Rady dla studentek - o studiach, mieszkaniu, codzienności - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 15:14   #1501
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rady dla studentek

Wtedy nie podchodzisz do pierwszego terminu egzaminu i próbujesz zdobyć zaliczenie w drugim terminie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 17:55   #1502
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Myślę, że to nie zapomnienie. Ktoś kiedyś mi tłumaczył, że to jest na pokaz, szczególnie ci co robią doktorat. Chcą pokazać, że się nie cackają ze studentami, że wiele im do głów potrafią wbić i tak dalej. Przecież to walka o posadkę ;]
U nas na poważnie brane sa ankiety - bo na poważnie je wypełniamy. Ktoś uprzykrzający życie i robiący problemy z niczego raczej wysokich ocen i świetnych opinii dzięki ankiecie mieć nie będzie
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 23:13   #1503
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ja tego po prostu nie ogarniam :O głupie wpisy do indeksów tyle mu zajęły? :O co chwile ktoś mu przeszkadzał (np. seminarzyści) czy co? No jak to? :O
nie, nikt do niego nie wchodził. jedynie w gabinecie siedział z innym prowadzącym, który o ironio również dawał wpisy. ten drugi skończył po lekko ponad godzince, ten "mój" po 8 godzinkach
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 00:19   #1504
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Rady dla studentek

Wręcz nie ogarniam tego moim rozumkiem : O
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 08:56   #1505
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Rady dla studentek

dziewczyny, ile pieniędzy macie na utrzymanie? tylko "na życie", odliczając koszty wynajmu/akademika

pytam z ciekawości
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 10:40   #1506
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile pieniędzy macie na utrzymanie? tylko "na życie", odliczając koszty wynajmu/akademika

pytam z ciekawości
Zależy ile zarobię, ale za mniej niż 400-500 nie jestem w stanie się utrzymać.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3

Edytowane przez Oh Peggy Brown
Czas edycji: 2012-08-15 o 10:42
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 11:54   #1507
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile pieniędzy macie na utrzymanie? tylko "na życie", odliczając koszty wynajmu/akademika

pytam z ciekawości
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=636783 - ten wątek Ci może pomóc. tylko ostrzegam, że każda odpowiedź jest inna, tak jak ludzie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 20:58   #1508
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=636783 - ten wątek Ci może pomóc. tylko ostrzegam, że każda odpowiedź jest inna, tak jak ludzie
dziękuję
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:43   #1509
JustineReves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 121
Dot.: Rady dla studentek

a ja mam pytanie do studentek z Wrocławia
jak to wygląda z komunikacją miejską? na uczelnie będę musiała jeździć z przesiadką więc pewnie korzystniej wyjdzie jeśli kupię bilet semestralny, ale nie mam pojęcia co zrobić by go kupić :P
naczytałam się tyle o tych różnych URBANCARDach, aktywacjach na legitymację studencką że nie wiem co jak z czym się je

dodam, że jestem studentką pierwszego roku i legitymację odbieram dopiero 27 września
JustineReves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:52   #1510
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez JustineReves Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do studentek z Wrocławia
jak to wygląda z komunikacją miejską? na uczelnie będę musiała jeździć z przesiadką więc pewnie korzystniej wyjdzie jeśli kupię bilet semestralny, ale nie mam pojęcia co zrobić by go kupić :P
naczytałam się tyle o tych różnych URBANCARDach, aktywacjach na legitymację studencką że nie wiem co jak z czym się je

dodam, że jestem studentką pierwszego roku i legitymację odbieram dopiero 27 września
masz 2 wyjścia:
1) trzeba udać się do punktu, w którym wydają urbancard, następnie zakodować bilet - być może zrobią ci to już na miejscu, a dopiero na następny semestr będziesz musiała to zrobić sama przy pomocy automatów na przystankach (trzeba włożyć kartę do specjalnej kieszonki i postępować tak, jak wyświetla się na ekranie) lub ponownie udać się do punktu, by oni to zrobili
2) poczekasz na wydanie legitymacji, dostaniesz ją, udasz się do punktu, gdzie zakodują na legitymacji urbancard, a potem na urbancardzie bilet - bo nie możesz mieć biletu na legitymacji bez aktywacji na niej urbancard. gdy będziesz chciała za jakiś czas mieć następny bilet, postępujesz tak jak napisałam wcześniej

drugi sposób jest o tyle fajniejszy, bo zamiast dwóch plastików nosisz jeden
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-09-04 o 20:54
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:09   #1511
JustineReves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 121
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
masz 2 wyjścia:
1) trzeba udać się do punktu, w którym wydają urbancard, następnie zakodować bilet - być może zrobią ci to już na miejscu, a dopiero na następny semestr będziesz musiała to zrobić sama przy pomocy automatów na przystankach (trzeba włożyć kartę do specjalnej kieszonki i postępować tak, jak wyświetla się na ekranie) lub ponownie udać się do punktu, by oni to zrobili
2) poczekasz na wydanie legitymacji, dostaniesz ją, udasz się do punktu, gdzie zakodują na legitymacji urbancard, a potem na urbancardzie bilet - bo nie możesz mieć biletu na legitymacji bez aktywacji na niej urbancard. gdy będziesz chciała za jakiś czas mieć następny bilet, postępujesz tak jak napisałam wcześniej

drugi sposób jest o tyle fajniejszy, bo zamiast dwóch plastików nosisz jeden
a czy jak zaczekam na legitymację to później aktywacja będzie od razu czy będę musiała czekać kilka dni?
JustineReves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 21:54   #1512
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
masz 2 wyjścia:
1) trzeba udać się do punktu, w którym wydają urbancard, następnie zakodować bilet - być może zrobią ci to już na miejscu, a dopiero na następny semestr będziesz musiała to zrobić sama przy pomocy automatów na przystankach (trzeba włożyć kartę do specjalnej kieszonki i postępować tak, jak wyświetla się na ekranie) lub ponownie udać się do punktu, by oni to zrobili
2) poczekasz na wydanie legitymacji, dostaniesz ją, udasz się do punktu, gdzie zakodują na legitymacji urbancard, a potem na urbancardzie bilet - bo nie możesz mieć biletu na legitymacji bez aktywacji na niej urbancard. gdy będziesz chciała za jakiś czas mieć następny bilet, postępujesz tak jak napisałam wcześniej

drugi sposób jest o tyle fajniejszy, bo zamiast dwóch plastików nosisz jeden
ja pierdziule, jaka technika moja komunikacja, tzn. KZK GOP, to trzeci świat przy tym :P zwykły papierowy miesięczny/kwartalny i wsjo
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:51   #1513
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Rady dla studentek

Hej dziewczyny! mam nietypowy ale studencki problem dlatego postanowiłam was poprosić o radę.

Studiuje na dwóch uczelniach. W tym roku na jednej z nich udało mi się osiągnąć dość wysoką średnią (4,91) i chciałam się ubiegać o stypendium rektora dla najlepszych studentów. Problem polega na tym, że ukończyłam już studia I (obecnie jestem na 2 roku studiów magisterskich), a w podaniu zawarte jest oświadczenie:
"Uprzedzony o odpowiedzialności karnej wynikającej z art. 233 § 1 KK w zw. z § 6 KK, iż kto składając oświadczenie mające służyć za dowód w postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, oświadczam, że złożone przeze mnie oświadczenia i dokumenty są zgodne z prawdą. (...) 2. Jestem świadomy, że stypendium rektora dla najlepszych studentów nie przysługuje mi, jeśli ukończyłem już jeden kierunek studiów, a studia obecne nie są kontynuacją studiów po ukończeniu studiów I st. w celu uzyskania tytułu zawodowego magistra. (...)"
Myślicie, że istnieje możliwość sprawdzenia, że ukończyłam już studia? Boje się ryzykować ale naprawdę przydałaby mi się ta kasa...

Proszę o radę, może któraś z was miała podobny problem?
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 08:57   #1514
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Studia...

A ja mam takie durne pytanie co się robi na ćwiczeniach? Bo nie bardzo ogarniam
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:02   #1515
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
A ja mam takie durne pytanie co się robi na ćwiczeniach? Bo nie bardzo ogarniam
Ćwiczy
A dokładniej zależy jaki przedmiot. Np. weźmy matmę. Na wykładzie prowadzący rozwiązuje zadania na tablicy, tłumaczy jak je robi, co się z czym je. Przygotowuje liste zadań na ćwiczenia i na nich to już studenci rozwiązują zadania na tablicy.
Na takich bardziej określonych i związanych z kierunkiem przedmiotach pracuje się np. w grupach, przygotowuje opracowania, wykonuje projekty, zadania przygotowane przez prowadzących. Ogólnie można powiedzieć, że na wykładzie student tylko siedzi i notuje, za to na ćwiczeniach wymagane jest od niego, żeby trochę ruszył mózgownicę i tyłek
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:07   #1516
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ćwiczy
A dokładniej zależy jaki przedmiot. Np. weźmy matmę. Na wykładzie prowadzący rozwiązuje zadania na tablicy, tłumaczy jak je robi, co się z czym je. Przygotowuje liste zadań na ćwiczenia i na nich to już studenci rozwiązują zadania na tablicy.
Na takich bardziej określonych i związanych z kierunkiem przedmiotach pracuje się np. w grupach, przygotowuje opracowania, wykonuje projekty, zadania przygotowane przez prowadzących. Ogólnie można powiedzieć, że na wykładzie student tylko siedzi i notuje, za to na ćwiczeniach wymagane jest od niego, żeby trochę ruszył mózgownicę i tyłek
Dokładnie, poza tym na ćwiczeniach ma się 2-3 w semestrze kolokwia, jeśli je zaliczysz, jest się dopuszczonym do egzaminu
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:24   #1517
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Studia...

Ahaaaaa, no to porażka, bo właśnie mam matmę na studiach i aerodynamikę, chyba mogę zbierać kasę na warunek
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:28   #1518
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Ahaaaaa, no to porażka, bo właśnie mam matmę na studiach i aerodynamikę, chyba mogę zbierać kasę na warunek
u nas ma matmie za poprawne rozwiązanie zadania był plusik, za błędne lub nierozwiązanie minus lub nic. i to dodawało się ewentualnie do punktów, uzyskanych na kolokwiach, bo to kolokwia decydowały o zaliczeniu przedmiotu, nie sama aktywność.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:38   #1519
pampuszka
Raczkowanie
 
Avatar pampuszka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 308
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! mam nietypowy ale studencki problem dlatego postanowiłam was poprosić o radę.

Studiuje na dwóch uczelniach. W tym roku na jednej z nich udało mi się osiągnąć dość wysoką średnią (4,91) i chciałam się ubiegać o stypendium rektora dla najlepszych studentów. Problem polega na tym, że ukończyłam już studia I (obecnie jestem na 2 roku studiów magisterskich), a w podaniu zawarte jest oświadczenie:
"Uprzedzony o odpowiedzialności karnej wynikającej z art. 233 § 1 KK w zw. z § 6 KK, iż kto składając oświadczenie mające służyć za dowód w postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, oświadczam, że złożone przeze mnie oświadczenia i dokumenty są zgodne z prawdą. (...) 2. Jestem świadomy, że stypendium rektora dla najlepszych studentów nie przysługuje mi, jeśli ukończyłem już jeden kierunek studiów, a studia obecne nie są kontynuacją studiów po ukończeniu studiów I st. w celu uzyskania tytułu zawodowego magistra. (...)"
Myślicie, że istnieje możliwość sprawdzenia, że ukończyłam już studia? Boje się ryzykować ale naprawdę przydałaby mi się ta kasa...

Proszę o radę, może któraś z was miała podobny problem?
Istnieje możliwość sprawdzenia czy coś skończyłaś wcześniej, więc nie radzę Ci brać stypendium na drugim kierunku.

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
A ja mam takie durne pytanie co się robi na ćwiczeniach? Bo nie bardzo ogarniam
Na matmie, termodynamice, elektrotechnice, fizyce i innych robi się zadania z list zadań A przykładowo na anatomii od pierwszych zajęć są już wejściówki, odpytywania i oglądanie kości, na geometrii robiliśmy rysunki, więc to zależy od przedmiotu.

Ale nie bój się robienia zadań Może nie od razu będzie wychodzić, ale z czasem przyswoisz sobie wiedzę

Oh Mandy, jest wiele uczelni, na których ćwiczenia i wykład są punktowane oddzielnie i nie trzeba mieć zaliczonych ćwiczeń, aby podejść do egzaminu
__________________
No niemożliwe...

Edytowane przez pampuszka
Czas edycji: 2012-09-05 o 09:57
pampuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 09:51   #1520
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Studia...

Jakie zaliczenia, kolokwia, egzaminy... tak strasznie to wszystko brzmi, mam nadzieję, że wszystko będzie do ogarnięcia
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:55   #1521
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Studia...

Ja sobie tak podczytałam trochę Was i teraz już nie wiem, czy się boję, czy się nie boję tych studiów :O na szczęście idę z kimś na kierunek, ale i tak chyba jednak nie ogarnę tego moim rozumkiem :x
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:56   #1522
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Studia...

U mnie z matmą zawsze było kiepsko, dopiero w maturalnej klasie ja jakoś ogarnęłam, no ciekawa jestem jak to będzie na studiach

marudzenie, ja też nie wiem czy sie ciesze, czy sie boje na kierunek idę sama, parę osób już poznalam przez fejsa, ale zobaczymy. Dobrze, ze bedzie moj chlopak ze mna
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28

Edytowane przez helloyellow02
Czas edycji: 2012-09-05 o 09:57
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:59   #1523
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Studia...

ja na kierunek z kumpelą, alleluja chyba ogarniemy. a nikogo innego z kierunku nie poznałam, niestety :c
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:59   #1524
pampuszka
Raczkowanie
 
Avatar pampuszka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 308
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
U mnie z matmą zawsze było kiepsko, dopiero w maturalnej klasie ja jakoś ogarnęłam, no ciekawa jestem jak to będzie na studiach
Matematyka na studiach nie opiera się na matematyce ze szkoły średniej, więc nawet jeśli masz jakieś zaległości to to nie będzie przeszkodzą w zaliczeniu przedmiotu
__________________
No niemożliwe...
pampuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:14   #1525
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez pampuszka Pokaż wiadomość
Matematyka na studiach nie opiera się na matematyce ze szkoły średniej, więc nawet jeśli masz jakieś zaległości to to nie będzie przeszkodzą w zaliczeniu przedmiotu
Dokładnie W liceum z matmy miałam marną trójczynę, na studiach 5 bez większego wysiłku. Uszy do góry
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:22   #1526
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez pampuszka Pokaż wiadomość
Matematyka na studiach nie opiera się na matematyce ze szkoły średniej, więc nawet jeśli masz jakieś zaległości to to nie będzie przeszkodzą w zaliczeniu przedmiotu
No słyszałam własnie, że na moim kierunku potrzebne będzie tylko poprawne dodawanie, mnożenie, dzielenie i odejmowanie w zakresie do 10
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:24   #1527
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
No słyszałam własnie, że na moim kierunku potrzebne będzie tylko poprawne dodawanie, mnożenie, dzielenie i odejmowanie w zakresie do 10
Na co idziesz? ; ) pewnie gdzieś widziałam, ale nie kojarzę.
Ja idę na zarządzanie zasobami ludzkimi i tam też mam matmę, ale... nawet się cieszę
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:41   #1528
pampuszka
Raczkowanie
 
Avatar pampuszka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 308
Dot.: Studia...

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Dokładnie W liceum z matmy miałam marną trójczynę, na studiach 5 bez większego wysiłku. Uszy do góry
O kurcze, zazdroszczę ja się męczę z matmą od początku studiów, a jeszcze statystyka mi została, więc pewnie do inżyniera się pomęczę
__________________
No niemożliwe...
pampuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:58   #1529
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Rady dla studentek

Też ogromnie stresuję się studiami Ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 10:59   #1530
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Studia...

To u mnie inaczej - w liceum zdobyłam każą ocenę ze skali, trzymałam się poziomu 3/4 (aż zmienił się nauczyciel i okazało się, że jestem bliżej poziomu 4+...). Studia (matma) skończyłam z czwórką na dyplomie Ocena z liceum niewiele dla mnie znaczy.
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 19:46:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.