Doda Elektroda - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 15:31   #1561
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Doda Elektroda

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie ja uwazam, tylko popelnilas kardynalne bledy, pisze sie: tępą, tępa. W momencie gdy komus jedziesz od takich, a sama popelniasz bledy przy tymze jechaniu, to wychodzi niezamierzona ironia.



Teraz to juz sie po prostu osmieszasz - popelniasz takie bledy, nie zakumalas o co chodzi i wypisujesz takie teksty

PS. Tak w kwestii formalnej, to mi Dodzia zwisa i powiewa
no bez przesady! Zawsze miałam problem z tym słowem, o jej wielka sprawa. Nie napisałam który przez ,,u'' co uważam że było by strasznym błędem. Poza tym ja się nie śmieje z dyslektyków i osób które mają problem z pisownią, wyrażam swoje zdanie, a to nie jestem forum o ortografi, mądrale! Równi Dodzi jesteście nie ma co.
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:55   #1562
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Doda Elektroda

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
no bez przesady! Zawsze miałam problem z tym słowem, o jej wielka sprawa. Nie napisałam który przez ,,u'' co uważam że było by strasznym błędem. Poza tym ja się nie śmieje z dyslektyków i osób które mają problem z pisownią, wyrażam swoje zdanie, a to nie jestem forum o ortografi, mądrale!
Jak Cie widza, tak Cie pisza i tyle. Blad ortograficzny w takim miejscu wywoluje takie a nie inne wrazenie.

A kto sie smieje z dyslektykow?

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
Równi Dodzi jesteście nie ma co.
Z calym szacunkiem - osmieszasz sie

EOT jak dla mnie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:53   #1563
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Doda Elektroda

Cytat:
Napisane przez Madlenn1 Pokaż wiadomość
Ja chętnie zadedykuję dodzie ,,Odę do plastiku" Pragnę zauważyć, że to nie Edyta Górniak pierwsza zaczęła słynny spór. Doda wyśmiewała się z niej u Kuby Wojewódzkiego, ale o tym już nikt w prasie nie napisał. I prawdą jest, że ona tak naprawdę przejmuje się tym co ludzie o niej gadają i (...) potem jeździ po każdym. Gdyby naprawdę się nie przejmowałą krytyką, to nie szczekałaby do każdego kto wypowie się na jej temat. (...) Co za pusty lachon...
co do Gorniakowej to zwyczajnie nie wiem i w ogole nie jestem na bieżąco w kto się z kim kłoci dogryza i jeździ;-), a co do reszty, śmiem wierzyć, że masz rację. :P
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 08:02   #1564
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Doda Elektroda

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
co do reszty, śmiem wierzyć, że masz rację. :P
Bylam wieloletnia obserwatorka Edyty i nadal bardzo cenie jej talent, nie lubilam Dody i mowilam o niej zle, teraz juz wiem, ze bezpodstawnie i to byl blad. Dorota okazuje sie byc bardzo madra i dobra osoba, inteligentna i zaradna, ma swietna barwe i mocny glos, moze i go nie cwiczy, ale ne zywo wymiata. Moze ktos z Was wie od ktorego roku Doda tak naprawde liczy rozpoczecie swojej pracy, domniemam, ze od 1998 od Buffo (byla w 7-ej klasie, ja w 8-ej - no niezle...)? Albo od zetkniecia sie z Virgin (2000-2001?), jakos tak, moze sa tu jakys fani i pamietaja?
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-25 09:02:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.