O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 14:18   #121
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
wymyśliłaś
Nie wymyśliłam .
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:18   #122
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez CzerwoneSzpilki Pokaż wiadomość
Jestę pasztetę... i płaczę teraz oglądając blog całkiem ładnej Kobiety, w sumie to przypomina mi strasznie Annę Przybylską . Znacie ten blog?

http://styloly.blogspot.de/

Podobają mi się u Niej te eleganckie, kobiece stylizacje... Trafiają w mój gust.
Olcia Fajne ma stylizacje u Honey ktos likn do tego wrzucil http://amazingfashioon.blogspot.com/

BTW znacie blog Dominiki Budzyńskiej?
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:19   #123
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, honey ma doczepiane
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:20   #124
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Idę się rzucić z mola w Sopocie


Pasztet do tagów
Stój!!!
Lepiej z Giewontu pod samolot
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:20   #125
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez novemberry Pokaż wiadomość
czemu zamknięto poprzednią część wątku
Bo Kamila miała dość?
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:21   #126
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A kto lubi blogi kulinarne? Ze wskazaniem na te cukiernicze
Ja lubię Moje wypieki, ale któżby tego nie znał ?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:27   #127
CzerwoneSzpilki
Raczkowanie
 
Avatar CzerwoneSzpilki
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LA
Wiadomości: 259
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Ja lubię Moje wypieki, ale któżby tego nie znał ?
Ooo tak! Dobrze, że w mieszkaniu studenckim nie mamy teraz piekarnika Bo kiepsko byłoby z moją figurą... (która już teraz nie jest w najlepszym stanie haha) "Spaszteciłabym" się do końca!


____________

Niezłe stroje do szkoły ..... Oby jej gąbka nie spadła przy tablicy.

http://amazingfashioon.blogspot.com/
__________________
"Kochał ją w trampkach, pożądał w szpilkach, ubóstwiał na boso..."


Edytowane przez CzerwoneSzpilki
Czas edycji: 2013-02-03 o 14:29
CzerwoneSzpilki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 14:28   #128
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Dodane - pasztet zwieńczył listę pięciu tagów . Ze względu na wysoki poziom dyskusji na równie wzniosłe tematy, w tagu nie widnieje ot, jakaś tam zwykła pasztetowa, tylko najprawdziwsze cudeńko w prezencie od sponsorów.
Dziękuję Ci paszteciaro za ten tag
Cytat:
Napisane przez CzerwoneSzpilki Pokaż wiadomość
Wręcz ubóstwiam takie blogi... Tylko nie oglądam/czytam ich wieczorem, bo nachodzi mnie wtedy ochota na coś słodkiego...

Często zaglądam do :

http://domowe-wypieki.blogspot.com/
Też ubóstwiam, potrafię się najeść samym czytaniem a raczej zasłodzić, bo zdjęcia mięcha bądź pasztetu jakoś nie budzą we mnie zachwytu.
Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Stój!!!
Lepiej z Giewontu pod samolot
Za daleko, zanim dojadę to się rozmyślę Szczególnie jakbym zahaczyła w trasie o Dębicę
Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Bo Kamila miała dość?
Ta to ma wpływy szeroko pojęte
Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Ja lubię Moje wypieki, ale któżby tego nie znał ?
No ja też, te piękne zdj Dzięki temu blogowi okazało się, że potrafię upiec coś więcej niż poczciwego murzynka
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:32   #129
Finna
Przyczajenie
 
Avatar Finna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cześć dziewczyny

Podczytuję Was od jakiegoś czasu. Rzadko wchodzę na bloga same-wiecie-kogo żeby nie podbijać jej statystyk, więc jak najbardziej popieram tą inicjatywę. Pochodzę z Dębicy i muszę powiedzieć, że czasem mi wstyd...
Znam ją z widzenia, nie będę mówić o swoich odczuciach jakie budzi na żywo, bo znów zamkną wątek Wiem natomiast, że ta dziewczyna jest "na widok spodni gotowa do zbrodni" (miała kiedyś konto na jakiejś fotce czy innej sympatii z takim tekstem ) Za to pan "PM" to bardzo sympatyczny chłopak, nie oceniałabym go przez pryzmat naszej szafiarki

Tak czy owak, mam nadzieję, że K. szybko spadnie na ziemię. Już dawno nawet nie ma się z czego śmiać...
Finna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:35   #130
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Jesteście zadrosne paszteciary z Wizażu

Cytuję komentarz pod sławnym artukułem panny K. : " Masz rację, niestety zleciały się tutaj pasztety z wizażu, które mają obsesje na punkcie Kamili, łażą za nią wszędzie, cytują, mają na.......e w głowach a same są żałosne na swoich blogaskach. Dla mnie to jest chore te pasztety chyba nie mają swojego życia "


Mam swoje życie, nie mam własnego bloga, jestem z wizażu- to jak mnie sklasyfikować?
Nie mam żałosnego blogaska i nie jestem pasztetem, w dodatku mam przystojnego chłopaka, dobrą pracę i ukończone studia. Co mam zrobić Mam stąd odejść? . Czy może mam obciąć włosy, zrobić nie-trwałą i poszukać w szafie babci odpowiednich dla siebie ubrań, co by być na poziomie ?



piękna! kiedyś wchodziłam na jej bloga, a potem jakoś o nim zapomniałam

Ej dziewczyny, promujmy od dzisiaj tylko dobre blogi i olejmy tą na K., co? Nie powinnyśmy karmić potworków!
__________________
od marca 2012 dbam o włosy


Edytowane przez vanilla_kate
Czas edycji: 2013-02-03 o 14:36
vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:38   #131
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Ja nie wchodze. Nie komentuje i nie dbam.
Stylily ma super wlisy, zreszta juz to pisalam w poprzednim watku
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 14:40   #132
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci paszteciaro za ten tag

Też ubóstwiam, potrafię się najeść samym czytaniem a raczej zasłodzić, bo zdjęcia mięcha bądź pasztetu jakoś nie budzą we mnie zachwytu.

Za daleko, zanim dojadę to się rozmyślę Szczególnie jakbym zahaczyła w trasie o Dębicę

Ta to ma wpływy szeroko pojęte


No ja też, te piękne zdj Dzięki temu blogowi okazało się, że potrafię upiec coś więcej niż poczciwego murzynka
Tak w temacie słodkości, ale w innym, bardziej modowym kontekście : niedawno znalazłam sklep z przeuroczymi dodatkami! Właściwie jak dotąd sądziłam, że kolczyki/wisiorki w kształcie pierniczków czy ciasteczek nie są zbytnio w moim stylu, ale te są ekstra, takie bardzo realistyczne! Tylko nie wiem, czy mogę tutaj wkleić link, bo ktoś jeszcze uzna to za post sponsorowany albo co . Tak czy owak, jeśli Was to zainteresowało, to spytajcie google o Piecuchowo .
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:54   #133
mind explorer
Raczkowanie
 
Avatar mind explorer
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 413
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Finna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Podczytuję Was od jakiegoś czasu. Rzadko wchodzę na bloga same-wiecie-kogo żeby nie podbijać jej statystyk, więc jak najbardziej popieram tą inicjatywę. Pochodzę z Dębicy i muszę powiedzieć, że czasem mi wstyd...
Znam ją z widzenia, nie będę mówić o swoich odczuciach jakie budzi na żywo, bo znów zamkną wątek Wiem natomiast, że ta dziewczyna jest "na widok spodni gotowa do zbrodni" (miała kiedyś konto na jakiejś fotce czy innej sympatii z takim tekstem ) Za to pan "PM" to bardzo sympatyczny chłopak, nie oceniałabym go przez pryzmat naszej szafiarki

Tak czy owak, mam nadzieję, że K. szybko spadnie na ziemię. Już dawno nawet nie ma się z czego śmiać...
Ja bym bardzo chętnie poczytała o Twoich odczuciach...
mind explorer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:59   #134
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Nie mam żałosnego blogaska i nie jestem pasztetem, w dodatku mam przystojnego chłopaka, dobrą pracę i ukończone studia. Co mam zrobić Mam stąd odejść? . Czy może mam obciąć włosy, zrobić nie-trwałą i poszukać w szafie babci odpowiednich dla siebie ubrań, co by być na poziomie ?
Rób wszystko co się da, ale do ideału i tak będzie daleko
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:00   #135
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chętnie poczytała o Twoich odczuciach...
Właśnie! Załóż bloga i napisz o tym, a potem podasz linka . Dzięki temu unikniemy zarzutu, że obrażamy i jeździmy po kimś na forum - w takim przypadku byłaby to krytyczna analiza źródeł połączona z dyskusją.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}





Edytowane przez Lisciolaz Straszliwy
Czas edycji: 2013-02-03 o 15:02
Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:40   #136
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Kto jest czyim przydupasem w tej prostackiej wypowiedzi K.?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwoneSzpilki Pokaż wiadomość
Jestę pasztetę... i płaczę teraz oglądając blog całkiem ładnej Kobiety, w sumie to przypomina mi strasznie Annę Przybylską . Znacie ten blog?

http://styloly.blogspot.de/

Podobają mi się u Niej te eleganckie, kobiece stylizacje... Trafiają w mój gust.
Jest spoko, ale duży minus za chamską podróbę

http://styloly.blogspot.de/2012/12/t...weatshirt.html
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:47   #137
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

ooo niuu wątek. Za co tamtego zmknęli?
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:47   #138
InnocensMundi
Raczkowanie
 
Avatar InnocensMundi
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 194
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Anonimowy3 lutego 2013 13:52

ej wiesz, że nawet jak masz te nowe ciuszki od sponsorów, to one nic Ci nie dają? Masz taki typ "urody" (o ile można nazwać tak Twój wygląd), że cokolwiek byś nie założyła.. to i tak wyglądasz brzydko. Jesteś po prostu brzydka.
Odpowiedz
Odpowiedzi

kamila2903 lutego 2013 14:01

To jeszcze nie znasz mojej tajemnicy? Szykują filmową wersję "Brzyduli" i mam zamiar ubiegać się o główną rolę, być sławna i bogata, kąpać się w szampanie, na śniadanie jeść kawior, mieć masę kochanków, jechać do Hollywood i odebrać Oscara.
A Ciebie, piękność nad pięknościami, czeka zgubienie w tłumie tak samych pięknych których jest masa.
Odpowiedz
Co za wyrafinowana ironia...
__________________
did you know that the dolphins are just gay sharks?
InnocensMundi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:50   #139
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Wiele osób ostatnio się pluje
Tfu tfu, beatbox?
Cytat:
Od tego mam przyjaciół, a nie anonimowych przydupasów którzy nie mają swojego życia.
Sama jest przydupasem Zaraz ost poleci, huhu.

Cytat:
Zarabiam swoją pracą, ale Ty i tak zazdrościsz.
Jaką pracą? Takie "stylizacje" są gorsze niż u babci z bazarku, która zazwyczaj nie potrafi się ubrać. TO jest praca? No to fajnie.

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
W sumie nie zdziwiłabym się, gdyby za jakiś czas zamknęła swojego bloga z hukiem.
A zaraz później go otworzy, oczywiście poprzedzając otwarcie jakimś superekstra wywiadem! Już się cieszę!

Cytat:
Napisane przez Finna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Podczytuję Was od jakiegoś czasu. Rzadko wchodzę na bloga same-wiecie-kogo żeby nie podbijać jej statystyk, więc jak najbardziej popieram tą inicjatywę. Pochodzę z Dębicy i muszę powiedzieć, że czasem mi wstyd...
Znam ją z widzenia, nie będę mówić o swoich odczuciach jakie budzi na żywo, bo znów zamkną wątek Wiem natomiast, że ta dziewczyna jest "na widok spodni gotowa do zbrodni" (miała kiedyś konto na jakiejś fotce czy innej sympatii z takim tekstem ) Za to pan "PM" to bardzo sympatyczny chłopak, nie oceniałabym go przez pryzmat naszej szafiarki

Tak czy owak, mam nadzieję, że K. szybko spadnie na ziemię. Już dawno nawet nie ma się z czego śmiać...
Cześć Podziel się swoimi odczuciami, może na żywo Kamcia sprawia wrażenie sympatycznej osóbki...

Ja też chciałam nie zaglądać do Kamci, ale mam ją w subskrypcjach , i na blogspotowym czytniku mi się automatycznie jej posty wyświetlają, więc w razie czego służę cytatami/zdjęciami/czymkolwiek.
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 15:54   #140
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez CzerwoneSzpilki Pokaż wiadomość
Jestę pasztetę... i płaczę teraz oglądając blog całkiem ładnej Kobiety, w sumie to przypomina mi strasznie Annę Przybylską . Znacie ten blog?

http://styloly.blogspot.de/

Podobają mi się u Niej te eleganckie, kobiece stylizacje... Trafiają w mój gust.
Piękna dziewczyna i fajne stylizacje


O matko co za portki
http://2.bp.blogspot.com/-JRQub5HIBC...0/DSC_0490.jpg
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:01   #141
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
śliczna dziewczyna
I podoba mi się jej blog.
Serio bardzo ładna laska
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:04   #142
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Piękna dziewczyna i fajne stylizacje


O matko co za portki
http://2.bp.blogspot.com/-JRQub5HIBC...0/DSC_0490.jpg
Hahaha portki miażdżą

Mnie ostatnio dobija Angelika z Bloga dla gimbusów http://angelikasplace.blogspot.com/ średnio co kilka mcy giną jej posty (oczywiście to wina bloggera ) A hejtów u niej tyle co u K. między innymi za eksperymenty z włosami
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:11   #143
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Przeczytałam notkę naszej ukochanej Kamilki i mam taką minę Kamcia jaka zdecydowana i władcza Pluje na krytykuje cóż za ciekawe określenie Ostrzejsza moderacja? Hmmm ciekawe na czym ma ona polegać skoro Kamilka moderuje i dodaje tylko te peany na swoją cześć.
Cytat:
Nie umieliście uszanować mnie, więc ja mam teraz co poniektórych daleko w tyłach i żadnej krytyki przyjmować nie będę.
Jakby wcześniej ją przyjmowała. Nie wierzę, że pod notką pojawiają się tylko 2 negatywne komentarze, na które oczywiście wielbicielki wątpliwej urody Kamilki odpowiadają. Oo, to też odnośnie przydupasów.

Sorry, ale po tych tekstach tylko utwierdziłam, się w przekonaniu że ona nie potrafi przyjmować krytyki i jest za przeproszeniem wieśniarą. Tak wieśniarą. Jak widać człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. I nie mam tu na myśli Dębicy ale umysłową wiochę jeżeli można to tak nazwać. Kamila już zawsze pozostanie dla mnie nieudaną, tanią i kiczowatą wersją szafiarki.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:15   #144
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chętnie poczytała o Twoich odczuciach...
ja też
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:15   #145
CzerwoneSzpilki
Raczkowanie
 
Avatar CzerwoneSzpilki
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LA
Wiadomości: 259
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio dobija Angelika z Bloga dla gimbusów http://angelikasplace.blogspot.com/ średnio co kilka mcy giną jej posty (oczywiście to wina bloggera ) A hejtów u niej tyle co u K. między innymi za eksperymenty z włosami
Ja przestałam zaglądać na Jej blog przez to, że wciąż pisze to samo "że szykuje się wielka zmiana w jej życiu", "obserwuje w sobie zmiany", "okaże się co przyniesie przyszłość", "zmienia styl bloga" , "nie zdradzi na razie szczegółów, ale wszystko się zmienia" . Ile można? Pisze o niczym tak szczerze mówiąc. Generalnie albo jej się nic nie chce i ma "nostalgiczny dzień w ziperallu i kubkiem kako", albo zmienia swoje życie.
__________________
"Kochał ją w trampkach, pożądał w szpilkach, ubóstwiał na boso..."

CzerwoneSzpilki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:18   #146
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez trudna sprawa Pokaż wiadomość
Ja też chciałam nie zaglądać do Kamci, ale mam ją w subskrypcjach , i na blogspotowym czytniku mi się automatycznie jej posty wyświetlają, więc w razie czego służę cytatami/zdjęciami/czymkolwiek.
Chcesz być naszym ochotnikiem do donoszenia o tym co u K. żebyśmy nie nabijały jej wejść?
A ten jej komentarz odnośnie nowej wersji "Brzyduli"...Miało być chyba z dystansem i ironicznie. Cóż, nie wyszło
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:23   #147
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Chcesz być naszym ochotnikiem do donoszenia o tym co u K. żebyśmy nie nabijały jej wejść?
Tak, podejmę się tego zadania, chociaż będzie ciężko i momentami wyczerpująco.

Pierwszy raz widzę bloga tej Angeliki, powinnam się schować za brak wiedzy
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:23   #148
sensowna_panienka
Przyczajenie
 
Avatar sensowna_panienka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 19
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez mind explorer Pokaż wiadomość
Nie mogę też wyjść z podziwu jak takim aparatem można zrobić tak okropne zdjęcia, porównywalne jakościowo ze zrobionymi kiepską komórkę z aparatem 2.0.
Heh to że drogi nie musi wcale oznaczać że to cud techniki.
Leica to marka dla snobów, płaci się za znaczek.

Model który dostała K. można śmiało postawić na równi z kompaktami w cenie 700-1000 zł. Gdybym to ja dostała takie coś to opchnęłabym to na allegro i zainwestowała w lustrzankę. Jej tego jednak nie polecam, bo do lustrzanki trzeba mieć chęć i trochę pomyśleć.

Druga sprawa to to, że nie ona kompletnie nie ma ochoty przeczytać instrukcji obsługi, pokombinować z ustawieniami, tłumacząc się głupio że "mama nie umie robić zdjęć". Jakby minimalnie się wysiliła zdjęcia byłyby znośne.
sensowna_panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:34   #149
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

cześć wszystkim od dawna Was podczytują, ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać przy okazji wspomnienia o Angelice

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Hahaha portki miażdżą

Mnie ostatnio dobija Angelika z Bloga dla gimbusów http://angelikasplace.blogspot.com/ średnio co kilka mcy giną jej posty (oczywiście to wina bloggera ) A hejtów u niej tyle co u K. między innymi za eksperymenty z włosami
Mnie też już denerwuje.. jednak zastanawiam mnie jedna rzecz.. niestety nie mogę tego znaleźć na jej blogu bo własnie jak już wspomniano często giną u niej posty (na fejsie również)
Pamięta może któraś z Was akcje z pracą w otlecie czy tam lumpeksie ? przed tym reklamowała ich sklep przy pomocy konkursu w którym do wygrania była chyba taka mała różowa prostownica (a może to był wzór zebry.. ?)
No i tu pojawia się pytanie do Was dziewczyny.. pamiętacie ten konkurs ? były jego wyniki?
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:38   #150
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: O blogerkach rozmiawiany, nic nie robimy tylko wciąż wątek wznawiamy cz. X

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Co one wszystkie mają z tym "official blog", jakby jakimiś gwiazdami były?
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.