Miłośniczki Zary - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 18:48   #1741
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny, na niemiekcim ebayu jest ta cudna torebka, cena jeszcze pewnie pójdzie w górę, ale może któraś sie skusi, tu wklejam linka http://cgi.ebay.de/ZARA-Tasche-Ausve...item1e58f5e2f6
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 18:59   #1742
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

FFashionistkAA a byłaś dzisiaj w Zarze ? bo wczoraj pisałas z tego co pamiętam że będziesz


Kurcze ja wciąż o niej myślę...znaczy się o torebce. Wydaje mi się stosunkowo droga i dlatego się powstrzymuję... myślicie że warta jest tych 300 zł ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 19:04   #1743
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Jakis czas temu sama mialam na nia wielka ochote,lecz za kolejnym podejsciem zrezygnowalam-jak dla mnie te zlote lancuchy wygladaja lekko tandetnie.Niestety torba traci urok gdy nie jest wypchana i jakos tak dziwnie sie uklada.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 21:28   #1744
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
dziękuję!
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 21:35   #1745
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
FFashionistkAA a byłaś dzisiaj w Zarze ? bo wczoraj pisałas z tego co pamiętam że będziesz


Kurcze ja wciąż o niej myślę...znaczy się o torebce. Wydaje mi się stosunkowo droga i dlatego się powstrzymuję... myślicie że warta jest tych 300 zł ?
Byłam, byłam i du.. torebek nie było..w żadnej Zarze, wątpię, żeby się jeszcze pojawiły, chyba, że jakaś ze zwrotu.
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 02:06   #1746
cherry_killer
Rozeznanie
 
Avatar cherry_killer
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 679
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
W zarze w obecnej kolekcji są takie chusty jak na załączonych zdjęciach, za 99zł (4 pierwsze zdj.) i jeszcze takie jak na ost. zdjęciu, ale nie wiem jaka cena- podejrzewam, że również 99zł
Czy pani z ostatniego zdjecia prowadzi moze bloga ? Jezeli tak, to poprosze o jej adres Taki maly OT
cherry_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:24   #1747
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez cherry_killer Pokaż wiadomość
Czy pani z ostatniego zdjecia prowadzi moze bloga ? Jezeli tak, to poprosze o jej adres Taki maly OT
http://clamour4glamour.com/
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 17:18   #1748
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

dziewczyny może skusicie się na butki a'la Zara (zielone zamówienie)
zapraszam do wątku o zamówieniach bucików
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373569&page=23
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:34   #1749
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Byłam, byłam i du.. torebek nie było..w żadnej Zarze, wątpię, żeby się jeszcze pojawiły, chyba, że jakaś ze zwrotu.


ja tez dzis bylam ,poszlam z zamiarem kupienia tej czarnej pikowanej , bo szara juz mam.. i nic nie ma ! totalne dno torebkowe a bylam w malcie plazie i browarze ;/ jestem zalamana!!! sa tylko te za 269 z cwiekami ale chwilowo musze sobie ja odpuscic i pytalam jeszcze czy maja na magazynie i nic;/ watpie zeby sie pojawily
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:44   #1750
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny ta kurtka jest teraz w sklepach http://moda.allegro.pl/item791724113...wa_rozm_s.html ?
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:56   #1751
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta kurtka jest teraz w sklepach http://moda.allegro.pl/item791724113...wa_rozm_s.html ?
Szczerze, wątpię żeby to była Zara Z tego co wiem ciuchy z Zary i Stradivariusa są produkcji portugalskiej a nie chińskiej
Natix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 18:01   #1752
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

kamizelka misiowa z KIDS jest produkowana w Chinach
tak głosi napis na metce
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:09   #1753
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta kurtka jest teraz w sklepach http://moda.allegro.pl/item791724113...wa_rozm_s.html ?
Nie, zresztą wystarczy na nią spojrzeć bardziej krytycznym okiem i od razu widać, że to NIE jest Zara.
Zresztą dziewczyny też już o tym jakiś czas temu pisały..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:35   #1754
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ja tez dzis bylam ,poszlam z zamiarem kupienia tej czarnej pikowanej , bo szara juz mam.. i nic nie ma ! totalne dno torebkowe a bylam w malcie plazie i browarze ;/ jestem zalamana!!! sa tylko te za 269 z cwiekami ale chwilowo musze sobie ja odpuscic i pytalam jeszcze czy maja na magazynie i nic;/ watpie zeby sie pojawily
zgadzam się, żadnych fajnych torebek ostatnio nie ma w zarach

mam małą nadzieję, że pojawią się jeszcze te z łańcuchami w wersji beżowej

skoro czarne ostatnio były, po tak długiej nieobecności ...

butów też fajnych ostatnio nie było
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:36   #1755
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ja tez dzis bylam ,poszlam z zamiarem kupienia tej czarnej pikowanej , bo szara juz mam.. i nic nie ma ! totalne dno torebkowe a bylam w malcie plazie i browarze ;/ jestem zalamana!!! sa tylko te za 269 z cwiekami ale chwilowo musze sobie ja odpuscic i pytalam jeszcze czy maja na magazynie i nic;/ watpie zeby sie pojawily
Ehhh w ogóle teraz nie ma fajnych torebek w Zarze, nic mi się nie podobało jak byłam. Mam nadzieję, że niebawem rzucą jakieś ciekawe modele, bo mam chęć na dwie nowe, jakąś większą i mniejszą, a jak na razie
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:50   #1756
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Wlasnie czekam az cos rzuca bo pustki....
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:51   #1757
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Macie racje co do tych torebek... nic nowego się nie pojawiło...

ALE ! Jak byłam w weekend w Zarze to zauważyłam takie małe cudo, na długim łańcuszku, cała z takiego puszku czy tam futerka w kolorze kremowym za 159zł.

Zastanawiałam się nawet nad nią ale boje się, że szybko się zabrudzi i sama nie wiem czy warto...

Wiecie o którą mi chodzi? Niestety zdjęcia nie posiadam
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:20   #1758
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Oj zakupoholiczki Musze przyznac, ze dla mnie przelom listopad/grudzien to jest czas, kiedy ciezko mi sie kupuje. Mam ta swiadomosc, ze zaraz rusza wyprzedaze zimowe i w glowie mi siedzi "na wyprzedazy kupie taniej - poczekam".

Kupilam ta plisowana bordowa i szara mini (bardzo mini) sukienke. Jedna oddam, tylko musze zdecydowac ktora. Z nia na wyprzedaz czekac nie bede, bo widzialam te kiecki tylko w 2 z 6 Zar, w ktorych bylam w przeciagu ostatnich 2 miesiecy.
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 21:17   #1759
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta kurtka jest teraz w sklepach http://moda.allegro.pl/item791724113...wa_rozm_s.html ?

To nbi jest ZARA, jest nawet wątek założóny dla tych kurtek. Dziewczyny pisały w nim, że zamawiały te kurtki i zwracały je z uwagi na bardzo złe wykonanie. A i podobno są cienkie.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 21:31   #1760
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Oj zakupoholiczki Musze przyznac, ze dla mnie przelom listopad/grudzien to jest czas, kiedy ciezko mi sie kupuje. Mam ta swiadomosc, ze zaraz rusza wyprzedaze zimowe i w glowie mi siedzi "na wyprzedazy kupie taniej - poczekam".

Kupilam ta plisowana bordowa i szara mini (bardzo mini) sukienke. Jedna oddam, tylko musze zdecydowac ktora. Z nia na wyprzedaz czekac nie bede, bo widzialam te kiecki tylko w 2 z 6 Zar, w ktorych bylam w przeciagu ostatnich 2 miesiecy.
Do przełomu listopada i grudnia jeszcze daleko więc ja osobiście póki co kupuję z czystym sumieniem
Dzisiaj miałam zamiar jeszcze raz przyjrzeć się panterkowemu szalowi (bo jestem prawie pewna, że widziałam dwa bardzo podobne, ale jednak nie takie same na dziale damskim..), ale nie ma już po nich śladu
Jeśli chodzi o te sukienki to bordowa to ta z krótkim rękawem i z grubszego materiału, tak? (była też w wersji czarnej) a szarą widziałam tylko taką krótszą i z cieńszego materiału..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:53   #1761
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Do przełomu listopada i grudnia jeszcze daleko więc ja osobiście póki co kupuję z czystym sumieniem
Dzisiaj miałam zamiar jeszcze raz przyjrzeć się panterkowemu szalowi (bo jestem prawie pewna, że widziałam dwa bardzo podobne, ale jednak nie takie same na dziale damskim..), ale nie ma już po nich śladu
Jeśli chodzi o te sukienki to bordowa to ta z krótkim rękawem i z grubszego materiału, tak? (była też w wersji czarnej) a szarą widziałam tylko taką krótszą i z cieńszego materiału..
Heh ja kupowac tez kupuje (coz zrobic?), ale zawsze ta mysl o wyprzedazy kolacze mi w glowie. Z kolei jak juz sie wyprzedaze zaczna, to nie lubie chodzic na zakupy, bo jest pelno ludzi i chaos wsrod wieszakow. Ciezko mi dogodzic

Ja w kolejnej Zarze szukalam tych chust i kolejny raz ich nie bylo. Chusty widmo...

Tak, o te sukienki chodzi. Czarna widzialam dawno temu na manekinie i specjalnie wrocilam do sklepu o nia spytac. Byla jedna sztuka - za duza. Zreszta z tej bordowej i szarej tez nie bylo mojego rozmiaru, byly ostatnie sztuki . Jeszcze ich nie mierzylam i mam nadzieje, ze ktoras bedzie dobra . Dokladnie jak piszesz - bordowa jest wlasnie grubsza i z takiego, jakby bardziej sztucznego materialu. Szara z kolei jest przyjemna w dotyku, ale ciensza. Dlugosc maja mniej wiecej taka sama - tunikowa.
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 10:34   #1762
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Oj zakupoholiczki Musze przyznac, ze dla mnie przelom listopad/grudzien to jest czas, kiedy ciezko mi sie kupuje. Mam ta swiadomosc, ze zaraz rusza wyprzedaze zimowe i w glowie mi siedzi "na wyprzedazy kupie taniej - poczekam".
Zgadzam się i sama nie wiem, czy teraz szaleć z zakupami i kupować buty, swetry, płaszcze, czy czekać aż ruszą wyprzedaże i wtedy się obkupić Co prawda, te wyprzedaże już niebawem, bo zawsze po 11.11. już ruszają i non stop dokładają coś nowego, zobaczymy jak w tym roku będzie.

Dziewczyny, w Poznaniu już otworzyli TK MAXX, czy któraś z Was była? Warto się wybrać? Jakie mają ciuchy? Rzeczywiście tak fajne, jak mówili? I jak cenowo?
Z pewnością osobiście wybiorę się, ale teraz brak czasu, wyjazdy służbowe, więc nie ma jak...

Edytowane przez FFashionistkAA
Czas edycji: 2009-11-04 o 11:20
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:22   #1763
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Zgadzam się i sama nie wiem, czy teraz szaleć z zakupami i kupować buty, swetry, płaszcze, czy czekać aż ruszą wyprzedaże i wtedy się obkupić Co prawda, te wyprzedaże już niebawem, bo zawsze po 11.11. już ruszają i non stop dokładają coś nowego, zobaczymy jak w tym roku będzie.

Dziewczyny, w Poznaniu już otworzyli TK MAXX, czy któraś z Was była? Warto się wybrać? Jakie mają ciuchy? Rzeczywiście tak fajne, jak mówili? I jak cenowo?
Z pewnością osobiście wybiorę się, ale teraz brak czasu, wyjazdy służbowe, więc nie ma jak...
Ja akurat byłam w piątek - podobno dzień otwarcia to był - ciuchy na pierwszy rzut oka bazarowe, tandetne, jak od Chińczyka :/ jednak można coś wygrzebać (mierzyłam jedną sukienkę i buty) - fakt że nie chciało mi się szperać i przeszukiwać całego sklepu. Może jakby tak dobrze się wysilić to pewnie coś by się znalazło Mnie bardziej interesowała góra (rzeczy dla domu)
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:45   #1764
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w Poznaniu już otworzyli TK MAXX, czy któraś z Was była? Warto się wybrać? Jakie mają ciuchy? Rzeczywiście tak fajne, jak mówili? I jak cenowo?
Z pewnością osobiście wybiorę się, ale teraz brak czasu, wyjazdy służbowe, więc nie ma jak...
To zalezy, czy jestes typem "grzebalucha" . Jezeli lubisz szukac miedzy wieszakami perelek, to powinnas polubic ten sklep. Dla mnie TK MAXX to jak duuuuzy lumpeks z metkami. Na wieszakach scisk, rzeczy niby posortowane rodzajami lub rozmiarami, a i tak wszedzie panuje chaos. Tak samo jak w sklepach podczas wyprzedazy. Mnie osobiscie takie sklepy nie odpowiadaja. Mam TK MAXXa pod nosem, a nie lubie go. Zachodze tam jedynie na dzial wyposazenia wnetrz i w poszukiwaniu prezentow (np. bardzo tanie perfumy).
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:07   #1765
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Zgadzam się i sama nie wiem, czy teraz szaleć z zakupami i kupować buty, swetry, płaszcze, czy czekać aż ruszą wyprzedaże i wtedy się obkupić Co prawda, te wyprzedaże już niebawem, bo zawsze po 11.11. już ruszają i non stop dokładają coś nowego, zobaczymy jak w tym roku będzie.

Dziewczyny, w Poznaniu już otworzyli TK MAXX, czy któraś z Was była? Warto się wybrać? Jakie mają ciuchy? Rzeczywiście tak fajne, jak mówili? I jak cenowo?
Z pewnością osobiście wybiorę się, ale teraz brak czasu, wyjazdy służbowe, więc nie ma jak...


Nie strasz mnie juz 11.11?

Dziewczyny a zara mniej wiecej kiedy zaczyna? na poczatku grudnia czy stycznia? Bo jak w listopadzie to kicha, przebabalam calutka pensje ;/


W TK MAXX bylam wczoraj, od razu pomyslalam,ze wyglada to jak ogromny lumpeks z metkami, ciuchy pomieszane totalnie, stylem troche przypominaja river island, przynajmniej to co ja widzialam, prawie wszystkie kiecki cale z cekinow a ja osobiscie cekinow nie lubie. Byly tez jakies cale koronkowe- czarna koronka , po 109 zl chyba ale ta koronkowa jakas taka twarda strasznie, ogolnie nic sobie nie wybralam. Jednak przede mna jakas babka trzymala dwie fajne kiecki no i rozmiary same malenstwa. XXS i XS widzialam ;p wiec na moje 36/8 to nie bardzo. W ogole pelno satyny, bardziej te kiecki przypominaly jakies studniowkowe, ciezko jest cokolwiek znalezc.

A i buty niektore fajne, ale szpilki No i tez z rozmiarem trudno. Torby nieciekawe.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:09   #1766
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie juz 11.11?

Dziewczyny a zara mniej wiecej kiedy zaczyna? na poczatku grudnia czy stycznia? Bo jak w listopadzie to kicha, przebabalam calutka pensje ;/ .
spokojnie, z tego co sie orientuje to Inditex zaczyna wyprzedaze od razu po swietach, a mango tydzien wczesniej
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:27   #1767
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie juz 11.11?
Eeee nie 11 listopada. W zeszłym roku wyprzedaże w Zarze zaczęły się na 100% 27 grudnia.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:28   #1768
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

mademoiselle jeanne a są u Ciebie jeszcze te torby z łańcuchami czarne ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:31   #1769
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

No to super!!! tylko i tak mam problem bo bede w domu, a planowalam sobie 27 grudnia rano wyskoczyc od razu do wszystkich 3 Zar w poznaniu ... wiec dziewczyny 26 kursuja pociagi?




Pocieszylyscie mnie, do 27 grudnia to pieniadze uzbieram

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Zgadzam się i sama nie wiem, czy teraz szaleć z zakupami i kupować buty, swetry, płaszcze, czy czekać aż ruszą wyprzedaże i wtedy się obkupić Co prawda, te wyprzedaże już niebawem, bo zawsze po 11.11. już ruszają i non stop dokładają coś nowego, zobaczymy jak w tym roku będzie.

Dziewczyny, w Poznaniu już otworzyli TK MAXX, czy któraś z Was była? Warto się wybrać? Jakie mają ciuchy? Rzeczywiście tak fajne, jak mówili? I jak cenowo?
Z pewnością osobiście wybiorę się, ale teraz brak czasu, wyjazdy służbowe, więc nie ma jak...

Kochana a bylas moze w factory outlet ? bo slyszalam ,ze jest tam mango i vero moda, mozesz cos powiedziec na ten temat? to mango na polwiejskiej jest strasznie kiepsko zaopatrzone, porownuje je do bydgoskiego i sie nie umywa. Toreb jak na lekarstwo! A i czy mamy Cubusa? bo w browarze od jakiegos czasu nie ma
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:57   #1770
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Eeee nie 11 listopada. W zeszłym roku wyprzedaże w Zarze zaczęły się na 100% 27 grudnia.

Potwierdzam
Jeśli zaś chodzi o H&M, to bardzo możliwe, ostatnie wyprzedaże też się zaczęły znacznie wcześniej niz gdzie indziej
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.