Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 14:08   #1681
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Hej, a my wlasnie wrocilismy ze spaceru na syrenie na syrenie tez wychodzilismy, ale myslalam, ze sie maly nidobrzelec uspokoi no i nie uspokoil sie. Eh szkoda bylo dzwigac ten wozek z drugiego pietra, a taka pogoda dzis piekna u nas. Jak przechodzilismy kolo osrodka zdrowia i zaczal wrzeszczec to wszystkie pielegniarki do okien popodchodzily. Chyba ma jakis skok, na to przynajmniej wyglada od wczoraj jest taki niedobry dlatego tylko Was podczytałam dzis.
Agatku moze tylko wystarczy naladowac ten akumulator???
Kasik szkociry tez nie karmia bo to je obrzydza
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:10   #1682
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Agatek a nie padly bezpieczniki?? Tez mialam corse (az dwie haha) i ten sam klopot a naprawa to 5minut roboty

coraz wiecej dziewczyn pisze o tym,ze dzieciaki sie buntuja podczas jedzenia.
U mnie klopot lezal w zbyt szybkim wyplywaniu mlesia,wyczytalam na innym forum,ze wystarczy troche odpompowac lekko laktatorem i te pozniejsze mleko juz jest gestsze,noi i pozycja ciala aby mleko wyplywalo mu pod gorke i jest lekko lepiej.....
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:11   #1683
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Blanszor ile to twoje dziecię waży teraz?
Chyba jednak te dzinsy nie były potrzebne na spacerze ,bo cieplutko jest
Natalia 3 tyg temu ważył 6 kg równo (wzrost miał 50 centyl, a wage 97 ), a teraz ok. 6700. W środę idziemy na szczepienia i ważenie ale już nie tyje tak bardzo, bo mniej je. Jak miał 4 tyg to wciągał po 150 ml 7 razy dziennie, a teraz je 5 razy dziennie po 120-150. Więc chyba mu się głodomor wreszcie wyłączył. A Twoje bobo ile waży?
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:11   #1684
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
oooojjjjj
A szwagier sie nie zna? Nie moglby looknac, co tam sie stalo? A moze Twoj brat?

Udalo mi sie obejrzec Gotowe na wszystko z Dzonem spiacym na kolanach. W jednym serialu jestem na biezaco

A Jasiek teraz ma przykaz lezenia na brzuchu po jedzeniu i uracza mnie takimi baczurami, ze hoho
Patrzył, ale co on się tam zna on sądzi, że to nie akumu jak ja wiem, że to 'to' wiem jak funcjonuje moje auto jak ma mało benzyny, w końcu rok nią jeżdżę brat może i by wiedział, ale A. sam mówił o słabym aku i, że "kupi w de bo taniej" i nie doczekałam a A. nie pozwoli grzebać innym- bo on musi sam, bo on chce SAM wszystko

Od razu Jaśka kładziesz na brzuch po żarełku?? ja po około godzinie a i tak mi uleje w trakcie 'beknięcia'... w dzień jej nie kładę na brzuch bo coś znielubiła, ale wycwaniłam się i jak mocno zaśnie wieczorem to wtedy hop siup i gotowe spała tak 7h dzisiaj na brzuszku a potem jakie piardy mi puszczała o 5
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:14   #1685
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Super ,że Jaś nie ma anemi


Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Kreatywna kreatura jestem
Muszę liczyć na swoje pomysły i wykonanie bo tż ma dwie lewe ręce. Jak kupujemy mebel z Ikei i zaczynamy składać to on zaczyna od zdania " nie da się..." , a mnie c*** strzela W 7 miesiącu ciąży sama kładłam listwy przypodłogowe wokół schodów hyhy.
o w morde
to brawa dla Ciebie
ja to z kolei dwie lewe rece do wszystkiego, dlatego musialam sobie znalezc tzta zlota raczke
zawsze wybieralam facetow,ktorzy potrafia naprawic wszystko - od spluczki w kibelku, przez auto, do komputera

Dziewczyny, w czym pierzecie ciuszki dla Maluchow? Tej szpitalnej pediatrze nie spodobalo sie, jak powiedzialam, ze piore w dzidziusiu i kazala kupic jelpa, ktory jest kilka razy drozszy i nie wiem, czy sie sluchac,czy olac babe jage
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:15   #1686
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Hej Lachonki (pamiętajcie jesteśmy piękne pomimo ciągnących się za nami po ziemi cyców i zwisów brzusznych )

mieszkam w dużym domu piętrowym i brakowało mi czegoś w czym mogłabym trzymać młodego w kuchni jak gotuję (nie chciało mi się latać góra-dół z leżaczkiem który najczęściej stoi wnaszej sypialni, łóżeczko turystyczne mamy w salonie blisko kuchni ale on tam sam nie chce leżeć oraz drewniane łóżeczko w jego pokoiku w którym śpi w nocy) . I włączył mi się MacGyver i wymyśliłam

wzięłam siedzisko spacerówy od wózka Bebecar, położyłam ręcznik żeby go nie obrzygł i jest git! ma regulację oparcia - jest pozycja leżąca i półleżąca. Stoi stabilnie. Bardzo mu się w nim podoba. Jest dużo większe od leżaczka szczegóły na fotce.
Spryciula
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Kreatywna kreatura jestem
Muszę liczyć na swoje pomysły i wykonanie bo tż ma dwie lewe ręce. Jak kupujemy mebel z Ikei i zaczynamy składać to on zaczyna od zdania " nie da się..." , a mnie c*** strzela W 7 miesiącu ciąży sama kładłam listwy przypodłogowe wokół schodów hyhy.


Agatek, przykro mi sz powodu autka Może szwagier coś poradzi? Oby to nic poważnego i szybko dało się naprawić

Agacia, miejmy nadzieję, że naczyniak się wchłonie, oby się już nie powiększał dalej

Ja nie mam wpisanej grupy krwi Melci Szkoda, ale nie będę na razie robić, chyba, że przy okazji jakichś badań

Wysłałam dzisiaj mamę z wnuczką na spacer, a sama odgruzowywałam szafki w kuchni Jeszcze mi jedna została
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:16   #1687
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Agatek a nie padly bezpieczniki?? Tez mialam corse (az dwie haha) i ten sam klopot a naprawa to 5minut roboty
Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Agatku moze tylko wystarczy naladowac ten akumulator???
zadzwonię dziś do ojca żeby wziął aku i go naładował i tyle... więcej nic nie zdziałam zobaczy do niej, bo sam miał opla rekorda kilka lat... zna się trochę to go poproszę
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 14:16   #1688
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Agatek a nie padly bezpieczniki?? Tez mialam corse (az dwie haha) i ten sam klopot a naprawa to 5minut roboty
też miałam dwie corsy C - pierszą ceglastą a drugą błękitną. Ceglastą nadal jeździ moja mama. Ma już 11 lat Teraz jeźdzę mega babskim , zgejonym citroenem C3 z panoramicznym dachem.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:20   #1689
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

nowojka moj syrene zalacza za kazdym razem na klatce schodowej echo tak niesie ze go chyba w centrum slychac,ostatnio wpadlam do Tesco po smietane co by se jakas zupine ugotowac to caly sklep slyszal ze Daniel robi zakupy,
wialam az sie kurzylo hehe.

Co do karmienia piersia to bylam ostatnio malego zwazyc i tam mozna bylo zostac i pogadac z innymi mamusiami,zauwazylam,ze czesc karmila butlami a czesc piersia takze balans mysle pol na pol.
W szoku bylam bo te mamuski pokladly te dzieciaki na podlodze na takiej macie brudnej jak nieboskie stworzenie ble,oh jednak roznimy sie z szkotami pod wzgledem wychowywania dzieci
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:20   #1690
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Hej, a my wlasnie wrocilismy ze spaceru na syrenie na syrenie tez wychodzilismy, ale myslalam, ze sie maly nidobrzelec uspokoi no i nie uspokoil sie. Eh szkoda bylo dzwigac ten wozek z drugiego pietra, a taka pogoda dzis piekna u nas. Jak przechodzilismy kolo osrodka zdrowia i zaczal wrzeszczec to wszystkie pielegniarki do okien popodchodzily. Chyba ma jakis skok, na to przynajmniej wyglada od wczoraj jest taki niedobry dlatego tylko Was podczytałam dzis.
Agatku moze tylko wystarczy naladowac ten akumulator???
Kasik szkociry tez nie karmia bo to je obrzydza
nidobry Michac, niedobry
oby mu szybko przeszlo i nie denerwowal Malgoni !!!

co do pogrubionego, to pozniej niech sie nie dziwia, ze maja otyle spoleczenstwo


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Patrzył, ale co on się tam zna on sądzi, że to nie akumu jak ja wiem, że to 'to' wiem jak funcjonuje moje auto jak ma mało benzyny, w końcu rok nią jeżdżę brat może i by wiedział, ale A. sam mówił o słabym aku i, że "kupi w de bo taniej" i nie doczekałam a A. nie pozwoli grzebać innym- bo on musi sam, bo on chce SAM wszystko

Od razu Jaśka kładziesz na brzuch po żarełku?? ja po około godzinie a i tak mi uleje w trakcie 'beknięcia'... w dzień jej nie kładę na brzuch bo coś znielubiła, ale wycwaniłam się i jak mocno zaśnie wieczorem to wtedy hop siup i gotowe spała tak 7h dzisiaj na brzuszku a potem jakie piardy mi puszczała o 5
O jaka zosia samosia z tego Twojego Endriu
A czym Ty masz teraz jezdzic i sprawy swoje zalatwiac?

Klade po zarciu, bo tak mi kazala ta baba jaga pediatra. Na razie ani razu mu sie nie ulalo, a ulewa, jak lezy na plecach Moj teraz tez o dziwo zasnal, ale z glowka na prawej stronie, a ja chcialam,zeby potrzymal troche na lewej Nic to, nastepnym razem go przypilnuje, a teraz niech spi, to ja przynajmniej poczte sobie sprawdze

W ogole za duzo tych pediatrow i ich opinii u nas.
Prywatna homeopatka, pediatra z przychodni i pediatra baba jaga ze szpitala. I teraz kazda ma swoje rady i zastrzezenia, i badz tu czlowieku madry
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:23   #1691
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

ja to z kolei dwie lewe rece do wszystkiego, dlatego musialam sobie znalezc tzta zlota raczke
zawsze wybieralam facetow,ktorzy potrafia naprawic wszystko - od spluczki w kibelku, przez auto, do komputera

Dziewczyny, w czym pierzecie ciuszki dla Maluchow? Tej szpitalnej pediatrze nie spodobalo sie, jak powiedzialam, ze piore w dzidziusiu i kazala kupic jelpa, ktory jest kilka razy drozszy i nie wiem, czy sie sluchac,czy olac babe jage
U nas w domu ja wszystko naprawiam - w tym miesiącu wymieniłam cały mechanizm w WC, naprawiłam w zlewie uszczelki, wymieniłam baterię itp haha. Wolę to zrobić sama bo mam pewność, że będzie dobrze. Tż niech siedzi w robocie i kase zarabia i lepiej niczego nie tyka

Ja piorę w JELP. Ale nie wiem dlaczego - nie znam się na praniu.

Jestem dziś kurą domową - umyłam łazienkę, zdezynfekowałam wannę z hydromasażem (bleeeeeeee ale tam syf się zbiera), wstawiłam pranie. Jeszcze rozwiesić pranie muszę i spadam robić obiad.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 14:23   #1692
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
też miałam dwie corsy C - pierszą ceglastą a drugą błękitną. Ceglastą nadal jeździ moja mama. Ma już 11 lat Teraz jeźdzę mega babskim , zgejonym citroenem C3 z panoramicznym dachem.
zgejony, niezgejony...ach, co ja bym oddala za wlasne autko
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:26   #1693
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Agatek, doczytałam, że szwagier nie pomoże jednak :/

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość



o w morde
to brawa dla Ciebie
ja to z kolei dwie lewe rece do wszystkiego, dlatego musialam sobie znalezc tzta zlota raczke
zawsze wybieralam facetow,ktorzy potrafia naprawic wszystko - od spluczki w kibelku, przez auto, do komputera

Dziewczyny, w czym pierzecie ciuszki dla Maluchow? Tej szpitalnej pediatrze nie spodobalo sie, jak powiedzialam, ze piore w dzidziusiu i kazala kupic jelpa, ktory jest kilka razy drozszy i nie wiem, czy sie sluchac,czy olac babe jage

Pearl
, ja piorę w Dzidziusiu i Loveli, olej tą babę ..
A co nie tak z dzidziusiem, że masz prać w Jelpie??
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:27   #1694
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
U nas w domu ja wszystko naprawiam - w tym miesiącu wymieniłam cały mechanizm w WC, naprawiłam w zlewie uszczelki, wymieniłam baterię itp haha. Wolę to zrobić sama bo mam pewność, że będzie dobrze. Tż niech siedzi w robocie i kase zarabia i lepiej niczego nie tyka


Moj na razie nie zarabia, wiec niech przynajmniej mebelki skreca i naprawia to, co sie zepsuje
Cytat:
Napisane przez Blanszor
Jestem dziś kurą domową - umyłam łazienkę, zdezynfekowałam wannę z hydromasażem (bleeeeeeee ale tam syf się zbiera), wstawiłam pranie. Jeszcze rozwiesić pranie muszę i spadam robić obiad.
oooo, jaka idealna pani domu
U mnie lazienka brudna na maksa, ale tak mi sie nie chce jej sprzatac, ze poczekam sobie, az tz bedzie mial chwile i zaczne mu kwilic, "ze Jasiek w ogole nie spi i przez to nawet nie mam jak lazienki umyc, a juz patrzec na nia nie moge" z nadzieja, ze zrobi to za mnie
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:28   #1695
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Hej Laski!!

My po spacerze.Piekna pogoda,az chce sie zyc mimo tych nieprzesanych nocy.

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
przepraszam Kochane że nie zaglądam do was ale nie mam jak bo i studia i dziecko.. i jeszcze tyle złych przyzwyczajeń u małej które teraz musimy zwalczać
bo niestety nasza mała nie zasypia w łóżeczku - -widziałam że się chwalicie co wasze szkraby robią same.. no ja nie mam czym sie pochwalić - bo ani nie spi w łóżeczku tym bardziej sama nie zasypia tylko na rękach albo ze mną przy cycu...
Tż nauczył ją że jest noszona i ręce nam już odpadają... poza tym wieczorem koło 19-20 zawsze idę z nia spać bo kiedyś tż mnie namówił że mała potrzebuje ciepła matki, skóra do skóry, bla bla bla i teraz co wieczór mama idzie spać z małą - po kapieli jest cyc i spanie - i ja właściwie też zasypiam o tej20 i już nie wstaję.. dopiero rano (albo w nocy jak karmię czy zmieniam pieluchę) dzięki temu jestem wyspana ale zycia to ja nie mam
a małą śpi z nami, bo mnie tak było wygodniej - bo wstawałam na każde jej sapnięcie i nie umiałam zasnąć tylko czuwałam - jak na początku kładliśmy ją do łóżeczka.. więc brałam ją do siebie.. karmienie też jest łatwiejsze..bo spi koło mnie i jej nie ruszam nie muszę odbijać... a był z tym problem bo mała potrafiła sobie beknąć, odłożyłam ją i ona za kilka minut znowu chrząkała i jej coś podchodziło - i tak kilkanaście razy.. kilkanaście razy bekała i znowu i ulewała... i bałam się ją zostawić w łóżeczku samą ale teraz mała już się nauczyła że śpi z nami i jak ją tego oduczać??? bo do łóżeczka ona nie chce
w dzień mała też raczej spi w leżaczku lub na naszym łóżku bo w łóżeczku od razy się budzi jakby jej nie odłożyć zaraz otwiera oczy i w ryk nie wiem czy w złym miejscu stoi to łóżeczko czy co? jakieś żyły wodne? nie wiem... cwaniara śpi tak żę jak ją usypiamy na rękach to co jakiś czas łypie jednym okiem czy nadal jesteśmy obok.. a jak zaśnie i odkładamy ją zawsze się obudzi

zatem nie przejmujcie się - chyba mam na koncie najwięcej błędów wychowawczych jak do tej pory

przepraszam że nic nie odpisuje - tak mi głupio ale spróbuję chociaż trochę nadrobić bo mała śpi akurat
Mam ten sam problem.Maly spi tylko na klacie,po odlozeniu do lozeczka,oczy jak 5 zl i ryk.Marze,zeby tak usnal sam w lozeczku i spal te 7 godzin.

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
ja też brałam 6 w 1 ,a pneumokoki i rotawirusy są zawsze oddzielnie.u mnie 6w1 200zł,pneumo 300 i rota tez 300,wiec zapłaciłam 800 niestety.
--------------------------------------
Udało mi się naprosic rodzinnego,żeby przepisał mi to zlecenie na zastrzyki.Więc zaostrzędze 450 zł.
Dzisiaj już rano dostałam 4 zastrzyki w dupsko.Wieczorem też jadę po 1 zastrzyk.
Właśnie tż karmi Młodego,aja zaraz uciekam na spacerek .

Skończył nam się Lefax i podajemy teraz ss,bo kiedys zamówiłam,zobaczymy jak to będzie.Jak mu nie podejdą to zamówię dalej Lefax.

.
Tez teraz podaje Lefax zamiast ss.Myslisz,ze Lexac jest lepszy od ss?Wydaje mi sie ze lepiej po Lefaxie puszcza baki.Nie wiem co kupic jak Lefax mi sie skonczy

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Hej mamusie

Dwa dni nie zagladałam i teraz ciezko bedzie mi porzadnie nadrobic

Dwa dni temu byłam na wyprzedarzy 50% bo zamykaja sklep i nakupiłam Milenie pełno ciuszków, bluzeczki, sukienki,rajtóuki, buciki, zabawki body, płaszczyk na zime. Niektóre ciuchy to nawet na za rok ale ceny były super.

Dzisiaj jedziemy do siostry na występ taneczny mojej siostrzenicy, ciekawe czy mała bedzie grzeczna
Najwyzej wywale (.)(.)....irolki beda w szoku bo u nich ciezko znaleźć matke karmiaca uwazaja ze butelka wygodniejsza i nawet nie próbuja.

Mysle ze juz wpadłysmy w rytm nocy, 5 nocy z rzedu Mili spała w łózeczku i kazda noc po 7h bez pobódki. Wstaje bez płaczu, tylko usmiecha sie do mnie bo biore ja jak sie tylko obudzi, karmie i i jeszcze spi 2h. Znowu karmienie i lezy w łózeczku i gada ze zwierzadkami z karuzeli ok pół h, wtedy ja mam czas sie ubrac i zjesc sniadanie.
Tylko w ciagu dnia cos nie bardzo umie spac, ja jej nie zmuszam ale widze ze spiaca i marudna a sypia 2 razy po poł h na dobe.
Super,ze zakupy udane.Daj sposob na to,ze mala zasypia sama w lozeczku i spi tak dlugo Filip mimo,ze skonczyl prawie 3 miesiace budzi sie 2-3 razy w nocy.
__________________
Filipek juz z nami!!!
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:31   #1696
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Pearl, ja piorę w Dzidziusiu i Loveli, olej tą babę ..
A co nie tak z dzidziusiem, że masz prać w Jelpie??
ze sie niby tak nie wyplukuje z tkanin jak Jelp i nie ma pozytywnej opinii instytutu matki i dziecka

No,ale Lovela juz ma, a tez jej cos nie pasowalo i stwierdzila, ze TYLKO W JELPIE

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem.Maly spi tylko na klacie,po odlozeniu do lozeczka,oczy jak 5 zl i ryk.Marze,zeby tak usnal sam w lozeczku i spal te 7 godzin.
Dolaczam sie do klubu
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:38   #1697
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość



Dziewczyny, w czym pierzecie ciuszki dla Maluchow? Tej szpitalnej pediatrze nie spodobalo sie, jak powiedzialam, ze piore w dzidziusiu i kazala kupic jelpa, ktory jest kilka razy drozszy i nie wiem, czy sie sluchac,czy olac babe jage
ja piorę w lovela

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Hej Laski!!

Tez teraz podaje Lefax zamiast ss.Myslisz,ze Lexac jest lepszy od ss?Wydaje mi sie ze lepiej po Lefaxie puszcza baki.Nie wiem co kupic jak Lefax mi sie skonczy
.
Lefax podaje prawie od początku,kiedyś chciałam spróbowac ss -dałam 2 dni ale jakoś wrociłam do Lefaxu.
Teraz chciałam poprostu wykończyc ss,no ale zobaczymy po czym małemu będzie lepiej.
-------------------------------------
Dziewczyny czy wszystkie miałyście już "pierwszy raz "po porodzie?Bo my jakoś jeszcze nie

Edytowane przez NataliaM1103
Czas edycji: 2012-03-22 o 14:40
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:52   #1698
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ze sie niby tak nie wyplukuje z tkanin jak Jelp i nie ma pozytywnej opinii instytutu matki i dziecka

No,ale Lovela juz ma, a tez jej cos nie pasowalo i stwierdzila, ze TYLKO W JELPIE

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Dolaczam sie do klubu
Może kobitka ma jakieś prowizje od producenta proszku, i dlatego tak zaleca?? Bzdura jak dla mnie Mojej małej po dzidziusiu nic nie jest, po Loveli też nie, w Jelpie nie prałam ..
A Monika chyba pisała, że w normalneym Vizirze pierze i też się nic nie dzieje
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
-------------------------------------
Dziewczyny czy wszystkie miałyście już "pierwszy raz "po porodzie?Bo my jakoś jeszcze nie
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:59   #1699
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

ja piorę w lovela i dzidziusiu i jest ok

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
j
-------------------------------------
Dziewczyny czy wszystkie miałyście już "pierwszy raz "po porodzie?Bo my jakoś jeszcze nie
ja jeszcze nie czekam aż okres mi się skończy i idę do gina, z jednej strony bardzo bym już chciała a z drugiej to się boję
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 15:00   #1700
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Dolaczam sie do klubu
To zakladamy nowy Klub Spiacych na Klacie

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
ja piorę w lovela

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------



Lefax podaje prawie od początku,kiedyś chciałam spróbowac ss -dałam 2 dni ale jakoś wrociłam do Lefaxu.
Teraz chciałam poprostu wykończyc ss,no ale zobaczymy po czym małemu będzie lepiej.
-------------------------------------
Dziewczyny czy wszystkie miałyście już "pierwszy raz "po porodzie?Bo my jakoś jeszcze nie
A podajesz przed kazdym jedzeniemCo do pierwszego razu,to mialam i zaluje,ze nie mialam cesarskiego ciecia.
__________________
Filipek juz z nami!!!
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:06   #1701
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
To może poprośc fotografa, żeby dodatkowo to zdjęcie obrobił - wiesz jak to oni potrafią, kolory pozmieniać, nasycić, inny kadr zrobić przycinając - jakieś takie sztuczki ich. Powinien się zgodzić za jakąś symboliczną sumę może
Cieszę się, że mogłam pomóc tak w ogóle
dzieki dzieki tylko jest maly problem, nie mamy fotki na ktorym jest maly z babcia najwyżej w paincie ją domalujemy
dzięki
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
mieszkam w dużym domu piętrowym i brakowało mi czegoś w czym mogłabym trzymać młodego w kuchni jak gotuję (nie chciało mi się latać góra-dół z leżaczkiem który najczęściej stoi wnaszej sypialni, łóżeczko turystyczne mamy w salonie blisko kuchni ale on tam sam nie chce leżeć oraz drewniane łóżeczko w jego pokoiku w którym śpi w nocy) . I włączył mi się MacGyver i wymyśliłam

wzięłam siedzisko spacerówy od wózka Bebecar, położyłam ręcznik żeby go nie obrzygł i jest git! ma regulację oparcia - jest pozycja leżąca i półleżąca. Stoi stabilnie. Bardzo mu się w nim podoba. Jest dużo większe od leżaczka szczegóły na fotce.
hahahha ale kombinacja ale efekt super
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Kamciurka, a Tobie ten pediatra co byl niby przeciwny szczepieniom poradzil w koncu 5w1 ???
Pearl lekarz na nas wylał jednym słowem, a miał być taki dobry
Dowiadywaliśmy się u rehabilitantki syna naszych znajomych i u farmaceutki i rehabilitantka powiedziala by szczepic tymi kombajnami bo są oczyszczone, a nie szczepić dziecka tylko na tą odra, świnka, różyczka, bo ona jest syfiasta, zaś farmaceutka powiedziała, by załatwiać recepty na acelularne, je się podaje chorym dzieciom sa bardzo oczyszczone
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana!!!!!!! padł mi samochód już dziwnie się zachowywał we wtorek jak wracałam o gina po 21-szej gasł, zapalał sie, gasł zapalał się... i dziwnie jęczał jak światła chodziły akumulator pewnie a dzis odpalić nie mogę, pierwszy raz od roku dała o sobie znać moja korsinka tż będzie dopiero za 2 tyg, Boże co ja zrobię 2 tyg bez mojej miłości- samochodu?? paliwo jest, światła w ogóle nie chcą się włączyć, no nieeeeeeeeee

Kamciurka po kielichu za nasze dzieciaki- cwaniaki
współczuje z autem, ja tez bez auta jak bez ręki, no i za cwaniaki

aaa i chyba zamowie dzis ten podgrzewacz to zdam relacje, bo przyda mi się cos takiego, wiec nie ma co zwlekac
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


Dziewczyny, w czym pierzecie ciuszki dla Maluchow? Tej szpitalnej pediatrze nie spodobalo sie, jak powiedzialam, ze piore w dzidziusiu i kazala kupic jelpa, ktory jest kilka razy drozszy i nie wiem, czy sie sluchac,czy olac babe jage
ja piore w jakimś tescowym a płuczę w płynie do płukania Loveli
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wszystkie miałyście już "pierwszy raz "po porodzie?Bo my jakoś jeszcze nie
troche probowaliśmy ale najpierw połog, potem ja mialam stan zapalny, następnie okres przez ponad dwa tygodnie i teraz idę na zabieg na nadżerkę, więc też nie będę mogła. W dodatku nie ma jak, w dzień starsza córa jest więc kicha, a wieczorem to padamy na pysk
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:06   #1702
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
O jaka zosia samosia z tego Twojego Endriu
A czym Ty masz teraz jezdzic i sprawy swoje zalatwiac?

Klade po zarciu, bo tak mi kazala ta baba jaga pediatra. Na razie ani razu mu sie nie ulalo, a ulewa, jak lezy na plecach Moj teraz tez o dziwo zasnal, ale z glowka na prawej stronie, a ja chcialam,zeby potrzymal troche na lewej Nic to, nastepnym razem go przypilnuje, a teraz niech spi, to ja przynajmniej poczte sobie sprawdze

W ogole za duzo tych pediatrow i ich opinii u nas.
Prywatna homeopatka, pediatra z przychodni i pediatra baba jaga ze szpitala. I teraz kazda ma swoje rady i zastrzezenia, i badz tu czlowieku madry
No właśnie nie wiem czym mam jeździć- toć ja nie wytrzymam 2 tyg bez auta uwielbiam jeździć autem, czuję się jak ryba w wodzie wtedy a tu 2 tyg bez?! jak to tak?? Ciekawa jestem co on mi powie- jak mam czekać 2 tyg to poproszę ojca o pomoc, bo sobie nie wyobrażam tego no tymbardziej, że mieszkam na zadupiu

Gośka już Ci mówiłam- sama byś się położyła na brzuchu najedzona? dla mnie to jest chore trochę położna która u mnie była na wizycie kiedys mówiła wyraźnie- godzinę po jedzeniu a ulewa jak na boczku leży??

I olej babę co Ci odradza proszek nienormalna jakaś

Agawoo P. się nie zna na mechanice auta
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:07   #1703
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Hejka
właśnie wróciliśmy z Miskiem z 4 godzinnego spacerku nogi mi odpadną zaraz
pogoda u nas jest przeeeeeeeeeeepiękna w kurtce było mi strasznie gorąco mimo że ma taką cieniutką wiosenną chciałam ją ściągnąć ale pod nią miałam tylko krótki rękawek i trochę idiotycznie bym wyglądała chociaż mijałam dzieci wracające ze szkoły i one już w krótkich rękawkach paradowały
ale jak pięknie słońce świeci i grzeje no szok
misiek leży w wózku w drugim pokoju i dosypia jeszcze a ja na szybko mu zrobiłam mleczko dziś na próbę kupiłam mu kleik by mu dosypywac po trochu do mleka zamiast tego bebilonu bo boję sie ze będziemy miec powtórkę z wczorajszego dnia, chociaż dziś zrobił juz 2 kupki sam ale były takie nooo mocno kleiste
byłam dziś w tesco i wziełam na próbę paczke pieluch tesco opakowanei jak i pieluchy bardzo podobne są do pampersów ale jakie są wytrzymałe to się okaże podczas użytkowania
wziełam na próbę bo za 34zł jest 64szt potem były jakieś gaga za 28zł ale już tylko 54szt no i potem hugisy ale tych już nie chcę miałam i jestem bardzo nie zadowolona
i jak te z tesco okażą sie wielkim nie wypałem to pozostanie kupować pampersy bo znich byłam najbardziej zadowolona
dziś mały miał hugissa założonego na noc to obudził sie o 1 w nocy z takim rykiem ze leciałam do niego jak szalona a okazało się że on cały bok śpiocha zasikany miał i prawie całą poduszkę - niewiem jak on toi zrobił ze ,materac pod dupką suchy a jego poduszka zasikana to niestety tylko on wie jak to zrobił

ranyyyyy ale mnie nogi bolą dawno już tylu kilometrów nie robiłam
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:09   #1704
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

No i witam!!! w końcu was nadrobiłam normalnie jakoś wczoraj byłam wykończona gorączką nocną i nie weszłam nawet na wizaż po południu :/


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Witam się i ja
ojej, to nie dobrze! A brałaś coś na zbicie gorączki?? no i za kontrolę!!
Nie właśnie, bo jak na złość nie miałam nic w domu, kupiłam już wczoraj na zapas , ale doszłam do wniosku, że tempkę miałam z....(.)(.).... mała pierwszy raz przespała wtedy ponad 6h i cycek prawy się przepełnił mi i chyba normalnie dostałam tej temp z tego bo genialna zamiast odciągnąć czekałam aż Martynka wstanie

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Wczoraj tez widzialam sie z polozna bo maly ma 5tyg i ciagle jest zolty,podobno taki kolor moze sie utrzymywac przez caly okres karmienia piersia-prawda to??
Tak, pediatra mi to w szpitalu powiedziała, że dzieci karmione piersią mogą ( ale nie muszą) być dłużej żółte..

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy od pediatry mała ma taką ciemieniuche ze oliwka nie pomoże
a do tego ma alergiczną skórę kupiliśmy emolium, mamy odstawić bebilon i jak coś dokarmiać czymś na N...

ale mala dostaje od dziś Delicol i jest godz 18 a ona śpi

stawiam piwo, winko i wszystko z tej okazji
Nutramigen ???

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
mam pytanka dwa
1. jak często wymieniacie baterie w karuzelach? bo nasza jest chyba jakaś felerna i chyba ją zgłoszę do reklamacji
2. czy wieczorem do spania zakładacie maluchom jakieś piżamki? i np co dziennie wieczorem ta sama piżamka czy co dziennie do spania zakładacie coś nowego?
1. nie mam karuzeli jeszcze
2. U nas to jest tak:
- rano szykuje małej ubranko "na dzień"przy rannej zmianie pieluszki i toaletce (ok 7 rano) najczęściej bodziak + pajac lub śpiochy, chyba, że bodziak z nocy jest czysty to zmieniamy tylko górę, ogólnie zostawiła bym jej nawet często ubranko z nocy, ale najczęściej jest przesikane lub przekupkane :P i "chodzi" w tym ubranku cały dzień chyba,że prze sika lub prze kupka w ciągu dnia.
- wieczorem zmieniam jej i body i pajac zaraz po kąpieli i w tym śpi ale nie mam żadnej typowej piżamki, staram się wybierać na noc to co wygodne do przewijania w razie kupy nocnej, no i często to są jakieś pajace i śpioszki takie bardziej chłopięce (np. pajac w ciężarówki po starszym bracie) ;p

Cytat:
Napisane przez ranula Pokaż wiadomość
agatka dziekuje za instrukcje masazu i nazwy szczepionek!
a czy ta 6w1 ma juz zawarte jakies pneumokoki albo rotawirusy czy to zawsze oddzielnie?
nie 6 w 1 to to samo co 5 w 1 + wzw

Cytat:
Napisane przez Psotnika Pokaż wiadomość
-Katerina - dzięki chyba tak pokombinuję może ten zapach pomoże... najbardziej zależy mi by oduczyć noszenia na rękach i nauczyć spania w łóżeczku

dziewczyny a robicie swoim dzieciom jakieś badania kontrolne po 3 miesiącu?
np badanie słuchu, albo morfologię?
bo w książeczce zdrowia są rubryki na wyniki takich badań ale mi lekarz nic nie mówił że coś będzie robione
a znacie też grupę krwi waszego dziecka? bo ja nie i nie iwem czy robić jej badania
powiedziała mi lekarka to 3-6miesiąca nie robi się bad. krwi bo grupa krwi w tym wieku jest niewiarygodna tzn. może się jakoś zmienić czy coś


Dziś zaliczyłyśmy pierwszą wizytę w przychodni i tak:

- Mała waży 4215g czyli przytyła 1155g w ciągu niecałych 3 tygodni na samych (.)(.)
- Na nasze zmagania z pupą dostaliśmy maść z antybitykiem bo niestety zrobiło się już zapalenie... :/ - wszystko przez uczulenie na durny krem nivea, niestety pani doktor powiedziała że napis "HIPOALERGICZNY" na większości kosmetyków dla dzieci to pic na wodę :/
- 5 kwietnia idziemy na szczepienie - zdecydowaliśmy się na INFANRIX HEXA i pneumokoki - zdecydowałam się na infanrix hexa ponieważ ona już jest skoncentrowana z wzw (w przeciwieństwie do Infanrix IPV) no i to wzw zawarte w Infanrixie Hexa jest oczyszczone a to którym darmowo szczepiom przychodnie to jest niestety to dziadoskie koreańskie - wiem, że i takim dzieci są szczepione i żyją, ale jakoś tak zdecydowałam i juz, po za tym będzie na 1 szczepieniu kłuta tylko 2 razy (Infanrix hexa i Pneumokoki) a tak musiała by 3 razy (infanrix IPV + pneumokok + wzw)
- chrzciny już przełożone oficjalnie na 9 kwietnia, sala zaklepana (menu 50,50 zł/ osobę) i na chrzestną zapisałam szwagierkę, mimo, że ma cywilny ślub, ale oni ze szwagrem praktycznie nie żyją razem (powiedziałam księdzu i się zgodził)

NO to by chyba było na razie na tyle :P
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:13   #1705
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Zoskasamośka gdzie jesteś??? Coś ucichłaś! Słuchaj mam info odnośnie dowodu osobistego maleństwa! U mnie w USC powiedziała babka, że: dowód tymczasowy jest na 5 lat, NIC NIE KOSZTUJE, wniosek trzeba wypełnić i MUSZĄ BYĆ OBOJE RODZICE PRZY SKŁADANIU DEKLARACJI- CHODZI O PODPIS!! , potrzebne 2 zdjęcia jak dla dorosłych i to wsio Ja się powoli za to muszę zabrać... bo chcę do męża jeździć


Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
współczuje z autem, ja tez bez auta jak bez ręki, no i za cwaniaki

aaa i chyba zamowie dzis ten podgrzewacz to zdam relacje, bo przyda mi się cos takiego, wiec nie ma co zwlekac
noo dokładnie- jak bez ręki- tym bardziej, że to moje 1 auto w życiu, sprezenciłam sobie na urodziny rok temu a kredyt dalej nie spłacony... a traktuję je jak własne dziecko jak kiedyś ja wymienię na lepszą to tylko corsę

Ooo fajnie, zamów! Babyono to dobra firma, ja też MUSZĘ, bo chcę jechać do A. za granicę
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:30   #1706
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


Moj na razie nie zarabia, wiec niech przynajmniej mebelki skreca i naprawia to, co sie zepsuje
oooo, jaka idealna pani domu
U mnie lazienka brudna na maksa, ale tak mi sie nie chce jej sprzatac, ze poczekam sobie, az tz bedzie mial chwile i zaczne mu kwilic, "ze Jasiek w ogole nie spi i przez to nawet nie mam jak lazienki umyc, a juz patrzec na nia nie moge" z nadzieja, ze zrobi to za mnie

Manipulantka tak trzymaj

aaaaaa zapomniałam Wam powiedzieć - kota ogoliłam, żeby zdążyć przed linieniem

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy wszystkie miałyście już "pierwszy raz "po porodzie?Bo my jakoś jeszcze nie
My grzeszymy jak licealiści a wczoraj było fajowo i zbereźnie. Zgwałć tżta, na pewno o tym marzy.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:30   #1707
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Zoskasamośka gdzie jesteś??? Coś ucichłaś! Słuchaj mam info odnośnie dowodu osobistego maleństwa! U mnie w USC powiedziała babka, że: dowód tymczasowy jest na 5 lat, NIC NIE KOSZTUJE, wniosek trzeba wypełnić i MUSZĄ BYĆ OBOJE RODZICE PRZY SKŁADANIU DEKLARACJI- CHODZI O PODPIS!! , potrzebne 2 zdjęcia jak dla dorosłych i to wsio Ja się powoli za to muszę zabrać... bo chcę do męża jeździć
Prawda! - dlatego pisałam, że małemu dziecku lepiej wyrobić dowód tymczasowy niż paszport bo jest to dużo tańsze (ponosisz tylko koszty zdjęć) i szybciej się to załatwia ( wiem to na przykładnie znajomej, która mieszka w UK i kursuje z 2 maluchów w ciągu roku często do PL



paulaLbN - jak chrzciny byliście gdzieś w kościele w G-cach załatwiać ?? no i jak basen ??
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:31   #1708
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
zgejonym
blanszor.. a ja mylalam ze Ci sie literki pomylily i mialo byc zielonym

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


Moj na razie nie zarabia, wiec niech przynajmniej mebelki skreca i naprawia to, co sie zepsuje
oooo, jaka idealna pani domu
U mnie lazienka brudna na maksa, ale tak mi sie nie chce jej sprzatac, ze poczekam sobie, az tz bedzie mial chwile i zaczne mu kwilic, "ze Jasiek w ogole nie spi i przez to nawet nie mam jak lazienki umyc, a juz patrzec na nia nie moge" z nadzieja, ze zrobi to za mnie
ale cwana z Ciebie kobitka

Natalia, my jeszcze nie, tylko pieszczoty nie mamy czasu na bzykanko
__________________
Dominika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:41   #1709
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
blanszor.. a ja mylalam ze Ci sie literki pomylily i mialo byc zielonym



ale cwana z Ciebie kobitka

Zgejonym zgejonym ale sama sobie wybrałam taki, tylko kolor brzydki bo taki piaskowy, a chciałam błękitny albo zielony. Ale na taki trzeba było czekać 4 miesiące a w corsie mi padł silnik i musiałam szybko autko zmienić.

Agatek ma nadzieję, że Twoja corsa nie jest błękitna - bo sprzedałam ją w uszkodzonym silnikiem
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 15:53   #1710
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

lepszy piaskowy niz sraczkowaty
__________________
Dominika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.