Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 10:58   #151
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ludzie w ogóle nie umieją się zachować w sklepie. Mięso to raz, a dwa, to intensywne sprawdzanie miękkości pomidorków poprzez robienie w nich dziury za pomocą taranu/śrubokrętu/długopisu (niepotrzebne skreślić). Czy naprawdę trzeba sprawdzać twardość pomidora przewiercając go na wylot i robiąc sos przy okazji?
Może to kilometrowe paznokcie?

Wczoraj wkurzyła (zdziwiła) mnie laska co cały czas w biedronce, jak koło niej przechodziłam, bo się kręciłam trochę, to napier*** przez telefon, konsultowała co kupić czy jak? A na koniec przy kasie prawie wywaliła na siebie wielki stos koszyków, bo jedna ręka telefonem zajęta :P
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:01   #152
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39719608]Wczoraj kupiłam żel pod prysznic Bali z ekstraktem z owoców tropikalnym. Obłędnie pachnie! [/QUOTE]

Dla mnie on pachnie gruszką
Ale podoba mi się, pewnie go kupię jak mi się skończy cytrynowy OS z biedronkowej promocji walentynkowej

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Może to kilometrowe paznokcie?

Wczoraj wkurzyła (zdziwiła) mnie laska co cały czas w biedronce, jak koło niej przechodziłam, bo się kręciłam trochę, to napier*** przez telefon, konsultowała co kupić czy jak? A na koniec przy kasie prawie wywaliła na siebie wielki stos koszyków, bo jedna ręka telefonem zajęta :P
To mnie aż tak nie dziwi, jak wysyłam TŻta do B z listą zakupów, to przynajmniej ze 3 razy dzwoni, żeby się upewnić co do konkretnych produktów, albo że tego nie ma i czy wziąć coś w zamian, albo jaki chcę smak jogurtu itp.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:02   #153
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No mozliwe ale jednak po cos te lodowki maja zamykane drzwiczki co nie jak np kupuje sie mrozonki to czasem widac gdzie byly uchylone przez jakis czas bo jest szron na opakowaniach a tam gdzie sa dobrze przechowywane to sa idealnie gladkie bez takiej warstwy
no tak, drzwiczki nie są dla ozdoby
oglądałam kiedyś bodajże WIEM CO JEM o mrożonkach i w bardzo prosty sposób można sprawdzić, czy były one dobrze przechowywane. Wszystkie składniki w opakowaniu powinny być sypkie. Jeżeli zawartość przypomina bryłę - to znaczy, że były rozmrożone i ponownie zamrożone. Nie wiem, jak to się ma do mieszanki chińskiej dostępnej w B. Ona zawsze jest w takiej bryle (nawet, jak do nas przyjeżdża).
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:03   #154
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To zostaniesz obrzucona stekiem wyzwisk, przy którym "gówniara" to komplement. Ja mam w ogóle uczulenie na macantów - odrzuca mnie to zarówno przy żywności, chemii gospodarczej, jak i kosmetykach. Ostatnio kobieta otworzyła opakowanie wkładek kosmetycznych, po czym wyciągnęła jedną, obejrzała, schowała do opakowania, przeliczyła ilość wkładek, po czym... wzięła fabrycznie zapakowane pudełko! Alleluja, po co ten cyrk, na prezent kupowała?
Wyobraź sobie moją minę, gdy poszłam do zwykłej drogerii po eyeliner i spytałam o testery - a ekspedientka wzięła jakiś z półki, otworzyła i wsadziła palucha

Ludzie pootwierają, a potem wielce zdziwieni, że nieświeże!
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:05   #155
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To mnie aż tak nie dziwi, jak wysyłam TŻta do B z listą zakupów, to przynajmniej ze 3 razy dzwoni, żeby się upewnić co do konkretnych produktów, albo że tego nie ma i czy wziąć coś w zamian, albo jaki chcę smak jogurtu itp.
mnie rozbrajają mężczyźni na zakupach Zazwyczaj mają listę zakupów i błędny, przerażony wzrok. A już nie daj boże, jak muszą kupić podpaski, stoją wtedy na stoisku z chemią z bezradną miną
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:07   #156
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
no tak, drzwiczki nie są dla ozdoby
oglądałam kiedyś bodajże WIEM CO JEM o mrożonkach i w bardzo prosty sposób można sprawdzić, czy były one dobrze przechowywane. Wszystkie składniki w opakowaniu powinny być sypkie. Jeżeli zawartość przypomina bryłę - to znaczy, że były rozmrożone i ponownie zamrożone. Nie wiem, jak to się ma do mieszanki chińskiej dostępnej w B. Ona zawsze jest w takiej bryle (nawet, jak do nas przyjeżdża).
No wlasnie tez tak mysle W domu np zamrazarki bym nie mogla trzymac otwartej wiec w sklepach raczej tez nie powinny co nie
Tez to ogladalam i teraz tak wlasnie robie sprawdzam czy sa sypkie czy zbrylowane i oczywiscie biore te pierwsze Czasem fajne i przydatne sa info w tym programie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:08   #157
aga_s83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 207
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
mnie rozbrajają mężczyźni na zakupach Zazwyczaj mają listę zakupów i błędny, przerażony wzrok. A już nie daj boże, jak muszą kupić podpaski, stoją wtedy na stoisku z chemią z bezradną miną
albo rajstopy dla żony tak jak u mnie jeden klient i biedny zagubiony

Któraś pytała o ciastka - podusie pyszne, a z stałej oferty pryncypałki - przynajmniej mi smakują (a chyba najlepsze były te truflowe co przyjechały na te promocje jednodniowe)
__________________
aga

Edytowane przez aga_s83
Czas edycji: 2013-03-12 o 11:09
aga_s83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 11:10   #158
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
mnie rozbrajają mężczyźni na zakupach Zazwyczaj mają listę zakupów i błędny, przerażony wzrok. A już nie daj boże, jak muszą kupić podpaski, stoją wtedy na stoisku z chemią z bezradną miną
To mój w tej kwestii wyszkolony jest, wie jakich używam
Z nabiałem za to jest zawsze problem i telefony do mnie, bo w B spory wybór jest.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_s83 Pokaż wiadomość
albo rajstopy dla żony tak jak u mnie jeden klient i biedny zagubiony

Któraś pytała o ciastka - podusie pyszne, a z stałej oferty pryncypałki - przynajmniej mi smakują (a chyba najlepsze były te truflowe co przyjechały na te promocje jednodniowe)
Pryncypałki truflowe były pyszne I kosztowały wtedy w cenie dnia (czy jak to się tam zwało) chyba 2,99
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:13   #159
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie moją minę, gdy poszłam do zwykłej drogerii po eyeliner i spytałam o testery - a ekspedientka wzięła jakiś z półki, otworzyła i wsadziła palucha

Ludzie pootwierają, a potem wielce zdziwieni, że nieświeże!
Do mnie musieliby pogotowie wezwać
No właśnie, sami robią z pełnowartościowych produktów śmieci, a potem się dziwią...
Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
mnie rozbrajają mężczyźni na zakupach Zazwyczaj mają listę zakupów i błędny, przerażony wzrok. A już nie daj boże, jak muszą kupić podpaski, stoją wtedy na stoisku z chemią z bezradną miną
Moi bracia i tato też potrafią dzwonić z każdej alejki. Choć z taty jestem dumna, ostatnio ogarnął szampon dla mnie, mimo że to mamie tłumaczyłam jaki dokładnie chcę

Cytat:
Napisane przez aga_s83 Pokaż wiadomość
Któraś pytała o ciastka - podusie pyszne, a z stałej oferty pryncypałki - przynajmniej mi smakują (a chyba najlepsze były te truflowe co przyjechały na te promocje jednodniowe)
Mnie Pryncypałki średnio smakują. Za to ostatnio przekonałam się do Kruszynek - z rodzynkami są pyszne. Nieco mniej smakują mi te orzechowe, pomarańczowe są średnie, a Belgijskie paskudne.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:14   #160
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
no tak, drzwiczki nie są dla ozdoby
oglądałam kiedyś bodajże WIEM CO JEM o mrożonkach i w bardzo prosty sposób można sprawdzić, czy były one dobrze przechowywane. Wszystkie składniki w opakowaniu powinny być sypkie. Jeżeli zawartość przypomina bryłę - to znaczy, że były rozmrożone i ponownie zamrożone. Nie wiem, jak to się ma do mieszanki chińskiej dostępnej w B. Ona zawsze jest w takiej bryle (nawet, jak do nas przyjeżdża).
wlasnie ja tez jak kupuje mrozonki to maja te bryłki, nie ma takiej co jest wszystko sypkie i teraz kup takie cos bez bryły

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
mnie rozbrajają mężczyźni na zakupach Zazwyczaj mają listę zakupów i błędny, przerażony wzrok. A już nie daj boże, jak muszą kupić podpaski, stoją wtedy na stoisku z chemią z bezradną miną
sie nie dziwie, bo potem i tak babie nic nie pasuje
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:16   #161
aga_s83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 207
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To mój w tej kwestii wyszkolony jest, wie jakich używam
Z nabiałem za to jest zawsze problem i telefony do mnie, bo w B spory wybór jest.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



Pryncypałki truflowe były pyszne I kosztowały wtedy w cenie dnia (czy jak to się tam zwało) chyba 2,99
o właśnie cena dnia, tak to leciało;-) ja wtedy wzięłam 2 opakowania i oba poszły do brzucha
__________________
aga
aga_s83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 11:16   #162
mon_soleil
Be Strong. ☑️
 
Avatar mon_soleil
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: PZ
Wiadomości: 46 759
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

orientujecie się może czy przecenili te bransoletki z gazetki Walentynkowej [jeśli tak to w jakiej cenie teraz są ?]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2_Promocje_2013.02.07_15.jpg (104,9 KB, 59 załadowań)
__________________
'Live a life you will remember. ◢◤

'.wiem co mam teraz robić.
oddychać dalej.
bo jutro znów wzejdzie słońce.
kto wie co przyniesie przypływ.'




mon_soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:24   #163
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Dziewczyny w każdej Biedronce są teraz te kosmetyki Bell , i jakie jeśli wiecie?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:26   #164
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w każdej Biedronce są teraz te kosmetyki Bell , i jakie jeśli wiecie?
Wydaje mi się, że w każdej - standardowo są lakiery Air Flow, róże, tusze, pomadki ochronne. Oprócz tego 2 rodzaje top coatów, korektor w płynie (ale nie Multi Mineral)... Więcej nie pamiętam.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:26   #165
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dla mnie on pachnie gruszką
Ale podoba mi się, pewnie go kupię jak mi się skończy cytrynowy OS z biedronkowej promocji walentynkowej [COLOR="Silver"]
NO mi też gruszką,ale bardzo ładnie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:27   #166
aga_s83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 207
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w każdej Biedronce są teraz te kosmetyki Bell , i jakie jeśli wiecie?
pudry, fluidy korektory, lakiery

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
orientujecie się może czy przecenili te bransoletki z gazetki Walentynkowej [jeśli tak to w jakiej cenie teraz są ?]
ja u siebie nie widziałam, ale kiedyś co były podobne to poprzeceniali na 5zł
__________________
aga
aga_s83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:29   #167
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w każdej Biedronce są teraz te kosmetyki Bell , i jakie jeśli wiecie?
Ja widziałam i kupiłam korektor w płynie,
lakiery do frencha
tusze do rzęs
pomadki ochronne
błyszczyki chyba też były
a i fluidy też kupiłam a własciwie dostałam na Dzień Kobiet ale jeszcze nie używałam.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:30   #168
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
no tak, drzwiczki nie są dla ozdoby
oglądałam kiedyś bodajże WIEM CO JEM o mrożonkach i w bardzo prosty sposób można sprawdzić, czy były one dobrze przechowywane. Wszystkie składniki w opakowaniu powinny być sypkie. Jeżeli zawartość przypomina bryłę - to znaczy, że były rozmrożone i ponownie zamrożone. Nie wiem, jak to się ma do mieszanki chińskiej dostępnej w B. Ona zawsze jest w takiej bryle (nawet, jak do nas przyjeżdża).
Tez ogladalam ten odcinek. Ale podejrzewam, ze pracownicy Kauflanda tez ogladali bo za kazdym razem jak widze ich wykladajacych mrozonki to zanim poloza je do zamrazarki to je tak jakby rozbujaja zeby nie byly zbrylone w srodku
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:32   #169
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez mon_soleil Pokaż wiadomość
orientujecie się może czy przecenili te bransoletki z gazetki Walentynkowej [jeśli tak to w jakiej cenie teraz są ?]
Ja u siebie widziałam chyba 10.99 zł teraz kosztują
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 11:32   #170
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No wlasnie tez tak mysle W domu np zamrazarki bym nie mogla trzymac otwartej wiec w sklepach raczej tez nie powinny co nie
Tez to ogladalam i teraz tak wlasnie robie sprawdzam czy sa sypkie czy zbrylowane i oczywiscie biore te pierwsze Czasem fajne i przydatne sa info w tym programie
Ja Wiem co jem bardzo lubię, teraz nową wersję z "wiem co kupuję" polubiłam jeszcze bardziej Chociaż te różne "teatrzyki" mnie irytują

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To mój w tej kwestii wyszkolony jest, wie jakich używam
Z nabiałem za to jest zawsze problem i telefony do mnie, bo w B spory wybór jest.
Eh zazdroszczę chłopa Mój tż zakupów w ogóle nie robi (chociaż to by było bezsensu, bo przecież ja w sklepie pracuję). A po tampony chyba bym go siłą z domu nie wyrzuciła
Chociaż on w ogóle dziwny jest Do Biedronki nie wejdzie za żadne skarby, bo w kolejce by go chyba szlag trafił. Ze wspólnych zakupów wychodzimy zawsze pokłóceni. Kiedyś wybierałam w sklepie torebkę, nie mogłam się na jedną z dwóch zdecydować. Stoję, oglądam i słyszę " zapłaciłem już za obie, no chodź już, chodź".


Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
wlasnie ja tez jak kupuje mrozonki to maja te bryłki, nie ma takiej co jest wszystko sypkie i teraz kup takie cos bez bryły
hmm, ja akurat rzadko kupuję mrożonki ale kilka razu udało mi się kupić bez bryłek


Kupiłam ten rozdrabniacz do czosnku - naprawdę fajny gadżet
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:34   #171
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Może to kilometrowe paznokcie?

Wczoraj wkurzyła (zdziwiła) mnie laska co cały czas w biedronce, jak koło niej przechodziłam, bo się kręciłam trochę, to napier*** przez telefon, konsultowała co kupić czy jak? A na koniec przy kasie prawie wywaliła na siebie wielki stos koszyków, bo jedna ręka telefonem zajęta :P
Jeśli gadała o zakupach to pół biedy, ale ja raz byłam świadkiem jak dziewczyna tak napierniczała na pół Biedronki, jakieś ploty, zdawała relację drugiej ze spotkania z kolesiem jakimś. I to dokładną relację, dość osobistą
A jak podeszła do kasy to wcale się tym nie przejęła, też jedną ręką powooooooli wyciągała zakupy, nie odjęła słuchawki od ucha nawet wtedy gdy jej przysżło płacić, a jeszcze przy tym jakies durnoty plotła w stylu "Ja pier.., co on sobie myślał?! Ze ja znim pójdę na to wesele? heloooł?!" Dodam że to nie była jakaś 16stka, tylko pani pod 30stkę może
A darła ryja przy tym na pół sklepu.
By z chęcią naucyzł kultury, tak jak groszek pisała (groszek pisał? Jak to ująć? )
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:34   #172
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Tez ogladalam ten odcinek. Ale podejrzewam, ze pracownicy Kauflanda tez ogladali bo za kazdym razem jak widze ich wykladajacych mrozonki to zanim poloza je do zamrazarki to je tak jakby rozbujaja zeby nie byly zbrylone w srodku
wiesz, takich sypkich też więcej wchodzi do zamrażarki Ja tak robię z mieszanką chińską, żeby więcej mi się zmieściło
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:34   #173
mon_soleil
Be Strong. ☑️
 
Avatar mon_soleil
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: PZ
Wiadomości: 46 759
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez aga_s83 Pokaż wiadomość
ja u siebie nie widziałam, ale kiedyś co były podobne to poprzeceniali na 5zł
Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Ja u siebie widziałam chyba 10.99 zł teraz kosztują
dziękuję
__________________
'Live a life you will remember. ◢◤

'.wiem co mam teraz robić.
oddychać dalej.
bo jutro znów wzejdzie słońce.
kto wie co przyniesie przypływ.'




mon_soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:37   #174
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
J Dodam że to nie była jakaś 16stka, tylko pani pod 30stkę może
A darła ryja przy tym na pół sklepu.
By z chęcią naucyzł kultury, tak jak groszek pisała (groszek pisał? Jak to ująć? )
moze byc , ze groszek pisal




znow ta reklama z bonduella wczoraj sie pojawila w TV : gdzie jest groszek ?

__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:38   #175
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
nowy wątek bez Tapetki to by był wybrakowany więc witam

ło kurde!!
to Ty chyba nosisz ze soba przenosny kibelek

widzę że avatarek zmieniłaś na wielkanocny
A jakże!
Kibelek przenośny chcę taki!
A avatar nie ma związku z Wielkanocą tylko z tatusiowymi królikami . A i tu gatka była potem. Nie wpadłam na to że ktoś to z Wielkanocą skojarzy
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:40   #176
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez aga_s83 Pokaż wiadomość
kupiłam majonez dekoracyjny bo troszkę potaniał (z 7,49 na 6,99) koszulkę z licencją - 9,99 (z 19,99), sosik tatarski develey 3,99 i parę pierdół do jedzenia/picia (wodę truskawkową bo odchodzi u mnie litrami, codziennie ją kupuję), sos aspiro do spaghetti, więc się uzbierało...

chyba niedługo będą działać w końcu te piece u mnie, bo już obudowane, odgrodzone...tak zachwalacie te wypieki że doczekać się nie mogę
O właśnie też ją dziś dorwałam, ostatnia z garfildem ;d ;d

A te zajączki bananowe w czekoladzie to są w różnych kształtach, ktoś wie? Bo ich nie lubie ale może tak do ozdoby by kupić, jakby ładne zajączki były
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:40   #177
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

arrachne- dzięki za odpowiedź odnośnie wyciskarek
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:40   #178
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To zostaniesz obrzucona stekiem wyzwisk, przy którym "gówniara" to komplement. Ja mam w ogóle uczulenie na macantów - odrzuca mnie to zarówno przy żywności, chemii gospodarczej, jak i kosmetykach. Ostatnio kobieta otworzyła opakowanie wkładek kosmetycznych, po czym wyciągnęła jedną, obejrzała, schowała do opakowania, przeliczyła ilość wkładek, po czym... wzięła fabrycznie zapakowane pudełko! Alleluja, po co ten cyrk, na prezent kupowała?
Mnie już raz pani wiekowa potraktowała "miło" Psiukała sobie na lewo i prawo odświeżaczami powietrza, to ją delikatnie napomniałam że żużywa produkt który za chwilę może ja kupię. To był biedronkowy Aril, akurat je kupuję często
To ja już nie zacytuję cóż mi owa "dama" odrzekła
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:42   #179
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Mnie już raz pani wiekowa potraktowała "miło" Psiukała sobie na lewo i prawo odświeżaczami powietrza, to ją delikatnie napomniałam że żużywa produkt który za chwilę może ja kupię. To był biedronkowy Aril, akurat je kupuję często
To ja już nie zacytuję cóż mi owa "dama" odrzekła
mozna napisac tak : piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiii

__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 11:45   #180
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XX

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
wiesz, takich sypkich też więcej wchodzi do zamrażarki Ja tak robię z mieszanką chińską, żeby więcej mi się zmieściło
Rzeczywiscie, masz racje, o tym nie pomyslalam
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.