praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 13:52   #151
leo6267
Raczkowanie
 
Avatar leo6267
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cześć Dziewczyny, ja swego czasu pracowałam w Promod i mogę polecić z ręką na sercu. Co prawda taka praca was za bardzo nie rozwinie, ale przynajmniej zarobicie więcej niż 3zł/h. Z tego co się orientuję to poszukują teraz ludzi (Arkadia, w wawie na pewno).
leo6267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 17:55   #152
gosiasiergiej
Przyczajenie
 
Avatar gosiasiergiej
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
GG do gosiasiergiej
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a gdybym chciała połaczyć swoją miłośc do ubrań z fajnymi zarobkami ? :P czy mam w ogóle szansę zarobić w jakimś sklepie odieżowym 10 zł na rękę? mówie o sklepach spotykanych w wielkich centrach handlowych bo blisko takiego mieszkam... a moze nie żyje w świecie fantazjii i nigdzie 10 zł nie dostanę?
gosiasiergiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:22   #153
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez gosiasiergiej Pokaż wiadomość
a gdybym chciała połaczyć swoją miłośc do ubrań z fajnymi zarobkami ? :P czy mam w ogóle szansę zarobić w jakimś sklepie odieżowym 10 zł na rękę? mówie o sklepach spotykanych w wielkich centrach handlowych bo blisko takiego mieszkam... a moze nie żyje w świecie fantazjii i nigdzie 10 zł nie dostanę?
Widze ze jestes z warszawy wiec spróbuj zlozyc cv do ZARY,BERSHKI,PULL AND BEARA,OYSHO LUB STRADIVARIUSA.To wszystko marki inditexu i zarobki sa najwyzsze z tych które gdziekolwiek spotkałam.ale czy 10 zł netto -tego nie wiem....w ZARZE na śląsku jest 9 zł brutto i i tak sa to duże pieniadze w porównaniu z innymi sklepami odżiezowymi i np z biedronkami rossmannami albo spozywczakami...ale wiem ze w w-wie sa odrebne zasady wynagradzania...
spróbuj....
ZAR w stolicy jest w 5 wiec masz duze szanse
pozdrawiam
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:13   #154
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez gosiasiergiej Pokaż wiadomość
a gdybym chciała połaczyć swoją miłośc do ubrań z fajnymi zarobkami ? :P czy mam w ogóle szansę zarobić w jakimś sklepie odieżowym 10 zł na rękę? mówie o sklepach spotykanych w wielkich centrach handlowych bo blisko takiego mieszkam... a moze nie żyje w świecie fantazjii i nigdzie 10 zł nie dostanę?
Z tego co wiem, 10 zł obiecują w Warszawie ale brutto, w żadnym wypadku netto. Po krótkim czasie jałowej pracy, przechodzi miłość do ubrań
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 21:46   #155
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, 10 zł obiecują w Warszawie ale brutto, w żadnym wypadku netto. Po krótkim czasie jałowej pracy, przechodzi miłość do ubrań
dokładnie tak jak piszesz.....praca "przy ciuszkach " to nie tylko oglądanie ładnych rzeczy....to przede wszystkim ciagłe sprzatanie rozwalonych rzeczy,składanie po raz tysięczny tej samej -ślicznej koszulki sprawia ze przestaje ci się już podobac ...tak samo z układaniem w magazynie ... jak masz do złożenia 5 kartonów rzeczy i tylko godzinke czasu to na prawde zaczynasz miec dosyc wszystkiego...nie wspomne o dostawach gdzie trzeba z każdej jednej rzeczy zdjąc folie,wyjąc kartonik nakleic cene i poskładac...ehhhhh....trz eba troche popracowac w sklepie odżiezowym zeby inaczej patrzec na sprzedawców w w/w sklepach i choć troche pomyslec ze to co klient rozwali w 2 sekundy składa się 10 minut...i tak w kółko.....
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 11:04   #156
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

No dokładnie, na dodatek ciągle są dostawy i do południa trzeba rozpakować 200-300 ciuchów, zaklipsować i rozwiesić najpierw na wieszakach a potem na sklepie...
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 21:41   #157
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ale według specjalistów od HR-u można się w tym realizować, rozwijać swoje umiejętności, wykorzystywać zdobytą na studiach (psychologia, ASP) wiedzę... Bez komentarza.
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 23:24   #158
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Witam
Chciałam zapytać o warunki pracy w sklepach Inditexu (pull&bear, zara bershka, stradivarius, oysho) dziewczyny, które maja doswiadczenie w tych sklepach.
Jakie stawki, obowiazki, podejście firmy do pracownika.
Najchętniej dziewczyny z krk
z góry dziękuję

Edytowane przez transcendence
Czas edycji: 2008-05-04 o 23:25 Powód: literówki
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:07   #159
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam zapytać o warunki pracy w sklepach Inditexu (pull&bear, zara bershka, stradivarius, oysho) dziewczyny, które maja doswiadczenie w tych sklepach.
Jakie stawki, obowiazki, podejście firmy do pracownika.
Najchętniej dziewczyny z krk
z góry dziękuję

podbijam pytanie
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:02   #160
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ja mam 18 lat i doswiadczenie w gastronomii (od 16 roku zycia wyjezdzalam pracowac na wakacje za granice). Myslicie,ze mam jakies szanse w tych sklepach?
Szukam czegos na wakacje i stwierdzilam,ze mam juz dosc parzenia kawy
CV zanosi sie chyba osobiscie do sklepow prawda?
widzialam kiedys pania jak to robila i tak pomyslalam,ze mozna tez zrobic
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 18:43   #161
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
CV zanosi sie chyba osobiscie do sklepow prawda?
widzialam kiedys pania jak to robila i tak pomyslalam,ze mozna tez zrobic
Jasne, że tak można.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 18:49   #162
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Jeśli chodzi o ZARĘ - słyszałam same złe opinie. Bajzel na kółkach, niskie zarobki, brak zniżek. W H&M płacą najlepiej (powyżej 10zł netto) i dają największe zniżki (40% bodajże, w ciągu roku można kupić ubrania za 4000zł), poza tym układają godziny pod pracownika, łatwo się z nimi dogadać.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:46   #163
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

słuchajcie, a jeśli ja bym chciała zatrudnić się tylko na miesiąc to jak to wygląda? bo akurat po maturze chciałabym się załapać w jakimś sklepie z odzieżą i powiedzcie mi, czy mam jakiekolwiek sznse żeby być zatrudnioną tylko przez czerwiec? czy od razu musiałabym to zaznaczyć czy po prostu po miesiącu łożyć wypowiedzenie? kurcze, w ogóle sie nie znam a chciałabym sobie dorobić
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:49   #164
strawberry
Wtajemniczenie
 
Avatar strawberry
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 187
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ZARĘ - słyszałam same złe opinie. Bajzel na kółkach, niskie zarobki, brak zniżek. W H&M płacą najlepiej (powyżej 10zł netto) i dają największe zniżki (40% bodajże, w ciągu roku można kupić ubrania za 4000zł), poza tym układają godziny pod pracownika, łatwo się z nimi dogadać.
co do Zary to nie jest tak do końca praca ciężka jak na każdy sklep z odzieżą, trzeba sie naskładać, naukładać itp itd. Zarobki nie są niskie... ale tez nie wysokie... mysle ze całkiem dobre... zniżki tez są ale dopiero po okreslonym czasie przepracowanym.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.
strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:57   #165
cynamon88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 156
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

hej
mam pytanie do dziewczyn które pracują, pracowały lub ubiegały sie o pracę w h&m.
Jak wygląda drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej tzw grupowy ?? na czym to polega jakich pytań mogę się spodziewać??
cynamon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 13:09   #166
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ZARĘ - słyszałam same złe opinie. Bajzel na kółkach, niskie zarobki, brak zniżek. W H&M płacą najlepiej (powyżej 10zł netto) i dają największe zniżki (40% bodajże, w ciągu roku można kupić ubrania za 4000zł), poza tym układają godziny pod pracownika, łatwo się z nimi dogadać.
ja z kolei mam inne informacje w kwestii H&M
koleżanka tam pracuje i jeśli chodzi o zarobki, to są raczej marne, dlatego właśnie stosuje się inne formy doceniania pracowników, takie jak zniżki na ubrania (chociaż nie jestem pewna czy aż tak wysokie i czy ilość zakupów robionych przez pracownika nie jest jakoś ograniczona) i bardzo elastyczny grafik, który można sobie dowolnie ustalać i faktycznie pod tym względem można się dogadać
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:54   #167
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ZARĘ - słyszałam same złe opinie. Bajzel na kółkach, niskie zarobki, brak zniżek.
nie wiem skad masz takie informacje.....nie zgodze się z nimi...sama pracuje od roku w ZARZE i z tego co moge powiedziec to :
-bajzlu nie ma -każdy ma jakies "funkcje" i jak tylko wykonuje swoje zadania to jest porządek,(a jak nie wykonuje to jest awantura i już wykonuje)
-zarobki dobre- jak na sklepowe warunki mozna rzec ze bardzo dobre.stała pensja plus premie za utarg całego sklepu ,premie za dobre wyniki inwentaryzacji,premie przyznawane za "wybitne osiagnięcia".sa to fajne kwotki ,,,,
-znizki sa po miesiącu pracy 15 % na odziez we wszystkich sklepach inditexu w całej polsce...
-grafik układany pod potrzeby pracowników -dużo studentów dziennych i zaocznych jest w stanie pogodzic prace ze szkołą ... wiadomo ze niełatwo ułozyc grafik dla tak dużej ilosci pracowników i zdarza się ze cos komus "nie pasi" ale i takie sytuacje mozna jakos rozwiązac.
- nie zapominajcie ze ZARA to DUŻY sklep a nie jakis mały butik,towaru jest mnóstwo to i roboty duzo.nie ma wyzysku typu -ktos pracuje na czarno po 14 godz dziennie bez wolnego...absolutnie ,kazdy pracuje tyle na ile pozwala mu etat .
mimo wszystko nie jest łatwo....po całym dniu składania,wieszania,układ ania ,wynoszenia na magazyn i z powrotem ,kasowania i obsługiwania klientów czasami nie mam siły dowlec się do domu...
mimo wszystko lubie swoja prace......czasami mam nerwy ze mało czasu spedzam z dzieckiem ale takie zycie -nie tu to gdzie indziej byloby tak samo-pracowac trzeba
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:09   #168
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez moniolla Pokaż wiadomość
nie wiem skad masz takie informacje.....nie zgodze się z nimi...sama pracuje od roku w ZARZE i z tego co moge powiedziec to :
-bajzlu nie ma -każdy ma jakies "funkcje" i jak tylko wykonuje swoje zadania to jest porządek,(a jak nie wykonuje to jest awantura i już wykonuje)
-zarobki dobre- jak na sklepowe warunki mozna rzec ze bardzo dobre.stała pensja plus premie za utarg całego sklepu ,premie za dobre wyniki inwentaryzacji,premie przyznawane za "wybitne osiagnięcia".sa to fajne kwotki ,,,,
-znizki sa po miesiącu pracy 15 % na odziez we wszystkich sklepach inditexu w całej polsce...
-grafik układany pod potrzeby pracowników -dużo studentów dziennych i zaocznych jest w stanie pogodzic prace ze szkołą ... wiadomo ze niełatwo ułozyc grafik dla tak dużej ilosci pracowników i zdarza się ze cos komus "nie pasi" ale i takie sytuacje mozna jakos rozwiązac.
- nie zapominajcie ze ZARA to DUŻY sklep a nie jakis mały butik,towaru jest mnóstwo to i roboty duzo.nie ma wyzysku typu -ktos pracuje na czarno po 14 godz dziennie bez wolnego...absolutnie ,kazdy pracuje tyle na ile pozwala mu etat .
mimo wszystko nie jest łatwo....po całym dniu składania,wieszania,układ ania ,wynoszenia na magazyn i z powrotem ,kasowania i obsługiwania klientów czasami nie mam siły dowlec się do domu...
mimo wszystko lubie swoja prace......czasami mam nerwy ze mało czasu spedzam z dzieckiem ale takie zycie -nie tu to gdzie indziej byloby tak samo-pracowac trzeba
a mam pytanie, przyjmuja w zarze kogos kto chce pracowac w wakacje?
bo chcialam tam skaldac papiery
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:43   #169
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
a mam pytanie, przyjmuja w zarze kogos kto chce pracowac w wakacje?
bo chcialam tam skaldac papiery
najlepiej jak przyjdziesz do sklepu z cv i pogadasz z jakims menagerem...
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 15:55   #170
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez moniolla Pokaż wiadomość
najlepiej jak przyjdziesz do sklepu z cv i pogadasz z jakims menagerem...
no to musze tak uczynic,bo chyba najbardziej to bym chciala wlasnie w zarze pracowac:P ale jak sie nie uda to moze byc cokolwiek:P
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 09:26   #171
cynamon88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 156
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

hej
mam pytanie do dziewczyn które pracują, pracowały lub ubiegały sie o pracę w h&m.
Jak wygląda drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej tzw grupowy ?? na czym to polega jakich pytań mogę się spodziewać??

ponawiam pytanie
cynamon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:38   #172
cynamon88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 156
Praca w H&m

hej
wiem że wątek o pracy w sklepach odzieżowych już istnieje ale niestety nie udało mi sie uzyskać na nim żadnej odpowiedzi ;( mam pytanie do osób które pracowały, pracują lub ubiegały się o prace w h&m jak wygląda drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej ? bardzo zależy mi na tej pracy i chciałabym się jakoś przygotować
cynamon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:54   #173
ups_16
Raczkowanie
 
Avatar ups_16
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 94
Dot.: Praca w H&m

jak na moje jest bardziej lajtowy niz 1. to juz raczej taka prowizoryczna rozmowa... dla upewnienia sie. wiec nie beda cie pytac o nic nowego. a w jakim miescie sie ubiegasz o prace??
ups_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:18   #174
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Praca w H&m

A ja slyszalam, ze przyjmuja tylko studentow. Jak to jest?
Bo wyniki kto sie dostal na studia beda dopiero w polowie lipca, a ja moze bym tak troche w czerwcu popracowala :P
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:23   #175
ups_16
Raczkowanie
 
Avatar ups_16
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 94
Dot.: Praca w H&m

no ja studentka nie jestem wiec chyba jestem dowodem ze nie przyjmuja tylko studentow. tyle ze watpie ze przyjeliby cie tylko na miesiac. chyba raczej poszukuja pracownikow na dluzsza mete bo mnie sie pytali czy bede dyspozycyjna po wakacjach
ups_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 13:31   #176
ela89
Raczkowanie
 
Avatar ela89
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Praca w H&m

A jak jest na pierwszej rozmowie? bo ja mam wkrótce

PS W jakim mieście pracujecie?
ela89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 14:29   #177
cynamon88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 156
Dot.: Praca w H&m

w trójmieście mam nadzieje że będzie rzeczywiście lajtownie bo jak usłyszałam że to rozmowa grupowa to przed oczami stanął mi obraz przekrzykujących się ludzi którzy włosy z głowy wyrywają sobie nawzajem żeby dostać te pracę ;P taka moja bujna wyobraźnia a jak to wygląda mniej więcej odgrywamy jakieś scenki ?? odpowiadamy na pytania ?? co do pierwszej rozmowy radze poczytać troszkę o h&m bo zapewne zapytają cię co wiesz? jakie mają działy itp
cynamon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 14:59   #178
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Praca w H&m

cynamon o, a gdzie dokladnie? i jak zlozylas CV, bo wiem ze przez ich stronke mozna?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:05   #179
cynamon88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 156
Dot.: Praca w H&m

w Gdańsku dokładnie to tam gdzie mnie przyjmą bo szukają chyba do kilku sklepów a cv zaniosłam bezpośrednio do sklepu ale to już dość dawno temu .
cynamon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:08   #180
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Praca w H&m

Aha, a bylo jakies ogloszenie czy tak o zanioslas? Bo ja sie zastanawiam czy nie poroznosic nawet bez ogloszen, chociaz do gdanska to w ostatecznosci ;P
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.