LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 20:46   #1531
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

No to ja zmykam na uczte "Lostowicza" czyli nadrabiam zaległości, mam już sciągnięte 3 ostatnie odcinki, wrócę podzielić się wrażeniami.
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 08:03   #1532
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez bergamia Pokaż wiadomość
No to ja zmykam na uczte "Lostowicza" czyli nadrabiam zaległości, mam już sciągnięte 3 ostatnie odcinki, wrócę podzielić się wrażeniami.
Bergamina, jak wrażenia ?
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 08:14   #1533
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

A w ogóle to co się stało z tą Murzynką i jej mężem zdaje sie Bernardem? Jakoś tak zniknęłi bez śladu... dziwna sprawa, czyżby scenarzyści nie potrafili ich wiarygodnie usunąć z wątków, więc liczą na to, że w ferworze akcji (haha!) ludzie o nich zapomną?
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 09:23   #1534
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A w ogóle to co się stało z tą Murzynką i jej mężem zdaje sie Bernardem? Jakoś tak zniknęłi bez śladu... dziwna sprawa, czyżby scenarzyści nie potrafili ich wiarygodnie usunąć z wątków, więc liczą na to, że w ferworze akcji (haha!) ludzie o nich zapomną?
Podobno w trzecim sezonie jeszcze ich zobaczymy, ale ich retrospekcji nie będzie.
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:47   #1535
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A w ogóle to co się stało z tą Murzynką i jej mężem zdaje sie Bernardem? Jakoś tak zniknęłi bez śladu... dziwna sprawa, czyżby scenarzyści nie potrafili ich wiarygodnie usunąć z wątków, więc liczą na to, że w ferworze akcji (haha!) ludzie o nich zapomną?
Też sie ostatnio nad tym zastanawiałam
A pamiętacie co się stało z ciążą Sun? Jesli mnie pamięć nie myli to okazało sie, że jednak jest w ciąży, tak?
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 11:12   #1536
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Też sie ostatnio nad tym zastanawiałam
A pamiętacie co się stało z ciążą Sun? Jesli mnie pamięć nie myli to okazało sie, że jednak jest w ciąży, tak?
Ano jest Ciąży jeszcze nie widać, za to włosy rosną jej błyskawicznie
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:28   #1537
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Ano jest Ciąży jeszcze nie widać, za to włosy rosną jej błyskawicznie
Podobnie jak mały Aron, też szybko rośnie jak na drożdżach
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 10:30   #1538
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Podaje link do artykulu o Johnnie Locku z Onetu, jako ciekawostke
http://film.onet.pl/seriale/0,1403010,1,artykul.html
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 11:33   #1539
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Podaje link do artykulu o Johnnie Locku z Onetu, jako ciekawostke
http://film.onet.pl/seriale/0,1403010,1,artykul.html
dzieki za link, fajny artykuł
swoją drogą ciekawe co ten Lock knuje
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 13:06   #1540
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

a tak w ogole to ile jeszcze zostalo odcinkow? i ile serii bedzie?
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:09   #1541
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

ogladnelam dzisiejszy, calkiem niezly, Jack strzelil focha na Kate i trzyma sie z Juliet, watek z Sayerem i jego przewodztwem tez dobry, flashbacki naciagane, no ale juz przywyklismy do tego ze swiat jest maly i kazdy z kazdym sie spotyka...
no i wiadomo po co jest ta oslona ultra-dzwiekowa
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 16:02   #1542
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Jest już nowy odcinek?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:50   #1543
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

no 15 ...
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 20:01   #1544
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Też już jestem po obejrzeniu kolejnego odcinka. Jack pozwala wierzyć Kate, że to przez nią i jej powrót do wioski nie mógł z niej odpłynąć - chyba jest na nią zły za skok w bok z Soyerem Hurley i Soyer byli dzisiaj boscy normalnie się uśmiałam.
Kurcze, ciekawe co to jest ten dymek Widać że Othersi tez się go boją
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 20:31   #1545
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Bergamina, jak wrażenia ?
Oglądałam z zapartym tchem 12 i 13 odcinek, bardzo ciekawe, 14 tak jak i Wy uważam, że tylko końcówka była elektryzująca. Już myślałam, że ktoś zobaczy jak
Nikki otworzyła oczy, a tu taki kopiec nad nimi usypany, chyba się nie wygrzebią...Nikki mi nie szkoda, wyrafinowana s..a. Ale Paulo chyba był zakochany...
Jutro ściągnę 15
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 22:34   #1546
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Juz po 15 Boski! Jak ja lubie Losta Locke sie ulotnil z innymi. Jacka zostawili na pastwe losu. Ech, dranie! Sawyer ujawnil ludzkie oblicze, slodki jest w tym wydaniu, podobal mi sie z bobaskiem Claire w ramionach
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 07:05   #1547
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Apropos dziewczynki,tego tajemniczego dymu, to moj TŻ mi wczoraj powiedział cos interesujacego. Pamietacie, jak w 2 sezonie Charlie i Mr Eco chodzili po lesie i szukali figurek Matki Boskiej? Wtedy ten dymek był i Mr Eco się w niego wpatrywał z bliska. Podobno jak się dobrze przyjrzec, to w tym dumie można było ujrzec sceny zycia Mr Eco. Dzis ide do TŻ, i bedziemy ogladac ten odcinek

Jestem ciekawa , gdzie poszli INNI z Lockiem... Pamietacie, ze Ben mowil, ze zapozna Locka z Człowiekem z Thalasee(czy jakos tak sie pisze). A ssceny z Sawyerem i Hugo byly super Sawyer fajny jest, hehe, jak tą rybę łowił..
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 07:55   #1548
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Apropos dziewczynki,tego tajemniczego dymu, to moj TŻ mi wczoraj powiedział cos interesujacego. Pamietacie, jak w 2 sezonie Charlie i Mr Eco chodzili po lesie i szukali figurek Matki Boskiej? Wtedy ten dymek był i Mr Eco się w niego wpatrywał z bliska. Podobno jak się dobrze przyjrzec, to w tym dumie można było ujrzec sceny zycia Mr Eco. Dzis ide do TŻ, i bedziemy ogladac ten odcinek

Jestem ciekawa , gdzie poszli INNI z Lockiem... Pamietacie, ze Ben mowil, ze zapozna Locka z Człowiekem z Thalasee(czy jakos tak sie pisze). A ssceny z Sawyerem i Hugo byly super Sawyer fajny jest, hehe, jak tą rybę łowił..
Pamiętam tą scenę wiem, że było wówczas widać jakieś twarze/postacie. Ale nie pamiętam aby były to sceny z życia Eco Muszę sprawdzić A może Lock zaglądając w dymek poznał tajemnicę wyspy


Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że Juliet udaje i tak naprawdę jest w zmowie z Innymi. Jest ich szpiegiem w szeregach lostowiczów No bo skoro jej też podrzucili puszke z dymem to jakim cudem obudziła się jako pierwsza i zaciągnęła Kate w głąb wyspy. Spędziły w dżungli całą noc, wróciły do wioski a Jack nadal nieprzytomny dziwnie to wygląda
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 10:27   #1549
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Apropos dziewczynki,tego tajemniczego dymu, to moj TŻ mi wczoraj powiedział cos interesujacego. Pamietacie, jak w 2 sezonie Charlie i Mr Eco chodzili po lesie i szukali figurek Matki Boskiej? Wtedy ten dymek był i Mr Eco się w niego wpatrywał z bliska. Podobno jak się dobrze przyjrzec, to w tym dumie można było ujrzec sceny zycia Mr Eco. Dzis ide do TŻ, i bedziemy ogladac ten odcinek
A ja pamietam, ze w ktoryms odcinku Danielle mowila, ze ten czarny dym to Sentinel - straznik wyspy. Pamietacie?

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że Juliet udaje i tak naprawdę jest w zmowie z Innymi. Jest ich szpiegiem w szeregach lostowiczów No bo skoro jej też podrzucili puszke z dymem to jakim cudem obudziła się jako pierwsza i zaciągnęła Kate w głąb wyspy. Spędziły w dżungli całą noc, wróciły do wioski a Jack nadal nieprzytomny dziwnie to wygląda
No chyba Julliette nie zaciagnela Kate do dzungli. To raczej zrobili inni, jak one obie byly nieprzytomne. Julliette przeciez mowila, ze Ben uwielbia gry psychologiczne...to chyba sie tyczylo ich umieszczenia w dzungli wlasnie
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 10:42   #1550
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No chyba Julliette nie zaciagnela Kate do dzungli. To raczej zrobili inni, jak one obie byly nieprzytomne. Julliette przeciez mowila, ze Ben uwielbia gry psychologiczne...to chyba sie tyczylo ich umieszczenia w dzungli wlasnie
No tak, ale kluczyk do kajdanek to ona cały czas miała i się wcześniej do tego nie przyznała Ponadto odnoszę wrażenie że ona upozorowała to porwanie. Sama się chyba do tego przeznała mówiąc, że myślała że dzieki temu ją zaakceptują. stąd moje przypuszczenia, że nie do końca mówi prawdę
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 12:07   #1551
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa , gdzie poszli INNI z Lockiem... Pamietacie, ze Ben mowil, ze zapozna Locka z Człowiekem z Thalasee(czy jakos tak sie pisze). A ssceny z Sawyerem i Hugo byly super Sawyer fajny jest, hehe, jak tą rybę łowił..
Hmm..moze tym człowiekiem jest jego ojciec? Albo jakiś "wielki wódz", który kieruje nawet Benem? Ciekawe gdzie poszli, może na inną wyspę po prostu się przenieśli? Chociaż ja już dawno się nie orientuje w topografii wysp, obozów itp
Mi też podobało się to, że tak dużo Sawyera było Ciekawe jak Jack zareaguje na to, że został zdymisjowany i jego miejsce zajął właśnie Sawyer

Co do dymu - wg mnie to jest jakiś nieudany eksperyment, chociaż sam fakt jego istnienia sprawia, że jakoś nie biorę tego serialu na poważnie Ciekawe jak to wytłumaczą? Coś jak z Soną w PB

Jack i Kate- to była jje wina, że on i Juliet nie opuścili wyspy, bo gdyby nie ona to Locke nie bawiłby się w piromana , więc pretensje Doktorka są jak najbardziej uzasadnione.. Nie zapominajmy też o Sawyerze, Jack musi mieć pretensje, chociaż wątpie w to, że kiedykolwiek powie o tym Kate.. No i teraz chyba bardziej z Juliette się związał Choć wydaję mi się, że się srogo zawiedzie na niej - ta cała akcja z Kate i kluczykiem / z dymem, wg mnie ona jest właśnie takim szpiegiem i wszystko to zostało dokładnie zaplanowane przez Bena. Tak jak pisała magi81.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 12:19   #1552
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Podobnie jak mały Aron, też szybko rośnie jak na drożdżach
He he no włąśnie, zwłaszcze, że ostatnio była mowa o tym, że są na wyspie ok 80 dni, czyli niecałe 3 miesiące, a przecież Claire była jeszcze sporo czasu na początku w ciąży
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 21:22   #1553
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Hej
Dzis widziałam 15 odcinek. Całkiem ciekawy, tylko ciekawa jestem gdzie udali się Lock z innymi ...
No i mam pyt. Wiecie może czy będzie 4 seria Lostu. No i ile będzie odcinków w 3 serii ( sama słyszałam , że 18 ... ).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:08   #1554
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
Hej
Dzis widziałam 15 odcinek. Całkiem ciekawy, tylko ciekawa jestem gdzie udali się Lock z innymi ...
No i mam pyt. Wiecie może czy będzie 4 seria Lostu. No i ile będzie odcinków w 3 serii ( sama słyszałam , że 18 ... ).
Lost ma miec 5 sezonow I dobrze!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 23:53   #1555
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

No, i ja oglądnęłam 15kę, ale się denerwowałam jak się ten "dymek" pojawił, kurcze co to jest, ale też dziwne że nie wywlekł Kate i Juliet z tych konarów. Strasznie jestem ciekawa gdzie poszedł Lock z Innymi. Mam wrazenie, że Juliet zostawiono jako szpiega.
Ale się uśmiałam z intrygi Hugo Jak się Sawyer pocił, hihi. A w ogóle zauważyłyście że coraz więcej osób na wyspie coś łączy, że się kiedyś spotkali, albo tak jak Kate z tą dziewczyną oszukaną przez Sowyera, jaka ironia losu, chciała jej pomóc się zemścić, a się z nim przespała
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 09:18   #1556
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

No i ja zobaczyłam wreszcie 15 odcinek i równiez jestem zdania że Juliet dobrze wie w co gra, ale prędzej czy później się wyda, tak jak zdradziła się z tym kluczykiem. Na miejscu Jacka nie byłabym taka ufna wobec niej
A z tym dymem mogli by sobie dać spokój jak dla mnie to nie pasuje mi ten stwór zupełnie do tego serialu
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 09:09   #1557
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Widziałyście już 16 odcinek? Ja już go obejrzałam no i moje przypuszczenia co do Juliet się sprawdziły A może jeszcze zaskoczy i nas i Bena? Ciekawe co się będzie działo za tydzień kiedy spotka się razem z Benem No i co raz bardziej ciekawi mnie o co w tym wszystkim chodzi Czemu kobiety w ciąży umierają na wyspie i skąd pewność Bena, że umie wyleczyć raka
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 14:03   #1558
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

no w koncu dobry odcinek gruby rzeklabym nawet
no wlasnie nie wiedzialam, myslalam ze moze Juliet przeskrobala cos i ja naprawde zostawili, a tu tak sprytnie uknuty plan nawet rozpatrzone jak moze Kate zareagowac...tu troche przesadzili, a ze skrytka byla nowa to sie mozna bylo skapnac bo te galezie nie byly zwiedle tylko swiezutkie, to sobie pomyslalam : oho niedociagniecie!
a kogo to zabil Sayer?wiemy juz? bo ja tak srednio pamietam i to zeby to jeszcze bylo na dzien przed odlotem
no i najwazniejsze, co Oni kombiunuja? bo tu Ethan wyszedl na aniola ratujacego zycie, ale co z tymi dziecmi? pamietacie taka scene co dzieci szly i ciagnely za soba misia...no to by to tak ladnie zagraly? niech znajda mi tu dobre wytlumaczenie !

aaa no i te kobiety, to po co sie pchaly na ta wyspe?czy oni je brali na pewna smierc?i Juliet o tym wiedziala?
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 09:48   #1559
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Widziałyście już 16 odcinek? Ja już go obejrzałam no i moje przypuszczenia co do Juliet się sprawdziły A może jeszcze zaskoczy i nas i Bena? Ciekawe co się będzie działo za tydzień kiedy spotka się razem z Benem No i co raz bardziej ciekawi mnie o co w tym wszystkim chodzi Czemu kobiety w ciąży umierają na wyspie i skąd pewność Bena, że umie wyleczyć raka
Ogladniety. Czyli jednak ta J. to zolza jest Mnie tylko cikawi ten chip, ktory wszczepili Claire
I ten wyraz twarzy Sawyera, jak zobaczyl zblizajacego sie Jacka. Az mi sie S. szkoda zrobilo, biedaczek - bedzie musial znowu wrocic do swej roli zimnego drania...

Na pewno inni beda chcieli porwac ta Koreanke w ciazy (za licho nie moge sobie przypomniec jej imienia )...

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
a kogo to zabil Sayer?wiemy juz? bo ja tak srednio pamietam i to zeby to jeszcze bylo na dzien przed odlotem
Bylo juz dawno. To byl akt zemsty, niestety okazalo sie, za zamordowany facet byl niewinny i zginal dlatego ze byl winny pieniadze osobie, ktora dala cynk Sawyerowi. Uff, skomplikowane troche
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 18:00   #1560
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość

Na pewno inni beda chcieli porwac ta Koreanke w ciazy (za licho nie moge sobie przypomniec jej imienia )...


Sun
Zastanawiam się czy inni wiedzą o jej ciąży.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 18:29:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.