Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 13:58   #121
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Faster- film akcji, facet zabija grupke "mordercow", ktorzy zabili jego brata, na msciciela rowniez ktos "poluje", typowy film akcji, do przewidzenia, ale dla zabicia czasu da sie obejrzeć 3/10

The adjustment bureau- Matt damon w roli glownej gra mlodego ambitnego polityka, ktory zakochuje sie w pieknej tancerce, jednak Przenaczenie jest przeciwne ich zwiazkowi, w roli przeznaczenia grupka mezczyzn ubranych a la gangsterzy z lat 60tych warto! 10/10

Tamara Drewe- przyjemna komedia, na babski wieczorek w sam raz ^^ 7/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 15:34   #122
slave_of_rock
Raczkowanie
 
Avatar slave_of_rock
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: laptop na kolanach:)
Wiadomości: 80
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Social Network - oglądałam bez napisów i choć mój angielski jest napawdę dobry były dialogi, których prawie wcale nie rozumiałam. Poza tym według mnie film był po prostu krótko mówąc rozwleczony i nudny. Czy facebook jest aż takim przejawem geniuszu?
6/10

Never let me go (Nie pozwól mi odejść) - na postawie książki Kazuo Ishiguro, dziś premiera. Film daje naprawdę dużo do myślenia i choć panuje w nim atmosfera melancholii i wspomnień jest o wiele straszniejszy niż niejedna "rąbanka".
9/10

Constantine
- ekranizacja komiksu z Keanu Revees'em w roli głównej. Raczej mało ambitne dziełko ale daje się oglądać.
7/10

Watchmen
(Strażnicy) - ekranizacja komiksu. Wspaniałe zdjęcia, scenografia i muzyka. Bardzo podobało mi się pokazanie klimatu lat 80. Fabuła nie w moim typie. Przydługi.
8/10
__________________
"thrown to the wolves in the minds of your enemies
in the minds of your enemies
and i'm stone in the eyes of your foolishness (...)
and i'm nothing more than a line in your book"


Edytowane przez slave_of_rock
Czas edycji: 2011-03-11 o 15:36
slave_of_rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 22:33   #123
slave_of_rock
Raczkowanie
 
Avatar slave_of_rock
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: laptop na kolanach:)
Wiadomości: 80
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dreams Come True Pokaż wiadomość
Czarny Łabędz [Black Swan] - na premierę tego filmu czekałam z niecierpliwością i warto było czekać, bo film mnie bardzo wciągnął Podobał mi się sposób w jaki został pokazany wpływ chorej ambicji, dążenia do perfekcji oraz otoczenia (matki i środowiska baletu) na psychikę Niny.
Ciekawa jestem jak sobie poradzi ten film w walce o Oskary
10/10
Właśnie go obejrzałam i choć technicznie rzecz biorąc to dobry film - mnie się nie podobał.

Cytat:
Napisane przez yagmur Pokaż wiadomość
Miasto Boga – mistrzostwo. Nic dodać, nic ująć. Poza tym uwielbiam Amerykę Południową – należą się brawa za zdjęcia. Zrobił na mnie duże wrażenie. Tak jak pisałam – lubię mocne, męskie kino. 10/10
Uwielbiam
__________________
"thrown to the wolves in the minds of your enemies
in the minds of your enemies
and i'm stone in the eyes of your foolishness (...)
and i'm nothing more than a line in your book"

slave_of_rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 11:20   #124
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w kinie na "Sali samobójców".

Film mną mocniej wstrząsnął niż "Czarny czwartek". Był taki...prawdziwy.
Tak sobie pomyślałam, że niezależnie od tego, jakim się to nie jest bogatym, jakiego stanowiska nie zajmuje, nie można własnego dziecka izolowac od realnego świata, zamykając w jakichś gettach prywatnych szkół dla typowych snobów i wynajmując szofera do wożenia. Głowny bohater nie poradził sobie z z pozoru głupim problemem - filmem zamieszczonym na facebooku, przez chłopaka, z którym w ramach studniówkowych wygłupów się całował. Tamten może przez wyśmianie starał się ukryć homoseksualne ciągoty, a Dominika to wszystko przerosło. Zamknął się w pokoju ze swoim laptopem.
No i rodzice, którym się wydaje, ze banalnymi gadkami o maturze są w stanie dotrzec do własnego dziecka. Dziecko wybrało również banalne gadki, ale od osoby, ktora pozornie go rozumiała. Dlatego ten film powinni zobaczyć rodzice, którzy mają lub niedługo będą mieć dzieci w tym wieku.

I jeszcze jedno ważne przesłanie - nie można uciekać od realnego świata w wirtualny, bo w internecie wystarczy wciągnięcie kabla i wszyscy "przyjaciele" znikają. W "Sali samobójców" - znikają dosłownie.

Szczerze polecam.
wybieram sie własnie na SAlę.. i po wszystkich rekomendacjach opiniach że warto chcę sama się przekonac

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Postanowiłam obejrzeć kilka filmów z Christianem Bale'em aby poznać bliżej jego grę i zobaczyć co potrafi, no i przede wszystkim czy zasłużył na Oscara.
Zaczęłam od "American Psycho" i pierwsze co mi przyszło na myśl po obejrzeniu tego filmu to portret perfekcyjnego zabójcy, seryjnego zabójcy. Film moim zdaniem niesamowity pod wieloma względami. Teoretycznie to thriller, ale odniosłam wrażenie że ma w sobie nieco czarnego, absurdalnego humoru, być może to przez niesamowitą grę Bale'a, bo tak, uważam że zagrał bezbłędnie i idealnie nadawał się do takiej roli. Jego mimika twarzy, gest, ruchy, spojrzenie, szczerze bałabym się go spotkać w ciemnej uliczce.
Film przez cały czas trzyma w napięciu i ciekawości, zaskakuje końcówką, a do tego ma genialnie dobraną muzykę, pozornie wydaje się, że muzyka w ogóle nie pasuje, ale tak na prawdę wszystko jest przemyślane. Gra Bale'a jak już wspomniałam świetna i nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że aktor ten gra zawsze z tym samym wyrazem twarzy, a w dodatku w "Amercian Psycho" można sobie popatrzeć na jego idealnie wypracowane ciało 10/10

zdecydowanie jestem na tak dla American Psycho

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
Oszukana -świetny, jak dla mnie jedyny film w którym Angelina Jolie była kobietą a nie bóstwem, naprawdę dobry
ogladałam i powiem ze mi także sie podobała ta"zwyczajnosć kobieca"Angeliny no i film sam w sobie niezły
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 12:54   #125
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

True Grit- nigdy nie przepadalam za westernami, ale ten...nie jest takim typowym westernem
14letnia dziewczyna szuka zabojcy swojego ojca w towarzystwie dwoch "kowbojow". swietne dialogi no i ten upor i sila ducha dziewczyny, polecam 9/10

How do you know- w pewnym sensie przypomina mi "To wlasnie milosc", momentami sie dluzyl ale jako calosc da sie obejrzec, choc kolezanka na nim zasnela :P 7/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 13:51   #126
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

You Wil Meet a Tall Dark Stranger bez wątpienia Allenowski klimat, niemniej film trochę słabszy niż to, do czego Woody przyzwyczaił. Mimo wszystko polotu i specyficznej atmosfery nie mozna mu odmówić, ogląda się przyjemnie 7/10

Away We Go wzruszająca historia o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi. Bardzo klimatyczny i liryczny obraz, niepozbawiony elementów komedii. 8/10
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 16:48   #127
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

''Jutro będzie futro'' - 10/10 dawno nie oglądałam takiej komedii,usmiałam się za wszystkie czasy
''Dorwać byłą'' - 9/10 obnizona ocena za to,że jak zawsze wiadomo jaki bedzie koniec,ale ogólnie b.fajna komedia romantyczna.
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 21:04   #128
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Chrzest- historia byłego gangstera Michała, który na nowo ułożył sobie życie, ma żonę, dziecko firmę. Prosi swojego dawnego kolegę Janka, żeby ten został ojcem chrzestnym syna. Jednak przeszlosć Michała nie daje o sobie zapomnieć i oakzuje sie, że oczekuje on od Janka czegos więcej
Film jest mocny i na mnei zrobił naprawdę duże wrażenie. Spotkałam się z krytyka,ze za dużo tam wulgaryzmów i przemocy. Cóż moim zdaniem to dobrze, jak inaczej przedstawić świat mafii?
ciekawe jest spojrzenie na schematyczne role w rodzinie, odpowiedzialnego ojca i łagodną, uległa kobietę.W filmie jest dużo symboli, kotre momentami moga wydawac sie kiczowate ale moim zdaniem ,,coś w tym jest" . film wzrusza i przeraża. i na pewno daje do myślenia. A zakonczenai już mnie zupełnie mnie zbiło z tropu.
9/10
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 23:24   #129
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
Chrzest- historia byłego gangstera Michała, który na nowo ułożył sobie życie, ma żonę, dziecko firmę. Prosi swojego dawnego kolegę Janka, żeby ten został ojcem chrzestnym syna. Jednak przeszlosć Michała nie daje o sobie zapomnieć i oakzuje sie, że oczekuje on od Janka czegos więcej
Film jest mocny i na mnei zrobił naprawdę duże wrażenie. Spotkałam się z krytyka,ze za dużo tam wulgaryzmów i przemocy. Cóż moim zdaniem to dobrze, jak inaczej przedstawić świat mafii?
ciekawe jest spojrzenie na schematyczne role w rodzinie, odpowiedzialnego ojca i łagodną, uległa kobietę.W filmie jest dużo symboli, kotre momentami moga wydawac sie kiczowate ale moim zdaniem ,,coś w tym jest" . film wzrusza i przeraża. i na pewno daje do myślenia. A zakonczenai już mnie zupełnie mnie zbiło z tropu.
9/10
Zdecydowanie popieram. Film oglądałam już dość dawno temu, ale nadal we mnie siedzi bardzo głęboko. Jego dosłowność, taka szara rzeczywistość, oschłość, brutalność - przerażała, momentami nawet trochę odrzucała. Mnie właśnie ta obdarta ze wszelkiego przekłamania prawda tak strasznie poruszyła.
To jeden z takich filmów, do których nie wracam drugi raz. Oglądam, przetrawiam, odczuwam, zachowuję.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 17:42   #130
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Mechanik - i znów kolejny film z Christianem Bale'm, powoli zaczynam lubić tego aktora, przede wszystkim za to, że umie grać, jest w tym po prostu bardzo dobry. Jeśli chodzi o Mechanika to widzę wiele podobieństw do Czarnego Łabędzia, to samo zaangażowanie jeśli chodzi o aktorów, podobne popadanie w obłęd, podobne powolne umieranie fizyczne i psychiczne. Jestem pełna podziwu dla Bale'a że tak bardzo wczuł się w rolę, oglądanie go niemal niknącego w oczach było szokujące. Sam film jest niesamowicie wciągający i nie chodzi tylko o fabułę, bo niemal można poczuć się jak główny bohater, momentami trudno było odróżnić rzeczywistość od urojeń, momentami miało się wrażenie że jest się wciągniętym w jakąś niebezpieczną intrygę, a momentami można się było zastanowić czy to wszystko co widzieliśmy w ogóle się wydarzyło. Ogólnie kawał dobrego kina, ze świetnym aktorem, dobrą muzyką i niesamowitym klimatem. 10/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:49   #131
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Paranormal activity 2 - 2/10, Podobnie jak część pierwsza film dotyczy tajemniczych zjawisk, które przytrafiają się pewnej rodzince. O matko i córko ! kaszana na całego. Nic mi się w tym filmie nie podobało, nic nie było strasznego ( podskoczyłam tylko raz - kiedy otworzyły się szafki w kuchni ). Uśmiałam się bardziej niż na typowej polskiej komedii. Nie polecam.

Fighter - 9/10, Micky Ward postanawia wrócić na ring, a pomóc ma w tym mu jego brat - byłą gwiazda boksu. ŁAŁ ! Niesamowity film ! Nie skupia się na ringu, boksie i pięściach. Pokazuje relacje głónego bohatera z rodziną i otoczeniem. Wahlberg jakoś do mnie nie przemówił, natomiast Bale kolejny raz potwierdził jak świetnym jest aktorem
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 09:10   #132
_malgosia_
Raczkowanie
 
Avatar _malgosia_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Mary i Max - zachwycił mnie ten film... piękna opowieść o przyjaźni, samotności, akceptacji samego siebie. A przy tym świetna animacja. Bardzo polecam
__________________
Nasze mozaiki na blogu http://magiamozaiki.blogspot.com/ - zapraszam!
_malgosia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 16:54   #133
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

oglądałem w sobotę 2 odcinek prequella spartakus bogowie areny, niesamowity odcinek,

a dzisiaj planuję za momemnt premiere na hbo Na planie
(HOLLYWOOD ON SET VIII. (376) EP. 12) magazyn filmowy, USA 2011, 26 min.
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 19:59   #134
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Mistyfikacja (2010)
Super. Obaj panowie Stuhrowie świetni, Ewa Błaszczyk też świetna. Bardzo fajny pomysł na film, a jego realizacja bardzo dobra. Ja osobiście bardzo polecam, choć wiem, że niewielu osobom się on podoba i spodoba. 10/10
Zobaczyłam Twój post i wczoraj chciałam na chwilę przed snem zobaczyć tylko początek filmu, ale...nie mogłam się oderwać!
Wciągnął mnie całkowicie, bardzo podobała mi się obsada aktorska no i sam wątek mnie zaciekawił. Zdecydowanie polecam, jestem nim zauroczona, ale oczywiście co kto lubi
I tak oto i dla mnie, Mistyfikacja - 10/10
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:19   #135
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The Green Hornet- znudzony syn "zamordowanego" milionera i wlasciciela czasopisma postanawia zostac bohaterem w swoim miescie, noca przebrany a la zorro z maska na oczach z bylym,zdolnym sluga ojca przemieza ciamne uliczki w "poszukiwaniu sprawiedliwosci". komedia sensacyjna, swietna muzyka i gra aktorska, ale mistrzostwe to to nie jest... 7/10

Thron- bah, obejrzalam z czystej ciekawosci ale zasnelam w polowie :P, w sumie kto co lubi ale mnie znudzil 5/10

Drive Angry- i znow N. Cage w stylu Ghost Rider, momentami barzdo zakrecony film, warty obejrzenia 7/10

27 Dresses- swietna komedia na babski wieczorek ot tak dla relaxu, ale pozatym mnei nie zachwycil 5/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 17:18   #136
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

no i obejrzałem wczoraj na hbo na planie i polecam podwójnie jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał teraz czekam do soboty na 3 odcinek prequela spartakusa i kolejne sceny walk i seksu...
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 22:06   #137
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Rango- po zapowiedzi spodziewalam sie w sumie czegos zabawniejszego, film(bajka) mnie rozczarowal..4/10

Big mama's house 3- ubaw po pachy gwarantowany warto 9/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:59   #138
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

ja planuje dzisiaj obejrzeć zamknięty krąg

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/movie/zamkniety-krag_-64473

oglądał ktoś?
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 17:18   #139
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Oj oglądałam juz chyba ze 2 razy,ale polecam,bo film trzyma w napięciu.
Musze jeszcze raz go obejrzec,sprawdze zaraz sobie do programu o której leci na HBO.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 10:15   #140
maja0
Raczkowanie
 
Avatar maja0
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 360
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

CHŁOPIEC W PASIASTEJ KOSZULI - film mnie wzruszył na maxa warty obejrzenia
maja0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:19   #141
mynameisola
Raczkowanie
 
Avatar mynameisola
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 42
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sweeney Todd demoniczny golibroda z Fleet Street- wręcz cudowny musical. od dawna szukałam filmu, w którym nie znajdę przewidywalnego happy end'u i się doszukałam.
__________________
Tylko śpij i aż śpij
A mnie prowadź tam
Tam gdzie jesteś
Chcę być tam gdzie ty
W niebie, czemu nie
W piekle aż na dnie
Będę wszędzie, wszędzie będę
Czy to ważne gdzie to będzie
Przemysław Gintrowski - Tylko kołysanka

mynameisola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:46   #142
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez maja0 Pokaż wiadomość
CHŁOPIEC W PASIASTEJ KOSZULI - film mnie wzruszył na maxa warty obejrzenia
Jeśli chodzi o ''Chłopiec w pasiastej piżamie'', to się zgadzam. Strasznie na tym płakałam, bardzo dobry film.
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:06   #143
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

hellraiser(1987)- 1sza czesc horrorowej serii o celobitach i magicznej kostce. Celobici to demony dla ktorych przyjemnosc i bol to to samo
ogolnie 6/10 plusik za kostiumy i make up! Ogolnie film to nic specjalnego, ale jak na horror jest niezle.

incepcja- 6/10 rozczarowalam sie. tyle ludzi chwalilo ten film... Na mnie wrazenie zrobily efekty spec, montaz i scenariusz- do polowy, bo pozniej to jakiej glupoty powychodzily. Niestety zniszczyla film ellen page- wg mnie grala tragicznie, nie moge przebolec jej min :<

Tropa de elite 2- 10/10 cudowna kontynuacja jednego z moich ulubionych filmow. Rezyser/ scenarzysta spisali sie na miare oscara, kontynuujac historie, ale w zmienionym, bardziej dojrzalym stylu.
Przepiekne zdjecia, dobry montaz, swietny Wagner Moura! szczerze polecam.

Rec 2 - 2/10 Tragedia. Nie moglam tego filmu skonczyc. Tragiczna czesc druga w porownaniu z pierwsza, ktora byla nowatorska, straszna i ciekawa. Absurd goni absurd w tym ^dziele^ nie polecam nikomu.

infiltracja- scorcese chyba nie mogl sie zdecydowac czy pojsc w strone parodii kina gangsterskiego czy nie. Ale i tak dostaje 8/10 bo calosc jest b dobra- plus Matt damon I Leo dicaprio.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez slave_of_rock Pokaż wiadomość
Watchmen[/B] (Strażnicy) - ekranizacja komiksu. Wspaniałe zdjęcia, scenografia i muzyka. Bardzo podobało mi się pokazanie klimatu lat 80. Fabuła nie w moim typie. Przydługi.
8/10
Zgadzam sie w zupelnosci. Film bylby bardziej doceniony gdyby zostal skrocony.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:21   #144
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/movie/victor_-70194

Brawurowy Pierre Richard jako samotny osiemdziesięciolatek, który na skutek niezwykłego zbiegu okoliczności... zostaje „adoptowany” przez pewną rodzinę.


Victor (Pierre Richard) jest samotnym 80-latkiem, któremu grozi eksmisja. Przejęta jego losem sąsiadka Alice (Sara Forestier), stażystka w popularnym plotkarskim magazynie, wpada na pomysł zorganizowania niezwykłego konkursu, w którym główną nagrodą będzie… Victor. W zabawie zwycięża rodzina Saillardów, a Victor zamieszkuje w ich domu. Szybko okazuje się jednak, że mężczyzna w niczym nie przypomina uroczego staruszka, którym wydawał się na początku.
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:45   #145
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sala samobójców- film zrobił na mnie duże wrażenie. wydaje mi się bardzo prawdziwy i poruszający aktualne problemy choć mam wrażenie,ze momentami troszkę z bardzo wpada w dydaktyzm. Przez pól filmu siedziałam wkurzona na rodziców głównego bohatera i aż nie mogłam uwierzyć w to można być tak skrajnie obojętnym i nieodpowiedzialnym. Przyznam tez za zakończenie mnie zaskoczyło.
coś się ostatnio dobrze dzieje w polskim kinie
Polecam, film daje do myślenia 9/10
Poznasz przystojnego bruneta- tu dla odmiany rozczarowanie na minus. Lubie
Allena i jego konwencje ale tym razem było nudno, banalnie i bez polotu.Pośmiać tez się za bardzo nie było z czego. 3/10

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2011-03-17 o 17:55
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:54   #146
moodyblue
Raczkowanie
 
Avatar moodyblue
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Czarny Łabędź - wreszcie obejrzałam i choć jestem pod wrażeniem gry aktorskiej Natalie Portman i w pełni popieram uhonorowanie jej za tę rolę Oscarem, to jednak nic po za nią w tym filmie nie urzeka. Ale miło pooglądać sceny, gdy tańczyła.
__________________
Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy.
— Audrey Hepburn
moodyblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:28   #147
Dreams Come True
Raczkowanie
 
Avatar Dreams Come True
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: in the world of fairy tales
Wiadomości: 53
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mynameisola Pokaż wiadomość
Sweeney Todd demoniczny golibroda z Fleet Street- wręcz cudowny musical. od dawna szukałam filmu, w którym nie znajdę przewidywalnego happy end'u i się doszukałam.
Uwielbiam ten film zdecydowanie jest to jeden z moich ulubionych i do tego Johnny
Dreams Come True jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 10:07   #148
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Joanna spłakałam się jak dziecko. 8/10
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:58   #149
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Sala samobójcow" - 9/10
Z zasady, ze tak powiem, nie lubie polskich filmów ani seriali, oprocz "Na Wspolnej", ale to sprawka wątku na Wizazu, który mnie bawi do łez . Wybralam sie do kina i mialam do wyboru albo cos dla dzieci albo "Salę...". Film swietnie zrobiony, w ogole "nie czuc" ze polski, pol sali plakalo, chociaz problem bohatera pokazany na poczatku moim zdaniem zbyt płytko, ale coz, i tak sie nie spodziewalam Do tego główny bohater - mam swoje lata, emo-grzywki na facetach i obcisle ciuchy mnie odpychaja, ale tego akurat emo-chlopca bym schrupała
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:13   #150
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Rango- po zapowiedzi spodziewalam sie w sumie czegos zabawniejszego, film(bajka) mnie rozczarowal..4/10
princess, a moge zapytac, co Ci sie nie podobało w Rango? Tak z ciekawości... bo dla mnie był bardzo dobry - całą grupą świetnie się bawiliśmy, więc jestesm ciekawa odmiennej opinii
PS. Ten film animowany nie był w założeniu komedią chyba - choć ja znalazłam sporo zabawnych scen
Pozdrawiam
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.