Zagroda babuszki cz.4 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-25, 10:18   #151
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi, jedna rozmiarowka ma całej planecie? Masz marzenia Emmi 😄 lepsze od moich.

Moja koleżanka kupiła mężowi pod choinkę buty pilarza z Husqvarny. Wyglądały jak zwykle gimiwce ale miały oczywiście jakieś bajery, wzmacniania itp. Opowiedziałam o tym mojemu mężowi i mu sie oczy zaświeciły, że też by takie chciał. Cóż na zmianę prezentu było już za późno, bo kupiłam mu sweter, ale na przyszły rok dostanie właśnie takie pomarańczowe gumowce. Nie wiem po co mu potrzebne, ale jak chce to mu kupie. I kto by pomyślal że chłopa mogą uszczęśliwić gumiaki?

Wprawdzie wypasione, ale zawsze to gumiaki.

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Lubię dobre buty, a że kupije je rzadko to mogę sobie pozwolić na droższe. Nie mam półek z butami tylko półkę. Myślę, że opłaca się widać więcej i mieć buty na lata niż co rok kupować nowe. Ann po co Ci trepy jak Ty też jak ja autem jezdzisz? Timberlandy maja dobre buty, między innymi trepy. Wiem, że drogie ale długo służą. Corke namówiłam i tak się jej spodobało w nich chodzenie, że poszła i kupiła jeszcze jedna parę tylko inny kolor.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 10:53   #152
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinka Ale to wcale nie jest takie trudne w dzisiejszych czasach, kiedy za tymi butami stoją ciągle te samo, powtarzające się firmy/ludzie.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Siadłam odsapnąć. Gdzie moja kondycja? Komputer ją zeżarł . Wreszcie ogarnęłam górę. Nie jakoś idealnie, bo żeby było idealnie to musiałabym odkurzyć książki. To już innym razem. Przymierzam się jeszcze dzisiaj do jednego pomieszczenia w piwnicy i jak się uda, to będę uważała, że czas ferii bardzo pożytecznie spędziłam

Pora na robienie obiadu...
MM walczy w kotłowni.

Chyba przestało padać.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 11:14   #153
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinko, kiedy ja właśnie piszę, że jestem w stanie wydać na buty, ale muszą mi sie też wizualnie podobać, a nie tylko mają być praktycznie. Timberlandy... lata temu chorowałam na nie. Ale jak zobaczyłam buty w moim rozmiarze, to mi przeszła choroba i miłość Ładne to one są do rozmiaru 38, ale juz 41 to dla mnie porażka
Emmi, co dobrego na obiad robisz?
U nas nadal pada deszcz
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 11:35   #154
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Mam jeszcze trochę kapuśniaku. Ale to pewnie ja zjem, bo to moja bardzo lubiana zupa. Wstawiłam wodę na makaron i tak jak wcześniej miało być, ale w końcu było co innego, to dziś będzie do tego ,,porządkowanie lodówki" My lubimy taki misz-masz.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Mam w planach szycie, ciekawe czy mi się uda . Proste. Ostatnio kupiłam sobie materiał zasłonowy i jest miejsce na zasłonkę i nawet kawałek z tego materiału został by na taki pasek na fotel obok. Chociaż jak się nad tym zastanawiam, to jeśli ma mieć jakieś szanse ten materiał na fotelu to powinien być wzmocniony innym materiałem. Tak mi się wydaje
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 12:43   #155
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ann dlatego Ci wspomniałam o Timberlandach, bo pisałaś, że możesz wydać dużo. Aż popatrzyłam, pokazały się damskie do rozm 40. To dyskryminacja, nie rozumiem, czemu nie robią większych

A u mnie będzie żurek. W tym tygodniu go jeszcze nie było😆

Za to upiekę jeszcze szarlotkę.

W sklepie mówili, że za dwa tygodnie tłusty czwartek.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Emmi,a bo to wiadomo kto te buty robi? Jakieś Bangladesze, Wietnamy, Chiny.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 12:50   #156
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinka Nieważne gdzie robią, ważne dla jakiej korporacji.

Odkryłam w moim noworocznym kalendarzu, że u mnie Tłusty Czwartek wypada w piątek

A tak poza tym, napiszę, że jestem absolutną przeciwniczką zamykania jakichkolwiek stacji czy to telewizyjnych czy radiowych. Wracamy do cenzury i komuny dopiero teraz. Wstyd na cały świat. Jakbyśmy większych problemów nie mięli tylko głupki torpedują głupków.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-01-25 o 13:08
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 12:59   #157
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi zamykają jakieś stacje? Nie jestem ma bieżąco.



Nie wiem jak robią buty, pewnie każdy na swoje kopyto 😁

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

A Wielkanoc kiedy w Twoim kalendarzu?
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-25, 13:21   #158
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinka Awantura o telewizję państwową jest odkąd Ci doszli do władzy. Program Republika mocno opozycyjna też na celowniku. Obecne rządy tylko to co sami mówią i nic poza tym. A tak krzyczeli jak się programom radiowym kończyła koncesja czy coś tam i walili w pis, że zamyka. A sami jeszcze gorsze draństwo. Nienawidzę obłudy.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Wielkanoc chyba prawidłowo. Ostatnia niedziela marca?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Postanowiłam zaznaczać moje polityczne przemyślenia aby ktoś, kogo to nie interesuje nie musiał czytać. Staram się nie wypowiadać, ale momentami to krew mnie zalewa na tę głupotę. Wybaczcie.


---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Ale chciałam napisać co inne. Tylko MM włączył telewizor i wpadło w ucho to i owo .
Zrobiłam MM farsz do makaronu z różnościami z lodówki. I również z natką selera z foliaka i natką pietruszki z warzywnej grządki Polecam folik/tunelik. Naprawdę można coś mieć w zimie jak nie jest zbyt mroźno. Sam MM się zdziwił, jak pokazałam mu zieleninkę

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-01-25 o 13:15
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 14:57   #159
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ach Emmi, bo Ty zle programy oglądasz! Włącz Polotv, tam nie ma żadnych wiadomości 😁 i wszyscy oszaleli przez jakieś oczy zielone.





Ugotowałam zurek i sobie przypomniałam, że mi się już przejadł. Trudno, jest to jest, następny będzie nieprędko.

O noł, napisałam, że upiekę szarlotkę. Nie wiem czy mi się chce. Może wieczorem bo teraz muszę trochę jeszcze popracować.

Zamowilam spodnie większe. Mam nadzieję, że będą dobre.



W radiu grają Myslovitz ,,...ni moge zrobić nic, sterowany jestem wciąż ..."
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 15:33   #160
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinka Oglądam obie zwaśnione strony. Pięknie Tusk rozmawiał z prezydentem Ukrainy. To i owo czytam... ale ta durna zwada mnie drażni
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 15:33   #161
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 226
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinko , ja bardzo lubię Myslovitz. Moja ulubiona piosenka to Bierz życie jakim jest,na inne nie masz szans..Zawsze pomaga mi pogodzić się z trudnościami.

Lubię też Chłopcy. .

Rojek jest wspaniałym artystą. Cudowne teksty,takie prawdziwe.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-25, 15:42   #162
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko Też ich lubię.

Nie napisałam Wam. Udało się ogarnąć w trymiga pomieszczenie piwniczne, które sobie zaplanowałam Moloch... Gdyby film ,,Seksmisja" sprowadzić do prawdy, to wiedziałabym co czuły te bojowniczki odnajdując wciąż nowe skupiska zbuntowanych. Ja tam ciągle muszę mierzyć się z szybkimi graciarniami MM. Kurde!!! Żeby on tak szybko ogarniał i sprzątał
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 16:46   #163
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 285
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Gotowałam dziś spaghetti. Też lubię Myslovitz. Mam ich jeszcze na kasetach w młodości słuchałam te gumiaki to takie krótsze nie takie ogromne gumofilce są bardzo wygodne i na śnieg i na pluchę.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Wieje u mnie bardzo. Emmi nie wiem coś około 12-15 z dwóch grup.
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 17:29   #164
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cicha Sporo. U nas zazwyczaj zgłaszało się sporo, że tworzone były co najmniej 2 grypy, a potem nie przychodził nikt, albo jedna osoba, która wracała do domu, bo nikogo nie było.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 17:42   #165
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

O jak milo, że trafiłam z zespołem 🙂

A to znacie?

https://youtu.be/2o50KySNXeA?si=oBOETN_r5k8RrzOK

Kiedyś slyszalam to w filmie- oczywiście w innym wykonaniu- Almondovara ,,Porozmawiaj z nią "



Emmi sprzątająca układasz rzeczy czy wyrzucasz?

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cicha, dobre gumowce na wsi niezbędne 🙂

Najbardziej na wsi nie lubię błota, działa na mnie depresyjnie. Takie zimowe, z brudnym śniegiem brrr...okropne.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Bardzo lubiłam gdy śpiewał Wodecki albo Mec. Tak czysto, bez udziwnień, łagodnym głosem. Podobnie śpiewa Kiljański.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-25, 18:34   #166
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 226
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinko, dziękuję że wrzuciłaś tą piosenkę, Artur Rojek śpiewa ją przepięknie. Znam ten utwór ,przeważnie słuchałam w wykonaniu Wandy Warskiej.

Ale to jest lepsze.

Zaczęłam szperać po necie co to za piosenka. Okazało się że napisana w 1953 roku, przez meksykańskiego autora i kompozytora Tomasa

Mendeza. Nawet jest na youtubie pierwsze wykonanie w meksykańskim filmie.

To pieśń o miłości. Piękna jest rzeczywiście.

Wrzuć coś jeszcze ciekawego.

Popatrzałam na te buty, fajne. Takie solidne, i chyba skórzane.

Podobają mi się, dla drwala też super.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 07:25   #167
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Dzień dobry (_)?
Nowy dzień, nowe działania do wykonania.

Lanolinka A czemu pytasz?


Herbatka Jaka jest u Ciebie pogoda? Ostatnio słuchałam prognozy dla pomorza i raz to się zaniepokoiłam, innym razem pozazdrościłam, że fajnie cieplej. Chociaż to cieplej wcale nie jest dobre dla przyrody. A ja jest u Ciebie z pogodą?
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 07:35   #168
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Dzień dobry. Lanolinko, i jak szarlotka? Zrobiłaś wczoraj? Czy przełożyłaś?
Jak pogoda u Was?
Herbatko, i jak grzejnik? udało sie go naprawić ?
Emmi, brawa za ogarnięcie przestrzeni
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 07:39   #169
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Annorl dzięki. Uważam, że urlop spędziłam bardzo dobrze. Niby mogłam gdzieś wyjechać, ale gdziekolwiek bym była miałabym z tyłu głowy, że wiele rzeczy czeka w domu. I z takim psychicznym obciążeniem trudno wypocząć. A tak po raz pierwszy, a przynajmniej z rzadka, odczuwałam zadowolenie ze sprzątania
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-26, 07:59   #170
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

No i to jest najważniejsze. Że czujesz że zrobiłaś to co powinnaś 😁 masz rację. Takie nie zrobione a czekające na zrobienie sprawy siedzą z tyłu głowy. I ciężko wypoczywać.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 08:04   #171
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

W dodatku, że w tak dużym domu zawsze jest coś do zrobienia, kiedy nie ma się na niego czasu w ciągu roku, bo albo prace związane z uprawą, albo praca zawodowa, a to jakieś osłabienie przez infekcję czy choroby i tak naprawdę czas jest jedynie podczas wolnego.
----------------------
To może i nam tutaj też jakiś ekspresik do kawy postawię.


Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-01-26 o 08:07
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 08:46   #172
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 226
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

U mnie pogoda brzydka, pochmurno, na razie nie pada ale i wiatr się uspokoił. Emmi, sprzątanie dużego domu to ciężka sprawa. Ja mam jednak mniejszy ,140 m tylko. Nie lubię sprzątać, a co dopiero twói domek, chyba trzy kondygnacje?

Powierzchnia super, ale sprzątanie już nie.
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 08:54   #173
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko Powierzchnia dobra dla dużej rodziny a i też nie do końca, bo ten dom jest niefunkcjonalny, albo my nie możemy wydobyć z niego potencjału Do ogrzania masakra. Jedna wielka skarbonka. Ten dom jest dowodem na to, jak blokowiec nie ma zielonego pojęcia o domu wolnostojącym
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 09:30   #174
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi, tak zapytałam, bez znaczenia.

Herbatko, do Chłopców mam duży sentyment. W aucie zawsze robię głośniej gdy grają.

A to znasz?

https://youtu.be/bTPMtN6f6wM?feature=shared

Lubię czasem posluchac

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Wandy Warskiej nie znam.

Ann, upieklam, nawet wyszła
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 10:30   #175
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinko A mnie twoje pytanie mocno zastanowiło, bo sam przekładaniec sprawiał by wrażenie porządkowania a gratów samo w sobie by nie ubyło. Ale wywalaliśmy też

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Pochwalę się Wam ale i ponarzekam. W procesie edukacji ekologiczno-środowiskowej MM jako, że się zna, to wszedł na wyższy poziom recyklingu i rozkłada różne rzeczy z przeróżnych materiałów. Niestety skutkiem ubocznym jest to, że z wolna staje się złomiarzem, a na coś takiego nie pozwolę . Miała w zeszłym roku stanąć jego szopka, na którą mówi warsztacik. Ale to słowo przez nas jest zupełnie inaczej rozumiane . W każdym razie czasu nie starczyło, nie stanęła i mam jego graty wszędzie. I tutaj to słowo znów jest przez nas inaczej spostrzegane . Z jednej strony jestem z niego dumna, ale... Od wiosny ma stawiać swój ,,warsztacik".
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 10:44   #176
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 278
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Witam ponownie po dłuższej przerwie może uda mi się pisać w miarę regularnie.
Zaczynają się u nas ferie, wyjeżdżamy jutro na narty, kotki zostają pod opiekącioci

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 10:46   #177
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi, zawsze czymś się zagraci. Tak to juz jest, jak masz duży dom to i dużo miejsca ma graty

Dziś ma obiad będą łazanki. Usłyszałam dziś coś miłego o sobie, ktoś słyszał i mi doniósł. Takie donosy lubię. Też staram.sie nie przegapic okazji i gdy ktoś coś dobrego mówi do mnie o naszym wspólnym znajomym to spieszę go o tym poinformować

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cześć Milka, udanego szusowania!
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 10:51   #178
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Milka Hejka, fajnie, że jesteś. Cieszę się z chęci większej aktywności na forum, ale raczej wypad na narty słabo będą temu sprzyjać . W każdym razie życzę wspaniałej i bezpiecznej zabawy. A dokąd się wybieracie?

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Lanolinka Chyba nie doczytałaś. Te graty pojawiają się w procesie nowego hobby MM i stwarzają zagrożenie - złomiarskie. A wiesz, że ja nigdy nie przekazywałam usłyszanych dobrych wiadomości? Jakoś zostawiałam to tym osobom aby nie wyjść na plotkarę A poza tym nigdy chyba do końca nie byłam pewna czy to rzeczywiście prawda-prawda, czy tylko taki chwilowy moment prawdy. Ale teraz sobie przypomniałam, że raz jeden tak zrobiłam ale z premedytacją, aby poprawić stosunki mojej teściowej do drugiej synowej. I poprawiłam
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 10:55   #179
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 011
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Umówiłam się na za tydzień do fryzjera. Chcę balejaż, najchętniej że wszystkich kolorów jakie istnieją. Ale nie wiem czy mi się uda do mojego pomysłu przekonać fryzjerkę. Nie znam jej, jest nowa bo moja poprzednia zwolniła się. Byłam.kiedys gdzieś indziej ale bardzo zachowawczo podeszla do moich włosów, dla niektórych istnieje tylko kolor brązowy.

Zakochałam się w tym wdzianku:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20240126_115429_Chrome.jpg (241,0 KB, 10 załadowań)
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-26, 10:57   #180
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lanolinka O kurcze... zatkało mnie. Ładne... fajne... ale chyba raczej okazjonalne... gdzie byś w tym chodziła?
-------------
Na razie spadam... ciekawe czy pralka skończyła ?
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-29 08:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.