Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 10:36   #151
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć, bo chciałabym już coś kupić
Ja bym chciała poszaleć na wyprzedażach
Jest niby jeszcze szansa w sumie ale to już takie resztki
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:40   #152
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

[QUOTE=gabisun;48993913]Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć, bo chciałabym już coś kupić [/QUOTE

Ojj ja też bym chciała już coś kupować
Na razie tylko oglądam i planuje
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:40   #153
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć, bo chciałabym już coś kupić
To tak jak ja! Wczoraj w hm widziałam takie cudne ciuszki.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:47   #154
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

ja pewnie po nowym roku zacznę coś kupować, na razie wydaje mi sie za wczesnie
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:52   #155
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ja pewnie po nowym roku zacznę coś kupować, na razie wydaje mi sie za wczesnie
Jasne, że za wcześnie. Ale wszystko tak kusi! Ja na razie nie mam gdzie trzymać ubranek, muszę zrobić gruntowne porządki i wywalić wszystkie swoje ubrania, których nie noszę. Poza tym nie wiemy jeszcze czy wyrobimy się z domem i gdzie będzie pokój dziecka...
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:53   #156
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ja pewnie po nowym roku zacznę coś kupować, na razie wydaje mi sie za wczesnie
Też po nowym roku zaczynam kupować powoli bo później to będę bankrut jeszcze x2 :P tylko ciekawe czy na prenatalnym poznamy płeć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 10:54   #157
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a ja mojego Maluszka kocham już teraz
Ja tez mam tyle miłości i czułości tez przez TŻ, który ciągle mówi, ze kocha NAS i mówi 'moje ksiezniczki'
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 11:00   #158
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ja pewnie po nowym roku zacznę coś kupować, na razie wydaje mi sie za wczesnie
Ja też pewnie po nowym roku zacznę
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:04   #159
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

ja czekam na te prenatalne jak na ścięcie... Nie mam powodów do obaw, nic nie boli, plamień nie mam... ale boję się mimo wszystko. Staram się o tym nie myśleć, ale martwie się o mojego maluszka...
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:10   #160
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja bym chciała poszaleć na wyprzedażach
Jest niby jeszcze szansa w sumie ale to już takie resztki
ale jeszcze będą po świętach czy dziecięce jakoś inaczej idą?

A ja myślę, że nie za wcześnie. Wolę sobie powoli zbierać wszystko żeby potem w 8-9 miesiącu nie latać z paniką po sklepach.
W pierwszej ciąży powoli kupowałam wszystko od 5 miesiąca i w 35 tygodniu miałam już kompletnie spakowaną torbę do szpitala w razie czego
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:14   #161
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
ale jeszcze będą po świętach czy dziecięce jakoś inaczej idą?

A ja myślę, że nie za wcześnie. Wolę sobie powoli zbierać wszystko żeby potem w 8-9 miesiącu nie latać z paniką po sklepach.
W pierwszej ciąży powoli kupowałam wszystko od 5 miesiąca i w 35 tygodniu miałam już kompletnie spakowaną torbę do szpitala w razie czego
No zaczynają się po świętach, tak taak.. Aleee.. Ja teraz idę na początku grudnia na usg w 12 tyg, potem kolejne za miesiac w 16 (poczatek stycznia) i kolejne w 20tyg poczatek lutego, więc wyprzedaże już są cienkawe
Cóż, pobuszuje po becikowym na letnim

No wiadomo że 8 miesiąc to za późno, ale dla mnie 10 tydz to jednak za wcześnie własnie zacznę kupować od tego 16 tyg np, po styczniowym usg Chociaż... szczerze nie wiem od czego zacząć
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 11:16   #162
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Usg prenatalne bylo i dopochwowo i przez brzuch, rozne rzeczy roznie sprawdzal. Na tym etapie dopochwowe dokladniejsze jest, duzo lepiej bylo widac. I dziecko bardzo nisko wiec ten brzuch to chyba za duzo powiedziane.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:16   #163
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Larara, ja nie ale z tego co czytalam moze to oznaczac "swieze" zakazenie i w takim przypadku robi sie chyba awidnosc. Kiedy masz lekarza?
no juz bylam wczoraj wlasnie kaze zrobic mi awidnosc i jakby bylo swieze to musialabym brac antybiotyk do konca ciazy...
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:16   #164
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

fartuch będzie ok! nie ma co się zadręczać negatywnymi myślami!

Dziewczyny nie macie oporów przed kupowaniem dziecięcych ciuchów w ciuchlandzie? Rozmawiałam z dalszą znajomą i mówiła mi, że nawet ma opory przed ciuchami od koleżanek, z wiadomego źródła, a co dopiero z lumpeksu. Nie przelewa im się, a ich dziecko ma wszystko nowiutkie, jak spod igły. Wcześniej nie zgłębiałam się w temat, ale teraz mniej więcej wiem jak drogie są ubrania dziecięce. Tym bardziej, że dzieci tak szybko wyrastają... Ja nie pracuję i trochę ciężko będzie kupować wszystko nowe. Nie mam po kim dostać, u mnie w rodzinie to będzie pierwszy wnuk, z dalszą raczej nie mam kontaktów, koleżanki niedzieciate. Na pewno będę polować na wyprzedażach.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:18   #165
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
fartuch będzie ok! nie ma co się zadręczać negatywnymi myślami!

Dziewczyny nie macie oporów przed kupowaniem dziecięcych ciuchów w ciuchlandzie? Rozmawiałam z dalszą znajomą i mówiła mi, że nawet ma opory przed ciuchami od koleżanek, z wiadomego źródła, a co dopiero z lumpeksu. Nie przelewa im się, a ich dziecko ma wszystko nowiutkie, jak spod igły. Wcześniej nie zgłębiałam się w temat, ale teraz mniej więcej wiem jak drogie są ubrania dziecięce. Tym bardziej, że dzieci tak szybko wyrastają... Ja nie pracuję i trochę ciężko będzie kupować wszystko nowe. Nie mam po kim dostać, u mnie w rodzinie to będzie pierwszy wnuk, z dalszą raczej nie mam kontaktów, koleżanki niedzieciate. Na pewno będę polować na wyprzedażach.
Bez przesady
Przecież i tak musisz to wszystko wyprać. A ubranka dla małych dzieci naprawdę są mało zniszczone.. W sklepie często są bardziej wymemłane
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:22   #166
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
fartuch będzie ok! nie ma co się zadręczać negatywnymi myślami!

Dziewczyny nie macie oporów przed kupowaniem dziecięcych ciuchów w ciuchlandzie? Rozmawiałam z dalszą znajomą i mówiła mi, że nawet ma opory przed ciuchami od koleżanek, z wiadomego źródła, a co dopiero z lumpeksu. Nie przelewa im się, a ich dziecko ma wszystko nowiutkie, jak spod igły. Wcześniej nie zgłębiałam się w temat, ale teraz mniej więcej wiem jak drogie są ubrania dziecięce. Tym bardziej, że dzieci tak szybko wyrastają... Ja nie pracuję i trochę ciężko będzie kupować wszystko nowe. Nie mam po kim dostać, u mnie w rodzinie to będzie pierwszy wnuk, z dalszą raczej nie mam kontaktów, koleżanki niedzieciate. Na pewno będę polować na wyprzedażach.
Nie mam oporów a i ty nie sugeruj się koleżanką. Też nie pracuję więc część będzie nowych część używanych. Zresztą jak mam kupić bluzkę za 40 zł nową którą dziecko założy kilka razy wolę kupić 3 w lumpie i nie zamierzam się przejmować czy ten czy tamten kupuje w lumpie i co na ten temat myśli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:27   #167
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
No zaczynają się po świętach, tak taak.. Aleee.. Ja teraz idę na początku grudnia na usg w 12 tyg, potem kolejne za miesiac w 16 (poczatek stycznia) i kolejne w 20tyg poczatek lutego, więc wyprzedaże już są cienkawe
Cóż, pobuszuje po becikowym na letnim

No wiadomo że 8 miesiąc to za późno, ale dla mnie 10 tydz to jednak za wcześnie własnie zacznę kupować od tego 16 tyg np, po styczniowym usg Chociaż... szczerze nie wiem od czego zacząć
no to ja piszę, że po poznaniu płaci właśnie, czyli po 18 tygodniu pewnie chociaż jak będzie dziewczynka to za bardzo nie poszaleję

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
fartuch będzie ok! nie ma co się zadręczać negatywnymi myślami!Dziewczyny nie macie oporów przed kupowaniem dziecięcych ciuchów w ciuchlandzie? Rozmawiałam z dalszą znajomą i mówiła mi, że nawet ma opory przed ciuchami od koleżanek, z wiadomego źródła, a co dopiero z lumpeksu. Nie przelewa im się, a ich dziecko ma wszystko nowiutkie, jak spod igły. Wcześniej nie zgłębiałam się w temat, ale teraz mniej więcej wiem jak drogie są ubrania dziecięce. Tym bardziej, że dzieci tak szybko wyrastają... Ja nie pracuję i trochę ciężko będzie kupować wszystko nowe. Nie mam po kim dostać, u mnie w rodzinie to będzie pierwszy wnuk, z dalszą raczej nie mam kontaktów, koleżanki niedzieciate. Na pewno będę polować na wyprzedażach.
łatwo jest kupować ubranka dla niemowlaków w SH bo są praktycznie nie zniszczone, a dla starszych dzieci to już ciężko. Ja raczej kupowałam nowe, ale miałam kilka z SH z Nexta i George i jakość genialna. Te nowe szybko się spierały, a tamte jak nowe.
Na nowe takich droższych firm szkoda by mi było trochę kasy,dziecko szybko wyrasta, potem w przedszkolu wydziera, brudzi. Miałam kilka rzeczy, które się nie doprały, jakby kosztowały sporo to bym się nieźle wkurzyła
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:30   #168
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Jasne, nie przejmuje się. Chciałam poznać Wasze zdanie.
Sama kupuję w lumpie. Chociaż dawno nie znalazłam niczego "wow".
Zdziwiła mnie jej reakcja po prostu. Szkoda by mi było kasy na kurtkę z Zary, którą dziecko będzie nosiło 2-3 miesiące. Tym bardziej, że kyrtka kosztuje tyle co "dorosła".
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:31   #169
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
no to ja piszę, że po poznaniu płaci właśnie, czyli po 18 tygodniu pewnie chociaż jak będzie dziewczynka to za bardzo nie poszaleję



łatwo jest kupować ubranka dla niemowlaków w SH bo są praktycznie nie zniszczone, a dla starszych dzieci to już ciężko. Ja raczej kupowałam nowe, ale miałam kilka z SH z Nexta i George i jakość genialna. Te nowe szybko się spierały, a tamte jak nowe.
Na nowe takich droższych firm szkoda by mi było trochę kasy,dziecko szybko wyrasta, potem w przedszkolu wydziera, brudzi. Miałam kilka rzeczy, które się nie doprały, jakby kosztowały sporo to bym się nieźle wkurzyła
Ja po Blance nie ma za wiele ciuszków. Tylko takie większe.. Porozdawałam wszystko
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 11:37   #170
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja po Blance nie ma za wiele ciuszków. Tylko takie większe.. Porozdawałam wszystko
ja mam wszystko jak od mamy przywoziłam te wory ze strychu i jeden rozpakowałam to ubranko w którym wychodziła ze szpitala i w szoku byłam, że ona taka mała była, aż tż wołałam żeby zobaczył
jak to się szybko zapomina
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:38   #171
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Ja też nie mam oporów przed kupowaniem ubrań w lumpie, z tym że to trzeba umieć szukać. Jak chodziłam do liceum to codziennie zaglądałam do lumpeksów i miałam dużo perełek, a teraz hak wchodzę, to wszystko mi przeszkadza i jakoś nic nie mogę wynaleźć.
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:38   #172
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
ja mam wszystko jak od mamy przywoziłam te wory ze strychu i jeden rozpakowałam to ubranko w którym wychodziła ze szpitala i w szoku byłam, że ona taka mała była, aż tż wołałam żeby zobaczył
jak to się szybko zapomina
Ojjj ubranko ze szpitala to zostawiłam
Miała takiego pajaca welurowego w paski, z kapturem.. Uwielbiałam go

to fakt, szybko się zapomina.. ahhh..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:51   #173
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Witam Was dziewczynki

Jestem już po zabiegu. Byłam w szpitalu od poniedziałku, wyszłam wczoraj. Wyszłabym może szybciej, ale trochę im tam szyki pomieszałam Otóż przy zgłoszeniu sie na izbie powiedziałam, że wiem, żee czeka mnie zabieg # ale zanim to sie stanie chciałam prosic o podanie cytoteku. Nie zostało to skomentowane. Zabrano mnie i zainstalowano w sali. Po czym za jakieś 2 h zawolali mnie i zaczał ze mną robić wywiad anestezjolog. A ja grzecznie zapytałam czy to oznacza, że przygotowuja mnie do zabiegu (myślałam, że zawołali mnie aby założyc mi tabletkę). Okazało się, że w tym szpitalu nie podaja tabletek. A jeżeli się nie zgadzam na zabieg bo chcę mieć podaną tabletke to mam szukać innego szpitala.... Miałam się zastanowić do porannego obchodu na drugi dzień. W sobotę zaczełam delikatnie plamić, później to nasiliło się. W nocy z pon. na wt. dostałam baaaardzo mocnych skurczy więc stwierdziłam, że i tak się zaczęło więc rano wyraziłam zgode na zabieg.
Zrobili mi go wczoraj o 11 Jeżeli chodzi o zajęcie się mną przez szpital to w sumie nie mam zastrzeżeń. Polożyli mnie na pododziale ginekologii onkologocznej, gdzie nie miałam styku z innymi mamami, dzidziusiami i ciężarnymi. Wszyscy byli bardzo delikatni i taktowni.

Jako że postanowiliśmy z Mężem, że będziemy starać się o odszkodowanie, zabrałam wczoraj część mojego Maleństwa do domu i właśnie czekam na kuriera aby wysłac go do Genesis w Poznaniu gdzie ustalą płeć. Ten szpital tego nie robi - tzn. nie wpisuje płci domyślnej.

Czuje się dobrze, krwawienie się skończyło. 28 listopada mam wizyte u mojego lekarza i zobacze czy tam na dole wszystko ok. Póki co jestem na L4 do wtorku.

Trzymam wciąż za Was i Wasze Maleństwa kciuki. Uważajcie na siebie. Będę zaglądać - bo ciężko się rozstać.

Po powrocie do domu poplakaliśmy z Mężem nad naszym Maleństwem...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:56   #174
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez larara123 Pokaż wiadomość
no juz bylam wczoraj wlasnie kaze zrobic mi awidnosc i jakby bylo swieze to musialabym brac antybiotyk do konca ciazy...
co to jest ta awidnosc?

Cytat:
Napisane przez rybkaa90;48994681[B
]
[/B]Dziewczyny nie macie oporów przed kupowaniem dziecięcych ciuchów w ciuchlandzie?
ja absolutnie nie mam oporów, miałam dla Krzysia trochę używanych ubranek, jak udało mi się upolować coś w super stanie za małe pieniądze to sie cieszyłam jak głupia

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
no to ja piszę, że po poznaniu płaci właśnie, czyli po 18 tygodniu pewnie chociaż jak będzie dziewczynka to za bardzo nie poszaleję
a ja wręcz odwrotnie


Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
ja mam wszystko jak od mamy przywoziłam te wory ze strychu i jeden rozpakowałam to ubranko w którym wychodziła ze szpitala i w szoku byłam, że ona taka mała była, aż tż wołałam żeby zobaczył
jak to się szybko zapomina
ten maleńki komplet, w którym wychodził ze szpitala też mam, chyba zostawię go na zawsze

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Słodka
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:58   #175
Soleil_Rouge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 776
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
zauważyłam, tylko czekam czy jeszcze któraś z dziewczyn będzie chciała coś dopisać
To mi dopisz: wiek 31
Wizyta- badanie prenatalne: jutro
Kolejne wizyta: 11/12
__________________
tp: 01/06/2015
Soleil_Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:10   #176
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
fartuch będzie ok! nie ma co się zadręczać negatywnymi myślami!Dziewczyny nie macie oporów przed kupowaniem dziecięcych ciuchów w ciuchlandzie? Rozmawiałam z dalszą znajomą i mówiła mi, że nawet ma opory przed ciuchami od koleżanek, z wiadomego źródła, a co dopiero z lumpeksu. Nie przelewa im się, a ich dziecko ma wszystko nowiutkie, jak spod igły. Wcześniej nie zgłębiałam się w temat, ale teraz mniej więcej wiem jak drogie są ubrania dziecięce. Tym bardziej, że dzieci tak szybko wyrastają... Ja nie pracuję i trochę ciężko będzie kupować wszystko nowe. Nie mam po kim dostać, u mnie w rodzinie to będzie pierwszy wnuk, z dalszą raczej nie mam kontaktów, koleżanki niedzieciate. Na pewno będę polować na wyprzedażach.
myśle, ze to sprawa indywidualna, jak dla mnie mocno przesadzona, ale każdy różnie ma......każde ubranko nawet nowe należy wcześniej uprac więc przy zakładaniu już nie jest de facto - nowe . Dla takiego maleństwa trzeba wygotować ubranka i pieluszki więc wszystko jest zdezynfekowane wysoka temperaturą, a potem jeszcze prasowanie. Zrób jaka sama uważasz i nie sugeruj się niczyimi sugestiami. To Twoje dziecko i Twoje pieniądze.
pozdrawiam
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:10   #177
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
myśle, ze to sprawa indywidualna, jak dla mnie mocno przesadzona, ale każdy różnie ma......każde ubranko nawet nowe należy wcześniej uprac więc przy zakładaniu już nie jest de facto - nowe . Dla takiego maleństwa trzeba wygotować ubranka i pieluszki więc wszystko jest zdezynfekowane wysoka temperaturą, a potem jeszcze prasowanie. Zrób jaka sama uważasz i nie sugeruj się niczyimi sugestiami. To Twoje dziecko i Twoje pieniądze.
pozdrawiam
Serio???

Ja nic nie gotowałam, bez przesady
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:13   #178
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
termin mam na 27.05 (z OM) i na 3.06 (z pierwszego usg). W przypadku naturalnych tak, ale.. poprzedni był wywoływany, po terminie, syn nie zamierzał się rodzić i w końcu cc, więc tu może być problem, kiedy wywoływać, kiedy ciąża przeterminowana, ale zobaczymy.
rozumiem

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj brzuch dalej boli i podbrzusze...
łączę się w bólu. Mnie codziennie boli podbrzusze i krzyż. W poprzedniej ciąży też tak było. Prawie całą ciążę

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość

A ja widziałam w necie sklep z winami bezalkoholowymi. Ale trzeba uważać bo część ma tak jak piwa bezalkoholowe do 0,5 promila czyli też nie wolno. Takie piwo, które ma tylko 0,0 to chyba Bavaria tylko czy coś takiego.
W auchan kupiłam ostatnio jakieś niemieckie. Zapomniałam nazwy. Całkiem niezłe było jak na bezalkoholowe.

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
ale: nie jest powiedziane (niestety), ze na 100% bedziemy karmic wszystkie piersia, a jesli nawet, to sa dzieci, ktore karmione piersia z butelki tez umieja ciagnac - wiec jak jest impreza to mozna przed impreza odciagnac mleko i do lodowki, potem sie napic winka... a nastepnego dnia po winku w piersiach ani sladu
tak tak, rozumowanie alkoholiczki
Ja tak robiłam bardzo często, gdy karmiłam synka
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:13   #179
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Słodkaa
nie wiem co napisac,
Trzymaj sie ciepło i zagladaj do nas
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 12:14   #180
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

ja nie kupuje sobie rzeczy w lumpeksach i dziecku też nie zamierzam

co do kupowania, już parę razy spotkałam sie z wypowiedziami, że na samym początku już dziewczyny kupują ubranka, bo nie będą w 8-9 miesiacu biegać. Ale kto mówi, że na sam koniec mają chodzić- jest jeszcze pare miesięcy po środku każdy kupuje jak mu się podoba
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 11:44:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.