wasze rodzeństwo - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 21:17   #151
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

no wiec ja jestem najmlodsza, mam dwojke rodzenstwa:
siostra - Diana ma latek 19 jest w klasie maturalnej, bardzo sie od siebie roznimy. najbardziej cenie w niej to ze jest baardzo szczera i wrazliwa
brat- Robert, ma 21 lat. jest bardzo towarzyski potrafi rozladowac atmosfere gdy cos jest nie tak.
ciesze sie ze mam rodzenstwo bo wiem ze zawsze moge na nich liczyc...
to tylko pare slow o nich hehe chociaz tak naprawde moglabym pisac cale wieki
zdarzaja sie klotnie nieporozumienia ale to chyba tak w rodzenstwie bywa no nie?
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:17   #152
niziolek86
Raczkowanie
 
Avatar niziolek86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: SG
Wiadomości: 488
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mam młodszego o 5 lat brata. Niestety różnica wieku daje się we znaki Nie umiemy sie dogadać w prawie żadnej kwestii, kłócimy się o wszystko ( bójki też sie zdażają )
Eh zawsze marzyłam o siostrze, najlepiej starszej, no ale trafił się on
Mam nadzieje że z wiekiem nam przejdzie i zaczniemy się jakotako dogadywać.
niziolek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:21   #153
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mój starszy brat zrobił sie dziwny...Jest na drugim roku studiów. Mieszka tam gdzie studiuje, a do domu ma jakieś 100km. I zamiast korzystać z życia studenckiego, chodzić na imprezy, zarywać panienki, to on woli co tydzień przyjeżdżać na weekend do domu. Zastanawiałam sie czy to może być spowodowane brakiem kumpli na przykład ,ale na pewno nie bo widziałam jego zdjęcia z rajdów i z imprez. Coś mu po prostu padło na dekiel i mówi że jemu sie nie chce już chodzić na imprezy. Chyba dorósł, albo coś innego dziwnego mu sie stało.
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:26   #154
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

moj brat jest odemnie starszy o 4 lata. dawniej ta roznica byla bardzo zauwazalna-zero porozumienia same klotnie i w ogole. ale teraz jest coraz lepiej i mam nadzieje ze tak zostanie.
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:36   #155
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez jowisia
Widze, ze cie to smieszy, ale skoro juz dwie osoby zwrocily ci uwage, to moze jednak cos w tym jest. Szkoda, ze nie potrafisz przyjac uwag skierownaych w twoja strone na powaznie i sie nad nimi zastanowic
Cattt zastanów się, skoro już dwie osoby Ci zwróciły uwagę, że chcesz być moderatorką, to znaczy, że naprawde chcesz nią być. To, że Ty uważasz inaczej, nie ma znaczenia. I wszystko jasne
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:52   #156
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez lain
siostra - Magda (22 lata) na 4. roku prawa w Dijon, juz mezatka wyemigrowala na stale do Francji
brat - Darek (16lat) w liceum na profilu zarzadzanie informacja, maniak komputerowy, wybiera sie na informatyke

i zawsze chcialam miec starszego brata... takiego ktory mialby fajnych kolegow hiehie
No mój też na zarządaniu jest i także chciałam mieć jeszcze dodatkowo starszego brata z tych samych względów co Ty
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:54   #157
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez aniess
Cattt zastanów się, skoro już dwie osoby Ci zwróciły uwagę, że chcesz być moderatorką, to znaczy, że naprawde chcesz nią być. To, że Ty uważasz inaczej, nie ma znaczenia. I wszystko jasne
Jezeli Cattt nie ma w planach zostac wypatrzona jako moderatorka, to w takim razie jest jeszcze gorzej - bo wynika z tego tylko fakt, ze jej glownym zajeciem ostatnio (podkreslam ostatnio - mozliwe ze kiedys bylo inaczej ) stalo sie wypatrywanie czy oby przypadkiem jakas zlosliwa i wredna wizazanka nie zalozyla watku, ktory juz kiedys istnial. Albo watku, ktory dla Cattt jest po prostu glupi.

Gdyby mi kilka osob zwrocilo uwage na ten sam problem i mialo podobne spostrzezenia, to na pewno daloby mi to do myslenia. Wiadomo - nie mozna sie podobac calemu swiatu, ale jesli kilka osob ma podobne zdanie to na pewno nie przez przypadek.

I zwracam jeszcze raz uwage na fakt, ze czasami jak napisala ciekawa_swiata, "ktos przebrnawszy przez wyszukiwarke naprawde nie znalazl odpowiedniego watku i nie wszyscy sa tu od wiekow, nalezy sie troche zrozumienia". Ktos zalozy watek i czeka z napieciem na odpowiedz, a czesto pierwsza wyskakuje Cattt.
A zwrocic uwage, szczegolnie nowicjuszom mozna w bardziej przyjemny sposob niz suche i odstraszajace "Bylo." czy "Wyszukiwarka."
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 22:10   #158
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Bardzo fajny wątek.
Proszę tylko o trzymanie się tematu, a Cattt proszę o mniejszą dawkę "wyszukiwarek"
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 22:11   #159
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam młodszą o 8 lat siostrę Milenęa która na forum wizażu istnieje jako lady_lena.
Rozumiemy się naprawde dobrze, mimo dość dużej różnicy wieku. Słuchamy tego samego rodzaju musyki, lubimy prawie że te same zespoły. Nawet w ciuchach gustujemy podobnie
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 22:45   #160
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mój brat jest rok ode mnie młodszy, skończył ekonomię menedżerską, od roku mieszka w UK. Kochamy się bardzo , rozmawiamy codziennie, tęsknimy za sobą
a tu fotka ze stycznia jak przyleciał na tydzień urlopu
pierwsza w Łebie, druga na kręgielni ( przegrałam z kretesem, Młody wygrał jak zawsze zresztą ) Brat to ten blondyn po lewej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00293.JPG (92,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00414.JPG (96,7 KB, 64 załadowań)
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 00:19   #161
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Co do Catt by już zakończyć temat tej monotonnej dziewczyny powiem tak..myśli,że jest fajna i że możesz wszystko bo ma na swoim koncie 4 424 wysłanych wiadomości,dajmy jej spokój.Róbmy swoje i niezwracajmy na nią uwagi ;] Moze wkońcu jej sie znudzi te jej 'hobby'
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 00:44   #162
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

..ja mam jedną jedyną siostrzyczkę (mam strasznie ubogą w ilość rodzinę ), starszą o 8 lat Madzię która już niestety nie mieszka ze mną at home (może to i lepiej czasami ) jednak mogę powiedzieć, że moja kochana sis jest dla mnie ideałem: jest niesamowicie mądra, wygadana, ładna zgrabna i w ogóle.. cudowna jest żałuję tylko, że chociaż jest mi cholerrnie bliska, to mamy taką rodzinną wadę genetyczną- ciężko nam się otwierać między sobą i nie mogę do niej biec z płaczem tzn mogę.. ale jakoś ja sama nie potrafię.. chociaż bardzo bym chciała.
Także reasumując- moja siostra jest moim miszczuniem
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:08   #163
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Moja siostra - Kamila, jest o ode mnie 5 lat młodsza. Poza tym jest wysoka, bardzo ładna, ma nogi po pachy! I zero problemów z nadwagą. To niesprawiedliwe
Kiedyś nie miałyśmy wspólnego języka, teraz im ona jest starsza OWSZEM Niestety jest osobą bardzo zakompleksioną i dość dużymi problemami natury egzystencjonalnej. Nie potrafię jej zmusić do działania. I tu jest jej największy problem.
Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, że mam siostrę, osobę, która staje mi się coraz bliższa.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:02   #164
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Mam starszego brata i to o prawie 10 lat. Przyznam, że taka różnica wieku jest super.
Mój brat ma swoją rodzinę, fajną żonę dzięki czemu ja mam fajną bratową . Mają czteroletnią córeczkę.
Dogadujemy się bardzo dobrze, doszło do tego, że zwierzam mu się, jak i jego żonie z bardzo osobistych spraw i mogę liczyć na ich pomoc i rady.
Jestem do niego bardzo przywiązana szczególnie teraz gdy obydwoje jesteśmy dorośli. Chociaż gdy byłam dzieckiem mimo naszych czasem zdarzających się kłótni zawsze cieszyłam się, że mam starszego brata, który o mnie tak dba .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:28   #165
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez eVoLa!rAd
A ja jestem jedynaczką (chyba bardziej niestety niż stety ) Bardzo chciałam mieć starszą siostrę... i ją zastępuje mi moja kochana kuzynka Ale i tak w domu czasami czuje się bardzo samotnie... nie ma z kim pogadać tak od serca itp. a siostra to nie zawsze to samo co przyjaciółka z podwórka...
Ja też jestem jedynaczką I też czasem myślałam sobie, że fajnie bybyło mieć starszą siostrę, ale jednak jestem sama
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 18:50   #166
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Moja Gosia ma 21 lat i studiuje socjologię. Jest moją dobrą duszyczką, moim promyczkiem słońca, moją najlepszą przyjaciółką. Od dziecka byłysmy bardzo związane, dlatego kompletnie nie rozumiem niedogadujących się rodzeństw, a takie często się zdarzają. Ja niewiem jak mogłabym żyć bez mojej siostry

Załącznik 325164


Załącznik 325166
__________________
Wymienię

Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2006-05-26 o 20:28
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:26   #167
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam dwóch starszych braci, jeden ma 25 latek drugi już 28 oboje są do siebie dość podobni choć ten starszy jest od młodszego 10 cm wyższy i ma 1.94, fajnie się to ułożyło bo ja mam 1.74
Charakterami są jednak bardzo różni starszy czyli Robert jest bardziej poważny dość kłótliwy w sumie to tak jak ja Wodnik - i chyba dlatego nie możemy się często dogadać
Natomiast młodszy - Artur to z koleji przeciwieństwo Roberta. On to jest imprezowicz o łagodnym chrakterku z nim zawsze potrafie sie porozumieć
Nie ma to jak starsi bracia - Bodygards chociaż nie zasze miało to pozytywny wpływ. Faceci często z ich względu bali się ze mną spotykać
Teraz już od ponad roku pracują w Anglii i są bardzo zadowoleni, z czego bardzo się cieszę. Jednak czekam na to aby się w końcu ustatkowali, nie ma to jak nareszcie zostać ciocią Póki co nie spieszy im się do tego...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:44   #168
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

mam starsza (20 lat) siostre Kamilę. Nie mieszka ze mna bo studiuje na Uniwersytecie Gdańskim filologie polska i uczy sie zaocznie w szkolne muz. 2 stopnia w Olsztynie (w klasie fletu poprzecznego). Przyjezdza od czasu do czasu. Dogadujemy sie w miare ok (kiedys bylo gorzej), ciesze sie ze mam starsza siostre
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:58   #169
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez isa666
Ja też jestem jedynaczką I też czasem myślałam sobie, że fajnie bybyło mieć starszą siostrę, ale jednak jestem sama
Ja również niemam rodzenstwa,co ma swoje dobre i ze strony,ale tez kiedys marzyłam o starszej siostrze albo starszym bracie mającym kupe miłych i przystojnych kolegów
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 20:29   #170
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

A ja jestem najmłodszym "bachorem"
Siostra - 24 lata, studiuje filologie angielską na Uniwerku w Łodzi, jest moim zupełnym przeciwieństwem jeśli chodzi i wygląd i charakter Ale strasznie fajnie mieć starszą siostre, polecam
Brat - 22 lata, studiuje jednocześnie 2 kierunki : informatykę i telekomunikacje na Politechnice w Warszawie, do tego jeszcze pracuje i imprezuje, podziwiam go strasznie A posiadanie starszego brata z dużą ilościa fajnych kumpli to jest dopiero coś

Ogólnie uwielbiam moje rodzeństwo, choć każdy z nas jest zupełnie inny, aż ciężko uwierzyć, że ci sami rodzice Szkoda tylko, że wyszło tak, że każde z nas studiuje w innym mieście (moja rodzinka jest niezupełnie normalna, więc to się musiało tak skończyć ) Staramy sie utrzymywać tak duży kontakt jak tylko się da, ale brakuje mi ich na codzień
Ale za to jak fajnie jest, kiedy cała trójka zjeżdża się do domku, np na wszelkie ważniejsze świeta

Wybaczcie, rozpisałam się, ale o rodzeństwie mogłabym gadać i gadać
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:35   #171
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam brata, o 3 lata młodszego; czasem mam wrażenie, że dzieli nas 10 lat, ale bywa, że zachowuje się jak mój rówieśnik W dzieciństwie strasznie się żarliśmy, do dziś pamiętam, jak jako 4-latka tłukłam go plastikowym wielorybem Nie raz i nie fziesięć powydrapywalibyśmy sobie oczy gdyby nie interwencja Rodziców Raz na jakiś czas dostawaliśmy solidne lanie za te nasze kłótnie-Tata zawsze pytał ile pasów nam się należy- ja wrzeszczałam :"Jeden!", a Wojtek przebiegle (do dziś mu to zostało ) uśmiechał się do Taty i mówił:"Zero!"

Teraz żyjemy w zgodzie prawie jak Rodzeństwo Idealne Choć mój brat pod wieloma względami jest jeszcze dziecinny, a czasem wyłazi z niego straszny szowinista ("Baby nie powinny siadać za kierownicą!"), idzie się z nim dogagadać Wiem, że w podbramkowych sytuacjach zawsze mogę na niego liczyć- w tym niepodbramkowych zresztą też.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:22   #172
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

A ja jestem najstarsza Mam dwie siostry- jedna ma 13,5 a druga jest o półtora roku młodsza i za 2 dni ma 18- stkę Z obiema dogaduję się bardzo dobrze. Choć z najmłodszą były "wojny" bo ma charakterek dziewczyna Obie są baardzo bliske mojemu sercu i nie ma między nami żadnych konfliktów od bardzo dawna. Najmłodsza Natalia zaczęła trenować taniec, jest prześliczna i żywiołowa. Ania ( 18 l. ) jest najcichsza z nas wszystkich, za to przesympatyczna i pomocna, przez co niemal codziennie ktoś przychodzi się zwierzać Ma zamiar studiować architekturę, chodzi do Liceum plastycznego Jeśli chodzi o wygląd to każda z nas jest zupełnie "inna". Mamy inne rysy twarzy , inne kolory włosów ( najmłodsza- Natalia jest brunetką , Ania- blondynką, a ja jestem złocistą szatynką Ogólnie rodzeństwo mi się udało
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 22:18   #173
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

mam brata na imie ma Adam jest 6 lat ode mnie starszy i bardzo dobrze sie rozumiemy pewnie wynika to z tego że oboje jesteśmy już dorosłymi ludzmi w dzieciństwie różnie bywało
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 23:54   #174
HEMEL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 447
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Hej!
U mnie się tak jakoś złożyło, że mam brata bliźniaka i swie młodsze siostry Z bratem zawsze miałam dobry kontakt, i nadal mam, a z siostrami różnie bywa...teraz akurat za dobrze nie jest Ale tak to chyba już jest
__________________
NIE SPRZEDAWAJ NIEREALNYCH MARZEN...
...I NIE DAWAJ ICH NIKOMU ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!





HEMEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 00:27   #175
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez fredka
A posiadanie starszego brata z dużą ilościa fajnych kumpli to jest dopiero coś
Dokladnie tak !!! Tez mam starszego brata, ma 24 lata, ma na imie Filipek , studiuje dziennikarstwo i komunikacje społeczną na UJ... i jest najlepszym bratem na świecie
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 01:38   #176
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Fajny watek.Ja mam dwie siostry,jedna starsza o rok studiuje w Berlinie.,mamy ze soba bardzo slaby kontakt od lat .Mlodsza14 lat chodzi do gimnazjum,no i braciszek niedlugo bedzie miec 18
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2006-03-10 o 00:01
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 07:21   #177
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Bardzo fajny wątek


Mam dwóch braci a ja jestem najstarsza.

Brat Wojtek ma 28 lat żonę i dziecko, jest inżynierem po Polibudzie- leń i człowiek bez ambicji . Jego żona robi doktorat a on w kulki leci - jednym słowem brak komentarza, ogólnie jest spoko ale nie mam z nim super kontaktu bo on jest z innego świata.

Brat Łukasz ma 25 lat , kończy Politechnikę, z dziewczyną Kingą w tym roku po obronie wylatują do Anglii , poza tym planują wspólną przyszłość. Dobrze się z nimi dogaduję, często nas odwiedzają i ogólnie Łukasz jest do mnie podobny nie tylko wizualnie.

Wojtek to indywidualista a Łukasz jest śmieszny, ludzie go lubią i wogóle jest ok. Zawsze ja i Wojtek mogliśmy na niego liczyć bo zawsze zbierał kasę i nam pożyczał. Niewiem od czego to zależy ale jak porównuję rodzeństwo mojego TŻ-ta (ma dwie siostry) to widzę między nimi większą więź. U nas tego nie ma. Bardzo nad tym boleję.Ale wiem, że jakby coś im się stało to byłabym przy nich.

Jak byliśmy dziećmi to wogóle tłukliśmy się cały czas, mama dostawała świra przy nas.
Teraz jest inaczej bo jesteśmy dorośli i najlepiej jest jak spotykamy się na święta bo wspominamy stare dobre czasy .
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 22:51   #178
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Ja mam 2 braci
Jana lat 22(prawie) kochany komputerowiec bystra głowa studjuje na jednej z najlepszych uczelni w trójmiescie uwielbia gry komputerowe a pozatym nie wyobraza sobie zycia bez swych 4 kumpli który wspólnie głosza ze dziewczyny im nie potrzebne bo trzeba miec nanie kase a póki co oni twierdza
ze niemaja do wad zaliczam ze nierozumie mej facsynajci zakupami,kosmetykami, wydziera sie jak maluje pazuki ze w calym domu smierdzi lakierem czy zmywaczem. Przetestował mego ukochanego i mam jego akceptacje-zawsze dba bym miała dobrego chlopka.

Piotr lat 18(za miesiac) przechodzi głupi wiek i mysli ze jak juz jest prawie dorosły do wszystko mu wolno kłuci sie zemna zawsze zalega na komputerze czesto wagaruje i unika szkoły(co za człowiek) uwielbia dziewczyny i zmienia je jak rekawiczki ale jest bardzo wyrozumialy i czesto mnie pociesza jak pokłóce sie np. z TŻ lub cos innego mi niewyjdze pomaga mi w wszelkich
wpadkach na komputerze(jak cos sie zepsuje lub wirusik sie sciagnie znaczy ja sciagne)

Ale mimo wszysto bardzo ich kocham i oni mnie kochaja w koncu jestem ich jedyna siostryczka
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 23:01   #179
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
Dokladnie tak !!! Tez mam starszego brata, ma 24 lata, ma na imie Filipek , studiuje dziennikarstwo i komunikacje społeczną na UJ... i jest najlepszym bratem na świecie

Zaraz zaraz, chyba się zapominasz... To mój brat jest najlepszy na świecie
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 12:04   #180
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: O naszym rodzeństwie :)

ja mam starsza o 10 lat siostre Aska ma w tej chwili 30 lat, meza i dziecko. i mieszka w Szwecji gdzie byla na stypendium na czwartym roku studiow a po magisterce wrocila tam i chyba juz zostanie na stale :P swego czasu Asia zastepowala mi mame, gdyz ta ciezko zachorowala i troche czasu w szpitalach spedzala. dlatego nigdy nie bylo miedzy nami spiec bo zawsze docenialam to, ze ona w sumie stracila dwa lata swojego zycia na opiece nade mna. i jestem jej za to wdzieczna. dogadujemy sie swietnie. a widujemy dwa, trzy razy do roku ))
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.