Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 16:09   #151
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

i Zeberka o Pandorze pisze...

http://www.zeberka.pl/art.php?id=16488

ogólnie to mi się zachciało śmiać z tego wszystkiego, piszą że Pandora szczyt popularności ma już za sobą, ale czy to znaczy że już jest bee?

dla mnie Pandora to szczególnie piękna biżuteria ze względu na oryginalność, kupuję tylko te elementy które mi się podobają, sama tworzę unikatową całość.

a jeśli chodzi o przemijającą popularność to dla mnie to w ogóle stwierdzenie wyssane z palca, Pandora jest mega droga- cała bransoletka to koszt pow 1 tys zł- dlatego jest uważana też za powiew luksusu, nie każdego na nią stać, więc jak w ogóle można mówić tu o popularności, to nie produkt (przynajmniej w PL) masowy, że co druga osoba na ulicy ją ma.

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2012-02-16 o 16:10
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:26   #152
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

czegoś tu nie rozumiem, te pokazane bransoletki nie mają ani jednego elementu z nowej kolekcji
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:29   #153
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

sorina powala mnie Twoja kolekcja:sl ina:

VioletJewel śliczności

ziielona dziewczyny prawdę piszą Według mnie Pandora jak i Trolle to nie jest coś ulotnego, co jest modne jeden sezon i potem się o tym zapomina- te bransoletki to historia i o nich się nie da zapomnieć Tym bardziej, że to droga biżuteria, przez co jest ponadczasowa I pamiętaj, że każda z Nas zaczynała od jednego korala, a potem się rozkręciła Poza tym nikt Ci nie każe robić hurtowych zakupów jak to ma miejsce u nas starych wyjadaczek Przecież głównym założeniem Pandory jest to, że to bransoletka mówiąca o Tobie i tworząca historię, więc możesz sobie pomału zbierać korale, które będą Ci się z czymś kojarzyć Chociaż zobaczysz, że jak z Nami dłużej posiedzisz to fundusze na korala Ci się znajdą same- ja sama trochę ponad rok temu nawet bym nie pomyślała, że będę miała Pandorę, a Trolle to już w ogóle, a teraz proszę, efekt mojej wariacji widać w podpisie I też nie jest tak, że mam nie wiadomo ile pieniędzy (tym bardziej patrząc na to, że jestem tutaj zdecydowanie najmłodsza) ale czasem sobie czegoś odmówię (np. kolejnej bluzki), czasem dostanę od kogoś kasę i tak grosz do grosza i jest na korala Tak więc absolutnie nie chowaj bransoletki w kąt tylko ją dumnie noś i się ciesz, że dostałaś oryginalną bransoletkę, a nie grzechotki za 20zł No i czekamy na fotki

kluczymordka przepiękne masz korale
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:43   #154
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

ziielona nie będę się już powtarzała za Dziewczynami, ale mam dokładnie takie samo zdanie, jak One-noś dumnie swoją bransoletkę i pozwól sobie się w niej zakochać
VJ piękna jest Twoja nowa kompozycja
kluczymordka piękne te Twoje niebieskości . Jeszcze trochę i też mi się takich zachce
Sorina oczywiście czekam w napięciu na foty nowości, żeby zobaczyć, coś Ty tam znowu nakupiła

Edytowane przez vegutka
Czas edycji: 2012-02-16 o 16:45
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:15   #155
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Pudełeczka to jeszcze rozumiem, ale certyfikaty dla kolekcjonerów... litości...
co prawda to nie moje, ale ....każdy orze jak może .........spryciule
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2012-02-19 o 12:46
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:27   #156
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Ja sprzedałam cały zestaw 32 części (w tym 7 certyfikatów było) ale 70zł na tym zarobiłam dołożę trochę i nowa zawieszka chociaż wiem żę nie powinnam bo wspomagam oszustów, ale facet któremu sprzedałam nie miał napisane że sprzedaje oryginały.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:38   #157
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Violet śliczna bransoletka

ziielona witam nosić
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 17:39   #158
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja sprzedałam cały zestaw 32 części (w tym 7 certyfikatów było) ale 70zł na tym zarobiłam dołożę trochę i nowa zawieszka chociaż wiem żę nie powinnam bo wspomagam oszustów, ale facet któremu sprzedałam nie miał napisane że sprzedaje oryginały.
Zadnego przestępstwa nie popełniłas więc się nie martw
btw

mam lekko używane oryginalne szmatki pandorowe - retired dla kolekcjonera- chyba wystawiam
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2012-02-19 o 12:47
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:08   #159
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Wcale się tym nie przejmuj trollmaniaczki tez niezłe lody kręcą odsprzedając korala gratisowe , skórki, zapięcia stopery po akcjach promocyjnych, a handel skóra plus zapięcie standardowe to juz norma


mam lekko używane oryginalne szmatki pandorowe - retired dla kolekcjonera- chyba wystawiam
oj ja też 7 szmatek dodałam- nowych (a nawiasem mówiąc skoro na tych pudełkach, torebkach, szmatkach czy certyfikatach można zrobić interes to po co wyrzucać :p), tak że to naprawdę była okazja z tym moim zestawem.
Ja teraz w Walentynkowej akcji Pandory zgarnełam dwa ażurki w serca, ale ich nie sprzedałam, jeden jest na jednej bransoletce a drugi na drugiej
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:18   #160
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Ziielona podpisuję się pod wszystkim co piszą Dziewczyny. i dodam tylko tyle od siebie: nie ważne czy Pandora nadal jest modna, jeśli Ci się podoba to ją noś, zbieraj korale i czerp z tego radość jeśli nie - to przecież nic na siłę...


Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
i Zeberka o Pandorze pisze...

http://www.zeberka.pl/art.php?id=16488
i komentarz z zeberki:
Cytat:
Nie przepadam za tego typu bransoletkami. Kojarzą mi się z rozpieszczonymi dziewuchami. Do tego są drogie.
nie rozumiem tego typu uprzedzeń...
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:26   #161
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Ja sprzedałam cały zestaw 32 części (w tym 7 certyfikatów było) ale 70zł na tym zarobiłam dołożę trochę i nowa zawieszka chociaż wiem żę nie powinnam bo wspomagam oszustów, ale facet któremu sprzedałam nie miał napisane że sprzedaje oryginały.
no bo mu właśnie certyfikatów brakowało
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 18:27   #162
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
i komentarz z zeberki: nie rozumiem tego typu uprzedzeń...
Co do wieku maniaczek bransoletek modułowych, to na krakowskim stoisku (na którym jestem ostanimi czasy częstą bywalczynią) już kilka razy spotkałam panią tak koło 50 i była zawsze bardziej zaaferowana zakupami ode mnie-wybierała, przebierała, przeżywała, że mąż ją z domu wyrzuci, odkładała korale na kilka dni, bo "musi pożyczyć pieniądze od koleżanki, a kartą zapłaci tylko za część zakupów, żeby się mąż nie dowiedział, że znów tyle wydała na korale":h ahaha:No Trollo-maniaczka pełną gębą, aż ją miałam ochotę na nasze forum zaprosić, bo kolekcję może mieć imponującą
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:31   #163
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
i Zeberka o Pandorze pisze...

http://www.zeberka.pl/art.php?id=16488

ogólnie to mi się zachciało śmiać z tego wszystkiego, piszą że Pandora szczyt popularności ma już za sobą, ale czy to znaczy że już jest bee?

dla mnie Pandora to szczególnie piękna biżuteria ze względu na oryginalność, kupuję tylko te elementy które mi się podobają, sama tworzę unikatową całość.

a jeśli chodzi o przemijającą popularność to dla mnie to w ogóle stwierdzenie wyssane z palca, Pandora jest mega droga- cała bransoletka to koszt pow 1 tys zł- dlatego jest uważana też za powiew luksusu, nie każdego na nią stać, więc jak w ogóle można mówić tu o popularności, to nie produkt (przynajmniej w PL) masowy, że co druga osoba na ulicy ją ma.
Jak przeczytałam te komentarze to aż nuż mi się w kieszeni otwiera, moim zdaniem takie rzeczy piszą osoby które zazdroszczą, a kto powiedział że zapełnienie branoletki trwa 2 lata? Mnie zajeło 6 m-cy :p
a tak po za tym to moim zdaniem jest to dobra inwestycja, tak jak mówią że charmsy nie modne, ja niedawno sprzedałam moją branso z charmsami Apart oraz dwoma Thomas Sabo za 150zł, a więc po 4 latach od zakupu i tak dużo.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:37   #164
valorien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Kuferek Mirell
Dokładnie takie bywają na Allegro w wersji przed faceliftingiem... no prawie dokładnie takie

Ale jak ma być duża, to może taka

Edytowane przez valorien
Czas edycji: 2012-02-16 o 18:49
valorien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:39   #165
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Vegutka ja na stoisku w Warszawie zawsze widzę maniaczki trollowe które są dobrze po 60-ce A w USA to norma. Kobietki pewnie zaczęły je zbierać 30 lat temu - te to muszą mieć piękną kolekcję

No to sru moje zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02617.jpg (140,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02618.jpg (144,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02619.jpg (138,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02620.jpg (119,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02621.jpg (127,2 KB, 31 załadowań)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:50   #166
valorien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
No to sru moje zakupy
A ja się nad jedną mądrością waham...

Edytowane przez valorien
Czas edycji: 2012-02-16 o 18:52
valorien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:52   #167
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez valorien Pokaż wiadomość
A ja się nad jedną mądrością waham...

Ale mądrość to spory wydatek na jeden koral więc nie dziwię się że się wahasz
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:52   #168
LindenRathan
Raczkowanie
 
Avatar LindenRathan
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bursztyn :)
Wiadomości: 485
GG do LindenRathan
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

1 sztuka po starej cenie była w WP jeszcze w poniedziałek

plus gratisik z 1 grupy za przekroczenie 400 PLN
LindenRathan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:57   #169
valorien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez LindenRathan Pokaż wiadomość
1 sztuka po starej cenie była w WP jeszcze w poniedziałek

plus gratisik z 1 grupy za przekroczenie 400 PLN
Jak kupowałam we wtorek, to była zarezerwowana teraz się odrezerwowała i do mnie napisała... ech, ciężkie jest życie zakupoholika zwłaszcza gdy się wcześniej nie trafiło "6" w totka...
Złamię się, ja wiem, że się złamię
valorien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 19:01   #170
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Jeszcze chyba nikt o tym nie pisał.. w lipcu mają pojawić się korale inspirowane UK w Pandorze Nie wszędzie będą dostępne, a ich ilość będzie ograniczona. Bardzo spodobało mi się murano, ale nie będę ukrywać że śmierdzi mi tu ogromną "inspiracją" world tour trollbeads
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:03   #171
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
Jeszcze chyba nikt o tym nie pisał.. w lipcu mają pojawić się korale inspirowane UK w Pandorze Nie wszędzie będą dostępne, a ich ilość będzie ograniczona. Bardzo spodobało mi się murano, ale nie będę ukrywać że śmierdzi mi tu ogromną "inspiracją" world tour trollbeads
mimo iż za murano nie przepadam to to mi się spodobało
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:10   #172
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez ania_wu Pokaż wiadomość
czegoś tu nie rozumiem, te pokazane bransoletki nie mają ani jednego elementu z nowej kolekcji
też na to zwróciłam uwagę, trochę lipa

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Vegutka ja na stoisku w Warszawie zawsze widzę maniaczki trollowe które są dobrze po 60-ce A w USA to norma. Kobietki pewnie zaczęły je zbierać 30 lat temu - te to muszą mieć piękną kolekcję

No to sru moje zakupy

Nie ma co, takie zakupy to jest dopiero cacko no i chyba podoba mi się zielona skórka dotąd skórki trollowe mnie odrzucały, ale ja mam chyba ciągoty do zieleni
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:15   #173
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

sorina piękności
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:19   #174
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Sorina: love:
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:19   #175
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Sorina, super zakupy

Te nowości Pandory to faktycznie Trollami "inspirowane"

Dziewczyny gdzie znajdę nową kolekcję pandory - zdjęcia??
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:20   #176
ziielona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Dziękuję Wam bardzo!! Wydawało mi się po prostu, że z tym jednym koralikiem wygląda to tak, no nie wiem, biednie, no wiecie o co chodzi tym bardziej, że napatrzyłam się już na Wasze kolekcje, zazdroszczę!! Na pewno w swoim czasie zapełni się i moja bransoletka bardziej Ale już widzę te swoje dylematy w sklepie, który koralik wybrać. Za to wiem, że mój luby ma prezenty dla mnie z głowy na jakiś czas
Przekonałyście mnie, jutro wyciągam z pudełeczka, tym bardziej, że to prezent od wyjątkowej osoby
ziielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:22   #177
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Sorina, super zakupy

Te nowości Pandory to faktycznie Trollami "inspirowane"

Dziewczyny gdzie znajdę nową kolekcję pandory - zdjęcia??

tutaj http://www.charmsaddict.com/?p=1176
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:30   #178
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez kluczymordka Pokaż wiadomość
Violet jakie masz lazurowe

Mój najnowszy nabytek Mleczna droga
ale piękna kompozycja Mleczna Droga jest na mojej liście ale czy ona nie jest granatowa? u Ciebie to chyba fiolet?

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Vegutka ja na stoisku w Warszawie zawsze widzę maniaczki trollowe które są dobrze po 60-ce A w USA to norma. Kobietki pewnie zaczęły je zbierać 30 lat temu - te to muszą mieć piękną kolekcję

No to sru moje zakupy
przypomniałaś mi o mojej miłości do skórek i w ogóle masz tego za dużo.. nie mieścisz się już w kufrze, więc musisz mi coś oddać.. ja mam duuużo wolnego miejsca u siebie.. zaopiekuję się niektórymi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:34   #179
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość

Dzięki
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:52   #180
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

te świąteczne są przecudne , dlaczego ja ich wcześniej nie chciałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02623.jpg (87,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02624.jpg (92,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02625.jpg (92,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02626.jpg (84,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02627.jpg (82,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02630.jpg (82,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02638.jpg (73,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02639.jpg (68,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02645.jpg (67,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02647.jpg (70,6 KB, 15 załadowań)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.