Rozmiar 0 !!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 16:25   #121
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Nie możesz tego ocenić, moim zdaniem. Ja, całe życie mam wystające kości na dekoldzie i na ramionach własnie, mam podobną sylwetke do Nicole Richie i nie raz i nie dwa byłam pytana, czy nie jestem na coś chora, bo taka jestem chuda. A własnie nie jestem, więc sama widzisz, że każda osoba to odrębny przypadek i nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.
skąd ja to znam jestem taka sama i o to samo mnie podejrzewali, ludzie mają za przeproszeniem czasem nasrane pierw niech spojrzą na siebie i niech zajmą się soba a potem niech krytykuja inne osoby, czy to chude czy przy kosci
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:31   #122
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
skąd ja to znam jestem taka sama i o to samo mnie podejrzewali, ludzie mają za przeproszeniem czasem nasrane pierw niech spojrzą na siebie i niech zajmą się soba a potem niech krytykuja inne osoby, czy to chude czy przy kosci
O właśnie... Ale to jest za piekne żeby było prawdziwe. Odkad ludzie są na świecie to wtykają nos w nieswoje sprawy
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:41   #123
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Nie możesz tego ocenić, moim zdaniem. Ja, całe życie mam wystające kości na dekoldzie i na ramionach własnie, mam podobną sylwetke do Nicole Richie i nie raz i nie dwa byłam pytana, czy nie jestem na coś chora, bo taka jestem chuda. A własnie nie jestem, więc sama widzisz, że każda osoba to odrębny przypadek i nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.
Problem w tym, że oceniam. Nie twierdzę, że prawidłowo, ale w niektórych przypadkach mam takie wrażenie, że widzę, że to nie jest czyjaś naturalna waga. I tyle.
Ponadto uważam, że osoby chude z natury i osoby wychudzone wyglądają inaczej. Oczywiście i ta definicja nie dotyczy każdego.
Nie jest tak, że chodzę po ulicy i zastanawiam się kto jest szczupły a kto nie wiadomo jaki Takie rzeczy, jeśli już zauważam to przypadkiem i wtedy nachodzi mnie taka, a nie inna konkluzja, czy pawidłowa to nie wiem, bo nie mam możliwości tego sprawdzić.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:47   #124
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Z ta chudością z natury tez róznie bywa. Ja w okresie dojrzewania nie byłam tak szczupła jak teraz, podobnie jak inne kobiety w mojej rodzinie. Ale w wieku ok 19 lat moja waga ustabilizowała się i jest raczej niska, a nie choruję na nic. Niektórzy mówią, że wyglądam czasem zbyt szcupło, stąd moja opinia, że nie mozna tego stwierdzic "na oko". A przynajmniej mozna się nie raz pomylić.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 17:12   #125
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Rozmiar 0 !!!

Mam wrażenie,że ostatnio każdy wątek na temat związany z wagą,kończy się na porównywaniu kto ma gorzej osoby bardziej przy kości czy te chude.Wydaje mi się,że w tym wątku chodziło o chorą modę na rozmiar 0,która może jedynie reklamować anoreksje,rygorystyczne diety itd.,a nie atakowanie naturalnej chudość Jedni ludzie są szczupli ,inni nie i zawsze znajdzie się ktoś ,kto będzie dany typ sylwetki krytykał,bo ludzie (zwłaszcza w dzisiehszych czasach) lubią sobie poprawiać humor obgadując innych,zwłaszcza kogoś kto choć trochę "odbiega od normy" Dlaczego ludzie tak nie lubia inności,przecież jest taka ciekawa?? Najważniejsze to akceptować własne ciało i mieć dystans do samego siebie
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:39   #126
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez Daenerys
Problem w tym, że oceniam. Nie twierdzę, że prawidłowo, ale w niektórych przypadkach mam takie wrażenie, że widzę, że to nie jest czyjaś naturalna waga. I tyle.
Ponadto uważam, że osoby chude z natury i osoby wychudzone wyglądają inaczej. Oczywiście i ta definicja nie dotyczy każdego.
Nie jest tak, że chodzę po ulicy i zastanawiam się kto jest szczupły a kto nie wiadomo jaki Takie rzeczy, jeśli już zauważam to przypadkiem i wtedy nachodzi mnie taka, a nie inna konkluzja, czy pawidłowa to nie wiem, bo nie mam możliwości tego sprawdzić.
ja też uważam, że może nie napierwszy rzut oka, ale tak generalnie da się zobaczyć różnice między osobą zagłodzoną- a chudą z natury. Wyznacznikiem nie jest sama figura ale twarz, dziewczyny które stosują drastyczne diety mają wyłupiaste oczy i zapadnięte policzki...zresztą sporo jest takich symptomów.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 11:20   #127
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
a ja mam rozmiar 32 i jestem szkieletor i ? a zresztą wole mieć rozmiar 32 niż nadwage
Ja tak samo. Takie małe rozmiary przy normalnym wzroście (160-170) nie wygladają źle. Nie lubię określenie wieszaki. Nie wiem jak wam ale mi się bardziej podoba jak dziewczyna ma 170cm wzrostu i rozmiar 34 niż 40
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 15:20   #128
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Rozmiar 0 !!!

boze, 40 to zupelnie normalny rozmiar.
Rozumiem, ze macie kompleksy na punkcie waszej chudosci, ale nie widze powodu, zeby czepiac sie grubszych od siebie.
pewnie, ze tez wolalabym mnosic 38 niz 42 ale jakos z tym zyje.
i tak, rozmiar 34 przy wzroscie 175 to kościotrupie. i conajmniej o jeden rozmiar za malo.
bez przesady
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 16:04   #129
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Rozmiar 0 !!!

No cóż to przeważnie "grubaski" czepiają się szczupłych,nazywając je "wieszakami" "anorektyczkami" "kościotrupami" Jak się ma kompleksy,to ja moge tylko współczuć.

Zapomniałam dodać,że potępiam nadmierne odchudzanie już i tak osób szczupłych. :/

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2007-11-28 o 16:32
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 16:33   #130
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Rozmiar 0 !!!

ha, oczywiscie, ze grubsze zawsze czepiaja sie chudszych, zeby sobie poprawic troszke samoocene, to przeciez jasne.
Natomiast uwazam, ze nie nalezy przesadzac, bo chudosc tak jak otylosc fajna nie jest.
a rozmiar 0, zwlaszcza powyzej 170cm to jest chudosc chorobliwa,
i co wiecej - nie jest ładna.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 16:37   #131
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
ha, oczywiscie, ze grubsze zawsze czepiaja sie chudszych, zeby sobie poprawic troszke samoocene, to przeciez jasne.
Natomiast uwazam, ze nie nalezy przesadzac, bo chudosc tak jak otylosc fajna nie jest.
a rozmiar 0, zwlaszcza powyzej 170cm to jest chudosc chorobliwa,
i co wiecej - nie jest ładna.
No tak masz racje.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 17:40   #132
sandra p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Rozmiar 0 !!!

to dobrze ,że mówi sie, że dążenie do przesadnie szczupłej sylwetki jest szkodliwe, tylko że szkoda że coraz mniej mówi się o dużej szkodliwości nadwagi.Jest to choroba,która zabija podstępnie.Każdy kilogram nadwagi w stosunku donaszego wzrostu jest dużym obciążeniem dla naszego organizmu.Tyle że jest do proces dłuższy niz.np.ankoreksja,która jest ze tak powiem bardziej " spektakularny".
Wogóle zauważyłam dziwną tendencję..osoby z nadwagą uważają że bezkarnie mogą zwracać uwagę,tym szcupłym,lub trochę zbyt szczupłym z różnych powodów i czasem bez względu na wolę zainteresowanego, że wyglądają chudo, bądz jak koąściotrup,lub jakkolwiek inaczej. tylko ze w drugą stronę jest wielkie oburzenie. Ja obiecuję sobie, ze jescze raz usłysze od kogos takiego ze jestem za chuda, toodpowiem:a ty za gruba. Ciekawe jaka będzie reakcje gdy na hasło"ale masz chude nogi", ktos w odpowiedzi usłyszy "ale masz grube,obwisłe plecy"! tak więc nie zapominajcie...chudzi też mają uczucia!
sandra p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 17:40   #133
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Oj i pomyśleć, że wszystkie ciotki mówią, jaka jestem mizerniutka
A co tu mówić o nich...?
Dziwnie czyta się Twoje wypowiedzi w tym wątku w kontekście Twojej obecnej syganturki
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 18:15   #134
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rozmiar 0 !!!

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe Pokaż wiadomość
Przez takie właśnie "trendy" czasami czuję się źle i nieatrakcyjnie, ale ze mną to też jest błędne koło, także nie ma co rozmyslać.
Podpisuję się...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.