Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 21:18   #1501
malinowe pole
Raczkowanie
 
Avatar malinowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

inż. SSR - gratulacje!!!
malinowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:25   #1502
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
dokładnie powiem, że jestem pod wrażeniem Twojej znajomości fachowych terminów

SSR - widzę okrągło 300 postow ;P
hahahaha za coś tego inż. w końcu dostałam A tak na poważnie to tata górnik, więc jak mogłabym nie wiedzieć
A 300 post to już, a tak niedawno się cieszyłam, ze zrobiłam setnego

Cytat:
Napisane przez malinowe pole Pokaż wiadomość
inż. SSR - gratulacje!!!
Inż. SSR bardzo dziękuje
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:56   #1503
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a ile placicie za te extra fotki u halagana bo ja wlasnie sie mocno zastanawiam ale slyszalam ze jest dosc drogi a ja bym chciala pelen pakiet repotaz plus sesja
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 06:43   #1504
klion78
Zadomowienie
 
Avatar klion78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: moja kanapa
Wiadomości: 1 645
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Foto-Melcer jest w porządku, ceny może troszkę wyższe ale nikt się jeszcze na niego nie skarżył z moich znajomych. A ja dodam tylko, że jak potrzebwałam tydzień temu zdjęcia na dyplom, a miaąłm swoją starą czarno-białą kliszę, to tylko Melcer jako jedyny w mieście umiał takie coś zrobić, bo inni fotografowie wykręcali się albo brakiem odpowiedniej matrycy, albo kazali robić nowe zdjęcie.
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a jeszcze co do melcera to moja członkowie mojej rodziny są zawsze b.zadowoleni z ich zdjęć dowodowych, nawet tak mało fotogeniczna mordka jak moja wyszła za***iscie na zdjęciu dyplomowym u nich
Dziękuję Wam bardzo za opinie Napewno pomogą.
klion78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 06:57   #1505
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
a ile placicie za te extra fotki u halagana bo ja wlasnie sie mocno zastanawiam ale slyszalam ze jest dosc drogi a ja bym chciala pelen pakiet repotaz plus sesja
Moniqa wejdź na stronę Hałagana i napisz do niego maila, że jesteś zainteresowana, tylko chcesz wiedzieć ile co kosztuje. Wtedy on Ci przyśle cały cennik i wtedy zobaczysz czy to na Twoją kieszeń czy będziesz szukać kogoś innego
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:46   #1506
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Moniqa wejdź na stronę Hałagana i napisz do niego maila, że jesteś zainteresowana, tylko chcesz wiedzieć ile co kosztuje. Wtedy on Ci przyśle cały cennik i wtedy zobaczysz czy to na Twoją kieszeń czy będziesz szukać kogoś innego
no wlasnie tak zrobilam, no i teraz mam ciezki orzech do zgryzienia bo foto super ale troszke wiecej niz sobie zakladalam ale z drugiej strony raz w zyciu..ehh niewiem co robic fascynujace sa takie ladne zdjecia maja w sobie emocje, bo wiekszosc co ogladalam innych to sa takie poprostu ladne fotki ze slubu a te rzeczywiscie maja w sobie cos..ale cene swoja tez maja no i mysle czy na czyms innym udaloby mi sie oszczedzic chociaz juz obraczki duuuzo taniej mi wyjda dzieki przetopieniu starych..ciezkie to zycie
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 07:55   #1507
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez moniqa84 Pokaż wiadomość
no wlasnie tak zrobilam, no i teraz mam ciezki orzech do zgryzienia bo foto super ale troszke wiecej niz sobie zakladalam ale z drugiej strony raz w zyciu..ehh niewiem co robic fascynujace sa takie ladne zdjecia maja w sobie emocje, bo wiekszosc co ogladalam innych to sa takie poprostu ladne fotki ze slubu a te rzeczywiscie maja w sobie cos..ale cene swoja tez maja no i mysle czy na czyms innym udaloby mi sie oszczedzic chociaz juz obraczki duuuzo taniej mi wyjda dzieki przetopieniu starych..ciezkie to zycie
No to jest rzeczywiście problem, a masz kamerę czy tylko foto? Bo jak tylko foto to przecież nie ma co się zastanawiać, jak Ci się podoba to go bierz. Moje zdanie jest takie, że jak wydajesz np. 2 kafle za kieckę, którą raz tylko założysz to czemu nie wydać na fotografa? A zdjęcia będziesz oglądać Ty, bo będziecie do tego wracać po latach i goście i rodzice itp. I z drugiej strony to co po tej kiecce nawet wyszywanej diamentami, jak i tak nic nie będzie widać, bo np. zdjęcia kiepskie. To jest Wasza decyzja i to Wy musicie wiedzieć na co Was stać.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 08:27   #1508
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kamyszka1 Pokaż wiadomość
anika222 - czy możesz powiedzieć ile płacicie kamerzyście? Bardzo mi się podoba ten styl i zastanawiam się nad usługa filmowania (wcześniej myślałam tylko o fotografie).
Będę wdzięczna za info.
i za kamerzyste i za fotografa płacimy po 1400,00
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:49   #1509
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

anika222 a znasz może jakiegoś dobrego i w miare taniego jubilera?
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:55   #1510
Amelka4747
Raczkowanie
 
Avatar Amelka4747
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Widzę że rozwija się temat fotografa. Dla mnie to był duży problem, bo zaczęłam szukać stosunkowo niedawno, i większość była już zajęta...Ale wreszcie znalazłam, płacimy 2 100 za cały dzień; od przygotowań do oczepin, dostajemy duży album-książkę i dwie małe książki dla rodziców(to na własne życzenie, bo każda kosztuje 200zł), portret i oczywiście wszystkie zdjęcia na DVD. Chcieliśmy w sumie tylko sesję w plenerze i ceremonię, ale w soboty robi tylko reportaże całodniowe. A plener w inny dzień dla mnie nie wchodzi w rachubę, przecież to mają być zdjęcia ze ślubu a nie z "tygodnia po ślubie". Ale to już indywidualna sprawa każdej pary

Za to dla odmiany za kamerę płacimy grosze, bo to znajomy, zajmuje się tym amatorsko, ale szczerze mówiąc, lepiej niż nie jedna firma Ma własne, oryginalne pomysły a każdą parę traktuje indywidualne

Dziewczyny zdjęcia i obrączki to to, co pozostaje na resztę życia, oprócz pięknych wspomnień oczywiście, i przede wszystkich Męża Więc czasem warto więcej wydać na to, niż np.dekoracje czy jakieś inne dodatkowe atrakcje
Amelka4747 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:11   #1511
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Amelka4747 to podobnie jak ja też będę miała duży album książkę i dwa małe do rodziców no i oprócz tego dwie płytki ze zdjeciami - jedna z pokazem slajdów, a druga ze zdjęciami które będziemy mogli też sobie wywołać no i za dwa dni płacimy 2500zł.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 09:32   #1512
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mnie się podobały zdjęcia tylko do jednego fotografa i cały czas byłam przekonana, że jak plener to tylko on. Jednak trochę zmieniłam zdanie. Po pierwsze 1 plener już mamy zapewniony w fotoreportażu. Fotografował będzie gościu, który jest z tej samej firmy co kamerzysta, w związku z tym że od kamerzysty mamy pakiet jakiś super exclusive to fotoreportaż mamy za 500zł. Fotograf się rozwija i fotki są coraz lepsze.
http://multimedial.pl/galeriaxml_plener.html
Poza tym dogadałam się, z gościem, który zrobi nam jeszcze jeden plener gratis w zamian za to, że umieści nasze fotki w swoim portfolio.
Od tego fotografa, którego zdjęcia mi się tak bardzo podobają to już byłby 3 plener. Poza tym 2tyś dodatkowo, więc wolę chyba tę kasę wydac na wczasy niż na kolejny plener.
Zobaczymy, w razie, jak nams ie tamte fotki nei spodobają to z tamtym zawsze możemy się umówic na sesję.
Dla mnie jak plener to tylko w inny dzień.

Tak poza tym to dzisiaj znowu śniły mi się koszmary związane z moim ślubem. Masakra! Co chwile śni mi się coś niefajnego.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:42   #1513
Amelka4747
Raczkowanie
 
Avatar Amelka4747
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość

Tak poza tym to dzisiaj znowu śniły mi się koszmary związane z moim ślubem. Masakra! Co chwile śni mi się coś niefajnego.
Pamiętaj że sny są przeciwnością rzeczywistości Więc jak masz koszmary to ślub będzie bajka
Ja też tam koszmary, co tydzień mniej więcej, i właśnie tak to sobie tłumaczę Najczęściej - że nie mam zrobionych włosów i makijażu, a trzeba już wychodzić, że zapomniałam kupić sukienkę do ślubu albo że zapomnieliśmy wysłać zaproszenia i nie ma gości
Amelka4747 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:52   #1514
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

U mnie jest tak, że kiedyś b. często miałam sny prorocze (niefajna sprawa). Oby te koszmary ślubno-weselne się nie sprawdziły.
Dziś np. mi się śniło, że makijażystka się spóźniło 3h, że florystka nie dojechała, że autko nie dojechało. Zapomniałam kupić pierdołki (śiweczki, balony) i w dzień ślubu rano jeszcze jechałam do sklepu po to. No i jescze zabrakło ciasta na poczęstunek dla gości, którzy mieli do an przyjśc przed ślubem. Ostatecznie ślub i wesele się nie odbyło i musieliśmy wszystko przekładac na przyszły rok.
Ogólnei też tak raz na tydzień mi sie coś śni w tym stylu.
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-03-20 o 10:04
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:59   #1515
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kto zna jakiegoś dobrego, sprawdzonego kamerzystę? Niby wszystko już mam załatwione tylko tej sprawy do końca doprowadzić nie mogę...
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 10:09   #1516
Amelka4747
Raczkowanie
 
Avatar Amelka4747
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
U mnie jest tak, że kiedyś b. często miałam sny prorocze (niefajna sprawa). Oby te koszmary ślubno-weselne się nie sprawdziły.
Dziś np. mi się śniło, że makijażystka się spóźniło 3h, że florystka nie dojechała, że autko nie dojechało. Zapomniałam kupić pierdołki (śiweczki, balony) i w dzień ślubu rano jeszcze jechałam do sklepu po to. No i jescze zabrakło ciasta na poczęstunek dla gości, którzy mieli do an przyjśc przed ślubem. Ostatecznie ślub i wesele się nie odbyło i musieliśmy wszystko przekładac na przyszły rok.
Ogólnei też tak raz na tydzień mi sie coś śni w tym stylu.
Coś wiem na temat proroczych snów...
Ale myślę że w tym przypadku to zupełnie inna sprawa, one po prostu obrazują nasz stres związany z przygotowaniami, tak jak zawsze przed egzaminem śni się że nie zdajesz
Będzie dobrze, a wszystko będzie dopięte na ostatni guzik
Amelka4747 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 10:37   #1517
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Kto zna jakiegoś dobrego, sprawdzonego kamerzystę? Niby wszystko już mam załatwione tylko tej sprawy do końca doprowadzić nie mogę...
Chiante no sprawdzonego niestety nie mam, bo sama będę go sprawdzać. Ale wiem, że dużo ludzi w TG bierze widikon, albo imprazoom.

A Ty w koncu jaką masz salę, bo pamiętam Cię chyba z przed pół roku jak się pytałaś o pałac Wiśniewskich albo o Świerklaniec chyba, tak mi się coś kojarzy. Ale mogę się ylić:/
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:39   #1518
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja mam pytania z innej beczki

1. Który wzór kieliszków Wam się podoba najbardziej? Bo mnie się wszystkie podobają, a już chciałabym je w końcu zamówic.

2. czy będziecie załatwiać coś takiego, aby na mszy św. nie zbierano datków na ofiary? Jeśli tak to ile za to płacicie księdzu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 586155310_2.jpg (25,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 586155310_3.jpg (22,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 580625192_1.jpg (18,7 KB, 32 załadowań)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:47
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:48   #1519
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No dokładnie Sukienka będzie na ślub koleżanki, tylko ją musze znaleść:P

Mój fotograf tez robi fajniutkie zdjątka http://www.studioduet.com/index.php podaje stronkę jakby któraś chciała zaobaczyć

A tak wogóle to już odliczam Jeszcze 29dni hehe

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja mam pytania z innej beczki

1. Który wzór kieliszków Wam się podoba najbardziej? Bo mnie się wszystkie podobają, a już chciałabym je w końcu zamówic.

2. czy będziecie załatwiać coś takiego, aby na mszy św. nie zbierano datków na ofiary? Jeśli tak to ile za to płacicie księdzu?
Mnie osobiście się podoba ten trzeci obrazeczek z gołąbkami. Fajnie dopasowane kieliszki i szampanówki
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "

Edytowane przez gabza21
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:49
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 11:58   #1520
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja mam pytania z innej beczki

1. Który wzór kieliszków Wam się podoba najbardziej? Bo mnie się wszystkie podobają, a już chciałabym je w końcu zamówic.

2. czy będziecie załatwiać coś takiego, aby na mszy św. nie zbierano datków na ofiary? Jeśli tak to ile za to płacicie księdzu?


tak zdecydowanie trzeci obrazek te dwa pierwsze takie (przepraszam) odpustowe

u nas nie zbierają tylko młoda para idzie wokół ołtarza i wszyscy goscie za nią i kto chce to wrzuca przy schodach
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:11   #1521
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Chiante no sprawdzonego niestety nie mam, bo sama będę go sprawdzać. Ale wiem, że dużo ludzi w TG bierze widikon, albo imprazoom.

A Ty w koncu jaką masz salę, bo pamiętam Cię chyba z przed pół roku jak się pytałaś o pałac Wiśniewskich albo o Świerklaniec chyba, tak mi się coś kojarzy. Ale mogę się ylić:/
Dzięki

Ale Ty masz pamięć! Wesele będzie w Pałacu Wiśniewski A ślub w kościele oddalonym o jakieś 50 m od restauracji

Swoją drogą znalazłam super kamerzystę, ale ceni się wysoko... ale że jest dobry to niestety ma już sporo rezerwacji na przyszły rok
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:35   #1522
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

dzis jade do TG do halagana zobacze jak sie potwierdzi moja fascynacja tymi fotkami to chyba sie szarpne w sumie razem z kamerka bylo by 2800 to chyba tak srednio ale to dzieki temu ze kamerzysta poznajomosci troche wiec nie taki drogi, bo ja to bym chciala miec te fotki takie troche bardziej artystyczne a nie tylko para na ilus tam plenerach i wszystkie podobne tylko sie tlo zmienia (oczywiscie nie chce tu nikogo urazic) a wkoncu tez przy tych calych kosztach to te 300zl nie robi az takiej roznicy ale tak czy siak ciezko mi sie zdecydowac i tak sie dziewie ze na sale i kiecke sie zdecydowalam wmiare bez udreczania siebie i innych dookola
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:18   #1523
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Dzięki

Ale Ty masz pamięć! Wesele będzie w Pałacu Wiśniewski A ślub w kościele oddalonym o jakieś 50 m od restauracji
Czyżbyś miała ślub w piekarskiej bazylice?

Tak poza tym to b. dużo ludzi z Piekar i okolic robi wesela właśnie w tym Pałacu
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-03-20 o 13:20
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:20   #1524
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
anika222 a znasz może jakiegoś dobrego i w miare taniego jubilera?

wiesz kolega z pracy robil obrączki u jubilera w knurowie w domu usług tam jest na piętrez w tym pawilonie. Facet robi ponoc fachowo ma duzo wzorów, z tym że te co ma w gablocie to nie są złote wzory i nie wyglądają tak efektownie ale potem jak zalożyli juz zrobione gotowe swoje obrączki to byli w szoku ze tak swietnie wyglądają
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:47   #1525
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez klion78 Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc też nie wyobrażałam sobie sesji w innym dniu, a poniewaz robię tylko małe przyjęcie weselne, nie chcę zrywac się na plener i zostawiac gości. Dlatego zrezygnowałam z pleneru .
dlatego właśnie ja miałam zdjęcia przed ślubem. według mnie to tragedia jest jak Pańswo Młodzi znikają z imprezy na 2,3 godziny. a w inny dzień też sobie tego za bardzo nie wyobrazam, to już całkiem inne emocje.

a ten halagan to według mnie średni. przekombinowane te fotki, dużo sztucznych, strasznie ustawianych. a kilka to jak z jakiegos filmu grozy. PM po dekapitacji albo jako zmora nocna. no ale z gustami się nie dyskutuje.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 14:53   #1526
Amelka4747
Raczkowanie
 
Avatar Amelka4747
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja mam pytania z innej beczki

1. Który wzór kieliszków Wam się podoba najbardziej? Bo mnie się wszystkie podobają, a już chciałabym je w końcu zamówic.

2. czy będziecie załatwiać coś takiego, aby na mszy św. nie zbierano datków na ofiary? Jeśli tak to ile za to płacicie księdzu?
Kitek gdybym miała wybierać to nr. 3. Im bardziej tradycyjne a mniej udziwnień tym lepiej, według mnie.
A co do mszy- nie zastanawiam się nad tym. Nawet nie wiedziałam, że można tak zrobić. Na wszystkich ślubach na jakich byłam ofiara była normalnie zbierana, więc myślę że i u nas tak będzie, a po co w sumie dodatkowy wydatek dla nas.
Amelka4747 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:16   #1527
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja się tak zastanawiam nad tą ofiarą. Z jednej strony byłoby to dobre rozwiązanie, bo z tą ofiarą to tylko zamieszanie jest. U mnie nie idzie się dookoła ołtarza, tylko przed ołtarzem jest wystawiony koszyk. Z drugiej strony dla nas dodatkowa kasa.
To jest jeszcze kwestia do zastanowienia.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:47   #1528
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

U Nas w kościele też jest ofiara. Najpierw Para młoda idzie na ofiarę, a potem reszta gości. I zawsze to jakoś sprawnie idzie. A co do tego czy można nie miec ofiary jeszcze się nie spotkałam i wątpie żeby jakikolwiek Ksiądz to ominął
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:59   #1529
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja się z tym spotkałam kilka razy. Para Młoda daje księdzu kasę, żeby nie było zbierania na ofiarę na mszy.
I właśnie interesuje mnie ile by trzeba było dać w takiej małej parafii?

Tak poza tym to tak się przejęłam tym snem dzisiaj, ze teraz cały dzień prawie wyszukuję dodatków na wesele. O! możecie się ze mnie śmiać
W przyszłym tygodniu zamówię pudełka na ciasto i kieliszki. Widzę, ze nr3 wiedzie prym. Chyba macie rację, są takie eleganckie. Szkoda, że te szampanów od razu pójdą do stłuczenia, ale raz się żyje. Przez to że się je zaraz potłucze to mój maż nie jest za tym żeby ten komplet kupować. Ale on nie jest od gadania tylko od płacenia
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-03-20 o 16:04
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 16:07   #1530
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja się z tym spotkałam kilka razy. Para Młoda daje księdzu kasę, żeby nie było zbierania na ofiarę na mszy.
I właśnie interesuje mnie ile by trzeba było dać w takiej małej parafii?

Tak poza tym to tak się przejęłam tym snem dzisiaj, ze teraz cały dzień prawie wyszukuję dodatków na wesele. O! możecie się ze mnie śmiać
W przyszłym tygodniu zamówię pudełka na ciasto i kieliszki. Widzę, ze nr3 wiedzie prym. Chyba macie rację, są takie eleganckie. Szkoda, że te szampanów od razu pójdą do stłuczenia, ale raz się żyje. Przez to że się je zaraz potłucze to mój maż nie jest za tym żeby ten komplet kupować. Ale on nie jest od gadania tylko od płacenia
hmmm...ciekawe a ile dajecie księdzu?? My z TZ dajemy 350zł 50na organistę i 300 księdzu. Tak siostra zakonna powiedziała to tak dajemy.
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.