szczęśliwe singielki czyli MY :-) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 21:03   #121
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez doduŚ
dokladnie
dlatego nie rozumiem skad okreslenie "slaba plec" i niby to o nas,kobietach,dzisiejszyc h kobietach??!!! fakt jestesmy bardziej uczuciowe,wrazliwe no i czesciej placzemy ;p ale juz od razu slabe??!!to nie MY
no jasne że to nie my! bo MY to jesteśmy mężne, dorodne, silne i co najważniejsze-szczęśliwe SINGIELKI! nie pokona Nas nic!!!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:15   #122
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
no jasne że to nie my! bo MY to jesteśmy mężne, dorodne, silne i co najważniejsze-szczęśliwe SINGIELKI! nie pokona Nas nic!!!
tak tak i jeszcze samowystrczalne, zaradne, piekne i w ogóle naj

Aaa i skromne też
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:47   #123
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
tak tak i jeszcze samowystrczalne, zaradne, piekne i w ogóle naj

Aaa i skromne też
skromne przede wszystkim
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:49   #124
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222


Aaa i skromne też
coz..... trzeba przyznac






POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:54   #125
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
skromne przede wszystkim
I znające swoją cenę, nie zadowalające się jakimś nedznym ochłapem...

ee sie zagalopowałam
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:56   #126
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
I znające swoją cenę, nie zadowalające się jakimś nedznym ochłapem...

ee sie zagalopowałam
Chyba tak
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:04   #127
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
I znające swoją cenę, nie zadowalające się jakimś nedznym ochłapem...

ee sie zagalopowałam
zaczyna się ciekawa dyskusja... właśnie jak napisałaś o tym ochłapem, to nie wiem czemu skojarzyło mi się to z jakimś odpakiem, dosłownie pomyjami... ( te pomyje kojarzą mi się dość negatywnie odkąd polonistka zaczęła opowiadać nam, jak to św. Aleksy był oblewany pomyjami w ramach swej ascezy... ) jest już późno z lekka, więc mogę pisać trochę niezrozumiale i nieskładnie. mam nadzieję, że mi to wybaczycie?
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 22:09   #128
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Sailor Moon
Chyba tak
Tak mi się wydawało, ale to wszystko przez tych wszystkich naszych exów

Dobra może ja lepiej pójde spać zanim mnie ktos przeklnie
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:12   #129
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Tak mi się wydawało, ale to wszystko przez tych wszystkich naszych exów

Dobra może ja lepiej pójde spać zanim mnie ktos przeklnie
też zaraz idę... coraz ciężej mi się myśli... jak zawsze zresztą
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:14   #130
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
zaczyna się ciekawa dyskusja... właśnie jak napisałaś o tym ochłapem, to nie wiem czemu skojarzyło mi się to z jakimś odpakiem, dosłownie pomyjami... ( te pomyje kojarzą mi się dość negatywnie odkąd polonistka zaczęła opowiadać nam, jak to św. Aleksy był oblewany pomyjami w ramach swej ascezy... ) jest już późno z lekka, więc mogę pisać trochę niezrozumiale i nieskładnie. mam nadzieję, że mi to wybaczycie?
Iuv dobrze Ci sie skojarzyło... ochłap- resztka, odpadek cos niewartego (nas, uwagi) itp.
Wybaczymy, wybaczymy, co mamy nie wybaczyć

Wali miiiiiiiii to stress
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:19   #131
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Iuv dobrze Ci sie skojarzyło... ochłap- resztka, odpadek cos niewartego (nas, uwagi) itp.
Wybaczymy, wybaczymy, co mamy nie wybaczyć

Wali miiiiiiiii to stress
no mi też... ja mam egzamin ustny w piątek... co to będzie co to będzie
a Ty pewnie wypadniesz rewelacyjnie na rozmowie z PRZYSZŁYM!! szefem, pamiętaj tylko o trzepotaniu rzęsami
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 22:23   #132
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
no mi też... ja mam egzamin ustny w piątek... co to będzie co to będzie
a Ty pewnie wypadniesz rewelacyjnie na rozmowie z PRZYSZŁYM!! szefem, pamiętaj tylko o trzepotaniu rzęsami
Trzymam kciuki!!! Z czego masz?? A w ogóle jak poszła maturka?
Ehh rozmowy juz jutro a ja mysle nadal co ubrać Mam wstac o 6 a jeszcze mi sie nie chce spać, kurka nie zasne dziś i sie mnie jutro przestraszą
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:26   #133
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Trzymam kciuki!!! Z czego masz?? A w ogóle jak poszła maturka?
Ehh rozmowy juz jutro a ja mysle nadal co ubrać Mam wstac o 6 a jeszcze mi sie nie chce spać, kurka nie zasne dziś i sie mnie jutro przestraszą
mam polski co to w ogóle za bzdura uczyć się na pamięć 6 stron A4 żeby im to tylko wyklepać?? No, jak Giertych jest ministrem edukacji to będzie jeszcze gorzej... dobrze że już skończyłam LO
więc ubierz - np. czarne spodnie na kant, szpileczki, jakaś bluzeczka i stonowany sweterek. Myślę, że na rozmowę w sprawie stażu będzie w sam raz
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:32   #134
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
mam polski co to w ogóle za bzdura uczyć się na pamięć 6 stron A4 żeby im to tylko wyklepać?? No, jak Giertych jest ministrem edukacji to będzie jeszcze gorzej... dobrze że już skończyłam LO
więc ubierz - np. czarne spodnie na kant, szpileczki, jakaś bluzeczka i stonowany sweterek. Myślę, że na rozmowę w sprawie stażu będzie w sam raz
No fakt bzdura, ja musiałam odpowiedziec na pytania na ustnym polaku, brrr ale jakos poszło, ta nowa matura jest dla mnie kompletnie niezrozumiała, no ale... ja nie komentuje lepiej tego naszego rządu Bedzie dobrze!! Pochawal sie potem jak Ci poszło!
Ja mam w głowie kilka zestawów na jutro, jak znam zycie to jeszcze rano mi sie odmieni i pójde w jeansach Nie no jakoś sie ubiore, w koncu to nie pierwszy raz

Lece spać bo zaczynam ziewać i trzeba to wykorzystać. Trzymajta kciukasy jutro od 9!! Jak wróce to zamelduje jak poszło

Śpijcie dobrze kobitki Kolorowych!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:37   #135
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
No fakt bzdura, ja musiałam odpowiedziec na pytania na ustnym polaku, brrr ale jakos poszło, ta nowa matura jest dla mnie kompletnie niezrozumiała, no ale... ja nie komentuje lepiej tego naszego rządu Bedzie dobrze!! Pochawal sie potem jak Ci poszło!
Ja mam w głowie kilka zestawów na jutro, jak znam zycie to jeszcze rano mi sie odmieni i pójde w jeansach Nie no jakoś sie ubiore, w koncu to nie pierwszy raz

Lece spać bo zaczynam ziewać i trzeba to wykorzystać. Trzymajta kciukasy jutro od 9!! Jak wróce to zamelduje jak poszło

Śpijcie dobrze kobitki Kolorowych!!
będę 3mać kciuki ;-) od 9 do 13
też już idę spatuchać! buziaaaczki kochane Singielki!!! dobrej nocki i samych słodkich senków!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 06:00   #136
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Zaczynamy kolejny piękny dzień

I proszę się pięknie uśmiechać
nask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 06:47   #137
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cześć singielki, ale słońce za oknem
Miłego dnia
a musi być miły, skoro tyle wizażanek chodzi uśmiechniętych, to przecież uśmiech rodzi uśmiech.

Szczęśliwe singielki łączmy się!!
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 07:10   #138
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
tortur, ale dla Ciebie czy dla tego nieszczęśnika, który śmiał na Ciebie spojrzeć? hihi pozdrawiam

Słuszne pytanie iuvenilis Teoretycznie tortury byly przeznaczone dla tego "nieszczęsnika", aaaale ile ja się musialam nasłuchać farmazonów, stąd wniosek, że jednak mi rowniez się "dostawało", tyle, że w sposob mentalny Brrrr, aż się wzdrygam na myśl o moim zaślepieniu.


Również pozdrawiam iuvenilis i całą resztę naszej singlowej Ekipy
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 08:27   #139
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

hej Singilelki moje Kochane!
Jak już było wspomniane, uśmiechamy się dziś!!

i nie marudzić! dzień jest śliczny, więc trzeba to wykorzystać...

pozdrawiam i całuski ślę

Kajek kciuki trzymam i czekam na nowinki
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 13:50   #140
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Właśnie Kajuś, napisz jak Ci poszło nieskromnie się przyznam że trzymałam kciuki
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 14:49   #141
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
ja mam egzamin ustny w piątek... co to będzie co to będzie

uuu Kochana to niedosc ze Bollywood nas laczy to i matura ;p bo ja mam i w piatek (czyli jutro ) i tez polak ustny ehhh dokladnie "co to bedzie co to bedzie".....na ktora masz przewidziane bo ja na 11.15 jak cos...wspieramy sie duchowo

POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 15:52   #142
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Olcia Iuv diekuję slicznie za trzymanie kciukasów, kochane jesteście... chyba za duzo ludzi te kciuki trzymało bo kurcze chya sie udało i to w dwóch miejscach, juz pisze co i jak. Otóż tak, w przychodni jesli opanuję program jakis tam medyczny do recept itp to spoko biora mnie ale musiałabym tam byc o 7.45 czyli pobudka 5.30 do tego 100zł mi na dojazdy zazre, z drugiej strony fajna robota. W tym komputerowym facet chce zeby mu prowadzic sklep internetowy ale trzeba tam powgrywac zdjecia opisy jakies regulaminy itp a potem obsluga klienta, praca moglaby byc w domu czasem tylko do firmy bym miala pryjezdzac. No i niewiem sama, tak jakos ten facet nie wzbudził mojego zaufania, z drugiej strony boje sie ze w przychodni mnie beda szkolic po 20 czerwca a jak mi braknie kasy na staz??
Mysle i mysle i niewiem sama
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:20   #143
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Olcia Iuv diekuję slicznie za trzymanie kciukasów, kochane jesteście... chyba za duzo ludzi te kciuki trzymało bo kurcze chya sie udało i to w dwóch miejscach, juz pisze co i jak. Otóż tak, w przychodni jesli opanuję program jakis tam medyczny do recept itp to spoko biora mnie ale musiałabym tam byc o 7.45 czyli pobudka 5.30 do tego 100zł mi na dojazdy zazre, z drugiej strony fajna robota. W tym komputerowym facet chce zeby mu prowadzic sklep internetowy ale trzeba tam powgrywac zdjecia opisy jakies regulaminy itp a potem obsluga klienta, praca moglaby byc w domu czasem tylko do firmy bym miala pryjezdzac. No i niewiem sama, tak jakos ten facet nie wzbudził mojego zaufania, z drugiej strony boje sie ze w przychodni mnie beda szkolic po 20 czerwca a jak mi braknie kasy na staz??
Mysle i mysle i niewiem sama
hej widzisz, widzisz ten urok osobisty i masz 2 oferty
hmmm facet nie wzbudził Twojego zaufania? A może podpytaj komputerowców co i jak, jaki jest ten facet zanim się zdecydujesz... oni chyba są tam dłużej więc pewnie trochę go znają. Pamiętaj, że pozory mylą
A w przychodni też przyznję oferta całkiem całkiem. No dojazdy 100 zł? powiem Ci że ja płaciłam za dojazdy do innego miasta do lo ponad 140 MIESIĘCZNIE no i pobudka to normalka była 5.30! Dlatego rozumiem Twoje rozterki, aaale da się przyzwyczaić, poza tym możesz chyba liczyć na wsparcie ze strony rodziców jakby tam kilku groszy Ci zbrakło, prawda?
pozdrawiam!




boję się jutra...
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:32   #144
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez doduŚ
uuu Kochana to niedosc ze Bollywood nas laczy to i matura ;p bo ja mam i w piatek (czyli jutro ) i tez polak ustny ehhh dokladnie "co to bedzie co to bedzie".....na ktora masz przewidziane bo ja na 11.15 jak cos...wspieramy sie duchowo

POZDRAWIAM
prawdopodobie mam dopiero ok. 13-13.30!! ale i tak muszę być wcześniej w szkole... chyba mnie nerwy zjedzą... już świdrują mi wnętrzności!!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:44   #145
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
hej widzisz, widzisz ten urok osobisty i masz 2 oferty
hmmm facet nie wzbudził Twojego zaufania? A może podpytaj komputerowców co i jak, jaki jest ten facet zanim się zdecydujesz... oni chyba są tam dłużej więc pewnie trochę go znają. Pamiętaj, że pozory mylą
A w przychodni też przyznję oferta całkiem całkiem. No dojazdy 100 zł? powiem Ci że ja płaciłam za dojazdy do innego miasta do lo ponad 140 MIESIĘCZNIE no i pobudka to normalka była 5.30! Dlatego rozumiem Twoje rozterki, aaale da się przyzwyczaić, poza tym możesz chyba liczyć na wsparcie ze strony rodziców jakby tam kilku groszy Ci zbrakło, prawda?
pozdrawiam!




boję się jutra...
Iuv Bede trzymac kciukasy tylko mi przypomnij o ktorej?? Widze ze ty tez zamiast sie uczyc to siedzisz na wizazu, kurka ja te
Wiesz nie mam mozliwosci zapytac chlopakow ze sklepu bo szef tam caly czas jest wiec bylo by to troche niestosowne, za to zapytalam dwoch kumpli informatykow o co w tym biega i jeden mi powiedzial ze faktycznie trudne bardzo to nie jest, ale nie podoba mu sie ta firma, nie ma o nich nic w necie oprcz tej strony jego, no i ze oprogramowanie stare na niej i cos tam i cos tam, zreszta obaj powiedzieli idz do przychodni ten sklep int jest niepewny... no i coraz bardziej sie skłaniam do tego własnie. A w przychodni bardzo sympatyczny pan doktor i bardzo sympatyczna pani rejestratorka jutro tam jeszcze bede dzwonic Iuvuś ja za staz dostane 460 zl okolo wiec nie bede brac od rodzicow na dojazdy bo sama sobie za te pieniadze kupie bilet, chodzi o to ze to jednak praca a wynagrodzenie stazowe marne, pocieszam sie jednak tym ze ta praca jest z mozliwoscia pozniejszego zatrudnienia, ehh mam nad czym myslec.
Dziekuje kochana Trzymaj sie jutro dzielnie!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 20:20   #146
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Kajuś ale się cieszę, to świetnie że masz takie szanse, jestem pewna że podejmiesz dobrą dla ciebie decyzję
Jak tam sobie żyjecie singielki?
Ja dzisiaj byłam na zakupach kosmetycznych z moją mamcia i od razu humorek się poprawił, wogóle tak wiosna, kolorowo, zielono, i żyć się chce...
Ja to sobie cenię moje życie teraz, naprawdę po tych stresach co przeszłam z moim byłym, teraz czuję się taaaka wolna i nie ograniczona
buziaki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 22:00   #147
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

witam kochane singielki i przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo mam nadzieje ze jakos mnie to wybaczycie
jakos tak mialam zakrecone ostatnie 24h ufff ale juz jestem kolezanka kloci sie z mezem ja pocieszyciel strapionych musialam z nia byc i dla tego nei moglam z wami dzis kosmetyczka jakies dziwne szukanie pracy (i nic) a przed chwilka wrocilam z basenu jak fajnie bylo i jestem juz wasza moje kochane

kajusia widzisz jak fajnie 2 oferty na pewno wybierzesz slusznie i na pewno mozesz liczyc na pomoc innych wszystko bedzie dobrze i nie martw sie co lepsze tylko chwytaj co ci bardziej podchodzi i co bardziej pasuje do ciebie

sathi masz racje zielono kolorowo i jakze milo samej pospacerowac i pousmiechac sie niegdrzecznie i bez zobowiazan do krazocych chlopcow

iuvenilis bede trzymac jutro mocno kciuki tak dlugo jak trzeba bedzie co prawda nie wiem jak teraz wygladaja maturki ale jestem pewna ze dasz rade a stres coz zawzse jest a nie powinno bo pojdzie jak po masle jestem pewna a potem tylko nam sie tu pochwalisz jak bylo

doduŚ oczywiscie za ciebie tez bede trzymac kciku i patrz wyzej co napisalam bo wiem ze tobie tez pojdzie rownie dobrze

nask oczywiscie ze sie usmiechalam caly dzien a jak!!!

poza tym potwierdze tylko ze tak jestesmy silne piekne madre najcudowniejsze najfajniejsze najukochansze najseksowniejsze i occzywiscie najskromniejsze
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 06:49   #148
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

doduŚ, trzymam gorąco kciuki za ciebie, uda się zobaczysz
A u mnie dziś deszcz za oknem ale nawet to mi humorku nie zepsuje, czego i wam singielki życzę
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 10:33   #149
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Kociaczku już jest tylko jedna oferta akutalna... druga była grubymi nićmi szyta i ją odrzuciłam

Sathi leje?? U mnie nie kura to jak do Was dojade to zmokne jak kura a musze sobie iść zdjęcie zrobić wrrr, no nic zbieram sie

Miłego dnia kochane moje
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 10:57   #150
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

witam kochane singileki
u mnie tez pada hmm a mialo byc slonko i mialam sie opalac no ale coz jutro tez jest dzien
to ja dzisiaj kciuki potrzymam i sie bede usmiechac mielgo dnia kochane moje
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.