Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 21:07   #121
sepulveda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
A ile zapłaciłaś?
Bo ja mam ochotę wybrać się tam na samo cięcie - mam włosy za ramiona ale nie chciałabym zostawiać majątku
Wcześniej byłam u Maćka z Ricci, ale jak dla mnie to jest nieporozumienie - proszę o jedno, on robi co innego. Byłam chyba 3 razy, moja mama 2 i nie ma takiej siły, która zmusi mnie do powrotu tam
Byłam też kilka razy u Krystiana Wojewody - zawsze super, i chyba to mi w końcu zostanie bo przynajmniej wiem, że będę zadowolona.
A był ktoś w tym salonie na Kościuszki gdzie są na ścianie namalowane 3 twarze? sorry, ale nie mam pojęcia jak się nazywa, a wygląda zachęcająco.
Najlepiej zadzwoń wcześniej i zapytaj ile będzie kosztowała wybrana przez ciebie usługa. Ja byłam tam już jakiś rok temu i zapłaciłam ok 200 zł, ale farbowane miałam wszystkie włosy (mam długie i gęste) + strzyżenie + modelowanie, więc ogólnie uważam, że cena nie była znowu jakaś mocno wygórowana, biorąc pod uwagę dokładność, z jaką została wykonana usługa plus ilość zużytego materiału ;-) Łukasz z salonu Luisse słuchał z uwagą jakie mam oczekiwania, myślę, że nie jest z tych co to klient swoje - fryzjer swoje, ale jak już wspomniałam od wizyty u niego minął już rok, a wiem też, że fryzjerzy potrafią się zmieniać.
Salon na Kościuszki , o którym mówisz to Fryzjernia da Vinci, chodziłam tam kiedyś dość regularnie, pracował tam fenomenalny chłopak (swoją droga też Łukasz). Nie wiem gdzie teraz pracuje, chociaż bardzo chciałabym wiedzieć, bo bez wahania mogę powiedzieć, że to był najlepszy fryzjer z jakim miałam do czynienia. Dziewczyny, które tam zostały są dokładne, ale ceny jak na jakość ich usług moim zdaniem trochę za wysokie - pamiętam, że był czas, że co poszłam, to za każdym razem płaciłam o kilkanaście złotych więcej. Ostatnim razem byłam tam w listopadzie ubiegłego roku, więc nie wiem, może tez coś się zmieniło od tamtej pory.
sepulveda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:20   #122
Daruniiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
GG do Daruniiia
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Witam, a czy ktoś wie gdzie dobrze przedłużają włosy?? Wiem że robią to w większości salonów, ale jednak różnie im to wychodzi... Może ktoś poratuje????
Daruniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 01:10   #123
BanditQueen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Witam wszystkich
Ja mam tez niemały problem Jestem czarnulą i zachciało mi się blondu Wiem wiem.. tylko nie bijcie mnie Jestem świadoma jakie to niesie za sobą skutki itd.. wszystko wiem. Większość fryzjerów odmawia, a z tego co wiem, to jest możliwe. Jedne dziewczyny mówią, że etapami, inne, że udało sie podczas jednej, dwóch wizyt. Dlatego mam pytanko i prośbę zarazem.. gdybyście poleciły mi BARDZO dobrego fryzjera( z Łodzi ofkorz), który zna się na rzeczy (nie chcę być królikiem doświadczalnym) i podjąłby się tego zadania, doradził bo to też ważne i najlepiej by było gdybym wyglądała jak człowiek po wyjściu od niego bo to różnie bywa Mam bardzo gęste, długie, grube włosy więc jestem dobrej myśli i wierzę, że jakoś to zniosą i będę mogła cieszyć się pięknym blondem na mojej głowie
Pozdrawiam kobietki i krzyczę o pomoc!!
BanditQueen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:38   #124
Evan06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Hej, mam podobny problem Postanowiłam, że przefarbuję się na blond, mam włosy jasno-brązowe z jakimiś rudawymi przebłyskami po wcześniejszych farbowaniach.
Odwiedziłam kilka fryzjerni w celach zwiadowczych Wiadomo co mówili, że zabieg dość trudny, że włosy się zniszczą itp, no i jest to dosyć droga sprawa.
Drogą eliminacji wybrałam dwa salony, w których poświęcili mi sporo uwagi, wytłumaczyli co i jak trzeba zrobić.. to jest Le Grand na Piotrkowskiej i Unique na 6 Sierpnia...
I teraz moja ogromna prośba o jakieś opinie bo nie byłam nigdy w żadnym z tych salonów i kompletnie nie wiem na który się zdecydować Cenowo wyszło mniej więcej tak samo..
Będę wdzięczna za jakikolwiek odzew
Evan06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:38   #125
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Hej dziewczyny!!!
KIedys przez wiele miesięcy chodziłam do studio star i bylam bardzo zadowolona, pozniej przeniesli sie na rzgowska 62 i bylam tylko raz bo ceny troszke mnie odrzucily. Ale pamietam, ze wlosy stamtąd zawsze swietnie sie ukladaly dlatego zamierzam wybrac sie jeszcze raz, i tu moja goraca prosba o Wasze opinie na temat tego salonu i moze doradzicie jakas fryzjerke obecna z tamtad???
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:51   #126
BanditQueen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Evan06 Pokaż wiadomość
Hej, mam podobny problem Postanowiłam, że przefarbuję się na blond, mam włosy jasno-brązowe z jakimiś rudawymi przebłyskami po wcześniejszych farbowaniach.
Odwiedziłam kilka fryzjerni w celach zwiadowczych Wiadomo co mówili, że zabieg dość trudny, że włosy się zniszczą itp, no i jest to dosyć droga sprawa.
Drogą eliminacji wybrałam dwa salony, w których poświęcili mi sporo uwagi, wytłumaczyli co i jak trzeba zrobić.. to jest Le Grand na Piotrkowskiej i Unique na 6 Sierpnia...
I teraz moja ogromna prośba o jakieś opinie bo nie byłam nigdy w żadnym z tych salonów i kompletnie nie wiem na który się zdecydować Cenowo wyszło mniej więcej tak samo..
Będę wdzięczna za jakikolwiek odzew

To może też się tam wybiorę na zwiady :P Skoro mówisz, że nie odmówili Ci od razu to już dla mnie duuużo. Taka drastyczna zmiana kolorku to jednak ryzyko i nie każdy fryzjer by się tego podjął, dlatego też chce oddać swoje włoski w dobre ręce. Ja w Łodzi mieszkam od niedawna i jedyny fryzjer, a raczej fryzjerka u jakiej byłam podcinała mi końcówki ( jeśli można to nazwać podcięciem końcówek bo scięła mi pare cm więcej niz prosiłam), a kiedy zapytałam o zmiane kolorku od razu usłyszałam, że nigdy w życiu by się tego nie podjęła.. Więc dołanczam się do prośby Evan06, pomóżcie
BanditQueen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 17:48   #127
BanditQueen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

up!
BanditQueen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 10:26   #128
madzika25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

witajcie,
szukam fryzjera do dośc odważnej <dla mnie osobiście >fryzurki , czy któraś z was wie gdzie sie mogę wybrać , zebym nie wyglądała po tej wizycie jak z jakimś łysieniem plackowatym....
madzika25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:45   #129
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

a była któraś z Was w Duecie, na widzewie?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:04   #130
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić salon Angel mieszczący się przy ul. Retkińskiej 64. Z wieloma salonami fryzjerskimi miałam już do czynienia, ale po wizycie w tamtym salonie nie ma mowy o zmianie fryzjera! Fachowe podejście do klienta, personel baaardzo miły, nie załatwiają sprawy, że tak użyję określenia ' na odwal się ' tylko doradzą, dadzą swoje propozycje, w razie złego wyboru klienta zaproponują coś lepszego (przykład np. z farbowaniem, gdy ktoś uparcie chce dany kolor a może nie wyjść, proponują inne rozwiązania, żeby klient był równie zadowolony). Miałam okazję sprawdzić wiele usług tego salonu tj. strzyżenie, farbowanie, czesanie, zabiegi regeneracyjne. Wszystko przeprowadzone fachowo, no i co najważniejsze ceny nie są wygórowane
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 09:53   #131
igas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie jest Tyberiusz?

Cytat:
Napisane przez karo lodz Pokaż wiadomość
czesc, prosze podaj mi kontakt do Tyberiusza.dzieki
Długo nie odwiedzałam forum a widzę, że kolejna osoba pyta o Tyberiusza. Oto nr telefonu do niego. Najlepiej powiedzcie mu, skąd go macie
500 052 591
Powodzenia.
igas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 20:45   #132
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Gdzie jest Tyberiusz?

A ja już po raz drugi byłam u Piotra Aleksandra na Wschodniej 39. Powiem tyle - nabieram zaufania. Chociaż drogo jest bardzo. Ale obcięta jestem ładnie, nawet bardzo.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 07:26   #133
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Co do Piotra Aleksandra to ja mu nie ufam... Do butelek po profesjonalnych szamponach przelewa jakieś tanie badziewne szampony marketowe (kiedyś marki Leader Price np). Oszustwo... wiem to od osoby tam pracującej... poza tym wszystko na jedno kopyto i wg instrukcji dokładnych... masakra...
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:53   #134
kate2122
Przyczajenie
 
Avatar kate2122
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapisałam się na wizytę na A Struga tani nowy salon... czy któraś już była i może mi coś powiedzieć ? bo chyba boję się tam iść.... ale jak któraś ma swoje opinie to dopiero napiszę swoje....
Za to byłam na rozmowie na 6 Sierpnia ( nie znam nazwy salonu - takie wielkie okna) i chyba się tam wybiorę chłopak z którym rozmawiałam poświęcił mi ponad 20 minut i nie zrobił nic na siłę powiedział że włosy muszą trochę odrosnąć aby mógł coś zrobić ogólnie bardzo dużo mówił i doradzał.... i powiedział że mam przyjść za jakiś czas jak włosy osiągną taką i taką długość.... a przecież nie miał gwarancji że wrócę nie posadził mnie na fotelu żeby tylko mieć klientkę.... zaimponowało mi to co mówił co doradzał a co odradził... Może z tym salonem też miałyście styczność ? Czekam na opinie

witam
bylam w tym salonie na 6 Sierpnia i jestem bardzo zadowolona. przemila obsuga, pracuja na bardzo dobrych kosmetykach i efekt rewelacja
polecam
kate2122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:09   #135
brzyduchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
"emo" fryzjer łódź poznań

Witam,

Poszukuję dobrego fryzjera w Poznaniu lub Łodzi, który obcina w stylu "emo". Czy ktoś korzystał z usług takiego salonu i mógłby się tą informacją podzielić? Byłabym wdzięczna
brzyduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:53   #136
olkina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam

Poszukuje Pana Tomka Stanczaka , może ktoś ma namiary gdzie teraz rezyduje
olkina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:21   #137
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

a może znacie kogoś kto naprawdę dobrze wykonuje warkoczyki syntetyczne na włosach w Łodzi?
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:09   #138
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Pare stron wczesniej wychwalalam salon stanislaw na ul.narutowicza, jednakze niestety musze swoja wypowiedz z zalem zweryfikowac. Podczas nieobecnosci mojej fryzjerki postanowilam zapisac sie do p.rafala. Niestety pomimo tego moimi wlosami zajela sie sympatyczna p.angelika. Oddalam sie w jej rece naiwnie sadzac, iz w tak renomowanym salonie nie moze stac mi sie krzywda. Jakze sie mylilam... balejaz nalozony na odrost nierowno, wlosy popalone, gumowate, toner w kolorze zdecydowanie nie dla mnie. Mam potworny zal do wlasciciela, ktory pozwolil tej mlodej dziewcznie zajac sie moimi wlosami, podejrzewam, iz wynika to z faktu sezonu urlopowego oraz z odejscia z salonu b.dobrych fryzjerek. Jestem bardzo zawiedziona takim zachowaniem, szkoda mi moich wlosow, ktore znacznie sie przerzedzily, wydanych pieniedzy oraz straconego zaufania.

Edytowane przez rita77
Czas edycji: 2010-08-25 o 15:17
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 15:50   #139
sandro95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

cześć!
zna ktoś może BARDZO dobrego fryzjera męskiego który by zrobił mi dokładnie taką samą fryzurkę jaką bym mu pokazał na zdjęciu
sandro95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 23:30   #140
lusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej dziewczyny, wiem że niewiele się udzielam na forum ale błagam czy mogłybyście polecić dobrego i przystępnego cenowo fryzjera/kę w okolicach ulic wysoka, nawrot, nowa, piłsudzkiego, kilińskiego? interesuje mnie ścięcie i farbowanie.
Z góry dzięki wielkie
lusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:28   #141
liv111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Jeśli fryzjer ma być:
  • modny,
  • dobry,
  • w rozsądnej cenie,
  • profesjonalny,
  • nastawiony na "dobro klientki",
  • kreatywny,
  • pomysłowy
to może to być tylko Maciek http://www.studiofryzur.dbv.pl/news.php

Od roku zajmuje się moimi "kłaczkami" i za każdym razem jestem zachwycona.
To prawdziwy Geniusz!!!!!!!!
Mam do Niego 100% zaufania, którego nigdy nie zawiódł.
Polecam!!!!
__________________
Każdy człowiek został wezwany do tego, by być kimś; musi on jednak zrozumieć dobrze, że aby zrealizować swoje powołanie, może być tylko jedną osobą: sobą.


ZAKOCHANA, KOCHANA, KOCHAJĄCA...
liv111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:15   #142
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez kate2122 Pokaż wiadomość
witam
bylam w tym salonie na 6 Sierpnia i jestem bardzo zadowolona. przemila obsuga, pracuja na bardzo dobrych kosmetykach i efekt rewelacja
polecam
Kate, czy możesz podać dokładny adres tego salonu na 6 Sierpnia?
Z góry dziękuję


---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez liv111 Pokaż wiadomość
Jeśli fryzjer ma być:
  • modny,
  • dobry,
  • w rozsądnej cenie,
  • profesjonalny,
  • nastawiony na "dobro klientki",
  • kreatywny,
  • pomysłowy
to może to być tylko Maciek http://www.studiofryzur.dbv.pl/news.php

Od roku zajmuje się moimi "kłaczkami" i za każdym razem jestem zachwycona.
To prawdziwy Geniusz!!!!!!!!
Mam do Niego 100% zaufania, którego nigdy nie zawiódł.
Polecam!!!!
Liv, czy możesz podać adres? Bo na stronie internetowej niestety nie znalazłam adresu
niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:22   #143
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

ja z czystym sumieniem polecam Studio Fryzjerskie Beaty Kubiak na ul.Beli Bartoka 57. Właśnie wróciłam. Obcinała mi włosy Alicja. Jestem zachwycona! A ten masaż głowy podczas mycia...Poezja!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:35   #144
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
....
Za to byłam na rozmowie na 6 Sierpnia ( nie znam nazwy salonu - takie wielkie okna) i chyba się tam wybiorę chłopak z którym rozmawiałam poświęcił mi ponad 20 minut i nie zrobił nic na siłę powiedział że włosy muszą trochę odrosnąć aby mógł coś zrobić ogólnie bardzo dużo mówił i doradzał.... i powiedział że mam przyjść za jakiś czas jak włosy osiągną taką i taką długość.... a przecież nie miał gwarancji że wrócę nie posadził mnie na fotelu żeby tylko mieć klientkę.... zaimponowało mi to co mówił co doradzał a co odradził... Może z tym salonem też miałyście styczność ? Czekam na opinie
Cytat:
Napisane przez kate2122 Pokaż wiadomość
witam
bylam w tym salonie na 6 Sierpnia i jestem bardzo zadowolona. przemila obsuga, pracuja na bardzo dobrych kosmetykach i efekt rewelacja
polecam
Cytat:
Napisane przez niewiarek Pokaż wiadomość
Kate, czy możesz podać dokładny adres tego salonu na 6 Sierpnia?
Z góry dziękuję


---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------


kate adres i jakie ceny, np za ściecie? choc najbardziej by mnie interesowalo farbowanie.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:06   #145
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
ja z czystym sumieniem polecam Studio Fryzjerskie Beaty Kubiak na ul.Beli Bartoka 57. Właśnie wróciłam. Obcinała mi włosy Alicja. Jestem zachwycona! A ten masaż głowy podczas mycia...Poezja!
kiedys tam chodzilam,jak salon byl jeszcze mniejszy i chodzilam wlasnie do p. Beaty, teraz juz sporo czasu minelo.
jak z cenami? bo wtedy nigdy nie wiedzialam ile zaplace...tzn niby sciecie ale raz 60 raz 110...chetnie sie dowiem jak sie zmienilo!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 21:35   #146
Seniorrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny kiedyś chodziłam do Studio Star do p. Kasi. Szefowej
salonik miły, wręcz moge powiedzieć, że "wypasiony" . Kawka z pianką, telewizory przy każdym stanowisku do cięcia profesjonalne szampony i odżywki no i masaż włącznie z myciem. Fryzurka zawsze się świetnie układała po wysuszeniu włosów, nigdy nie musiałam ich układać ani nic Z tym, ze denerwowal mnie brak uwagi ich i zajmowanie sie 3klientami na raz...
jednak ostatni raz bylam tam z rok temu ;p dlatego mam pytanie czy ktos tam byl ostatnio???cos sie zmienilo?? Można spokojnie wracac????
Seniorrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:59   #147
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
kiedys tam chodzilam,jak salon byl jeszcze mniejszy i chodzilam wlasnie do p. Beaty, teraz juz sporo czasu minelo.
jak z cenami? bo wtedy nigdy nie wiedzialam ile zaplace...tzn niby sciecie ale raz 60 raz 110...chetnie sie dowiem jak sie zmienilo!
zaplacilam 70zl za strzyzenie z modelowaniem
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:03   #148
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

liv111 czy podany przez Ciebie fryzjer to słynny Maciej z salonu Ricci?
Słyszałam o nim wiele dobrego, zapuściłam się konkretnie i mam już dosyć beznadziejnych wizyt.
Edit:
Chodzi mi o ścięcie, bez radykalizmu, ot tak, proste cieniowanie, niestety niby proste a nikomu nie wychodzi.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!

Edytowane przez biedronka91
Czas edycji: 2010-09-22 o 19:13
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:09   #149
Seniorrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej w tym tygodniu mam zamiar isc do fryzjera (i zdam relacje!!!) tylko doradźcie
1. Grześ z Le Grand
2. Matylda z Pracowni Urody????
Seniorrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 00:44   #150
selektazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Grześ z Le Grand świetny, aczkolwiek wiem to po męskich fryzurach. Co do damskich niestety nie wiem. Sama chodziłam tam do Anety i byłam naprawde zadowolona, tylko cennik i jej "marudzenie" mnie męczyło. Więc moge polecic jeżeli sie ma swoje mp3.
Ostatnio zamieniłam ją na Krystiana Wojewodę.
Fryzurę robiłam taką samą, więc miałam dobre porównanie. Zmienił ją nieco, lecz zadowalająco. Trochę mnie zaskoczyła ilość osób kręcących się przy mojej głowie. To salon gdzie fryzjer jest fryzjerem i tylko (aż) fryzjerem. Tylko jak się zostawia napiwek to na taką ilość osób każdy wygląda słabo.Ceny niższe niż w Le Grand. Wrócę tam. Pierwszy fryzjer, który nie próbował mi rozerwać luku brwiowego, wyrywając kolczyk (aczkolwiek i tak ktoś tego tam próbował).
selektazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.