Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 11:17   #1471
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Witam
Weszlam rano na wagę i też mam 3kg na plusie. Ten ostatni kilogram to normalnie w pare dni
Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Teraz to chyba mozemy sie spodziewac szybkiego wzrostu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cos dobrze mówi teraz to już zaczniemy powoli czerpać kilogramy z powietrza

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Fajnie to zrobili w Polsce.

Zobaczymy. Do pracy nie wrócę, bo bez nadgodzin nie da się pracować, a przy rocznym dziecku nie chcę pracować po 11h. Za to dwa lataw domu bym się nudziła i taka szkoła byłaby fajną opcją.
na dodatek podwójnie czas wykorzystasz..... kurde może i ja bym na coś poszła chyba pomyślę nad tym


Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
musze dziś ogarnąć dom, bo sie zapuściłam przez te kilka dni
i nie mam zielonego pojęcia co zrobić na obiad....co gotujecie?

mlodakrk - ja tez niestety nie mam pojęcia, nigdzie w necie nie ma cennika? poszukaj, może coś bedzie
ja podobnie jak Marei robię ogórkową ale tylko ogórkową bo u nas się nie je 2 daniowych obiadów

ale złapałam fazę na rzeczy dla dziecka.....patrzę, sprawdzam etc najgorsze, że w tym miesiacu i tak nic nie kupię bo ciężki miesiąc się szykuje ale co sobie pooglądam to moje
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 11:23   #1472
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Industria na chirurgię estetyczną? Dobry zawód. Coraz więcej ludzi się poprawia a tak poważnie, to mi się kiedyś marzyła kosmetologia, ale ten kierunek otwarli jak byłam już po pierwszym roku innych studiów.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
na dodatek podwójnie czas wykorzystasz..... kurde może i ja bym na coś poszła chyba pomyślę nad tym


ja podobnie jak Marei robię ogórkową ale tylko ogórkową bo u nas się nie je 2 daniowych obiadów
Na razie to jest tylko sfera planów co wyjdzie zobaczymy.

U nas dwudaniowe tylko w niedzielę zupa z soboty a drugie zostaje na poniedziałek.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 11:37   #1473
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cześć Dziewczyny
Kolejny leniwy dzień się szykuje U mnie również dwudaniowe obiady tylko w niedzielę u mamy Tak albo zupa albo drugie. W sumie i tak byśmy tego nie przejedli. Ja najadam się samą zupą.

alkamor ja też lubię sobie pooglądać rzeczy dla maluchów, szczególnie dla dziewczynek
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 12:08   #1474
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Kolejny leniwy dzień się szykuje U mnie również dwudaniowe obiady tylko w niedzielę u mamy Tak albo zupa albo drugie. W sumie i tak byśmy tego nie przejedli. Ja najadam się samą zupą.

alkamor ja też lubię sobie pooglądać rzeczy dla maluchów, szczególnie dla dziewczynek
no ja też się spokojnie najadam,zresztą nie jestem w stanie zjeść zbyt dużo na raz

ja póki co bardziej akcesoria jakieś oglądam niż ubranka
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 12:45   #1475
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Kolejny leniwy dzień się szykuje U mnie również dwudaniowe obiady tylko w niedzielę u mamy Tak albo zupa albo drugie. W sumie i tak byśmy tego nie przejedli. Ja najadam się samą zupą.
U nas tez mao kiedy jemy obiad dwudaniowy, taki zawsze jak jestesmy u tesciowej w domu zazwyczj jest drugie, ale wiosna czesto gotuje zupy o uwielbiam niestety tz nie podziela mojej pasji do zup

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Industria u nas ogórkowa i chilli con carne. Razem nie pasują, ale zupę jemy ok 13 a drugie zawsze ok 16-17. Chilli con carne łatwo się robi, idealna potrawa na dwa dni.

Ruskie... mniam!

Gratulacje country ja dzisiaj zaczynam 18 tydzień
U nas dzis n obiad krokiety
Ale chili concarne to tez bym zjadla moze na week zrobie
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 12:57   #1476
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez Domincia_1987 Pokaż wiadomość
U nas tez mao kiedy jemy obiad dwudaniowy, taki zawsze jak jestesmy u tesciowej w domu zazwyczj jest drugie, ale wiosna czesto gotuje zupy o uwielbiam niestety tz nie podziela mojej pasji do zup



U nas dzis n obiad krokiety
Ale chili concarne to tez bym zjadla moze na week zrobie
u nas z zupą jest to samo.....ja kocham zupy mąż średnio ale po tylu latach już się chyba nauczył co to kompromis

za to dzisiaj mi powiedział, że kiedyś nie lubił ogórkowej a moją uwielbia
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:09   #1477
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Ooo krokiety... też bym zjadła.

U nas jemy 4-5 mniejszych posiłków dziennie, więc wkomponowanie lekkiej zupy w jadłospis nie jest trudne. W tygodniu jemy tylko jedno danie, ewentualnie tz sobie coś gotuje, co on lubi a ja nie, a ja jem cos obiadowego w pracy. Tz uwielbia ciężkie potrawy, po których bym chyba umarła. A tak to oboje jesteśmy zadowoleni
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 14:14   #1478
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Industria na chirurgię estetyczną? Dobry zawód. Coraz więcej ludzi się poprawia a tak poważnie, to mi się kiedyś marzyła kosmetologia, ale ten kierunek otwarli jak byłam już po pierwszym roku innych studiów.

.
bardziej właśnie na kosmetologie. coraz częściej o tym myśle ale jak zwykle tylko na myśleniu sie skończy jedyne co mi zostaje to oglądanie takich programów

u mnie tak samo z obiadami, zawsze jedno danie jest. dwa jemy u teściów jak nas na niedziel zaproszą

alkamor, pochwal sie co oglądasz. dla laików jak ja to mogą być cenne wskazówki, bo nie mam zielonego pojęcia w co powinnam sie zaaopatrzyć i co może sie przy dziecku przydać , poza rzeczami które wydają sie oczywiste jak łóżeczko, pościele, ciuski itd.....
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 14:22   #1479
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Industria, są też studia zaoczne, ewentualnie studium kosmetyczne... nie wiem jaki masz zawód, ale przekwalifikować się możesz zawsze tylko kosztuje to mnóstwo pracy
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 14:36   #1480
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

haha, mój zawód to pedagog, więc niewiele ma to z kosmetologią wspólnego
wiem, właśnie o tą prace chodzi, niekoniecznie chce mi sie znów do kolejnej szkoły iść, kolejne studia, dosyć mam już swoich podyplomówek i kursów...za stara już jestem na takie atrakcje .dlatego bardziej bede traktować to jako hobby
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 14:42   #1481
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Nooo to niewiele mają wspólnego
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 15:31   #1482
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

I jesteśmy po rodzinnym obiedzie u nas w domu i powiem wam, że siedem osób na obiedzie i armagedon w kuchni ale zostało parę pierogów na jutro
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:31   #1483
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Hello

Byliśmy dziś znów w restauracji na obiadku Mąż mnie rozpieszcza ostatnio


Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
No ja ręczny miałam przed porodem ale nie podołał w okresie nawału.
A potem uzywal am zamiennie. Ale raczej więcej elektrycznego.
Chyba sobie kupię ten snow bear. Kusi mnie

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Dzisiaj według BBF zaczynam 20tydzień To już połowa szok
Pięknie
Mi też tak czas zasuwa... ja jutro zaczynam 16 tc.
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:34   #1484
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
bardziej właśnie na kosmetologie. coraz częściej o tym myśle ale jak zwykle tylko na myśleniu sie skończy jedyne co mi zostaje to oglądanie takich programów

u mnie tak samo z obiadami, zawsze jedno danie jest. dwa jemy u teściów jak nas na niedziel zaproszą

alkamor, pochwal sie co oglądasz. dla laików jak ja to mogą być cenne wskazówki, bo nie mam zielonego pojęcia w co powinnam sie zaaopatrzyć i co może sie przy dziecku przydać , poza rzeczami które wydają sie oczywiste jak łóżeczko, pościele, ciuski itd.....

hehe......nie no nie ma tam nic co nie byłoby chyba oczywiste oczywiście jak chyba każda już obecna mama u nas na wątku chętnie pomogę,odpowiem,doradzę ale sama też ogarniam chociażby ceny bo 6 lat swoje robi

właśnie mam pytanie..... chodzi mi o silikonowe nakładki na poranione sutki. Z Kubą miałam Canpol i Avent. Używałam Capola bo Avent mi wcale nie podpasował ale i tak byłam średnio zadowolona. Widziałam Medeli i Lovi.....coś wiecie na ten temat

Byłam w żabce i kupiłam lody litrowe z owocami leśnymi . Jaaaakieeee dobreeee
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:37   #1485
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
dobrze ci ze masz to już za sobą i że wyniki dobre



ja tak poprzednim razem miałam jakiś ręczny ale był do
teraz kupię elektryczny Medelę mini electric- ma prześwietne opinie i koleżanki mi go baardzo polecały
Właśnie siostra też żałowała, ż enie kupiła elektr.
Co prawda karmiła piersią ale i tak wspomagała się laktatorem.

Cytat:
Napisane przez Selis Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie! Tęskniłam

Wpadłam tutaj się przywitać, bo dawno mnie nie było, bo z Tż byliśmy tydzień w górach odpoczęłam jak nigdy, kocham te miejsca i przyjechałam do domu z nową energią

Tydzień temu byłam u lekarza i wszystko jest ok i będzie chłopak lekarz powiedział żebyśmy nawet nie mysleli nad imieniem dla dziewczynki bo podobno ewidentny facet następną wizytę mam 22.01 i to już będzie połówkowe

teraz zaczynam Was nadrabiać...
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
melduje sie z goframi na kolanach i po wizycie

wszystko jest pięknie, moja gin powiedziała że ta ciąża sie poprostu sama prowadzi , szyjka ładna tak że moge sie bzykać i zrobiłam cytologie, bo już mi rok mija od ostatniej
zapytała czy chce skierowanie na II prenataln. . a co , jak na nfz to biore ale kolejnego już nie bede robić, jak bedzie nadal wszystko ok to nie widze potrzeby

dziś pojawił sie między nogami mały dzyndzelek, ale ginka powiedziała że to może być łechtaczka wiec mam sie jeszcze nie nakręcać

małe waży ponad 200 gram, czyli tyle co dwie czekolady

następna wizyta 3.02. Myboy, moge prosić o dopisanie?


aaaa, no i najważniejsze: lody z lidla czekają już w zamrażarce
Super
Daj gofraaa
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Ja laktatory mam dwa.
Była mega jazda bo myslalam ze spoko Loko kupiec jak będzie potrzebny. Ze szpitala wyszlam w czwartek a w piątek wieczorem lakrator na gwałt potrzebny. .... I najgorsze było to ze w sklepie kosztował 150 zł drozej niż na allegro

Nie mogłam tego przebolec.

Przetrzymalam na ręcznym laktatorze ale plulalam sobie w twarz ze nie kupilam od razu.

Tyle ze na to nie ma reguły. Są osoby które kupiły a nie użyły ani razu albo w ogóle nie kupowały i nie potrzebowały.

Tez jak Irmusia mam ręczny avent i jest super.
I elektryczny snow bear- 100zl a nie różni się od medeli i pasuje do butelek avent wiec z czystym sumieniem polecam.
Dokładnie.
Moja siostra mówiła to samo i że wolała wydać te 100 zł i być przygotowaną a nie później latać po aptekach i nei znaleźć nic.
Kobieta która z nią leżała na sali nie mogła karmić, piersi jej stwardniały, płakała cały czas podobno, położne się na nią darły, że ma masować, mąż zjechał wszystkie apteki-zero laktatora a ona się męczyła.. Straszne:/

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Masija laktator kupię, na pewno. Tylko jeszcze nie wiem jaki.

Selis gdzie byłaś? Też kocham góry i gratulacje chłopaka!

Coś czuję, że będziemy mieć Madzię. Żadnego siuraka... zobaczymy, czy się sprawdzi
Oooooouu, to po cioci Masiji :brzy dal:
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:42   #1486
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Kolejny leniwy dzień się szykuje U mnie również dwudaniowe obiady tylko w niedzielę u mamy Tak albo zupa albo drugie. W sumie i tak byśmy tego nie przejedli. Ja najadam się samą zupą.

alkamor ja też lubię sobie pooglądać rzeczy dla maluchów, szczególnie dla dziewczynek
A u nas zawsze obiad z dwóch dań Dziecko się tak nauczyło i tak być musi Zupę jemy około 12 tej a drugie tak o 14:30. Zwykle gotuję na dwa dni, więc jakoś strasznie się nie męczę przy tym. Najlepiej jak wypada, że jednego dnia gotuję zupę a drugiego "drugie" to wtedy zupełnie jest lajcik Oczywiście piszę o sytuacji aktualnej- jak jestem na l4. Jak pracowałam, jadłam jedno danie w pracy, a w domu jedli dwa dania (gotowane przez moją mamę).

Też oglądam rzeczy dla malucha- codziennie teraz Musi mi ginka 15go zrobić usg i płeć potwierdzić, bo nie wytrzymam do 29-go do połówkowego

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
haha, mój zawód to pedagog, więc niewiele ma to z kosmetologią wspólnego
wiem, właśnie o tą prace chodzi, niekoniecznie chce mi sie znów do kolejnej szkoły iść, kolejne studia, dosyć mam już swoich podyplomówek i kursów...za stara już jestem na takie atrakcje .dlatego bardziej bede traktować to jako hobby
Mi też się już nie chce. Zrobiłam w sumie 3 kierunki studiów... Pewnie, że kusiłoby mnie jeszcze to i owo. Ale jakoś już teraz nie byłoby czasu

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
właśnie mam pytanie..... chodzi mi o silikonowe nakładki na poranione sutki. Z Kubą miałam Canpol i Avent. Używałam Capola bo Avent mi wcale nie podpasował ale i tak byłam średnio zadowolona. Widziałam Medeli i Lovi.....coś wiecie na ten temat
Ja miałam canpol. Teraz chyba kupię, ale używać nie chcę Mój synek tak się przyzwyczaił do tych nakładek, że potem nie chciał złapać cyca bez nakładki... Nie chcę mieć tego problemu z drugim dzieckiem.
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:43   #1487
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
hehe......nie no nie ma tam nic co nie byłoby chyba oczywiste oczywiście jak chyba każda już obecna mama u nas na wątku chętnie pomogę,odpowiem,doradzę ale sama też ogarniam chociażby ceny bo 6 lat swoje robi

właśnie mam pytanie..... chodzi mi o silikonowe nakładki na poranione sutki. Z Kubą miałam Canpol i Avent. Używałam Capola bo Avent mi wcale nie podpasował ale i tak byłam średnio zadowolona. Widziałam Medeli i Lovi.....coś wiecie na ten temat

Byłam w żabce i kupiłam lody litrowe z owocami leśnymi . Jaaaakieeee dobreeee
Kurcze ja mam w domu świetne ale ciężko je kupić.
Miałam canpol, avent, prenalen i chicco
Chicco the best!
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:01   #1488
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja miałam canpol. Teraz chyba kupię, ale używać nie chcę Mój synek tak się przyzwyczaił do tych nakładek, że potem nie chciał złapać cyca bez nakładki... Nie chcę mieć tego problemu z drugim dzieckiem.
ja na szczęście nie miałam takiego problemu a jednak przez około tydzień karmiłam tylko przez osłonki bo ból był taki ,że prawie w histerię wpadałam na samą myśl o karmieniu

tassia - takie http://www.smyk.com/chicco-oslonki-n...aJ4aApI_8P8HAQ ??
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:49   #1489
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ja na szczęście nie miałam takiego problemu a jednak przez około tydzień karmiłam tylko przez osłonki bo ból był taki ,że prawie w histerię wpadałam na samą myśl o karmieniu

tassia - takie http://www.smyk.com/chicco-oslonki-n...aJ4aApI_8P8HAQ ??
Nie takie.
Ja się tak rozpedzilam ze ponad 3 miesiące w oslonkach karmilam,

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

http://szafka.pl/c1380579-oslonki-na...ia-chicco.html takie miałam. Kupione we Włoszech ale potem na allegro widziałam. W sklepie nigdy
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 16:49   #1490
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Przebrnęłam przez wszystkie strony mojej nieobecności i wiele się dowiedziałam
Przede wszystkim, że muszę sobię zrobić liste rzeczy o których lepiej by było żebym nie zapomniała, tak jak np. laktator
Patrzyłam na ten elektryczny snow bear na allegro i kosztuje on ok 100zł, myślałam, że elektyczne będą droższe, a skoro wy go polecacie, to chyba się na taki właśnie skusze...
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:52   #1491
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez Selis Pokaż wiadomość
Przebrnęłam przez wszystkie strony mojej nieobecności i wiele się dowiedziałam
Przede wszystkim, że muszę sobię zrobić liste rzeczy o których lepiej by było żebym nie zapomniała, tak jak np. laktator
Patrzyłam na ten elektryczny snow bear na allegro i kosztuje on ok 100zł, myślałam, że elektyczne będą droższe, a skoro wy go polecacie, to chyba się na taki właśnie skusze...
Jak dla mnie to bardzo dobry kompromis dla drogiej medeli. Zał mi było kasy choć uzyealam bardzo dużo laktatora przez 9 miesięcy.
Teraz tez nie będę przeplacac bo on naprawdę jest identyczny jak medela mini electric.
A jakbym miała kasę to kupilabym medele swing...

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Chyba tez znaczne juz listę robić.
Niby nic nie muszę kupić ale non stop cos mi się przypomina
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:56   #1492
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Wg mnie nie bardzo jest sens kupowac profilaktycznie laktator elektryczny, chyba ze ten co Tassia poleca bo chyba nawet jest tanszy niz reczny avent ale tak to niekoniecznie. Ja nastawiam sie na kp choc przy synu mialam z tym problemy i laktator ma mi sluzyc tylko w razie W, tzn. jakis mega nawal, problemy z laktacja, wyjscie bez dziecka ale nie na co dzien. Ale fakt, warto miec przed porodem zeby potem biedny nie znajacy sie chlop nie musial jezdzic i szukac bo w aptekach wcale nie ma wyboru a ceny kosmiczne.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:59   #1493
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to bardzo dobry kompromis dla drogiej medeli. Zał mi było kasy choć uzyealam bardzo dużo laktatora przez 9 miesięcy.
Teraz tez nie będę przeplacac bo on naprawdę jest identyczny jak medela mini electric.
A jakbym miała kasę to kupilabym medele swing...

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Chyba tez znaczne juz listę robić.
Niby nic nie muszę kupić ale non stop cos mi się przypomina
Ten medela, choć fajny i bajerancki kosztuje ponad 400zł
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:25   #1494
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

http://allegro.pl/laktator-elektrycz...944681253.html tassia to ten?


Ja mam dzisiaj koszmarny dzień. Od 3 nad ranem ból głowy, później do południa wymioty.. Dawno tak źle się nie czułam.
A od południa ryczę...
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:29   #1495
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

oooookej, laktator snow bear wylądował w zakładkach

chętnie przyjmę kolejne wskazówki

masija, współczuje, fatalny dzień

zeżarłąm lody orzechowe z lidla- moje najnowsze odkrycie

Edytowane przez industria
Czas edycji: 2015-01-06 o 17:30
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:51   #1496
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/laktator-elektrycz...944681253.html tassia to ten?


Ja mam dzisiaj koszmarny dzień. Od 3 nad ranem ból głowy, później do południa wymioty.. Dawno tak źle się nie czułam.
A od południa ryczę...
stało się coś???
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:57   #1497
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
oooookej, laktator snow bear wylądował w zakładkach

chętnie przyjmę kolejne wskazówki

masija, współczuje, fatalny dzień

zeżarłąm lody orzechowe z lidla- moje najnowsze odkrycie
Boję się, że taki dzień mnie trafi za tydzień, na wesele albo po weselu co gorsza, a śpimy u jakiejś nieznanej mi ciotki więc głupio mi będzie umierać i wymiotować (w maleńkim mieszkaniu więc wszyscy by słyszeli moje popisy)
A muszę jechać sama bo tż dojedzie później a do pokonania mam 150 km:/


Btw. ja mam taką prośbę-jeśli któraś z Was już ma jakąś listę, nawet początkową to byłabym szczęśliwa gdybyście wrzucały ją tutaj

U mnie na pewno będzie -
laktator
termometr
rożek
pieluchy tetrowe
kosmetyki do pielęgnacji (Babydream albo Latopic)
pościel do łóżeczka
butelki/smoczki
(myślę nad Angel Care)


alkamor - w zasadzie puszczają mnie chyba wszystkie nerwy i złości. Sytuacja w rodzinie, dzisiejszy fatalny dzień + żegnanie siostry która wyjeżdża jutro za granicę Strasznie się popłakałam, oni zresztą też. Nie mogłam małej wypuścić z rąk, tak mi było źle.. TŻ mnie pocieszał, że za pół roku sami będziemy taką mieć no ale...
__________________


Edytowane przez masija
Czas edycji: 2015-01-06 o 18:00
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:03   #1498
Selis
Zadomowienie
 
Avatar Selis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 192
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Wg mnie nie bardzo jest sens kupowac profilaktycznie laktator elektryczny, chyba ze ten co Tassia poleca bo chyba nawet jest tanszy niz reczny avent ale tak to niekoniecznie. Ja nastawiam sie na kp choc przy synu mialam z tym problemy i laktator ma mi sluzyc tylko w razie W, tzn. jakis mega nawal, problemy z laktacja, wyjscie bez dziecka ale nie na co dzien. Ale fakt, warto miec przed porodem zeby potem biedny nie znajacy sie chlop nie musial jezdzic i szukac bo w aptekach wcale nie ma wyboru a ceny kosmiczne.
Właśnie o to chodzi, żeby nie popadać w paranoje, ale coś w domu by się przydało...ale myśle, że tak jest po prostu ze wszystkim
Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/laktator-elektrycz...944681253.html tassia to ten?


Ja mam dzisiaj koszmarny dzień. Od 3 nad ranem ból głowy, później do południa wymioty.. Dawno tak źle się nie czułam.
A od południa ryczę...
Ojjj przytulam

mnie boli gardło i boję się zeby nie przyplątało się do mnie żadne świństwo
Selis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:14   #1499
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/laktator-elektrycz...944681253.html tassia to ten?


Ja mam dzisiaj koszmarny dzień. Od 3 nad ranem ból głowy, później do południa wymioty.. Dawno tak źle się nie czułam.
A od południa ryczę...
Tak ten




Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Boję się, że taki dzień mnie trafi za tydzień, na wesele albo po weselu co gorsza, a śpimy u jakiejś nieznanej mi ciotki więc głupio mi będzie umierać i wymiotować (w maleńkim mieszkaniu więc wszyscy by słyszeli moje popisy)
A muszę jechać sama bo tż dojedzie później a do pokonania mam 150 km:/


Btw. ja mam taką prośbę-jeśli któraś z Was już ma jakąś listę, nawet początkową to byłabym szczęśliwa gdybyście wrzucały ją tutaj

U mnie na pewno będzie -
laktator
termometr
rożek
pieluchy tetrowe
kosmetyki do pielęgnacji (Babydream albo Latopic)
pościel do łóżeczka
butelki/smoczki
(myślę nad Angel Care)


alkamor - w zasadzie puszczają mnie chyba wszystkie nerwy i złości. Sytuacja w rodzinie, dzisiejszy fatalny dzień + żegnanie siostry która wyjeżdża jutro za granicę Strasznie się popłakałam, oni zresztą też. Nie mogłam małej wypuścić z rąk, tak mi było źle.. TŻ mnie pocieszał, że za pół roku sami będziemy taką mieć no ale...
Ja kosmetyki to raczej oilatum do kapieki
Sudocream do łupy w razie w
Linomag do łupy na codzien
Frida lub katarek
Szczoteczka do włosów z naturalnego włosia
Butelki polecam zwykły avent classic. Doradca laktacykna bardzo skrytykowała wszelkie butelki imitujące piers- cos co imituje tylko zaburza ssanie i rzeczywiście u mnie się potwierdziło.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:19   #1500
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Tak ten





Ja kosmetyki to raczej oilatum do kapieki
Sudocream do łupy w razie w
Linomag do łupy na codzien
Frida lub katarek
Szczoteczka do włosów z naturalnego włosia
Butelki polecam zwykły avent classic. Doradca laktacykna bardzo skrytykowała wszelkie butelki imitujące piers- cos co imituje tylko zaburza ssanie i rzeczywiście u mnie się potwierdziło.
O, tak sudocrem na pewno.
Butelki z avent też
Kosmetyki spróbuję z Latopic bo czytałam, że fajny skład i są dobre (u sroki)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 17:55:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.