Nie, proste było, nawet mama stwierdziła, że przytyłam oO
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.