Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 14:04   #151
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

jak ja wam zazdroszcze tych ruchów, u mnie nic, ale myślę, że jeszcze 2-3 tygodnie i już coś musi być!
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 14:25   #152
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Miałam dość mocny skurcz/ból w podbrzuszu, jednorazowy ale silny, powinnam się martwić?
Wzięłam jedna nospe teraz bo jakoś mnie to przestraszyło...
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 14:50   #153
IN_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Miałam dość mocny skurcz/ból w podbrzuszu, jednorazowy ale silny, powinnam się martwić?
Wzięłam jedna nospe teraz bo jakoś mnie to przestraszyło...
Ja bym się nie martwila, ale ja należę do tych malo przyjmujących się osób. Takie jednorazowe skórcze też mi się czasem zdarzają, najczęściej jak zbyt gwałtownie wstane lub się wyprostuje.

Mi od jakiś 2-3 dni włączyła się faza jedzenia... przedtem jakoś wielkiego apetytu nie miałam. A teraz ciągle czuję że bym coś zjadła... Na obiad dziś mają być krewetki w czosnku, ale to dopiero koło 18. Więc na szybko ugotowalam zupy pomidorowej z domowymi grzankami. Zjadłam miseczkę i siedzę i zastanawiam się czy drugiej nie zjeść ;-)
IN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 14:58   #154
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Moj sie dzisiaj laskawie poruszyl ze 2 razy. Ostatnio cos bardzo malo ruchow czuje. Albo tak sie ulozyl, albo leń rosnie hehe. Zamowilam dzisiaj detektor tetna plodu. Zobaczymy coz to za cudo ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 15:06   #155
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez IN_ Pokaż wiadomość
Mi od jakiś 2-3 dni włączyła się faza jedzenia... przedtem jakoś wielkiego apetytu nie miałam. A teraz ciągle czuję że bym coś zjadła... Na obiad dziś mają być krewetki w czosnku, ale to dopiero koło 18. Więc na szybko ugotowalam zupy pomidorowej z domowymi grzankami. Zjadłam miseczkę i siedzę i zastanawiam się czy drugiej nie zjeść ;-)
Krewetki omnomnom, zjadłabym od ponad tygodnia za mną chodzę.Muszę jutro wysłać Małża do Makro po nie za to dzisiaj będę kręcić zaraz ciasto na pizzę

Jeju siedziałam dzisiaj pół dnia na blogach o urządzaniu miejsca do karmienia/przewijania itd a na koniec weszłam na DaWandę i te pościele, otulacze, różki to normalnie Przepadłam
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 15:16   #156
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez JADorotek Pokaż wiadomość
Klementyna1 a jaka była u Ciebie przyczyna że musiałaś być wcześniej w szpitalu?
Ja się tego obawiam .U mnie ciąża jest wysokiego ryzyka i liczę się z tym że wyląduje wcześniej w szpitalu. Nie martwi mnie płeć dziecka, wyposażenie pokoju, ładny wózek tylko żeby dotrwać jak najdłużej z dzidkiem do cesarski - (ze wskazań medycznych )
szyjka sie skracała i skurcze miałam, ale dotrwałam do 39 tygodnia (miesiac chodziłam ze zgładzona szyjką;p)
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 15:36   #157
IN_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Krewetki omnomnom, zjadłabym od ponad tygodnia za mną chodzę.Muszę jutro wysłać Małża do Makro po nie za to dzisiaj będę kręcić zaraz ciasto na pizzę

Jeju siedziałam dzisiaj pół dnia na blogach o urządzaniu miejsca do karmienia/przewijania itd a na koniec weszłam na DaWandę i te pościele, otulacze, różki to normalnie Przepadłam
Ooo pizza... już dość dawno nie robiłam. Jutro akurat na zakupy jadę to świeżych drożdży kupię. Ostatnio coś same szybkie obiady robię, przedwczoraj buritto, wczoraj pieczony udziec jagnięcy, dziś krewetki, jutro pizza...

Co do pościeli to na początku tylko prześcieradła się przydają. Poszewki dopiero później. A co do otulaczy i rożkow to moja córka od urodzenia nie nawiedziła. Musiała mieć wolność, zawinięta się darła i za nic nie zasnęła. U nas mimo wielu prób zawijania, wyszlo na to, że w użyciu były tylko śpiworki (może dlatego tyle ich mam ;-)). Do tego śpiworki musiały być z luzem, jak tylko dotykała stopami końca to już był będę, musiał być zawsze zapas na swobodne ruchu. Ale wiem, że pod tym względem była dość nietypowa i większość dzieci lubi być zawinięta.
IN_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 15:47   #158
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez trabeczka Pokaż wiadomość
pantera09 I po wizycie Płci nie poznałam, bo Maleństwo się przekręciło tak, że nawet zmierzyć go nie można było. Jedyne co lekarz uchwycił na dzisiejszym USG, to rytm serca. Poza tym zrobił badanie szyjki macicy. Wyniki badań dalej mam prawidłowe, oprócz kwasu foliowego zalecił mi tylko witaminę D3. Trochę martwiłam się, bo ostatnio byłam przeziębiona, ale lekarz mnie uspokoił, że nic się nie dzieje złego. Pytałam go też o szczepienie przeciw grypie, czy zaleca w ciąży, ale powiedział, że nie ma potrzeby. Następna wizyta za 4 tygodnie i wtedy będzie USG połówkowe.
W ogóle jakoś inaczej sobie wyobrażałam tą dzisiejszą wizytę, może ze względu na tą płeć, ale i tak bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku

Mam cichą nadzieję, że już niedługo będzie coś po mnie już widać. Przez to, że to moja pierwsza ciąża, czasem trudno mi jeszcze uwierzyć, że w niej jestem - chociaż to początek 17 tygodnia Nawet Mąż ostatnio zażartował, że nic po mnie nie widać, to pewnie nie jestem w ciąży, a lekarz daje mi jakieś fałszywe zdjęcia USG
To całkiem jak ja też brzuchol mam nie wielki

Ja też dzisiaj miałam wizytę dzidzius mierzy od pupy do glowki 9cm a z nozkami koło 14cm płci nie chciał nam pokazać skakał jak szalony pani doktor się na głos śmiała że jak na trampolinie tak się nogami wybijal najważniejsze że jest wszystko ok. Tp przesunął mi się na 23 marca wychodzi ze jestem w 15t0d a z om jest 13t6d

Dziewczyny którym tp się kierujecie z om czy usg?? I jak obliczanie tygodnie ciąży z usg czy om??
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:18   #159
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja liczę z om, z usg wychodził mi termin na luty nawet czyli tydzień wcześniej Ale położna powiedziała że mimo to trzymamy się terminu z om

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:26   #160
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Aa i pytalam o to kiedy najlepiej robić usg 4d i ona mówiła że między 16 a 20tc chodzi o to żeby było dużo wód płodowych mówi że czasem w 28tc da się ładne zrobić ale ze to właśnie zależy od tego ile jest wód
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:31   #161
IN_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

Dziewczyny którym tp się kierujecie z om czy usg?? I jak obliczanie tygodnie ciąży z usg czy om??
Coś te dzieciaki nie współpracują, wszystkie takie nieśmiałe i płeć ukrywają ;-)

Ja mam tylko 2 dni różnicy między terminem z om i z usg. Przyjmuje ten z usg, ostatnio sprawdził mi się i wody odeszły w planowanym terminie (urodziłam dzień później ale to szczegół).
IN_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 16:44   #162
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
JADorotek - nie jestem tą bardziej doświadczoną, ale ja też już mam siarę od czasu do czasu, a zaczęło się tydzień temu czyli w 17 tygodniu czytałam, że tak się zdarza i że jest to normalne
A musisz coś z nią robić? Czy jest jej na tyle mało, że wsiąka w biustonosz?

Cytat:
Napisane przez matkapolka_88 Pokaż wiadomość
Ruchy zaczniemy liczyć od 30 tc i wtedy musi ich być określona ilość w ciągu dnia...
Nie wiedziałam Pamiętasz może ile ich powinno być?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Na dzisiaj mam ambitny plan zacząć tworzyć listę wyprawkową z jakimś wstępnym kosztorysem. Lubię wiedzieć ile $ trzeba odłożyć
Kupujesz wszystko od zera?
Daj znać w jakiej kwocie się zamknęłaś.

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
A ja dzis w końcu poczułam maleństwo- tak, że ejstem pewna, ze to ono, nie żadne puknięcia, babelki itp tylko typowe przesunięcie się dziecka w brzuchu takie znajome I tyle mojej radości- teraz milczy;p
Gratulacje
Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Miałam dość mocny skurcz/ból w podbrzuszu, jednorazowy ale silny, powinnam się martwić?
Wzięłam jedna nospe teraz bo jakoś mnie to przestraszyło...
A długo trwał?
Ja miałam podobną sytuację wczoraj wieczorem. Nabrałam dużo powietrza, żeby porządnie odkaszleć i jak tylko kaszlnęłam pierwszy raz to poczułam silny ból w podbrzuszu. Dziś akurat miałam wizytę u ginekologa, ale powiedział, że nie ma się czym martwić.

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
Dziewczyny którym tp się kierujecie z om czy usg?? I jak obliczanie tygodnie ciąży z usg czy om??
U mnie się akurat teraz pokrywają (27.03), ale w poprzednich tygodniach ważniejsza dla lekarza była data z usg.


Dziewczyny z Krakowa, w Hebe w Bonarce, sa kosmetyki Nacomi poprzeceniane. Krem do biustu za bodajże 17,50 i olejek do ciała dla kobiet w ciąży za 23zł. Kupiłam po dwa opakowania, czytałam, że są dość wydajne, ale chyba do końca ciąży mi nie starczą.

Edytowane przez Almat
Czas edycji: 2016-09-29 o 16:49
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:52   #163
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
To całkiem jak ja też brzuchol mam nie wielki

Ja też dzisiaj miałam wizytę dzidzius mierzy od pupy do glowki 9cm a z nozkami koło 14cm płci nie chciał nam pokazać skakał jak szalony pani doktor się na głos śmiała że jak na trampolinie tak się nogami wybijal najważniejsze że jest wszystko ok. Tp przesunął mi się na 23 marca wychodzi ze jestem w 15t0d a z om jest 13t6d

Dziewczyny którym tp się kierujecie z om czy usg?? I jak obliczanie tygodnie ciąży z usg czy om??
Jak na pierwszym usg wielkośc pęcharzyka odpowiadała mniej więcej terminowi z Om to sie liczy ten z Om. Chyba, ze tak jak u mnie, wiedziałam, ze do zapłodnienia doszło ok 30 dnia cyklu i na usg wyszło, że ciąza młodsza o ok. 10-12 dni. Więc 3mamy sie- jak to p. dr powiedziała terminu z pierwszego USG. Potem dzieci różnie rosna, nie zawsze da sie je dobrze zmierzyć...Ja pamietam panikowałam, bo na jednym USg np. rozmiar głowy był o 4 dni mniejszy niz normy, a na nastepnym 6 dni wiekszy itd...a lekarka powiedzila, ze to błedy pomiarów są dopuszczalne, dziecko się poruszy itp.

Przeczesałam wątek swój z 2012 roku i dokładnie 29.09 wrzesnia poczułam ruchy z Kacprem;p Z Nowym dzidziem dziś;p
TYle, ze z Kacprem miałam na 13.03 termin, a teraz mam ok 18.03
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:26   #164
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat nie muszę nic robić, jest tego niewiele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:09   #165
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Klementyna ale zbieg okoliczności z tymi ruchami!! Mi gin tłumaczyła że jak do końca pierwszego trymestr u tp z om a usg się różnie o więcej niż tydzień to się bierze też z usg ale poniżej to właśnie może być błąd w pomiarze a już w drugim trymestrze dzidzie różnie rosną i już się na to z usg nie patrzy
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:21   #166
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
Dziewczyny którym tp się kierujecie z om czy usg?? I jak obliczanie tygodnie ciąży z usg czy om??
Ja z usg, bo miałam dość późno owulacje.

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
A długo trwał?
Ja miałam podobną sytuację wczoraj wieczorem. Nabrałam dużo powietrza, żeby porządnie odkaszleć i jak tylko kaszlnęłam pierwszy raz to poczułam silny ból w podbrzuszu. Dziś akurat miałam wizytę u ginekologa, ale powiedział, że nie ma się czym martwić.
Nie, ok 30sekund do minuty. Do teraz się nie powtórzylo
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:30   #167
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
To całkiem jak ja też brzuchol mam nie wielki

Ja też dzisiaj miałam wizytę dzidzius mierzy od pupy do glowki 9cm a z nozkami koło 14cm płci nie chciał nam pokazać skakał jak szalony pani doktor się na głos śmiała że jak na trampolinie tak się nogami wybijal najważniejsze że jest wszystko ok. Tp przesunął mi się na 23 marca wychodzi ze jestem w 15t0d a z om jest 13t6d

Dziewczyny którym tp się kierujecie z om czy usg?? I jak obliczanie tygodnie ciąży z usg czy om??
Ja trzymam się daty pierwszego usg, bo gin mówił że do 10tc wymiary są w stanie to odzwierciedlic, a im dalej tym większe rozbieżności wychodzą. Wiem kiedy miałam owulacje więc mi się ta data zgadza

Jeszcze tu napisze ze moja dziewczynka z usg genetycznego dzisiaj okazała się być chłopcem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:44   #168
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Kupujesz wszystko od zera?
Daj znać w jakiej kwocie się zamknęłaś.
Tak,bo to nasze pierwsze dziecko Jak już wszystko opracuję to dam znać,ale to trochę potrwa.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:53   #169
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ja trzymam się daty pierwszego usg, bo gin mówił że do 10tc wymiary są w stanie to odzwierciedlic, a im dalej tym większe rozbieżności wychodzą. Wiem kiedy miałam owulacje więc mi się ta data zgadza

Jeszcze tu napisze ze moja dziewczynka z usg genetycznego dzisiaj okazała się być chłopcem
Haha, to dopiero jaja, zazwyczaj mylą się odwrotnie chyba :-P
Zadowolona, czy obojętne Ci było?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 19:01   #170
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ją też dziś po wizycie, wszystko ok, kłucia które.niby były w szyjce.nie przekładają się na szyjkę, jest ok dr kazał więcej pić i na zmianę prenatal z preparatem miltiwitaminowym. Zrobił mi też usg nerek , usg dopochwowe i przez brzuch. Brzuszek i głowa idealnie rosną razem i są na dziś na 16+6 a ja mam 15+6, na każdym usg mamy tydz do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:08   #171
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Usg nerek? Super mi nikt nigdy nie robił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:08   #172
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

MangoM to ładnie rośnie jak tak wyprzedza ciągle terminy :-D Gratki i najważniejsze, że wszystko jest ok
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:10   #173
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ja trzymam się daty pierwszego usg, bo gin mówił że do 10tc wymiary są w stanie to odzwierciedlic, a im dalej tym większe rozbieżności wychodzą. Wiem kiedy miałam owulacje więc mi się ta data zgadza

Jeszcze tu napisze ze moja dziewczynka z usg genetycznego dzisiaj okazała się być chłopcem
I własnie dlatego moja lekarka mówi, ze ona próbuje dotjrzeć płec po 15 tygodniu dopiero, bo nawet jak jej się wydaje, że wie, to róznie potem bywa;p
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:11   #174
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Wyprzedza bo owulacja była b. Wcześnie a te nerki to dlatego bo wyszły mi fosforany w moczu ale leukocyty w normie więc na razie mam tylko więcej pić i powtórzyć mocz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Aha dziewczyny mowilam że czuje ruchy i dr powiedział że to b wcześnie i ze pierwiastki zazwyczaj czują w 20 tyg więc spokojnie kto nie czuje jeszcze.jest czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:12   #175
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Usg nerek? Super mi nikt nigdy nie robił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi zrobili w szpitalu

Laski szyjkę się bada ręcznie też, czy tylko usg dopochwowow mozna ceneic długość?
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:12   #176
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Same dobre wiesci z dzisiejszych wizyt . A liczba chlopcow powieksza sie corsz bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:17   #177
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Haha, to dopiero jaja, zazwyczaj mylą się odwrotnie chyba :-P
Zadowolona, czy obojętne Ci było?
Obojętne mi było
Chociaż nie ukrywam że zdarzyłam się przez te 5 tygodni oswoić z myślą o dziewczynce, a tu nagle zonk Nawet TZ był w szoku jak mu powiedziałam
My już do brzucha Lilianka mówiliśmy Po prostu musimy się teraz przestawic

Klementyna - Tez wydaje mi się że lekarze powinni sobie darować przewidywanie płci jak nie są pewni...


Cytat:
Napisane przez MangoM Pokaż wiadomość
Ją też dziś po wizycie, wszystko ok, kłucia które.niby były w szyjce.nie przekładają się na szyjkę, jest ok dr kazał więcej pić i na zmianę prenatal z preparatem miltiwitaminowym. Zrobił mi też usg nerek , usg dopochwowe i przez brzuch. Brzuszek i głowa idealnie rosną razem i są na dziś na 16+6 a ja mam 15+6, na każdym usg mamy tydz do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się że wszystko ok i też jestem pod wrażeniem usg nerek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:18   #178
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Mi zrobili w szpitalu

Laski szyjkę się bada ręcznie też, czy tylko usg dopochwowow mozna ceneic długość?
Szyjke żeby sprawdzić czy jest zamknieta i twarda można zbadać ręcznie, długość dokladna przez usg, tak mi się wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:21   #179
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mi mierzył na usg i po usg stwierdził ze jest ok, nie miałam bad ręcznego od początku ciąży nie licząc cytologii i raz chyba ocena szyjki pod katem infekcji tak tylko usg cały czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:24   #180
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez MangoM Pokaż wiadomość
Mi mierzył na usg i po usg stwierdził ze jest ok, nie miałam bad ręcznego od początku ciąży nie licząc cytologii i raz chyba ocena szyjki pod katem infekcji tak tylko usg cały czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za kazdym razem mam badana szyjke recznie. Co lekarz to inaczej robi jak widac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.