zdradzone - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 21:06   #151
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Chyba w wiekszosci dziewczyny mysla ,ze ON to ten wyjatkowy.
Nawet ja mialam taki czas,ze tak myslalam.W koncu taki byl oddany,zakochany,tak obiecywal ble ble.Nie chce mi sie angazowac w ogole w zadne zwiazki.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:20   #152
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: zdradzone

A ja tak czytam i czytam ... i się zastanawiam co mi życie zgotuje. Bo tego niestety pewna być nie mogę.

Mam wiele przykładów na to, że niektórzy faceci potrafią zdradzać bez zmrużenia oka... i boję się o swój związek. Długo czasu zajęło mi budowanie zaufania do mojego Partnera na tyle, żeby wierzyć w to, że będzie dobrze (bo w 100% NIKOMU nie ufam).

Cóż... mam nadzieje, że jednak to moje zaufanie nie zostanie nigdy nadszarpnięte (do tej pory nie zostało). Nadzieja i wiara - tylko tyle mi pozostaje.


Ps. A Tobie Motylku powiem tyle... że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Czas leczy rany i pewnego dnia na pewno poczujesz się WYJĄTKOWO szczęśliwa - czego Ci życzę
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 14:04   #153
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Chyba w wiekszosci dziewczyny mysla ,ze ON to ten wyjatkowy.
Wszystkie zakochane tak mysla, inaczej nie byloby tej magii w uczuciach, tej niezwyklosci, szalenstwa, milosci itp...

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
A Tobie Motylku powiem tyle... że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Czas leczy rany i pewnego dnia na pewno poczujesz się WYJĄTKOWO szczęśliwa - czego Ci życzę
dziekuje Giraffus
Potrzeba czasu, czasu, czasu....
ps. kubek jak peknie i uda sie go nam posklejac bardzo dobrym klejem to jednak zawsze bedzie juz to pekniecie bedzie....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:09   #154
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Wszystkie zakochane tak mysla, inaczej nie byloby tej magii w uczuciach, tej niezwyklosci, szalenstwa, milosci itp...



dziekuje Giraffus
Potrzeba czasu, czasu, czasu....
ps. kubek jak peknie i uda sie go nam posklejac bardzo dobrym klejem to jednak zawsze bedzie juz to pekniecie bedzie....
Heh ale porownanie Motylku Pamietaj... ze sklejac kubek mozna wtedy kiedy tylko peknie na kawalki, ale jak kubek rozsypie sie w drobny mak to juz nic nie da sie zrobic. Bedzie go zal, to normalne.

Ale kiedys zobaczysz inny, piekniejszy i lepszy kubek I jesli bedziesz o niego dbala .... to mozesz go miec i sie nim cieszyc przez dluuuuuugi czas
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:03   #155
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Ale kiedys zobaczysz inny, piekniejszy i lepszy kubek I jesli bedziesz o niego dbala .... to mozesz go miec i sie nim cieszyc przez dluuuuuugi czas
mozliwe...ale wszystko do czasu....lepiej sie nie przyzwyczajać juz....bo zawsze moze sie zbić...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:25   #156
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: zdradzone

hmm....ja jakis czas temu wyszlam ze zwiazku w którym on zdradzał...może nie dochodziło miedzy nimi do zbliżeń...ale był jednoczesnie i ze mna i z nia..:/ ale jestem teraz w zwiazku z mezczyzna który był zdradzany.
U nas nigdy w zyciu nei pomyślałabym że on może mnei zdradzac...to nei ten typ faceta, a jednak jak sie okazało był do tego zdolny.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 20:27   #157
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hmm....ja jakis czas temu wyszlam ze zwiazku w którym on zdradzał...może nie dochodziło miedzy nimi do zbliżeń...ale był jednoczesnie i ze mna i z nia..:/ ale jestem teraz w zwiazku z mezczyzna który był zdradzany.
U nas nigdy w zyciu nei pomyślałabym że on może mnei zdradzac...to nei ten typ faceta, a jednak jak sie okazało był do tego zdolny.
wiem jak to jest
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 14:11   #158
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: zdradzone

dawno mnie tu nie bylo ale jakos tak wyszlo ze nauka i te sprawy...nowe informacje na temat mojego bylego otoz w sobote mial on swoje przyjecie zareczynowe hehe jak pamietacie zwiazal sie z nia po kilku dniach od naszego rozstania czyli 4 miesiace temu...jego rodzina nie poszla tam poniewaz nie uznaja tej dziewczyny.powod?ona jest chora psychicznie ma na to dokumenty.dosdtaje nawet jakies pieniadze na leki z tego co wiem...nigdy jej nie poznali bo on jej nikomu nie przedstawil i nagle zaprasza rodzinka na zareczyny jak ja to uslyszlalam od jednej z jego siostr(w sumie to jedyna z ktora sie spotykam i rozmawiam) to myslslam ze sie posikam ze smiechu i teraz mamy dylemat-czy nie powinien ktos tego zglosic ze ona nie jest w pelni swiadoma co robi?bo chyba takie malzenstwo nie bedzie wazne :/ ogolnie to zaprosil jeszcze swoich znajomych ale nikt z nich nie poszedl ale tu powodem bylo to ze to nie MOJE i JEGO przyjecie.kochani sa on zerwal z nimi wszystkie kontakty przez to hehe zazdrosny
i jeszcze sie dowiedzialam ze moj byly zaczal znowu cpac i aet zaczal swojej mamiewynosic rzeczy z domu-ojciec go zlapal wiec nie zdazyl wyniesc ale jednak cos sie dzieje z nim nie dobrego...
a najlepsze jest dla mie to -i tu dla otuchy dla zdradzonych-nie widze go 4 miesiace-nawet na chwile sie nie spotkalismy!nawet przypadkiem na ulicy! i przeszlo mi wszystko.caly ten bol po rozstaniu z 3 letniego zwiazku cala milosc wszystko ucieklo i mam nadzieje ze nie wroci-nie chce zeby wrocilo o jestem jak narazie szczesliwa singielka
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 15:54   #159
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: zdradzone

skoro u NIEGO takie nowosci to chyba lepiej ze juz nie jestescie razem.....
fajnie, ze dalas rade i "wszystko ucieklo" jak to okresliłas
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:25   #160
ookioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
zdradzone

Witajcie!
Ciekawa jestem, czy jest wśród was ktoś kto został zdradzony. Jak poradziłyście sobie z tym przykrym faktem.
ookioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:00   #161
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: zdradzone

Może w tym wątku znajdziesz odpowiedź:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164295
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 18:23   #162
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zdradzone

Łączę watki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 19:08   #163
myszak1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 118
Dot.: zdradzone

Ja zostałam zdradzona. Mało powiedziane w sumie. Byłam zdradzana. ile razy? pewnie nie zliczyłabym, gdybym wiedziala o wszystkich... Mój związek trwał 6 lat.

Mialam dziwną obsesję zdrady, sniły mi się dziwne rzeczy... tzry tyg temu postanowiłam- albo rzucam obsesję w cholere przekonując się że to TYLKO obsesja albo bedzie koniec. Wzięlam jego tel-nigdy tego nie robiłam przez 6 cholernych lat i co? jakaś x pisze do niego smsy, tak jak gdyby byli razem. Oskarżal mnie o wejscie w prywatnosc, ze to ja zniszczylam, później stwierdził ze to "nie to" i mnie zostawił bez słowa. tzn objąl, pocalowal i odszedł. zadnego przepraszam, rozstania w cztery oczy NIC. Dwa tygodnie minęły i już ta swoją przyprowadził do domu pod nieobecność rodziców... swoją drogą ciekawe co oni na to i na nią później powiedzą. W między czasie dowiedzialam się od ludzi że na kazdym kroku mnie zdradzał, gdzie popadło dosłownie.. pociesza mnie jedynie to że były to jednorazówki, tępe, puste dziewczyny. Życzę mu wpadki z taką właśnie.
__________________
' Jeśli coś jest warte grzechu- to grzech nie skorzystać!'

Edytowane przez myszak1
Czas edycji: 2008-03-05 o 19:54
myszak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:09   #164
ookioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: zdradzone

My byliśmy ponad 5 lat. Po 2,5 roku znajomości zdradził mnie. Pech chciał, że po 9 m-cach pojawiło się dziecko. Chciał być wobec mnie szczery i powiedział mi o tym. Pierwsza myśl to zerwać. Niestety nie byłam konsekwentna. Wybaczyłm mu i nadal byliśmy razem. Planowaliśmy ślub. Ciągle nie mogłam sobie z tym poradzić. Mówiłam mu o tym, a on ciągle, że damy radę. Nie wiedziałam czy go kocham. On o swoim uczuciu zapewniał i było nam dobrze, ale wciąż ta myśl, że nie dam rady żyć z myślą, że jest gdzieś dziecko, które potrzebuje ojca. Miesiąc przed planowanym ślubem powiedziałam dość. Nie chcę tak dłużej. Nie zrozumiał. Wciąż zamęcza mnie i mówi że kocha. Ja mam już tego dosyć. Nigdy nie wiedziałam czy to jest prawdziwe uczucie miłości. Nie miałam żadnego porównania, był moim pierwszym chłopakiem. Nie wiem co robić i jak.
ookioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:16   #165
myszak1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 118
Dot.: zdradzone

wiesz kiedyś też myslalam ze wybaczę zdradę. I byłam gotowa rzucać się w dzień odkrycia tych smsów na klana zeby prosić zebysmy to razem odbudowali. teraz cieszę się ze tego nie zrobiłam. Troche przy nim płakałam i robiłam wyrzuty nie mogłam zrozumieć dlaczego jeszcze spał ze mną pare godzin temu a tu takie coś. I dobrze ze tak się stało bo jestem wolnym człowiekiem i wiem ze to zbyt duzy ciężar żyć ze zdradą. To tez moj pierwszy facet... i jakoś zyje... dalej rade choc mija trzeci tydzien dopiero. A ja jestem lekka i uwolniona od tego wszystkiego.
Kochana dobrze postępujesz to jest zbyt duży ciężar. Poważnie. Sama o tym wiesz. Nie da się tak zyć przecież!!! Napisz do mnie na priv i wyślij mi swoj nr gg. Obgadamy to
__________________
' Jeśli coś jest warte grzechu- to grzech nie skorzystać!'
myszak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:31   #166
edi1990
Przyczajenie
 
Avatar edi1990
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: zdradzone

Witam.
Rowniez dołączam sie do klubu zdradzonych.
Bylam z nim 2.5 roku. Zwykle chodzilismy razem na imprezy, ufalismy sobie i bylo ok. Pewnego dnia (byl to mniej wiecej listopad 2007) mialam duzo nauki wiec sie z nim nie widzialam, on zadzwonil mowil ze wszystko ok i ze siedzi w domu. Na drugi dzien ktos na gg napisal mi wiadomosc ze dobrze sie zabawil na dyskotece, ktora byla wlasnie w ten dzien kiedy ja siedzialam w domu i sie uczylam, z mysla ze on rowniez siedzi w domu. Ktos napisal mi ze sie calowal na parkiecie z jakas panieneczka, kiedy mu to powiedzialam to powiedzial ze to ktos sobie zmyslil wiec mu uwierzylam bo mu wierzylam. 2 dni pozniej okazalo sie ze na dyskotece byla jedna z moich dobrych kolezanek, napisala do mnie na gg i sie zapytala czego nie przyszlam z nim na dyskoteke, no i w koncu napisala mi co widziala. Napisalam do niego dlugiego smsa ze to koniec, on sie tłumaczyl bzdurami ze to przez alkoholt itp. Za tydzien poszlam na dyskoteke i to ja sie zabawilam z przystojniaczkiem, a on nie spodziewal sie ze jestem do tego zdolna, chyba sobie myslal ze bede siedziec w domu i plakac calymi dniami. Znaczy nie mowie ze nie plakalam, owszem plakałam troche ale moje przyjaciolki mnie wspieraly i sie jakos pozbieralam Przez jakies 2 tyg po tym, pisal do mnie przychodzil, dawal prezenty. Pokazywal ze mu na mnie zalezy, mowil ze sie zmieni, ze mnie bardzo kocha i chce do mnie wrocic. Pomyslalam ze moge sprobowac mu to wybaczyc, i wybaczylam. Widze naprawde duza zmiane od tamtego czasu (minely 4 miesiace). Widze ze sie stara, bardzo mnie szanuje i jak narazie jestem szczesliwa i nie narzekam
edi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 11:33   #167
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: zdradzone

Zostalam zdradzona, to juz ponad rok od tamtego czasu, jestem teraz b.szczesliwa. Czasem jak o tym pomysle czuje jeszcze jakis zal.
Coz stalo sie i nie cofniemy czasu.

Prawda jest taka, ze nawet najpiekniejsze dziewczyny sa zdradzane, co wydaje sie conajmniej dziwne.
Nie jestem pewna co do teorii niektorych, ze zdrada nie wynika z niczego, ze obie strony sa "winne"
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 11:37   #168
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez onemi Pokaż wiadomość
Zostalam zdradzona, to juz ponad rok od tamtego czasu, jestem teraz b.szczesliwa. Czasem jak o tym pomysle czuje jeszcze jakis zal.
Coz stalo sie i nie cofniemy czasu.
nadal jestes z nim?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:48   #169
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: zdradzone

pewnie, ze niee hucznie sie z nim pozegnalam
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 13:36   #170
moni888
Raczkowanie
 
Avatar moni888
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 321
GG do moni888
Dot.: zdradzone

Moge i ja dołączyc do zdradzonych, moj maz zdradzil mnie kiedy lezalam w szpitalu i rodzilam jego dziecko, sam sie przyznal po 2 tyg jak wrocilam do domu, w zyciu nie czułam takego upokozenia i wstydu
__________________
Przekonani ze polaczylo ich uczucie nagłe!
a co na to schody,korytarze,ulice?
moze jakies"przepraszam"w scisku?
moze bylo cos zgubionego i podniesionego?
klamki na ktorych dotykl kladl sie na dotyk?
21.02.2009 Maja
03.03.2014 Jakub
moni888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:11   #171
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: zdradzone

Co za szmata z tego Twojego męża, mam nadzieje że kopnełaś dziada w zad.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.