Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 06:27   #151
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

majka. gratuluje tygodnia bez napadu. mam nadzieje ze za tydzien bede mogla napisac ze to juz tydzien bez

figa , tu nie chodzi nawet o sam ilosc jedzenia, ale o emocje i napiecie ktore pojaiwa sie przed zjedzeniem takiej ilosci, o emocje ktore towarzysza napadowi i o to co sie potem dzieje z tym co sie zjadlo

dziewczyny, milego dnia..
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 07:25   #152
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Cytat:
Napisane przez Bjerdona Pokaż wiadomość
ja mam tak samo :|


Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny muszę koneicznie się przyłączyć do tego wątkuMam nadzieje że mnie przyjmiecie....nie myślałam że to że tyle w siebie wpycham jedzenie to obżarstwo....jak dobrze że was znalazłam.
witaj

Cytat:
Napisane przez natalas5 Pokaż wiadomość
badziewie dobrze powiedziane wlasnei tak stanelam przed lustrem bo ide zaraz na spacerek i cholernie okropnie wygladam gruba jestem przytylam z 10kg od kad zaczelam sie objadac, a gdybym nie zwraclaa polowy tego to przybylo by mi chyba z 30 jejku jak z tym skonczyc, ja tak jak przebywam z innymi nie moge sie nadziwic jak ktos poprostu moze nie miec ochoty na cos..ja to bez przerwy mysle o jedzeniu ostatnio zlapalam sie na tym ze planuje zwracac za nim cos zjem a potem to juz wszystko w raczki wpada, tak mi leci caly dzien wpadlam w trans chyba miesiac caly objadam sie i zwracam nic innego praktycznie nie robie, a jak wyjde z domu to tez szukam okazji by cos zjesc to juz zaczyna ale raczej dawno zaczelo byc chore, a wy dziewczynki mowicie o swoim problemie znajomym?ja nie wiem jak sie z tym zachowywac
u mnie nikt nie wie o tym....powiedzialam tylko tz'towi i strasznie tego zaluje, bo on jeszcze bardziej mnie dobija, stwierdzil, ze dobrze mi tak i ze to moja wina, ze sie objadam

Cytat:
Napisane przez *Ptysia* Pokaż wiadomość
Atram próbowałam bez liczenia, ale wtedy zupełnie nie mam kontroli - moją zmorą jest podjadanie (np.przy komputerze) i jak ostatnio policzyłam ile tak potrafię podjeść to wyszło mi ponad 2000kcal + do tego normalne posiłki.
Więc zjadałam dużo za duuużo.




ja mam tak samo czasami nawet specjalnie w siebie więcej ładuje, żeby potem łatwiej mi się wymiotowało
...tylko, ze ja nie wymiotuje..nie potrafie mimo, ze probowalam nieraz.....


Cytat:
Napisane przez figa4 Pokaż wiadomość
To ja chyba też jestem chora Bo też czasem potrafie tyle zjeść. Ale jakoś nie odbieram tego jako choroby. Ale wiem, macie gorsze napady więc nie bedę pisała nic juz wiecej
nie widze w tym nic smiesznego, nie wiem co Cie tu smieszy

Cytat:
Napisane przez majka2222 Pokaż wiadomość
figa4 jeśli jesteś ignoratką to po prostu nie pisz, temat cię nie dotyczy, denerwujesz mnie: mad:: mad:: mad:
dokladnie


dziewczyny juz to chyba pisalam, ale napisze jeszcze raz.... kompulsy to jest objadanie sie, ale nie wymiotowanie...jezeli sie objada i wymiotuje to jest bulimia...
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 08:07   #153
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

u mnie wiedza, musialam sie przyznac ale mowie tu o rodzinie bo z tego wyszly inne problemy i teraz lecze sie u psychologa
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 08:24   #154
basik25
Raczkowanie
 
Avatar basik25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kieleckie
Wiadomości: 119
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

cze dziewczyny, u mnie w miare w porzadku. Od piątku nie miałam kompulsów.

Słuchajcie, a moze to jakas metoda. Tak alkoholicy:jestem alkoholikiem, nie pije już od 1 miesiąca

to u nas:
jestem jedzenioholikiem; nie obżerałam się od 4 dni.

Przeciez mozemy sie wspierac cąłym sercem, bo przeciez tak dobrze kazda z nas to rozumie. Ktoś jest za.
__________________
Waga
Start: 17.11. 2011
Jest: 62,5
59,5
Będzie: 52
Rower to jest to!!!!
basik25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 08:46   #155
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

A ja zostawiłam wczoraj mamie wiadomość w której przyznałam sie do bulimii.Zobaczę sie z nią dopiero po południu, ale boję się jej reakcji, czy będzie się zamartwiać, czy weźmie sprawę na poważnie(mam wielką nadzieje) Najbardziej boję się spojrzeć jej w oczy... wstyd!!
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 09:27   #156
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

ja jakbym powiedziala o tym w domu to by stwierdzili, ze wydziwiam i wymyslam sobie choroby (to, ze mam niskie cisnienie, srednio 80pare na 40pare, i cukier na poziomie 48 nie zaciekawilo nikogo)
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 10:06   #157
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

U mnie wiedzą, że mam szajbę na punkcie wagi, ale nie sądzili, że aż taką. Mama co tydzień mówi, że wyśle mnie do psychiatry, a ja po cichu właśnie chcę,żeby zaciągnęła mnie tak siłą. Zaniepokoił ich brak okresu,ale ja zawsze jakoś umiem się wytłumaczyć. Teraz jak mama się dowiedziała to wszystko sobie poukłada. Ale boję się, że zaczną mnie zmuszać do jedzenia, jak kiedyś, bo też trochę schudłam. A to właśnie nie w tym rzecz! Póki kontroluję sobie i jem małe porcje to jest dobrze! Co do ciśnienia mam identyczne, byłam z tym u lekarza i usłyszałam" Lepiej mieć niskie niż za wysokie" ;/
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 10:08   #158
*Ptysia*
Raczkowanie
 
Avatar *Ptysia*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 87
GG do *Ptysia*
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

u mnie też uważają to za moją fanaberie
parę razy usłyszałam czy nie szkoda mi jedzenia, dzieci w Afryce głodują...
__________________
06.08.2007 <-- start --> cel : zdrowe odżywianie

bez słodyczy
: dzień 13 (max. 9 dni) rekord
bez napadu: dzień 1 (max. 7 dni)

Kocham mojego Pierożka
*Ptysia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 11:44   #159
Bjerdona
Raczkowanie
 
Avatar Bjerdona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

czesc dziewczyny
oj rodzice nie rozumieja takich rzeczy...
mama zawsze mi powtarza ze za jej czasow nikt sie nie odchudzal kazdy byl zadowolony z tego jak wyglada i nikomu to nie przeszkadzalo a teraz swiat stanal na glowie i sie zaczynaja anoreksje bulimie i inne badziewia...

moze to lepiej jak rodzice wiedza...

ale roznie moga zareagowac. moja mama na przyklad nie dosc ze na mnie sie darla zwymyslala od chorych psychicznie to jeszcze powiedziala ze mnie do psychologa zapisze ale po chwili stwierdzila ze nie bedzie tracila kasy przez moja glupote i ze mam za malo roboty w domu i mysle o jedzeniu... mowila ze musi mi zalatwic stado krow zebym nie myslala o takich *******ach...;/
i gadaj tu z taka;/
__________________
wcale nie biedrona

ćwiczonka- dzień: 3
bez napadu- dzień: 1
Bjerdona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:02   #160
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Tak zareaguje mój tata, daje sobie rękę uciąć. Mama zacznie rozmawiać, ostatnio jak widziała, że coś się dzieje to wlazła do pokoju i nie wyszła dopóki nie pogadałyśmy. Nie powiedziałam jej o co chodzi, ale było naprawdę dobrze. Martwię się bo od wczoraj nie zadzwoniła do mnie, jest teraz w pracy, ale nie wiem co sobie myśli. Czy jest zła, nie mam pojęcia. A z tymi krowami to dobry tekst ;P Ja na szczęście codziennie zajmuję się domem i jest szansa na prace w tym miesiącu, więc mam argumenty do obrony;P
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 12:50   #161
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Nie chce mi się żyć... Znowu się nażarłam..
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 12:58   #162
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Nie chce mi się żyć... Znowu się nażarłam..
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:05   #163
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Cytat:
Napisane przez Bjerdona Pokaż wiadomość

ale roznie moga zareagowac. moja mama na przyklad nie dosc ze na mnie sie darla zwymyslala od chorych psychicznie to jeszcze powiedziala ze mnie do psychologa zapisze ale po chwili stwierdzila ze nie bedzie tracila kasy przez moja glupote i ze mam za malo roboty w domu i mysle o jedzeniu... mowila ze musi mi zalatwic stado krow zebym nie myslala o takich *******ach...;/
i gadaj tu z taka;/
U mnie byłoby tak samo, niestety
Ludzka ignorancja w tej kwestii (czyt. moich starych) czasem przeraża.

Mam tylko inaczej z tym, że matka, co chwile powtarza mi, że gruba jestem. Codziennie.
Jak tylko się widzimy
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:11   #164
Bjerdona
Raczkowanie
 
Avatar Bjerdona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Wierutna- przejdziesz przez to

Naffik- ja walcze z ciaskami ktore sa w kuchni;/

Layla- mi teraz tez mowi ze jestem ale jak przyjdzie co do czego to jest zawsze to "odchudzamy sie od jutra" i zawsze ona zje 2 ciastka a ja reszte pfff;/
__________________
wcale nie biedrona

ćwiczonka- dzień: 3
bez napadu- dzień: 1
Bjerdona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:21   #165
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Moi rodzice jak się dowiedzieli, to od razu zaczęli wydzwaniać po psychologach i narobili paniki... Tzn. wiem, że im zależy, żebym była zdrowa itd, no ale bez przesady.. ;/ wkurzają mnie pytania zadawane 20 razy na dzień czy rzygałam.. ciągłe kontrolowanie ile i co jem.. Matka mysli, że jeśli bedzie za mną chodzić do kibla i sprawdzać co ja tam robię, to mi pomoże.. A na dodatek wczoraj poleciał text czy przypadkiem nie robię tego po to, żeby zwrócić na siebie uwagę.. ;/
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:22   #166
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Cytat:
Napisane przez Bjerdona Pokaż wiadomość

Layla- mi teraz tez mowi ze jestem ale jak przyjdzie co do czego to jest zawsze to "odchudzamy sie od jutra" i zawsze ona zje 2 ciastka a ja reszte pfff;/
Ja się odchudzam już 3 dzień...
A z matką niestety, widzę się prawie codziennie, bo mieszkamy w jednym domu
Przykre to...

Zawsze kiedy zaczynam się odchudzać mam najgorsze napady, przychodzi taka chwila najczęściej wieczorem, że nie myślę, biorę torebkę, pieniądze i idę do sklepu, kupuję chipsy, ze 2 czekolady, batony, lody, w zależności ile mam kasy, potrafię jednorazowo na żarcie 30 zł wydać . Albo obiad na mieście, a później kupa słodyczy. Czuję się wtedy jak w jakimś amoku, siadam i jem, jem, jem, aż mi niedobrze, ale jem dalej, przestaję jak się kończy jedzenie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:32   #167
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Właśnie dzwoniła mama, idziemy do lekarza. Pytała co ma teraz robić, czy ma pilnować jak jem. Powiedziałam jej, że jak mieszkam na stancji i sama kontroluje zawartość lodówki to jest ok. Tylko jak wpadam na weekend albo teraz jak siedzę w wakacje to jest dramat. Dlatego tak często mówiłam, żeby nie kupowała mi słodyczy i nie proponowała jedzenia, bo zaczynam się nakręcać a wiem ,że w szafce jest pełno żarcia. Eh miała taki smutny głos, ale jak wypowiedziała słowo "wymioty" myślałam ,że spale się ze wstydu. O wiele bardziej wolałabym mieć anoreksję, bo niejedzenie nie jest tak kompromitujące jak obżarstwo i wymioty. I jak tu teraz powiedzieć lekarzowi i nie rozryczeć się i zapaść pod ziemie jednocześnie.
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:41   #168
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Cytat:
Napisane przez wierutna Pokaż wiadomość
Właśnie dzwoniła mama, idziemy do lekarza. Pytała co ma teraz robić, czy ma pilnować jak jem. Powiedziałam jej, że jak mieszkam na stancji i sama kontroluje zawartość lodówki to jest ok. Tylko jak wpadam na weekend albo teraz jak siedzę w wakacje to jest dramat. Dlatego tak często mówiłam, żeby nie kupowała mi słodyczy i nie proponowała jedzenia, bo zaczynam się nakręcać a wiem ,że w szafce jest pełno żarcia. Eh miała taki smutny głos, ale jak wypowiedziała słowo "wymioty" myślałam ,że spale się ze wstydu. O wiele bardziej wolałabym mieć anoreksję, bo niejedzenie nie jest tak kompromitujące jak obżarstwo i wymioty. I jak tu teraz powiedzieć lekarzowi i nie rozryczeć się i zapaść pod ziemie jednocześnie.
Eh.. Wiem, co czujesz, bo też to przechodziłam, ale teraz masz szansę żeby z tego wyjść. Ja się rozpłakałam przy starszych i się wydało. Myślałam, że bedzie jakaś awantura czy coś, ale wszystko poszło ok. Będzie dobrze
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 13:57   #169
Bjerdona
Raczkowanie
 
Avatar Bjerdona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Neffik- moja mama sie tysiace razy pytala czy wymiotowalam ale juz teraz widzi ze jem i siedze w pokoju to nie pyta

Layla- ja tez tak mialam ale rzadko czesto to wyjadalam cala lodowke obojetnie co bylo...

Wierutna- wiesz dobrze ze tak zareagowala gdyby sie na Ciebie darla jak na mnie czy na mss Naffik to by bylo calkiem inaczej.. a tak to masz szanse wyjsc z tego z pomoca najblizszej osoby... my jestesmy zdane na siebie:|
__________________
wcale nie biedrona

ćwiczonka- dzień: 3
bez napadu- dzień: 1
Bjerdona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 14:07   #170
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Dzięki za wsparcie Jestem bardzo wdzięczna, że mama tak zareagowała, zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądała rozmowa face to face. Myślę,że ona będzie pytać, a ja ryczeć ;P A tego pilnowania jedzenia najbardziej sie boję. Pewnie myślą, że trzeba karmić jak anorektyczki. Na to sie nigdy nie zgodzę, za długo chudłam,żeby teraz znowu utyć, nie ma mowy. Właśnie u mnie jest tak, że nie jem więcej niż 1000kcal dziennie i tej diety się trzymam. Plus to mam napady. Rezygnować z diety nie zamierzam, chcę tylko pozbyć sie tych napadów jedzenia. Czy walka z bulimią zawsze kończy się tyciem?
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 16:23   #171
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Wierutna- Ponoć skuteczne wyleczenie sie z bulimii to przede wszystkim zapomnienie o odchudzaniu na dobre kilka miesięcy.

Ja od 2 dni nie mam kompulsów i robie wszystko by nie powrocily.
Planuję wizytę u psychologa. Chce zeby mi pomogl z tym dziadostwem.
Rodzice nic nie wiedzą. Moja matka jak widziala że sie nienormalnie objadam zwracala mi uwage , zebym nie byla taka łakoma bo się w drzwiach nie zmieszcze. Ale najczesciej obżeralam sie w samotnosci, tylko zeby nikt nie widzial, nie przeszkadzal.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 17:26   #172
Bjerdona
Raczkowanie
 
Avatar Bjerdona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 64
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

ja jak wazylam 45 to moja mama sie cieszyla ze sie objadam teraz mnie wygania z kuchni
__________________
wcale nie biedrona

ćwiczonka- dzień: 3
bez napadu- dzień: 1
Bjerdona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 19:07   #173
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Hej. Adziutku trzymam kciuki zebys miala jak najrzadziej te napady. Ja bylam na wsi. Jadlam jak moja rodzina, czyt. tlusto, duzo slodyczy i wieczorem piwko i w 3tyg. przytylam 4kg jestem zalosna. Najgorsze jest to, ze jak przytyje to wspominam jak dobrze bylo wazyc te 2,3kg mniej, a kiedy tyle waze to chce mniej i mniej. Ciagle mam metlik w glowie czy jesc zdrowo czy znow malo. Zdrowo nie umiem bo popadam w jakis perfekcjonizm i jak sie za to biore to musi byc idealnie, tak jak zaplamnowalam czyli samo bialko warzywa i zdrowe tl. A jak mam juz na cos ochote, taka duza, to mecze sie kilka godzin, ale w reazultacie to i tak zjem, niestety nie trochce ale cala mase. Wydaje mi sie, ze na razie nie mam co myslec o solidnej diecie bo stawiam sobie za duzy rygor i nie potrafie obnizyc poprzeczki. Wydaje mi sie, ze mam troche te napady przez samotnosc, mama w robocie, dziadki na dole, a w taki upal nie ma gdzie wyjsc i sie zaczyna...
Dzis mialam bardzo zly humor, ale teraz znow chce walczyc, ale po co?? wyrzucam kase na jedzenie, cwicze, a potem wpadam w trans i to samo, kg przybywaja. Nie moge na siebie patrzec. Myslalam zeby kupic jakis srodek hamujacy laknienie typu aplefit, zeby nie mysclec o jedzieniu... Ale czy to cos da?? Musze sie na czyms zawiesic bo do psychiatry na razie nie ide, a tyc nie moge bo mi psychika peknie.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 19:28   #174
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Hej. Adziutku trzymam kciuki zebys miala jak najrzadziej te napady. Ja bylam na wsi. Jadlam jak moja rodzina, czyt. tlusto, duzo slodyczy i wieczorem piwko i w 3tyg. przytylam 4kg jestem zalosna. Najgorsze jest to, ze jak przytyje to wspominam jak dobrze bylo wazyc te 2,3kg mniej, a kiedy tyle waze to chce mniej i mniej. Ciagle mam metlik w glowie czy jesc zdrowo czy znow malo. Zdrowo nie umiem bo popadam w jakis perfekcjonizm i jak sie za to biore to musi byc idealnie, tak jak zaplamnowalam czyli samo bialko warzywa i zdrowe tl. A jak mam juz na cos ochote, taka duza, to mecze sie kilka godzin, ale w reazultacie to i tak zjem, niestety nie trochce ale cala mase. Wydaje mi sie, ze na razie nie mam co myslec o solidnej diecie bo stawiam sobie za duzy rygor i nie potrafie obnizyc poprzeczki. Wydaje mi sie, ze mam troche te napady przez samotnosc, mama w robocie, dziadki na dole, a w taki upal nie ma gdzie wyjsc i sie zaczyna...
Dzis mialam bardzo zly humor, ale teraz znow chce walczyc, ale po co?? wyrzucam kase na jedzenie, cwicze, a potem wpadam w trans i to samo, kg przybywaja. Nie moge na siebie patrzec. Myslalam zeby kupic jakis srodek hamujacy laknienie typu aplefit, zeby nie mysclec o jedzieniu... Ale czy to cos da?? Musze sie na czyms zawiesic bo do psychiatry na razie nie ide, a tyc nie moge bo mi psychika peknie.
Wiesz, mam tak samo, jem w samotności i po części na pewno też z braku zajęć po prostu , rodzice w pracy, bracia żyją swoim życiem, a ja sama w 4 ścianach, sama na piętrze . Koleżanki przeważnie czasu nie mają, z chłopakiem ostatnio zerwałam. Więc czymś musiałam zapełnić tę pustkę

A co do pohamowania głodu, to spróbuj może błonnika i jedz produkty zawierające duże błonnika, np. otręby
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 20:36   #175
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Cytat:
Napisane przez Neffik Pokaż wiadomość
Nie chce mi się żyć... Znowu się nażarłam..
ja tez ;(

nie wiem po co to zrobilam.. po co niszcze i krzywdze siebie.. bylo dobrze przez chwile, jak zaczynalam.. a potem bol nienawisc do siebie obdzenie.. pochalanianie jedzenia jak jakas maszyna..
dobrze ze w czwarek ide do lekarza, bo nie wytrzymam ze soba juz ani dnia dluzej
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 21:26   #176
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Atram, ja tez w czwartek do lekarza, a tak dokładnie to do jakiegoś psychiatry. Strasznie się boję, bo on ma zdecydować czy muszę się leczyć w szpitalu, czy chodzić na jakąś terapię..

Bjerdona, ja z jednej strony mam wsparcie w rodzicach, bo mogę się im wygadać czy coś, ale z drugiej mam wrażenie, że oni za bardzo przesadzają z tym wszystkim i nie do końca znają się na problemie. Ale i tak pomimo wszystko cieszę się, że powiedziałam im o tym i nie jestem z tym sama.
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 09:09   #177
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

To lekarza może zalecić leczenie w szpitalu?? Od czego to zależy? Jak długo jesteś chora czy co? Masakra .Nie wystarczają wizyty u psychiatry? Chodzi o taki normalny szpital czy jakiś specjalistyczny?
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 10:46   #178
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Ech a ja dziś od rana na szczęście tylko grzybki ze słoika zjadlam:/Tak czytam wasze posty i zaczyna do mnie docierać co nieco.Ja w ciągu 3 lat przytyłam ponad 10kg teraz waże ponad 60 na pewno,nawet na wagę nie wchodzę zeby się bardziej nie zdołować.Najgorsze jest to że non stop myślę o jedzeniu,potrafie zjeść w jednej chwili grzybki potem czekolade potem zupe i galaretkę.Strasznie smaki mieszam........I potrafie jeść 5 minut przed snem tony....Kurczę ze szczupłej dziewczyny stałam się lekko puszystą z celulitem na brzuchu...który był kiedyś moją dumą.....dół...
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 11:17   #179
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

ehh troche postow sie narobilo, co do szpitala to moz emnie tez czeka, moja psycholozka powiedziala ze jesli terapia nie wystarczy to bede musiala jechac do kliniki dla bulimiczek w poznaniu. Niestety jest teraz na urlopie wraca pod koniec sierpnia a terapia dopiero co sie zaczela, wiec raczej do tego czasu nic sie nie zmieni ja to tez strasznei wszystko mieszam na wszystko mam ochote i wszystko jem, wczoraj to juz calkiem tragicznie..podraznilam se gardlo od zwracania teraz ciezko mi sline przelknac. Co do rodziny to u mnie zalamuja rece nie wiedza co poradzic, chca bym wyszla z tego ale nie potrafia temu zaradzic, nie odmawiaja mi jedzenia, ale wiedza ze to co zjem automatycznie zwroce, ja nie potrafie juz inaczej mam podobnie jak wy dizewczynki jem z nudow, z samotnosci...jak mieszkalam w innym miescie bo bylam na studiach to tak nei bylo jadlam normalnie i tak nie zwracalam tylko czasem jak ise napchalam ale teraz jak wakacje to mam codziennie napady. nAJGORSZE ZE przez to wszysytko nei chca bym na nastpeny rok znowu sie wyprowadzila tylko przeszla na tryb eksternistyczny a ja juz se wyobrazam jak sie pogoraze.. dzis jeszcze ok narazie zjadlam malo jogurti jablko bez zwracania ale ciagle mysle o jedzeniu i zoladek mnie sciska. Nie chcem dzis zwracac bo strasznei boli mnie gardlo, i od zwracanai mam dodatkowo jakies zajadyz jednej strony od otwieraNia szeroko ust.
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 12:08   #180
wierutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam dziewczyn,które są chore i chcą z tego wyjść

Jakbym widziała samą siebie!! jak mieszkałam na stancji to było wszystko ok, nadrabiałam w weekend. teraz jak siedzę w domu to codziennie lub co dwa dni napady. Od rana walczę ze sobą, dlatego zaraz idę do przyjaciółki, która w razie czego kazała bez pytania wpadać o każdej porze dnia i nocy Bolące gardło, migdałki i zajady to ostatnio norma. Dziś skończyłam brać leki na wywołanie okresu, ale okresu oczywiście nie ma. Najbardziej martwię sie o zeby,żeby sie nie zniszczyły i to tylko dlatego chcę wyzdrowieć.
Pozdrawiam ciepło!
wierutna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.